Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Οτι ειναι κατω απ το 60' (7%, 25%, 20 %) ειναι η κινητικοτητα πρωτης ωρας. Κ τα υπολοιπα κατω απο τα 180' ειναι στο 3ωρο.....

Συγγνώμη ρε κορίτσι μου τα έχεις ξανά ανεβάσει! Καλά κάνεις και θέλεις να τα δεις όλα, να ξέρεις τι σου γίνεται!!! Εύχομαι ολα καλά να πάνε και να μην χρειαστεί περαιτέρω εξετάσεις!!💗

Οσο για τα αποτέλεσματα που βλέπω,  μη νομίζεις οτι καταλαβαίνω και πολλά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

 

Capture.JPG

Δεν ξέρω αν εξαρχής αυτήν την εικόνα αναρτήσεις,  αλλα πριν δεν την έβλεπα έτσι... εν πάση περίπτωση, τώρα κατάλαβα! 

Νομίζω έχεις ένα πολυ καλό σπέρμα και η κινητικότητα ειναι κάτι που διορθώνεται! Τι σας πρότεινε για αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Συγγνώμη ρε κορίτσι μου τα έχεις ξανά ανεβάσει! Καλά κάνεις και θέλεις να τα δεις όλα, να ξέρεις τι σου γίνεται!!! Εύχομαι ολα καλά να πάνε και να μην χρειαστεί περαιτέρω εξετάσεις!!💗

Οσο για τα αποτέλεσματα που βλέπω,  μη νομίζεις οτι καταλαβαίνω και πολλά 😂

ανεβασα φωτο απο τα αποτελεσματα μηπως και βγαλεις ακρη...

@BlackCat αυτο το 7% (στην ταχεια προσθια κινηση της 1ης ωρας) σημαινει οτι το 7% των σπερματοζωαριων (δηλ το 7% των 113 εκατ.) εχει αυτη την κινηση;;; ή υποδηλωνει κατι για την ταχυτητα...;; ααααν ξερεις ε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Δεν ξέρω αν εξαρχής αυτήν την εικόνα αναρτήσεις,  αλλα πριν δεν την έβλεπα έτσι... εν πάση περίπτωση, τώρα κατάλαβα! 

Νομίζω έχεις ένα πολυ καλό σπέρμα και η κινητικότητα ειναι κάτι που διορθώνεται! Τι σας πρότεινε για αυτο!

βιταμινες για 3 μηνες (androferti), συμπληρωματα διατροφης (CoQ10 των 300) και διατροφη αυστηρη (σπανακι, αμυγδαλα, καρυδια, ψωμι ολικης, κολοκυθοσπορο, πολλα φρουτα καθημερινα, οσπρια 2-3 φορες την εβδομαδα, ψαρι 2-3 φορες την εβδομαδα, OXI τηγανιτα, ΟΧΙ junk food, ΟΧΙ γαλακτοκομικα με χαμηλα λιπαρα, χαλαρη ασκηση (τυπου περματημα) και αν καπνιζει-διακοπή καπνισματος (ευτυχως δεν καπνιζει ο αντρας μου))!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Δεν ξέρω αν εξαρχής αυτήν την εικόνα αναρτήσεις,  αλλα πριν δεν την έβλεπα έτσι... εν πάση περίπτωση, τώρα κατάλαβα! 

Νομίζω έχεις ένα πολυ καλό σπέρμα και η κινητικότητα ειναι κάτι που διορθώνεται! Τι σας πρότεινε για αυτο!

εσυ καλα τα λες!! αρχικα ανεβασα το παλιοτερο μνμ που σας εστειλα γτ ημουν με το κινητο.. τωρα που γυρισα σπιτι και ανοιξα λαπτοπ σας εστειλα τα κανονικα αποτελεσματα.. μη σε παιδευω τζαμπα...😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

βιταμινες για 3 μηνες (androferti), συμπληρωματα διατροφης (CoQ10 των 300) και διατροφη αυστηρη (σπανακι, αμυγδαλα, καρυδια, ψωμι ολικης, κολοκυθοσπορο, πολλα φρουτα καθημερινα, οσπρια 2-3 φορες την εβδομαδα, ψαρι 2-3 φορες την εβδομαδα, OXI τηγανιτα, ΟΧΙ junk food, ΟΧΙ γαλακτοκομικα με χαμηλα λιπαρα, χαλαρη ασκηση (τυπου περματημα) και αν καπνιζει-διακοπή καπνισματος (ευτυχως δεν καπνιζει ο αντρας μου))!!!!

