Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ουυυ άπειρες τέτοιες ιστορίες... τι να σου πω κορίτσι μου.. θα σου πω μια ιστορία εν συντομία, η πεθερά μου δεν μπορούσε να κάνει παιδιά 5 χρόνια προσπαθούσε, οι εξετάσεις καλές, το μόνο πιυ είχε ηταν δικερι μήτρα, μεσα σε αυτά τα χρόνια έκανε εξωσωματική (και άλλα χρόνια τα τοτε) αλλά δεν τα πήγε καλά και δεν έπιασε, οοοταν λοιπόν το πήρε απόφαση οτι δεν θα γίνει μανουλα και άρχισε να ψάχνει διαδικασία για να υιοθετήσει έμεινε έγκυοοος !!!! Αν είναι δυνατόν!!! Ο θεούλης κορίτσια μου, μονο αυτός ξέρει!

τρομερη ιστορια.....

εχει δικιο η @Hopemumtobe!!! κι εγω απο αυριο δε θα προσπαθω για παιδι!! ΔΕ ΘΕΛΩ παιδι!!! 

το λεω μπας και ερθει γτ τοσο καιρο που προσπαθουμε δεν ειδαμε χαιρι.... 😆😆😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα!!!! Πόσο σωστό είναι αυτό..... Η μαμά μου κορίτσια είχε σοβαρό θέμα να κάνει παιδιά κ όταν ψάχτηκε σε γιατρούς της είπαν ότι κατά 98% δεν θα κάνει ποτέ της παιδιά, έκλαψε, ξέσπασε, κ ζήτησε από όλους να μην της ξανά μιλήσουν ποτέ για αυτο το θέμα, το έσβησε από το μυαλό της, όταν δεν ήλπιζε πια έμεινε έγκυος.... Κ επίσης έκανε τέσσερα παιδιά!!!! Το μυαλό παίζει απίστευτα παιχνίδια, κ θαύματα γίνονται φτάνει να τα πιστεύουμε!!!

4;;;;;;;;;; τι λες τωρα!!! αυτο θα πει θαυμα!!!😍😍😍😍

ειδικα αν σου λενε οτι κατα 98% δεν θα κανεις παιδια λογω παθολογικης αιτιας κι οχι το αγχος που εχουμε εμεις (τωρα ψαχνομαστε και για παθολογικη αιτια ειναι η αληθεια...), ειναι τρομερο που της χαρισε ο θεος 4 παιδια!!!

τετοια λεγε μας κοριτσι μου να αναθαρρησουμε!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

4;;;;;;;;;; τι λες τωρα!!! αυτο θα πει θαυμα!!!😍😍😍😍

ειδικα αν σου λενε οτι κατα 98% δεν θα κανεις παιδια λογω παθολογικης αιτιας κι οχι το αγχος που εχουμε εμεις (τωρα ψαχνομαστε και για παθολογικη αιτια ειναι η αληθεια...), ειναι τρομερο που της χαρισε ο θεος 4 παιδια!!!

τετοια λεγε μας κοριτσι μου να αναθαρρησουμε!!❤️

Ξέρεις ε.... Κ το καλύτερο είναι όταν μετά από όλα αυτά τους γύρω τους ενδιαφέρει αν έκανες κορίτσι ή αγόρι..... ή ποιανού όνομα θα πάρει το παιδί!!!! Αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ξέρεις ε.... Κ το καλύτερο είναι όταν μετά από όλα αυτά τους γύρω τους ενδιαφέρει αν έκανες κορίτσι ή αγόρι..... ή ποιανού όνομα θα πάρει το παιδί!!!! Αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία 😆

😆😆😆😆 μου τελειωσαν οι αντιδρασεις!!!

