Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ναι δουλευουν τα τεστακια!!! κι εγώ σκάλωσα χθες με τη γιατρό και λέω κτ δεν μου βγαζουν καλα.. ευτυχως που ειχα σμρ τον άλλο υπέρηχο και έβγαλα μια άκρη.. 😁

χθες δεν είχαμε επαφή... μετά τους γιατρούς (ξεμπερδέψαμε 9μιση η ώρα) πήγαμε για φαγητό και γυρίσαμε σπίτι 11και... μπανάκι και πέσαμε ψόφιοι.. η μόνη κοντινή επαφή ήταν το Σαββατο οποτε δεν... πάμε για τον άλλο κύκλο!!! Δυνατά και χωρις άγχος!!!!! 💪💪💪

Καλημερα κοριτσι μου, αρχικα χαιρομαι που χαιρεσαι χαχα Εννοω που πηγες στο γιατρο σου εκανες τις εκετασεις σου και θα μπουν ολα σε μια σειρα.  ☺️ Αυτο που ξερω ειναι οτι το ωοθηλακιο σπαει αποτι ξερω στα 18-22 χιλ. αρα μπορει να μεγαλωσε κι αλλο λιγο η να μην μετρηθηκε 100%   και να εσπασε! Να ξερεις παντως οτι εαν εγινε χθες βραδυ το Σαββατο ειναι μονο 2 μερες πριν και δεν ειναι καθολου απαγορευτικο να εχει γινει κατι αν ειχατε ελευθερη επαφη 😉 Επισης το ωαριο ζει καποιες ωρες οποτε εχεις περιθωριο και για μια επαφη σημερα😉 Καλα αποτελεσματα 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ οχι κοριτσι δεν την ρωτησα... έχω διαβάσει κι εγώ ότι είναι ανάλογα το σπέρμα και λέω να ρωτήσω τον ουρολόγο μετά το σπερμοδιάγραμμα!!

ασε που τωρα που ξερω οτι τα τεστ ειναι κομπλε, όταν τον άλλο μηνα δω θετικό, θα τον βάλω κάτω και θα πει το δεσπότη Παναγιώτη!!!!!! 😆😆

😂😂😂😂 κλαίω!! Βρε κορίτσια πάντα πρέπει να λένε το δεσπότη Παναγιώτη όχι μόνο στα θετικά τεστ 

Αύριο φεύγουμε παμε στο ταξιδάκι μας και σκέφτομαι να πάρω τα τεστ ή να μη τα πάρω μαζί μου; Να κάνω σεξ χωρις να ξερω και ότι βγει ή να ξερω και πάλι ότι μας βγει; 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Το πρόβλημα είναι ότι και ο άντρας μου αγαπά τον ύπνο δεν ξέρω αν θα μου κάνει τέτοια χάρη 😂 

σου εύχομαι να αξίζει η θυσία του ύπνου σου αυτό τον μήνα!!! Να ανταμειφθείτε με το θαυματακι σας 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου όλες μας να ανταμειφθούμε εύχομαι και σύντομα!!!💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

😂😂😂😂 κλαίω!! Βρε κορίτσια πάντα πρέπει να λένε το δεσπότη Παναγιώτη όχι μόνο στα θετικά τεστ 

Αύριο φεύγουμε παμε στο ταξιδάκι μας και σκέφτομαι να πάρω τα τεστ ή να μη τα πάρω μαζί μου; Να κάνω σεξ χωρις να ξερω και ότι βγει ή να ξερω και πάλι ότι μας βγει; 😝

Μηπως να τα παρεις μην τυχον και μετα τα θελεις και δεν τα βρισκεις σε φαρμακειο αν πας σε μικρο νησι?😅 😅😅 Πλακα κανω κοριτσι μου,  αχ δεν ξερω τι να πω, δεν υπαρχει απαντηση σαυτα, πραγματικα follow your heart💗 !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, αρχικα χαιρομαι που χαιρεσαι χαχα Εννοω που πηγες στο γιατρο σου εκανες τις εκετασεις σου και θα μπουν ολα σε μια σειρα.  ☺️ Αυτο που ξερω ειναι οτι το ωοθηλακιο σπαει αποτι ξερω στα 18-22 χιλ. αρα μπορει να μεγαλωσε κι αλλο λιγο η να μην μετρηθηκε 100%   και να εσπασε! Να ξερεις παντως οτι εαν εγινε χθες βραδυ το Σαββατο ειναι μονο 2 μερες πριν και δεν ειναι καθολου απαγορευτικο να εχει γινει κατι αν ειχατε ελευθερη επαφη 😉 Επισης το ωαριο ζει καποιες ωρες οποτε εχεις περιθωριο και για μια επαφη σημερα😉 Καλα αποτελεσματα 😍

βρε λες;;;; να το προσπαθησυμε σμρ;;; θα ναι ξεκουραστο το μωρο μου γτ θα γυρισει πιο νωρις..

