Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κι εγώ κουράστηκα, δεν κάνω τίποτα από γυμναστική λέω να το αλλάξω όμως😍

Εγώ κορίτσια μου αγαπώ πολύ τη γυμναστική!! Και γυμναζόμουν πολύ. ωστόσο, 2 χρόνια πριν είχα ένα ατύχημα με εξαρθρωση ώμου στο cross fit (πολύ άτυχη στιγμή) και από τότε ψιλοαπέχω. χθες πηγα λίγο για τρέξιμο αλλά τι να σου κάνει αν δεν λιώσεις;;

Με τον κορονοιο εν τω μεταξύ μας τα έχουν κόψει όλα και φοβάμαι όσο να πεις.. οπότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μην το λες ρε κοριτσι!!! Υπάρχουν έγκυες που δεν έχουν συμπτώματα κούρασης.. Ειδικά εσύ κρατιέσαι σε φόρμα με τόση γυμναστική οπότε ο οργανισμός σου θα είναι ιδιαίτερα δυνατός!! 💪💪

Πάντως εγώ κουράστηκα και μόνο που διάβασα όσα έκανες!!! 🤣🤣🤣🤣 Χαρά στο κουράγιο σου!! 

Χαχαχα αλήθεια μετα από 1.5 χρόνο απών λόγο κορωνοιου επιτελους πήρα μπρος! Δεν μπορώ χωρις την άσκηση είναι η ψυχοθεραπεία μου 

Δεν ξέρω θα δείξει σε λιγες μερούλες τι κάναμε πάλι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν ξέρω αν είναι κάτι αλλά και χθες και σήμερα και ειδικότερα τώρα τις τελευταίες ώρες νοιώθω πόνους περιόδου και είμαι στην 21η μέρα του κύκλου...Δεν ξέρω ρε παιδί μου αλλά μετά την σπερματεγχυνση όλο κάτι περίεργα νοιώθω...ειδικά όμως αυτά τα πονακια των τελευταίων ημερών δεν είναι του μυαλού μου..τα νοιώθω έντονα...τώρα νοιώθω λες και θα μου έρθει περίοδος την επόμενη ώρα...τι να πω...είναι φυσιολογικό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εγώ κορίτσια μου αγαπώ πολύ τη γυμναστική!! Και γυμναζόμουν πολύ. ωστόσο, 2 χρόνια πριν είχα ένα ατύχημα με εξαρθρωση ώμου στο cross fit (πολύ άτυχη στιγμή) και από τότε ψιλοαπέχω. χθες πηγα λίγο για τρέξιμο αλλά τι να σου κάνει αν δεν λιώσεις;;

Με τον κορονοιο εν τω μεταξύ μας τα έχουν κόψει όλα και φοβάμαι όσο να πεις.. οπότε...

Εμένα μου αρέσει πολύ το πιλάτες το θεωρώ το καλύτερο για όλα τα σώματα και  για ολες τις ηλικίες! Και εγώ 1.5 χρόνο ψιλό έκανα ποδήλατο, μόνη μου  στο σπίτι κάτι έκανα αλλά μην φανταστείς, αλλά είναι αυτό που λες αν δεν λιώσεις δεν καταλαβαινεις γυμναστική! Ο κορονοιος ήταν μια πολύ καλή δικαιολογία για να κάτσουμε λίγο να φάμε και κάτι παραπάνω αλλά ως εκεί εμβολιαστήκαμε κιολας καπως πρέπει να ξανά έρθουμε στην πραγματική μας ζωή! Εμένα ειλικρινά με είχε κουράσει τον θεωρώ και ισως υπεύθυνο που δεν καταφέραμε να αποκτήσουμε το θαύμα μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω αν είναι κάτι αλλά και χθες και σήμερα και ειδικότερα τώρα τις τελευταίες ώρες νοιώθω πόνους περιόδου και είμαι στην 21η μέρα του κύκλου...Δεν ξέρω ρε παιδί μου αλλά μετά την σπερματεγχυνση όλο κάτι περίεργα νοιώθω...ειδικά όμως αυτά τα πονακια των τελευταίων ημερών δεν είναι του μυαλού μου..τα νοιώθω έντονα...τώρα νοιώθω λες και θα μου έρθει περίοδος την επόμενη ώρα...τι να πω...είναι φυσιολογικό;;;