κοιτα εμενα μου αρεσει αυτη η παραδοση και ευτυχως τα πεθερικα μου εχουν ωραια-νορμαλ ονοματα!!😁😁 Αλεξανδρος και Μαρια!! οποτε με βολευουν!!!😉

τωρα για το φυλο πρωτος και καλυτερος ο αντρας μου που θελει το αγορι!! οχι οτι δε θελει κοριτσι (θα κατουρηθει πανω του με τα ναζια) αλλα θελει κι ενα σερνννικο!! αγαπα τον αλλο με τα ελαττωματα του!!😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 αύριο επιστρέφουμε περάσαμε πολύ ωραία! Μου θύμισε λίγο το Παρίσι σαν να είναι μια μικρή συνοικία στο Παρίσι! Πολύ φτηνά όλα και τα φαγητά και τα ποτά! Πολύ ρομαντικά και λόγο του καιρού φθινόπωρο περάσαμε πολύ ωραία!! Ο άντρας μου λέει ότι τον ξεζούμισα στο περπάτημα χαχαχαχα 🤣🤣 είχαμε και τις επαφές μας μόνο χθες το βράδυ γυρίσαμε ξεροί και οι δυο αν έπεσα σωστά στις μετρήσεις ήταν σημαντική ημέρα αλλά δε πειράζει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

😆😆😆😆 μου τελειωσαν οι αντιδρασεις!!!

κοιτα εμενα μου αρεσει αυτη η παραδοση και ευτυχως τα πεθερικα μου εχουν ωραια-νορμαλ ονοματα!!😁😁 Αλεξανδρος και Μαρια!! οποτε με βολευουν!!!😉

τωρα για το φυλο πρωτος και καλυτερος ο αντρας μου που θελει το αγορι!! οχι οτι δε θελει κοριτσι (θα κατουρηθει πανω του με τα ναζια) αλλα θελει κι ενα σερνννικο!! αγαπα τον αλλο με τα ελαττωματα του!!😅

Καλά κ εμένα μου αρέσει κ το τηρούμε... αλλά να ξέρεις ότι υπάρχει τόσο σοβαρό θέμα κ να λες "γιατί το έταξες...? Έπρεπε να πάρει της γιαγιάς" εκεί θα μου είχε γυρίσει το μάτι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

😆😆😆😆 μου τελειωσαν οι αντιδρασεις!!!

κοιτα εμενα μου αρεσει αυτη η παραδοση και ευτυχως τα πεθερικα μου εχουν ωραια-νορμαλ ονοματα!!😁😁 Αλεξανδρος και Μαρια!! οποτε με βολευουν!!!😉

τωρα για το φυλο πρωτος και καλυτερος ο αντρας μου που θελει το αγορι!! οχι οτι δε θελει κοριτσι (θα κατουρηθει πανω του με τα ναζια) αλλα θελει κι ενα σερνννικο!! αγαπα τον αλλο με τα ελαττωματα του!!😅

Και εμένα ο άντρας μου θέλει αγόρι εγώ για να είμαι ειλικρινή θέλω κορίτσι αλλά μετά απο την γέννηση του ανιψιού μου άλλαξα γνώμη δε με νοιάζει ότι και να είναι!! Εμένα τα πεθερικά μου έχουν το ίδιο όνομα όποτε ένα μωρό θα πάρει και τους δυο χαχαχαχα αλλά ο άντρας μου θέλει να το βγάλουμε στο αρσενικό Αντώνης και όχι Αντωνία απο τη μαμα του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Καλά κ εμένα μου αρέσει κ το τηρούμε... αλλά να ξέρεις ότι υπάρχει τόσο σοβαρό θέμα κ να λες "γιατί το έταξες...? Έπρεπε να πάρει της γιαγιάς" εκεί θα μου είχε γυρίσει το μάτι!!! 

Ή...... τουλάχιστον αφού δεν μπορείτε να κάνετε άλλο να ήταν αγόρι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Καλά κ εμένα μου αρέσει κ το τηρούμε... αλλά να ξέρεις ότι υπάρχει τόσο σοβαρό θέμα κ να λες "γιατί το έταξες...? Έπρεπε να πάρει της γιαγιάς" εκεί θα μου είχε γυρίσει το μάτι!!! 

