Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

αααα ενταξει κοριτσι μου !! παντως το ειχα απορια γιατι κανενας γιατρος δεν μου εχει κοιταξει τον τραχηλο μεχρι στιγμης!!! εννοω ουτε ο γυναικολογος αλλα ουτε ο εμβρυομητρικος!!!!

τελοσπαντων παντως χτες πηγαμε παλι για υπερηχο και ηταν ολα καλα!!! τα γραμμαρια του ηταν πολυ καλα και εκανε ολο κολοτουμπες!!! ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! γιατι καθε φορα παω με τοοοοοσο αγχος!!!!!!

εσεις κοριτσια εχετε κανεναν υπερηχο τωρα κοντα;;;;💜

Το Σάββατο έχω ραντεβού και σήμερα βλέπω το πρωί ότι είναι τρίτη και ξενέρωσα τόσο πολύ!!! Δεν περνάνε οι μερεεεεεεςςςς... 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dreamer1 είπε:

Κορίτσι αν στο πινακακι έχω κάνει κάποιο λάθος ή έχω ξεχάσει κάποια ζητώ συγνώμη και πείτε να διορθώσω ή να συμπεριλάβω κάποια!!! ❤️💙

Εγω θα σου πω να με βάλεις στο ωραίο πινακακι σε μια βδομάδα που θα κάνω αυχενικη γιατί μας έχει μπερδέψει το μικρουλι και δεν ξέρω ΠΗΤ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sandyb είπε:

Εγω θα σου πω να με βάλεις στο ωραίο πινακακι σε μια βδομάδα που θα κάνω αυχενικη γιατί μας έχει μπερδέψει το μικρουλι και δεν ξέρω ΠΗΤ..

Αχ αυτά τα μικρουλια!!! Καλά κι εμείς μέχρι να κάνω την αυχενική σε κάθε υπέρηχο άλλη ημερομηνία είχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Ε ναι να πας και στον εξωσωματικο να σε δει αν σε κάνει να νιώθεις ασφάλεια.. κάπου σε διάβασα ότι ήθελες να αλλάξεις γυναικολόγο.. εγώ πάλι από τη στιγμή που είχα το θετικό εμπιστεύομαι μόνο το μαιευτηρα μου, στο κέντρο μου δεν με ξαναείδαν μόνο τους ενημέρωσα ότι προχωραμε καλά, άλλωστε ο εξωσωματικος μου δεν νομίζω να παρακολουθεί κυήσεις οπότε ο καθένας στον τομέα του και όταν χρειαστούν κάτι μιλάνε μεταξύ τους.. όσο για τη μέτρηση τραχήλου που λέτε εμένα και ο γυναικολόγος και ο άλλος γιατρός που θα μου κάνει αυχενικη τον μετράνε πάντα και σε όλες τις κοπελες.. ξέρω κάποιους γιατρούς που δεν μετράνε, δεν ξέρω από τι εξαρτάται και πως το κρίνουν.. αλλα κάνε τους μια ερωτηση αν έχεις αμφιβολίες και θέλεις να σιγουρευτείς.. 

Κορίτσι μου.... Ναι.... Θέλω να αλλάξω γιατρό...αυτός είναι και μαιευτήρας απλά είναι μακρυά αλλιώς θα εμένα σε αυτόν.δεν νομίζω να μας βολεψει δύο ώρες απόσταση από το σπίτι μου...ειδικά στο τέλος που οι υπέρηχοι θα είναι πιο συχνοί....απλά επειδή αυτός έχει διασυνδέσεις περιμένω μη τυχόν μου προτείνει κανέναν εδώ!!! Είναι λίγο μικρή βρε Σάντυ μου και με τρόμαξε στην αρχή πολύ...και όσο περνά ο καιρός και βλέπω ότι όλα είναι καλά λέω γιατί μου έκανες την καρδιά περιβόλι;;;;

Δε με αφήνει να νιώσω σαν τις άλλες κοπέλες.... Αυτό νιώθω.....ωραία θα ρωτήσω και το γιατρό μου εκεί σαντουλι μου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Πινακακι με τις μελλοντικές μανουλες!!! ❤️💙🎊🎉👶

