Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Όχι βρε και εγώ στην θέση σου το ίδιο θα έκανα! Ενώ το ξέρει ότι θα πατε σε γιατρο και του το είπες τοσες φορες και το ξέχασε εννοείται ότι θα θυμώσεις στην θέση σου ολες μας θα είχαμε θυμώσει!! 
 

τυχερη οκ…🤣🤣🤣 εμένα μου σπάει τα νεύρα που τα κοιτάει και τα ξανά κοιτάει! Ειναι πολύ αγχώδης γι αυτό…Κάτι στην μέση δεν υπάρχει ή θα τα ξεχνάνε ή θα τα κοιτάνε συνέχεια 🤣🤣🤣

😆😆😆😆 ακομα αυτες οι αντιδρασεις να ενεργοποιηθουν!!!!!! μάλλον δεν υπαρχει.. τλχ ειμαστε ενας κι ενας και καπου υπαρχει ισορροπια!!!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Πω πωωωωω!! με το που διαβασα το μνμ σου μου ηρθε φλασια!!!! τις εχω στον υπολογιστη στον προσωπικο μου φακελο.... τωρα τις ειδα... πωωω!! ντροπηηηη!!!! δεν θα του το πω.. τωρα γυρισε στο γραφειο....

Τοσα εχεις στο μυαλο σου λογικο που το ξεχασες! Μην πεις τιποτα αυτη η εβδομαδα ειναι ΜΟΝΟ για αγκαλιες😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τοσα εχεις στο μυαλο σου λογικο που το ξεχασες! Μην πεις τιποτα αυτη η εβδομαδα ειναι ΜΟΝΟ για αγκαλιες😄

Σωστηηη!!! 👍👍👍

Ειμαστε στον ανδρολογο κ τον εχει παρει μεσα. Εγω θ μπω μετα 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τοσα εχεις στο μυαλο σου λογικο που το ξεχασες! Μην πεις τιποτα αυτη η εβδομαδα ειναι ΜΟΝΟ για αγκαλιες😄

Θα παραμείνω κυρία και δεν θα απαντήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Σωστηηη!!! 👍👍👍

Ειμαστε στον ανδρολογο κ τον εχει παρει μεσα. Εγω θ μπω μετα 😋

Να μας πεις τα νέα σας μετά! Είμαι σίγουρη ότι όλα καλά θα είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου, λοιπόν εγώ μόλις τελείωσα απο γιατρό, εχω 2 ωάρια για πρώτη φορά (Όπως σας ξανά είπα) και μου έκανε ένεση..απο την ένεση και μετά μεσα σε 24 με 36 ώρες θα γίνει οωρηξια... εύχομαι να γινει το θαυματακι αυτη τη φορά... αχχ πάλι μου φαίνεται γεμίζω ελπίδες και φοβάμαι μη πέσω πάλι στα πατώματα.. 

Τον ξανα ρώτησα για τη κλομιφαινη και την δοσολογία.. του είπα οτι μια φίλη μου παίρνει 3 χάπια για 5 μέρες απο τη 2η μερα της περιόδου, μου είπε ότι αυτό είναι υπερδοσολογια και υπάρχει φόβος οι ωοθήκες να γίνουν σαν πεπόνια και υπάρχει 30% θνησιμότητα σε αυτές τις περιπτώσεις, το γράφουν και οι οδηγίες. Τι νσ πω ρε κορίτσια ο άνθρωπος είναι επιστήμονας με διδακτορικά και παράλληλα και καθηγητής, τον εμπιστεύομαι,  δεν θέλω να επηρεασω καμία όλες έχουμε έναν μπουσουλα και στη προκειμένη περίπτωση ο μπουσουλας μας ειναι ο γιατρός της κάθε μιας μας, εδώ ανταλλάσουμε απόψεις για να μαθαίνουμε πράγματα τα οποία ίσως δεν γνωρίζουμε και κυρίως να στηρίζει η μια την άλλη.. και σας ευχαριστώ για αυτό!!!!  Εύχομαι τα καλύτερα με τα θαυματακια μας σύντομα!!!💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου, λοιπόν εγώ μόλις τελείωσα απο γιατρό, εχω 2 ωάρια για πρώτη φορά (Όπως σας ξανά είπα) και μου έκανε ένεση..απο την ένεση και μετά μεσα σε 24 με 36 ώρες θα γίνει οωρηξια... εύχομαι να γινει το θαυματακι αυτη τη φορά... αχχ πάλι μου φαίνεται γεμίζω ελπίδες και φοβάμαι μη πέσω πάλι στα πατώματα.. 