Εύχομαι το συντομότερο να δείτε αποτελέσματα κορίτσι μου!!! Ολες θα το παλέψουμε και στο τέλος θα μιλάμε για τα μωράκια μας 👶💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια η τελευταία μου περίοδος δεν ήταν κανονική εκτός από το ότι δεν ήρθε ποτέ κόκκινο αίμα ξεκίνησε μια μέρα νωρίτερα απ ότι περίμενα και κράτησε μέχρι την επόμενη το μεσημέρι μετά είχα μόνο καφε και πιστεύω ότι αν δεν είχα πάρει ντεπον το βράδυ το αίμα θα ήταν πολύ λιγοτερο.. Πήγα σήμερα και έκανα χοριακη και βγήκε αρνητική 1.10 περίμενα ότι θα απογοητευτώ αλλά τελικά το πήρα πολύ χαλαρά νομίζω ότι χάρηκα και λίγο που πρώτη φορά δεν ήταν 0.1 όπως άλλες φορές... Όχι ότι αλλάζει τίποτα πάλι αρνητική είναι αλλά που θα πάει κάποια στιγμή θα δείξει και πάνω από 5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια η τελευταία μου περίοδος δεν ήταν κανονική εκτός από το ότι δεν ήρθε ποτέ κόκκινο αίμα ξεκίνησε μια μέρα νωρίτερα απ ότι περίμενα και κράτησε μέχρι την επόμενη το μεσημέρι μετά είχα μόνο καφε και πιστεύω ότι αν δεν είχα πάρει ντεπον το βράδυ το αίμα θα ήταν πολύ λιγοτερο.. Πήγα σήμερα και έκανα χοριακη και βγήκε αρνητική 1.10 περίμενα ότι θα απογοητευτώ αλλά τελικά το πήρα πολύ χαλαρά νομίζω ότι χάρηκα και λίγο που πρώτη φορά δεν ήταν 0.1 όπως άλλες φορές... Όχι ότι αλλάζει τίποτα πάλι αρνητική είναι αλλά που θα πάει κάποια στιγμή θα δείξει και πάνω από 5

Κορίτσι μου λυπάμαι για τη χοριακη σου, υπομονή πάμε για τον επόμενο μήνα δυνατα όλες μαζί!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι για τη χοριακη σου, υπομονή πάμε για τον επόμενο μήνα δυνατα όλες μαζί!!!💗

Που θα πάει κάποια στιγμή θα έρθει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια όμως ξέρετε πόσο την πλήρωσα την χοριακη στο μικρόβιολογικα της γειτονιάς;; 25 ευρώ... Την περασμένη φορά είχε 20 ευρώ.. Γιατί ανέβασαν τόσο τις τιμές ιδέα δεν εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

diana8:?                                                                                                                                   maroulita?

Lacostaki:18/11

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:04/11

Αννι:20/09                                   

Heart:? 

Antonia2:10/11

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :07/11

Tina21:13/10

babyblue94:05/11

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

ανεβασα φωτο απο τα αποτελεσματα μηπως και βγαλεις ακρη...

@BlackCat αυτο το 7% (στην ταχεια προσθια κινηση της 1ης ωρας) σημαινει οτι το 7% των σπερματοζωαριων (δηλ το 7% των 113 εκατ.) εχει αυτη την κινηση;;; ή υποδηλωνει κατι για την ταχυτητα...;; ααααν ξερεις ε...

Ναι από τα 113 εκατ το 7% κινείται την πρώτη ώρα ενώ μέχρι τα 180 min κινείται μόνο το 3% από τα 113 εκατ.

Τα υπόλοιπα είναι πιο νωχελικά 

Χαλλλλαρα που λένε κ στην Β.Ελλάδα 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Ναι από τα 113 εκατ το 7% κινείται την πρώτη ώρα ενώ μέχρι τα 180 min κινείται μόνο το 3% από τα 113 εκατ.

