Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσια ποσες παραμετροι!!!! εχω αγχωθει τωρα. θελω να παει 6 να παρω τις ορμονολογικες και αν γινοταν να παω και αυριο σε ενδοκρινολογο....

τλχ κατεληξα με τη σαλπιγγογραφια. θα κανω την υπερηχοσαλπιγγογραφια και θα παω τον αλλο μηνα σε ιδιωτη γιαρο. θα μου κοψει και αποδειξη (με αλλη αιτιολογια) και θα παρω το 80% πισω... γτ αν παω στο μητερα θα σκασω αλλα 150€ (για την παλια μεθοδο) -190€ (για την υπερηχο...μπλα μπλα) και θα τα κλαιω....

πολλα λεφτα εχουν φυγει ρε κοριτσια.... δεν αντεχει η τσεπη! 🤑

απλά δεν ξέρω ποια εξέταση θα κάνεις αλλά κοιτα εάν ποτε σκεφτείς για εξωσωματική να κάνεις αυτή που πρέπει να τους δείξεις για να περάσεις από επιτροπή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσια ποσες παραμετροι!!!! εχω αγχωθει τωρα. θελω να παει 6 να παρω τις ορμονολογικες και αν γινοταν να παω και αυριο σε ενδοκρινολογο....

τλχ κατεληξα με τη σαλπιγγογραφια. θα κανω την υπερηχοσαλπιγγογραφια και θα παω τον αλλο μηνα σε ιδιωτη γιαρο. θα μου κοψει και αποδειξη (με αλλη αιτιολογια) και θα παρω το 80% πισω... γτ αν παω στο μητερα θα σκασω αλλα 150€ (για την παλια μεθοδο) -190€ (για την υπερηχο...μπλα μπλα) και θα τα κλαιω....

πολλα λεφτα εχουν φυγει ρε κοριτσια.... δεν αντεχει η τσεπη! 🤑

Και μην σε αγχωνει...αυτά θα πρέπει να μην σε αγχωνουν αλλά να σε βοηθούν να τα βάλεις όλα σε τάξη.....σου μιλάει κάποια που έχει κανει και υστεροσκόπιση ετσι για να υπάρχει....χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η evaki33 είπε:

1,5 χρόνο αλλά από την αρχη ξέραμε για το ΣΠΩ...Αχ μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες

συγχωρέστε με αν ξεχνάω κάποια κοπέλα για το τι πρόκειται να κάνει στους επόμενους μήνες. 

έχω την εντύπωση από αυτά που θυμάμαι οτι εγώ  η @evaki33 @Antonia2 @Κατεριναπαπ μεχρι τελη νοέμβρη θα έχουμε ξεμπερδέψει με τις τελευταίες μας εξετάσεις και πάμε λίγο πολύ για το επόμενο βήμα όλες μαζί. είτε λέγεται σπερματεγχυση είτε εξωσωματική. 

τέλεια κοριτσια. πάμε θετικά. αν όχι μεσα στα χριστούγεννα από γενάρη θα αρχίσουμε να βλέπουμε κοιλίτσες μια μια να μας ανακοινώνει τα ευχάριστα. θα το δείτε....🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

απλά δεν ξέρω ποια εξέταση θα κάνεις αλλά κοιτα εάν ποτε σκεφτείς για εξωσωματική να κάνεις αυτή που πρέπει να τους δείξεις για να περάσεις από επιτροπή...

και οι 2 περνανε... απλα η υπερηχογραφικη θελει τελευταιου ετους ενω η κλασσικη (παλια) θελει 5ετιας νομιζω...

μας το ανεβασε η @Κατεριναπαππριν λιγες μερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

και οι 2 περνανε... απλα η υπερηχογραφικη θελει τελευταιου ετους ενω η κλασσικη (παλια) θελει 5ετιας νομιζω...

μας το ανεβασε η @Κατεριναπαππριν λιγες μερες..

σουπερ! να μην τρεχεις μετά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

συγχωρέστε με αν ξεχνάω κάποια κοπέλα για το τι πρόκειται να κάνει στους επόμενους μήνες. 

