Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dolphin82 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Ήθελα να μοιραστώ την ανησυχια μου μαζί σας! Βασικα είμαι εγκυος και Χαίρομαι πολύ γιατί θέλω πολύ ένα μωράκι και έχω και δύο προηγούμενες αποβολές ,αλλά όπως καταλαβαίνετε ειμαι ακόμα συγκρατημένη λόγω ιστορικού και διότι έκανα χοριακη στην 27η μέρα και είχα 49 και έκανα και χθες στην 31η μέρα και πήγε 114. Έχω κύκλο 26 ημερών. Ο γιατρός μου όπως και γω περίμενα να είναι γύρω στα 200. Μου είπε να ξανακάνω τη παρασκευή πάλι ,αλλά δεν σας κρύβω έχω στεναχωρηθεί λίγο. Να σημειωθεί ότι αυτή τη φορά τη 3η δλδ έπαιρνα φυλλικό από πριν και τώρα παίρνω utrogestan, salospir, medrol και φυλλικό. 

Έχει καμία κοπέλα ανάλογη εμπειρία να με βοηθήσει? Μου είπε ο γιατρός ότι περίμενε με αυτά τα χάπια να πήγαινε καλύτερα. Δεν θέλω να χάνω τις ελπίδες μου!! 

Κορίτσι μου πράγματι η χοριακή σου έπρεπε να είναι περίπου 200. Πολύ πιθανό να πρόκειται για βιοχημική, αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. Εξέταση για θρομβοφιλίες έχεις κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Dolphin82 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Ήθελα να μοιραστώ την ανησυχια μου μαζί σας! Βασικα είμαι εγκυος και Χαίρομαι πολύ γιατί θέλω πολύ ένα μωράκι και έχω και δύο προηγούμενες αποβολές ,αλλά όπως καταλαβαίνετε ειμαι ακόμα συγκρατημένη λόγω ιστορικού και διότι έκανα χοριακη στην 27η μέρα και είχα 49 και έκανα και χθες στην 31η μέρα και πήγε 114. Έχω κύκλο 26 ημερών. Ο γιατρός μου όπως και γω περίμενα να είναι γύρω στα 200. Μου είπε να ξανακάνω τη παρασκευή πάλι ,αλλά δεν σας κρύβω έχω στεναχωρηθεί λίγο. Να σημειωθεί ότι αυτή τη φορά τη 3η δλδ έπαιρνα φυλλικό από πριν και τώρα παίρνω utrogestan, salospir, medrol και φυλλικό. 

Έχει καμία κοπέλα ανάλογη εμπειρία να με βοηθήσει? Μου είπε ο γιατρός ότι περίμενε με αυτά τα χάπια να πήγαινε καλύτερα. Δεν θέλω να χάνω τις ελπίδες μου!! 

Καλημέρα καλή μου ούτε εγώ έχω δυστυχώς εμπειρία γιατι δεν εχω μεινω εγκυος ομως σου ευχομαι μεσα απτην καρδια μου τα καλυτερα! Περιμενουμε νεα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα καλή μου ούτε εγώ έχω δυστυχώς εμπειρία γιατι δεν εχω μεινω εγκυος ομως σου ευχομαι μεσα απτην καρδια μου τα καλυτερα! Περιμενουμε νεα σου❤️

@Dolphin82 μη στεναχωριέσαι κορίτσι μου κάτσε να δεις και την Παρασκευή! Μην προτρεχεις !!!

Ανέβηκε έτσι κ αλλιώς η χοριακη σου ! Μπορεί να μην σημαίνει κάτι αυτό !

Έχει τύχει σε πολλές κοπέλες ! Να μην έχει ανέβει κάποια στιγμή τοοοοοσο πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ δεν περιμένω 19/9 είμαστε μαζί! Ούτε εγώ νιώθω τίποτα από κάτι πονάκια που μου άρχισαν σήμερα το απόγευμα και λεω ισως τελικά έρθει πιο νωρις! Έχω και υγρά λευκά αλλά συνήθως πάντα έχω μετά την ωορρηξία όποτε απλά περιμένω! 

Τα πονάκια μην τα λαμβάνεις υπόψη κι εγώ άλλες έχω άλλες όχι κι όλο προσπαθώ να το συνδέσω με εγκυμοσύνη, αλλά ως τώρα δεν έχω μείνει οπότε τζάμπα παιδευουμε το μυαλο μας!

