Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Κατεριναπαπ καλά κάνεις κ το ψάχνεις για το που θα καταλήξεις.... πρέπει να νιώθεις καλά κ ψυχολογικά με τον άνθρωπο που σε βοηθάει στα θέματα υγείας κ πόσο μάλλον το συγκεκριμένο θέμα 😊

Τα ψάχνω όλα και προσπαθώ να μην αφήσω το παραμικρό που θα με κάνει αργότερα να πω " γιατί δεν έκανα και αυτό ή γιατί δεν είδα και αυτό "  

Κορίτσια μου κατι μου λέει οτι θα καταλήξω στο γιατρό του δημόσιου, Εχθές άκουσα πάλι μια επιτυχία του, βέβαια σαν άνθρωπος είναι λίγο απρόσιτος αλλά οι επιτυχίες του, μου εμπνέουν περισσότερη ασφάλεια, απο τη στάση του χαρακτήρα του !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τα ψάχνω όλα και προσπαθώ να μην αφήσω το παραμικρό που θα με κάνει αργότερα να πω " γιατί δεν έκανα και αυτό ή γιατί δεν είδα και αυτό "  

Κορίτσια μου κατι μου λέει οτι θα καταλήξω στο γιατρό του δημόσιου, Εχθές άκουσα πάλι μια επιτυχία του, βέβαια σαν άνθρωπος είναι λίγο απρόσιτος αλλά οι επιτυχίες του, μου εμπνέουν περισσότερη ασφάλεια, απο τη στάση του χαρακτήρα του !

Καλά κανεις που το ψάχνεις και θες και γνώμες!!! Και να συνεχίσεις με αυτόν που νιωθεις ότι θα σε βοηθήσει και θα πετύχετε!!! ❤️❤️
 Όσο για τη προλακτινη νομίζω ότι δεν είναι κάτι δύσκολο στο να το ρυθμίσετε από ότι διάβασα κ από αλλά κορίτσια αλλά αν εσυ δεν μπορείς άλλο ψυχικά κανε αυτό που λέει η καρδιά σου!!

 

Πηγε ο άντρας μου σήμερα πρωί στον GP να πάρει παραπεμπτικό για τον ουρολόγο που θα πάμε για να μας το καλύψει το σύστημα, και τον ρώτησε για τα χάπια που παίρνει για το στρες αν επηρεάζουν και του είπε ότι επηρεάζει μόνο λίμπιντο και καθυστερημένη εκσπερμάτωση! Εμεις κάτι τέτοιο δεν παρατηρήσαμε (ευτυχως) ομως αγχώνεται κορίτσια και για το σπίτι που χτίζεται έχει άγχος και δεν νιώθει πολύ καλά και του αύξησε το χάπι από 10mg  σε 15mg. Δεν ξέρω αν τον αγχώνω κ για το θέμα μωρό, σκέφτομαι να το αφήσω για λίγο όλο έτσι λέει η λογική μου ομως δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι και να μη το θέλω…στεναχωρεθηκα πολύ το πρωί! 😞😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλά κανεις που το ψάχνεις και θες και γνώμες!!! Και να συνεχίσεις με αυτόν που νιωθεις ότι θα σε βοηθήσει και θα πετύχετε!!! ❤️❤️
 Όσο για τη προλακτινη νομίζω ότι δεν είναι κάτι δύσκολο στο να το ρυθμίσετε από ότι διάβασα κ από αλλά κορίτσια αλλά αν εσυ δεν μπορείς άλλο ψυχικά κανε αυτό που λέει η καρδιά σου!!

 

Πηγε ο άντρας μου σήμερα πρωί στον GP να πάρει παραπεμπτικό για τον ουρολόγο που θα πάμε για να μας το καλύψει το σύστημα, και τον ρώτησε για τα χάπια που παίρνει για το στρες αν επηρεάζουν και του είπε ότι επηρεάζει μόνο λίμπιντο και καθυστερημένη εκσπερμάτωση! Εμεις κάτι τέτοιο δεν παρατηρήσαμε (ευτυχως) ομως αγχώνεται κορίτσια και για το σπίτι που χτίζεται έχει άγχος και δεν νιώθει πολύ καλά και του αύξησε το χάπι από 10mg  σε 15mg. Δεν ξέρω αν τον αγχώνω κ για το θέμα μωρό, σκέφτομαι να το αφήσω για λίγο όλο έτσι λέει η λογική μου ομως δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι και να μη το θέλω…στεναχωρεθηκα πολύ το πρωί! 😞😞

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου,  αυτό το ρημάδι το άγχος και η στεναχώρια είναι ο χειρότερος εχθρός, αποβάλε το, ξέρω είναι δύσκολο, αλλά πρέπει.. Επίσης απο τη στιγμή που δεν επηρεάζεται το σπέρμα απο την αγωγή δεν βρίσκω το λόγο να ανησυχείς! 