έχω την εντύπωση από αυτά που θυμάμαι οτι εγώ  η @evaki33 @Antonia2 @Κατεριναπαπ μεχρι τελη νοέμβρη θα έχουμε ξεμπερδέψει με τις τελευταίες μας εξετάσεις και πάμε λίγο πολύ για το επόμενο βήμα όλες μαζί. είτε λέγεται σπερματεγχυση είτε εξωσωματική. 

τέλεια κοριτσια. πάμε θετικά. αν όχι μεσα στα χριστούγεννα από γενάρη θα αρχίσουμε να βλέπουμε κοιλίτσες μια μια να μας ανακοινώνει τα ευχάριστα. θα το δείτε....🥰

εγω κοριτσι μου δεν εχω φτασει εκει ακομα.. αλλα προς τα εκει παω.... τωρα κανουμε τις πρωτες εξετασεις να δουμε τι γινεται.. λεγαμε μεχρι το σεπτεμβριο (που ειναι ο γαμος μας) να προσπαθησουμε φυσιολογικα και μετα να παμε για υποβοηθουμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

σουπερ! να μην τρεχεις μετά....

στα posted images (δεξια-αν εισαι με υπολογιστη) φαινεται το επισυναπτομενο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

απλά δεν ξέρω ποια εξέταση θα κάνεις αλλά κοιτα εάν ποτε σκεφτείς για εξωσωματική να κάνεις αυτή που πρέπει να τους δείξεις για να περάσεις από επιτροπή...

εγώ είχα ρωτήσει πριν κάνω την νεα μέθοδο και μου είπανε περνάει. το λέει και μέσα στον εοδυυ 

οταν πήγα για την σαλπιγγογραφία μου λέει θες να ρωτήσεις κάτι πριν την κάνουμε??

και παω να μιλήσω και λέει ξέρω τι θα ρωτήσεις. αν περνάει για επιτροπή χαχαχαχαχ

και μου λεει περνάει μην φοβάσαι. και θα σου δώσω λέει και τον φάκελο έτοιμο με σφραγίδες για να τον έχεις αν θα χρειαστείς ποτέ επιτροπή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσια ποσες παραμετροι!!!! εχω αγχωθει τωρα. θελω να παει 6 να παρω τις ορμονολογικες και αν γινοταν να παω και αυριο σε ενδοκρινολογο....

τλχ κατεληξα με τη σαλπιγγογραφια. θα κανω την υπερηχοσαλπιγγογραφια και θα παω τον αλλο μηνα σε ιδιωτη γιαρο. θα μου κοψει και αποδειξη (με αλλη αιτιολογια) και θα παρω το 80% πισω... γτ αν παω στο μητερα θα σκασω αλλα 150€ (για την παλια μεθοδο) -190€ (για την υπερηχο...μπλα μπλα) και θα τα κλαιω....

πολλα λεφτα εχουν φυγει ρε κοριτσια.... δεν αντεχει η τσεπη! 🤑

Στον ιδιώτη πόσα θα δώσεις? Εγώ  έσκασα 200 και και μη σου πω τι πήρα πίσω 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εγω κοριτσι μου δεν εχω φτασει εκει ακομα.. αλλα προς τα εκει παω.... τωρα κανουμε τις πρωτες εξετασεις να δουμε τι γινεται.. λεγαμε μεχρι το σεπτεμβριο (που ειναι ο γαμος μας) να προσπαθησουμε φυσιολογικα και μετα να παμε για υποβοηθουμενη...

ααα δεν θυμομουν καλά. συγγνώμη. ελπίζω να τα καταφέρεις χωρίς ταλαιπωρία🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Στον ιδιώτη πόσα θα δώσεις? Εγώ  έσκασα 200 και και μη σου πω τι πήρα πίσω 😂😂

😂😂😂 ρε κλαιω μαζι σου... στον ιδιωτη 160 χωρις αποδειξη και 180 με αποδειξη! θα παρω 144€ πισω (το 80%)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

