Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μυρωδιά στο υπνοδωμάτιο


despoinaki78

Recommended Posts

Γειά σας μαμάδες! Έχω ένα θέμα στο υπνοδωμάτιο που κοιμάμαι και κοιμάται και το μωρό δίπλα μου. Σε μια γωνία έχει μαζευτεί λίγη μούχλα η οποία είναι στην αρχή της ακόμα, έχω καλέσει υδραυλικούς και τεχνικούς να δούνε αν υπάρχει διαρροή και δεν βρήκαν κάτι. Το θέμα είναι ότι αρχίζει και μυρίζει έντονα και είναι και βλαβερό για το παιδί για αυτό και το έχω απομακρύνει από εκεί. Έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά δεν καθαρίζει και μέρα με την ημέρα μυρίζει όλο και περισσότερο και ανησυχώ. Τι προτείνετε να κάνω; Έχω ακούσει ότι την μούχλα την καταπολεμούν με συσκευές όζοντος έχει χρησιμοποιήσει κανείς; Λέω να την παραγγείλω θα κάνει δουλειά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα αν το έβαφες το δωμάτιο ίσως και βοηθούσε και να πάρεις ένα αφυγραντήρα μετά να μην μαζεύει υγρασια αλλά ρωτά αν κάνει αφυγραντήρας να τον έχεις σε δωμάτιο με μωρό γιατί δεν ξέρω αν επιτρέπεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Έχω δοκιμάσει κάποια σπρέι παρόμοια αλλά δεν έχουν κάνει κάτι και θέλω να τα αποφύγω γιατί είναι χημικά. Όσο για τη λύση με τον αφυγραντήρα  νομίζω ότι για το παιδί θα υπάρχει θέμα και το φοβάμαι. Γενικά έχω δοκιμάσει αρκετά πράγματα αλλά δεν έχω αποτέλεσμα. Για αυτό και postαρα γιατί δεν έχω σκεφτεί κάτι άλλο και επειδή μου πρότειναν την λύση με την γεννήτρια όζοντος, είπα μήπως την έχει χρησιμοποιήσει κάποιος γιατί παίζει πολύ τώρα τελευταία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...