Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σε ευχαριστώ παααρα πολύ, να φανταστώ οτι εξωσωματική έκανες Αθήνα?? Σε ρωτάω σε περίπτωση που έκανες Θεσσαλονίκη αν μπορούσες να μου προτείνεις κάποιον γιατρό,  άσχετα που έχω κλείσει είδη ραντεβού, είπαμε οσες περισσότερες γνώμες τόσο το καλύτερο!!

κοριτσι μου κι εγω εχω διαβασει αυτο που σου ειπε η @BlackCatπιο πανω... μηπως τα τεστ βγαινουν θετικα γτ εισαι εγκυος;; δεν κανεις αυριο μια χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου κι εγω εχω διαβασει αυτο που σου ειπε η @BlackCatπιο πανω... μηπως τα τεστ βγαινουν θετικα γτ εισαι εγκυος;; δεν κανεις αυριο μια χοριακη;

Αχ καλέ κορίτσι μου μη μου φουσκώνεις τα μυαλά και χαίρομαι μόνη μου😂😂😂 είμαι με ovitrelle προχθές την έκανα.. ίσως εκεί οφείλετε, ξέρω γω πόσες μέρες βγαίνει θετικό το τεστ στις γόνιμες μέρες? 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου κι εγω εχω διαβασει αυτο που σου ειπε η @BlackCatπιο πανω... μηπως τα τεστ βγαινουν θετικα γτ εισαι εγκυος;; δεν κανεις αυριο μια χοριακη;

Εσύ πως είσαι κοπέλα μου, ο λαιμός σου  έστρωσε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχ καλέ κορίτσι μου μη μου φουσκώνεις τα μυαλά και χαίρομαι μόνη μου😂😂😂 είμαι με ovitrelle προχθές την έκανα.. ίσως εκεί οφείλετε, ξέρω γω πόσες μέρες βγαίνει θετικό το τεστ στις γόνιμες μέρες? 🤔

α ναιιι.. κοριτσι μου μαλλον αυτο θα φταιει τοτε.. 🙄

εμενα παντα 1 θετικο μου βγαζει.. ποτε 2ο..

ειμαι καλυτερα!! ξεκινησα την αντιβιωση και παιρνω εισπνοες και καραμελες! 

ελπιζω αυριο να ειμαι καλυτερα!!😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

@Mimi26μου σου εχω στειλει ενα μηνυμα. αφορα το γιατρο/φυσιοθεραπευτη που μου ελεγες στη Νέα Ιωνία..

Οταν μπορεσεις, ριξε μια ματια!!

Καλο βράδυ!!!❤️

Που το βλέπω ;;;;; 🥺🥺🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

α ναιιι.. κοριτσι μου μαλλον αυτο θα φταιει τοτε.. 🙄

εμενα παντα 1 θετικο μου βγαζει.. ποτε 2ο..

ειμαι καλυτερα!! ξεκινησα την αντιβιωση και παιρνω εισπνοες και καραμελες! 

ελπιζω αυριο να ειμαι καλυτερα!!😃

Θα ξανα κάνω και αύριο απο περιέργεια.. περαστικά σου κορίτσι μου και γρήγορα καλά!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Θα ξανα κάνω και αύριο απο περιέργεια.. περαστικά σου κορίτσι μου και γρήγορα καλά!!!💗

Περιμενουμε τα νεα σου!!! ελπίζω να μας πεις ευχαριστα!!😉

Ευχαριστώ κορίτσι μου!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ασε κοριτσι μου, πρωτη φορα καναμε, κι εγω πιστευα τελειως για τυπικους λογους ειναι 39 ετων δεν παιρνει φαρμακα, δεν καπνιζει, ουτε αλλα θεματα υγειας τιποτα ομως...Αποτελεσματα ηταν 300.000/ml,με χαμηλοτερο οριιο 15 εκατομμυρια/ml κινητικοτητα και μορφολογια αδυνατη εκτιμηση, με βαση γυναικολογους που μιλησα παρα πολυ χαμηλα. Καλιιεργεια δεν εδειξε κανενα μικροβιο για να πεις οτι φταιι αυτο...χθες ημουνα στα πατωματα εκλαιγα ολη την ημερα γιατι ο πρωτος γιατρος μου ειπε και εξσωματικη δυσκολα (το οποιο μου ανετρεωαν επομενοι) και κοντεψα να παθω εγκεφαλικο. Ευτυχως κοριτσια με βοηθησνα παρα πολυ εδω γιατι δεν μπροοσυα να το πω σε κανενα κοινο φιλο κλπ. Σημερα συνηλθα καπως! Θα παμε για επανεξεταση και ανδρολογο και εξωσωματικη (ακομα δεν το πιστευω πως αλλαξαν τα δεδομενα σε 1 μερα!!). Σε ευχαριστω και παλι για ενδιαφερον❤️

Καλημέρα!