εμενα ρε συ ηταν λεει 14 και 19 (σαν πλάτος-μηκος) και βγαινει λεει ενας μεσος ορος στο 17.. και κάπως έτσι υπολογισε οτι σε 2 ημερες θα φτασει 21 και θα σπασει.. τα κάναμε ρόιδο!! 🤣🤣

κοίτα είχα θετικό τεστ το βραδακι της Κυριακης (8-9 η ωρα).. άρα σε 24-36 ωρες λογικά γίνεται η ωορρηξία.. άσε που στις 9 το πρωι δεν υπηρχε ίχνος ωαρίου!! και ζει 12 ωρες.. λίγο δυσκολο αλλά όχι απόλυτα ανέφικτο να το πετυχουμε.. θα δουμε τι διαθεση θα εχουμε....

Υ.Γ. όλες οι επαφές είναι ελεύθερες πια.. από τοτε που ξεκινήσαμε τις προσπάθειες, δεν ξαναπηραμε προφυλαξεις 😊

Εσύ κορίτσι μου αύριο θα ξαναπας στο γυναικολόγο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου όλες μας να ανταμειφθούμε εύχομαι και σύντομα!!!💗💗💗

Άντε μακάρι και είμαστε ολες πολύ κοντά στην ωορρηξία μακάρι να συγχρονιστούνε και οι εγκυμοσύνες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εγω δεν εχω κανενα προβλημα με το πρωινο ξυπνημα ουτε και με την πρωινη επαφη, το βραδυ δεν μπορω με τιποτα😅😅 

Ο αντρας μου ομως αγαπαει τον υπνο ασε χαχα,  προβλημα να θελέι ο ενας το πρωι κι αλλος το βραδυ, συνηθως τα βρισκουμε το απογευμα χαχαχα😅  Εμενα το διλημμα μου ειναι το καθε δευτερη μερα η καθε μερα? Ο γυναικολογος ειπε καθε δευτερη το θεμα ειναι αν οι καλυτερες μερες ειναι η μεραπριν την ωορηξια και η μερα της ωορηξιας πως θα εφαρμοσω τον κανονα καθε δευτερη μερα ?😄

Χαχαχα άστα να πάνε.. σωστή η σκέψη σου, εγω λέω τις γόνιμες μέρες να είναι καθημερινή η επαφή, ειδικά όταν παρακολούθητε η οωρηξια 2 μέρες θά είναι είναι φουλ, πριν απο αυτές τις μέρες ας τους αφήνουμε ήσυχους να δυναμώσει το σπερμα μπας και κάνουμε δουλειά 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

😂😂😂😂 κλαίω!! Βρε κορίτσια πάντα πρέπει να λένε το δεσπότη Παναγιώτη όχι μόνο στα θετικά τεστ 

Αύριο φεύγουμε παμε στο ταξιδάκι μας και σκέφτομαι να πάρω τα τεστ ή να μη τα πάρω μαζί μου; Να κάνω σεξ χωρις να ξερω και ότι βγει ή να ξερω και πάλι ότι μας βγει; 😝

αχ μηπως να μην τα πάρεις;;; ή καλύτερα πάρτα μαζί σε περίπτωση που σε πιάσει μανία αλλά προσπάθησε να μη τα σκεφτεσαι και να μην τα χρησιμοποιησεις!!! αν εχεις σταθερο κυκλο ξερεις πανω κατω ποτε εχεις ωορρηξια (εννοώ τα τεστ δε σου δειχνουν κτ που δεν ξέρεις.. απλά επιβεβαιωση παιρνεις.. έτσι δεν είναι;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

βρε λες;;;; να το προσπαθησυμε σμρ;;; θα ναι ξεκουραστο το μωρο μου γτ θα γυρισει πιο νωρις..

εμενα ρε συ ηταν λεει 14 και 19 (σαν πλάτος-μηκος) και βγαινει λεει ενας μεσος ορος στο 17.. και κάπως έτσι υπολογισε οτι σε 2 ημερες θα φτασει 21 και θα σπασει.. τα κάναμε ρόιδο!! 🤣🤣

κοίτα είχα θετικό τεστ το βραδακι της Κυριακης (8-9 η ωρα).. άρα σε 24-36 ωρες λογικά γίνεται η ωορρηξία.. άσε που στις 9 το πρωι δεν υπηρχε ίχνος ωαρίου!! και ζει 12 ωρες.. λίγο δυσκολο αλλά όχι απόλυτα ανέφικτο να το πετυχουμε.. θα δουμε τι διαθεση θα εχουμε....

