Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Μα τώρα είναι πράγματα αυτά;;; Δεν υπάρχει μόνο ο κορωνοιος ρε κορίτσια , άλλα τόσα προβλήματα...οκ καταλαβαίνω μην γίνει διασπορά...αλλά δεν είναι αυτός ο τρόπος...βρες μια άλλη λύση...όσοι περίμεναν να κάνουν εξετάσεις δεν κρατούσαν καμία απόσταση μεταξύ τους μιλούσαν και κάποιοι είχαν ακάλυπτοι τη μύτη...εγώ τους πείραξα που δεν μπορούσα να πάρω ανάσα με 3 μάσκες και που είπα στον προηγούμενο και στον επόμενο είμαι ανάμεσα σας και βγήκα έξω;;;; Έλεος δηλαδή , πραγματικά!!! Ζούμε σε μια ζούγκλα....κάποια στιγμή είχατε αναφέρει την επαρχία στη συζήτηση , κορίτσια οποία μπορεί να φύγει....συγνώμη βρε κορίτσια για τον τόνο της φωνής μου , έφαγα μεγάλη ταλαιπωρία, πήγα σε 2 μικροβιολογικά , στο πρώτο περίμενα κιόλας δεν το ήξερα ότι υπάρχει τέτοια νομοθεσία...στο 3ο γέλασαν και με δέχτηκαν φυσικά...και μου είπαν για μια εγκυμονούσα που έπρεπε να κάνει τις καθιερωμένες εξετάσεις αλλά είχε και γρίπη και δεν την δέχονταν...δηλαδή τι να έκανε αυτή η κοπέλα που να πήγαινε;;; Έχω συγχυστει πάρα πολύ...

Ακάλυπτη*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Μα τώρα είναι πράγματα αυτά;;; Δεν υπάρχει μόνο ο κορωνοιος ρε κορίτσια , άλλα τόσα προβλήματα...οκ καταλαβαίνω μην γίνει διασπορά...αλλά δεν είναι αυτός ο τρόπος...βρες μια άλλη λύση...όσοι περίμεναν να κάνουν εξετάσεις δεν κρατούσαν καμία απόσταση μεταξύ τους μιλούσαν και κάποιοι είχαν ακάλυπτοι τη μύτη...εγώ τους πείραξα που δεν μπορούσα να πάρω ανάσα με 3 μάσκες και που είπα στον προηγούμενο και στον επόμενο είμαι ανάμεσα σας και βγήκα έξω;;;; Έλεος δηλαδή , πραγματικά!!! Ζούμε σε μια ζούγκλα....κάποια στιγμή είχατε αναφέρει την επαρχία στη συζήτηση , κορίτσια οποία μπορεί να φύγει....συγνώμη βρε κορίτσια για τον τόνο της φωνής μου , έφαγα μεγάλη ταλαιπωρία, πήγα σε 2 μικροβιολογικά , στο πρώτο περίμενα κιόλας δεν το ήξερα ότι υπάρχει τέτοια νομοθεσία...στο 3ο γέλασαν και με δέχτηκαν φυσικά...και μου είπαν για μια εγκυμονούσα που έπρεπε να κάνει τις καθιερωμένες εξετάσεις αλλά είχε και γρίπη και δεν την δέχονταν...δηλαδή τι να έκανε αυτή η κοπέλα που να πήγαινε;;; Έχω συγχυστει πάρα πολύ...

Εχεις δικιο γενικα το εζησα κι εγω προσφατα με κοντινο μου ανθρωπο που ειχε πυρετο...Πηρα απειρα τηλεφωνα για να βρω καποιον.. . Μεγαλη ταλαιπωρια κοριτσι μου σε καταλαβαινω απολυτα,  μακαρι να βγουν καλες οι εξετασεις σου ομως και να αισθανθεις συντομα καλυτερα!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εχεις δικιο γενικα το εζησα κι εγω προσφατα με κοντινο μου ανθρωπο που ειχε πυρετο...Πηρα απειρα τηλεφωνα για να βρω καποιον.. . Μεγαλη ταλαιπωρια κοριτσι μου σε καταλαβαινω απολυτα,  μακαρι να βγουν καλες οι εξετασεις σου ομως και να αισθανθεις συντομα καλυτερα!🥰

