Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

Λοιπόν κορίτσια δεν ξέρω αν είναι τυχαίο δεν ξέρω αν το χειρουργείο επειρεασε τόσο πολύ τις ορμόνες μου ή αν έφταιγαν τα αντισυλληπτικα που πήρα μετά αν και τα πήρα μόνο για 6 μήνες μετά το χειρουργείο πάντως εγώ σωστή περίοδο έχω τους τελευταίους 3 μήνες... Μπορεί να ερχόταν στην ώρα της αλλά το αίμα ήταν ίδιο με αυτό που είχα όσα χρόνια έπαιρνα αντισυλληπτικα... Είχα να δω σωστή περίοδο από πριν το χειρουργείο... Αφού είχα αρχίσει να πιστεύω ότι έτσι είναι ο οργανισμός μου και απλά έχω πολύ ελαφριά περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια η κατάσταση μου έχει ως εξής: έκανα χθες την ένεση το βράδυ και πριν κάνα δυο ώρες νιώθω τσιμπίες και αριστερά και δεξιά...δεξιά είναι το ωάριο που περιμένουμε να σπάσει αριστερά είχα άλλα δύο που θεωρούσε ο γιατρός δεν θα σπάσουν...έχω διαβάσει ότι όσες κάνουν ένεση την νιώθουν έντονα την ωορρηξία με έντονο πόνο...lavie εσύ την ένιωσες χθες;;

Εγώ από το Σάββατο το απόγευμα ένοιωθα έντονα την ωορρηξία μου...κάθε μήνα την νοιώθω και έχω αρκετά πονακια αλλά για λίγες ώρες...μετά το βράδυ στις 12 έκανα την ένεση και οι πόνοι που είχα σταμάτησαν το πρωί της Δευτέρας που ξύπνησα για να φύγουμε για Αθήνα να πάμε για την σπερματεγχυση...κάθε μήνα νοιώθω πόνο αλλά αυτή τη φορά ήταν πιο έντονοι και κράτησαν πολύ σχετικά με τους υπόλοιπους μήνες και να φανταστείς ότι μέχρι το πρωί της Δευτέρας δεν είχε σπάσει ακόμη το ωοθυλακιο...οπότε από το Σάββατο το απόγευμα που είχα πονακια ξεκινούσε η διαδικασία για να απελευθερωθεί και κάνοντας εγώ την ένεση το βράδυ...όσο να ναι αυτό μεγάλωνε και κρατιόταν να μην σπάσει ώσπου έσπασε τελικά Παρασκευή κατά τις 12..

Είναι φυσιολογικό να νοιώθεις έτσι απλά κάνε υπομονή κάποιες ώρες ακόμη.. ποτέ σου είπε να πας για την σπερματεγχυση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσι μου πολύ χαρηκα για εσάς μπράβο σας!!! Πτι και να γίνει το θέμα είναι ότι τώρα έφτιαξε και η ψυχολογία σας πολύ σημαντικός παράγοντας αυτό!!!οποτε όπου να ‘ναι εγώ πιστεύω θα διαβάσουμε τα θετικά σας νέα!!!!

Κοπέλα μου σε σκέφτομαι συχνά...θελω να μου πεις πως είσαι;;

Ναι η αλήθεια είναι ότι είμαστε σε άλλη φάση.. το πρώτο και σημαντικό είναι ότι έφτιαξε το σπέρμα και ευτυχώς θα μπορούμε να προσπαθούμε με άλλη ψυχολογία αν δεν έχουμε θετικό αποτέλεσμα αυτή τη φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Εγώ από το Σάββατο το απόγευμα ένοιωθα έντονα την ωορρηξία μου...κάθε μήνα την νοιώθω και έχω αρκετά πονακια αλλά για λίγες ώρες...μετά το βράδυ στις 12 έκανα την ένεση και οι πόνοι που είχα σταμάτησαν το πρωί της Δευτέρας που ξύπνησα για να φύγουμε για Αθήνα να πάμε για την σπερματεγχυση...κάθε μήνα νοιώθω πόνο αλλά αυτή τη φορά ήταν πιο έντονοι και κράτησαν πολύ σχετικά με τους υπόλοιπους μήνες και να φανταστείς ότι μέχρι το πρωί της Δευτέρας δεν είχε σπάσει ακόμη το ωοθυλακιο...οπότε από το Σάββατο το απόγευμα που είχα πονακια ξεκινούσε η διαδικασία για να απελευθερωθεί και κάνοντας εγώ την ένεση το βράδυ...όσο να ναι αυτό μεγάλωνε και κρατιόταν να μην σπάσει ώσπου έσπασε τελικά Παρασκευή κατά τις 12..

