Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ


Dolphin82

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα! Με περίοδο 14/8 ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου την 8η, την 10η και την 12η μέρα του κύκλου, δηλαδή 21-23-25/8 αντίστοιχα. Κύκλο έχω 25-26 μέρες. Λογικά περιμένω 8 Σεπτεμβρίου. Εδώ και μερικές μέρες έχω δέκατα (37-37,2) και εντερικά πονακια και πρηξιματα στη κοιλιά. Να ελπίζω? Υ.Γ. έχω και δύο προηγούμενες αποβολές επομένως έχω αρκετή αγωνία! Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dolphin82 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Με περίοδο 14/8 ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου την 8η, την 10η και την 12η μέρα του κύκλου, δηλαδή 21-23-25/8 αντίστοιχα. Κύκλο έχω 25-26 μέρες. Λογικά περιμένω 8 Σεπτεμβρίου. Εδώ και μερικές μέρες έχω δέκατα (37-37,2) και εντερικά πονακια και πρηξιματα στη κοιλιά. Να ελπίζω? Υ.Γ. έχω και δύο προηγούμενες αποβολές επομένως έχω αρκετή αγωνία! Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!

Καλησπέρα κορίτσι μου !

Γνωρίζεις το λόγο που απεβαλες ;

Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορούμε να είμαστε σίγουρες ποτέ γιατί παίζουν πάρα πολλοί παράγοντες ρόλο που δεν γνωρίζουμε ούτε μπορούμε να ελέγξουμε (ή και προβλέψουμε). Αλλά έχεις πιθανότητες ! 

Οπότε για μένα το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να αρχίσεις να πίνεις φιλικό οξύ (είναι απλά βιταμίνη) και απλά να περιμένεις μέχρι τις 8/9. Αν δεν έρθει η περίοδος (που σου εύχομαι να μην έρθει) να πας να κάνεις μια χοριακη και να δεις αμέσως!! 

Σου εύχομαι να είναι θετική και να γίνεις μανούλα σύντομα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christine_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου !

Γνωρίζεις το λόγο που απεβαλες ;

Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορούμε να είμαστε σίγουρες ποτέ γιατί παίζουν πάρα πολλοί παράγοντες ρόλο που δεν γνωρίζουμε ούτε μπορούμε να ελέγξουμε (ή και προβλέψουμε). Αλλά έχεις πιθανότητες ! 

Οπότε για μένα το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να αρχίσεις να πίνεις φιλικό οξύ (είναι απλά βιταμίνη) και απλά να περιμένεις μέχρι τις 8/9. Αν δεν έρθει η περίοδος (που σου εύχομαι να μην έρθει) να πας να κάνεις μια χοριακη και να δεις αμέσως!! 

Σου εύχομαι να είναι θετική και να γίνεις μανούλα σύντομα!! 

Σευχαριστω πολύ για την απάντηση! Και οι δύο ήταν παλινδρομες. Άλλαξα γυναικολόγο έκανα υστεροσκοπηση βγήκε καθαρή και έχω ξεκινήσει εδώ και ένα μήνα βιταμίνες που έχουν και φυλλικό οξύ! Δεν βρήκαν ότι έχω κάτι, μέχρι 3 το θεωρούν φυσιολογικό από μια ηλικία και μετά (εγω 39). Το μόνο που έχω να κάνω είναι υπομονή και να περιμένω, όπως το λες! Το μόνο σίγουρο είναι ότι προσπάθησα τις γόνιμες μέρες.....από κει και πέρα θα δείξει!! 🌻🤗🌼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dolphin82 είπε:

Σευχαριστω πολύ για την απάντηση! Και οι δύο ήταν παλινδρομες. Άλλαξα γυναικολόγο έκανα υστεροσκοπηση βγήκε καθαρή και έχω ξεκινήσει εδώ και ένα μήνα βιταμίνες που έχουν και φυλλικό οξύ! Δεν βρήκαν ότι έχω κάτι, μέχρι 3 το θεωρούν φυσιολογικό από μια ηλικία και μετά (εγω 39). Το μόνο που έχω να κάνω είναι υπομονή και να περιμένω, όπως το λες! Το μόνο σίγουρο είναι ότι προσπάθησα τις γόνιμες μέρες.....από κει και πέρα θα δείξει!! 🌻🤗🌼

Ναι κορίτσι μου !!