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Μα τώρα είναι πράγματα αυτά;;; Δεν υπάρχει μόνο ο κορωνοιος ρε κορίτσια , άλλα τόσα προβλήματα...οκ καταλαβαίνω μην γίνει διασπορά...αλλά δεν είναι αυτός ο τρόπος...βρες μια άλλη λύση...όσοι περίμεναν να κάνουν εξετάσεις δεν κρατούσαν καμία απόσταση μεταξύ τους μιλούσαν και κάποιοι είχαν ακάλυπτοι τη μύτη...εγώ τους πείραξα που δεν μπορούσα να πάρω ανάσα με 3 μάσκες και που είπα στον προηγούμενο και στον επόμενο είμαι ανάμεσα σας και βγήκα έξω;;;; Έλεος δηλαδή , πραγματικά!!! Ζούμε σε μια ζούγκλα....κάποια στιγμή είχατε αναφέρει την επαρχία στη συζήτηση , κορίτσια οποία μπορεί να φύγει....συγνώμη βρε κορίτσια για τον τόνο της φωνής μου , έφαγα μεγάλη ταλαιπωρία, πήγα σε 2 μικροβιολογικά , στο πρώτο περίμενα κιόλας δεν το ήξερα ότι υπάρχει τέτοια νομοθεσία...στο 3ο γέλασαν και με δέχτηκαν φυσικά...και μου είπαν για μια εγκυμονούσα που έπρεπε να κάνει τις καθιερωμένες εξετάσεις αλλά είχε και γρίπη και δεν την δέχονταν...δηλαδή τι να έκανε αυτή η κοπέλα που να πήγαινε;;; Έχω συγχυστει πάρα πολύ...

Περαστικά βρε κορίτσι μου, έχεις την ταλαιπωρία που ήδη περνάς, με αυτές τις βλακείες σου χειροτερεύουν την κατάσταση κ την ψυχολογία. Όσο για αυτό που λες για την επαρχία έχεις απόλυτο δίκιο, εδώ που είμαι αν υπάρχει τέτοιο θέμα έρχεται ο ίδιος ο μικροβιολόγος στο σπίτι κ για να μην ταλαιπωρηθείς κ για να είναι όλοι ασφαλείς από την "υποψία" του πυρετού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ προσωπικά δεν βάζω ούτε ενυδατική στο πρόσωπο τα βαριέμαι φρικτά όλα αυτά και παρόλα αυτά αν και στα 43 και καπνίστρια το δέρματα κι μου είναι μια χαρά.... Ίσως βέβαια και να παίζει ρόλο ότι βάφομαι σπανια

Σίγουρα το βάψιμο κάνει ζημιά στο δέρμα! Εγώ βάζω απ όλα χαχαχα ο άντρας μου με βαριέται που για να ξαπλώσω πρέπει να βάλω διαφορα πάνω μου χαχαχαχα και λέει ότι μυρίζω χόρτα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Μα τώρα είναι πράγματα αυτά;;; Δεν υπάρχει μόνο ο κορωνοιος ρε κορίτσια , άλλα τόσα προβλήματα...οκ καταλαβαίνω μην γίνει διασπορά...αλλά δεν είναι αυτός ο τρόπος...βρες μια άλλη λύση...όσοι περίμεναν να κάνουν εξετάσεις δεν κρατούσαν καμία απόσταση μεταξύ τους μιλούσαν και κάποιοι είχαν ακάλυπτοι τη μύτη...εγώ τους πείραξα που δεν μπορούσα να πάρω ανάσα με 3 μάσκες και που είπα στον προηγούμενο και στον επόμενο είμαι ανάμεσα σας και βγήκα έξω;;;; Έλεος δηλαδή , πραγματικά!!! Ζούμε σε μια ζούγκλα....κάποια στιγμή είχατε αναφέρει την επαρχία στη συζήτηση , κορίτσια οποία μπορεί να φύγει....συγνώμη βρε κορίτσια για τον τόνο της φωνής μου , έφαγα μεγάλη ταλαιπωρία, πήγα σε 2 μικροβιολογικά , στο πρώτο περίμενα κιόλας δεν το ήξερα ότι υπάρχει τέτοια νομοθεσία...στο 3ο γέλασαν και με δέχτηκαν φυσικά...και μου είπαν για μια εγκυμονούσα που έπρεπε να κάνει τις καθιερωμένες εξετάσεις αλλά είχε και γρίπη και δεν την δέχονταν...δηλαδή τι να έκανε αυτή η κοπέλα που να πήγαινε;;; Έχω συγχυστει πάρα πολύ...