Είναι φυσιολογικό να νοιώθεις έτσι απλά κάνε υπομονή κάποιες ώρες ακόμη.. ποτέ σου είπε να πας για την σπερματεγχυση;;

Επαφή θα έχουμε..βασικά κορίτσια θα πω την αμαρτία μου , είχαμε μια στις 24 ώρες από την ένεση και θα " προκαλέσω " κι ακόμη μια στις 36...σκεφτόμουν να αρνηθώ και να έχουμε μόνο στις 36 ώρες αλλά δεν θέλω να γίνεται μηχανικά..είπα λοιπόν αφού βγαίνει να έχουμε και στις 24 και μετά στις 36 " θα το επιδιώξω""..ξέρετε πόσο περιμένει το ωάριο; Δηλαδή στις 36 θα σπάσει αλλά μπορώ να έχω επαφή και πιο μετά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Επαφή θα έχουμε..βασικά κορίτσια θα πω την αμαρτία μου , είχαμε μια στις 24 ώρες από την ένεση και θα " προκαλέσω " κι ακόμη μια στις 36...σκεφτόμουν να αρνηθώ και να έχουμε μόνο στις 36 ώρες αλλά δεν θέλω να γίνεται μηχανικά..είπα λοιπόν αφού βγαίνει να έχουμε και στις 24 και μετά στις 36 " θα το επιδιώξω""..ξέρετε πόσο περιμένει το ωάριο; Δηλαδή στις 36 θα σπάσει αλλά μπορώ να έχω επαφή και πιο μετά;;

Ο γιατρός μου είπε να έχετε επαφή με διάθεση όταν θέλετε αλλά σίγουρα την Τετάρτη από τις 11.εσείς τι πιστεύετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Επαφή θα έχουμε..βασικά κορίτσια θα πω την αμαρτία μου , είχαμε μια στις 24 ώρες από την ένεση και θα " προκαλέσω " κι ακόμη μια στις 36...σκεφτόμουν να αρνηθώ και να έχουμε μόνο στις 36 ώρες αλλά δεν θέλω να γίνεται μηχανικά..είπα λοιπόν αφού βγαίνει να έχουμε και στις 24 και μετά στις 36 " θα το επιδιώξω""..ξέρετε πόσο περιμένει το ωάριο; Δηλαδή στις 36 θα σπάσει αλλά μπορώ να έχω επαφή και πιο μετά;;

Καλά κάνατε κ είχατε επαφή όταν το θέλατε! Επιστήμονας κ ειδικός φυσικά δεν είμαι.... αλλά από αυτά που ψάχνω κ εγώ τόσα χρόνια ξέρω πώς το ωάριο όταν απελευθερωθεί ζει περίπου 12 ώρες, το σπερματοζωάριο από την άλλη ζει τουλάχιστον τρεις μέρες..... οπότε έχεις ήδη να περιμένουν από μια επαφή, εννοείται προσπαθήστε ξανά γύρω στις 36 ώρες από την ένεση για να αυξήσετε τον αριθμό άρα κ τις πιθανότητες. Αισιοδοξία κ όσο γίνεται ηρεμία!!!!! Τώρα απλά απόλαυσε το 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι; Εχω ολη μερα δεκατα.. 37,01 εως 37,03.. αυριο θα κανω pcr τεστ γ σιγουρια αλλα εχει περασει μια εβδομαδα απο το θετικο τεστ ωορρηξιας κ σκεφτομαι μπας και..... εγινε το θαυμα!!! ☺️ Ειχε ανεβασει καμια δεκατα κατα την εμφυτευση; Το εχετε ξανακουσει σαν συμπτωμα;;🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι; Εχω ολη μερα δεκατα.. 37,01 εως 37,03.. αυριο θα κανω pcr τεστ γ σιγουρια αλλα εχει περασει μια εβδομαδα απο το θετικο τεστ ωορρηξιας κ σκεφτομαι μπας και..... εγινε το θαυμα!!! ☺️ Ειχε ανεβασει καμια δεκατα κατα την εμφυτευση; Το εχετε ξανακουσει σαν συμπτωμα;;🤔