Αρχικά, κάνατε απλή καλλιέργεια η ολική ; Έχει τεράστια διαφορά !!!! Ένα αυτό !

Δεύτερον σίγουρα ο αριθμός είναι χαμηλός , μη φρικαρεις και μένα έτσι ήταν χαμηλός του αγοριού μου κ τελικά υπήρχε αιτιολογία. 

Πιο πολύ τους ενδιαφέρει η μορφολογία.

Όπως και να έχει εξωσωματικη μπορεις να κάνεις μία χαρά με τον Αντρα Σου.

Στην αισχατη, του παίρνουν σπέρμα κατευθείαν από τον ορχι.Αποκλειεται να μην υπάρχει λύση. Εδώ γυναίκες με 1 ωάριο κ κάνουν παιδί. Ηρέμησε. λύση υπάρχει!

Αλλά θέλω να μου πεις τι καλλιέργεια κάνατε κ αν έχετε πάει σε ανδρολογο για υπέρηχο ; 

Έχω να σου προτείνω καλό ανδρολογο ουρολογο.εχει ιατρείο αν δεν κάνω λάθος κεντρο. Χειρουργησε και το αγόρι μου εκείνος. Κ ασχολείται με υπογονιμότητα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα!

Αρχικά, κάνατε απλή καλλιέργεια η ολική ; Έχει τεράστια διαφορά !!!! Ένα αυτό !

Δεύτερον σίγουρα ο αριθμός είναι χαμηλός , μη φρικαρεις και μένα έτσι ήταν χαμηλός του αγοριού μου κ τελικά υπήρχε αιτιολογία. 

Πιο πολύ τους ενδιαφέρει η μορφολογία.

Όπως και να έχει εξωσωματικη μπορεις να κάνεις μία χαρά με τον Αντρα Σου.

Στην αισχατη, του παίρνουν σπέρμα κατευθείαν από τον ορχι.Αποκλειεται να μην υπάρχει λύση. Εδώ γυναίκες με 1 ωάριο κ κάνουν παιδί. Ηρέμησε. λύση υπάρχει!

Αλλά θέλω να μου πεις τι καλλιέργεια κάνατε κ αν έχετε πάει σε ανδρολογο για υπέρηχο ; 

Έχω να σου προτείνω καλό ανδρολογο ουρολογο.εχει ιατρείο αν δεν κάνω λάθος κεντρο. Χειρουργησε και το αγόρι μου εκείνος. Κ ασχολείται με υπογονιμότητα. 

 

Καλημέρα κορίτσι μου!  🙂Σε ευχαριστω παρα πολυ για απαντηση σου και διαθεση να με βοηθησεις. ❤️Ποια είναι η διαφορά ανάμεσα σε απλή η ολική καλλιέργεια? Η διαφορα μπορει να  αφορα τα αποτελεσματα για μικροβια ή και το σπερμοδιαγραμμα?  Οπου και να πηρα τηλεφωνο δεν μου εδωσαν τις 2 επιλογες (πληρη η απλη) αλλα μου ειπαν απλα θα κανουμε καλλιεργεια. ακομα και στον Λυμπεροπουλο, Ισως κατι δεν εχω καταλαβει

Αναλυση μοροφολογιας και κινητικοτητας δεν ηταν δυνατη κοριτσι μου λογω τοσο χαμηλων αποτελεσματων δυστυχως.. Ετσι εγραψαν απο μικροβιολογικο

Τωρα θα κανονισουμε να παμε σε ανδρολογο, μολις προχθες πηραμε τα αποτελσματα. Εαν θελεις στειλε μου κι εσυ ονομα ανδρολογου αν και ηδη εχω σκεφτει να πηρα τηλεφωνο σε αυτον που πανε τα κοριτσια (Ασβεστης) γιατι μου τον προτεινε και γυναικολογος Εσενα Κοριτσι μου μετα το χειρουργειο αλλαξε ο αριθμος στον ανδρα σου ?