ξεκαθαρα... εδω οι ανθρωποι περασαν τοσες δυσκολιες και τοση στεναχωρια για να κανουν παιδια και οι υπολοιποι κολλησαν εκει;;;;; κολλημενα μυαλα!! μικροαστικες αντιληψεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Καλά κ εμένα μου αρέσει κ το τηρούμε... αλλά να ξέρεις ότι υπάρχει τόσο σοβαρό θέμα κ να λες "γιατί το έταξες...? Έπρεπε να πάρει της γιαγιάς" εκεί θα μου είχε γυρίσει το μάτι!!! 

Αυτά τα πράγματα δεν έπρεπε καν να τα ρωτούν!!! Ελεος! Και εμας η νύφη μ έταξε το μωρό ποτέ μα ποτέ δε της είπαμε γιατί δεν έβγαλε το όνομα του μπαμπά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Αυτά τα πράγματα δεν έπρεπε καν να τα ρωτούν!!! Ελεος! Και εμας η νύφη μ έταξε το μωρό ποτέ μα ποτέ δε της είπαμε γιατί δεν έβγαλε το όνομα του μπαμπά μου 

Ε ναι μωρέ, αν είναι δυνατόν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εμένα ο άντρας μου θέλει αγόρι εγώ για να είμαι ειλικρινή θέλω κορίτσι αλλά μετά απο την γέννηση του ανιψιού μου άλλαξα γνώμη δε με νοιάζει ότι και να είναι!! Εμένα τα πεθερικά μου έχουν το ίδιο όνομα όποτε ένα μωρό θα πάρει και τους δυο χαχαχαχα αλλά ο άντρας μου θέλει να το βγάλουμε στο αρσενικό Αντώνης και όχι Αντωνία απο τη μαμα του 

ναι για να συνεχιστει το ονομα.....

κι εμενα γι αυτο θελει..!! και το Αλεξανδρος ειναι τελειο! το αγαπω!! 

Το Μαρια (λενε και τη μαμα μου!!!!😉) μπορει να το κανω και Μάιρα!!! εχω μια συναδελφο που τη λενε ετσι και μου αρεσει πολυ!!!

οσο για το φυλο... γερο να ειναι και οτι να ναι!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

ναι για να συνεχιστει το ονομα.....

κι εμενα γι αυτο θελει..!! και το Αλεξανδρος ειναι τελειο! το αγαπω!! 

Το Μαρια (λενε και τη μαμα μου!!!!😉) μπορει να το κανω και Μάιρα!!! εχω μια συναδελφο που τη λενε ετσι και μου αρεσει πολυ!!!

οσο για το φυλο... γερο να ειναι και οτι να ναι!!!!❤️

Ααα τέλεια! Κ το Αλέξανδρος είναι υπέροχο, κ ότι με ένα κοριτσάκι βγάζεις κ τις δύο γιαγιάδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

ναι για να συνεχιστει το ονομα.....

κι εμενα γι αυτο θελει..!! και το Αλεξανδρος ειναι τελειο! το αγαπω!! 

Το Μαρια (λενε και τη μαμα μου!!!!😉) μπορει να το κανω και Μάιρα!!! εχω μια συναδελφο που τη λενε ετσι και μου αρεσει πολυ!!!

οσο για το φυλο... γερο να ειναι και οτι να ναι!!!!❤️

Εμένα μ αρέσει το όνομα του μπαμπά μου Ιάκωβος αν κάνω δεύτερο γιο μακάρι χαχαχαχα έκανα το πρώτο και ονειρεύομαι το δεύτερο 🤣🤣 η μαμα μου Θέκλα δεν μου αρέσει και τόσο… το Αλέξανδρος κ εμένα μ αρέσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Εμένα είναι Φίλιππος 😊 πάντα περίμενα πως κ πως να έρθει η ώρα να δώσω το όνομα του!!!