Δεν μου έχει τύχει γιατί γενικά με τη θερμοκρασία δεν τα πάω καλά με το να ασχοληθώ να μετρήσω, ούτε στην ωορρηξία..... όμως το έχω ακούσει σαν θετικό σύμπτωμα! Μακάρι να ήρθε η ώρα κορίτσι μου, στο εύχομαι!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλά κάνατε κ είχατε επαφή όταν το θέλατε! Επιστήμονας κ ειδικός φυσικά δεν είμαι.... αλλά από αυτά που ψάχνω κ εγώ τόσα χρόνια ξέρω πώς το ωάριο όταν απελευθερωθεί ζει περίπου 12 ώρες, το σπερματοζωάριο από την άλλη ζει τουλάχιστον τρεις μέρες..... οπότε έχεις ήδη να περιμένουν από μια επαφή, εννοείται προσπαθήστε ξανά γύρω στις 36 ώρες από την ένεση για να αυξήσετε τον αριθμό άρα κ τις πιθανότητες. Αισιοδοξία κ όσο γίνεται ηρεμία!!!!! Τώρα απλά απόλαυσε το 🥰

Σ ευχαριστώ βρε κορίτσι μου...αυτό λέω κι εγώ , έχουμε χάσει την διάθεση μας...δεν θέλω να γίνεται μηχανικά..ώρες , λεπτά , δευτερόλεπτα...ηρέμησα , τα ζύγισα...κάνουμε την προσπάθεια μας κι ό,τι γινει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι; Εχω ολη μερα δεκατα.. 37,01 εως 37,03.. αυριο θα κανω pcr τεστ γ σιγουρια αλλα εχει περασει μια εβδομαδα απο το θετικο τεστ ωορρηξιας κ σκεφτομαι μπας και..... εγινε το θαυμα!!! ☺️ Ειχε ανεβασει καμια δεκατα κατα την εμφυτευση; Το εχετε ξανακουσει σαν συμπτωμα;;🤔

Εγώ πάντα έχω δέκατα μέχρι την ημέρα που έρχεται περίοδος που πέφτει κατακόρυφα!! Βέβαια μπορεί να μην ισχύει αυτό σ εσένα και να συμβαίνει κάτι όμορφο στη κοιλίτσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Δεν μου έχει τύχει γιατί γενικά με τη θερμοκρασία δεν τα πάω καλά με το να ασχοληθώ να μετρήσω, ούτε στην ωορρηξία..... όμως το έχω ακούσει σαν θετικό σύμπτωμα! Μακάρι να ήρθε η ώρα κορίτσι μου, στο εύχομαι!!! ❤

Ευχαριστω γ την απαντηση!! 

Να σου πω κι εγω δεν μετραω θερμοκρασια στον κυκλο.. ουτε καν.. Τα τεστ πηρα κι αυτα μετα απο 6 μηνες αποτυχημενων προσπαθειων γ ν δω τι γινεται με ωορρηξια. 

Αυριο θ κανω το τεστ κ βλεπουμε. Γτ δυστυχως πιο πιθανο μου φαινεται να ειναι covid παρα εγκυμοσυνη. 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εγώ πάντα έχω δέκατα μέχρι την ημέρα που έρχεται περίοδος που πέφτει κατακόρυφα!! Βέβαια μπορεί να μην ισχύει αυτό σ εσένα και να συμβαίνει κάτι όμορφο στη κοιλίτσα....

Αχ μακαριιιι. Το θελουμε τοσο πολυ!!! Αλλα περνωντας οι μηνες αρχιζω και απαισιοδοξω..

Ενα ενα τα βηματα! Πρωτα μοριακο τεστ και μετα βλεπουμε..

Ευχαριστω γ την απαντηση κ τη θετικη ενεργεια!! 💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ μακαριιιι. Το θελουμε τοσο πολυ!!! Αλλα περνωντας οι μηνες αρχιζω και απαισιοδοξω..

Ενα ενα τα βηματα! Πρωτα μοριακο τεστ και μετα βλεπουμε..

