Μετάβαση σε περιεχόμενο

1ος υπέρηχος


Recommended Posts

στις On 21/9/2021 at 9:15 ΜΜ, ο/η Lizaki49 είπε:

Κορίτσια έκανα τον υπέρηχο, είδαμε τον σάκο και ότι πρόκειται για ενδομήτριο...Αλλά έμβρυο δεν είδαμε ακόμα...είναι φυσιολογικό αυτό;; 🤔

Ναι, είναι φυσιολογικό, μην αγχώνεσαι. Εγώ τον πρώτο μου υπέρηχο τον έκανα κολπικά και το είδαμε, 
αλλά καλή μου φίλη είναι 22βδ. τώρα και στην αρχή ενώ έβλεπαν το σάκο, δεν βλέπαν το έμβρυο ούτε με ενδοκολπικό για κάποιο καιρό, ίσως έχει να κάνει το μηχάνημα. Θα το δείτε πολύ πιθανόν όταν θα ξανά πας.
Με το καλό κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lizaki49 είπε:

Κορίτσια, να σας ρωτήσω...Γνωρίζετε δύο γυναικολόγους να μου πείτε γνώμες;; Ο ένας ειναι ο Βασίλης Κανελλόπουλος (στο Ιασώ) και ο άλλος ο Μητσακος Κυριάκος ( στο Ρέα)...Μήπως έχετε ακούσει κάτι για αυτούς;; Γιατί σκέφτομαι μήπως αλλάξω...

Ο γυναικολόγος μου είναι επίσης στο ΡΕΑ και το προτείνω ανεπιφύλακτα. Διάλεξε τον Μητσάκο. Μόνο καλά λόγια έχω ακούσει για το ΡΕΑ και όσο το έχω δει που έχω πάει για εξετάσεις, το ίδιο. Αλλά διάβασε και κριτικές ον-λάιν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lizaki49 είπε:

Κορίτσια, να σας ρωτήσω...Γνωρίζετε δύο γυναικολόγους να μου πείτε γνώμες;; Ο ένας ειναι ο Βασίλης Κανελλόπουλος (στο Ιασώ) και ο άλλος ο Μητσακος Κυριάκος ( στο Ρέα)...Μήπως έχετε ακούσει κάτι για αυτούς;; Γιατί σκέφτομαι μήπως αλλάξω...

Εγώ καλή μου δεν ξέρω κανένα από τους δύο είμαι από επαρχία αλλά το θέμα είναι πρώτη φορά ακούω να κάνει κοιλιακό υπέρηχο και όχι κολπικό τι να πεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/9/2021 at 5:25 ΜΜ, ο/η itsathina είπε:

Ναι, είναι φυσιολογικό, μην αγχώνεσαι. Εγώ τον πρώτο μου υπέρηχο τον έκανα κολπικά και το είδαμε, 
αλλά καλή μου φίλη είναι 22βδ. τώρα και στην αρχή ενώ έβλεπαν το σάκο, δεν βλέπαν το έμβρυο ούτε με ενδοκολπικό για κάποιο καιρό, ίσως έχει να κάνει το μηχάνημα. Θα το δείτε πολύ πιθανόν όταν θα ξανά πας.
Με το καλό κορίτσι μου!!

Αυτό περιμένω, να το δω και να το ακούσω! Τώρα περιμένω πως και πως να ξαναπάω να δούμε γιατί με έχει τρελάνει το άγχος μου!! Σε ευχαριστώ πολύ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/9/2021 at 5:38 ΜΜ, ο/η Penny89 είπε:

Εγώ καλή μου δεν ξέρω κανένα από τους δύο είμαι από επαρχία αλλά το θέμα είναι πρώτη φορά ακούω να κάνει κοιλιακό υπέρηχο και όχι κολπικό τι να πεις

Το ξέρω! Και με μια φίλη που είναι έγκυος τώρα και πήγε στην 6η εβδομάδα πρώτη φορά όπως και εγώ, της έκανε κολπικό ο γιατρός της...Τι να πω...Απλώς είναι αυτή η αναμονή που σε αγχωνει περισσότερο μέχρι να το δεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/9/2021 at 5:29 ΜΜ, ο/η itsathina είπε:

Ο γυναικολόγος μου είναι επίσης στο ΡΕΑ και το προτείνω ανεπιφύλακτα. Διάλεξε τον Μητσάκο. Μόνο καλά λόγια έχω ακούσει για το ΡΕΑ και όσο το έχω δει που έχω πάει για εξετάσεις, το ίδιο. Αλλά διάβασε και κριτικές ον-λάιν.

Για τον Μητσακο έχω διαβάσει καλά λόγια στο ίντερνετ αν και δεν βρήκα πολλά σχόλια...Για τον Κανελλόπουλο δεν βρήκα τίποτα, απλώς μου τον σύστησαν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/9/2021 at 1:03 ΜΜ, ο/η Lizaki49 είπε:

Για τον Μητσακο έχω διαβάσει καλά λόγια στο ίντερνετ αν και δεν βρήκα πολλά σχόλια...Για τον Κανελλόπουλο δεν βρήκα τίποτα, απλώς μου τον σύστησαν..

Οκέι, τότε Μητσάκος. Στο λέω γιατί μια γνώμη ίσως δεν είναι αντικειμενική, οι πολλές είναι σίγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...