Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κι εμείς να σου πω την αλήθεια αν μπορούσε το κέντρο να μας το κάνει την Κυριακή το απόγευμα μπορεί και να ήταν καλύτερα τα πράγματα.. όμως είναι κλειστό...θα δούμε και την Δευτέρα το πρωί που θα με ξαναδεί ο γιατρός.. πάντως μίλησα και πριν λίγο με τον γιατρό μου επειδή όπως σας είπα το πρωί είχα υγρά και μου είπε ότι αποκλείεται χθες να ήταν 16 χιλιοστα και σε λιγότερο από 24 ώρες να έφτασε 21 με 22 και να έσπασε.. μου είπε επίσης ότι είναι βλεννη που λογικό είναι να έχω πριν την ωορρηξία όπως έχω και κάθε μήνα βέβαια.. ακόμη και τώρα δεν έχω πονακια ωορρηξίας οπότε ελπίζω να σπάσουν τη στιγμή που πρέπει Αφού και Σήμερα το βράδυ στις 12 θα κάνω και την ένεση...

Ότι είναι να γινει θα γίνει...αλήθεια είμαι πολύ χαλαρή γιατί δεν θέλω να προδικασω καταστάσεις.. αν πάλι δεν έχουμε την Δευτέρα το επιθυμητό αποτέλεσμα...θα το κάνουμε την επόμενη φορά.. 

Θέλω πολύ να το πετύχουμε αλλά δεν είναι και στο χέρι μας οπότε κάνω τις προσευχές μου και απο Σήμερα αποφάσισα να φορεσω την Αγία Ζώνη για να μας φυλάει και να μας βοηθήσει στα επόμενα βήματα που έχουμε ξεκινήσει...

Πάντως κι εγώ εχθές είχα ένα 16αρι μέσα στα υπόλοιπα , και μου είπε Δευτέρα να κάνω ένεση και σήμερα έχω λιγα υγρά ..επομένως μην έχεις αγχος , θα το πετύχετε!! Σε κάθε κύκλο εγώ τουλάχιστον έχω υγρά πριν την ωορρηξία 2-3 μέρες . όλα μια χαρά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Heart είπε:

3 χρόνια με κάποιους μήνες αποχής....εσεις;

Εμείς προσπαθούμε 1μιση χρόνο περίπου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή Κυριακή!!!

Καλημέρα!! 🌷
Ομορφη Κυριακή…με αναμονή της σιχαμένης εγώ!! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας πρώτη φορά σας γράφω αλλά σας διαβάζω καιρό! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ολες! Και εμεις στις προσπάθειες μας 6 κύκλος αυτος προσπαθειών! Είχα θετικό τεστακι ωορρηξιας  χθες ελπίζω να τα καταφέρουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα σας πρώτη φορά σας γράφω αλλά σας διαβάζω καιρό! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ολες! Και εμεις στις προσπάθειες μας 6 κύκλος αυτος προσπαθειών! Είχα θετικό τεστακι ωορρηξιας  χθες ελπίζω να τα καταφέρουμε!! 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κορίτσι μου! Καλή σου επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα σας πρώτη φορά σας γράφω αλλά σας διαβάζω καιρό! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ολες! Και εμεις στις προσπάθειες μας 6 κύκλος αυτος προσπαθειών! Είχα θετικό τεστακι ωορρηξιας  χθες ελπίζω να τα καταφέρουμε!! 

Καλη επιτυχια κοριτσι μου μεσα απ την καρδια μου!!! 🤞💌💋

Εδω θα ειμαστε να τα λεμε!! 

Ποτε περιμενεις την ακατανομαστη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κορίτσι μου! Καλή σου επιτυχία!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ και σε εσένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου μεσα απ την καρδια μου!!! 🤞💌💋

Εδω θα ειμαστε να τα λεμε!! 

Ποτε περιμενεις την ακατανομαστη;

Περιμένω στις 19/09!! Εσυ; και σε εσένα καλή επιτυχία προσπαθείτε καιρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/9/2021 at 10:24 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι; Οσες χρησιμοποιειτε τεστ ωορρηξιας, ποσα θετικα εχετε σε ενα κυκλο;;

Τα εχω χρησιμοποιησει τους 2 τελευταιους μηνες κι εχω μονο ενα θετικο. Την επομενη μερα ειναι αρνητικο. (Εχω διαβασει οτι το συνηθες ειναι 2 ή 3 συνεχομενα θετικα)

Ξερετε αν ειναι οκ που βρισκω μονο ενα θετικο;

Εγώ πάντα 1 βρίσκω την επόμενη ημέρα είναι αρνητικό. Στην θετική ημέρα βρίσκεται στα ύψη η LH φαντάζομαι την επόμενη με το αρνητικό θα έχει ελευθερωθεί το ωάριο! Θεωρία δικιά μου δεν ξέρω Αν ισχύει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Περιμένω στις 19/09!! Εσυ; και σε εσένα καλή επιτυχία προσπαθείτε καιρό; 

Εγω 16/09.. προσπαθουμε απο Φλεβαρη!! Οποτε δεν το λες κ λιγο ☹️

Ευχαριστω!!!! 💘 Ελπιζω ο Σεπτεμβρης να παει καλα για ολες μας!!! 🙏💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ πάντα 1 βρίσκω την επόμενη ημέρα είναι αρνητικό. Στην θετική ημέρα βρίσκεται στα ύψη η LH φαντάζομαι την επόμενη με το αρνητικό θα έχει ελευθερωθεί το ωάριο! Θεωρία δικιά μου δεν ξέρω Αν ισχύει 

Ραφ μου ευχαριστω πολυ γ την απαντηση!!! ❣️ Κι εγω τα ιδια ρε κοριτσι μου!! 