Κορίτσι μου δεν ξέρω τι είναι γιατί δεν έχω κάνει ποτέ σπερματέγχυση δεν ξέρω αν όλα αυτά τα νιωθεις! Εσυ κανονικά ποτέ περιμένεις περίοδο; 21η δεν είναι καπως νωρις για πονακια; δεν ξέρω προσπάθησε να μη τα σκέφτεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω αν είναι κάτι αλλά και χθες και σήμερα και ειδικότερα τώρα τις τελευταίες ώρες νοιώθω πόνους περιόδου και είμαι στην 21η μέρα του κύκλου...Δεν ξέρω ρε παιδί μου αλλά μετά την σπερματεγχυνση όλο κάτι περίεργα νοιώθω...ειδικά όμως αυτά τα πονακια των τελευταίων ημερών δεν είναι του μυαλού μου..τα νοιώθω έντονα...τώρα νοιώθω λες και θα μου έρθει περίοδος την επόμενη ώρα...τι να πω...είναι φυσιολογικό;;;

Μακάρι κορίτσι μου να είναι κάτι καλό...μακάρι , μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η iriana είπε:

Μια απ τα ίδια κορίτσι.. καλά εμείς όντως μοιάζουμε...! Κι εγώ με τραυματισμό από crossfit 2 χρόνια πριν.. από τότε προσπαθώ να επανέλθω, τρέχω λίγο.. προσπαθώ να κάνω στο σπίτι γτ στο γυμναστήριο φοβάμαι να πάω.. Αλλά τι να το κάνεις... σαν την προπόνηση που έκανα στο crossfit δεν μπορώ να κάνω.. πολύ με στεναχωρεί αυτό.. 😣

Ελπίζω να επανέλθετε σύντομα κορίτσια γιατί η γυμναστική είναι ένα μέσο για να νιώθουμε εμεις καλά βοηθά στο στρες και στην ένταση! 
 

Εγώ η αλήθεια ποτέ δεν συμπάθησα το cross fit ο άντρας μου φυσιοθεραπευτής λέει ότι είναι το χειρότερο είδος γυμναστικής έχει τους περισσότερους τραυματισμούς και σε ώμους και σε γόνατα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η iriana είπε:

Μια απ τα ίδια κορίτσι.. καλά εμείς όντως μοιάζουμε...! Κι εγώ με τραυματισμό από crossfit 2 χρόνια πριν.. από τότε προσπαθώ να επανέλθω, τρέχω λίγο.. προσπαθώ να κάνω στο σπίτι γτ στο γυμναστήριο φοβάμαι να πάω.. Αλλά τι να το κάνεις... σαν την προπόνηση που έκανα στο crossfit δεν μπορώ να κάνω.. πολύ με στεναχωρεί αυτό.. 😣

Εγώ πάντως κορίτσια μου , καλημέρα κιόλας , με τον ώμο μου που έκανα μερική ρήξη μυών στο χέρι σε 3 κιόλας μύες , πήγα στο bms physio στη Νέα Ιωνία έκανα από κατάσταση κ είμαι τέλεια πια, έκλαιγα απαρηγόρητη δεν μπορούσα να το κουνήσω....

Κ σήμερα είμαι Αθήνα 🌄 είχα έρθει χθες από να πάω εκεί φυσικοθεραπεία για τα γόνατα μου , k είμαι λίγο καλύτερα! Πονάω λιγότερο μπορώ να πω !

