Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλως ήρθες κορίτσι μου. Εγω υποψιάζομαι οτι οφείλετε στην ovitrelle για αυτο και ξανά βγήκε θετικό,  θα το δοκιμάσω πάλι το βράδυ.. εσυ είχες κάνει ovitrelle όταν σου έβγαινε σερι θετικό? 

Εγω ειμαι δευτερη μερα με θετικοτεστ  και εχω φτασει μεχρι και  4 μερες οπου τα παρατησα1 Εαν μπεις σε σελιδες με τα τεστ ωορηξιας, θα δεις στα σχολια γυναικες που παραπονιουνται οτι εβγαινε πολλες μερες θετικο και εβαλαν το τεστ κατω απο νερο απο βρυση για να δουν τι γινεται και βγηκε θετικο χαχα Σε καποιες περιπτωσεις, πιστευω οτι κολλαει το τεστ, κατι παθαινει δεν ξερω γιατι. Επισης μου εχει τυχει τον προηγουμενο  μηνα που δεν εκανα ωορηξια 100% γιατι ηταν αδειο το ωοθηλακιο δεν εχιε αυγκαι δεν ειχα περιοδο να βγαζω θετικο τεστ ωορηξιας... Οποτε θεωρω οτι βοηθουν πολυ και γενικα ειναι εγκυρα αλλα τυχαινουν να εχουν και θεματα. 

Εσυ εκανες την προσπαθεια σου και σημερα κοριτσι μου?❤️ Καλη επιτυχια🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εγω ειμαι δευτερη μερα με θετικοτεστ  και εχω φτασει μεχρι και  4 μερες οπου τα παρατησα1 Εαν μπεις σε σελιδες με τα τεστ ωορηξιας, θα δεις στα σχολια γυναικες που παραπονιουνται οτι εβγαινε πολλες μερες θετικο και εβαλαν το τεστ κατω απο νερο απο βρυση για να δουν τι γινεται και βγηκε θετικο χαχα Σε καποιες περιπτωσεις, πιστευω οτι κολλαει το τεστ, κατι παθαινει δεν ξερω γιατι. Επισης μου εχει τυχει τον προηγουμενο  μηνα που δεν εκανα ωορηξια 100% γιατι ηταν αδειο το ωοθηλακιο δεν εχιε αυγκαι δεν ειχα περιοδο να βγαζω θετικο τεστ ωορηξιας... Οποτε θεωρω οτι βοηθουν πολυ και γενικα ειναι εγκυρα αλλα τυχαινουν να εχουν και θεματα. 

Εσυ εκανες την προσπαθεια σου και σημερα κοριτσι μου?❤️ Καλη επιτυχια🙂

Χαχαχαχα 😂😂😂😂 θετικό τεστ με νερό της βρύσης? Χαχαχα ακόμα γελάω τι άλλο θα ακούσουμε κορίτσι μου,  με έκανες και γέλασα, παρόλα αυτά θα το δοκιμάσω και με νερό της βρύσης 😂😂😂

Ασε άτυχοι ήμασταν σήμερα το πρωί, αργήσαμε να ξυπνήσουμε, ξύπνησε ο άντρας μου στις 6,3 και μου λέει " είναι 6,3 πρέπει να φύγω, θα έρθω να σε πάρω απο τη δουλειά πες τους οτι πρέπει να λήψεις για 1 ώρα "😂😂😂 δεν μπόρεσα να φύγω όμως δυστυχώς,  οπότε η πρωινή επαφή χάθηκε,  παρόλα αυτά είπαμε θα βρεθούμε νωρίς το απόγευμα κατά τις 7 μήπως αναπληρώσουμε το πρωινό και μετά ξανά το βράδυ.. Εχθές όμως κανονικά και πρωί και βράδυ, βασικά το κάνω για να μην πω οτι δεν προσπάθησα σε αυτόν τον κύκλο... κατα τα αλλα προσπαθώ να κλείσω ραντεβού για επιτροπή για εξωσωματική .. αχχχχ τι τραβάμε κοριτσάκι μου 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου, δεν ηξερα οτι ειχες διαβασει ιστορια, ναι ο πρωτος γιατρος ηταν πολυ σκληρος, αλλα οπως και να εχει για μενα ηταν το αποτελεσμα ηταν ΤΟ ΣΟΚ γιατι ηταν κατι που καναμε για τελειως τυπικους λογους. Σε ευχαριστω πολυ για καλα σου λογια. Τωρα  ειμαι καλυτερα και αρχιζω να δρομολογω τα πραγματα.💪💪💪

Εσυ θες να πας και σε αλλον ενα ακομα απλο γυναικολογο η σε ειδικο γονιμοτητας?

