Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

στις On 8/10/2021 at 8:08 ΜΜ, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Μην την ακούς κορίτσι μου!! Ειδικά στο θέμα του μωρού.. εγώ δεν ξέρω κάποια κοπέλα από το περιβάλλον μου να το έχει ακούσει στον τρίτο.. γύρω στις 20 εβδομάδες λένε.. όσο για τα κιλά, αν δεν σου έχει απαγορεύσει κάτι ο γιατρός, να τρως ότι θέλεις.. μια φίλη μου κάνει διατροφή γιατί εχει θέμα με το ζάχαρο. Εμένα ο γιατρός δεν μου έχει απαγορεύσει τίποτα. Αντιθέτως τρώω και παγωτά και ότι θέλω.. έχω πάρει γύρω στα 2 κιλά τώρα στις 11 εβδομάδες.. μην ακούς κανένα.. δεν υπάρχει λόγος να στερήθεις κάτι.. κιλά είναι και θα τα χάσεις . στην τελική αν δεν περνει από συζήτηση πες της σου επιτρέπω να μου μιλάς για ότι άλλο θες, εκτός από την εγκυμοσύνη μου, τέλος!

Αυτό προσπαθώ να κάνω να μην ακούω κανέναν μόνο την γιατρό...  Απλά είναι λίγο δυσκολο όταν σου λένε κάτι σχεδόν κάθε μέρα να μην δώσεις σημασία. Είναι φορές που δεν με ενοχλεί τίποτα είναι και κάποιες φορές όμως που άμα αρχίζω να φωνάζω θα Μ ακούσει όλο το χωριό!!! Ευχαριστώ πολύ!!! 😘❤️😘😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Ε τώρα μόλις κάνω αυχενική θα το ξεφουρνισω, χρειάζομαι κάποιον να μου βγάλει τα χειμωνιάτικα και να μου αλλάξει χαλια 🤣🤣🤣 

Να σου πω την αλήθεια, δεν το είπα γιατί μου κανουν άλλο εμένα, είχα μια πρόσφατη αποβολή και όλο θα με ρωτάνε 'πως τα πας?' 'ποτε έχεις γιατρό?' και κάτι τέτοια και δεν μπορώ τις ερωτήσεις. Έχω να διαχειριστώ τους δικούς μου φόβους δεν μπορώ να έχω και των άλλων.. εσένα από ότι καταλαβαίνω αφού τα έκανε και στην κόρη της δεν νομίζω να καταλάβει ότι και να της πεις οπότε αγνόησε την όσο γίνεται!!

Εγώ έβαλα σήμερα τον άντρα μου που κάθεται να κατεβάσει τα χειμωνιάτικα... Χαλιά θα τα αφήσω λίγο ακόμα αλλά και αυτά ο καημένος ο αντρουλης μου θα τα κάνει. 😁😁😁 Πάλι καλά που είναι συνεργάσιμος και αυτός, γιατί με τις μαμάδες μας δεν θα την παλευα. Το έζησα μια φορά πέρσυ τα Χριστούγεννα, που ήμουν πάλι έγκυος (απέβαλα), αλλά ξάπλα με αιμορραγία στο κρεβάτι,και τις είχα κάθε μέρα εδώ και δεν πήγε καλά αυτό... Και αυτή την φορά αποφασίσαμε να κάνουμε μόνοι μας ότι μπορούμε. 