@Princess281/4 ❤️

@Διόνη 3/4 ❤️

@Dreamer1 3/4 ❤️

@Tvz 9/4 ❤️ & 💙

@danceroce 9/4 

@MrsD 12/4 💙

@Hailey 18/4 

Ααααχ τι τελειαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Το Σάββατο έχω ραντεβού και σήμερα βλέπω το πρωί ότι είναι τρίτη και ξενέρωσα τόσο πολύ!!! Δεν περνάνε οι μερεεεεεεςςςς... 😂😂😂

Χαχαχαχαχ εμενα το Σάββατο με ρώτησε ο μπαμπάς μου ποτε έχω υπέρηχο και του έλεγα αύριο...μα τι αύριο μου ελεγε ;;; Μα αυριοοο του ελεγααααα χαχαχχα γελάγε ο μπαμπάς μου την Δευτέρα θες να πεις μου λέει...α καλά του λέω προσπερναω έτσι τις μέρες για να έρθει η Δευτέρα!!!!!!!! Χαχαχαχα

Έχουμε πολλή αγωνία κάθε φορά όλες μας!!!! Κανονικά κάθε εβδομάδα θα έπρεπε να έχουμε υπέρηχο έτσι μου λέει μια φίλη μου χαχαχα

Χτες που πήγα μου είπε ότι συνδέθηκε ο πλακούντας με τον ομφάλιο λώρο! Το είχα πολύ άγχος αυτο...δεν ξέρω γιατι... χαχαχαα είμαι 15 και 2.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Ααααχ τι τελειαααααααα

Teleiaaa!εγώ περιμένω κοριτσάκι!!,,πως θα βάλω τη ❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου.... Ναι.... Θέλω να αλλάξω γιατρό...αυτός είναι και μαιευτήρας απλά είναι μακρυά αλλιώς θα εμένα σε αυτόν.δεν νομίζω να μας βολεψει δύο ώρες απόσταση από το σπίτι μου...ειδικά στο τέλος που οι υπέρηχοι θα είναι πιο συχνοί....απλά επειδή αυτός έχει διασυνδέσεις περιμένω μη τυχόν μου προτείνει κανέναν εδώ!!! Είναι λίγο μικρή βρε Σάντυ μου και με τρόμαξε στην αρχή πολύ...και όσο περνά ο καιρός και βλέπω ότι όλα είναι καλά λέω γιατί μου έκανες την καρδιά περιβόλι;;;;

Δε με αφήνει να νιώσω σαν τις άλλες κοπέλες.... Αυτό νιώθω.....ωραία θα ρωτήσω και το γιατρό μου εκεί σαντουλι μου ....

Α ναι ρωτά αυτόν σαν πιο έμπειρος να σου πει για τον τραχηλο.. εννοείται δεν θέλουμε και να μας τρομάζουν.. αρκετά τρομάζουμε από μόνες μας 😄 

απλά γνώμη μου σε όσο μικρότερη εβδομάδα μπορέσεις να βρεις το νέο σου γιατρό τόσο το καλύτερο, για να νιώσεις καλά με τον καινούριο πιο γρηγορα.. η αδερφή μου άλλαξε σε προχωρημένη εγκυμοσύνη λόγω μετακόμισης και δυσκολεύτηκε λιγο.. εμένα ο γιατρός είναι λίγο μεγαλύτερος από τον άντρα μου 40κατι, αλλά είναι οκ συννενοουμαστε ωραια και έχει εμπειρία, ως τώρα με έχει βοηθήσει στα πάντα εξετάσεις, εξωσωματική, εγκυμοσύνες σε όλα ήταν παρόν παντα, ελπίζω να βγει καλός μέχρι το τέλος γιατί ποτέ δεν ξέρεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Αχ αυτά τα μικρουλια!!! Καλά κι εμείς μέχρι να κάνω την αυχενική σε κάθε υπέρηχο άλλη ημερομηνία είχα!!! 