Το οτι δεν έρχεται το μωράκι σιγά σιγά θα γίνει και αυτό... υπομονή, επιμονή και κυρίως πίστη! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου,  αυτό το ρημάδι το άγχος και η στεναχώρια είναι ο χειρότερος εχθρός, αποβάλε το, ξέρω είναι δύσκολο, αλλά πρέπει.. Επίσης απο τη στιγμή που δεν επηρεάζεται το σπέρμα απο την αγωγή δεν βρίσκω το λόγο να ανησυχείς! 

Το οτι δεν έρχεται το μωράκι σιγά σιγά θα γίνει και αυτό... υπομονή, επιμονή και κυρίως πίστη! 💗

Και εγώ αγχώνομαι και γενικά εγώ δεν το εξωτερικεύω το άγχος γι αυτό λιώνω στην γυμναστική να βγαίνει η ένταση διαφορετικά θα ήθελα ψυχιατρείο 🤣🤣 έχεις δίκιο δεν πρεπει να χάνουμε την πίστη μας και την υπομονή μας…σιγά σιγά θα έρθει 🙏🙏

 

Δεν έφτανε αυτό πάω να φύγω από το σπίτι για δουλεια και είχε χαλάσει ο τροχός καθυστέρησα και στη δουλεια μέχρι να έρθουν να το φτιάξουν 😅 πολύ ωραία ξεκίνησε η ημέρα μου 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ αγχώνομαι και γενικά εγώ δεν το εξωτερικεύω το άγχος γι αυτό λιώνω στην γυμναστική να βγαίνει η ένταση διαφορετικά θα ήθελα ψυχιατρείο 🤣🤣 έχεις δίκιο δεν πρεπει να χάνουμε την πίστη μας και την υπομονή μας…σιγά σιγά θα έρθει 🙏🙏

 

Δεν έφτανε αυτό πάω να φύγω από το σπίτι για δουλεια και είχε χαλάσει ο τροχός καθυστέρησα και στη δουλεια μέχρι να έρθουν να το φτιάξουν 😅 πολύ ωραία ξεκίνησε η ημέρα μου 😆😆😆

Καλα από αναποδιές της καθημερινότητας άλλο τπτ!!!  Αυτες να είναι μόνο και οχι σοβαρότερες! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλα από αναποδιές της καθημερινότητας άλλο τπτ!!!  Αυτες να είναι μόνο και οχι σοβαρότερες! 💗 

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️

Εγώ μόλις τελείωσα προπόνηση έδωσα σήμερα κ ξεδωσα 😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️

Εγώ μόλις τελείωσα προπόνηση έδωσα σήμερα κ ξεδωσα 😱

Και πολύ καλά έκανες!!! Έτσι πρέπει !💗😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 σηκώνουμε κ εμείς οικοδομή αλλά για επαγγελματικό χώρο κ καταλαβαίνω το άγχος κ την πίεση, τώρα ειδικότερα που λείπει ο άντρας μου τα τρέχω αποκλειστικά εγώ.... είναι αρκετά ψυχοφθόρο!!! Δείξε του πως το πάτε πιο χαλαρά με το παιδί για να είναι πιο ήρεμος, αλλά όχι ότι το εγκαταλείπετε σαν πλάνο... ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! τρεχω σαν την παλαβη!! Πολλα φιλια σε ολες!! 😘😘😘❤️

Καλά να περάσετε 🥰🥰 ήρεμα με την πεθερά 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

@Raf123 σηκώνουμε κ εμείς οικοδομή αλλά για επαγγελματικό χώρο κ καταλαβαίνω το άγχος κ την πίεση, τώρα ειδικότερα που λείπει ο άντρας μου τα τρέχω αποκλειστικά εγώ.... είναι αρκετά ψυχοφθόρο!!! Δείξε του πως το πάτε πιο χαλαρά με το παιδί για να είναι πιο ήρεμος, αλλά όχι ότι το εγκαταλείπετε σαν πλάνο... ❤