Βρήκα έναν που κάνει εξωσωματικες. Διαβασα καποιες κριτικες οτι ασχολειται πολύ. Είναι γυναικολόγος υπογονιμοτητας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχαχα 😂😂😂😂 θετικό τεστ με νερό της βρύσης? Χαχαχα ακόμα γελάω τι άλλο θα ακούσουμε κορίτσι μου,  με έκανες και γέλασα, παρόλα αυτά θα το δοκιμάσω και με νερό της βρύσης 😂😂😂

Ασε άτυχοι ήμασταν σήμερα το πρωί, αργήσαμε να ξυπνήσουμε, ξύπνησε ο άντρας μου στις 6,3 και μου λέει " είναι 6,3 πρέπει να φύγω, θα έρθω να σε πάρω απο τη δουλειά πες τους οτι πρέπει να λήψεις για 1 ώρα "😂😂😂 δεν μπόρεσα να φύγω όμως δυστυχώς,  οπότε η πρωινή επαφή χάθηκε,  παρόλα αυτά είπαμε θα βρεθούμε νωρίς το απόγευμα κατά τις 7 μήπως αναπληρώσουμε το πρωινό και μετά ξανά το βράδυ.. Εχθές όμως κανονικά και πρωί και βράδυ, βασικά το κάνω για να μην πω οτι δεν προσπάθησα σε αυτόν τον κύκλο... κατα τα αλλα προσπαθώ να κλείσω ραντεβού για επιτροπή για εξωσωματική .. αχχχχ τι τραβάμε κοριτσάκι μου 💗

😄😆 Και ομως ετσι εγραφαν οτι κολλαει τεστ και βγαινει θετικο για μερες ακομα και με νερακι😄😄😄

Χαιρομαι πολυ που γελασες κοριτσι μου, κανει καλο στν υγεια και στη συλληψη- δικη μου θεωρια 😉

Ειχα κι εγω μια επαφη χθες και μια σημερα, βεβαια και ο συντροφος δεν ειχε διαθεση μετα απο ολα αυτα, αλλα  του λεω κατσε γιατι μας  βλεπω για εξσωματικη και εκατσε😆 

Προφανως δεν ειναι αστειο αλλα προσωπικα το χιουμορ ειναι η θεραπεια μου! 😀

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχαχα 😂😂😂😂 θετικό τεστ με νερό της βρύσης? Χαχαχα ακόμα γελάω τι άλλο θα ακούσουμε κορίτσι μου,  με έκανες και γέλασα, παρόλα αυτά θα το δοκιμάσω και με νερό της βρύσης 😂😂😂

Ασε άτυχοι ήμασταν σήμερα το πρωί, αργήσαμε να ξυπνήσουμε, ξύπνησε ο άντρας μου στις 6,3 και μου λέει " είναι 6,3 πρέπει να φύγω, θα έρθω να σε πάρω απο τη δουλειά πες τους οτι πρέπει να λήψεις για 1 ώρα "😂😂😂 δεν μπόρεσα να φύγω όμως δυστυχώς,  οπότε η πρωινή επαφή χάθηκε,  παρόλα αυτά είπαμε θα βρεθούμε νωρίς το απόγευμα κατά τις 7 μήπως αναπληρώσουμε το πρωινό και μετά ξανά το βράδυ.. Εχθές όμως κανονικά και πρωί και βράδυ, βασικά το κάνω για να μην πω οτι δεν προσπάθησα σε αυτόν τον κύκλο... κατα τα αλλα προσπαθώ να κλείσω ραντεβού για επιτροπή για εξωσωματική .. αχχχχ τι τραβάμε κοριτσάκι μου 💗

Εγώ που κάλεσα σήμερα μου έδωσαν για 2 δεκέμβρη, αλλά επειδή δεν θα προλάβαινα με όλα τα χαρτιά έκλεισα για 13 γενάρη να υπάρχει , και βλέπουμε μέχρι τότε. μακάρι να έχουμε πετύχει ως τότε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχαχα 😂😂😂😂 θετικό τεστ με νερό της βρύσης? Χαχαχα ακόμα γελάω τι άλλο θα ακούσουμε κορίτσι μου,  με έκανες και γέλασα, παρόλα αυτά θα το δοκιμάσω και με νερό της βρύσης 😂😂😂