Μαζί κουράγιο μέχρι τις 19 λοιπόν! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχομαι κοριτσι μου να μην έρθει η τρισκαταρατη!!!!🤣🤣🤣

Να σε θυμηθεί μετα απο 9 μηνες πάλι!!! 🙏❤️

Να μας στείλεις τα νέα σου!!

και όσο για τα συμπτώμτα μη σκας!! Φίλες μου έμειναν έγκυες και δεν είχαν τπτ απολύτως από συμπτώματα..😉

 

Ευχαριστώ τόσο πολύ! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!  Μονο 5 ημερες εμειναν! Να μην έρθει σου εύχομαι❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολυ! ♥️

Σε αναμμένα κάρβουνα 5 μέρες 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μου πράγματι η χοριακή σου έπρεπε να είναι περίπου 200. Πολύ πιθανό να πρόκειται για βιοχημική, αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. Εξέταση για θρομβοφιλίες έχεις κάνει;

Έχω κάνει ναι στις προηγούμενες αποβολές μου και δεν είχα θρομβοφιλια. Και γω για βιοχημική το βλέπω......αλλά για να δούμε, όλα παίζουν! Θα σας ενημερώσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου Καλημέρα...

Εμένα ο γιατρός μου είπε να κάνω ένα τεστ η χοριακη καλύτερα Δευτέρα που θα ήταν η μέρα που θα περίμενα περίοδο.. 

Εγώ όλες αυτές τις μέρες μετά την σπερματεγχυση πολλές φορές μέσα στη μέρα νοιώθω κάτι τσιμπήματα χαμηλά στην κοιλιά μου και που και που κάτι πονακια σαν περιόδου.. από χθες έχει αρχίσει και πονάει και πρηστηκε και το στήθος μου...

Δεν νοιώθω κάτι άλλο αλλά Θέλω παρά πολύ να έχω θετικό αποτέλεσμα εγκυμοσύνης την άλλη εβδομάδα...

Αυτά τα πονακια που νοιώθω τόσες μέρες βέβαια μπορεί να είναι Και η ιδέα μου αλλά δεν είμαι και σίγουρη...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Είμαστε πολλές που δεν περιμένουμε τη μανταμ την ερχόμενη εβδομάδα! Τικ τακ...τικ τακ.... 🤣 άντε να αρχίσουν τα θετικά τεστάκια να κανουν την εμφάνισή τους! καλημέρα! 

 

Καλημέραααα!!!! Αντε βρε κορίτσια πειτε ευχαριστα νέα!!!! Ανυπομονουμε για γεματες κοιλιτσεςςςς!!! 🤰🤰😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα...

Εμένα ο γιατρός μου είπε να κάνω ένα τεστ η χοριακη καλύτερα Δευτέρα που θα ήταν η μέρα που θα περίμενα περίοδο.. 

Εγώ όλες αυτές τις μέρες μετά την σπερματεγχυση πολλές φορές μέσα στη μέρα νοιώθω κάτι τσιμπήματα χαμηλά στην κοιλιά μου και που και που κάτι πονακια σαν περιόδου.. από χθες έχει αρχίσει και πονάει και πρηστηκε και το στήθος μου...

Δεν νοιώθω κάτι άλλο αλλά Θέλω παρά πολύ να έχω θετικό αποτέλεσμα εγκυμοσύνης την άλλη εβδομάδα...

Αυτά τα πονακια που νοιώθω τόσες μέρες βέβαια μπορεί να είναι Και η ιδέα μου αλλά δεν είμαι και σίγουρη...

 

Αχ κορίτσι μου στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!! 

Τη Δευτέρα να έχεις μια θετικότατη χοριακή και να μοιραστείς μαζί μας τα ευχάριστα!!!!!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🤰

Υ.Γ. Αυτό με τα πονάκια άστο.. σχεδον κάθε μήνα το νιώθω αλλά τζίφος μέχρι στιγμής 😔 Είναι παιχνίδια του μυαλού μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Εγώ πάντως αυτό το μήνα που δεν το πολυ ψάχνω δε νιώθω τίποτα...όπως δε νιώθω και τίποτα ποτέ σε περίοδο, ωορρηξια κτλ.!

Εκτός από τον Ιούλιο βέβαια, που έψαχνα, διάβαζα για συμπτώματα και είχα καταλήξει 2 μέρες πριν την περίοδο να με πονάει στήθος, να έχω ένα βάρος στην κοιλιά, να έχω καφέ υγρά και να κάθομαι να κλωσάω στο κρεββάτι ούσα σίγουρη ότι είμαι έγκυος! χαχαχα πολύ γέλιο!!! και δεν το έλεγα και στον άντρα μου για να του κάνω έκπληξη! 😅 κομμένα αυτά αυτόν το μήνα!

