Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια καλά τα λέμε... Το θέματακι του Νοεμβρίου ποια θα το ανοίξει;; αύριο τελειώνει ο μήνας 

Κορίτσια αν θέλετε θα ήταν χαρά μου να σας το ανοίξω εγώ το θεματάκι ❤ θα ήθελα πολύ η μπουμπούκα μου να σας φέρει γούρι για τον καινούργιο μήνα 🥰🥰 

Αν θέλετε φυσικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια αν θέλετε θα ήταν χαρά μου να σας το ανοίξω εγώ το θεματάκι ❤ θα ήθελα πολύ η μπουμπούκα μου να σας φέρει γούρι για τον καινούργιο μήνα 🥰🥰 

Αν θέλετε φυσικά!

Εννοείται ότι θέλουμε... Αντε να έρθει λίγο γούρι γιατί νομίζω ότι έχουμε μείνει πολύ πισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Εννοείται ότι θέλουμε... Αντε να έρθει λίγο γούρι γιατί νομίζω ότι έχουμε μείνει πολύ πισω

❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου με συγκίνησατε! Δεν μπορω να πω κατι γιατί δόξα το θεό εχω φίλες και μια μητέρα υπέροχη! Εχασα το πατέρα μου στα 25 και αυτο είναι που με πονάει... Αυτό που θα σας πω είναι οτι εγώ είμαι πρόθυμη να γίνω μια καλή σας φίλη και οχι μονο απο εδώ  😁  είμαστε εδώ για να λέμε τα πάντα και οτι μας προβληματίζει, να διώχνουμε οτι μας πονάει και να γεμίζουμε τη ζωή μας με χαρά! Υγεία κοριτσάκια μου να έχουμε είτε με φίλους είτε χωρίς αυτούς! 💗💗💗💗 μια τεραστια αγκαλιά σε όλες Σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κ γω όπως η @Κατεριναπαπ έχω την τύχη να έχω πολύ καλές φίλες. Φίλες ζωής. Κάποιες από παιδί, κάποιες από το πανεπιστήμιο κ τη δουλειά. Σε κάθε φάση έκανα κ μια φίλη που έμενε από όλες τις παρέες που γνώριζα. Έχω φυσικα γνωρίσει κόσμο με ζήλια κ που σε κάνει παρέα όσο σε έχει ανάγκη αλλά αυτοί φεύγουν αργά ή γρήγορα. Έχω στενοχωρηθει για τέτοιες φιλίες που τελείωσαν αλλά όταν μου πέρασε ο καημός κατάλαβα ότι δεν ήταν ποτέ αληθινές. Οι αληθινοί φίλοι χαίρονται με τη χαρά σου κ την επιτυχία σου. Εκεί φαίνονται γιατί στη στενοχώρια λίγο πολύ όλοι θα βρουν ένα καλό λόγο. Στην επιτυχία φαίνεται ποιος αγαπάει αληθινά κ ποιος ζηλεύει... 

Οποτε μη στενοχωριεστε, καλυτερα μακριά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κ όμως πολλές φορές αυτός είναι ο λόγος... Το κόμπλεξ!!! Είχα αναφέρει ξανά ότι ετοιμάζουμε μια δουλειά με τον αντρούλη μου που θα ασχοληθώ κυρίως εγώ, είναι κάτι μεγάλο που δεν έχει ξαναγίνει στο μέρος μας ΔΕΝ ΦΑΝΤΆΖΕΣΑΙ πόσοι απομακρύνθηκαν από τότε που το έμαθαν.... Δεν μπορώ να το αποδώσω σε κάτι άλλο

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια κ γω όπως η @Κατεριναπαπ έχω την τύχη να έχω πολύ καλές φίλες. Φίλες ζωής. Κάποιες από παιδί, κάποιες από το πανεπιστήμιο κ τη δουλειά. Σε κάθε φάση έκανα κ μια φίλη που έμενε από όλες τις παρέες που γνώριζα. Έχω φυσικα γνωρίσει κόσμο με ζήλια κ που σε κάνει παρέα όσο σε έχει ανάγκη αλλά αυτοί φεύγουν αργά ή γρήγορα. Έχω στενοχωρηθει για τέτοιες φιλίες που τελείωσαν αλλά όταν μου πέρασε ο καημός κατάλαβα ότι δεν ήταν ποτέ αληθινές. Οι αληθινοί φίλοι χαίρονται με τη χαρά σου κ την επιτυχία σου. Εκεί φαίνονται γιατί στη στενοχώρια λίγο πολύ όλοι θα βρουν ένα καλό λόγο. Στην επιτυχία φαίνεται ποιος αγαπάει αληθινά κ ποιος ζηλεύει... 