Ασε άτυχοι ήμασταν σήμερα το πρωί, αργήσαμε να ξυπνήσουμε, ξύπνησε ο άντρας μου στις 6,3 και μου λέει " είναι 6,3 πρέπει να φύγω, θα έρθω να σε πάρω απο τη δουλειά πες τους οτι πρέπει να λήψεις για 1 ώρα "😂😂😂 δεν μπόρεσα να φύγω όμως δυστυχώς,  οπότε η πρωινή επαφή χάθηκε,  παρόλα αυτά είπαμε θα βρεθούμε νωρίς το απόγευμα κατά τις 7 μήπως αναπληρώσουμε το πρωινό και μετά ξανά το βράδυ.. Εχθές όμως κανονικά και πρωί και βράδυ, βασικά το κάνω για να μην πω οτι δεν προσπάθησα σε αυτόν τον κύκλο... κατα τα αλλα προσπαθώ να κλείσω ραντεβού για επιτροπή για εξωσωματική .. αχχχχ τι τραβάμε κοριτσάκι μου 💗

Εγώ που κάλεσα σήμερα μου έδωσαν για 2 δεκέμβρη, αλλά επειδή δεν θα προλάβαινα με όλα τα χαρτιά έκλεισα για 13 γενάρη να υπάρχει , και βλέπουμε μέχρι τότε. μακάρι να έχουμε πετύχει ως τότε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

😄😆 Και ομως ετσι εγραφαν οτι κολλαει τεστ και βγαινει θετικο για μερες ακομα και με νερακι😄😄😄

Χαιρομαι πολυ που γελασες κοριτσι μου, κανει καλο στν υγεια και στη συλληψη- δικη μου θεωρια 😉

Ειχα κι εγω μια επαφη χθες και μια σημερα, βεβαια και ο συντροφος δεν ειχε διαθεση μετα απο ολα αυτα, αλλα  του λεω κατσε γιατι μας  βλεπω για εξσωματικη και εκατσε😆 

Προφανως δεν ειναι αστειο αλλα προσωπικα το χιουμορ ειναι η θεραπεια μου! 😀

 

😂😂😂 έτσι πρέπει να αντιμετωπίζουμε τις οχι ευχάριστες καταστάσεις, καλά έκανες και του είπες να κάτσει 😉😉😉 εύχομαι για τους επόμενους 9 μήνες να μην του ξανά πείς "κάτσε" 😉😉😉 τα καλύτερα κοριτσάκι μου θα έρθουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ που κάλεσα σήμερα μου έδωσαν για 2 δεκέμβρη, αλλά επειδή δεν θα προλάβαινα με όλα τα χαρτιά έκλεισα για 13 γενάρη να υπάρχει , και βλέπουμε μέχρι τότε. μακάρι να έχουμε πετύχει ως τότε 

Στο εύχομαι κοπέλα μου Καλά έκανες και έκλεισες,  εγώ προσπάθησα να επικοινωνήσω αλλά ήταν λίγο αργά,  οπότε δεν το σήκωσε κάνεις,  θα προσπαθήσω ξανά αύριο.. με την ίδια λογική πορεύομαι και εγώ 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂 έτσι πρέπει να αντιμετωπίζουμε τις οχι ευχάριστες καταστάσεις, καλά έκανες και του είπες να κάτσει 😉😉😉 εύχομαι για τους επόμενους 9 μήνες να μην του ξανά πείς "κάτσε" 😉😉😉 τα καλύτερα κοριτσάκι μου θα έρθουν!!!