Κι εγω το ιδιο νομιζω κ μαλιστα σε αρθρο της hometest διαβασα οτι απο τις 3 ημερες (εστω 1η ημερα αυτη του θετικου τεστ) δεν πρεπει να χαθει με τιποτα η επαφη της επομενης ημερας απ το θετικο τεστ (2η ημερα).. 

Παντως μετα απ 2 μηνες χρησης των τεστ βλεπω οτι η ωορρηξια μου ειναι τερμα σταθερη!! Κ στους 2 κυκλους ηταν την ιδια ημερα.. δεν ξερω αν ειναι καλο αυτο γτ πως γινεται μετα απο 8 μηνες ν μην εχουμε αποτελεσμα;; 🤔

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Ραφ μου ευχαριστω πολυ γ την απαντηση!!! ❣️ Κι εγω τα ιδια ρε κοριτσι μου!! 

Κι εγω το ιδιο νομιζω κ μαλιστα σε αρθρο της hometest διαβασα οτι απο τις 3 ημερες (εστω 1η ημερα αυτη του θετικου τεστ) δεν πρεπει να χαθει με τιποτα η επαφη της επομενης ημερας απ το θετικο τεστ (2η ημερα).. 

Παντως μετα απ 2 μηνες χρησης των τεστ βλεπω οτι η ωορρηξια μου ειναι τερμα σταθερη!! Κ στους 2 κυκλους ηταν την ιδια ημερα.. δεν ξερω αν ειναι καλο αυτο γτ πως γινεται μετα απο 8 μηνες ν μην εχουμε αποτελεσμα;; 🤔

 

 

Και εγώ το ίδιο στην αρχή είχα πολλά σκαμπανεβάσματα καθυστερούσε η περίοδος ή μου ερχόταν πολύ πιο νωρις! Στην αρχή αρχή των ελεύθερων επαφών! Τώρα τους τελευταίους 2 μηνες είναι σταθερή οπως η εφαρμογή του κινητού φτου φτου να μη το ματιάσω! Αλλά και εγώ δεν ξέρω τι φταίει και ακόμη δεν τα καταφέραμε! Από τον Ιανουάριο εμεις με διακοπή ελεύθερων επαφών Μάιο Ιούνιο, τον Ιούλιο πιο χαλαρά  χωρις να κοιτάω μερες κτλ τον Αύγουστο χάσαμε τις ημέρες και αυτή η φορά είναι η πιο «σωστή» να το πω μετά από τον Απρίλιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ το ίδιο στην αρχή είχα πολλά σκαμπανεβάσματα καθυστερούσε η περίοδος ή μου ερχόταν πολύ πιο νωρις! Στην αρχή αρχή των ελεύθερων επαφών! Τώρα τους τελευταίους 2 μηνες είναι σταθερή οπως η εφαρμογή του κινητού φτου φτου να μη το ματιάσω! Αλλά και εγώ δεν ξέρω τι φταίει και ακόμη δεν τα καταφέραμε! Από τον Ιανουάριο εμεις με διακοπή ελεύθερων επαφών Μάιο Ιούνιο, τον Ιούλιο πιο χαλαρά  χωρις να κοιτάω μερες κτλ τον Αύγουστο χάσαμε τις ημέρες και αυτή η φορά είναι η πιο «σωστή» να το πω μετά από τον Απρίλιο! 

Ασε αγχος... κι εσυ τα ιδια μ εμενα.. καρααγχωμενη ειμαι κ πως να πιασω παιδι;;

Ευχομαι να ειναι η τυχη με το μερος σου και αυτο τη μηνα να χεις καθυστερηση!!!! 🙏♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ασε αγχος... κι εσυ τα ιδια μ εμενα.. καρααγχωμενη ειμαι κ πως να πιασω παιδι;;

Ευχομαι να ειναι η τυχη με το μερος σου και αυτο τη μηνα να χεις καθυστερηση!!!! 🙏♥️♥️♥️