Αχ κορίτσι μου έχεις απόλυτο δίκιο!!!!! Είμαστε ζούγκλα!! Αν έχεις πυρετό σε αφήνουν στο έλεός σου και ας έχεις αρνητικά τεστ και ας εχεις εμβολιαστεί...

και στην τελική 3 μάσκες φορούσες (πιο υπερβολή πεθαίνεις!!!! 😆😆😆 αχαχαχαχα!!! εγώ με 2 και υποφέρω..) αίμα θα σου έπαιρναν!!! δεν θα τους μοιραζες φιλιά..

Τραγικοί!!!!!!!

Καλά αποτελέσματα!!!! 😍😍 Ευχόμαι θετική χοριακή πάνω απ' όλα και όλα τα υπόλοιπα εντός ορίων!!! 🙏🙏🙏

Αναμένουμε τα νέα σου!!!!! και πάλι περαστικά και σιδερένια!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σίγουρα το βάψιμο κάνει ζημιά στο δέρμα! Εγώ βάζω απ όλα χαχαχα ο άντρας μου με βαριέται που για να ξαπλώσω πρέπει να βάλω διαφορα πάνω μου χαχαχαχα και λέει ότι μυρίζω χόρτα χαχαχαχα

έκλαψα με τα χόρτα!!!!!!!! αχαχαχχαχαχαχα!!! κι εμένα η ενυδατική σώματος του μυρίζει λέει αγγουράκι!!!!

του λέω δεν πειράζει!! ας σου μυρίζει και κουνουπίδι!!!! πλέρωνε εσύ και μη μιλάς!!!!!!! 😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ κορίτσι μου έχεις απόλυτο δίκιο!!!!! Είμαστε ζούγκλα!! Αν έχεις πυρετό σε αφήνουν στο έλεός σου και ας έχεις αρνητικά τεστ και ας εχεις εμβολιαστεί...

και στην τελική 3 μάσκες φορούσες (πιο υπερβολή πεθαίνεις!!!! 😆😆😆 αχαχαχαχα!!! εγώ με 2 και υποφέρω..) αίμα θα σου έπαιρναν!!! δεν θα τους μοιραζες φιλιά..

Τραγικοί!!!!!!!

Καλά αποτελέσματα!!!! 😍😍 Ευχόμαι θετική χοριακή πάνω απ' όλα και όλα τα υπόλοιπα εντός ορίων!!! 🙏🙏🙏

Αναμένουμε τα νέα σου!!!!! και πάλι περαστικά και σιδερένια!!! ❤️

Aφου ολοι με κοίταζαν με μισό μάτι , που φορούσα τόσες μάσκες...σου λέει τρελή είναι αυτή...κορίτσια είμαι πολύ υπεύθυνη , δεν μπορώ να διανοηθω ότι εξαιτίας μου θα δημιουργηθεί πρόβλημα...δεν θα έθετα κανέναν σε κίνδυνο , πήγα με μεγάλη προσοχή...αν και δεν έχω κοβιντ...Τελοσπαντων , ευχαριστώ για τις ευχές...Σήμερα είναι η μέρα της περιόδου...δεν πονάω ούτε έχω καφέ κτλ...βέβαια είναι νωρίς , έχω κάνει και την Κυριακή ένα αρνητικοτατο τεστ επομένως την χοριακη την έκανα γιατί μου είχε πει ο γιατρός θέλω να την κάνεις έρθει δεν έρθει...πιστεύω μέχρι το βράδυ θα έρθει!! Δεν πειράζει όμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η iriana είπε:

Μπράβο!!! Φουλ οργάνωση!! Κολλαγόνο δεν έχω πάρει ποτέ.. έχω την αίσθηση ότι δεν κάνει κάτι.. αλλά κρέμες προσπαθώ να βάζω εννοείται!!! Για τον ψευδάργυρο δεν το ήξερα!! Θα το ψάξω όμως!! 

Τους τελευταιους μηνες δεν πρόσεξα πολύ και γι αυτό την έπαθα λίγο... 