Τα υπόλοιπα είναι πιο νωχελικά 

Χαλλλλαρα που λένε κ στην Β.Ελλάδα 😂😂😂😂

Μας βγηκανε καρντασια!!!! 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Ρε κορίτσια όμως ξέρετε πόσο την πλήρωσα την χοριακη στο μικρόβιολογικα της γειτονιάς;; 25 ευρώ... Την περασμένη φορά είχε 20 ευρώ.. Γιατί ανέβασαν τόσο τις τιμές ιδέα δεν εχω

δεν εχω κανει ποτε κοριτσι μου.. εχω φτασει μεχρι να παρω τηλ και νομιζω μου ειπαν οτι εχει 14€.. στη βιοιατρικη...

λυπαμαι που δεν ηρθε η θετικη χοριακη.... ειναι αξιοπιστο το μικροβιολογικο; γτ σημερα διαβαζα το θεμα μιας αλλης κοπελας οπου μαλλον ειχε γινει λαθος στο διαγνωστικο και της εβγαλαν αρνητικη χοριακη με 2 θετικα τεστ...🤨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

δεν εχω κανει ποτε κοριτσι μου.. εχω φτασει μεχρι να παρω τηλ και νομιζω μου ειπαν οτι εχει 14€.. στη βιοιατρικη...

λυπαμαι που δεν ηρθε η θετικη χοριακη.... ειναι αξιοπιστο το μικροβιολογικο; γτ σημερα διαβαζα το θεμα μιας αλλης κοπελας οπου μαλλον ειχε γινει λαθος στο διαγνωστικο και της εβγαλαν αρνητικη χοριακη με 2 θετικα τεστ...🤨

Είχα κάνει και τεστ δύο μέρες πριν της clear blue το απλό όχι το ψηφιακό και βγήκε αρνητικό την χοριακη την έκανα για μεγαλύτερη σιγουριά.. Έχω κάνει και άλλες εξετάσεις στο συγκεκριμένο μικρόβιολογικα και θέλω να πιστεύω ότι είναι αξιόπιστο και αν δεν είναι πιστεύω ότι θα το καταλάβω.. Το μόνο που με παρεξενεψε ήταν που μου είπε ότι έπρεπε να πει στο εργαστήριο ποτέ ήταν η τελευταία μου περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 🙂 

Καλημέρα κορίτσια μου εύχομαι ενα όμορφο σκ να έχουμε! Εγω πήρα άδεια για Δευτέρα να επισκεφτώ εξωσωματιστη και κατι μου λεει οτι σε αυτόν θα καταλήξω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια η τελευταία μου περίοδος δεν ήταν κανονική εκτός από το ότι δεν ήρθε ποτέ κόκκινο αίμα ξεκίνησε μια μέρα νωρίτερα απ ότι περίμενα και κράτησε μέχρι την επόμενη το μεσημέρι μετά είχα μόνο καφε και πιστεύω ότι αν δεν είχα πάρει ντεπον το βράδυ το αίμα θα ήταν πολύ λιγοτερο.. Πήγα σήμερα και έκανα χοριακη και βγήκε αρνητική 1.10 περίμενα ότι θα απογοητευτώ αλλά τελικά το πήρα πολύ χαλαρά νομίζω ότι χάρηκα και λίγο που πρώτη φορά δεν ήταν 0.1 όπως άλλες φορές... Όχι ότι αλλάζει τίποτα πάλι αρνητική είναι αλλά που θα πάει κάποια στιγμή θα δείξει και πάνω από 5