Οποτε μη στενοχωριεστε, καλυτερα μακριά! 

Συμφωνώ σε όλα όσα είπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όπως θα είδατε έχει ήδη ανοίξει θεματάκι για τον Νοέμβριο δύο μέρες νωρίτερα... οπότε φυσικά δεν θα κάνω άλλο! Εύχομαι να είναι τυχερό ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κάτι ξαδέρφια έχουν κόψει τα πολλά πολλά επειδή εμείς είμασταν μικρότεροι κ κάναμε οικογένεια πριν από εκείνους..... 🙄 Κ δεν τα λέω επειδή τα φαντάζομαι, έχω μάθει κουβέντες που έχουν πει!

Ξέρεις κάτι.... γι'αυτό μου αρέσει να συμμετέχω εδώ. Νιώθω ότι το 90% έχει ειλικρινή συναισθήματα! Γιατί η μια χαίρεται με την χαρά της άλλης. Ανακοινώνει κάποια ότι είναι έγκυος κ νιώθω ότι όλες εκφράζουν με ειλικρίνεια την χαρά τους ή στην αντίθετη περίπτωση νιώθουν όλες την απογοήτευση..... 

πωπω τι να πω πραγματικά πόση ζήλεια εκεί έξω…και εμένα μαρεσει να συμμετάσχω εδώ για τον ίδιο λόγο είμαστε ολες τοσες καλές η μια να βοηθήσει την άλλη χωρις να γνωριζόμαστε χωρις να ζητάμε και ανταλλάγματα και να νιώθουμε υποχρεωμένοι!! Χαιρόμαστε με τα καλά νεα λυπόμαστε με τα κακά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κι εμένα ο καλύτερος μου φίλος είναι ο άντρας μου πότε δεν είχα ιδιετερες φιλίες αν εξαιρέσεις τις αδελφές μου και τις ξαδελφες μου με τις οποίες μπορεί να μην βλεπόμαστε συχνά αλλά ξέρω ότι είναι εκεί για ότι χρειαστώ.. Είχα κάποτε μια υποτιθέμενη κολλητή η οποία έμεινε έγκυος κι εγώ το έμαθα κατά λάθος από μια θεία της καταλαβαίνεις ότι μετά από αυτό έκοψα επαφές 

Και εγώ είχα αυτες κολλητές από το γυμνάσιο, μέχρι που ήρθα μόνιμα Κύπρο και συγκατοίκησα με τον άντρα μου! Από τότε δεν ξέρω τι άλλαξε…σίγουρα φταίω κ εγώ που δεν τις ακολουθούσα πάντα αλλά και αυτες ποτέ δεν έβαζαν λίγο νερό στο κρασί τους να με βολεύει κ εμένα…εγώ ζω στη πόλη μας αυτες πλέον ζουν στην πρωτεύουσα, ούτε ξέρω νέα ότι μάθω από εδώ κ από εκεί και ούτε κ αυτες γνωρίζουν τα νέα μου αν δεν τους στείλω μήνυμα κ αν δεν με ρωτήσουν διαφορετικά είμαστε γνωστές όχι φιλες…

στις πριν 15 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κάτσε μισό λεπτό καταλαβαίνω το να μην θέλει ο άντρας σου να έρθει μαζί γιατί μπορεί να βαριέται τις γυναικο-συζητησεις όπως υποθέτω και για σένα ότι δεν πετάς τη σκουφιά σου να πας να δεις ποδόσφαιρο με τους φίλους του άντρα σου.. Αλλά το να σου λένε έλα χωρίς τον άντρα σου αλήθεια δεν το καταλαβαίνω εκτός κι αν έχουν στο μυαλό τους να κάνετε κάτι που δεν πρέπει να ξέρει ο άντρας σου.. Συγνώμη αλλά εγώ αυτό καταλαβαινω

Ε ναι δε τους άρεσε και τόσο γιατί ισως να ήθελαν να λένε πράγματα και να μην ακούει να μη τα γνωρίζει…

Οπως κ να έχει σας ευχαριστώ παρά πολύ ενιωθα τόσο χαλια τόσο άσχημα πιστευα ότι είμαι η μόνη χωρις μια φίλη, δυστυχως είναι πολύ συχνό φαινόμενο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Froufro είπε:

@Raf123 μου όπως καταλαβαίνεις είναι συχνό φαινόμενο αυτό που ζεις!!!! Μην σε παίρνει από κάτω... Άσε τις τοξικές καταστάσεις μακρυά!!! Έχεις τον άνθρωπο σου που σε αγαπάει κ είμαστε κ εμείς εδώ για να σε "ακούμε" κ να ζαλίζεις εμάς όσο θεεεεεες 🥰 είμαι σίγουρη πως αυτοί χάνουν που δεν σε έχουν κοντά τους ❤

Εχεις απόλυτο δίκιο σας ευχαριστώ παρά πολύ με συγκινήσατε πραγματικά 🙏🙏💕💕💕 είμαι τυχερή που θα παντρευτώ τον καλύτερο μου φίλο…! Και εσείς ότι χρειάζεστε πολύ ευχαρίστως να βοηθήσω ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα φιλια κ την αγαπη μου απο την Παναγια την Προυσσιωτισσα!!! Αναψα κερακια να μας ευλογησει με γερα μωρακια!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

IMG_20211031_132346.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Τα φιλια κ την αγαπη μου απο την Παναγια την Προυσσιωτισσα!!! Αναψα κερακια να μας ευλογησει με γερα μωρακια!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

IMG_20211031_132346.jpg

Κοριτσάκι μου σε σκέφτομαι αλλά δεν σου στέλνω γιατί φαντάζομαι δεν έχεις χρόνο να ασχοληθείς..... να περνάς καλά κ να ανάψεις ένα κεράκι κ για εμάς!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκι μου σε σκέφτομαι αλλά δεν σου στέλνω γιατί φαντάζομαι δεν έχεις χρόνο να ασχοληθείς..... να περνάς καλά κ να ανάψεις ένα κεράκι κ για εμάς!! 😘

Εννοειται!!!! Μια μια σας ανεφερα!!!😍😍😍 (Ακουσε η παναγια froufro, hopemumtobe, blackcat, κλπ ονοματα😂😂😂😂) ενα σοκ θ το επαθε!!!! Κ μετα ολα τα κοριτσια του κοσμου που προσπαθουν για μωρακι!!! Κ οσες ειστε εγκυες να ειναι μαζι σας μεχρι να ελευθερωθειτε κ μετα να φυλαει τα μωρα σας κι εσας!!!🙏🙏🙏

Κοριτσια μου με συγχωρειτε αλλα ειμαι συνεχεια με ξαδερφια κ συγγενεις.. κ οταν ηρεμουμε λιγο, διαβαζω καμια ωριτσα στα κλεφτα...

Μου λειπετε!!!! Κ σας σκεφτομαι!! ❤️❤️❤️🌹🌹🌹 Διαβαζω στα πεταχτα τα μνματα σας κ οταν γυρισω θα τα διαβασω ενα ενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Εννοειται!!!! Μια μια σας ανεφερα!!!😍😍😍 (Ακουσε η παναγια froufro, hopemumtobe, blackcat, κλπ ονοματα😂😂😂😂) ενα σοκ θ το επαθε!!!! Κ μετα ολα τα κοριτσια του κοσμου που προσπαθουν για μωρακι!!! Κ οσες ειστε εγκυες να ειναι μαζι σας μεχρι να ελευθερωθειτε κ μετα να φυλαει τα μωρα σας κι εσας!!!🙏🙏🙏

Κοριτσια μου με συγχωρειτε αλλα ειμαι συνεχεια με ξαδερφια κ συγγενεις.. κ οταν ηρεμουμε λιγο, διαβαζω καμια ωριτσα στα κλεφτα...

Μου λειπετε!!!! Κ σας σκεφτομαι!! ❤️❤️❤️🌹🌹🌹 Διαβαζω στα πεταχτα τα μνματα σας κ οταν γυρισω θα τα διαβασω ενα ενα!!!