Καλά αυτό με τις ερωτήσεις δεν υπάρχει χειρότερο. Σε καταλαβαίνω! Το είχαμε κι εμείς στην αρχή αλλά το σταμάτησαν γρήγορα ευτυχώς!!! Είναι απίστευτοι οι γονείς αλήθεια! Είναι τα πιο περίεργα πλάσματα!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Εγώ έβαλα σήμερα τον άντρα μου που κάθεται να κατεβάσει τα χειμωνιάτικα... Χαλιά θα τα αφήσω λίγο ακόμα αλλά και αυτά ο καημένος ο αντρουλης μου θα τα κάνει. 😁😁😁 Πάλι καλά που είναι συνεργάσιμος και αυτός, γιατί με τις μαμάδες μας δεν θα την παλευα. Το έζησα μια φορά πέρσυ τα Χριστούγεννα, που ήμουν πάλι έγκυος (απέβαλα), αλλά ξάπλα με αιμορραγία στο κρεβάτι,και τις είχα κάθε μέρα εδώ και δεν πήγε καλά αυτό... Και αυτή την φορά αποφασίσαμε να κάνουμε μόνοι μας ότι μπορούμε. 

Καλά αυτό με τις ερωτήσεις δεν υπάρχει χειρότερο. Σε καταλαβαίνω! Το είχαμε κι εμείς στην αρχή αλλά το σταμάτησαν γρήγορα ευτυχώς!!! Είναι απίστευτοι οι γονείς αλήθεια! Είναι τα πιο περίεργα πλάσματα!! 😁

Και μένα ο αντρουλης μου κάνει ευτυχώς όλες τις καθημερινές δουλειές δεν με αφήνει να ακουμπήσω τίποτα δεν έχω παράπονο αλλά μωρέ μια πολύ καλή γενική χρειάζομαι τώρα και δεν ξέρει ο κακομοίρης να τα κάνει σωστά αυτά και δεν θέλω να του το πω.. είχα μια κοπέλα που με βοηθούσε στις βαριές δουλειές όσο δούλευα αλλά τώρα με τον κορονοιο δεν την έχω φωνάξει φοβάμαι λίγο γιατί πάει σε τόσα σπίτια.. θα δω αν δεν την παλέψω με τις μαμάδες θα την πάρω.. καλά να τις έχω κάθε μέρα εδώ δεν πρόκειται, πέρα από τις πολλές ερωτήσεις που κανουν καλουλες είναι αλλά δεν μπορώ χρειάζομαι το χώρο μου και δεν μπορούν και αυτές δουλεύουν ευτυχώς και οι δύο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Hailey είπε:

Καλησπέρα! Στην ηλικια μου διαβασα πως ειναι 1/350. Βεβαια ακομα δεν εχω παρει το αποτελεσμα των αιματολογικων εξετασεων, αυριο θα ξερω.. Κ αναλογως τι θα μου πει ο γιατρός μου, ισως κανω τη nipt. Προσπαθω να σκεφτομαι θετικα παντως, πως ειναι θεμα πιθανοτητων κ θα ειναι μια χαρα το μωρακι μου :)

Καλημέρα! Αυτό ακριβώς χρειάζεται θετική σκέψη. Και όντως θα είναι μια χαρά!!! Περιμένουμε νέα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/10/2021 at 8:11 ΜΜ, ο/η Sandyb είπε:

Α μέχρι το τέλος το Ουτρο? Δεν το ήξερα, για να δούμε τι θα μου πει και μένα.. ναι βρε μια χαρά θα είσαι με το σαλοσπιρ.. το είχε η κολλητή μου αυτό και γέννησε πριν λίγες μέρες όλα υπέροχα!!

οχι οχι!!!! την αντιπηκτικη μεχρι το τελος οχι τα ουτρο!!!! απο τα ουτρο ειμαι ελευθερη απο σημερα!!!!! χτες πηρα το τελευταιο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/10/2021 at 5:20 ΜΜ, ο/η Dreamer1 είπε:

Ω και αυτό δύσκολο ρε συ να μην μπορείς να φας, να τα μετράς όλα!!! 

Ναι τώρα που το βλέπω πιο ψύχραιμα έχεις δίκιο πάντα θα έχουν κάτι να πουν. 😁

Δεν αλλάζει η συγκεκριμένη τα ίδια έκανε και στην κόρη της. Και ακόμα της τα κάνει.

