Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

οχι δεν έκανα

αχ μακαρι να εκαναν λαθος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κι ας ειναι απαραδεκτοι......😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Λάθος Όχι,  αλλά να μην ανιχνεύτηκε η ορμόνη πολύ πιθανόν.. αχχχ μακάρι!!! και εγώ με otrivelle είμαι και περιμένω σε 13 μέρες περίοδο ( που να μην έρθει η ρουφιανα 😂😂😂) περιμένουμε τα εύχαρηστα!!!

ευχαριστώ για την δύναμη που μου δίνεις. μακάααρι

κάτσε να σε διορθώσω. δεν περιμένει περίοδο σε 13 μέρες. την χοριακή σου περιμένεις 😉🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ μακαρι να εκαναν λαθος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κι ας ειναι απαραδεκτοι......😆😆😆

😂😂😂😂 τελείωσαν οι αντιδράσεις μου πάλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

ευχαριστώ για την δύναμη που μου δίνεις. μακάααρι

κάτσε να σε διορθώσω. δεν περιμένει περίοδο σε 13 μέρες. την χοριακή σου περιμένεις 😉🤞

Χαχαχα δεν είμαι αισιόδοξη γιατι κάθε μήνα τρώω τα μούτρα μου κορίτσι μου... με παρηγορεί οτι κάνω βηματάκια για εξωσωματική σιγά σιγά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχα δεν είμαι αισιόδοξη γιατι κάθε μήνα τρώω τα μούτρα μου κορίτσι μου... με παρηγορεί οτι κάνω βηματάκια για εξωσωματική σιγά σιγά!!!

η αλήθεια είναι οτι και εμένα με παρηγορεί οτι έκλεισα επιτροπή και έρχεται πιο κοντά ο στόχος. έστω και αυτός της πρώτης προσπάθειας. είναι τουλάχιστον για μενα σημαντικό να ξέρω οτι σε 2ή 3 μήνες θα κάνω νέο βήμα . περναει πιο γρήγορα ο καιρός ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

η αλήθεια είναι οτι και εμένα με παρηγορεί οτι έκλεισα επιτροπή και έρχεται πιο κοντά ο στόχος. έστω και αυτός της πρώτης προσπάθειας. είναι τουλάχιστον για μενα σημαντικό να ξέρω οτι σε 2ή 3 μήνες θα κάνω νέο βήμα . περναει πιο γρήγορα ο καιρός ☺️

Κορίτσια εγώ τον Ιούλιο τόσο ξαφνικά που έγινε δεν πρόλαβα καν να μάθω για επιτροπή 😂😂 

Πότε έπαθα υπερδιέγερση ποτέ έβγαλα 25 ωάρια 😂

Πότε ήρθε Οκτωβρίος! Μετράω αντίστροφα ! Να προκαλέσω τη ρημαδα να ρθει πρώτη φορά την περιμένω πως κ πως !

Χαχαχαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

η αλήθεια είναι οτι και εμένα με παρηγορεί οτι έκλεισα επιτροπή και έρχεται πιο κοντά ο στόχος. έστω και αυτός της πρώτης προσπάθειας. είναι τουλάχιστον για μενα σημαντικό να ξέρω οτι σε 2ή 3 μήνες θα κάνω νέο βήμα . περναει πιο γρήγορα ο καιρός ☺️

Έτσι ακριβώς κοριτσάκι μου.. είμαι της λογικής οτι είτε με τον έναν είτε τον άλλο τρόπο όλες θα γίνουμε μανούλες αργά ή γρήγορα.. πίστη και να μη τα παρατήσουμε!!

Θύμισε μου πόσο χρονών είσαι (συγγνώμη που δεν το συγκράτησα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια εγώ τον Ιούλιο τόσο ξαφνικά που έγινε δεν πρόλαβα καν να μάθω για επιτροπή 😂😂 

Πότε έπαθα υπερδιέγερση ποτέ έβγαλα 25 ωάρια 😂

Πότε ήρθε Οκτωβρίος! Μετράω αντίστροφα ! Να προκαλέσω τη ρημαδα να ρθει πρώτη φορά την περιμένω πως κ πως !