Και εγώ την Παρασκευή που έχω αυχενική!! Ποπό έχω αγχωθει τοοοοσο πολυυυυυυ!!!! 😐😐😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου.... Ναι.... Θέλω να αλλάξω γιατρό...αυτός είναι και μαιευτήρας απλά είναι μακρυά αλλιώς θα εμένα σε αυτόν.δεν νομίζω να μας βολεψει δύο ώρες απόσταση από το σπίτι μου...ειδικά στο τέλος που οι υπέρηχοι θα είναι πιο συχνοί....απλά επειδή αυτός έχει διασυνδέσεις περιμένω μη τυχόν μου προτείνει κανέναν εδώ!!! Είναι λίγο μικρή βρε Σάντυ μου και με τρόμαξε στην αρχή πολύ...και όσο περνά ο καιρός και βλέπω ότι όλα είναι καλά λέω γιατί μου έκανες την καρδιά περιβόλι;;;;

Δε με αφήνει να νιώσω σαν τις άλλες κοπέλες.... Αυτό νιώθω.....ωραία θα ρωτήσω και το γιατρό μου εκεί σαντουλι μου ....

@Διόνημου η γιατρός δεν σε αφήνει να νιώσεις σαν τις άλλες κοπέλες; Γιατί δεν κατάλαβα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Χαχαχαχαχ εμενα το Σάββατο με ρώτησε ο μπαμπάς μου ποτε έχω υπέρηχο και του έλεγα αύριο...μα τι αύριο μου ελεγε ;;; Μα αυριοοο του ελεγααααα χαχαχχα γελάγε ο μπαμπάς μου την Δευτέρα θες να πεις μου λέει...α καλά του λέω προσπερναω έτσι τις μέρες για να έρθει η Δευτέρα!!!!!!!! Χαχαχαχα

Έχουμε πολλή αγωνία κάθε φορά όλες μας!!!! Κανονικά κάθε εβδομάδα θα έπρεπε να έχουμε υπέρηχο έτσι μου λέει μια φίλη μου χαχαχα

Χτες που πήγα μου είπε ότι συνδέθηκε ο πλακούντας με τον ομφάλιο λώρο! Το είχα πολύ άγχος αυτο...δεν ξέρω γιατι... χαχαχαα είμαι 15 και 2.

 

 

Κι εγώ αυτό λέω κάθε εβδομάδα να πήγαινα δεν θα έλεγα όχι... Τώρα περιμένω να περάσουν οι εβδομάδες να αρχίσω να το νιώθω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η danceroce είπε:

Teleiaaa!εγώ περιμένω κοριτσάκι!!,,πως θα βάλω τη ❤️?

Την έβαλα εγώ... Με το καλό το κοριτσάκι σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Και εγώ την Παρασκευή που έχω αυχενική!! Ποπό έχω αγχωθει τοοοοσο πολυυυυυυ!!!! 😐😐😐

Μετά την αυχενική θα χαλαρώσεις λίγο και πιο πολύ θα ανυπομονείς να το ξαναδείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εσείς πότε την κανατε την papp-A? Μετά τον υπέρηχο? Εμένα μου είπαν 2 ώρες πριν το ραντεβού για τον υπέρηχο να πάω σε ένα συγκεκριμένο μικροβιολογικό που συνεργαζονται να μου πάρουν αίμα και μέχρι να πάω για υπέρηχο θα έχουν ηδη τα αποτελέσματα και έτσι την ίδια μέρα θα ξέρω τα τελικά ποσοστά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια εσείς πότε την κανατε την papp-A? Μετά τον υπέρηχο? Εμένα μου είπαν 2 ώρες πριν το ραντεβού για τον υπέρηχο να πάω σε ένα συγκεκριμένο μικροβιολογικό που συνεργαζονται να μου πάρουν αίμα και μέχρι να πάω για υπέρηχο θα έχουν ηδη τα αποτελέσματα και έτσι την ίδια μέρα θα ξέρω τα τελικά ποσοστά..

Εγω την είχα έκανα την προηγούμενη μέρα! Και την επόμενη πήγα με τα αποτελέσματα στην γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Εγω την είχα έκανα την προηγούμενη μέρα! Και την επόμενη πήγα με τα αποτελέσματα στην γιατρό.