Υ.Γ. όλες οι επαφές είναι ελεύθερες πια.. από τοτε που ξεκινήσαμε τις προσπάθειες, δεν ξαναπηραμε προφυλαξεις 😊

Εσύ κορίτσι μου αύριο θα ξαναπας στο γυναικολόγο;;;

Νομιζω ωαριο ζει 12-24 ωρες, ποτε δεν ξερεις αν σας βγει με το καλο! χαχαχα Αλλιως οχι ειπαμε χωρις αγχος αχχαχαχαχαχ Εγω θα παω την Πεμπτη πρωι ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μηπως να τα παρεις μην τυχον και μετα τα θελεις και δεν τα βρισκεις σε φαρμακειο αν πας σε μικρο νησι?😅 😅😅 Πλακα κανω κοριτσι μου,  αχ δεν ξερω τι να πω, δεν υπαρχει απαντηση σαυτα, πραγματικα follow your heart💗 !

Θα τα πάρω μάλλον δεν ξερω θα αποφασίσω τελευταία στιγμή!! Από την μια θέλω και από την άλλην λεω που να τα κουβαλώ και αυτά μαζί μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Λοιπόν να σας πω τα νέα μου!!

Πήγαμε χθες στον ουρολόγο και μας πήρε μεσα και τους 2 χωριστά!! Ο άντρας μου θα κάνει απλό σπερμοδιάγραμμα και μια άλλη εξέταση (κάτι σαν εξέταση pcr σπέρματος) για να δουμε για ουρεοπλασμα, χλαμύδια, κλπ και κάποιες αιματολογικές!! θα τον ξετινάξει κοινώς!!!!😆 Αααααα και επειδή σαν να είδε μια μικρη κιρσοκήλη θα κάνει και triplex την άλλη εβδομάδα για να δουμε πως και τι..

Μετά εμένα με έπιασε στο μπιρι μπιρι!! μεχρι ψυχαναλυση μου έκανε και μου ειπε να διωξω άγχος, να μην με πιάνει η νύχτα γτ ο ήλιος δεν έχει ανατείλει ακόμα και άλλα τέτοια ωραία!! πραγματικά με χαλάρωσε ο τυπος!! Το μότο του ήταν "Κάντε σεξ και μην αγχώνεστε!!". Θεούλης!

Μετά πήγαμε γυναικολόγο.. μου έκανε παπ και υπέρηχο! όλα τα είδε μια χαρά.. ωοθήκες, ενδομήτριο, μήτρα! και μου είπε βλέπω ένα ωάριο στη δεξιά ωοθήκη με διαστάσεις 14 και 19 και λεει δλδ είναι 17αρι.. τη ρωτησα τι εννοεί και μου λεει δεδομένου οτι αυξάνεται +2 την ημέρα και φτάνει 20-21-22 το ωάριο σε 2-3 ημέρες θα σκάσει..προς πεμπτη να περιμένεις οποτε την τεταρτη προσπαθείστε!!! (λέω οπότε φόλα το τεστ ωορρηξίας.. κάπου το χάνουμε.... 🤨)

Ως εκεί όλα καλά!!

Για καλή μου τυχη όμως μου έγραψε ο γιατρος εργασιας υπέρηχο  άνω-κ΄άτω κοιλίας και τον είχα βάλει σήμερα πριν τη δουλεια.. πάω εκεί και ο γιατρός δεν είδε πουθενα ωάριο!! αγχώθηκα λίγο.. μα λέω χθες το βράδυ έβγαλα σέλφι μαζί του 😆😆🤣. μου λέει κορίτσι μου, αν το είδατε χθες βραδυ τώρα έχει πέσει.... ορίστε η ωοθήκη είναι άδεια!

και πήρα τηλ τη γυναικολόγο και μου λεει ότι πριν σκασει το ωάριο μαζεύει λίγο οποτε γι αυτο το είδαμε πιο μικρο χθες.. (γτ αγχώθηκα εγώ μηπως τα ωάρια μου δεν είναι τσουπωτά και δεν μεγαλώνουν όσο πρέπει....).

Θα βγει το παπ, θα κάνω μια καλλιέργεια κολπικού υγρού και στον άλλο κύκλο μια σαλπιγγογραφία 8η-11η ημέρα του κύκλου..