Και εγώ αγχώνομαι ειδικά με τα λεφτά ξέρω ότι είναι δύσκολο όλα πάνε πάνω αλλά τι να κάνουμε δεν μπορώ να το αλλάξω εγώ έτσι σκέφτομαι! Ότι μπορούμε να το κάνουμε πιο οικονομικά θα το κάνουμε αλλά έχει πράγματα που δεν αλλάζουν πχ το σίδερο ή το τούβλο δεν μπορείς να μη τα βάλεις αλλά ένα κεραμικό θα βάλω και 20 ευρώ και 15 ευρώ το τμ δεν χρειάζεται 60+ αυτό του εξηγώ για να μην αγχώνεται για το οικονομικό! Αγχώνεται και αν τα κάνουν σωστά, και του εξηγώ ότι μια χαρά τα κάνουν τι πληρώνουμε πολιτικό μηχανικό τόσα λεφτά για να τα κάνουν σωστά ότι λαθος συμβεί ο μηχανικός θα φταίει!! Μακάρι να πατούσα ένα κουμπί και να χτιζόταν αύριο να τελειώνουμε! Έχουμε και το γάμο που δεν ξέρουμε τι θα κάνουμε εγώ πιο πολύ γι αυτό αγχώνομαι παρά για το σπίτι, εγώ θέλω να το κάνω και να τελειώνω βαρέθηκα να το αναβάλλω, αλλά οι γονεις κ ο άντρας μου δεν θέλουν υπό αυτες τις συνθήκες!

πιο χαλαρά να το δούμε το θέμα μωρό ομως κ ο ίδιος αντιλήφθηκε ότι υπάρχει πρόβλημα! Ένα χρόνο σχεδόν και τίποτα, άντε να βγάλω τους δυο μηνες διάλειμμα και 1-2 μηνες που τα υπολόγιζα λαθος γιατί η περίοδος δεν ήταν σταθερή μια έτσι μια αλλιώς… έχει 7 μηνες σίγουρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ αγχώνομαι ειδικά με τα λεφτά ξέρω ότι είναι δύσκολο όλα πάνε πάνω αλλά τι να κάνουμε δεν μπορώ να το αλλάξω εγώ έτσι σκέφτομαι! Ότι μπορούμε να το κάνουμε πιο οικονομικά θα το κάνουμε αλλά έχει πράγματα που δεν αλλάζουν πχ το σίδερο ή το τούβλο δεν μπορείς να μη τα βάλεις αλλά ένα κεραμικό θα βάλω και 20 ευρώ και 15 ευρώ το τμ δεν χρειάζεται 60+ αυτό του εξηγώ για να μην αγχώνεται για το οικονομικό! Αγχώνεται και αν τα κάνουν σωστά, και του εξηγώ ότι μια χαρά τα κάνουν τι πληρώνουμε πολιτικό μηχανικό τόσα λεφτά για να τα κάνουν σωστά ότι λαθος συμβεί ο μηχανικός θα φταίει!! Μακάρι να πατούσα ένα κουμπί και να χτιζόταν αύριο να τελειώνουμε! Έχουμε και το γάμο που δεν ξέρουμε τι θα κάνουμε εγώ πιο πολύ γι αυτό αγχώνομαι παρά για το σπίτι, εγώ θέλω να το κάνω και να τελειώνω βαρέθηκα να το αναβάλλω, αλλά οι γονεις κ ο άντρας μου δεν θέλουν υπό αυτες τις συνθήκες!

πιο χαλαρά να το δούμε το θέμα μωρό ομως κ ο ίδιος αντιλήφθηκε ότι υπάρχει πρόβλημα! Ένα χρόνο σχεδόν και τίποτα, άντε να βγάλω τους δυο μηνες διάλειμμα και 1-2 μηνες που τα υπολόγιζα λαθος γιατί η περίοδος δεν ήταν σταθερή μια έτσι μια αλλιώς… έχει 7 μηνες σίγουρα 

Σε καταλαβαίνω πάρα πολύ.... έχω μάθει τον τιμοκατάλογο των οικοδομικών υλικών απ' έξω 😄😄

Απλά για το θέμα του μωρού λέω μόνο να του δείχνεις (όσο μπορείς βέβαια) ότι το πάτε πιο χαλαρά... για να ελαφρύνει λίγο τις σκέψεις του από αυτό. Θα μου πεις από την άλλη ότι θα έχεις όλη τη σκέψη κ το άγχος μόνη σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλά να περάσετε 🥰🥰 ήρεμα με την πεθερά 🤣

θα προσπαθησω!!!!  😂😂😂😂 

στη δουλεια τρεχω...😕 στο χωριο θα παμε αυριο πρωι τλκ!!! το προτεινε ο αντρας μου (να παμε αυριο πρωι αντι για σμρ το βραδυ) και φσκ δεχτηκα!! τι να κανω;; να του χαλασω χατιρι;;;; 🤭🤭 

(αλλο που δεν ηθελα για να εκμεταλλευτω το απογευμα και να διαβασω! ενταξει δε λεω.. μανα ειναι κι αυτη και θελει να δει το γιοκα της!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Σε καταλαβαίνω πάρα πολύ.... έχω μάθει τον τιμοκατάλογο των οικοδομικών υλικών απ' έξω 😄😄

Απλά για το θέμα του μωρού λέω μόνο να του δείχνεις (όσο μπορείς βέβαια) ότι το πάτε πιο χαλαρά... για να ελαφρύνει λίγο τις σκέψεις του από αυτό. Θα μου πεις από την άλλη ότι θα έχεις όλη τη σκέψη κ το άγχος μόνη σου....

