Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μου είπε αυτή η δόση είναι καλη σπο την στιγμή που κάνεις οωρηξια, αν αύξηση την δόση φοβάται την υπερδιέγερση των ωοθηκών... σπο οτι κατάλαβα εσύ μια χαρά τα πήγες,  χαίρομαι πααρα πολύ!!! 

Ξανακάνε μια κουβέντα πάντως μήπως πάρεις παραπάνω κ απελευθερώνεις περισσότερα.... αν χρειαστεί βέβαια, που ελπίζω να γίνει το θαυματάκι σας κ να μην χρειαστεί να ασχοληθείς ξανά!! 🥰 

Εγώ τα πήγα πολύ καλά κ τις δύο φορές κ γι'αυτό είμαι πολύ αισιόδοξη όταν κάποια κοπέλα παίρνει αυτήν την αγωγή!!! Εύχομαι να πάει κ σε εσένα το ίδιο καλά ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Froufro είπε:

3 χάπια την ημέρα, από την δεύτερη μέρα του κύκλου για 5 μέρες. Θυμάμαι την πρώτη φορά στον υπέρηχο είχα 5 ωάρια, τις άλλες να σου πω δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά πάντα κάπου εκεί.... Γιατί μόνο ένα εσένα? 

Καλημερα  κοριτσι μου να ρωτησω κατι επειδη φλερταρω με την κυρια κλομιφαινη χαχα Διαβαζω η Κατερινα ειχε 2 ωαρια και αρα μπορει στο περισσοτερο να παει για διδυμα, αν ειχες 5 ωαρια πως ελεγξατε για να μη γινει καμια πολυδυμη κυηση κλπ?  (ισως κατι δνε εχω καταλαβει ακριβως πως λειτουργεθ)

Καλημερα σε ολες❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα  κοριτσι μου να ρωτησω κατι επειδη φλερταρω με την κυρια κλομιφαινη χαχα Διαβαζω η Κατερινα ειχε 2 ωαρια και αρα μπορει στο περισσοτερο να παει για διδυμα, αν ειχες 5 ωαρια πως ελεγξατε για να μη γινει καμια πολυδυμη κυηση κλπ?  (ισως κατι δνε εχω καταλαβει ακριβως πως λειτουργεθ)

Καλημερα σε ολες❤️

Καλημέρα κορίτσι μου!

Για την ακρίβεια εγώ μάλλον είχα πιάσει διδυμάκια στο προηγούμενο, γιατί είχα πολύ μεγάλη χοριακή που μετά άρχισε να ανεβαίνει πιο ομαλά απ' ότι στην αρχή, κ όταν με είδε η γιατρός μου είπε το ίδιο, αλλά μάλλον το ένα απορροφήθηκε δυστυχώς. Το ήθελα πάρα πολύ αλλά απλά δεν έκατσε ☹ Δεν είναι απαραίτητο ότι θα γονιμοποιηθούν ή... ότι θα εμφυτευθούν όλα, πχ ακόμα κ σε εξωσωματική μπορεί να βάλεις τέσσερα (παράδειγμα) αλλά να μην γίνει εμφύτευση.... ή μπορεί απλά να μην γονιμοποιηθούν κιόλας, όπως κάθε μήνα που μας έρχεται περίοδος ενώ έχουμε κάνει προσπάθειες κ δεν τα κατάφερε το αυγουλάκι μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!

Για την ακρίβεια εγώ μάλλον είχα πιάσει διδυμάκια στο προηγούμενο, γιατί είχα πολύ μεγάλη χοριακή που μετά άρχισε να ανεβαίνει πιο ομαλά απ' ότι στην αρχή, κ όταν με είδε η γιατρός μου είπε το ίδιο, αλλά μάλλον το ένα απορροφήθηκε δυστυχώς. Το ήθελα πάρα πολύ αλλά απλά δεν έκατσε ☹ Δεν είναι απαραίτητο ότι θα γονιμοποιηθούν ή... ότι θα εμφυτευθούν όλα, πχ ακόμα κ σε εξωσωματική μπορεί να βάλεις τέσσερα (παράδειγμα) αλλά να μην γίνει εμφύτευση.... ή μπορεί απλά να μην γονιμοποιηθούν κιόλας, όπως κάθε μήνα που μας έρχεται περίοδος ενώ έχουμε κάνει προσπάθειες κ δεν τα κατάφερε το αυγουλάκι μας