Ευχαριστω επισης κοριτσι μου καλο ❤️ Επισης!! Σου ευχομαι τους επομενους 9 μηνες να μην ξαναχρειαστει ποτε να  ξαναξυπνησεις στις 5😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ευχαριστω επισης κοριτσι μου καλο ❤️ Επισης!! Σου ευχομαι τους επομενους 9 μηνες να μην ξαναχρειαστει ποτε να  ξαναξυπνησεις στις 5😆

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Κλαιωωω!!!! Απο το στόμα σου και στου Θεού το αφτί γιατί δεν είναι δούλεια και αυτή 😂

Χαχαχαχα 💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Κλαιωωω!!!! Απο το στόμα σου και στου Θεού το αφτί γιατί δεν είναι δούλεια και αυτή 😂

Χαχαχαχα 💗💗💗💗

Ασε εμας μας πιεζει ο χρονος κι εμας αλλιως εννοειται θσ πηγαιναμε χαλαρα χαχα Εσεις ποσο χρονων ειστε? Και ποσο καιρο προσπαθειτε περιπου? Αν επιτρεπεται 😊 (Συγνωμη αν εχεις αναφερει και δεν θυμαμαι )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Πως εισαι σημερα κοριτσι μου??😘😘

πολύ καλα!!! δεν εχω καθολου πυρετο και εχω μονο εντονο μπουκωμα και λιγο κλειστο λαιμο..

αχ κι αυτη την πικριλα απο την αντιβιωση... μπλιαχ 😖

αλλα πεταω γνκ!! και ξεκινησα δουλειες στο σπιτι!! εκμεταλλευομαι την αναρρωτικη 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέραα καλά να περάσετεεε😀🙏🥰

Ζήλεψα κορίτσια από τα ταξίδια σας και πριν 1 εβδομάδα στα γενέθλια μου έψαξα εισιτήρια κλπ είδα ότι είναι τζάμπα και έκλεισα και για εμάς να πάμε Βιέννη Βουδαπέστη και Μπρατισλάβα τέλη Νοέμβρη με αρχές Δεκέμβρη!! Ανυπομονώ και μου φαίνεται τόσο μακριάαα….κλείσαμε τότε για να είναι και στολισμένα φαντάζομαι θα’ναι τέλεια🥰🎄 Επίσης σκέφτηκα να πάμε τώρα που θα’μαι 5-6 μηνών έγκυος γιατί μετά τις γιορτές όταν είμαι στον 8ο και στον 9ο θα’ναι δύσκολο..θα πάρουμε και τον μικρούλη μαζί και πραγματικά ανυπομονώ!!💗💗 Ελπίζω να μην αλλάξει κάτι με τα μέτρα μέχρι να πάμε🙏

Οπότε πες μας εντυπώσεις τώρα που είσαι εκεί😀😍 Η Βουδαπέστη τέλεια; Τι να δούμε;  Επίσης με τα μέτρα που λες πώς είναι; Γιατί δεν έχω κάνει το εμβόλιο(ο άντρας μου το έχει κάνει) και σκεφτόμουν μην είναι όπως εδώ και δε μπορώ να μπω σε μαγαζιά, μουσεία κλπ και πρέπει να κάθομαι έξω στο κρύο..😅

αχ ειναι και οι 3 φανταστικες!! τελειο τριπ!! στη μπρατισλαβα βεβαια πηγαμε μονοημερη απο Βιεννη και δεν την ειδαμε εκτενως.. αλλα δεν ειναι και για πολυ!!

θα περασετε τελεια!!! και η Βιεννη κοντα στα Χριστουγεννα θα ειναι παραμυθενια!!❤️❤️❤️

Να το απολαυσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Α τι ωραια που θα πατε! 🙂Εχω παει Μπρατισλαβα και Βιεννη οσο εμενα Λονδινο, ηταν μονο 1 ωρα μακρια το ενα απτο αλλο! Καλα η Βιεννη ηταν πανεμορφη, ευκολο να την περπατησεις τα παντα  στολισμενα, ωραιες Χριστουγεννιατικες αγορες, ζεστα κρασια, σνιτσελ χαχα (εαν τρως κρεας), υπεροχα!! Μπρατισλαβα θυμαμαι ενα καφε με τελεια σοκολατα ζεστη στην πλατεια ακομα χαχα ειχαμε μεινει μονο 1-2 ημερςς; Βουδαπεστη πηγα πριν 15 χρονια και δεν θυμαμαι πολλα μονο το ποταμι❤️  Τι μου θυμισες, πολυ ευτυχισμενες στιγμες...!Καλα να περασετε🙂

αχ αυτη η σοκολατα!!! Η πιο τελεια που εχω πιει ποτε!!! σαν να πινεις bitter σοκολατα λιωμενη!!