Χαχαχαααα

Τέλειααααα 25????  Τόσα πολλά? Αχ εύχομαι τα καλύτερα,που οφείλετε αυτός ο αριθμός? Επίσης όλα ήταν ποιοτικά? Και τελικά επιτροπή δεν πέρασες κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μου έκλεισε ραντεβού για την Τρίτη, όσο για τα εισιτήρια, μου το άλλαξε η εταιρεία που θα πετούσα, η εταιρεία όμως με την οποία θα επέστρεφα το απόγευμα δεν την αφορά λέει για ποιον λόγο δεν ταξίδεψα κ θέλω να κάνω αλλαγή.... από τη μια λογικό γιατί όντως εγώ μπορεί για οποιονδήποτε λόγο να αποφάσισα να μην ταξιδέψω, από την άλλη αεροπορική είναι.... κ ξέρουν ότι δυστυχώς αυτό το πράγμα συμβαίνει συχνά στα νησιά κ έπρεπε να δείχνουν κατανόηση σε αυτό το θέμα! Θα μπορούσανε να μας έδιναν ένα έντυπο που το επιβεβαιώνει για να μην χάνουμε τόσοι επιβάτες τα χρήματα μας!

Αντε με το καλο την Τριτη να μας πεις τα ευχαριστα!!

Κι αν ακυρωθει και η απογευματινη πτηση της Αθηνας;; που ξερεις;;😉😉 

αλλα θα μου πεις εσυ εισαι υποχρεωμενη να κανεις την αλλαγη νωριτερα για να γλιτωσεις εστω και καποια χρηματα...😕

οι αεροπορικες, οτι δεν εβγαλαν 1μιση χρονο με τον κοβιντ, κοιτανε να το βγαλουν τωρα. θα μας ξεζουμισουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Έτσι ακριβώς κοριτσάκι μου.. είμαι της λογικής οτι είτε με τον έναν είτε τον άλλο τρόπο όλες θα γίνουμε μανούλες αργά ή γρήγορα.. πίστη και να μη τα παρατήσουμε!!

Θύμισε μου πόσο χρονών είσαι (συγγνώμη που δεν το συγκράτησα)

είμαι 27 χρονών☺️

εντομεταξύ κορίτσια άκυρο το ραντεβού μου σήμερα.  ο νέος γιατρος που μου συστήσανε, είχα μπει στο site και μου έλεγε μέσα να κλείσω ραντεβού online και έκλεισα.  πάλι καλά μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να  κλείσουμε ραντεβού από δευτέρα τηλεφωνικά, οτι δεν ισχύει αυτή η πλατφόρμα.

βέβαια εντάξει χάρηκα γιατι του είπα από το τηλέφωνο τι συμβαίνει και είπε θα με βάλει σύντομα μέσα στην βδομάδα την άλλη. πολύ καλός μου φάνηκε. είχε δίκιο η φίλη που με έστειλε .

μου ειπε oτι του κάνει εντύπωση που δεν μου έχει έρθει περίοδος με ωορρηξία και ovitrelle και να παω την δευτέρα να επαναλάβω την χοριακή, μήπως αργησε να δίξει. πφφφφ αγχώθηκα τωρα . βρε λες??? 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

είμαι 27 χρονών☺️

εντομεταξύ κορίτσια άκυρο το ραντεβού μου σήμερα.  ο νέος γιατρος που μου συστήσανε, είχα μπει στο site και μου έλεγε μέσα να κλείσω ραντεβού online και έκλεισα.  πάλι καλά μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να  κλείσουμε ραντεβού από δευτέρα τηλεφωνικά, οτι δεν ισχύει αυτή η πλατφόρμα.

βέβαια εντάξει χάρηκα γιατι του είπα από το τηλέφωνο τι συμβαίνει και είπε θα με βάλει σύντομα μέσα στην βδομάδα την άλλη. πολύ καλός μου φάνηκε. είχε δίκιο η φίλη που με έστειλε .