Ασχολείται πολύ με αθλητές κ έχει πολύ εμπειρία , αλλά μιλάμε για πόνο 🙄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η iriana είπε:

Μια απ τα ίδια κορίτσι.. καλά εμείς όντως μοιάζουμε...! Κι εγώ με τραυματισμό από crossfit 2 χρόνια πριν.. από τότε προσπαθώ να επανέλθω, τρέχω λίγο.. προσπαθώ να κάνω στο σπίτι γτ στο γυμναστήριο φοβάμαι να πάω.. Αλλά τι να το κάνεις... σαν την προπόνηση που έκανα στο crossfit δεν μπορώ να κάνω.. πολύ με στεναχωρεί αυτό.. 😣

Kαλά απίστευτο!! Δυστυχώς από το crossfit έχουν τραυματιστεί πολλοί.. λίγο οι προπονητές που δεν δίνουν την απαραίτητη σημασία, λίγο η δική μας ασχετοσύνη (εννοώ πρέπει να κάνουμε για ζέσταμα π.χ. πολύ περισσότερη ώρα και διατάσεις από ότι κάναμε στην προπόνηση), λίγο η υπερβολή κάποιων να γίνουν αρσιβαρίστες από τη μια μέρα στην άλλη, την πατήσαμε. 😔 Αλλά εμένα ήταν όντως πολύ ανάποδη μέρα εκείνη..

Anyway, τώρα με τον covid κι εγω φοβάμαι πολύ.. θα κανω συστηματικα τρεξιμο αλλά και πάλι δε νιώθω οτι εκτονώνομαι οπως στην προπόνηση..

Όπως είπε και η @Raf123(νομίζω) η γυμναστικη ειναι η ψυχοθεραπεία μου!!! Εκτονώνω πολλή ένταση από μέσα μου και μου λείπει αφάνταστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ελπίζω να επανέλθετε σύντομα κορίτσια γιατί η γυμναστική είναι ένα μέσο για να νιώθουμε εμεις καλά βοηθά στο στρες και στην ένταση! 
 

Εγώ η αλήθεια ποτέ δεν συμπάθησα το cross fit ο άντρας μου φυσιοθεραπευτής λέει ότι είναι το χειρότερο είδος γυμναστικής έχει τους περισσότερους τραυματισμούς και σε ώμους και σε γόνατα! 

Δίκιο έχει ο άνθρωπος!! πάμε εκεί και από τη μια μερα στην άλλη νομίζουμε θα γίνουμε πύρρος δήμας!!! 😂😂😂😂

(βέβαια πήγαινα πολύ συντηριτικά και δεν έβαζα πολλά κιλά αλλά και πάλι το κόρμι δεν ανταποκρίνεται πάντα.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Εγώ πάντως κορίτσια μου , καλημέρα κιόλας , με τον ώμο μου που έκανα μερική ρήξη μυών στο χέρι σε 3 κιόλας μύες , πήγα στο bms physio στη Νέα Ιωνία έκανα από κατάσταση κ είμαι τέλεια πια, έκλαιγα απαρηγόρητη δεν μπορούσα να το κουνήσω....

Κ σήμερα είμαι Αθήνα 🌄 είχα έρθει χθες από να πάω εκεί φυσικοθεραπεία για τα γόνατα μου , k είμαι λίγο καλύτερα! Πονάω λιγότερο μπορώ να πω !

Ασχολείται πολύ με αθλητές κ έχει πολύ εμπειρία , αλλά μιλάμε για πόνο 🙄 

Τι λες ρε κορίτσι;;; αυτό είναι δίπλα μου!! Ν.Ιωνία μένω. Το προτείνεις δλδ ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου δεν ξέρω τι είναι γιατί δεν έχω κάνει ποτέ σπερματέγχυση δεν ξέρω αν όλα αυτά τα νιωθεις! Εσυ κανονικά ποτέ περιμένεις περίοδο; 21η δεν είναι καπως νωρις για πονακια; δεν ξέρω προσπάθησε να μη τα σκέφτεσαι 

Καλημέρα...Αυτό προσπαθώ να κάνω να το σκέφτομαι γιατί μπορεί να είναι τυχαιο...έτσι κι αλλιώς όσο μεγαλώνω η κάθε περίοδος μου είναι διαφορετική.. αλλά πονακια αλλά τσιμπήματα χαμηλά οπότε μπορεί να είναι και της περιόδου...κανονικά Δευτέρα Τρίτη περιμένω.. γιατί έχω κύκλο 26 ημερών και καμία φορά 27 ημερών...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lavie είπε:

Καλημέρα...Αυτό προσπαθώ να κάνω να το σκέφτομαι γιατί μπορεί να είναι τυχαιο...έτσι κι αλλιώς όσο μεγαλώνω η κάθε περίοδος μου είναι διαφορετική.. αλλά πονακια αλλά τσιμπήματα χαμηλά οπότε μπορεί να είναι και της περιόδου...κανονικά Δευτέρα Τρίτη περιμένω.. γιατί έχω κύκλο 26 ημερών και καμία φορά 27 ημερών...