Ευχαριστω γ την απαντηση κ τη θετικη ενεργεια!! 💋

Καλημέρα!Εγώ είχα δέκατα πριν κάνω το τεστ που βγήκε θετικό!Μακάρι να είναι κ εσένα έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2καλημερα κορίτσι μου ποτέ είχες ωορρηξία; Να ξερεις πάντα έχουμε δέκατα πριν την περίοδο ελπίζω βέβαια εσένα να μην είναι κοβιντ και να μας πεις το ευχάριστο σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα σε όλες μας κοριτσάκια μου 🧡

@Antonia2 πως είσαι σήμερα ;

@Heart σήμερα είναι η μέρα σου !!! 😝😎🥰😍

Καλημεραααα!!! αχ τι ωραια φθινοπωρινη μερα!!! μου έλειψε το φθινόπωρο μετά από τόσο καυσωνα.. βεβαια είναι για χουζουρι στον καναπε και όχι για δουλεια.. 😏🙃

Κορίτσι μου τωρα θα βάλω θερμόμετρο και θα σας πω!! Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!!

@Heart όντως σήμερα δώστε τα όλα!!! Κάνε τα κόλπα σου και τρέλανε τον άντρα σου!!! Είσαι πολύ κοντά στο όνειρο!!! 💣💥❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Καλημέρα!Εγώ είχα δέκατα πριν κάνω το τεστ που βγήκε θετικό!Μακάρι να είναι κ εσένα έτσι!

Αχ μακαριιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!! Από τη μια γεμίζω με ελπίδες κι από την άλλη φοβάμαι ότι θα είναι μια απογοήτευση ακόμα.. 😤

Πάντως ένα είναι το σίγουρο κορίτσια!!! ότι αυτή τη φορά το "σύμπτωμα" δεν είναι ψευδαίσθηση!!!  🤣🤣🤣Γιατί τόσο καιρό είχα και καλά ζαλάδες ή υπνηλία ή ανακατεμένο στομάχι και μετά ερχόταν η περίοδος κανονικότατα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!

Όλες για το ίδιο όνειρο παλεύουμε!!! Γι' αυτό η μία στηρίζει την άλλη γιατί μπαίνουμε στη θέση σου και νιώθουμε την αγωνία σου!! Να είσαι θετική!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια έβαλα θερμόμετρο κι έχω 37. δεν ξέρω αν πιάνεται για δέκατα.. πάντως κάτι άλλο δεν έχω (ούτε άλλο σύμπτωμα covid ούτε όμως και εγκυμοσύνης). Στις 11 θα κάνω το τεστ και αύριο πρωί θα ξέρω..

Ξενερώνω και μόνο στη σκέψη ότι μπορεί να είναι κορονοιός. κι έχω ξεμπερδέψει με το εμβόλιο από αρχές Ιουλίου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα κορίτσι!! Κανε κι ένα self test για πιο γρήγορα αποτελέσματα! Γενικά μετρούσες τη θερμοκρασία σου τις προηγούμενες φορές??

Καλημέρα!!! πολύ καλή η ιδέα σου!! έκανα ένα κι ήταν αρνητικό.

όχι να σου πω την αλήθεια.. δεν την παρακολουθώ.. απλά χθες ένιωσα ότι έχω δέκατα και θερμομετρήθηκα. μπορεί να είναι και δέκατα του κύκλου ε;;

καλύτερα να σκέφτομαι έτσι από το να προσγειωθώ ανώμαλα.. γτ η αλήθεια είναι ότι ίσως είναι νωρίς. σε μια βδομάδα περιμένω περίοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Λοιπόν κορίτσια έβαλα θερμόμετρο κι έχω 37. δεν ξέρω αν πιάνεται για δέκατα.. πάντως κάτι άλλο δεν έχω (ούτε άλλο σύμπτωμα covid ούτε όμως και εγκυμοσύνης). Στις 11 θα κάνω το τεστ και αύριο πρωί θα ξέρω..