και ειχε 2-3 καφε εκει στον κεντρικο πεζοδρομο.. σαν αλυσιδα..

αν σου πω οτι αυτο μου εχει μεινει απο τη Μπρατισλαβα;;; (τραγικη 😅😅) οκ και το καστρο τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ασε εμας μας πιεζει ο χρονος κι εμας αλλιως εννοειται θσ πηγαιναμε χαλαρα χαχα Εσεις ποσο χρονων ειστε? Και ποσο καιρο προσπαθειτε περιπου? Αν επιτρεπεται 😊 (Συγνωμη αν εχεις αναφερει και δεν θυμαμαι )

Εγώ 33 είμαι και ο άντρας μου 30.. αργά και σταθερά κοπέλα μου ολα θα γίνουν, εσυ αν θυμάμαι καλά 36 είσαι? Αν πείς την ηλικία σου στον γιατρό μου θα σου πει πώς είσαι μωρό 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχαχα 😂😂😂😂 θετικό τεστ με νερό της βρύσης? Χαχαχα ακόμα γελάω τι άλλο θα ακούσουμε κορίτσι μου,  με έκανες και γέλασα, παρόλα αυτά θα το δοκιμάσω και με νερό της βρύσης 😂😂😂

Ασε άτυχοι ήμασταν σήμερα το πρωί, αργήσαμε να ξυπνήσουμε, ξύπνησε ο άντρας μου στις 6,3 και μου λέει " είναι 6,3 πρέπει να φύγω, θα έρθω να σε πάρω απο τη δουλειά πες τους οτι πρέπει να λήψεις για 1 ώρα "😂😂😂 δεν μπόρεσα να φύγω όμως δυστυχώς,  οπότε η πρωινή επαφή χάθηκε,  παρόλα αυτά είπαμε θα βρεθούμε νωρίς το απόγευμα κατά τις 7 μήπως αναπληρώσουμε το πρωινό και μετά ξανά το βράδυ.. Εχθές όμως κανονικά και πρωί και βράδυ, βασικά το κάνω για να μην πω οτι δεν προσπάθησα σε αυτόν τον κύκλο... κατα τα αλλα προσπαθώ να κλείσω ραντεβού για επιτροπή για εξωσωματική .. αχχχχ τι τραβάμε κοριτσάκι μου 💗

αν κανατε και χθες το βραδυ νομιζω ειστε τελειως καλυμμενοι!!!! 😉😉😉

αλλα και σμρ το απογευμα μια δεν βλαπτει..😊

Αχ ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να ειναι ο τυχερος σας μηνας και σε λιγες ημερες να γιορταζουμε τη χαρα σας!!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

πολύ καλα!!! δεν εχω καθολου πυρετο και εχω μονο εντονο μπουκωμα και λιγο κλειστο λαιμο..

αχ κι αυτη την πικριλα απο την αντιβιωση... μπλιαχ 😖

αλλα πεταω γνκ!! και ξεκινησα δουλειες στο σπιτι!! εκμεταλλευομαι την αναρρωτικη 😇

Μπραβο ρε κοριτσι μου! Σε 1 μερα καλα, πολυ δυνατη!! 💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εγώ 33 είμαι και ο άντρας μου 30.. αργά και σταθερά κοπέλα μου ολα θα γίνουν, εσυ αν θυμάμαι καλά 36 είσαι? Αν πείς την ηλικία σου στον γιατρό μου θα σου πει πώς είσαι μωρό 😉😉😉

Ναι 36 , ωραια τα λεει εχει ο γιατρος σου, να ναι καλα!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ αυτη η σοκολατα!!! Η πιο τελεια που εχω πιει ποτε!!! σαν να πινεις bitter σοκολατα λιωμενη!!

και ειχε 2-3 καφε εκει στον κεντρικο πεζοδρομο.. σαν αλυσιδα..

αν σου πω οτι αυτο μου εχει μεινει απο τη Μπρατισλαβα;;; (τραγικη 😅😅) οκ και το καστρο τους!!

Κι εγω αυτο σκεφτομουν πριν που εγραφα μια για τα σνιτσελ μια για τις σοκολατες😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αν κανατε και χθες το βραδυ νομιζω ειστε τελειως καλυμμενοι!!!! 😉😉😉

αλλα και σμρ το απογευμα μια δεν βλαπτει..😊

Αχ ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να ειναι ο τυχερος σας μηνας και σε λιγες ημερες να γιορταζουμε τη χαρα σας!!!!! 🙏🙏🙏❤️❤️😍

Μακάρι, μακάρι τουλάχιστον είπα να ακολουθούσα επ ακριβως τις οδηγίες του γιατρού, αλλά δυστυχώς συμβαίνουν και αναποδιές... 