για τον ψευδάργυρο μου το είπε μια γιατρος! Είχα στο χέρι ραγάδες και μου είπε ότι πρέπει να έχω έλλειψη ψευδαργύρου, αλλά να πω την αλήθεια δεν πηρα γιατί οι βιταμίνες που παιρνω έχουν ήδη μέσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@iriana μου καλημέρα!!!! μιας και έθιξες το θέμα των ραγάδων, μια καλή φίλη που έμεινε έγκυος φορούσε αμυγδαλέλαιο και έμεινε πολύ ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα!!!

Η νύφη μου είχε πάρει μια κρέμα της frezyderm για ραγάδες. κι σε αυτή άρεσε πολύ η κρέμα και το σώμα της τώρα είναι σούπερ!!

Αχ κορίτσια κι εγώ το έχω με την περιποίηση.. όχι σε υπερβολικό βαθμό αλλα τις κρεμούλες μου ημέρας, νύχτας και ματιών τις τιμάω καθημερινά!! εννοείται καθημερινά ενυδατική σώματος και που και που θεραπεια με αμυγδαλέλαιο και καστορέλαιο (αμυγδαλέλαιο στο πρόσωπο και καστορέλαιο στα μαλλιά)!! γνκ όσο μπορώ το ψάχνω και με προιόντα φυσικά.. πχ στις αρχές του καλοκαιριού είχα έντονη ξηροδερμία στα δάχτυλα των ποδιών και στα πέλματα και βρήκα στο ίντερνετ ότι με ποδόλουτρα (νερό και μαγειρική σόδα ή νερό-χοντρο αλάτι και ξύδι) το αντιμετωπίζεις... άλλο πόδι η δικιά σου!!!! 😆😆😆

όσο δεν έχουμε υποχρεώσεις και παιδιά ας τα κάνουμε!!! μετά θα τρέχουμε σαν τις παλαβές!!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Εγώ κορίτσια έχω πάρα πολλές ραγαδες από μικρή.... Δυστυχώς ... 

Κ είμαι 29 αλλά δεν παίζει ρόλο η ηλικία, κ νερό πίνω πολύ , κ γυμναστική κάνω κ διατροφή κάνω , αλλά νομίζω είναι καθαρά Τύπος δέρματος...

Εγώ με την εγκυμοσύνη το μόνο που σκέφτομαι είναι οι πόνοι που έχω , στο σώμα μου ,γιατί σακατευτηκα παλιά που έκανα αθλητισμό....κ σκέφτομαι πως θα ανταπεξέλθω στο βάρος .  Είναι υποχρεωτικό στην εγκυμοσύνη να σταματήσεις γυμναστική; Η μπορείς να κάνεις κάτι ; Τύπου πιλάτες ;

Απ ότι ξέρω έχει γυμναστική για έγκυες αλλά αυτό πρώτα θα πρέπει να το μιλήσεις με τον γιατρο σου όταν με το καλό γίνει το θαυματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Μα τώρα είναι πράγματα αυτά;;; Δεν υπάρχει μόνο ο κορωνοιος ρε κορίτσια , άλλα τόσα προβλήματα...οκ καταλαβαίνω μην γίνει διασπορά...αλλά δεν είναι αυτός ο τρόπος...βρες μια άλλη λύση...όσοι περίμεναν να κάνουν εξετάσεις δεν κρατούσαν καμία απόσταση μεταξύ τους μιλούσαν και κάποιοι είχαν ακάλυπτοι τη μύτη...εγώ τους πείραξα που δεν μπορούσα να πάρω ανάσα με 3 μάσκες και που είπα στον προηγούμενο και στον επόμενο είμαι ανάμεσα σας και βγήκα έξω;;;; Έλεος δηλαδή , πραγματικά!!! Ζούμε σε μια ζούγκλα....κάποια στιγμή είχατε αναφέρει την επαρχία στη συζήτηση , κορίτσια οποία μπορεί να φύγει....συγνώμη βρε κορίτσια για τον τόνο της φωνής μου , έφαγα μεγάλη ταλαιπωρία, πήγα σε 2 μικροβιολογικά , στο πρώτο περίμενα κιόλας δεν το ήξερα ότι υπάρχει τέτοια νομοθεσία...στο 3ο γέλασαν και με δέχτηκαν φυσικά...και μου είπαν για μια εγκυμονούσα που έπρεπε να κάνει τις καθιερωμένες εξετάσεις αλλά είχε και γρίπη και δεν την δέχονταν...δηλαδή τι να έκανε αυτή η κοπέλα που να πήγαινε;;; Έχω συγχυστει πάρα πολύ...