Χαχαχαχα ακριβώς το ίδιο εγώ ποτέ δεν νιώθω περίοδο και ωορρηξια, ωστόσο όποτε διαβάσω για συμπτώματα εγκυμοσύνης τα έχω όλα! Χαχαχα βέβαια χθες με έπιασαν κάτι πονάκια στην κοιλιά αλλά νομίζω κρύωσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ κορίτσι μου στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!! 

Τη Δευτέρα να έχεις μια θετικότατη χοριακή και να μοιραστείς μαζί μας τα ευχάριστα!!!!!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🤰

Υ.Γ. Αυτό με τα πονάκια άστο.. σχεδον κάθε μήνα το νιώθω αλλά τζίφος μέχρι στιγμής 😔 Είναι παιχνίδια του μυαλού μου

Εγώ κάθε μήνα έχω πόνους ωορρηξίας και πόνους περιόδου οπότε δεν μπορώ να καταλάβω αν νοιώθω κάτι διαφορετικό.. κάθε μήνα νοιώθω κάτι διαφορετικό...χαχαχαχα

Μακάρι να έχουμε πολλά θετικά αποτέλεσμα όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα...

Εμένα ο γιατρός μου είπε να κάνω ένα τεστ η χοριακη καλύτερα Δευτέρα που θα ήταν η μέρα που θα περίμενα περίοδο.. 

Εγώ όλες αυτές τις μέρες μετά την σπερματεγχυση πολλές φορές μέσα στη μέρα νοιώθω κάτι τσιμπήματα χαμηλά στην κοιλιά μου και που και που κάτι πονακια σαν περιόδου.. από χθες έχει αρχίσει και πονάει και πρηστηκε και το στήθος μου...

Δεν νοιώθω κάτι άλλο αλλά Θέλω παρά πολύ να έχω θετικό αποτέλεσμα εγκυμοσύνης την άλλη εβδομάδα...

Αυτά τα πονακια που νοιώθω τόσες μέρες βέβαια μπορεί να είναι Και η ιδέα μου αλλά δεν είμαι και σίγουρη...

 

Κι εγώ έτσι ακριβώς νιώθω ειδικά από εχθές πονάει η μέση μογ και έχει πρηστεί το στήθος μου χωρίς πόνο...αυτά μου συμβαίνουν πάντα πριν την περίοδο βέβαια...μάλλον εγώ πρέπει να προετοιμαστώ για αρνητικό νέο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κι εγώ έτσι ακριβώς νιώθω ειδικά από εχθές πονάει η μέση μογ και έχει πρηστεί το στήθος μου χωρίς πόνο...αυτά μου συμβαίνουν πάντα πριν την περίοδο βέβαια...μάλλον εγώ πρέπει να προετοιμαστώ για αρνητικό νέο...

Κι εγώ το ίδιο νοιώθω...Μην αγχώνεσαι και μην απελπίζεσαι...ότι είναι να γινει θα γίνει...ότι αποτέλεσμα κι αν έχουμε δεν θα το βάλουμε κάτω.. είμαστε γυναίκες και μπορούμε να αντέξουμε πολλά...θα πρέπει να είμαστε δυνατές και αν συμβαίνει κάτι άσχημο να στεναχωριομαστε και να βγαζουμε τα συναισθήματα μας αλλά μετά από λίγο θα πρέπει να σηκωθούμε και μα πούμε εδώ είμαστε...πάμε για τα καλύτερα με υγεία και δύναμη....Όλα μπορούμε να τα καταφέρουμε...Κι αν λυγισουμε κάποιες στιγμές είναι για να πάρουμε δύναμη και βα ξανασηκωθούμε πάλι...

Και στα λέω εγώ αυτά που είμαι πολύ  απαισιόδοξο άτομο...έτσι όμως θα πρέπει να σκεφτόμαστε...

Ότι εμείς οι γυναίκες μπορούμε να αντέξουμε και να κάνουμε πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κι εγώ έτσι ακριβώς νιώθω ειδικά από εχθές πονάει η μέση μογ και έχει πρηστεί το στήθος μου χωρίς πόνο...αυτά μου συμβαίνουν πάντα πριν την περίοδο βέβαια...μάλλον εγώ πρέπει να προετοιμαστώ για αρνητικό νέο...