Υπομονή και όχι άγχος!!!! 

Περιμένουμε νέα σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Christine_ είπε:

Ναι κορίτσι μου !!

Υπομονή και όχι άγχος!!!! 

Περιμένουμε νέα σου ❤️

Να είσαι καλά Χριστινάκι!! Σευχαριστω πολύ!! Και σε σένα εύχομαι κάθε καλό!! 🙏❤️🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Dolphin82 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Με περίοδο 14/8 ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου την 8η, την 10η και την 12η μέρα του κύκλου, δηλαδή 21-23-25/8 αντίστοιχα. Κύκλο έχω 25-26 μέρες. Λογικά περιμένω 8 Σεπτεμβρίου. Εδώ και μερικές μέρες έχω δέκατα (37-37,2) και εντερικά πονακια και πρηξιματα στη κοιλιά. Να ελπίζω? Υ.Γ. έχω και δύο προηγούμενες αποβολές επομένως έχω αρκετή αγωνία! Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!

Καλημέρα δεν ξέρω να σου πω για αυτά τα συμπτώματα γιατί δυστυχως ακόμη δεν τα κατάφερα να μείνω έγκυος αλλά σου εύχομαι μέσα απτην καρδιά μου γρήγορα μια υπέροχη, τελειομηνη εγκυμοσύνη! Στείλε να μας πεισ τα νεα σου💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα δεν ξέρω να σου πω για αυτά τα συμπτώματα γιατί δυστυχως ακόμη δεν τα κατάφερα να μείνω έγκυος αλλά σου εύχομαι μέσα απτην καρδιά μου γρήγορα μια υπέροχη, τελειομηνη εγκυμοσύνη! Στείλε να μας πεισ τα νεα σου💗💗💗

Να είσαι καλά κορίτσι μου!! Σευχαριστω πολύ!! Εύχομαι με το καλό να μείνεις έγκυος!! Καλή σου μέρα 🌻🌻🌻🤗🤗❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια.

Θα ήθελα την γνώμη σας.

Συνήθως ο κύκλος μου είναι 30 μέρες.

Όχι στάνταρ όμως. Πάνω κάτω 2μερες παίζει. Ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου 17η ημέρα και την επόμενη είχα πονάκια. 

Από την επόμενη μέρα λοιπόν και κάθε μέρα είχα ή σαν τσιμπηματακια χαμηλά ή πόνους περιόδου. Την Τρίτη που μας πέρασε και ενώ βρισκόμουν 26η μέρα του κύκλου κάνω ένα τεστ που δείχνει 6 μερες νωρίτερα και βγαίνει αχνό πάρα πολύ αχνό θετικό. Στο καπάκι πάω τουαλέτα και βλέπω ροζ υγρά και μέχρι το βράδυ είχε έρθει αρκετό αίμα. Την επόμενη μέρα Τετάρτη κανονικά αίμα περιόδου.

Πέμπτη πρωί τελευταία μέρα περίοδος. Από το μεσημέρι και μετά καφέ ροζ στο σκούπισμα. Ούτε 2 ημέρες δεν κράτησε η περίοδος μου που κρατάει σίγουρα 5 ημέρες. Έντονους πόνους χαμηλα δεν είχα παρά μόνο σαν πονάκια οωρρηξιας έμοιαζαν. Χθες και προχθές ένιωθα κάτι σαν τραβηγματακι στον αφαλό

Κανονικά περίμενα το Σάββατο περιοδο. 

Τι πιστεύετε ότι έχει γίνει.?

Δεν ξέρω τι θα πρέπει να με αγχώσει πιο πολύ. Το ότι μου ήρθαν 5 μέρες νωρίτερα η που κράτησε 2 μέρες σχεδόν.🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταρακι είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια.

Θα ήθελα την γνώμη σας.

Συνήθως ο κύκλος μου είναι 30 μέρες.

Όχι στάνταρ όμως. Πάνω κάτω 2μερες παίζει. Ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου 17η ημέρα και την επόμενη είχα πονάκια. 