Εχεις μεγάλο δίκιο δυστυχως αντιμετωπίζουμε τον κορωνοιο λες και είναι χολέρα! Συμφωνώ να προσέχουμε ομως υπάρχουν τόσοι άρρωστοι με χρονιές νόσους που ταλαιπωρούνται αφάνταστα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

έκλαψα με τα χόρτα!!!!!!!! αχαχαχχαχαχαχα!!! κι εμένα η ενυδατική σώματος του μυρίζει λέει αγγουράκι!!!!

του λέω δεν πειράζει!! ας σου μυρίζει και κουνουπίδι!!!! πλέρωνε εσύ και μη μιλάς!!!!!!! 😆😆😆😆

Χαχαχα αστούς καλέ όταν μας θέλουν μπουμπούκια πρέπει να υποστούν και τις μυρωδιές!!! 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και έκαναν την εμφάνιση τους τα καφέ ροζ , μην τα μελετήσω , αμέσως να έρθουν....πάντως έκανα την ένεση Δευτέρα 11 μισή η ώρα , και η ωορρηξία σύμφωνα με την περίοδο μου μου έγινε Τετάρτη 10 η ώρα.... Δηλαδή 36 περίπου ώρες μετά... Αφού μου ήρθε αυτήν την Τετάρτη στις 10 ας πούμε...αυτά δουλεύουν ρολόι , το γιατί άγνωστο πάλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Aφου ολοι με κοίταζαν με μισό μάτι , που φορούσα τόσες μάσκες...σου λέει τρελή είναι αυτή...κορίτσια είμαι πολύ υπεύθυνη , δεν μπορώ να διανοηθω ότι εξαιτίας μου θα δημιουργηθεί πρόβλημα...δεν θα έθετα κανέναν σε κίνδυνο , πήγα με μεγάλη προσοχή...αν και δεν έχω κοβιντ...Τελοσπαντων , ευχαριστώ για τις ευχές...Σήμερα είναι η μέρα της περιόδου...δεν πονάω ούτε έχω καφέ κτλ...βέβαια είναι νωρίς , έχω κάνει και την Κυριακή ένα αρνητικοτατο τεστ επομένως την χοριακη την έκανα γιατί μου είχε πει ο γιατρός θέλω να την κάνεις έρθει δεν έρθει...πιστεύω μέχρι το βράδυ θα έρθει!! Δεν πειράζει όμως...

Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Και έκαναν την εμφάνιση τους τα καφέ ροζ , μην τα μελετήσω , αμέσως να έρθουν....πάντως έκανα την ένεση Δευτέρα 11 μισή η ώρα , και η ωορρηξία σύμφωνα με την περίοδο μου μου έγινε Τετάρτη 10 η ώρα.... Δηλαδή 36 περίπου ώρες μετά... Αφού μου ήρθε αυτήν την Τετάρτη στις 10 ας πούμε...αυτά δουλεύουν ρολόι , το γιατί άγνωστο πάλι....

δεν υπάρχει περίπτωση να είναι αίμα εμφύτευσης;;; 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Και έκαναν την εμφάνιση τους τα καφέ ροζ , μην τα μελετήσω , αμέσως να έρθουν....πάντως έκανα την ένεση Δευτέρα 11 μισή η ώρα , και η ωορρηξία σύμφωνα με την περίοδο μου μου έγινε Τετάρτη 10 η ώρα.... Δηλαδή 36 περίπου ώρες μετά... Αφού μου ήρθε αυτήν την Τετάρτη στις 10 ας πούμε...αυτά δουλεύουν ρολόι , το γιατί άγνωστο πάλι....

Πολυ λυπαμαι κοριτσι μου αλλα παμε για τον επομενο μηνα! Να βγουν και ο ιεξετασεις σου σημερα και να γινεις καλα και να συνεχισεις δυνατα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@iriana μου καλημέρα!!!! μιας και έθιξες το θέμα των ραγάδων, μια καλή φίλη που έμεινε έγκυος φορούσε αμυγδαλέλαιο και έμεινε πολύ ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα!!!