μου ειπε oτι του κάνει εντύπωση που δεν μου έχει έρθει περίοδος με ωορρηξία και ovitrelle και να παω την δευτέρα να επαναλάβω την χοριακή, μήπως αργησε να δίξει. πφφφφ αγχώθηκα τωρα . βρε λες??? 😜

Τελικά σήμερα είμαστε γενικά άτυχες με τα ραντεβού!!! Πάντως εγώ  περιμένω ότι θα ακούσουμε καλά νέα από εσένα! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Τελικά σήμερα είμαστε γενικά άτυχες με τα ραντεβού!!! Πάντως εγώ  περιμένω ότι θα ακούσουμε καλά νέα από εσένα! 😊

αααχ εγώ γιατί βλέπω αυτά τα νινάκια τόσο ακοτόρθωτο όνειρο ρε κορίτσια?? και όταν ήμουν μικρή νόμιζα οτι τα παιδιά έρχονται με την πρώτη. ☺️ που να ξερα.

η κουμάρα μου μια που έρχεται σε επαφή με τον αντρα της και μια που πιάνει.

λεω στον σύντροφο μου. γιατί εμένα ο στόχος- νινι  όλο τρέχει και εγώ το κυνηγάω από πίσω ?

και μου λέει. κάπου θα σκοντάψει. μην ανησυχείς 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 

 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

αααχ εγώ γιατί βλέπω αυτά τα νινάκια τόσο ακοτόρθωτο όνειρο ρε κορίτσια?? και όταν ήμουν μικρή νόμιζα οτι τα παιδιά έρχονται με την πρώτη. ☺️ που να ξερα.

η κουμάρα μου μια που έρχεται σε επαφή με τον αντρα της και μια που πιάνει.

λεω στον σύντροφο μου. γιατί εμένα ο στόχος- νινι  όλο τρέχει και εγώ το κυνηγάω από πίσω ?

και μου λέει. κάπου θα σκοντάψει. μην ανησυχείς 😂

Τέλεια κ φαντασιακά αισιόδοξη η απάντηση του!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:29/09

diana8:?

Lacostaki:25/10

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:02/10

Αννι:20/09                                   

Heart:22/09

Antonia2:13/10

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :13/10

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

είμαι 27 χρονών☺️

εντομεταξύ κορίτσια άκυρο το ραντεβού μου σήμερα.  ο νέος γιατρος που μου συστήσανε, είχα μπει στο site και μου έλεγε μέσα να κλείσω ραντεβού online και έκλεισα.  πάλι καλά μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να  κλείσουμε ραντεβού από δευτέρα τηλεφωνικά, οτι δεν ισχύει αυτή η πλατφόρμα.

βέβαια εντάξει χάρηκα γιατι του είπα από το τηλέφωνο τι συμβαίνει και είπε θα με βάλει σύντομα μέσα στην βδομάδα την άλλη. πολύ καλός μου φάνηκε. είχε δίκιο η φίλη που με έστειλε .

μου ειπε oτι του κάνει εντύπωση που δεν μου έχει έρθει περίοδος με ωορρηξία και ovitrelle και να παω την δευτέρα να επαναλάβω την χοριακή, μήπως αργησε να δίξει. πφφφφ αγχώθηκα τωρα . βρε λες??? 😜

βρε συ εγω αυριο θα πηγαινα!!!!!!!!!! τι δευτερα;;;; που να βρω την υπομονη να περιμενω τοσο;;😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλορίζικο το καινούργιο θέματακι!!! 

γεια σου κοριτσι μου!!! αχ μακαρι ο οκτωβρης να μας φερει καλα χαμπερια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

είμαι 27 χρονών☺️

εντομεταξύ κορίτσια άκυρο το ραντεβού μου σήμερα.  ο νέος γιατρος που μου συστήσανε, είχα μπει στο site και μου έλεγε μέσα να κλείσω ραντεβού online και έκλεισα.  πάλι καλά μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να  κλείσουμε ραντεβού από δευτέρα τηλεφωνικά, οτι δεν ισχύει αυτή η πλατφόρμα.