Από την επόμενη μέρα λοιπόν και κάθε μέρα είχα ή σαν τσιμπηματακια χαμηλά ή πόνους περιόδου. Την Τρίτη που μας πέρασε και ενώ βρισκόμουν 26η μέρα του κύκλου κάνω ένα τεστ που δείχνει 6 μερες νωρίτερα και βγαίνει αχνό πάρα πολύ αχνό θετικό. Στο καπάκι πάω τουαλέτα και βλέπω ροζ υγρά και μέχρι το βράδυ είχε έρθει αρκετό αίμα. Την επόμενη μέρα Τετάρτη κανονικά αίμα περιόδου.

Πέμπτη πρωί τελευταία μέρα περίοδος. Από το μεσημέρι και μετά καφέ ροζ στο σκούπισμα. Ούτε 2 ημέρες δεν κράτησε η περίοδος μου που κρατάει σίγουρα 5 ημέρες. Έντονους πόνους χαμηλα δεν είχα παρά μόνο σαν πονάκια οωρρηξιας έμοιαζαν. Χθες και προχθές ένιωθα κάτι σαν τραβηγματακι στον αφαλό

Κανονικά περίμενα το Σάββατο περιοδο. 

Τι πιστεύετε ότι έχει γίνει.?

Δεν ξέρω τι θα πρέπει να με αγχώσει πιο πολύ. Το ότι μου ήρθαν 5 μέρες νωρίτερα η που κράτησε 2 μέρες σχεδόν.🤔

Εμένα μου φαίνονται συμπτώματα εγκυμοσύνης.... ειδικά το ότι σου κράτησε μόνο λίγες ώρες το αίμα....αύριο βουρ για χοριακη μην πάρεις πάλι τεστ.....να πας άμεσα γιατί αν έχεις ροζ θα χρειαστείς φαρμακευτική υποστήριξη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Εμένα μου φαίνονται συμπτώματα εγκυμοσύνης.... ειδικά το ότι σου κράτησε μόνο λίγες ώρες το αίμα....αύριο βουρ για χοριακη μην πάρεις πάλι τεστ.....να πας άμεσα γιατί αν έχεις ροζ θα χρειαστείς φαρμακευτική υποστήριξη.....

Καλημέρα 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Δεν έχω άλλα υγρά τελείωσαν. Από την Πέμπτη το μεσημέρι και μέχρι και χθες είχα καφέ στο σκούπισμα. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα σταγονιτσες αίμα την ημέρα που περίμενα και την επόμενη. Πολύ λίγες, ο γιατρός τότε μου είχε πει ότι ήταν η εμφύτευση. Αυτήν την φορά είχα μια μέρα κανονικά περίοδο. Τώρα σκεφτομαι αν ήταν εγκυμοσυνη μήπως δεν προχώρησε, απλά αναρωτιέμαι δεν θα είχα έντονους πόνους ή δεν θα μου κράταγε τουλάχιστον για μέρες? Το σκεφτομαι για χοριακη δεν είμαι σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμενα σαν αιμα εμφυτευσης μου φαινεται... Γτ ηρθε κ νωριτερα και κρατησε πολυ λιγο!!

Αυριο χοριακη οπωσδηποτε!!! 

Περιμενουμε τα νεα σου @Σταρακι κι ευχομαι θετικη χοριακη!!!! 🙏🎉💘💋💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κι εμενα σαν αιμα εμφυτευσης μου φαινεται... Γτ ηρθε κ νωριτερα και κρατησε πολυ λιγο!!

Αυριο χοριακη οπωσδηποτε!!! 

Περιμενουμε τα νεα σου @Σταρακι κι ευχομαι θετικη χοριακη!!!! 🙏🎉💘💋💖

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Δεν ξέρω μου φαίνεται περίεργο γιατί ήταν κανονική περίοδος την Τετάρτη. Κανονική ροή. Έχω αγχωθεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταρακι είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Δεν ξέρω μου φαίνεται περίεργο γιατί ήταν κανονική περίοδος την Τετάρτη. Κανονική ροή. Έχω αγχωθεί. 

Μην αγχωνεσαι κοριτσι μου! Να εισαι θετικη!!

Μια κοπελα πριν 20-30 ημερες μας περιεγραψε το ιδιο περιπου και ηταν εγκυος!! Η @Marakiii..