Ξενερώνω και μόνο στη σκέψη ότι μπορεί να είναι κορονοιός. κι έχω ξεμπερδέψει με το εμβόλιο από αρχές Ιουλίου

Καλημέρα αγάπη μην αγχώνεσαι..γιατί να είναι κορονοιός; Όσο μπορεί να ήταν την προηγούμενη εβδομάδα μπορεί και τώρα…αυτό που είπε η @Heart το έχω διαβάσει κι εγώ…ότι μετά την ωορρηξία η θερμοκρασία ανεβαίνει και παραμένει ανεβασμένη μέχρι την περίοδο, όπου πέφτει…αν παραμείνει ανεβασμένη και μετά τις μέρες που περιμένεις περίοδο τότε είναι καλό σημάδι..λένε..γιατί εγώ ποτέ δεν έδωσα βάση στη θερμοκρασία! Και αν έχουν περάσει οι μέρες που περιμένεις περίοδο, θα έχεις ούτως ή άλλως καθυστέρηση που είναι πολύ πιο έγκυρο σημάδι από τη θερμοκρασία😜 Οπότε η ανεβασμένη θερμοκρασία υπάρχει ούτως ή άλλως και όταν περιμένεις περίοδο και όταν μείνεις έγκυος..γενικά πριν την καθυστέρηση τα συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης είναι τα ίδια! Οπότε λίγο υπομονή και σκέψου κάτι άλλο να περάσουν οι μέρες🤞✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

@Antonia2καλημερα κορίτσι μου ποτέ είχες ωορρηξία; Να ξερεις πάντα έχουμε δέκατα πριν την περίοδο ελπίζω βέβαια εσένα να μην είναι κοβιντ και να μας πεις το ευχάριστο σύντομα 

Καλημέρα κορίτσι!!! Έχω κύκλο 28 ημερών. Θετικό τεστ ωορρηξιας είχα την προηγούμενη Τρίτη οπότε λογικά η ωορρηξία ήταν Τετάρτη (;). Πάντως την Τετάρτη το τεστ ωορρηξίας που έκανα βγήκε αρνητικό.

Περίοδο περιμένω 16/09. (που να μην έρθει Παναγίτσα μουυυυυυυ 🙏)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα αγάπη μην αγχώνεσαι..γιατί να είναι κορονοιός; Όσο μπορεί να ήταν την προηγούμενη εβδομάδα μπορεί και τώρα…αυτό που είπε η @Heart το έχω διαβάσει κι εγώ…ότι μετά την ωορρηξία η θερμοκρασία ανεβαίνει και παραμένει ανεβασμένη μέχρι την περίοδο, όπου πέφτει…αν παραμείνει ανεβασμένη και μετά τις μέρες που περιμένεις περίοδο τότε είναι καλό σημάδι..λένε..γιατί εγώ ποτέ δεν έδωσα βάση στη θερμοκρασία! Και αν έχουν περάσει οι μέρες που περιμένεις περίοδο, θα έχεις ούτως ή άλλως καθυστέρηση που είναι πολύ πιο έγκυρο σημάδι από τη θερμοκρασία😜 Οπότε η ανεβασμένη θερμοκρασία υπάρχει ούτως ή άλλως και όταν περιμένεις περίοδο και όταν μείνεις έγκυος..γενικά πριν την καθυστέρηση τα συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης είναι τα ίδια! Οπότε λίγο υπομονή και σκέψου κάτι άλλο να περάσουν οι μέρες🤞✌️

Ευχαριστώ για την απάντηση!!! αυτό θα προσπαθήσω.. να απασχολήσω το μυαλό!! αλλά το άτιμο όλο εκεί πάει 😂😂

Ίσως ψάχνω να πιαστώ από κάπου. σε μια βδομάδα θα ξέρουμε. λίγο έμεινε!!

Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο!! Να σου έρθουν όλα όπως τα θες!! 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα κορίτσι!!! Έχω κύκλο 28 ημερών. Θετικό τεστ ωορρηξιας είχα την προηγούμενη Τρίτη οπότε λογικά η ωορρηξία ήταν Τετάρτη (;). Πάντως την Τετάρτη το τεστ ωορρηξίας που έκανα βγήκε αρνητικό.

Περίοδο περιμένω 16/09. (που να μην έρθει Παναγίτσα μουυυυυυυ 🙏)

Εχεις ακόμη μερες και για την εμφύτευση πάλι νωρις είναι μην αγχώνεσαι όλα καλά! Σκεψου κάτι άλλο απασχόλησε το μυαλό σου με κάτι άλλο και θα περάσουν οι μερες!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...