Τον ξανα ρώτησα για τη κλομιφαινη και την δοσολογία.. του είπα οτι μια φίλη μου παίρνει 3 χάπια για 5 μέρες απο τη 2η μερα της περιόδου, μου είπε ότι αυτό είναι υπερδοσολογια και υπάρχει φόβος οι ωοθήκες να γίνουν σαν πεπόνια και υπάρχει 30% θνησιμότητα σε αυτές τις περιπτώσεις, το γράφουν και οι οδηγίες. Τι νσ πω ρε κορίτσια ο άνθρωπος είναι επιστήμονας με διδακτορικά και παράλληλα και καθηγητής, τον εμπιστεύομαι,  δεν θέλω να επηρεασω καμία όλες έχουμε έναν μπουσουλα και στη προκειμένη περίπτωση ο μπουσουλας μας ειναι ο γιατρός της κάθε μιας μας, εδώ ανταλλάσουμε απόψεις για να μαθαίνουμε πράγματα τα οποία ίσως δεν γνωρίζουμε και κυρίως να στηρίζει η μια την άλλη.. και σας ευχαριστώ για αυτό!!!!  Εύχομαι τα καλύτερα με τα θαυματακια μας σύντομα!!!💗💗💗

Έκανες πάρα πολύ καλά και μοιράστηκες αυτή την πληροφορία μαζί μας... Εννοείται ότι η κάθε μία εμπιστεύεται τον γιατρό της και δεν ξέρω αν κάποιος  γιατρός δίνει τέτοιες δοσολογίες σε χάπια αλλά καλό θα ήταν να γνωρίζουμε αυτά τα πράγματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου, λοιπόν εγώ μόλις τελείωσα απο γιατρό, εχω 2 ωάρια για πρώτη φορά (Όπως σας ξανά είπα) και μου έκανε ένεση..απο την ένεση και μετά μεσα σε 24 με 36 ώρες θα γίνει οωρηξια... εύχομαι να γινει το θαυματακι αυτη τη φορά... αχχ πάλι μου φαίνεται γεμίζω ελπίδες και φοβάμαι μη πέσω πάλι στα πατώματα.. 

Τον ξανα ρώτησα για τη κλομιφαινη και την δοσολογία.. του είπα οτι μια φίλη μου παίρνει 3 χάπια για 5 μέρες απο τη 2η μερα της περιόδου, μου είπε ότι αυτό είναι υπερδοσολογια και υπάρχει φόβος οι ωοθήκες να γίνουν σαν πεπόνια και υπάρχει 30% θνησιμότητα σε αυτές τις περιπτώσεις, το γράφουν και οι οδηγίες. Τι νσ πω ρε κορίτσια ο άνθρωπος είναι επιστήμονας με διδακτορικά και παράλληλα και καθηγητής, τον εμπιστεύομαι,  δεν θέλω να επηρεασω καμία όλες έχουμε έναν μπουσουλα και στη προκειμένη περίπτωση ο μπουσουλας μας ειναι ο γιατρός της κάθε μιας μας, εδώ ανταλλάσουμε απόψεις για να μαθαίνουμε πράγματα τα οποία ίσως δεν γνωρίζουμε και κυρίως να στηρίζει η μια την άλλη.. και σας ευχαριστώ για αυτό!!!!  Εύχομαι τα καλύτερα με τα θαυματακια μας σύντομα!!!💗💗💗

Πολύ καλά νέα εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή σας!!! 
 

Να ρωτήσω; Τώρα με την ένεση πρέπει να έχετε συγκεκριμένη ώρα επαφή; Ή είναι άλλη θεραπεία αυτή που λεω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!!! Εγώ θα κάνω διέγερση τον Οκτώβρη, θα περιμένω τον προεμφυτευτικό κ με το καλό Νοέμβριο. 

Με το καλό κι εσύ 💕στο embryolab κι εσύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πολύ καλά νέα εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή σας!!! 
 