Αν θελετε να τα πειτε μηπως σε βοηθησει..

περιμενουμε τα νεα σου αν κανεις χοριακη!! 💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Μην αγχωνεσαι κοριτσι μου! Να εισαι θετικη!!

Μια κοπελα πριν 20-30 ημερες μας περιεγραψε το ιδιο περιπου και ηταν εγκυος!! Η @Marakiii..

Αν θελετε να τα πειτε μηπως σε βοηθησει..

περιμενουμε τα νεα σου αν κανεις χοριακη!! 💋💋

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την θετική σκέψη και για την βοήθεια.

Θα δω πως θα πάει και θα σας πω όταν έχω νέα.🙂

@Marakiii καλησπέρα μπορείς να μου πεις την δικιά σου εμπειρία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταρακι είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την θετική σκέψη και για την βοήθεια.

Θα δω πως θα πάει και θα σας πω όταν έχω νέα.🙂

@Marakiii καλησπέρα μπορείς να μου πεις την δικιά σου εμπειρία?

Καλησπέρα!λοιπόν  εμένα μ ήρθε 4 ημέρες νωρίτερα αυτό το αίμα που λες και νόμιζα ότι ήταν κανονική περίοδος, κράτησε 2 μέρες αλλά φοβόμουν να κάνω τεστ!..Έκανα ένα πριν την ημέρα περιόδου κ ήταν θετικό και μετά έκανα χοριακη και μην τα πολυλογώ τώρα είμαι 7 εβδομάδων!

Μακάρι να είναι έτσι τα πράγματα κ σε εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Καλησπέρα!λοιπόν  εμένα μ ήρθε 4 ημέρες νωρίτερα αυτό το αίμα που λες και νόμιζα ότι ήταν κανονική περίοδος, κράτησε 2 μέρες αλλά φοβόμουν να κάνω τεστ!..Έκανα ένα πριν την ημέρα περιόδου κ ήταν θετικό και μετά έκανα χοριακη και μην τα πολυλογώ τώρα είμαι 7 εβδομάδων!

Μακάρι να είναι έτσι τα πράγματα κ σε εσένα!

Καλησπέρα Μαράκι μου.

Σου εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσυνη. Πως πας από συμπτώματα? Εγώ κανονικά περίμενα χθες. Και φοβάμαι και εγώ να κάνω τεστ.

Ο γιατρός τι σου είπε για το αίμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Σταρακι είπε:

Καλησπέρα Μαράκι μου.

Σου εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσυνη. Πως πας από συμπτώματα? Εγώ κανονικά περίμενα χθες. Και φοβάμαι και εγώ να κάνω τεστ.

Ο γιατρός τι σου είπε για το αίμα? 

Ευχαριστώ πολύ!εγώ θα σ έλεγα να κάνεις τεστ ή χοριακη!Αφού δεν σ ήρθε χθες κ είχες αυτό με το αίμα!

Δεν ρώτησα γιατρό! Πήγα όταν είδα την χοριακη!

Από συμπτώματα έχω τρομερή ναυτία...όλη μέρα!Και δεν την παλεύω καθόλου!Και το στήθος μου απλά είναι πρησμένο, ούτε πόνος ούτε τίποτα!..Αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/9/2021 at 8:32 ΠΜ, ο/η Marakiii είπε:

Καλημέρα @Σταρακι! Τι κάνεις; Τι έγινε τελικά;

Γεια σας κορίτσια εγώ είμαι πάλι! Τελικά εμένα τα συμπτώματα βγήκαν, γιατί είμαι εγκυος. Χαίρομαι πολύ γιατί θέλω πολύ ένα μωράκι και έχω και δύο προηγούμενες αποβολές ,αλλά όπως καταλαβαίνετε ειμαι ακόμα συγκρατημένη, διότι έκανα χοριακη στην 27η μέρα και είχα 49 και έκανα και χθες στην 31η μέρα και πήγε 114. Έχω κύκλο 26 ημερών. Ο γιατρός μου όπως και γω περίμενα να είναι γύρω στα 200. Μου είπε να ξανακάνω τη παρασκευή πάλι ,αλλά δεν σας κρύβω έχω στεναχωρηθεί λίγο. Να σημειωθεί ότι αυτή τη φορά τη 3η δλδ έπαιρνα φυλλικό από πριν και τώρα παίρνω utrogestan, salospir, medrol και φυλλικό. 