ααα δεν θυμομουν καλά. συγγνώμη. ελπίζω να τα καταφέρεις χωρίς ταλαιπωρία🥰

ευχαριστω κοριτσι μου!!!!! εισαι πολυ γλυκια!!! ❤️❤️

μακαρι ολες να τα καταφερουμε συντομα και το 2022 να μας φερει γερα μωρακια!!!!!!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Και μην σε αγχωνει...αυτά θα πρέπει να μην σε αγχωνουν αλλά να σε βοηθούν να τα βάλεις όλα σε τάξη.....σου μιλάει κάποια που έχει κανει και υστεροσκόπιση ετσι για να υπάρχει....χαχαχαχα

Έκανες και scratching;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂 ρε κλαιω μαζι σου... στον ιδιωτη 160 χωρις αποδειξη και 180 με αποδειξη! θα παρω 144€ πισω (το 80%)

και εγω 200 στο Ιασω έδωσα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

στα posted images (δεξια-αν εισαι με υπολογιστη) φαινεται το επισυναπτομενο...

Thank you αν και πέρασα και απο επιτροπή.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η evaki33 είπε:

και εγω 200 στο Ιασω έδωσα.....

αν παω στο μητερα (που συνεργαζεται η γυναικολογος) δεν θα παρω πισω ουτε ευρω... οποτε γιατρος και παω στον αλλο κυκλο! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Έκανες και scratching;

οχι....μου είπε ότι ειμαι πεντακάθαρη και δεν εχει νόημα να κάνω κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

συγχωρέστε με αν ξεχνάω κάποια κοπέλα για το τι πρόκειται να κάνει στους επόμενους μήνες. 

έχω την εντύπωση από αυτά που θυμάμαι οτι εγώ  η @evaki33 @Antonia2 @Κατεριναπαπ μεχρι τελη νοέμβρη θα έχουμε ξεμπερδέψει με τις τελευταίες μας εξετάσεις και πάμε λίγο πολύ για το επόμενο βήμα όλες μαζί. είτε λέγεται σπερματεγχυση είτε εξωσωματική. 

τέλεια κοριτσια. πάμε θετικά. αν όχι μεσα στα χριστούγεννα από γενάρη θα αρχίσουμε να βλέπουμε κοιλίτσες μια μια να μας ανακοινώνει τα ευχάριστα. θα το δείτε....🥰

Έτσι ακριβώς!!! Αααχχχ μακάρι!!!! 

Ας μας μιλήσει κάποια κοπέλα που τα καταφέρε με πολυκυστηκες να πάρουμε δύναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😂😂😂 ρε κλαιω μαζι σου... στον ιδιωτη 160 χωρις αποδειξη και 180 με αποδειξη! θα παρω 144€ πισω (το 80%)

Μια χαρά, τέλεια!!! Εννοείται απο όπου μπορείς να γλυτώσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχει παρει καμια τις βιταμινες sinopol;; μου τις ειχε προτεινει η γυναικολογος αλλα βλεπω πχ φυλλικο και εγω παιρνω ηδη felicin... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

οχι....μου είπε ότι ειμαι πεντακάθαρη και δεν εχει νόημα να κάνω κάτι

Ξέρεις περιπτώσεις που στην εξωσωματική τα κατάφεραν? 

Καλά ε εγώ στη θέση αφού είχε εγκριθεί από επιτροπή είδη θα είχα ξεκινήσει τη διαδικασία 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια εχει παρει καμια τις βιταμινες sinopol;; μου τις ειχε προτεινει η γυναικολογος αλλα βλεπω πχ φυλλικο και εγω παιρνω ηδη felicin... 

Εγώ παίρνω τις ova-max είναι λίγο ακριβές, αλλα θα ρωτήσω τον εξωσωματιστη αν συνεχίσω με αυτές ή να αλλάξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Γιατί θα πάρεις πίσω τα 144??

θα παω στο γιατρο να την κανω και θα γραψει πανω στην αποδειξη αλλη αιτιολογια. ειμαι σε εταιρικο ομαδικο ασφαλιστηριο και η ασφαλιστικη δικαιολογει το 80% της επισκεψης σε γιατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μάγκας η φίλη μάς 😉

ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ!!! και στον ουρολογο σ εμενα κοψαμε την αποδειξη!!

δεν σας το ειπα;;; εχω ουρολοιμωξη!!!!!!!!! αχαχαχχαχαχαα 😂😂🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...