Η νύφη μου είχε πάρει μια κρέμα της frezyderm για ραγάδες. κι σε αυτή άρεσε πολύ η κρέμα και το σώμα της τώρα είναι σούπερ!!

Αχ κορίτσια κι εγώ το έχω με την περιποίηση.. όχι σε υπερβολικό βαθμό αλλα τις κρεμούλες μου ημέρας, νύχτας και ματιών τις τιμάω καθημερινά!! εννοείται καθημερινά ενυδατική σώματος και που και που θεραπεια με αμυγδαλέλαιο και καστορέλαιο (αμυγδαλέλαιο στο πρόσωπο και καστορέλαιο στα μαλλιά)!! γνκ όσο μπορώ το ψάχνω και με προιόντα φυσικά.. πχ στις αρχές του καλοκαιριού είχα έντονη ξηροδερμία στα δάχτυλα των ποδιών και στα πέλματα και βρήκα στο ίντερνετ ότι με ποδόλουτρα (νερό και μαγειρική σόδα ή νερό-χοντρο αλάτι και ξύδι) το αντιμετωπίζεις... άλλο πόδι η δικιά σου!!!! 😆😆😆

όσο δεν έχουμε υποχρεώσεις και παιδιά ας τα κάνουμε!!! μετά θα τρέχουμε σαν τις παλαβές!!! 😉

Πολυ ωραια ακουγονται αληθεια αλλα εγω δεν κανω τιποτα, αν και δεν μου φαινεται εμφανισιακα οτι δεν προσεχω κλπ, αλλα απλά δεν ειναι στο χαρακτηρα μου τα βαριεμαι πολυ ολα αυτα απο μικρη 😆  Make up κατι απλο κλπ ναι αλλα ουτε μια κρεμα τιποτα. Βαριεμαι τα ψωνια κλπ χαχαχα Εχω προσπαθησει παρα πολλες φορες να τα ξεκινησω κρεμες κλπ αλλα μετα απο 1-2 μερες ενθουσιασμου σταματαω. Φαντασου να κανω και παιδι 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@iriana μου καλημέρα!!!! μιας και έθιξες το θέμα των ραγάδων, μια καλή φίλη που έμεινε έγκυος φορούσε αμυγδαλέλαιο και έμεινε πολύ ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα!!!

Η νύφη μου είχε πάρει μια κρέμα της frezyderm για ραγάδες. κι σε αυτή άρεσε πολύ η κρέμα και το σώμα της τώρα είναι σούπερ!!

Αχ κορίτσια κι εγώ το έχω με την περιποίηση.. όχι σε υπερβολικό βαθμό αλλα τις κρεμούλες μου ημέρας, νύχτας και ματιών τις τιμάω καθημερινά!! εννοείται καθημερινά ενυδατική σώματος και που και που θεραπεια με αμυγδαλέλαιο και καστορέλαιο (αμυγδαλέλαιο στο πρόσωπο και καστορέλαιο στα μαλλιά)!! γνκ όσο μπορώ το ψάχνω και με προιόντα φυσικά.. πχ στις αρχές του καλοκαιριού είχα έντονη ξηροδερμία στα δάχτυλα των ποδιών και στα πέλματα και βρήκα στο ίντερνετ ότι με ποδόλουτρα (νερό και μαγειρική σόδα ή νερό-χοντρο αλάτι και ξύδι) το αντιμετωπίζεις... άλλο πόδι η δικιά σου!!!! 😆😆😆

όσο δεν έχουμε υποχρεώσεις και παιδιά ας τα κάνουμε!!! μετά θα τρέχουμε σαν τις παλαβές!!! 😉

Το αμύγδαλελαιο είναι πολύ καλό οντως το άκουσα σε γυναίκες που το έβαζαν στην εγκυμοσύνη! Και της frezydeerm συμφωνώ άκουσα πολύ καλά σχόλια! Εγώ χρησιμοποιώ διαφορά προϊόντα της feezyderm και είμαι πολύ ευχαριστημένη! 
 

οντως όταν θες βρίσκεις πολλες φυσικές λύσεις! Και εγώ όλα μου τα προϊόντα προσπαθω να είναι φυσικά μην έχουν πολλά πολλά χημικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

έκλαψα με τα χόρτα!!!!!!!! αχαχαχχαχαχαχα!!! κι εμένα η ενυδατική σώματος του μυρίζει λέει αγγουράκι!!!!

