Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπερα!!! Εχω καθυστέρηση 3 μέρες το στήθος με ποναει λίγο όπως επίσης και η κοιλιτσα στα φυσιολογικά πλαισια πονου όπως περιμενω περιοδο το καινουριο είναι ότι έχω άσπρη βλέννα όταν σκουπίζομαι αλλά αίμα πουθενα !!! Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω κάνει τεστ εγκυμοσυνης ουτε χωριατη γιατί δεν θέλω ν Απογοητευτω για ακόμη μια φορά, μήπως είχε καμια αυτά τα συμπτώματα να με πει τι συμβαίνει??? Ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου! Μην το βλέπεις έτσι, ότι θα απογοητευτείς.... όσο δεν κάνεις τεστ ή χοριακή (καλύτερα) τόσο θα είσαι προβληματισμένη κ αγχωμένη! Κάνε για να ηρεμήσεις κ καλά αποτελέσματα σου εύχομαι 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Katrin85 είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα!!! Εχω καθυστέρηση 3 μέρες το στήθος με ποναει λίγο όπως επίσης και η κοιλιτσα στα φυσιολογικά πλαισια πονου όπως περιμενω περιοδο το καινουριο είναι ότι έχω άσπρη βλέννα όταν σκουπίζομαι αλλά αίμα πουθενα !!! Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω κάνει τεστ εγκυμοσυνης ουτε χωριατη γιατί δεν θέλω ν Απογοητευτω για ακόμη μια φορά, μήπως είχε καμια αυτά τα συμπτώματα να με πει τι συμβαίνει??? Ευχαριστώ 

Καλημέρα, ακομη δνε έχω καταφέρει να μείνω έγκυος οποτε δεν μπορω να σε βοηθησω.  Κάνε ένα τεστάκι και καλή σου επιτυχία!💗Σου εύχομαι πολυ γρηγορα το πολυποθητο θετικο αποτελεσμα😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Μην το βλέπεις έτσι, ότι θα απογοητευτείς.... όσο δεν κάνεις τεστ ή χοριακή (καλύτερα) τόσο θα είσαι προβληματισμένη κ αγχωμένη! Κάνε για να ηρεμήσεις κ καλά αποτελέσματα σου εύχομαι 🥰🥰

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου δυστηχως μου ήρθε η ανεθεματισμενη σήμερα 😔😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katrin85 είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου δυστηχως μου ήρθε η ανεθεματισμενη σήμερα 😔😔😔

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου.... πας για την επόμενη προσπάθεια δυναμικά, χαλάρωσε κ πολύ καλή επιτυχία για την επόμενη φορά!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Katrin85 είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου δυστηχως μου ήρθε η ανεθεματισμενη σήμερα 😔😔😔

Πολύ λυπάμαι 😔 Μη στενοχωριέσαι όμως (το ίδιο περνάω κι γώ) είμαι πολύ σίγουρη θα τα καταφέρουμε  σύντομα💗💗💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου.... πας για την επόμενη προσπάθεια δυναμικά, χαλάρωσε κ πολύ καλή επιτυχία για την επόμενη φορά!!! ❤

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου ❤❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...