Σε ευχαριστώ πολύ ρε... ❤️❤️❤️

τι ευχασριστεις καλουλα μου..... ολες παθουσες ειμαστε χαχαχχχα φοβαμαι μη γινουμε περιεργες κι εμεις!!!!!!!!!

χαχαχαχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/10/2021 at 8:21 ΜΜ, ο/η Sandyb είπε:

Ε τώρα μόλις κάνω αυχενική θα το ξεφουρνισω, χρειάζομαι κάποιον να μου βγάλει τα χειμωνιάτικα και να μου αλλάξει χαλια 🤣🤣🤣 

Να σου πω την αλήθεια, δεν το είπα γιατί μου κανουν άλλο εμένα, είχα μια πρόσφατη αποβολή και όλο θα με ρωτάνε 'πως τα πας?' 'ποτε έχεις γιατρό?' και κάτι τέτοια και δεν μπορώ τις ερωτήσεις. Έχω να διαχειριστώ τους δικούς μου φόβους δεν μπορώ να έχω και των άλλων.. εσένα από ότι καταλαβαίνω αφού τα έκανε και στην κόρη της δεν νομίζω να καταλάβει ότι και να της πεις οπότε αγνόησε την όσο γίνεται!!

εμενα βρε σαντουλι ξερεις τι μου εκαναν;;;;; αρχιζαν και το ελεγαν παντου!!!!!! μου ειχαν σπασει τα νευρα.....κι ο αντρας μου δεν ηθελε ωσπου φωναξε κι αυτος κι εκει λιγο το εκοψαν!!! ποσο τυχερη εισαι που δεν ειπες τιποτα!!!! παντως με βοηθανε παρ ολα αυτα δεν μπορω να πω....καλα ερχεται και η μαμα μου πολυ αλλα κι αυτοι οσο μπορουν ειναι εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Hailey είπε:

Καλησπέρα! Στην ηλικια μου διαβασα πως ειναι 1/350. Βεβαια ακομα δεν εχω παρει το αποτελεσμα των αιματολογικων εξετασεων, αυριο θα ξερω.. Κ αναλογως τι θα μου πει ο γιατρός μου, ισως κανω τη nipt. Προσπαθω να σκεφτομαι θετικα παντως, πως ειναι θεμα πιθανοτητων κ θα ειναι μια χαρα το μωρακι μου :)

κοριτσι μου σε παρακαλω μονο θετικα να σκεφτεσαι!!! μια χαρα ειναι το σποσοστο σου και το εχω ακουσει κι εγω αυτο με τις ηλικιες!!! παρολα αυτα σε αλλο τοπικ ηταν μια κοπελα που ειχε 1/45 και εκανε τροφοβλαστη(νομιζω ετσι λεγεται) και τελικα ηταν μια χαρα το μωρακι!!!!!! τιποτα!!! μονο θετικη θα εισαι εσυ!!!! παμε γεραααααα  💜💜
ενημερωσε μας για την αιματολογικη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

κοριτσι μου σε παρακαλω μονο θετικα να σκεφτεσαι!!! μια χαρα ειναι το σποσοστο σου και το εχω ακουσει κι εγω αυτο με τις ηλικιες!!! παρολα αυτα σε αλλο τοπικ ηταν μια κοπελα που ειχε 1/45 και εκανε τροφοβλαστη(νομιζω ετσι λεγεται) και τελικα ηταν μια χαρα το μωρακι!!!!!! τιποτα!!! μονο θετικη θα εισαι εσυ!!!! παμε γεραααααα  💜💜
ενημερωσε μας για την αιματολογικη σου!!

Εγκυουλες, καλημέρα!! Να ρωτήσω κάτι? Η αυχενική πως γίνεται?? Ο υπέρηχος είναι κολπικός η διακοιλιακος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

τι ευχασριστεις καλουλα μου..... ολες παθουσες ειμαστε χαχαχχχα φοβαμαι μη γινουμε περιεργες κι εμεις!!!!!!!!!