Να ρωτήσω; Τώρα με την ένεση πρέπει να έχετε συγκεκριμένη ώρα επαφή; Ή είναι άλλη θεραπεία αυτή που λεω; 

Η οωρηξια θα γίνει απο Τετάρτη πρωί μέχρι Πέμπτη βράδυ, οπότε μου είπε Τετάρτη πρωί όπως δηποτε θα έχετε επαφή μετά το βράδυ το ίδιο και για την Πέμπτη,  του λέω "γιατρέ να ξεκινήσουμε απο σήμερα τις προσπάθειες?" Μου λέει "οχι θα τον ξεκανεις τον άνθρωπο μέχρι τη Πέμπτη "😂😂😂

Εντωμεταξύ ο άντρας μου Τετάρτη φεύγει απο τις 6 το πρωί το ίδιο και Πέμπτη για δουλειά, να σας πω την αλήθεια δεν με χαροποιεί και πολύ η ιδέα να έχουμε επαφή στις 5 τα χαράματα, αλλά και τι να κάνεις 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Η οωρηξια θα γίνει απο Τετάρτη πρωί μέχρι Πέμπτη βράδυ, οπότε μου είπε Τετάρτη πρωί όπως δηποτε θα έχετε επαφή μετά το βράδυ το ίδιο και για την Πέμπτη,  του λέω "γιατρέ να ξεκινήσουμε απο σήμερα τις προσπάθειες?" Μου λέει "οχι θα τον ξεκανεις τον άνθρωπο μέχρι τη Πέμπτη "😂😂😂

Εντωμεταξύ ο άντρας μου Τετάρτη φεύγει απο τις 6 το πρωί το ίδιο και Πέμπτη για δουλειά, να σας πω την αλήθεια δεν με χαροποιεί και πολύ η ιδέα να έχουμε επαφή στις 5 τα χαράματα, αλλά και τι να κάνεις 🤗

Ωραια κοριτσι μου, πολυ χαιρομαι που θα κανετε παλι την προσπαθεια σας😀

Καλα κανεις να εισαι αισιοδοξη βοηθας τον οργανισμο σου να υποδεχτει το μωρακι σου ❤️  Καλη τυχη κοριτσι μου🙏 Κι εγω την Πεμπτη θα εχω μαλλον ωορηξια, καλη μας τυχη λοιπον😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Η οωρηξια θα γίνει απο Τετάρτη πρωί μέχρι Πέμπτη βράδυ, οπότε μου είπε Τετάρτη πρωί όπως δηποτε θα έχετε επαφή μετά το βράδυ το ίδιο και για την Πέμπτη,  του λέω "γιατρέ να ξεκινήσουμε απο σήμερα τις προσπάθειες?" Μου λέει "οχι θα τον ξεκανεις τον άνθρωπο μέχρι τη Πέμπτη "😂😂😂

Εντωμεταξύ ο άντρας μου Τετάρτη φεύγει απο τις 6 το πρωί το ίδιο και Πέμπτη για δουλειά, να σας πω την αλήθεια δεν με χαροποιεί και πολύ η ιδέα να έχουμε επαφή στις 5 τα χαράματα, αλλά και τι να κάνεις 🤗

Πωπω τόσο νωρις… να ρωτήσω και κάτι άλλο πάλι οπως με την περίοδο αν εχεις αιμα το βράδυ μέτρα για την επόμενη μέρα το ίδιο ισχύει και για την επαφή εννοώ πχ κάνω σήμερα το τεστακι βγαίνει θετικό κάνω την επαφή μου το βράδυ, αυτή η επαφή μέτρα για την επόμενη ημέρα; 
 

Και εγώ Πέμπτη ή Παρασκευή θα έχω την ωορρηξία μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@Mimi26 τι κανεις;;; πως εισαι κοριτσι;;; 

Καλά κορίτσι μου εδώ σήμερα χαλαρά έκαναν δουλειές κ βόλτες ... 

Δεν έχει αλλάξει κάτι....

Περιμένω να περάσουν οι μέρες 🤗

Ψάχνουμε ακόμη για σπίτι και ψάχνω και ακόμη να δω τι έχει το πόδι μου κ πονάω τη παρασκευή θα κάνω κ άλλη μαγνητική άκρου ποδός.... Από δουλίτσα τα ίδια...