Έχει καμία κοπέλα ανάλογη εμπειρία να με βοηθήσει? Μου είπε ο γιατρός ότι περίμενε με αυτά τα χάπια να πήγαινε καλύτερα. Δεν θέλω να χάνω τις ελπίδες μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dolphin82 είπε:

Γεια σας κορίτσια εγώ είμαι πάλι! Τελικά εμένα τα συμπτώματα βγήκαν, γιατί είμαι εγκυος. Χαίρομαι πολύ γιατί θέλω πολύ ένα μωράκι και έχω και δύο προηγούμενες αποβολές ,αλλά όπως καταλαβαίνετε ειμαι ακόμα συγκρατημένη, διότι έκανα χοριακη στην 27η μέρα και είχα 49 και έκανα και χθες στην 31η μέρα και πήγε 114. Έχω κύκλο 26 ημερών. Ο γιατρός μου όπως και γω περίμενα να είναι γύρω στα 200. Μου είπε να ξανακάνω τη παρασκευή πάλι ,αλλά δεν σας κρύβω έχω στεναχωρηθεί λίγο. Να σημειωθεί ότι αυτή τη φορά τη 3η δλδ έπαιρνα φυλλικό από πριν και τώρα παίρνω utrogestan, salospir, medrol και φυλλικό. 

Έχει καμία κοπέλα ανάλογη εμπειρία να με βοηθήσει? Μου είπε ο γιατρός ότι περίμενε με αυτά τα χάπια να πήγαινε καλύτερα. Δεν θέλω να χάνω τις ελπίδες μου!! 

Συγχαρητήρια!

Θετική σκέψη και λίγη υπομονή τώρα και όλα θα πάνε καλά! 

Έχουμε διαβάσει πολλές ιστορίες με χαμηλή χοριακη με απόλυτα επιτυχημένη έκβαση! Να έχεις πίστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η iriana είπε:

Συγχαρητήρια!! Εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά!!! Χαίρομαι πολύ για σένα! Δεν μπορώ να σε βοηθήσω στον προβληματισμό σου, όμως έχε πίστη και αισιοδοξία στο ότι το σώμα σου θα τα καταφέρει! Πάνω απ' όλα μη στεναχωριέσαι! Είσαι κοντά στο όνειρό σου!

Σευχαριστω κορίτσι μου! Αγωνία μέχρι τη Παρασκευή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Συγχαρητήρια!

Θετική σκέψη και λίγη υπομονή τώρα και όλα θα πάνε καλά! 

Έχουμε διαβάσει πολλές ιστορίες με χαμηλή χοριακη με απόλυτα επιτυχημένη έκβαση! Να έχεις πίστη!

Σευχαριστω πολύ Λίλιαν!!! Έχω πίστη!!! Δεν μπορεί αυτή τη φορά θα πετύχει!!! 🙏🙏🏵️🏵️🌻🌻εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

@Dolphin82καλησπέρα. τι κάνεις;; τι έγινε με τη χοριακή σου κορίτσι μου;;

Γεια σας κορίτσια μου! Δυστυχώς δεν πήγε καλά η χοριακή! Ξεκίνησε η πτώση και τελικά κατέληξε σε βιοχημική κύηση 🙁. Δεν απογοητευομαστε όμως! Συνεχίζουμε όλες γερά!! 👍💪😘🌻❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Dolphin82 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Δυστυχώς δεν πήγε καλά η χοριακή! Ξεκίνησε η πτώση και τελικά κατέληξε σε βιοχημική κύηση 🙁. Δεν απογοητευομαστε όμως! Συνεχίζουμε όλες γερά!! 👍💪😘🌻❤️

Καλημερα κορίτσι μου!!! πολύ λυπάμαι για τη χοριακή σου 😔

Εννοείται δεν απογοητευόμαστε!!!! Πάμε δυνατά για την επόμενη φορά!!! 💪💪❤️❤️

Εύχομαι σύντομα να έχεις μια πολύ μεγάλη χοριακή και γεμάτη κοιλίτσα!!!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...