ηταν κατι εντελως αναπαντεχο και πραγματικα ειναι αληθεια  απτις μερες που θα θυμαμαι σε ολη μου τη ζωη για πολλους λογους!Σε ευχαριστω πολυ για συμβουλες, ❤️

Και παλι σε υπερυχαριστω για ολα κοριτσι μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!  🙂Σε ευχαριστω παρα πολυ για απαντηση σου και διαθεση να με βοηθησεις. ❤️Ποια είναι η διαφορά ανάμεσα σε απλή η ολική καλλιέργεια? Η διαφορα μπορει να  αφορα τα αποτελεσματα για μικροβια ή και το σπερμοδιαγραμμα?  Οπου και να πηρα τηλεφωνο δεν μου εδωσαν τις 2 επιλογες (πληρη η απλη) αλλα μου ειπαν απλα θα κανουμε καλλιεργεια. ακομα και στον Λυμπεροπουλο, Ισως κατι δεν εχω καταλαβει

Αναλυση μοροφολογιας και κινητικοτητας δεν ηταν δυνατη κοριτσι μου λογω τοσο χαμηλων αποτελεσματων δυστυχως.. Ετσι εγραψαν απο μικροβιολογικο

Τωρα θα κανονισουμε να παμε σε ανδρολογο, μολις προχθες πηραμε τα αποτελσματα. Εαν θελεις στειλε μου κι εσυ ονομα ανδρολογου αν και ηδη εχω σκεφτει να πηρα τηλεφωνο σε αυτον που πανε τα κοριτσια (Ασβεστης) γιατι μου τον προτεινε και γυναικολογος Εσενα Κοριτσι μου μετα το χειρουργειο αλλαξε ο αριθμος στον ανδρα σου ?

ηταν κατι εντελως αναπαντεχο και πραγματικα ειναι αληθεια  απτις μερες που θα θυμαμαι σε ολη μου τη ζωη για πολλους λογους!Σε ευχαριστω πολυ για συμβουλες, ❤️

Και παλι σε υπερυχαριστω για ολα κοριτσι μου🙏

Ναι η κινητικότητα από 5% πήγε 75% περίπου κ αυξήθηκε κ η μορφολογία.

Άλλο απλή καλλιέργεια άλλο ολική.

Εμένα η απλή στο αγόρι μου έβγαινε καθαρή και η ολική έβγαζε μικρόβια e coli k Escherichia .κ τώρα είναι σε δεύτερη αγωγή φεύγουν πολύ αργά αυτά τα μικρόβια.

Ναι πάντως έχει διαφορά η απλή με την ολική.

Εμείς πήγαμε στον Ρήγα Αθανάσιο.κρατα και αυτό το όνομα κ εννοείται να πάς όπου έχεις βρει αεδω γνώμες ανταλλάσσουμε ❤️ κ η κάθε μία το ψάχνει μόνη της κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου... καλώς ήρθες κ εσύ στην παρέα! Εύχομαι να έγινε κανένα λαθάκι στην χοριακή (μια κ λες ότι έχεις χάσει κάπως την εμπιστοσύνη σου στο συγκεκριμένο μικροβιολογικό) κάνε άλλη μια κάπου αλλού! Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας!!! 🥰

Η αλήθεια είναι φοβάμαι να πάω πάλι. Γιατί λέω αποκλείεται να είναι τόσο χοντρό το λάθος. 

Αλλα από την άλλη ποσο να περιμένω κιόλας την περίοδο. ;;🤷🏻

Τελευταία σκέψη που μου έχει περάσει 9 μήνες τώρα που δεν καταφέρνουμε το στόχο μας, είναι ότι είμαι συνέχεια με προγεστερόνη για να μου έρθει περίοδος και κλομιφαινη μετά για να γίνει σίγουρο ωάριο. Μήπως έχει κουραστεί και το σώμα μου; Και δεν αποδίδει.; Αυτό τον μήνα που τα άφησα όλα έκανα μόνη μου αυγουλάκι. Αλλά από την άλλη να τι παθαίνω χωρίς προγεστερονη. Αργεί πολύ η περίοδος  ..Δεν ξέρω καθόλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχ καλέ κορίτσι μου μη μου φουσκώνεις τα μυαλά και χαίρομαι μόνη μου😂😂😂 είμαι με ovitrelle προχθές την έκανα.. ίσως εκεί οφείλετε, ξέρω γω πόσες μέρες βγαίνει θετικό το τεστ στις γόνιμες μέρες? 🤔