Αυτάαααα.... ❤️❤️❤️

Τέλεια κοπέλα μου, να κάνεις και τη σαλπογγογρφια και βγουν και τα αποτελέσματα του άντρα σου και να είναι ολα περίφημα!!! 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Νομιζω ωαριο ζει 12-24 ωρες, ποτε δεν ξερεις αν σας βγει με το καλο! χαχαχα Αλλιως οχι ειπαμε χωρις αγχος αχχαχαχαχαχ Εγω θα παω την Πεμπτη πρωι ☺️

αντε κοριτσι μου με το καλο κι εσυ!!!!!! να δειτε την ωορρηξια και να βαλετε τα δυνατα σας!!!

το πιστευεις;;;;; εισαι τοσο κοντα στο όνειρο!!!!! 😁😁😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τέλεια κοπέλα μου, να κάνεις και τη σαλπογγογρφια και βγουν και τα αποτελέσματα του άντρα σου και να είναι ολα περίφημα!!! 💗💗💗

Ευχαριστούμε πάρα πολύ Κατερίνα μου!!!!!! ❤️

Εύχομαι και εσύ να μας ανακοινώσεις σύντομα μια πολύ υψηλη χοριακή!!!! 🙏🙏🙏💌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εχεις δικιο. Γενικα η συλληψη ειναι ενα πολυπλοκο πραγμα, πραγματικα ενα θαυμα που εξαρταται θεωρω απο παρα πολλους παραγοντες, καποιους τους καταλαβαινουμε μεσα απτην επιστημη που ευτυχως που υπαρχει για να μας βοηθησει αλλα καποιους αλλους παραγοντες οχι. Γι αυτο και γινονται ''θαυματα ''σε ανθρωπους που υποτιθεται οτι θα δυσκολευτουν και μενουν αμεσως και αλλοι ανθρωποι χωρις κανενα θεμα δυσκολευονται περισσοτερο. Θεωρω οτι παιζει ρολο και η ψυχολογια ζευγαριου, η ποιοτητα σπερματος ακομα και στη συγκεκριμενες μερες, ο η ποιοτητα ωαριου στο συγκεκριμενο κυκλο μιας γυναικας(που κανεις δεν μπορει να την ξερει), και ποιος ξερει ποσο αλλα ακομα....

Ευχομαι για ολες να πετυχουμε εκεινη τη μαγικη στιγμη συντομα και να μην χρειαστει να ξανααναρωτηθουμε💗

Συμφωνώ απόλυτα !!! 💕💖💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ οχι κοριτσι δεν την ρωτησα... έχω διαβάσει κι εγώ ότι είναι ανάλογα το σπέρμα και λέω να ρωτήσω τον ουρολόγο μετά το σπερμοδιάγραμμα!!

ασε που τωρα που ξερω οτι τα τεστ ειναι κομπλε, όταν τον άλλο μηνα δω θετικό, θα τον βάλω κάτω και θα πει το δεσπότη Παναγιώτη!!!!!! 😆😆

Τελείωσαν οι αντιδράσεις μου 😂😂😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

😂😂😂😂 κλαίω!! Βρε κορίτσια πάντα πρέπει να λένε το δεσπότη Παναγιώτη όχι μόνο στα θετικά τεστ 

Αύριο φεύγουμε παμε στο ταξιδάκι μας και σκέφτομαι να πάρω τα τεστ ή να μη τα πάρω μαζί μου; Να κάνω σεξ χωρις να ξερω και ότι βγει ή να ξερω και πάλι ότι μας βγει; 😝

Χμμμ εγώ λέω να κάνεις ένα να ξέρεις, ισα για να μην έχεις αμφιβολία αν έγινε η οωρηξια σου ή όχι.. μετα παράτα τα όλα και να περάσετε φανταστικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ μηπως να μην τα πάρεις;;; ή καλύτερα πάρτα μαζί σε περίπτωση που σε πιάσει μανία αλλά προσπάθησε να μη τα σκεφτεσαι και να μην τα χρησιμοποιησεις!!! αν εχεις σταθερο κυκλο ξερεις πανω κατω ποτε εχεις ωορρηξια (εννοώ τα τεστ δε σου δειχνουν κτ που δεν ξέρεις.. απλά επιβεβαιωση παιρνεις.. έτσι δεν είναι;;)