ειναι μεγαλη συζητηση αυτο @Froufro μου!! γτ κι εγω τους πρωτους μηνες δεν ηθελα να τον αγχωσω και τον ειχα αρντάν (τον παρηγορουσα κιολας οτι μη στεναχωριεσαι που ηρθε η περιοδος, ο αλλος μηνας μπορει να ειναι ο τυχερος μας!!) αλλα μετα που μαζευεις μαζευεις αγχος, ερχεται η στιγμη που τα λες στον αλλο μια κι εξω και μενει σεκος... οποτε κατα τη γνωμη μου καλο ειναι να το εκφραζουμε και να ειμαστε χερι-χερι σε αυτο το ταξιδι... μια πεφτει ο ενας και τον στηριζει ο αλλος και μετα το αντιστροφο!

βεβαια αυτο ειναι τελειως υποκειμενικο και εξαρταται απο το ζευγαρι και τη σταση του καθενος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ειναι μεγαλη συζητηση αυτο @Froufro μου!! γτ κι εγω τους πρωτους μηνες δεν ηθελα να τον αγχωσω και τον ειχα αρντάν (τον παρηγορουσα κιολας οτι μη στεναχωριεσαι που ηρθε η περιοδος, ο αλλος μηνας μπορει να ειναι ο τυχερος μας!!) αλλα μετα που μαζευεις μαζευεις αγχος, ερχεται η στιγμη που τα λες στον αλλο μια κι εξω και μενει σεκος... οποτε κατα τη γνωμη μου καλο ειναι να το εκφραζουμε και να ειμαστε χερι-χερι σε αυτο το ταξιδι... μια πεφτει ο ενας και τον στηριζει ο αλλος και μετα το αντιστροφο!

βεβαια αυτο ειναι τελειως υποκειμενικο και εξαρταται απο το ζευγαρι και τη σταση του καθενος!!

Δεν το συζητώ!!! Εννοείται ότι είναι το ιδανικό, απλά το λέω σε περίπτωση που ο άνθρωπος έχει σοβαρό θέμα να διαχειριστεί όλο αυτό το άγχος, μήπως με αυτόν τον τρόπο τον βοηθούσε. Όπως κ να έχει το κορίτσι μας ξέρει τον άνθρωπο της κ στο τέλος μια χαρά θα τα πάει 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 @Froufro κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!! Έχετε δίκιο σε όλα…θα το ξεπεράσουμε, μόλις πάμε στους γιατρούς πιστεύω θα νιώσουμε καλύτερα τουλάχιστον ότι είναι δεν θα είναι στα τυφλά! Και είπαμε ότι αν έχουμε κάποιο θεμα θα το πούμε και στους γονεις μας να το ξέρουν ισως το διαχειριστούμε καλύτερα σε θέμα άγχους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Froufro είπε:

@Hopemumtobe πως είσαι κορίτσι μου? Σε ψιλοχάσαμε.... όλα καλά?

Καλησπερα κοριτσι μου γλυκο 💗και υπολοιπα κοριτσια μου🥰 ειμαι τελειως εκτος απτα νερα μου, θα ελεγα οτι νιωθω εκτος λειτουργιας γιατυο εχω εξαφανιστει.  Μετα απο απειρο τρεξιμο, πολλες εξετασεις,  γιατρους, συζητησεις, απειρα εξοδα και πολλα αλλα πρακτικα ζητηματα που επρεπε να επιλυθουν για να προχωρησουμε (απο οικονομικο μεχρι αδειες σε δουλειες κλπ) ημαστε τελικα εδω και 10 μερες ακομη Αθηνα και την Δευτερα θα κανουμε το χειρουργειο κιρσοκηλης. Γενικα για να καταλαβετε ηρθαμε για 5 ημερες και θα μεινοθμε 15 οποτε τα εχουμε δει λιγο ολα! Μενουμε σενα airbnb χωρις wifi και εχω αποδιοργανωθει πολυκαι δεν μπαινω ιντερνετ, Μου εχετε λειψει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ανυπομονω να τελειωσουμεμε χειρουργειο, να πανε ολα καλα και να ξαναγυρισω στην καθημερινοτητα μου!!!