Καλά να περνατε κορίτσι μου εύχομαι να μας βοηθήσει όλες και όλον των κόσμο 💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Τα φιλια κ την αγαπη μου απο την Παναγια την Προυσσιωτισσα!!! Αναψα κερακια να μας ευλογησει με γερα μωρακια!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

IMG_20211031_132346.jpg

Βοήθεια σου κορίτσι μου! Έχω περπατήσει 50 χιλιόμετρα με τα πόδια για να φτάσω στην Παναγία...είχα κάνει τάμα....η αγαπημένη μου Παναγία...να μας βοηθήσει όλες σύντομα να γίνουμε μανουλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλά να περνατε κορίτσι μου εύχομαι να μας βοηθήσει όλες και όλον των κόσμο 💗 

Ευχαριστω πολυ Κατερινα μου!! Υγεια να εχουμε κ θα ερθουν κι ολα τα αλλα!!! 🙏😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Βοήθεια σου κορίτσι μου! Έχω περπατήσει 50 χιλιόμετρα με τα πόδια για να φτάσω στην Παναγία...είχα κάνει τάμα....η αγαπημένη μου Παναγία...να μας βοηθήσει όλες σύντομα να γίνουμε μανουλες....

Μακαρι κοριτσι μου!!! Μεγαλο το ταμα σου!!!! Ελπιζω ν μας βοηθησει να εχουμε υγεια κ να κρατησουμε γερα μωρακια στις αγκαλιες μας!!! 🙏❤️

Εισαι εγκυουλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Μακαρι κοριτσι μου!!! Μεγαλο το ταμα σου!!!! Ελπιζω ν μας βοηθησει να εχουμε υγεια κ να κρατησουμε γερα μωρακια στις αγκαλιες μας!!! 🙏❤️

Εισαι εγκυουλα;;

17 ώρες περπάτημα σκέψου....Θέλω να πιστεύω ότι αυτή την στιγμή που μιλάμε ειμαι έγκυος μιας και έχω κάνει εξωσωματική και αναμένω να κάνω χοριακη στις 4.11!!! Εύχομαι σε όλες σας σύντομα να γίνεται μανουλες!!!!💙🧡❤️💙🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Τα φιλια κ την αγαπη μου απο την Παναγια την Προυσσιωτισσα!!! Αναψα κερακια να μας ευλογησει με γερα μωρακια!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

IMG_20211031_132346.jpg

Τι όμορφα καλά να περνάτε :) ευχαριστούμε που μας ανάσες κεράκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

17 ώρες περπάτημα σκέψου....Θέλω να πιστεύω ότι αυτή την στιγμή που μιλάμε ειμαι έγκυος μιας και έχω κάνει εξωσωματική και αναμένω να κάνω χοριακη στις 4.11!!! Εύχομαι σε όλες σας σύντομα να γίνεται μανουλες!!!!💙🧡❤️💙🧡

Αχ μακάρι να είσαι θα αναμένουμε τα νέα σου την επόμενη εβδομάδα να μας πεις 💛💛 όχι άγχος όλα καλά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

17 ώρες περπάτημα σκέψου....Θέλω να πιστεύω ότι αυτή την στιγμή που μιλάμε ειμαι έγκυος μιας και έχω κάνει εξωσωματική και αναμένω να κάνω χοριακη στις 4.11!!! Εύχομαι σε όλες σας σύντομα να γίνεται μανουλες!!!!💙🧡❤️💙🧡

Κορίτσι μου σου εύχομαι ολόψυχα να έχει πραγματοποιηθεί η επιθυμία σου!!!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Αχ μακάρι να είσαι θα αναμένουμε τα νέα σου την επόμενη εβδομάδα να μας πεις 💛💛 όχι άγχος όλα καλά θα πάνε 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου σου εύχομαι ολόψυχα να έχει πραγματοποιηθεί η επιθυμία σου!!!!! ❤

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!! Ο θεός και η Παναγία θα βάλουν τώρα το χέρι τους!!!! Να είστε καλά όλες και φυσικά θα σας γράψω την επόμενη βδομάδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

17 ώρες περπάτημα σκέψου....Θέλω να πιστεύω ότι αυτή την στιγμή που μιλάμε ειμαι έγκυος μιας και έχω κάνει εξωσωματική και αναμένω να κάνω χοριακη στις 4.11!!! Εύχομαι σε όλες σας σύντομα να γίνεται μανουλες!!!!💙🧡❤️💙🧡

Κοριτσι μου ευχομαι την Πεμπτη να παρεις μια μεγαλη χοριακη και να ερθουν ολα οπως τα θελετε εσυ κ ο αντρας σου!!!! 🙏🙏💌❤️ Να σας ευλογησει ο θεος με παιδακια γερα!!! Να εισαι αισιοδοξη κ να εχεις πιστη!!!

Μακαρι να εχουμε κι εμεις ευχαριστα νεα συντομα!!! 😁😁😁  Θ περιμενουμε τα νεα σου με ανυπομονησια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...