του λέω δεν πειράζει!! ας σου μυρίζει και κουνουπίδι!!!! πλέρωνε εσύ και μη μιλάς!!!!!!! 😆😆😆😆

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα αστούς καλέ όταν μας θέλουν μπουμπούκια πρέπει να υποστούν και τις μυρωδιές!!! 😆😆😆

Εγω θα σας συμβουλευα να σταματησετε να παστωνεστε ολη μερα με αηδιες και να κανετε σεξ οσο πιο συχνα μπορειτε και θα δειτε τοτε σφριγηλοτητα και φρεσκαδα!!!! που τα αφηνετε τα καημενα τα αγορακια να σας περιμενουν ποτε θα αποφασισετε να πατε να ξαπλωσετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

 

Εγω θα σας συμβουλευα να σταματησετε να παστωνεστε ολη μερα με αηδιες και να κανετε σεξ οσο πιο συχνα μπορειτε και θα δειτε τοτε σφριγηλοτητα και φρεσκαδα!!!! που τα αφηνετε τα καημενα τα αγορακια να σας περιμενουν ποτε θα αποφασισετε να πατε να ξαπλωσετε

Και αυτό το κάνουμε βρε αλλά δυστυχως εγώ με τον άντρα μου μόνο τα βραδια βρισκόμαστε όλη μέρα δουλεια! Εγώ δουλεύω και εκτός της πόλης μου όποτε βράδυ τον βλέπω! Αλλά τα ΣΚ που είμαστε όλη μέρα μαζί ζούμε τον έρωτα μας 😜 θα κοιμηθούμε και λίγο παραπάνω θα κάνουμε και τρελίτσες λίγο παραπάνω θα φάμε και το πρωινό μας αλλά την υπόλοιπη εβδομάδα μόνο όταν πάμε για ύπνο θα κάνουμε ότι κάνουμε 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μήπως έχει δοκιμάσει καμία τις πολυβιταμινες Ova-Max ? 

Έχει κάποια άποψη για αυτο το προϊόν? 

Μου το συνέστησε ο γιατρός, απο οτι διάβασα και μου είπε βοηθάει τη ποιότητα του ωαρίου 

Άντε να δούμε.. 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η iriana είπε:

Βάλε τις κρέμες σου κοριτσι μου!!! Οι άντρες μας μας θέλουν περιποιημενες και με δερματακι βελούδινο!!! 

Αυτής της λογικής είμαι κ εγώ. Κ απ´ ότι καταλαβαίνω αρέσει στον άντρα μου, που προσέχω τον εαυτό μου. Κρατάει το παιδάκι μας για να κάνω νύχια, μαλλιά, λέιζερ, θεραπείες προσώπου κ οτιδήποτε άλλο. Αφήστε που όσο πιο μικρές ξεκινάμε τα beaute μας, τόσο πιο φρέσκες θα είμαστε μεγαλώνοντας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αρνητική η χοριακη εννοείται να ήδη είχε κάνει από το πρωί την εμφάνιση της η αγαπημένη μου περίοδος....οι εξετάσεις πολύ καλές μόνο μια τρανσαμιναση ανεβασμένη γιατί από τη κύριακη έχω πιει 2 κουτιά ντεπον με 39,5 πυρετό , το να έκανα...δεν έτρωγα και καθόλου...έχει κατέβει πολύ ο πυρετός και αισθάνομαι καλύτερα...όσο για την περίοδο καλύτερα που δεν ήρθε τόσο πυρετό και φάρμακα που ήπια...αλλά δεν ξέρω τι να κάνω !! Ν αφήσω αυτόν τον μήνα ή να ξεκινήσω διαδικασία εξωσωματικής ή να κάνω μια προσπάθεια σπερματεγχυνση , δεν ξέρω ....3 χρόνια τώρα κουράστηκαμε...τι να κάνουμε βρε κορίτσια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η iriana είπε:

Βάλε τις κρέμες σου κοριτσι μου!!! Οι άντρες μας μας θέλουν περιποιημενες και με δερματακι βελούδινο!!! 

Ο δικός μου πάλι με θέλει διάθεσημη... Ακόμα και με τα πόδια αξυριστα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...