Σε εξτρα αρνητικα νεα, εχει τελικα ενα μικροβιο στην καλλιεργεια που οι προηγουμενες εξετασεις σδεν το εδειξαν οποτε πρεπει να παρει αντιβιωση. Επισης, η κατατμηση DNA βγηκε 29 που ειναιυψηλη και αρα υπαρχει προβλημα κι εκει. Τελος, εχει και θυροειδιτιδα HASMIMOTO ξεκινησε αγωγη....

Γενικα κοριτσια μου μακαρι να βελιτωθει αλλα οι γιατροι μας εξηγησαν οτι ειναι δυσκολο λογω ηλικιας που γινεται η επεμβαση ,...  Εγω ομως αποφασισα να προχωρησουμε εστω γιαυτη μικρη ελπιδα...Με ολα αυτα μας βλεπω για εξωσωματικη σε καποιους μηνες... Αλλα ακομη και για εξωσωματικη χρειαζεται βελτιωση σε ολα αυτα...

Μου λειπετε βρε κοριτσια💗💗 

ΥΓ. Δεν εχω διαβασει τιποτα αλλα οταν φυγω απο εδω θα διαβασω ενα ενα τα ποστ το υποσχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/10/2021 at 11:44 ΠΜ, ο/η MyNa είπε:

κι εγώ αυτό θα ΄έλεγα. Οι μαγνητικές δεν έχουν ακτινοβολία, αλλά στις μαγνητικές τις δικές μου με ρωτούσαν πάντα αν είμαι έγκυος και είχα θεωρήσει ότι είναι λόγω σκιαγραφικού. Πάντα το να ρωτάς το γιατρο΄  σου για όλα αυτά είναι το πιο ασφαλές. Καλή τύχη και με τη μαγνητική! Να πάει κι αυτή τέλεια!

ευχαριστω κοριτσι μου!!! να εισαι καλα!!! μωρε αλλαξα προσφατα γυναικολογο και δεν εχω την οικειοτητα.. μου εδωσε ομως τη λυση και ολα καλα!!😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου γλυκο 💗και υπολοιπα κοριτσια μου🥰 ειμαι τελειως εκτος απτα νερα μου, θα ελεγα οτι νιωθω εκτος λειτουργιας γιατυο εχω εξαφανιστει.  Μετα απο απειρο τρεξιμο, πολλες εξετασεις,  γιατρους, συζητησεις, απειρα εξοδα και πολλα αλλα πρακτικα ζητηματα που επρεπε να επιλυθουν για να προχωρησουμε (απο οικονομικο μεχρι αδειες σε δουλειες κλπ) ημαστε τελικα εδω και 10 μερες ακομη Αθηνα και την Δευτερα θα κανουμε το χειρουργειο κιρσοκηλης. Γενικα για να καταλαβετε ηρθαμε για 5 ημερες και θα μεινοθμε 15 οποτε τα εχουμε δει λιγο ολα! Μενουμε σενα airbnb χωρις wifi και εχω αποδιοργανωθει πολυκαι δεν μπαινω ιντερνετ, Μου εχετε λειψει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ανυπομονω να τελειωσουμεμε χειρουργειο, να πανε ολα καλα και να ξαναγυρισω στην καθημερινοτητα μου!!!

Σε εξτρα αρνητικα νεα, εχει τελικα ενα μικροβιο στην καλλιεργεια που οι προηγουμενες εξετασεις σδεν το εδειξαν οποτε πρεπει να παρει αντιβιωση. Επισης, η κατατμηση DNA βγηκε 29 που ειναιυψηλη και αρα υπαρχει προβλημα κι εκει. Τελος, εχει και θυροειδιτιδα HASMIMOTO ξεκινησε αγωγη....

Γενικα κοριτσια μου μακαρι να βελιτωθει αλλα οι γιατροι μας εξηγησαν οτι ειναι δυσκολο λογω ηλικιας που γινεται η επεμβαση ,...  Εγω ομως αποφασισα να προχωρησουμε εστω γιαυτη μικρη ελπιδα...Με ολα αυτα μας βλεπω για εξωσωματικη σε καποιους μηνες... Αλλα ακομη και για εξωσωματικη χρειαζεται βελτιωση σε ολα αυτα...

Μου λειπετε βρε κοριτσια💗💗 

ΥΓ. Δεν εχω διαβασει τιποτα αλλα οταν φυγω απο εδω θα διαβασω ενα ενα τα ποστ το υποσχομαι!!!