χαχαχαχχαχαχ

Το έχω σκεφτεί κι εγώ αυτό αυτό... Και ξεκίνησα να γράφω την δεν θελω να γίνω ως μάνα και ως σύζυγος. Και είπα στον άντρα μου αν παρεκκλινω να μου τα δίνει να τα διαβάζω.😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

@Dreamer1 κοριτσι μου θες να κανουμε κι εδω πινακακι;;;;;

Ναι να κάνουμε γιατί όχι αλλά δεν έχω ιδέα πως γίνεται! Εσύ ξέρεις ή να ρωτήσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Εγκυουλες, καλημέρα!! Να ρωτήσω κάτι? Η αυχενική πως γίνεται?? Ο υπέρηχος είναι κολπικός η διακοιλιακος?

Καλημέρα! Είναι και κολπικός για να μετρήσουν τι μήκος του τραχήλου, επίσης εμένα μου είπε ότι κολπικά βγαίνουν και οι καλύτερες φωτογραφίες του μωρού, και διακοιλιακα. Όλες οι άλλες μετρήσεις εκτός του τραχήλου γίνονται από την κοιλίτσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημέρα! Είναι και κολπικός για να μετρήσουν τι μήκος του τραχήλου, επίσης εμένα μου είπε ότι κολπικά βγαίνουν και οι καλύτερες φωτογραφίες του μωρού, και διακοιλιακα. Όλες οι άλλες μετρήσεις εκτός του τραχήλου γίνονται από την κοιλίτσα. 

Ευχαριστώ πολύ!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

οχι οχι!!!! την αντιπηκτικη μεχρι το τελος οχι τα ουτρο!!!! απο τα ουτρο ειμαι ελευθερη απο σημερα!!!!! χτες πηρα το τελευταιο!!!!!!

Αχ τι ωραία τα ξεφορτωθηκες τα σιχαμενα τα ουτρο!! Για την αντιπηκτική εμένα δεν μου έχουν πει ακόμα αν θα είναι μέχρι το τέλος μάλλον μετά την αυχενικη θα το δούμε αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/10/2021 at 3:40 ΜΜ, ο/η Hailey είπε:

Καλησπέρα! Στην ηλικια μου διαβασα πως ειναι 1/350. Βεβαια ακομα δεν εχω παρει το αποτελεσμα των αιματολογικων εξετασεων, αυριο θα ξερω.. Κ αναλογως τι θα μου πει ο γιατρός μου, ισως κανω τη nipt. Προσπαθω να σκεφτομαι θετικα παντως, πως ειναι θεμα πιθανοτητων κ θα ειναι μια χαρα το μωρακι μου :)

Καλησπέρα κορίτσι μου.. εννοείται να σκέφτεσαι θετικά και θα πάνε όλα καλά!! Πήρες σήμερα τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές? Και εγώ υπάρχει πιθανότητα να κάνω nipt ανεξαρτήτως αποτελέσματος αυχενικής..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Εγκυουλες, καλημέρα!! Να ρωτήσω κάτι? Η αυχενική πως γίνεται?? Ο υπέρηχος είναι κολπικός η διακοιλιακος?

Α κορίτσι ούτε εσύ έχεις κάνει ακόμα αυχενική? Και νόμιζα ότι είχα μεινει η μόνη της παρέας.. για πότε την έχεις? Έχεις κλείσει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημέρα! Είναι και κολπικός για να μετρήσουν τι μήκος του τραχήλου, επίσης εμένα μου είπε ότι κολπικά βγαίνουν και οι καλύτερες φωτογραφίες του μωρού, και διακοιλιακα. Όλες οι άλλες μετρήσεις εκτός του τραχήλου γίνονται από την κοιλίτσα. 