Εγώ ξέρεις πως το βλέπω? Αφού έχω πέντε..... αντί να προσπαθώ πέντε μήνες κ να περιμένω αν έρθει περίοδος κάθε φορά, είναι σαν να προσπαθώ πέντε κύκλους ταυτόχρονα 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εγώ ξέρεις πως το βλέπω? Αφού έχω πέντε..... αντί να προσπαθώ πέντε μήνες κ να περιμένω αν έρθει περίοδος κάθε φορά, είναι σαν να προσπαθώ πέντε κύκλους ταυτόχρονα 😁

Μια χαρα τα λες ιδανικο χαχα 😉Αλλα η απορια μου ειναι οκ αν γονιμοποηθουν 2 πολυ ευχαριστο αλλα τι  γινεται εαν γονιμοποιηθουν και τα πεντε? Εννοω το ελεγχετε καπως με γιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μια χαρα τα λες ιδανικο χαχα 😉Αλλα η απορια μου ειναι οκ αν γονιμοποηθουν 2 πολυ ευχαριστο αλλα τι  γινεται εαν γονιμοποιηθουν και τα πεντε? Εννοω το ελεγχετε καπως με γιατρο?

Σκέψου ότι αυτό το γράφει στις παρενέργειες μέσα στο χαρτάκι.... 😆😆 "κίνδυνος πολύδιμης κύησης". Αλλά σκέψου κάτι.... πόσες φορές προσπαθούμε μήνες ατελείωτους για να πετύχουμε να γονιμοποιηθεί αυτό το ΕΝΑ? Πόσες πιθανότητες λες να έχουν κ τα πέντε ταυτόχρονα σε μια κοπέλα που προσπαθεί καιρό κ δεν έρχεται?  Φυσικά δεν είναι θεραπεία για κοπέλες όπως η μεγάλη μου αδερφή.... καλημέρα της λέει ο άντρας της κ μένει έγκυος 🤪 ούτε για κοπέλες που δεν θα ήθελαν σε καμία περίπτωση να καταλήξουν με πάνω από ένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Krystalia90 είπε:

Ειχα πρηξιμο στο στηθος πες οκ αυτο... τσουξιμο στις θηλες που με ενοχλουσε μεχρι κ το νερο που επεφτε επανω καθως κ πονους περιοδου υποφερτους βεβαια που ερχοντουσαν και εφευγαν .... εκει την ψιλιαστηκα... βεβαια  σε καθε κοπελα ειναι διαφορετικα!!! Και ολα αυτα μια εβδομαδα νωριτερα...κοριτσι μ σου ευχομαι οτι καλυτερο και συντομα να κρατας ενα μωρακι στην αγκαλια σου!!!

Καλημέρα και σε ευχαριστώ για την απάντηση!! Μακάρι εύχομαι μέχρι το τελος του χρόνου να έχω ένα θετικό τεστ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Σκέψου ότι αυτό το γράφει στις παρενέργειες μέσα στο χαρτάκι.... 😆😆 "κίνδυνος πολύδιμης κύησης". Αλλά σκέψου κάτι.... πόσες φορές προσπαθούμε μήνες ατελείωτους για να πετύχουμε να γονιμοποιηθεί αυτό το ΕΝΑ? Πόσες πιθανότητες λες να έχουν κ τα πέντε ταυτόχρονα σε μια κοπέλα που προσπαθεί καιρό κ δεν έρχεται?  Φυσικά δεν είναι θεραπεία για κοπέλες όπως η μεγάλη μου αδερφή.... καλημέρα της λέει ο άντρας της κ μένει έγκυος 🤪 ούτε για κοπέλες που δεν θα ήθελαν σε καμία περίπτωση να καταλήξουν με πάνω από ένα 

Γελασα πολυ με την μεγαλη σου αδερφη που ειπες με το καλημερα 😆😆😆

Εγω μεχρι 2 τελεια ειναι τα παραπανω ομως δεν νομιζω οτι θα αντεχα μαζι😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα και σε ευχαριστώ για την απάντηση!! Μακάρι εύχομαι μέχρι το τελος του χρόνου να έχω ένα θετικό τεστ!!! 