Κορίτσι μου εσείς να είστε καλά, να είναι όλα περαστικά εύχομαι κ να διορθωθούν γρήγορα. Κάνε λίγο υπομονή, είσαι δυνατό κορίτσι εσύ!!!! Όποτε ηρεμήσεις σε περιμένουμε ξανά να μας πεις νέα! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου γλυκο 💗και υπολοιπα κοριτσια μου🥰 ειμαι τελειως εκτος απτα νερα μου, θα ελεγα οτι νιωθω εκτος λειτουργιας γιατυο εχω εξαφανιστει.  Μετα απο απειρο τρεξιμο, πολλες εξετασεις,  γιατρους, συζητησεις, απειρα εξοδα και πολλα αλλα πρακτικα ζητηματα που επρεπε να επιλυθουν για να προχωρησουμε (απο οικονομικο μεχρι αδειες σε δουλειες κλπ) ημαστε τελικα εδω και 10 μερες ακομη Αθηνα και την Δευτερα θα κανουμε το χειρουργειο κιρσοκηλης. Γενικα για να καταλαβετε ηρθαμε για 5 ημερες και θα μεινοθμε 15 οποτε τα εχουμε δει λιγο ολα! Μενουμε σενα airbnb χωρις wifi και εχω αποδιοργανωθει πολυκαι δεν μπαινω ιντερνετ, Μου εχετε λειψει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ανυπομονω να τελειωσουμεμε χειρουργειο, να πανε ολα καλα και να ξαναγυρισω στην καθημερινοτητα μου!!!

Σε εξτρα αρνητικα νεα, εχει τελικα ενα μικροβιο στην καλλιεργεια που οι προηγουμενες εξετασεις σδεν το εδειξαν οποτε πρεπει να παρει αντιβιωση. Επισης, η κατατμηση DNA βγηκε 29 που ειναιυψηλη και αρα υπαρχει προβλημα κι εκει. Τελος, εχει και θυροειδιτιδα HASMIMOTO ξεκινησε αγωγη....

Γενικα κοριτσια μου μακαρι να βελιτωθει αλλα οι γιατροι μας εξηγησαν οτι ειναι δυσκολο λογω ηλικιας που γινεται η επεμβαση ,...  Εγω ομως αποφασισα να προχωρησουμε εστω γιαυτη μικρη ελπιδα...Με ολα αυτα μας βλεπω για εξωσωματικη σε καποιους μηνες... Αλλα ακομη και για εξωσωματικη χρειαζεται βελτιωση σε ολα αυτα...

Μου λειπετε βρε κοριτσια💗💗 

ΥΓ. Δεν εχω διαβασει τιποτα αλλα οταν φυγω απο εδω θα διαβασω ενα ενα τα ποστ το υποσχομαι!!!

κοριτσι μου γλυκο κι εσυ μας ελειψες πολυ!!!❤️❤️

να ειστε δυνατοι και να στηριζετε ο ενας τον αλλο.. ηρθατε για να αντιμετωπισετε ενα πραγμα και ανοιξαν πολλα μετωπα. με καλους γιατρους διπλα σας θα τα αντιμετωπισετε ολα!! να σκεφτεστε οτι βρηκατε την ακρη και τωρα με αργα και σταθερα βηματα θα ξετυλιξετε το κουβαρι!!! Στο τελος θα ερθουν τα παιδακια σας οποτε ολη αυτη η ταλαιπωρια και η κουραση θα ξεχαστει...

Εχεις εναν ανθρωπο δικο σου εδω;; εννοω τη δευτερα που θα μπει στο χειρουργειο ο αντρας σου θα εισαι μονη;; οτι χρειαστεις να μου πεις γτ κι εσενα σου πεσανε πολλα...

να εισαι δυνατη!!!!! μετα απο τη μπορα θα βγει το ουρανιο τοξο!!!!🌈 η σκεψη μας ειναι μαζι σου!!! σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια!!!🤗🤗❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου γλυκο 💗και υπολοιπα κοριτσια μου🥰 ειμαι τελειως εκτος απτα νερα μου, θα ελεγα οτι νιωθω εκτος λειτουργιας γιατυο εχω εξαφανιστει.  Μετα απο απειρο τρεξιμο, πολλες εξετασεις,  γιατρους, συζητησεις, απειρα εξοδα και πολλα αλλα πρακτικα ζητηματα που επρεπε να επιλυθουν για να προχωρησουμε (απο οικονομικο μεχρι αδειες σε δουλειες κλπ) ημαστε τελικα εδω και 10 μερες ακομη Αθηνα και την Δευτερα θα κανουμε το χειρουργειο κιρσοκηλης. Γενικα για να καταλαβετε ηρθαμε για 5 ημερες και θα μεινοθμε 15 οποτε τα εχουμε δει λιγο ολα! Μενουμε σενα airbnb χωρις wifi και εχω αποδιοργανωθει πολυκαι δεν μπαινω ιντερνετ, Μου εχετε λειψει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ανυπομονω να τελειωσουμεμε χειρουργειο, να πανε ολα καλα και να ξαναγυρισω στην καθημερινοτητα μου!!!