Μακάρι και εσυ να μας πεις τα ευχάριστα σύντομα! ❤️

Εγώ δεν αγχώνομαι να πω την αλήθεια οπως την αρχή που με έπιασε η τρέλα  και δε το έβγαζα από το μυαλό μου, αλλά όποτε έρχεται η περίοδος στεναχωριέμαι πολύ! Έχω αλλά πολλά να αγχωθώ και γι αυτό το θέμα η αλήθεια είναι ότι δεν το σκέφτομαι τόσο όσο όταν ξεκινήσαμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Δυστυχώς η ακατανομαστη έκανε την εμφάνισή της 2 μέρες νωρίτερα.... Δεν έχει έρθει ακόμα κανονικά έχω λίγα καφέ-ροζ στο σκούπισμα αλλά έχω πόνους οπότε υποθέτω αν όχι σήμερα αύριο θα έρθει κανονικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Δυστυχώς η ακατανομαστη έκανε την εμφάνισή της 2 μέρες νωρίτερα.... Δεν έχει έρθει ακόμα κανονικά έχω λίγα καφέ-ροζ στο σκούπισμα αλλά έχω πόνους οπότε υποθέτω αν όχι σήμερα αύριο θα έρθει κανονικα

Καλημερα κοριτσι μου! Κριμα.. πολυ λυπαμαι..

βεβαια επειδη ειναι 2 ημερες νωριτερα εχω μια μικρη ελπιδα μηπως το αιμα προμηνυει αλλο πραγμα κι οχι περιοδο .. 😉😉🙏

Η ελπιδα πεθαινει τελευταια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου

@Lacostaki για να δούμε γλυκιά μου θα σου έρθει κανονικά περίοδος ή όντως θα είναι έτσι και θα είναι κάτι άλλο...

Δεν έγραψα άλλο σαββατοκύριακο γιατί είχα δουλειά και γάμο διάβασα όμως τώρα τα νέα σας έχω κορίτσια παίρνω προγεστερόνη για να μου έρθει περίοδος αυτή τη στιγμή και περιμένω και αυτή την εβδομάδα τα αποτελέσματα από το τεστ Παπ....

Λίγο πεσμένη αισθάνομαι ψυχολογικά μου παίζανε όλα μαζί τώρα το Σεπτέμβριο και δεν έχω καθόλου μυαλό για εξωσωματική είμαι σε μία φάση που αποφεύγω να το σκεφτώ γιατί είμαι πολύ σε αρνητικό mood

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Κριμα.. πολυ λυπαμαι..

βεβαια επειδη ειναι 2 ημερες νωριτερα εχω μια μικρη ελπιδα μηπως το αιμα προμηνυει αλλο πραγμα κι οχι περιοδο .. 😉😉🙏

Η ελπιδα πεθαινει τελευταια!! 

Μπα σχεδόν έχει έρθει... Δύο μέρες πάνω δύο μέρες κάτω δεν νομίζω ότι έχει και τεράστια σημασία η μόνη διαφορά με άλλες φορές είναι ότι ακόμα δεν ξεπρηστηκε το στήθος μου και πονάει ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Μπα σχεδόν έχει έρθει... Δύο μέρες πάνω δύο μέρες κάτω δεν νομίζω ότι έχει και τεράστια σημασία η μόνη διαφορά με άλλες φορές είναι ότι ακόμα δεν ξεπρηστηκε το στήθος μου και πονάει ακομα

Υπομονή κοριτσάκι μου γλυκό!!!

Θα ρθουν καλύτερες μέρες 🧡🧡🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βοήθειααα...πήγα για υπέρηχο έγινε 20αρι το ωάριο δεν μου έκανε την ένεση μου είπε να πάω αύριο το μεσημέρι...εγώ φοβάμαι ότι θα το χάσουμε μέχρι τότε...τι να κάνω;;μήπως να ξαναπάω το βράδυ να μου την κάνει; Έχω μπερδευτεί πολύ! Νόμιζα σήμερα θα μου την έκανε ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Δεν έχω ιδέα από τη συγκεκριμένη διαδικασία,  αλλά για να σου είπε έτσι θεωρώ ότι θα το έχει υπολογίσει ώστε να μην το χάσεις! Εύχομαι όλα να πάνε καλά! Αν αγχώνεσαι πάρα πολύ θα μπορούσες να του κάνεις ένα τηλέφωνο!

Σ ευχαριστώ πολύ για την απαντηση κορίτσι μου...αυτό θα κάνω  , θα βάλω τη σκέψη μου σε μια σειρά και θα τον πάρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια βοήθειααα...πήγα για υπέρηχο έγινε 20αρι το ωάριο δεν μου έκανε την ένεση μου είπε να πάω αύριο το μεσημέρι...εγώ φοβάμαι ότι θα το χάσουμε μέχρι τότε...τι να κάνω;;μήπως να ξαναπάω το βράδυ να μου την κάνει; Έχω μπερδευτεί πολύ! Νόμιζα σήμερα θα μου την έκανε ...

 

Κοριτσάκι μου να πω εγώ μια γνώμη κ όπως νομίζεις βέβαια...... Κάντε καμία αγαπούλα με τον αντρούλη σου σήμερα για να μην χάνεται καμία ευκαιρία (έτσι κ αλλιώς το σπέρμα έχει διάρκεια ζωής μέσα στη μήτρα) και ακολουθείς κ την υπόλοιπη διαδικασία κανονικά, έτσι κ αλλιώς όσο αφορά την δύναμη του σπέρματοςθα έχει τον χρόνο μετά την ένεση να φορτίσει ξανά μπαταρίες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...