Μην σκέφτεσαι αρνητικά ποτέ περιμένεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dolphin82 είπε:

Έχω κάνει ναι στις προηγούμενες αποβολές μου και δεν είχα θρομβοφιλια. Και γω για βιοχημική το βλέπω......αλλά για να δούμε, όλα παίζουν! Θα σας ενημερώσω! 

Μακάρι κορίτσι μου να τα καταφέρει το σποράκι σου. Κ βιοχημική να είναι όμως μην απογοητεύεσαι. Έχει συμβεί σε πολλές από εμάς κ πολλές φορές δεν το έχουμε καταλάβει κιόλας. Έχεις κ τις αποβολές κ καταλαβαίνω πόσο βαρύ μπορεί να είναι η όλη κατάσταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να τα καταφέρει το σποράκι σου. Κ βιοχημική να είναι όμως μην απογοητεύεσαι. Έχει συμβεί σε πολλές από εμάς κ πολλές φορές δεν το έχουμε καταλάβει κιόλας. Έχεις κ τις αποβολές κ καταλαβαίνω πόσο βαρύ μπορεί να είναι η όλη κατάσταση. 

Ξέρεις τι.....είναι το γιατί? Γιατί 3 στα 3??

Δύο παλινδρομες στην 9η εβδομάδα το 2019 και άλλη μία φέτος τον Ιανουάριο στην 8η. Χωρίς καμία υποστήριξη μόνο φυλλικό οξύ. Τώρα άλλαξα γιατρό και έπαιρνα φυλλικό από πριν και αυτή τη στιγμή πίνω όλο το φαρμακείο. Και αναρωτιέμαι μα τι συμβαίνει? Κάνω υστεροσκοπηση καθαρή, κάνω προγεννητικους έλεγχους κομπλέ. Τι να πω???? Σίγουρα αν δεν πετύχει και αυτή ίσως πρέπει να ψάχτουμε περισσότερο με εξετάσεις. Δεν νιώθω τόσο απογοήτευση, γιατί έχω πάθει ψιλό ανοσία μετά από όλα αυτά, αλλά απορία!!!! Πχ στην 2η μου εγκυμοσύνη ξεκίνησα με χοριακη 120 και σε μια βδομάδα 2.500, πήγα ακούσαμε καρδούλα και μετά παπαλα (στην 8η). Επομένως με τις κωλοχοριακες δεν ξέρω τι να πιστέψω!! 

Θα έπρεπε το 2021 η επιστήμη να έχει προχωρήσει με το θέμα των αποβολών που το περνάνε τόσες και τόσες γυναίκες.

Συγγνώμη για το κατεβατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η iriana είπε:

Εγώ πάντως αυτό το μήνα που δεν το πολυ ψάχνω δε νιώθω τίποτα...όπως δε νιώθω και τίποτα ποτέ σε περίοδο, ωορρηξια κτλ.!

Εκτός από τον Ιούλιο βέβαια, που έψαχνα, διάβαζα για συμπτώματα και είχα καταλήξει 2 μέρες πριν την περίοδο να με πονάει στήθος, να έχω ένα βάρος στην κοιλιά, να έχω καφέ υγρά και να κάθομαι να κλωσάω στο κρεββάτι ούσα σίγουρη ότι είμαι έγκυος! χαχαχα πολύ γέλιο!!! και δεν το έλεγα και στον άντρα μου για να του κάνω έκπληξη! 😅 κομμένα αυτά αυτόν το μήνα!

Όλες στα ίδια τελικα με τα φανταστικά συμπτώματα!

Εγώ κάποιον μήνα είχα και ροζ υγρά 1-2 μέρες και ημουν σίγουρη ότι είμαι έγκυος! Έκανα σχέδια πως θα το ανακοίνωσω και να σου η καταραμένη 3 μέρες νωρίτερα 😆

Τώρα δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε τσίμπημα ούτε διαφορετικά υγρά και περιμένω σε 5 μέρες. 

Ας το πάρω για καλό 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lilian90 είπε:

Όλες στα ίδια τελικα με τα φανταστικά συμπτώματα!

Εγώ κάποιον μήνα είχα και ροζ υγρά 1-2 μέρες και ημουν σίγουρη ότι είμαι έγκυος! Έκανα σχέδια πως θα το ανακοίνωσω και να σου η καταραμένη 3 μέρες νωρίτερα 😆

Τώρα δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε τσίμπημα ούτε διαφορετικά υγρά και περιμένω σε 5 μέρες. 