Σε εξτρα αρνητικα νεα, εχει τελικα ενα μικροβιο στην καλλιεργεια που οι προηγουμενες εξετασεις σδεν το εδειξαν οποτε πρεπει να παρει αντιβιωση. Επισης, η κατατμηση DNA βγηκε 29 που ειναιυψηλη και αρα υπαρχει προβλημα κι εκει. Τελος, εχει και θυροειδιτιδα HASMIMOTO ξεκινησε αγωγη....

Γενικα κοριτσια μου μακαρι να βελιτωθει αλλα οι γιατροι μας εξηγησαν οτι ειναι δυσκολο λογω ηλικιας που γινεται η επεμβαση ,...  Εγω ομως αποφασισα να προχωρησουμε εστω γιαυτη μικρη ελπιδα...Με ολα αυτα μας βλεπω για εξωσωματικη σε καποιους μηνες... Αλλα ακομη και για εξωσωματικη χρειαζεται βελτιωση σε ολα αυτα...

Μου λειπετε βρε κοριτσια💗💗 

ΥΓ. Δεν εχω διαβασει τιποτα αλλα οταν φυγω απο εδω θα διαβασω ενα ενα τα ποστ το υποσχομαι!!!

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά 😘😘 όλα καλά θα πάνε τώρα που βρήκατε το πρόβλημα θα λυθεί! Και εμας μας έλειψες!! Θετική σκέψη και όλα θα βρουν τον δρόμο τους 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου γλυκο 💗και υπολοιπα κοριτσια μου🥰 ειμαι τελειως εκτος απτα νερα μου, θα ελεγα οτι νιωθω εκτος λειτουργιας γιατυο εχω εξαφανιστει.  Μετα απο απειρο τρεξιμο, πολλες εξετασεις,  γιατρους, συζητησεις, απειρα εξοδα και πολλα αλλα πρακτικα ζητηματα που επρεπε να επιλυθουν για να προχωρησουμε (απο οικονομικο μεχρι αδειες σε δουλειες κλπ) ημαστε τελικα εδω και 10 μερες ακομη Αθηνα και την Δευτερα θα κανουμε το χειρουργειο κιρσοκηλης. Γενικα για να καταλαβετε ηρθαμε για 5 ημερες και θα μεινοθμε 15 οποτε τα εχουμε δει λιγο ολα! Μενουμε σενα airbnb χωρις wifi και εχω αποδιοργανωθει πολυκαι δεν μπαινω ιντερνετ, Μου εχετε λειψει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ανυπομονω να τελειωσουμεμε χειρουργειο, να πανε ολα καλα και να ξαναγυρισω στην καθημερινοτητα μου!!!

Σε εξτρα αρνητικα νεα, εχει τελικα ενα μικροβιο στην καλλιεργεια που οι προηγουμενες εξετασεις σδεν το εδειξαν οποτε πρεπει να παρει αντιβιωση. Επισης, η κατατμηση DNA βγηκε 29 που ειναιυψηλη και αρα υπαρχει προβλημα κι εκει. Τελος, εχει και θυροειδιτιδα HASMIMOTO ξεκινησε αγωγη....

Γενικα κοριτσια μου μακαρι να βελιτωθει αλλα οι γιατροι μας εξηγησαν οτι ειναι δυσκολο λογω ηλικιας που γινεται η επεμβαση ,...  Εγω ομως αποφασισα να προχωρησουμε εστω γιαυτη μικρη ελπιδα...Με ολα αυτα μας βλεπω για εξωσωματικη σε καποιους μηνες... Αλλα ακομη και για εξωσωματικη χρειαζεται βελτιωση σε ολα αυτα...

Μου λειπετε βρε κοριτσια💗💗 

ΥΓ. Δεν εχω διαβασει τιποτα αλλα οταν φυγω απο εδω θα διαβασω ενα ενα τα ποστ το υποσχομαι!!!