Και το δικό σας ωραίο είναι…

αχ βρε κορίτσια ποτέ θα τα καταφέρουμε τελικά;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ααα τέλεια! Κ το Αλέξανδρος είναι υπέροχο, κ ότι με ένα κοριτσάκι βγάζεις κ τις δύο γιαγιάδες!

ε ναι!!!! και βασικα τη μαμακουλινα μου!!!!! ❤️❤️❤️ Για την πεθερα μου δεν πεθαινω κιολας!!!😅 (μας εβαλε πολλα εμποδια γενικα.... και γνκ ειναι ο πιο απαισιοδοξος και μαυρος ανθρωπος που ξερω...😔)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα μ αρέσει το όνομα του μπαμπά μου Ιάκωβος αν κάνω δεύτερο γιο μακάρι χαχαχαχα έκανα το πρώτο και ονειρεύομαι το δεύτερο 🤣🤣 η μαμα μου Θέκλα δεν μου αρέσει και τόσο… το Αλέξανδρος κ εμένα μ αρέσει 

αχ και το Ιακωβος!!!! τελειο!!!! ναι με συγχωρεις.. το θεκλα δε με τρελαινει...😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τρομερη ιστορια.....

εχει δικιο η @Hopemumtobe!!! κι εγω απο αυριο δε θα προσπαθω για παιδι!! ΔΕ ΘΕΛΩ παιδι!!! 

το λεω μπας και ερθει γτ τοσο καιρο που προσπαθουμε δεν ειδαμε χαιρι.... 😆😆😆 

Ούτε εγώ θέλω παιδιά... ΔΕΝ ΘΈΛΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΊ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ " 😂😂😂😂 Ε μα δηλαδή μας κουρασαν "παιδί και παιδί " 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και το δικό σας ωραίο είναι…

αχ βρε κορίτσια ποτέ θα τα καταφέρουμε τελικά;;; 

Έχε πίστη!!!! Θα έρθει.... θα δεις που σε λίγο καιρό μία-μία θα ανεβάζετε θεματάκια για τις βαφτίσεις σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εμένα είναι Φίλιππος 😊 πάντα περίμενα πως κ πως να έρθει η ώρα να δώσω το όνομα του!!!

αχ κι αυτο μ αρεσει ρε κοριτσι!!!! εσυ εχεις 2 αγορακια, σωστα;;; το εδωσες του μπαμπα σου;; (εννοω η ειχες ταξει το πρωτο καπου;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ούτε εγώ θέλω παιδιά... ΔΕΝ ΘΈΛΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΊ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ " 😂😂😂😂 Ε μα δηλαδή μας κουρασαν "παιδί και παιδί " 😂😂😂

κλαιωωωωωωωωωωωωωωω😆😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ και το Ιακωβος!!!! τελειο!!!! ναι με συγχωρεις.. το θεκλα δε με τρελαινει...😕

Μακάρι να έρθει σύντομα και ονόματα έχουμε πολλά 😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ούτε εγώ θέλω παιδιά... ΔΕΝ ΘΈΛΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΊ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ " 😂😂😂😂 Ε μα δηλαδή μας κουρασαν "παιδί και παιδί " 😂😂😂

Εγώ βρε κορίτσια πάντα φοβόμουν και πάντα παίρναμε τις προφυλάξεις μας άμα το ήξερα ότι θα πάρει τόσο καιρό να μην έπαιρνα προφύλαξη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια, μόνο ο δικός μου άντρας θέλει κοριτσια;; 
Πηγαμε για σπερματεγχυση και το μόνο που είπε στο γιατρό «Γιατρέ, να προσέξουμε τα θηλυκά»!!! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να έρθει σύντομα και ονόματα έχουμε πολλά 😂

 

αυτο ακριβως!!! δεν θα κολλησουμε στο ονομα....😇😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...