Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ερωτησουλα


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημερα σας!!! Ερώτηση είναι στην 9η μέρα του κυκλου μου, όταν πηγα για πιπι μου έβγαλα βλέννα με λίγα των μέσα, μήπως γνωρίζει κάποια τι μπορεί να είναι,? Ο γιατρός μου λείπει διακοπές 😔😔, Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Katrin85 είπε:

Κορίτσια μου καλημερα σας!!! Ερώτηση είναι στην 9η μέρα του κυκλου μου, όταν πηγα για πιπι μου έβγαλα βλέννα με λίγα των μέσα, μήπως γνωρίζει κάποια τι μπορεί να είναι,? Ο γιατρός μου λείπει διακοπές 😔😔, Ευχαριστώ

Κορίτσι μου καλησπέρα, διατύπωσε λίγο καλύτερα την ερώτηση σου γιατί νομίζω δεν θα μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε.... 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα, διατύπωσε λίγο καλύτερα την ερώτηση σου γιατί νομίζω δεν θα μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε.... 😊

Ήμουν στην 9 μέρα του κυκλους μου, πηγα τουαλετα για πιπι μου και είχα στο χαρτί βλέννα διαφανείς με λίγα ρωζ μέσα, πρωτηφορα το είδα αυτό και το κακό είναι ότι ο γυναικολόγος μου είναι διακοπές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Katrin85 είπε:

Ήμουν στην 9 μέρα του κυκλους μου, πηγα τουαλετα για πιπι μου και είχα στο χαρτί βλέννα διαφανείς με λίγα ρωζ μέσα, πρωτηφορα το είδα αυτό και το κακό είναι ότι ο γυναικολόγος μου είναι διακοπές 

Μπορεί να είναι ωορρηξία.... Δεν ξέρω αν έχεις κ μικρό κύκλο, αλλά αυτό πιστεύω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μπορεί να είναι ωορρηξία.... Δεν ξέρω αν έχεις κ μικρό κύκλο, αλλά αυτό πιστεύω 

Καλημερα ο κυκλος μου είναι 27 με 28 μέρες, πρώτη φορά το έπαθα αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Μήπως είχες επαφή τη προηγούμενη μέρα ή πιο πριν πας στη τουαλέτα; 

Συνεχίζεται ; 

Μπορεί να μην είναι κάτι καλού κακού να το αναφέρεις στο γυναικολόγο σου με.τη πρώτη ευκαιρία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Καλησπέρα! Μήπως είχες επαφή τη προηγούμενη μέρα ή πιο πριν πας στη τουαλέτα; 

Συνεχίζεται ; 

Μπορεί να μην είναι κάτι καλού κακού να το αναφέρεις στο γυναικολόγο σου με.τη πρώτη ευκαιρία 

Την προηγουμενη μέρα είχα επαφή ναι, έγινε δυο φορες την 9 ημέρα του κυκλους και την 12 μέρα, μόλις γυρίσει από τις διακοπές εννοείτε θα παω , ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/9/2021 at 11:05 ΜΜ, ο/η Katrin85 είπε:

Ήμουν στην 9 μέρα του κυκλους μου, πηγα τουαλετα για πιπι μου και είχα στο χαρτί βλέννα διαφανείς με λίγα ρωζ μέσα, πρωτηφορα το είδα αυτό και το κακό είναι ότι ο γυναικολόγος μου είναι διακοπές 

Κοριτσι μου χωρις να μπορω να το πω με σιγουρια, πιθανοτατα ηταν απο την επαφη... το επαθα κ εγω αυτο το μηνα.... με την πρωτη ευκαιρια ομως για να σ φυγει απο το μυαλο ρωτα τον γιατρο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ υποψιάζομαι ότι ειναι απο την επαφή !! Μην αγχώνεσαι!! Μίλησέ με τον γιατρό σου όμως ! Καλή συνέχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Krystalia90 είπε:

Κοριτσι μου χωρις να μπορω να το πω με σιγουρια, πιθανοτατα ηταν απο την επαφη... το επαθα κ εγω αυτο το μηνα.... με την πρωτη ευκαιρια ομως για να σ φυγει απο το μυαλο ρωτα τον γιατρο σου!!!

Εσυ πηγες στον γιατρό σου τι σου είπε??? Εμένα γυρνάει σε επτά μέρες σπο τις διακοπές!!! Το καλό είναι ότι έχω και συμπαράσταση σ όλο αυτό, νόμιζα ότι ήμουν η μόνη που της γίνονται περιεργα πραγματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katrin85 είπε:

Εσυ πηγες στον γιατρό σου τι σου είπε??? Εμένα γυρνάει σε επτά μέρες σπο τις διακοπές!!! Το καλό είναι ότι έχω και συμπαράσταση σ όλο αυτό, νόμιζα ότι ήμουν η μόνη που της γίνονται περιεργα πραγματα 

Για αρχη θα σου ελεγα να μην αγχωνεσαι... περα απο αυτη τη φορα μου ειχε τυχει αλλη μια και μ ειπε ο γιατρος οτι ολα ειναι καλα...δεν ειναι κ τοσο σπανιο οσο νομιζεις Αν επαθες οτι κ εγω χωρις παρεξηγηση ισως χρειαζονται περισσοτερο προκαταρκτικα... 😁😁 αλλα εννοειται οτι θα το πεις στο γιατρο σου για να εισαι σιγουρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Κι εγώ υποψιάζομαι ότι ειναι απο την επαφή !! Μην αγχώνεσαι!! Μίλησέ με τον γιατρό σου όμως ! Καλή συνέχεια

Ευχαριστώ κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...