Κοριτσάκι μου καλό μη στεναχωριέσαι και να χαίρεσαι που ξεκίνησε η επίλυση του προβλήματος, γτ μόνο έτσι κάνεις βηματάκια ώστε να γίνεις μανούλα! Ολα καλα θα πάνε και στο τέλος θα έχεις δάκρυα χαράς, είμαι σίγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μόλις τελείωσα απο τον γιατρό! Καλε αυτός έχει δικιά Του κλινική και τον ρωτάω γιατρέ Ποια κλινική συνεργάζεστε και μου λέει εγώ είμαι η κλινική 😂😂😂 δάγκωσα την γλώσσα μου 😂

Λοιπόν κορίτσια μου,  παρόλο ποθ έχει δικιά Του κλινική, μου είπε να προσπαθήσω 3-4  μήνες ακόμα, έχω κάτι σαν υγρό στη αριστερή πλευρά εκτός ωοθήκης κάτι που το ακούω για πρώτη φορά,  μου είπε να περιμένω να αδιαθετησω να με ξανά δει και αν υπάρχει ακόμα θα κάνω μαγνητική να αποκλείσουμε περίπτωση υδροσαλπιγγας κατι που στην σαλπογγογρφια δεν φαινόταν... Αλλα θέλει να είναι σίγουρος ή μπορεί είπε να δημιουργήθηκε τώρα.. θα φανεί.. οσο για την εξωσωματική μου είπε οτι είμαστε εύκολη περίπτωση και πιστεύει ότι θα τα καταφέρουμε,  δεν μου εγγυάται ότι θα μείνω έγκυος βέβαια!

Αυτα κορίτσια μου, άντε τώρα άλλο άγχος με αυτό το υγρό!

Εντωμεταξύ μόλις ξεκίνησα να μιλάω, με διέκοψε ρωτώντας με, τι δουλειά κάνω γιατί ο τρόπος που του εξηγώ το ιστορικό μου φαίνεται πως τα γνωρίζω πολύ καλά τα πράγματα και μήπως είμαι γιατρός 😂😂😂 αυτό μου το είπε και ο ουρολογος Εχθές  😂😂😂 ναι λέω ξεκινάω το 2ο μεταπτυχιακό μου στην υπογονιμότητα με τόσα που έχω διαβάσει 😂😂😂 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου γλυκο 💗και υπολοιπα κοριτσια μου🥰 ειμαι τελειως εκτος απτα νερα μου, θα ελεγα οτι νιωθω εκτος λειτουργιας γιατυο εχω εξαφανιστει.  Μετα απο απειρο τρεξιμο, πολλες εξετασεις,  γιατρους, συζητησεις, απειρα εξοδα και πολλα αλλα πρακτικα ζητηματα που επρεπε να επιλυθουν για να προχωρησουμε (απο οικονομικο μεχρι αδειες σε δουλειες κλπ) ημαστε τελικα εδω και 10 μερες ακομη Αθηνα και την Δευτερα θα κανουμε το χειρουργειο κιρσοκηλης. Γενικα για να καταλαβετε ηρθαμε για 5 ημερες και θα μεινοθμε 15 οποτε τα εχουμε δει λιγο ολα! Μενουμε σενα airbnb χωρις wifi και εχω αποδιοργανωθει πολυκαι δεν μπαινω ιντερνετ, Μου εχετε λειψει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ανυπομονω να τελειωσουμεμε χειρουργειο, να πανε ολα καλα και να ξαναγυρισω στην καθημερινοτητα μου!!!

Σε εξτρα αρνητικα νεα, εχει τελικα ενα μικροβιο στην καλλιεργεια που οι προηγουμενες εξετασεις σδεν το εδειξαν οποτε πρεπει να παρει αντιβιωση. Επισης, η κατατμηση DNA βγηκε 29 που ειναιυψηλη και αρα υπαρχει προβλημα κι εκει. Τελος, εχει και θυροειδιτιδα HASMIMOTO ξεκινησε αγωγη....

Γενικα κοριτσια μου μακαρι να βελιτωθει αλλα οι γιατροι μας εξηγησαν οτι ειναι δυσκολο λογω ηλικιας που γινεται η επεμβαση ,...  Εγω ομως αποφασισα να προχωρησουμε εστω γιαυτη μικρη ελπιδα...Με ολα αυτα μας βλεπω για εξωσωματικη σε καποιους μηνες... Αλλα ακομη και για εξωσωματικη χρειαζεται βελτιωση σε ολα αυτα...

Μου λειπετε βρε κοριτσια💗💗 

ΥΓ. Δεν εχω διαβασει τιποτα αλλα οταν φυγω απο εδω θα διαβασω ενα ενα τα ποστ το υποσχομαι!!!

Θα το παλέψετε μέχρι να βελτιωθεί έστω και λίγο ... Καθε κομμάτι από αυτά σηκώνει ένα μέρος βελτίωσης... Θα κοιτάξετε να πετύχετε μικρή βελτίωση και θα προχωρήσετε σε εξωσωματική !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...