Ας το πάρω για καλό 😋

εμενα με αυτά κι εκείνα τα αλλοπρόσαλλα, σήμερα κατέβηκε κανονικά. έτσι μου κάνει κάθε μήνα.. ξεκινάει με κάτι ροζ και μετά λίγο πιο έντονα. χθες δεν είχα τίποτα.. τιποτα απολύτως. ουτε καν στο σκουπισμα.. και σημερα στις 12 ηρθε!! Η βλαμμένη!

Δε σε θέλω κυρά μου!! Εξαφανίσου απ τα μάτια μου!! Τι δεν καταλαβαίνεις;;; τα ματαλέμε σε κάνα 9μηνο!! 🤣🤣🤣🤣🤣 Αυτή εκεί.. πεισματάρα σαν εμένα!!

Τλχ πήρα και έκλεισα ραντεβου σε γυναικολόγο σε 12 ημέρες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Μην σκέφτεσαι αρνητικά ποτέ περιμένεις; 

Την επόμενη Τετάρτη 22/9....όλα καλά , όλα καλά ο,τι κι αν συμβεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Την επόμενη Τετάρτη 22/9....όλα καλά , όλα καλά ο,τι κι αν συμβεί...

Ναι είσαι θετική και τα θετικά θα έρχονται! Όταν σκεφτόμαστε αρνητικά όλα στραβά μας πάνε! Εγώ ξυπνάω το πρωί και λεω μια καινούργια μέρα όλα καλά θα μου πάνε και σήμερα, και οντως όλα καλά πάνε! Αν ξυπνήσω το πρωί και τύχει κάτι και θυμώσω και σκεφτώ κάτι αρνητικό το υπόλοιπο της ημέρας είναι χαλια! 
 

Υπομονή χρειάζεται και θετική σκέψη όσο πιο λίγο άγχος και ολες μας θα τα καταφέρουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

εμενα με αυτά κι εκείνα τα αλλοπρόσαλλα, σήμερα κατέβηκε κανονικά. έτσι μου κάνει κάθε μήνα.. ξεκινάει με κάτι ροζ και μετά λίγο πιο έντονα. χθες δεν είχα τίποτα.. τιποτα απολύτως. ουτε καν στο σκουπισμα.. και σημερα στις 12 ηρθε!! Η βλαμμένη!

Δε σε θέλω κυρά μου!! Εξαφανίσου απ τα μάτια μου!! Τι δεν καταλαβαίνεις;;; τα ματαλέμε σε κάνα 9μηνο!! 🤣🤣🤣🤣🤣 Αυτή εκεί.. πεισματάρα σαν εμένα!!

Τλχ πήρα και έκλεισα ραντεβου σε γυναικολόγο σε 12 ημέρες!! 

Κλαίω 😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα βρε κορίτσια σίγουρα θα μου έρθει είμαι 4 ημερες πριν την περίοδο και Δευτέρα Τρίτη γυμναστικη κάνω personal και σήμερα τενις χωρις να κουραστώ αδικαιολόγητα αποκλείεται να είμαι αυτό τον μήνα… υποτίθεται ότι νιωθεις κουρασμένη εγω αντιθέτως είχα όρεξη για γυμναστική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα βρε κορίτσια σίγουρα θα μου έρθει είμαι 4 ημερες πριν την περίοδο και Δευτέρα Τρίτη γυμναστικη κάνω personal και σήμερα τενις χωρις να κουραστώ αδικαιολόγητα αποκλείεται να είμαι αυτό τον μήνα… υποτίθεται ότι νιωθεις κουρασμένη εγω αντιθέτως είχα όρεξη για γυμναστική 

Μην το λες ρε κοριτσι!!! Υπάρχουν έγκυες που δεν έχουν συμπτώματα κούρασης.. Ειδικά εσύ κρατιέσαι σε φόρμα με τόση γυμναστική οπότε ο οργανισμός σου θα είναι ιδιαίτερα δυνατός!! 💪💪

Πάντως εγώ κουράστηκα και μόνο που διάβασα όσα έκανες!!! 🤣🤣🤣🤣 Χαρά στο κουράγιο σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μην το λες ρε κοριτσι!!! Υπάρχουν έγκυες που δεν έχουν συμπτώματα κούρασης.. Ειδικά εσύ κρατιέσαι σε φόρμα με τόση γυμναστική οπότε ο οργανισμός σου θα είναι ιδιαίτερα δυνατός!! 💪💪

Πάντως εγώ κουράστηκα και μόνο που διάβασα όσα έκανες!!! 🤣🤣🤣🤣 Χαρά στο κουράγιο σου!! 

Κι εγώ κουράστηκα, δεν κάνω τίποτα από γυμναστική λέω να το αλλάξω όμως😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...