Εμενα μου πήρε αίμα η μαία του γιατρού εκείνη τη μέρα του υπέροχου και μετά από τρεις μέρες βγήκαν τα αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσια εσείς πότε την κανατε την papp-A? Μετά τον υπέρηχο? Εμένα μου είπαν 2 ώρες πριν το ραντεβού για τον υπέρηχο να πάω σε ένα συγκεκριμένο μικροβιολογικό που συνεργαζονται να μου πάρουν αίμα και μέχρι να πάω για υπέρηχο θα έχουν ηδη τα αποτελέσματα και έτσι την ίδια μέρα θα ξέρω τα τελικά ποσοστά..

Εγώ θα τα κάνω στο Ρέα όλα μαζί μου ειπαν υπέρηχο και papp-A. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Μετά την αυχενική θα χαλαρώσεις λίγο και πιο πολύ θα ανυπομονείς να το ξαναδείς.

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! ♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! ♥️♥️♥️♥️♥️

Να ρωτήσω κάτι? Την αυχενική την κάνατε σε ιδιωτικό ιατρείο η μαιευτήριο?? Αν την κάνατε σε μαιευτήριο τον άντρα σας τον άφησαν να είναι μέσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Να ρωτήσω κάτι? Την αυχενική την κάνατε σε ιδιωτικό ιατρείο η μαιευτήριο?? Αν την κάνατε σε μαιευτήριο τον άντρα σας τον άφησαν να είναι μέσα?

Α αυτό το είχα ένα άγχος γιατί θέλω οπωσδήποτε τον άντρα μου μαζί.. εγώ ρώτησα και μου είπαν ότι επιτρέπεται αρκεί να έχει κάνει την προηγούμενη μέρα ραπιντ.. βέβαια δεν θα την κάνω σε μαιευτήριο, ειναι ιατρείο αυτό που θα πάω, όμως μου είπαν ότι αυτό για το ραπιντ και τους συνοδούς είναι η οδηγία από το υπουργείο υγείας οπότε ισως να ισχύει και για τα μαιευτήρια το ιδιο.. δεν σου είπαν κάτι στο τηλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Α αυτό το είχα ένα άγχος γιατί θέλω οπωσδήποτε τον άντρα μου μαζί.. εγώ ρώτησα και μου είπαν ότι επιτρέπεται αρκεί να έχει κάνει την προηγούμενη μέρα ραπιντ.. βέβαια δεν θα την κάνω σε μαιευτήριο, ειναι ιατρείο αυτό που θα πάω, όμως μου είπαν ότι αυτό για το ραπιντ και τους συνοδούς είναι η οδηγία από το υπουργείο υγείας οπότε ισως να ισχύει και για τα μαιευτήρια το ιδιο.. δεν σου είπαν κάτι στο τηλ?

Δεν ρώτησα γιατί και εγώ ξέρω την οδηγία με τα ραπίντ τεστ αν και ο άντρας μου είναι εμβολιασμενος.. μια φίλη μου που είπε πως κάπου τον δικό της δεν τον άφησαν να μπει μέσα γιατί ο γιατρός δεν ηθελε και τρελάθηκα.. θα πάρω σε λίγο να ρωτήσω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Α αυτό το είχα ένα άγχος γιατί θέλω οπωσδήποτε τον άντρα μου μαζί.. εγώ ρώτησα και μου είπαν ότι επιτρέπεται αρκεί να έχει κάνει την προηγούμενη μέρα ραπιντ.. βέβαια δεν θα την κάνω σε μαιευτήριο, ειναι ιατρείο αυτό που θα πάω, όμως μου είπαν ότι αυτό για το ραπιντ και τους συνοδούς είναι η οδηγία από το υπουργείο υγείας οπότε ισως να ισχύει και για τα μαιευτήρια το ιδιο.. δεν σου είπαν κάτι στο τηλ?

Ποπό κορίτσια πήρα τώρα και δεν θα μπει μέσα ο άντρας μου. Τι να κάνω? Έχω τρελαθεί. Πως θα το ζήσω μόνη μου αυτό? Θα μείνω από καρδιά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Να ρωτήσω κάτι? Την αυχενική την κάνατε σε ιδιωτικό ιατρείο η μαιευτήριο?? Αν την κάνατε σε μαιευτήριο τον άντρα σας τον άφησαν να είναι μέσα?