Από ψυχολογια έτσι κ έτσι ποτέ καλά ποτέ όχι ....ίσως λόγω ορμονών....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ωραια κοριτσι μου, πολυ χαιρομαι που θα κανετε παλι την προσπαθεια σας😀

Καλα κανεις να εισαι αισιοδοξη βοηθας τον οργανισμο σου να υποδεχτει το μωρακι σου ❤️  Καλη τυχη κοριτσι μου🙏 Κι εγω την Πεμπτη θα εχω μαλλον ωορηξια, καλη μας τυχη λοιπον😄

Αχχχ μαζιι τι  ωραία!! Μακάρι να τα καταφέρουμε και τον επόμενο μήνα να μιλάμε για τα εύχαρηστα!!! Καλή μας επιτυχία λοιπόν 👶💗🤗👶💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!! Δεν σας εχω ξεχασει απλα ξεμπερδεψαμε 9και απ τους γιατρους και μετα πηγαμε γ φαγητο μ τον αντρα μου.. τωρα γυρισαμε σπιτι!! Θ σας στειλω αυριο τα νεα αναλυτικα!! Ολα μια χαρα!! Θ κανουμε κ τις εξετασεις μας!!! 

Ο ανδρολογος θεος!!! Οποια ψαχνει στην Αθηνα, τον προτεινω με κλειστα ματια!!! Πολυ καλος γιατρος κ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! 

Υ.Γ. κι εγω ωορρηξια την Πεμπτη θα εχω.. Απ τεταρτη θα γινει χαμουληςςςς🎉🍾🎉🍾🎉🍾

Σας φιλω!!!!💋💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!! Δεν σας εχω ξεχασει απλα ξεμπερδεψαμε 9και απ τους γιατρους και μετα πηγαμε γ φαγητο μ τον αντρα μου.. τωρα γυρισαμε σπιτι!! Θ σας στειλω αυριο τα νεα αναλυτικα!! Ολα μια χαρα!! Θ κανουμε κ τις εξετασεις μας!!! 

Ο ανδρολογος θεος!!! Οποια ψαχνει στην Αθηνα, τον προτεινω με κλειστα ματια!!! Πολυ καλος γιατρος κ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! 

Υ.Γ. κι εγω ωορρηξια την Πεμπτη θα εχω.. Απ τεταρτη θα γινει χαμουληςςςς🎉🍾🎉🍾🎉🍾

Σας φιλω!!!!💋💋💋

Θα περιμένουμε να μας πεις τα νέα σου!! Πως γίνεται να εχεις την Πέμπτη αφού το τεστ ωορρηξιας βγήκε χθες θετικό; Θα μας πεις και τι σου είπε ο γιατρος σου..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!! Δεν σας εχω ξεχασει απλα ξεμπερδεψαμε 9και απ τους γιατρους και μετα πηγαμε γ φαγητο μ τον αντρα μου.. τωρα γυρισαμε σπιτι!! Θ σας στειλω αυριο τα νεα αναλυτικα!! Ολα μια χαρα!! Θ κανουμε κ τις εξετασεις μας!!! 

Ο ανδρολογος θεος!!! Οποια ψαχνει στην Αθηνα, τον προτεινω με κλειστα ματια!!! Πολυ καλος γιατρος κ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! 

Υ.Γ. κι εγω ωορρηξια την Πεμπτη θα εχω.. Απ τεταρτη θα γινει χαμουληςςςς🎉🍾🎉🍾🎉🍾

Σας φιλω!!!!💋💋💋

Μπραβο κοριτσι μου!!!!  Πολυ χαιρομαι που ολα μια χαρα!!  Τι συντονισμος αυτην την Πεμπτη 😆 Καλε πως ειχες θετικο τεστ χθες τοτε? Μηπως το τεστ ακυρο τοτε?  Μας τα λες αυριο! Καλο σου βραδυ και καλη ξεκουραση❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Με το καλό κι εσύ 💕στο embryolab κι εσύ? 

Όχι, στον Μαστρομηνά. Συνεργάζεται με το Γένεσις κ θα κατεβαίνω Αθήνα για ότι χρειαστεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχχ μαζιι τι  ωραία!! Μακάρι να τα καταφέρουμε και τον επόμενο μήνα να μιλάμε για τα εύχαρηστα!!! Καλή μας επιτυχία λοιπόν 👶💗🤗👶💕

Μακαρι να τα καταφερουμε κιεμεις και ολα τα κοριτσια μας εδω🙏🙏🙏😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πωπω τόσο νωρις… να ρωτήσω και κάτι άλλο πάλι οπως με την περίοδο αν εχεις αιμα το βράδυ μέτρα για την επόμενη μέρα το ίδιο ισχύει και για την επαφή εννοώ πχ κάνω σήμερα το τεστακι βγαίνει θετικό κάνω την επαφή μου το βράδυ, αυτή η επαφή μέτρα για την επόμενη ημέρα; 
 