Εγώ για να σε βοηθήσω, ένα μήνα μου έβγαινε θετικό το τεστ ωορρηξίας για 6 συνεχόμενες μέρες. Και μου είπε.ο γιατρός ότι δεν του έχει ξανά συμβεί.🤔🙈

Απο εκείνη την μέρα σταματησα να κάνω τεστακια 🤣είπα το μελλοντικό μου μωρό θέλει μια μαμά σωας τας φρένας και όχι να έχει τρελαθεί. 🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλα να περασετε γλυκια μου και θα συμφωνησω με τα υπολοιπα κοριτσια να γυρισετε 3❤️

Σε ευχαριστώ πολύυυ από το στόμα σου και στου θεού το αυτί 💕

 

πως είσαι εσυ; Καλύτερα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ για να σε βοηθήσω, ένα μήνα μου έβγαινε θετικό το τεστ ωορρηξίας για 6 συνεχόμενες μέρες. Και μου είπε.ο γιατρός ότι δεν του έχει ξανά συμβεί.🤔🙈

Απο εκείνη την μέρα σταματησα να κάνω τεστακια 🤣είπα το μελλοντικό μου μωρό θέλει μια μαμά σωας τας φρένας και όχι να έχει τρελαθεί. 🤣

 

Καλως ήρθες κορίτσι μου. Εγω υποψιάζομαι οτι οφείλετε στην ovitrelle για αυτο και ξανά βγήκε θετικό,  θα το δοκιμάσω πάλι το βράδυ.. εσυ είχες κάνει ovitrelle όταν σου έβγαινε σερι θετικό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Η αλήθεια είναι φοβάμαι να πάω πάλι. Γιατί λέω αποκλείεται να είναι τόσο χοντρό το λάθος. 

Αλλα από την άλλη ποσο να περιμένω κιόλας την περίοδο. ;;🤷🏻

Τελευταία σκέψη που μου έχει περάσει 9 μήνες τώρα που δεν καταφέρνουμε το στόχο μας, είναι ότι είμαι συνέχεια με προγεστερόνη για να μου έρθει περίοδος και κλομιφαινη μετά για να γίνει σίγουρο ωάριο. Μήπως έχει κουραστεί και το σώμα μου; Και δεν αποδίδει.; Αυτό τον μήνα που τα άφησα όλα έκανα μόνη μου αυγουλάκι. Αλλά από την άλλη να τι παθαίνω χωρίς προγεστερονη. Αργεί πολύ η περίοδος  ..Δεν ξέρω καθόλου...

Λογικό να έχεις όλες αυτές τις σκέψεις.... Αλλά όπως κ να έχει για να κάνεις οτιδήποτε άλλο θα πρέπει να αποκλειστεί στο 100% το ενδεχόμενο της εγκυμοσύνης, πιστεύω κ ο γιατρός όταν τον ενημερώσεις (λογικά) το ίδιο θα σου πει... Πολλές είναι οι φορές που έχουμε ακούσει για αργοπορημένη εμφύτευση, αν έχει συμβεί κ σε εσένα κάτι τέτοιο ίσως όταν πήγες να μην είχε ανέβει η χοριακή κ να μην φαινόταν. Εγώ στην θέση σου θα έκανα ξανά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σε ευχαριστώ παααρα πολύ, να φανταστώ οτι εξωσωματική έκανες Αθήνα?? Σε ρωτάω σε περίπτωση που έκανες Θεσσαλονίκη αν μπορούσες να μου προτείνεις κάποιον γιατρό,  άσχετα που έχω κλείσει είδη ραντεβού, είπαμε οσες περισσότερες γνώμες τόσο το καλύτερο!!

Καλημέρα ναι Αθήνα τις έχω κάνει.

Για Θεσσαλονίκη δεν ξέρω ίσως κάποια κοπέλα από εκεί στο forum της Εξωσωματικής να σε κατατοπίσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλως ήρθες κορίτσι μου. Εγω υποψιάζομαι οτι οφείλετε στην ovitrelle για αυτο και ξανά βγήκε θετικό,  θα το δοκιμάσω πάλι το βράδυ.. εσυ είχες κάνει ovitrelle όταν σου έβγαινε σερι θετικό? 

Καλώς σας βρήκα ☺️

ναι 13η μέρα είχα κάνει ovitrelle σε ενα επικρατές ωοθυλάκιο 17.5mm και από την επόμενη μέρα και για 6 μέρες έβγαινε θετικό το τεστ ωορρηξιας

μετά σταμάτησα να κάνω. κουράστηκα. δεν ξερω αν θα συνέχιζε και 7η και 8η 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα ναι Αθήνα τις έχω κάνει.