Λυπάμαι πολυ για το αποτέλεσμα!! Παρ ολα αυτα βρε κορίτσι μου κανε έλεγχο ορμονολογικο. Μη βλέπεις αν ήταν λίγο η πολυ η περιοδος. Περιοδος είναι.. Τα βαθύτερα αιτια ψάξε.. Μην αναλώνεσαι κ ξοδευεσαι σε χοριακες κ τεστ. Στα λέω γιατί κ εγώ τα έκανα αλλά μην εθελοτυφλούμε, με περιοδο να ελπίζουμε.. Ξέρω κ καταλαβαίνω η ελπίδα πεθαινει παντα τελευταία αλλά προσπαθησε να βρεις λυσεις στο θέμα.. Ο χρόνος περναει κ ειναι εις βάρος μας.. Δε το λέω με κακία κ εγώ δυσκολα απέκτησα τις μικρές μου.. Ξέρω τι θα πει απογοήτευση κάθε μήνα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν είμαι καθόλου καλά στεναχωρεθηκα παρά πολύ! Χθες ήταν τα γενέθλια μιας φίλης μου, συγκεκριμένα είμαστε θα πω είμασταν κολλητές κάποτε, της πρότεινα να είναι και κουμπαρα μου στο γάμο, η αλήθεια είναι ότι χαθήκαμε αρκετά αλλά πάντα εγώ θα της στείλω μήνυμα να δω τι κάνει πως είναι να της πω να πάμε για καφέ άσχετο αν ποτέ δεν πήγαμε γιατί δεν μπορούσε ή δεν μπορούσα! Σίγουρα φταίω και εγώ που απομακρυνθήκαμε, γιατί με την προηγούμενη δουλεια δούλευα πολλες ώρες κ Σαββατα και πολλες φορες κανόνιζαν εξόδους Σαββατα που εγώ δουλευα και ποτέ δεν μπορούσα να πάω, τι να έκανα να έπαιρνα κάθε Σάββατο άδεια;; Ολες οι φιλες μου βρίσκονται σε αλλη πόλη δουλεύουν εκει και εντάξει βρίσκονται αλλά και εγώ δουλεύω εκεί πλέον πηγαινοέρχομαι, αλλά όποτε τους είπα να πάμε στο διάλειμμα μου για φαγητό έστω για καφέ δεν μπορούν γιατί δουλεύουν οκ το σεβάστηκα δεν μπορούν πχ να μου πούνε όταν σχολασεις έλα απο δω να πιούμε ένα καφέ; Ή όταν ήταν η καραντίνα κ αυτες δούλευαν απο σπίτι εγώ πήγαινα δουλεια πολλες φορες έκανα διάλειμμα 2-3 ώρες μέσα σε ένα αυτοκίνητο κ το ήξεραν γιατί όλα ήταν κλειστά… Να μη τα πολυλογώ έκανε χθες τα γενέθλια της και ενώ της ευχήθηκα από το πρωί δε με κάλεσε να πάω και σήμερα είδα φωτό με τις αλλες κοπελες! Ενώ θα μπορούσε γιατί χθες ήμουν εκει που μένει κ θα μπορούσα να πάω στον αδερφό μου να κάνω μπάνιο και να ετοιμαστώ κ να πάω… αλήθεια είμαι πολυ στεναχωρημένη μου απάντησε στο μήνυμα κ με ρωτάει και τι κάνω αλλά ουτε που θέλω να της απαντήσω… 

 

Συγγνωμη ήθελα κάπου να τα πω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Λυπάμαι πολυ για το αποτέλεσμα!! Παρ ολα αυτα βρε κορίτσι μου κανε έλεγχο ορμονολογικο. Μη βλέπεις αν ήταν λίγο η πολυ η περιοδος. Περιοδος είναι.. Τα βαθύτερα αιτια ψάξε.. Μην αναλώνεσαι κ ξοδευεσαι σε χοριακες κ τεστ. Στα λέω γιατί κ εγώ τα έκανα αλλά μην εθελοτυφλούμε, με περιοδο να ελπίζουμε.. Ξέρω κ καταλαβαίνω η ελπίδα πεθαινει παντα τελευταία αλλά προσπαθησε να βρεις λυσεις στο θέμα.. Ο χρόνος περναει κ ειναι εις βάρος μας.. Δε το λέω με κακία κ εγώ δυσκολα απέκτησα τις μικρές μου.. Ξέρω τι θα πει απογοήτευση κάθε μήνα.. 

Είχα κλείσει για Παρασκευή ορμονικές που είχα αδεια γιατί υπολόγιζα την περίοδο Δευτέρα_ Τρίτη αλλά ήρθε Κυριακή και μου χάλασε τα σχέδια.. Οπότε περιμένω τον επόμενο κυκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Είχα κλείσει για Παρασκευή ορμονικές που είχα αδεια γιατί υπολόγιζα την περίοδο Δευτέρα_ Τρίτη αλλά ήρθε Κυριακή και μου χάλασε τα σχέδια.. Οπότε περιμένω τον επόμενο κυκλο

Πολυ καλα θα κάνεις, στον επόμενο. Να κάνεις οπωσδήποτε κ Αμη, fsh. Καλη συνέχεια κ με το καλό να ερθει η ώρα να δεις όπως είπες πανω απο 5 Χοριακη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...