Μακάρι κάτι να ψήνεται εκεί μέσα!! Προσπάθησε ακόμη λίγο υπομονή μη τα σκέφτεσαι και θα περάσουν οι μερες να μας πεις τα νέα σου! Εγώ περιμένω να μου έρθει την Κυριακή αλλά τίποτα από συμπτώματα όποτε μάλλον τον επόμενο μήνα πάλι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Τι λες ρε κορίτσι;;; αυτό είναι δίπλα μου!! Ν.Ιωνία μένω. Το προτείνεις δλδ ε;

Αν πας εκεί , το έχει ο Θανάσης να του πεις πως σε στέλνω..αν πας θα σου πω το όνομα μου αν θες....

Με έσωσε πρώτη φορά Το 2017 που είχα ατροφία στο νεύρο που ποδιού κ το έσερνα κ είχα να κάνω 4 χρόνια γυμναστική.....

Άστο κορυφή ο άνθρωπος !

Κ μετά πήγα για τραυματισμο στον ώμο!

Τώρα μετά από χρόνια ξανά με είδε για γόνατα τον εμπιστεύομαι τυφλά 

Βλέπει πολλούς αθλητές ! Το προτείνω ναι μπες δες κιόλας .

Η κλείσε μια εξέταση να σου πει!κ να δεις κιόλας αν σ αρέσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Αν πας εκεί , το έχει ο Θανάσης να του πεις πως σε στέλνω..αν πας θα σου πω το όνομα μου αν θες....

Με έσωσε πρώτη φορά Το 2017 που είχα ατροφία στο νεύρο που ποδιού κ το έσερνα κ είχα να κάνω 4 χρόνια γυμναστική.....

Άστο κορυφή ο άνθρωπος !

Κ μετά πήγα για τραυματισμο στον ώμο!

Τώρα μετά από χρόνια ξανά με είδε για γόνατα τον εμπιστεύομαι τυφλά 

Βλέπει πολλούς αθλητές ! Το προτείνω ναι μπες δες κιόλας .

Η κλείσε μια εξέταση να σου πει!κ να δεις κιόλας αν σ αρέσει

Ρε κορίτσια το έχω απορία εσείς που γυμνάζεστε έχετε πόνους ;

Κάνω ήπια γυμναστική αλλά με πονάνε τα χέρια 😂 τενοντίτιδες, μια τα πόδια γόνατα χονδροπάθεια μια ισχύο μια ο κωλος😂😂😂😂😂 μόνο εγώ τα έχω αυτά ; Η κ εσείς :;

Ο Σύντροφός μου ζητά κάρτα αλλαγής 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι κάτι να ψήνεται εκεί μέσα!! Προσπάθησε ακόμη λίγο υπομονή μη τα σκέφτεσαι και θα περάσουν οι μερες να μας πεις τα νέα σου! Εγώ περιμένω να μου έρθει την Κυριακή αλλά τίποτα από συμπτώματα όποτε μάλλον τον επόμενο μήνα πάλι! 

Κοριτσάκι μου μπορεί να τύχει και μα μην εχουμε συμπτώματα και όντως να ψήνεται κάτι εκει μέσα οπότε μην το βάζεις κάτω...θα δούμε τις επόμενες μέρες.. Να κάνουμε υπομονή και όλα θα γίνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Ρε κορίτσια το έχω απορία εσείς που γυμνάζεστε έχετε πόνους ;

Κάνω ήπια γυμναστική αλλά με πονάνε τα χέρια 😂 τενοντίτιδες, μια τα πόδια γόνατα χονδροπάθεια μια ισχύο μια ο κωλος😂😂😂😂😂 μόνο εγώ τα έχω αυτά ; Η κ εσείς :;