Ακριβώς αυτό 1-2 φορες έπεσα έξω στις αρχές που ξεκινήσαμε που έπαθε ένα σοκ ο οργανισμός μου μάλλον! Δεν θα τα πάρω τελικά το αποφάσισα,  εξάλλου θα είμαστε σε διακοπες δεν πρέπει να αγχώνομαι για αυτό πάμε για να χαλαρώσουμε από όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ακριβώς αυτό 1-2 φορες έπεσα έξω στις αρχές που ξεκινήσαμε που έπαθε ένα σοκ ο οργανισμός μου μάλλον! Δεν θα τα πάρω τελικά το αποφάσισα,  εξάλλου θα είμαστε σε διακοπες δεν πρέπει να αγχώνομαι για αυτό πάμε για να χαλαρώσουμε από όλα 

ναι αυτο να κανεις!!! συμφωνώ με την @iriana!! οταν τα εχουμε μαζι, έρχονται σαν διαβολακια στη σκέψη μας!! κι εγω στη ροδο που τα πηρα, το σκεφτομουν συνεχεια... 😕

καλύτερη χαλαρη κι ωραια!!! εξάλλου διακοπες θα ειστε, απο επαφες άλλο τπτ!!!! που θα πάτε κορίτσι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ακριβώς αυτό 1-2 φορες έπεσα έξω στις αρχές που ξεκινήσαμε που έπαθε ένα σοκ ο οργανισμός μου μάλλον! Δεν θα τα πάρω τελικά το αποφάσισα,  εξάλλου θα είμαστε σε διακοπες δεν πρέπει να αγχώνομαι για αυτό πάμε για να χαλαρώσουμε από όλα 

Εφοσον δεν θα έχεις αμφιβολία για το αν έγινε οωρηξια, παράτα τα και να περάσετε τέλειααα!!! Να γυρίσετε 3 εύχομαι 👶👶👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ακριβώς αυτό 1-2 φορες έπεσα έξω στις αρχές που ξεκινήσαμε που έπαθε ένα σοκ ο οργανισμός μου μάλλον! Δεν θα τα πάρω τελικά το αποφάσισα,  εξάλλου θα είμαστε σε διακοπες δεν πρέπει να αγχώνομαι για αυτό πάμε για να χαλαρώσουμε από όλα 

Γειά σας κορίτσια!!!

Συμφωνώ κορίτσι μου μην τα πάρεις, διακοπές θα είστε, δεν μπορεί...... σεξάκι σίγουρα θα γίνει αρκετό, οπότε δεν έχει νόημα να σε αγχώνει κάτι τέτοιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εφοσον δεν θα έχεις αμφιβολία για το αν έγινε οωρηξια, παράτα τα και να περάσετε τέλειααα!!! Να γυρίσετε 3 εύχομαι 👶👶👶👶

αχ τι ωραιο αυτο που ειπες!!!!! Ναι Raf μου!!!!! 3 να γυρισετε!!!!!!🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κλαιω!! απο εχθες που πηγαμε στους γιατρους κατι εχει πιασει τον άντρα μου!!! σαν να προσηλωθηκε στο στοχο "παιδι"!!!! κτ του ειπε ο ουρολογος οταν κλειστηκαν εκει μεσα και του γυρισε το ματι!!😆

Του γραφω λοιπον οτι σμρ ειναι η γονιμη και οχι απο αυριο (που μας ειχε πει η γυναικολογος) και μου λεει "φυγε απ τη δουλεια και στις 3 να εισαι σπιτι!!!!!"

εκλαψααααααααα 🤣🤣 παλιοτερα μια φορα του ειπα οτι ειναι καλες οι μερες και αγχωθηκε!! επεσε το καστρο!!! 😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κορίτσια κλαιω!! απο εχθες που πηγαμε στους γιατρους κατι εχει πιασει τον άντρα μου!!! σαν να προσηλωθηκε στο στοχο "παιδι"!!!! κτ του ειπε ο ουρολογος οταν κλειστηκαν εκει μεσα και του γυρισε το ματι!!😆

Του γραφω λοιπον οτι σμρ ειναι η γονιμη και οχι απο αυριο (που μας ειχε πει η γυναικολογος) και μου λεει "φυγε απ τη δουλεια και στις 3 να εισαι σπιτι!!!!!"

εκλαψααααααααα 🤣🤣 παλιοτερα μια φορα του ειπα οτι ειναι καλες οι μερες και αγχωθηκε!! επεσε το καστρο!!! 😆😆

Χάχαχα τέλειααααα.. 💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 χαίρομαι που έχεις αυτή τη ψυχολογία κορίτσι μου, αυτό είναι το σημαντικότερο! Κ κάντε σήμερα αγαπούλες να το γιορτάσετε... Κ που ξέρεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...