Χαίρομαι πολύ που είσαι καλύτερα, ξεκουράσου και απόλαυσε την αναρρωτική σου 😉😉💗 να είναι ο τυχερός μήνας γισ όλες μας.. φωτιά θα πάρει το φόρουμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπραβο ρε κοριτσι μου! Σε 1 μερα καλα, πολυ δυνατη!! 💪💪💪

μαλλον με πηρε ξοφαλτσα!!!😆😆😆 γτ γνκ αν αρρωστησω, του δινω και καταλαβαινει

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

αχ τι ωραία...μακάρι να μου πάνε και εμένα όλα καλά

για να κάνεις εξωσωματική δεν θα πρέπει πρωτα να δοκιμάσεις με σπερματέγχυση?? ή δεν είναι απαραίτητο?

Να σου πω την αλήθεια εμένα η νύφη μου πήγε αμέσως με εξωσωματική έκανε διέγερση πήραν τα ωάρια και μόνο ένα γονιμοποιήθηκε και έκαναν έμβρυο μεταφορά! Δεν ξέρω αν έπρεπε να γίνει πρώτα σπερματέγχυση ακολούθησαν αυτήν την τακτική αφού για 2 χρόνια φυσική σύλληψη δεν πέτυχε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλα λες!! Πρεπει να ξεσηκωθουμε!!!

Να περασετε φανταστικα!!!💖💖💖

Πως είσαι εσυ σήμερα καλύτερα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέραα καλά να περάσετεεε😀🙏🥰

Ζήλεψα κορίτσια από τα ταξίδια σας και πριν 1 εβδομάδα στα γενέθλια μου έψαξα εισιτήρια κλπ είδα ότι είναι τζάμπα και έκλεισα και για εμάς να πάμε Βιέννη Βουδαπέστη και Μπρατισλάβα τέλη Νοέμβρη με αρχές Δεκέμβρη!! Ανυπομονώ και μου φαίνεται τόσο μακριάαα….κλείσαμε τότε για να είναι και στολισμένα φαντάζομαι θα’ναι τέλεια🥰🎄 Επίσης σκέφτηκα να πάμε τώρα που θα’μαι 5-6 μηνών έγκυος γιατί μετά τις γιορτές όταν είμαι στον 8ο και στον 9ο θα’ναι δύσκολο..θα πάρουμε και τον μικρούλη μαζί και πραγματικά ανυπομονώ!!💗💗 Ελπίζω να μην αλλάξει κάτι με τα μέτρα μέχρι να πάμε🙏

Οπότε πες μας εντυπώσεις τώρα που είσαι εκεί😀😍 Η Βουδαπέστη τέλεια; Τι να δούμε;  Επίσης με τα μέτρα που λες πώς είναι; Γιατί δεν έχω κάνει το εμβόλιο(ο άντρας μου το έχει κάνει) και σκεφτόμουν μην είναι όπως εδώ και δε μπορώ να μπω σε μαγαζιά, μουσεία κλπ και πρέπει να κάθομαι έξω στο κρύο..😅

Αχ τέλεια έχω πάει και Βιέννη και Μπρατισλάβα!! Και στα δυο Χριστούγεννα ήταν υπέροχα!! Βέβαια η Βιέννη ήταν αριστοκρατική ρομαντική μου έκανε πρόταση γάμου εκεί ο άντρας μου και την συνδιασα με αυτήν την στιγμή, αλλά ένα σνίτσελ τώρα θα το έτρωγα που την θυμήθηκα 🤣🤣  

Στο αεροδρόμιο μόνο μας ζήτησαν εμβόλιο! (εμείς κάναμε εμβόλιο). Εδώ όπου πας μπαίνεις χωρις να ελέγξουν εμβόλιο ή rapid test και ούτε μάσκα φοράς! Εγώ προσωπικά φοράω όπου έχει πολυκοσμία σε κανένα τραμ μέτρο ή λεωφορείο εκεί φοράω είναι και κλειστοί χώροι!   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...