Ο Σύντροφός μου ζητά κάρτα αλλαγής 😂

Χαχαχα τενοντίτιδα παθαίνω και εγώ από το τενις αλλα απο τη γυμναστική όχι, έμαθα να τα κάνω σωστά λόγο της δουλειάς του άντρα μου για να μην τραυματίζομαι αλλα με το τενις σπάω κ καρπό απο την βιασύνη 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι κάτι να ψήνεται εκεί μέσα!! Προσπάθησε ακόμη λίγο υπομονή μη τα σκέφτεσαι και θα περάσουν οι μερες να μας πεις τα νέα σου! Εγώ περιμένω να μου έρθει την Κυριακή αλλά τίποτα από συμπτώματα όποτε μάλλον τον επόμενο μήνα πάλι! 

Κι εγώ τίποτα από συμπτώματα και περιμένω Κυριακή αλλά το παίρνω για καλό!

Γιατί πολλές φορές είχα όσα συμπτώματα μπορείς να φανταστείς και τίποτα!

Σκέψου θετικά και μην ψάχνεις συμπτώματα! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η lavie είπε:

Καλημέρα...Αυτό προσπαθώ να κάνω να το σκέφτομαι γιατί μπορεί να είναι τυχαιο...έτσι κι αλλιώς όσο μεγαλώνω η κάθε περίοδος μου είναι διαφορετική.. αλλά πονακια αλλά τσιμπήματα χαμηλά οπότε μπορεί να είναι και της περιόδου...κανονικά Δευτέρα Τρίτη περιμένω.. γιατί έχω κύκλο 26 ημερών και καμία φορά 27 ημερών...

Ναι ασχολησου με κατι αλλο λιγο, θετικη σκεψη και ελπιζουμε σε ενα πολυ θετικο τεστακι😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Κι εγώ τίποτα από συμπτώματα και περιμένω Κυριακή αλλά το παίρνω για καλό!

Γιατί πολλές φορές είχα όσα συμπτώματα μπορείς να φανταστείς και τίποτα!

Σκέψου θετικά και μην ψάχνεις συμπτώματα! ♥️

Κορίτσια καλησπέρα! Εγώ πάντως δεν είχα ούτε ένα σύμπτωμα όταν πήρα θετικό τεστακι ( μόνο πρησμένο στήθος) άρα μην απογοητεύεστε καθόλου, όσες δεν νοιωθετε κάτι ιδιαίτερο. Εύχομαι να είναι η σειρά σας και να πάρετε θετικά τεστ, χοριακες...όλα!😄 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλησπέρα!! Να έρχεστε κι από δω κορίτσια εσείς που περιμένετε τα μωρακια σας, να μας εμψυχώνετε κι εμάς που προσπαθούμε!!! 

Βρε κορίτσια, διαβάζω κατά καιρούς για κοπέλες που είχαν θετικο τεστακι πριν την καθυστέρηση.. πόσο πιθανό είναι αυτο;; θέλω να πω, τα τεστ εγκυμοσυνης hometest λένε ότι έχουν μεγάλη ευαισθησία.. άρα από τη 12μερα μετά την ωορρηξία θα έπρεπε να δείξουν.. Απλές σκέψεις για να ψαλιδισω τον χρόνο και να μάθω ή να απογοητευτώ νωρίτερα! 🙄

 

Τα τεστ εγκυμοσυνης δειχνουν και πιο νωρις απτην καθυστερηση οντως σε αρκετες περιπτωσεις αλλα γθια σιγουρα αν θες περιμενε πρωτη μερα καθυστερησης! Αχ μακαρι κοριτσι μου να σου βγει θετικο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα τενοντίτιδα παθαίνω και εγώ από το τενις αλλα απο τη γυμναστική όχι, έμαθα να τα κάνω σωστά λόγο της δουλειάς του άντρα μου για να μην τραυματίζομαι αλλα με το τενις σπάω κ καρπό απο την βιασύνη 😂😂

κι εγω εχω παθει τενοντιτιδα και μου περασε μονο οταν σταματησα  αυτο που ενοχλησε δηλαδη υπολογιστη σε υπερβολικες ωρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η iriana είπε:

Καλησπέρα!! Να έρχεστε κι από δω κορίτσια εσείς που περιμένετε τα μωρακια σας, να μας εμψυχώνετε κι εμάς που προσπαθούμε!!! 