Και εγώ Πέμπτη ή Παρασκευή θα έχω την ωορρηξία μου 

Τα σπερματοζωάρια επιβιώνουν μέχρι και 5-7 ημέρες.. έχεις ακούσει τη φράση "εγώ έμεινα έγκυος ενώ δεν ήμουν Στις γόνιμες μέρες " εγκυμοσύνη χωρίς οωρηξια Δεν υφίσταται και κατά συνέπεια  γόνιμες μέρες.. οπότε σε αυτές τις τυχερες μανούλες επιβίωσε το σπέρμα χωρίς να εξασθενήσει... αλλά εμείς που δυσκολευόμαστε ψαχνουμε το timing ώστε ωάριο και σπερματοζωάρια να είναι ισχυρά και καλής ποιότητας.. ελπιζω να κατάλαβα σωστά την ερώτηση σου😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα!! Δεν σας εχω ξεχασει απλα ξεμπερδεψαμε 9και απ τους γιατρους και μετα πηγαμε γ φαγητο μ τον αντρα μου.. τωρα γυρισαμε σπιτι!! Θ σας στειλω αυριο τα νεα αναλυτικα!! Ολα μια χαρα!! Θ κανουμε κ τις εξετασεις μας!!! 

Ο ανδρολογος θεος!!! Οποια ψαχνει στην Αθηνα, τον προτεινω με κλειστα ματια!!! Πολυ καλος γιατρος κ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! 

Υ.Γ. κι εγω ωορρηξια την Πεμπτη θα εχω.. Απ τεταρτη θα γινει χαμουληςςςς🎉🍾🎉🍾🎉🍾

Σας φιλω!!!!💋💋💋

Τέλεια κοπέλα μου μπράβο!!! 

Τετάρτη Πέμπτη χαμοος κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Όχι, στον Μαστρομηνά. Συνεργάζεται με το Γένεσις κ θα κατεβαίνω Αθήνα για ότι χρειαστεί. 

Sorry που πετάγομαι αλλά εγώ απο Αθήνα απέχω 500χλμ παρόλα αυτά έχω ακούσει τα καλύτερα για τον κύριο μαστρομηνα! Καλή επιτυχία 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τα σπερματοζωάρια επιβιώνουν μέχρι και 5-7 ημέρες.. έχεις ακούσει τη φράση "εγώ έμεινα έγκυος ενώ δεν ήμουν Στις γόνιμες μέρες " εγκυμοσύνη χωρίς οωρηξια Δεν υφίσταται και κατά συνέπεια  γόνιμες μέρες.. οπότε σε αυτές τις τυχερες μανούλες επιβίωσε το σπέρμα χωρίς να εξασθενήσει... αλλά εμείς που δυσκολευόμαστε ψαχνουμε το timing ώστε ωάριο και σπερματοζωάρια να είναι ισχυρά και καλής ποιότητας.. ελπιζω να κατάλαβα σωστά την ερώτηση σου😁

Απλά εγώ αναρωτιόμουν αν η επαφή γίνει πχ στις 11:00 το βράδυ Της 12ης ημέρας του κύκλου, αν μετράει για την επόμενη ημέρα δλδ για 13η ήμερα; Ισως αυτό που λεω να είναι βλακεία γιατί ισχύει αυτό που λες οτι ζει 72 ώρες το σπερμα στην γυναίκα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Όχι, στον Μαστρομηνά. Συνεργάζεται με το Γένεσις κ θα κατεβαίνω Αθήνα για ότι χρειαστεί. 

Με το καλό όλα κούκλα μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Απλά εγώ αναρωτιόμουν αν η επαφή γίνει πχ στις 11:00 το βράδυ Της 12ης ημέρας του κύκλου, αν μετράει για την επόμενη ημέρα δλδ για 13η ήμερα; Ισως αυτό που λεω να είναι βλακεία γιατί ισχύει αυτό που λες οτι ζει 72 ώρες το σπερμα στην γυναίκα…

Αν ήταν κάτι σίγουρο και απέδιδε πάντα θεωρώ πως οι γιατροί θα μας έλεγαν κάντε σεξ την Δευτέρα πχ και για τις επόμενες 1-2-3 μέρες είστε καλυμμένες.. θεωρώ πως τις γόνιμες μέρες η συχνή επαφή αυξάνει τις πιθανότητες 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...