βέβαια εντάξει χάρηκα γιατι του είπα από το τηλέφωνο τι συμβαίνει και είπε θα με βάλει σύντομα μέσα στην βδομάδα την άλλη. πολύ καλός μου φάνηκε. είχε δίκιο η φίλη που με έστειλε .

μου ειπε oτι του κάνει εντύπωση που δεν μου έχει έρθει περίοδος με ωορρηξία και ovitrelle και να παω την δευτέρα να επαναλάβω την χοριακή, μήπως αργησε να δίξει. πφφφφ αγχώθηκα τωρα . βρε λες??? 😜

Μακάριιιο στο εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τέλειααααα 25????  Τόσα πολλά? Αχ εύχομαι τα καλύτερα,που οφείλετε αυτός ο αριθμός? Επίσης όλα ήταν ποιοτικά? Και τελικά επιτροπή δεν πέρασες κορίτσι μου? 

Έχω σύνδρομο πολυκυστικων γιβαυτο τόσα πολλά....όλα ήταν άριστης ποιότητας γονιμοποίηθηκαν τα 22 αλλά κρατήσαμε 8 έμβρυα άριστης βαθμολογίας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:29/09

diana8:?

Lacostaki:25/10

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:02/10

Αννι:20/09                                   

Heart:22/09

Antonia2:13/10

Hopemumtobe:? 

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:? 

Raf123 :13/10

Κορίτσι μου εγώ περιμένω περίοδο Στις 14 του μηνός που να μην έρθει βέβαια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:29/09

diana8:?

Lacostaki:25/10

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:02/10

Αννι:20/09                                   

Heart:22/09

Antonia2:13/10

Hopemumtobe:? 

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:? 

Raf123 :13/10

Ευχαριστουμε πολυ για πινακακι, εγω περιμενω 14/10!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Έχω σύνδρομο πολυκυστικων γιβαυτο τόσα πολλά....όλα ήταν άριστης ποιότητας γονιμοποίηθηκαν τα 22 αλλά κρατήσαμε 8 έμβρυα άριστης βαθμολογίας...

Αχ μπράβο τέλεια,  ο γιατρός μου, μου είπε οτι συμβαίνει αυτό στις πολιτιστικές!!! Πριν είχες κάνει προσπάθεια με κλομιφαινη ή κατι παρόμοιο? Δεν θυμάμαι αν το ξανα συζητήσαμε μαζί,  γτ το είχαμε αναφέρει εδώ με κάποιες κοπέλες, επίσης να σε ρωτήσω αν έκανες θεραπεία με κλομιφαινη τι δοσολογία έπαιρνες και ποσα ωάρια είχες κορίτσι μου!!

Άντε σύντομα θα γίνεις μανούλα 👶👶👶💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχ μπράβο τέλεια,  ο γιατρός μου, μου είπε οτι συμβαίνει αυτό στις πολιτιστικές!!! Πριν είχες κάνει προσπάθεια με κλομιφαινη ή κατι παρόμοιο? Δεν θυμάμαι αν το ξανα συζητήσαμε μαζί,  γτ το είχαμε αναφέρει εδώ με κάποιες κοπέλες, επίσης να σε ρωτήσω αν έκανες θεραπεία με κλομιφαινη τι δοσολογία έπαιρνες και ποσα ωάρια είχες κορίτσι μου!!

Άντε σύντομα θα γίνεις μανούλα 👶👶👶💗

Είχαμε μεγάλο θέμα με το σπέρμα κ έκανε επέμβαση το αγόρι μου !

Είχα κάνει ναι 1 πρωί 1 βράδυ έπαιρνα για 5 μέρες κ έβγαλα 1 ωάριο. Με τα femara έκανα καλύτερη ωορηξία. Κάναμε και δύο σπερματεγχυσεις...τίποτα κανένα θέμα είχαμε θέμα με το σπέρμα . . Εγώ δεν κάνω ωορηξία παρά μόνο με χάπια ...

Τι να σου πω μακάρι Παναγία μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...