Βρε κορίτσια, διαβάζω κατά καιρούς για κοπέλες που είχαν θετικο τεστακι πριν την καθυστέρηση.. πόσο πιθανό είναι αυτο;; θέλω να πω, τα τεστ εγκυμοσυνης hometest λένε ότι έχουν μεγάλη ευαισθησία.. άρα από τη 12μερα μετά την ωορρηξία θα έπρεπε να δείξουν.. Απλές σκέψεις για να ψαλιδισω τον χρόνο και να μάθω ή να απογοητευτώ νωρίτερα! 🙄

 

Καλησπέρα! Επειδή είμαι από αυτές που δεν έχουν ίχνος υπομονής όταν πρόκειται για αυτό το θέμα.... να σου πω ότι ΠΑΝΤΑ ξεκινάω τα τεστ μια βδομάδα πριν!!! 🙄 το νωρίτερο που έχω πάρει θετικό είναι 5 μέρες πριν αχνό κ κάθε μέρα που περνούσε γίνεται όλο κ πιο σκούρο. Έχω πληρώσει άπειρα τεστ!!!! Κ επίσης αυτά που έχω καταλάβει είναι πως τα πιο ευαίσθητα είναι τις clearblue πρόωρης ανίχνευσης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλησπέρα!! Να έρχεστε κι από δω κορίτσια εσείς που περιμένετε τα μωρακια σας, να μας εμψυχώνετε κι εμάς που προσπαθούμε!!! 

Βρε κορίτσια, διαβάζω κατά καιρούς για κοπέλες που είχαν θετικο τεστακι πριν την καθυστέρηση.. πόσο πιθανό είναι αυτο;; θέλω να πω, τα τεστ εγκυμοσυνης hometest λένε ότι έχουν μεγάλη ευαισθησία.. άρα από τη 12μερα μετά την ωορρηξία θα έπρεπε να δείξουν.. Απλές σκέψεις για να ψαλιδισω τον χρόνο και να μάθω ή να απογοητευτώ νωρίτερα! 🙄

 

Εγώ να σου πω την αλήθεια έκανα μια μέρα πριν την αναμενόμενη μέρα περιόδου.Ειχα πάρει το clearblue πρώιμης ανίχνευσης, που λέει πως  δείχνει έως 5 μέρες πριν την περίοδο.Βεβαια πιστεύω πως όσο πλησιάζει η ημερομηνία περιόδου τόσο πιο πιθανό είναι να βγει σωστό αποτέλεσμα .

Σας διαβάζω κορίτσια σχεδόν καθημερινά! Από αυτή την ομάδα ξεκίνησα και εγώ άλλωστε!☺️

Εύχομαι όσες περισσότερες εγκυουλες αυτή τη βδομάδα που έρχεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Εγώ να σου πω την αλήθεια έκανα μια μέρα πριν την αναμενόμενη μέρα περιόδου.Ειχα πάρει το clearblue πρώιμης ανίχνευσης, που λέει πως  δείχνει έως 5 μέρες πριν την περίοδο.Βεβαια πιστεύω πως όσο πλησιάζει η ημερομηνία περιόδου τόσο πιο πιθανό είναι να βγει σωστό αποτέλεσμα .

Σας διαβάζω κορίτσια σχεδόν καθημερινά! Από αυτή την ομάδα ξεκίνησα και εγώ άλλωστε!☺️

Εύχομαι όσες περισσότερες εγκυουλες αυτή τη βδομάδα που έρχεται!!

Αχ τι ωραια!!! Να υποθέσω εγκυούλα εεε;;; Με το καλό κορίτσι μου!!! Με ένα πόνο!!! 

Αντε ρε κορίτσια να περάσουμε κι εμείς στο άλλο στρατόπεδο!!! 🙏🤰❤️❤️❤️

Βάλτε τα δυνατα σας!!!! 💪💪😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...