Στο ευχομαι κοριτσι μου! 🙂Κι εγω μεχρι τα Χριστουγεννα ειναι ο νεος μου στοχος💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Γελασα πολυ με την μεγαλη σου αδερφη που ειπες με το καλημερα 😆😆😆

Εγω μεχρι 2 τελεια ειναι τα παραπανω ομως δεν νομιζω οτι θα αντεχα μαζι😅

Ναι, πραγματικά εκείνη αν έπαιρνε θα τα έπιανε κ τα πέντε!!!! 😆😆😆

Νομίζω πάντως χωρίς πλάκα, πολύ δύσκολο να πετύχει ταυτόχρονα σε παραπάνω... εδώ με 5 κ έκανα ένα παιδάκι κ τις δύο φορές που τα χρησιμοποίησα. Θεωρώ πολύ καλή λύση την κλομιφαίνη για έξτρα βοήθεια. Αυξάνεις τις πιθανότητες σου κατά πολύ μέσα στον κύκλο. Φυσικά δεν είναι καραμέλες τα φάρμακα κ οι ορμόνες για να τα παίρνουμε κατά βούληση, αλλά θεωρώ όταν βλέπει κάποια κοπέλα ότι δεν είναι από τις τυχερές (όπως είπα η αδερφή μου...) είναι ένα σπρώξιμο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Ξανακάνε μια κουβέντα πάντως μήπως πάρεις παραπάνω κ απελευθερώνεις περισσότερα.... αν χρειαστεί βέβαια, που ελπίζω να γίνει το θαυματάκι σας κ να μην χρειαστεί να ασχοληθείς ξανά!! 🥰 

Εγώ τα πήγα πολύ καλά κ τις δύο φορές κ γι'αυτό είμαι πολύ αισιόδοξη όταν κάποια κοπέλα παίρνει αυτήν την αγωγή!!! Εύχομαι να πάει κ σε εσένα το ίδιο καλά ❤

Καλημέρα κορίτσια μου,  ναι θα τον ξαβα ρωτήσω,  αν και πιστεύω το ίδιο θα μου πεί οτι υπάρχει κίνδυνος για υπερδιέγερση των ωοθηκών,  πάντως όντως περισσότερες πιθανότητες έχεις με παραπάνω αυγουλακια 💗

Εσυ για πιο λόγο ξεκίνησες αυτη τη θεραπεία? Δεν είχες σταθερό κύκλο?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:02/04/22

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:29/09

diana8:?

Lacostaki:02/10

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:02/10

Αννι:20/09                                   

Heart:22/09

Antonia2:13/10

Hopemumtobe:? 

Αννια27:? 

 Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:? 

Raf123 :13/10

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Όπως θα δείτε το πινακάκι με τις μελλοντικές εγκυουλες το μικρυνα αρκετά γιατί τα περισσότερα κορίτσια όχι απλά είχαν πολλούς μήνες να μου στείλουν ημερομηνίες έχω πολλούς μήνες να διαβάσω νέα τους γενικά στο mammy.. Ίσως να μην μπαίνουν καν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Όπως θα δείτε το πινακάκι με τις μελλοντικές εγκυουλες το μικρυνα αρκετά γιατί τα περισσότερα κορίτσια όχι απλά είχαν πολλούς μήνες να μου στείλουν ημερομηνίες έχω πολλούς μήνες να διαβάσω νέα τους γενικά στο mammy.. Ίσως να μην μπαίνουν καν

Καλημερα κοριτσι μου, ευχαριστουμε πολυ για πινακακι! Θα σε ενημερωσω κι εγω ποτε θα εχω περιοδο απο Δευτερα που θα παω στο γυναικολογο και θα παρω μια ιδεα τι γινεται σαυτον τον κυκλο γιατι ειναι ασταθης κλπ. Καλο Σαββατοκυριακο!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/9/2021 at 11:50 ΠΜ, ο/η Krystalia90 είπε:

Κοριτσια καλημερααααα!!!! Δε ξερω απο που να ξεκινησω.... πριν 20 μερες ειχα ανοιξει ενα θεμα για το ποτε χρειαζεται να κανουμε εξετασεις γιατι ειχαμε ξεκινησει προσπαθειες με τον αντρα μ καποιους μηνες αλλα δεν προλαβα.....😁😁😁 εκανα τεστ εγκυμοσυνης την ημερα που ηταν να μ ερθει η ακατονομαστη κ ηταν θετικοτατο.... δεν μπορω να το πιστεψω ακομα ... οσο χαλαρη ημουν πριν τοσο αγχος εχω τωρα...

Συγχαρητήρια κοπέλα μου να έχεις μία υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη.... Σου πρότεινε ο γιατρός να κάνεις και χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Όπως θα δείτε το πινακάκι με τις μελλοντικές εγκυουλες το μικρυνα αρκετά γιατί τα περισσότερα κορίτσια όχι απλά είχαν πολλούς μήνες να μου στείλουν ημερομηνίες έχω πολλούς μήνες να διαβάσω νέα τους γενικά στο mammy.. Ίσως να μην μπαίνουν καν

Εγω είμαι καινούργια και αυτό με το πινακακι δεν το ξέρω, απο οτι κατάλαβα θέλεις ημερομηνία περιόδου? Εγώ αδιαθετησα 10/9.. ελπίζω να κατάλαβα σωστά.

Μπράβο σου πάντως που συγκρατείς ονόματα και ημερομηνίες!!! Μπράβο!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εγω είμαι καινούργια και αυτό με το πινακακι δεν το ξέρω, απο οτι κατάλαβα θέλεις ημερομηνία περιόδου? Εγώ αδιαθετησα 10/9.. ελπίζω να κατάλαβα σωστά.

Μπράβο σου πάντως που συγκρατείς ονόματα και ημερομηνίες!!! Μπράβο!!!💗

Καλημέρα!!! Θέλω την ημερομηνία που περιμένεις την επόμενη περίοδο η οποία φυσικά ευχόμαστε να μην έρθει.... Αν παρακολουθείς ωορρηξία με κάποιο τρόπο και δεν ξέρεις ακόμα την καινούρια ημερομηνία στείλε μου όταν θα ξερεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα!!! Θέλω την ημερομηνία που περιμένεις την επόμενη περίοδο η οποία φυσικά ευχόμαστε να μην έρθει.... Αν παρακολουθείς ωορρηξία με κάποιο τρόπο και δεν ξέρεις ακόμα την καινούρια ημερομηνία στείλε μου όταν θα ξερεις

Ααα μάλιστα,  τοτε καλύτερα να σου πω την Δευτέρα που θα  ξανά δει ο γιατρός την ωορρηξία μου, οπότε υπολογίζω 14 μέρες μετα την οωρηξια θα αδιαθετησω ( μακάρι να μην έρθει σε καμία μας βέβαια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Καλο Σαββατοκύριακο σε όλες εύχομαι!!!! Με πολλές αγκαλίτσες και τρελίτσες!!😊😉👩‍❤️‍👨🍾🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Στο ευχομαι κοριτσι μου! 🙂Κι εγω μεχρι τα Χριστουγεννα ειναι ο νεος μου στοχος💗💗💗

Ελπίζω να το πετύχουμε 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Όπως θα δείτε το πινακάκι με τις μελλοντικές εγκυουλες το μικρυνα αρκετά γιατί τα περισσότερα κορίτσια όχι απλά είχαν πολλούς μήνες να μου στείλουν ημερομηνίες έχω πολλούς μήνες να διαβάσω νέα τους γενικά στο mammy.. Ίσως να μην μπαίνουν καν

Καλημέρα εγώ περιμένω 13/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό ΣΚ!! Δημιουργικό και χαλαρό!! 😘Εγώ σήμερα βαριέμαι παρά πολύ ολη την ώρα στο κρεβάτι πρέπει και να μαγειρέψω ακόμη χαχαχα🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...