Για Θεσσαλονίκη δεν ξέρω ίσως κάποια κοπέλα από εκεί στο forum της Εξωσωματικής να σε κατατοπίσει.

Καλημέρα κοπέλα μου, σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου είναι πολύτιμες!! Ναι θα κάνω και μια ερώτηση εκεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Καλώς σας βρήκα ☺️

ναι 13η μέρα είχα κάνει ovitrelle σε ενα επικρατές ωοθυλάκιο 17.5mm και από την επόμενη μέρα και για 6 μέρες έβγαινε θετικό το τεστ ωορρηξιας

μετά σταμάτησα να κάνω. κουράστηκα. δεν ξερω αν θα συνέχιζε και 7η και 8η 😅

Βρήκαμε τον υπαίτιο κορίτσι μου χαχαχα η ovitrelle φταίει!! 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Λογικό να έχεις όλες αυτές τις σκέψεις.... Αλλά όπως κ να έχει για να κάνεις οτιδήποτε άλλο θα πρέπει να αποκλειστεί στο 100% το ενδεχόμενο της εγκυμοσύνης, πιστεύω κ ο γιατρός όταν τον ενημερώσεις (λογικά) το ίδιο θα σου πει... Πολλές είναι οι φορές που έχουμε ακούσει για αργοπορημένη εμφύτευση, αν έχει συμβεί κ σε εσένα κάτι τέτοιο ίσως όταν πήγες να μην είχε ανέβει η χοριακή κ να μην φαινόταν. Εγώ στην θέση σου θα έκανα ξανά!!!

κοιτα και εμένα με τρώει να σου πω την αλήθεια 😜

ο γιατρός μου είπε να περιμένω μέχρι αύριο. αλλά αυτός είπε οτι δεν πιστεύει οτι έχει γίνει λάθος από το μικροβιολογικό. 

έλεγα αν μέχρι αύριο δεν μου έχει έρθει να πήγαινα να κάναμε έναν υπέρηχο. να μου πει τι βλέπει. που πήγε το αυγουλάκι που εσπασε??

εκτός αν η ovitrelle δεν το έσπασε και το χάλασε και αυτό απορροφηθηκε. παίζει κατι τέτοιο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Βρήκαμε τον υπαίτιο κορίτσι μου χαχαχα η ovitrelle φταίει!! 😂😂

ναι μάλλον σε εμάς τι δυο είχε γίνει το ίδιο σκηνικό

πάντως ο γιατρός μου που του είχα εκφράσει την απορία γιατι μου βγαίνει 6 μέρες σερί θετικό δεν γύρισε να μου πει οτι ευθύνεται η ovitrelle

το μόνο που μου είπε ήταν. δεν μου έχει ξανά συμβεί κορίτσι μου 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

κοιτα και εμένα με τρώει να σου πω την αλήθεια 😜

ο γιατρός μου είπε να περιμένω μέχρι αύριο. αλλά αυτός είπε οτι δεν πιστεύει οτι έχει γίνει λάθος από το μικροβιολογικό. 

έλεγα αν μέχρι αύριο δεν μου έχει έρθει να πήγαινα να κάναμε έναν υπέρηχο. να μου πει τι βλέπει. που πήγε το αυγουλάκι που εσπασε??

εκτός αν η ovitrelle δεν το έσπασε και το χάλασε και αυτό απορροφηθηκε. παίζει κατι τέτοιο??

Να μην το έσπασε δεν νομίζω.... αυτή είναι η δουλειά της! Εγώ λέω κάνε ξανά χοριακή κ πας κ για υπέρηχο όπως λες να δεις πιο καθαρά, τουλάχιστον είναι-δεν είναι, είσαι πιο σίγουρη τι αντιμετωπίζεις. Εγώ  εύχομαι απλά να άργησε η εμφύτευση 🙏🙏🙏🙏 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Να μην το έσπασε δεν νομίζω.... αυτή είναι η δουλειά της! Εγώ λέω κάνε ξανά χοριακή κ πας κ για υπέρηχο όπως λες να δεις πιο καθαρά, τουλάχιστον είναι-δεν είναι, είσαι πιο σίγουρη τι αντιμετωπίζεις. Εγώ  εύχομαι απλά να άργησε η εμφύτευση 🙏🙏🙏🙏 🥰

αχ μακάρι💗. θα σκάσω με όλα αυτα τα περίεργα καθε μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...