Εγω που την εκανα στο Ιασω την περασμενη βδομαδα δυστυχως δεν επιτρεπανε σε κανεναν αλλον εκτος απο την εγκυο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/10/2021 at 10:25 ΠΜ, ο/η Dreamer1 είπε:

Κορίτσι αν στο πινακακι έχω κάνει κάποιο λάθος ή έχω ξεχάσει κάποια ζητώ συγνώμη και πείτε να διορθώσω ή να συμπεριλάβω κάποια!!! ❤️💙

Μπορεις να προσθεσεις ενα ακομα αγορακι στην παρεα μας με ΠΗΤ 17/4 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/10/2021 at 2:10 ΜΜ, ο/η Sandyb είπε:

Α ναι ρωτά αυτόν σαν πιο έμπειρος να σου πει για τον τραχηλο.. εννοείται δεν θέλουμε και να μας τρομάζουν.. αρκετά τρομάζουμε από μόνες μας 😄 

απλά γνώμη μου σε όσο μικρότερη εβδομάδα μπορέσεις να βρεις το νέο σου γιατρό τόσο το καλύτερο, για να νιώσεις καλά με τον καινούριο πιο γρηγορα.. η αδερφή μου άλλαξε σε προχωρημένη εγκυμοσύνη λόγω μετακόμισης και δυσκολεύτηκε λιγο.. εμένα ο γιατρός είναι λίγο μεγαλύτερος από τον άντρα μου 40κατι, αλλά είναι οκ συννενοουμαστε ωραια και έχει εμπειρία, ως τώρα με έχει βοηθήσει στα πάντα εξετάσεις, εξωσωματική, εγκυμοσύνες σε όλα ήταν παρόν παντα, ελπίζω να βγει καλός μέχρι το τέλος γιατί ποτέ δεν ξέρεις..

ναι έχεις δίκιο γι αυτο τωρα θελω να βιαστω λιγο γιατι αυτο μου λενε και στο περιγυρο μου...συν οτι καποιοι γιατροι δεν δεχονται εγκυες σε προχωρημενη κυηση!!! οποτε αυτο θα κανω σαντυ μου!!!!!!βιαζομαιιιιιι!!!!αχ τι τελειος φαινεται ο γιατρος σου.... βασικα το παν ειναι η εμπειρια! αν χεις παραπανω εμπειρια αντιμετωπιζεις και τις καταστασεις πιο ψυχραιμα αυτο πιστευω!!

οσο για την αιματολογικη που θα κανεις κι εμενα μου ειπαν οτι θα βγει σε τρεις μερες αλλα την εκανα την ιδια μερα....💓

στις On 12/10/2021 at 2:31 ΜΜ, ο/η Hailey είπε:

Καλησπερα! Ουτε κ μενα μου εκανε κολπικο στην αυχενική, παρολα αυτα μου ειπε το μηκος του τραχήλου. Νομιζω μπορουν να το μετρησουν κ με υπερηχο κοιλιας. Βεβαια μου ειπε την επομενη φορα θα μου κανει διακολπικο. Θα ξαναπαω στις 8-11. Μου φαινεται αιωνας, ελπιζω να περασουν γρηγορα οι μερες. Εμενα ακομα δεν εχει βγει η papp-A. Αναμένουμε..!

αχ ενταξει κοριτσι μου σε ευχαριστω παρα πολυ!!!! υπομονη για την αιματολογικη ολα θα εχουν παει τελεια!!! οποτε βγει ενημερωσε μας!!🙏🙏

 

στις On 12/10/2021 at 3:07 ΜΜ, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Και εγώ την Παρασκευή που έχω αυχενική!! Ποπό έχω αγχωθει τοοοοσο πολυυυυυυ!!!! 😐😐😐

καλη επιτυχια γλυκακι μου!!!! οτι και να σου πουμε σιγουρα θα εισαι αγχωμενη!!!! χαχαχαχ πες μας νεα αυριο!!!🤗🙏💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...