κοριτσι μου αληθεια;;; παλι καλα που δεν απαντησα κατι λαθος στην κοπελα..... εμενα ομως δεν μου εκανε κολπικο! να ανησυχησω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Αχ τι ωραία τα ξεφορτωθηκες τα σιχαμενα τα ουτρο!! Για την αντιπηκτική εμένα δεν μου έχουν πει ακόμα αν θα είναι μέχρι το τέλος μάλλον μετά την αυχενικη θα το δούμε αυτό..

βασικα ναι κι εμενα μετα την αυχενικη μου εδωσαν μια απαντηση.... εγω θα παω και στον εξωσωματικο μου να με δει σε δυο εβδομαδες .... ετσι ...οχι για καποιο λογο..θα ηθελα να με ξεγεννησει αλλα ειναι μακρυα... οποτε θα σιγουρεψω και ολα αυτα που μου εχει πει η γιατρος μου εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Ναι να κάνουμε γιατί όχι αλλά δεν έχω ιδέα πως γίνεται! Εσύ ξέρεις ή να ρωτήσω;

το λεω σε εσενα επειδη ησουν απο αρχη !! οχι για να σε φορτωσω με κατι ακομα!!!! απλα θα πατας παπακι και θα ταγκαρεις τα ονοματα θα βαζεις την ΠΗΤ της καθε κοπελας και οσες εμαθαν το φυλο τι φυλο ειναι.... ας πουμε ...

@Διόνη ΠΗΤ 3/4 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 

και γενικα ο,τι θες εσυ

καπως ετσι το κανουν στην αλλη ομαδα που ειμαι ... αλλα βλεπω οτι μαζευονται κι εδω πολλες κοπελες και ειναι κριμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

κοριτσι μου αληθεια;;; παλι καλα που δεν απαντησα κατι λαθος στην κοπελα..... εμενα ομως δεν μου εκανε κολπικο! να ανησυχησω;;;;

Όχι, μην ανησυχείς, δεν το κάνουν όλοι από ότι έχω καταλάβει. Είναι ανάλογα στον γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Όχι, μην ανησυχείς, δεν το κάνουν όλοι από ότι έχω καταλάβει. Είναι ανάλογα στον γιατρό.

αααα ενταξει κοριτσι μου !! παντως το ειχα απορια γιατι κανενας γιατρος δεν μου εχει κοιταξει τον τραχηλο μεχρι στιγμης!!! εννοω ουτε ο γυναικολογος αλλα ουτε ο εμβρυομητρικος!!!!

τελοσπαντων παντως χτες πηγαμε παλι για υπερηχο και ηταν ολα καλα!!! τα γραμμαρια του ηταν πολυ καλα και εκανε ολο κολοτουμπες!!! ειμαι πολυ χαρουμενη!!!! γιατι καθε φορα παω με τοοοοοσο αγχος!!!!!!

εσεις κοριτσια εχετε κανεναν υπερηχο τωρα κοντα;;;;💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

βασικα ναι κι εμενα μετα την αυχενικη μου εδωσαν μια απαντηση.... εγω θα παω και στον εξωσωματικο μου να με δει σε δυο εβδομαδες .... ετσι ...οχι για καποιο λογο..θα ηθελα να με ξεγεννησει αλλα ειναι μακρυα... οποτε θα σιγουρεψω και ολα αυτα που μου εχει πει η γιατρος μου εδω.

Ε ναι να πας και στον εξωσωματικο να σε δει αν σε κάνει να νιώθεις ασφάλεια.. κάπου σε διάβασα ότι ήθελες να αλλάξεις γυναικολόγο.. εγώ πάλι από τη στιγμή που είχα το θετικό εμπιστεύομαι μόνο το μαιευτηρα μου, στο κέντρο μου δεν με ξαναείδαν μόνο τους ενημέρωσα ότι προχωραμε καλά, άλλωστε ο εξωσωματικος μου δεν νομίζω να παρακολουθεί κυήσεις οπότε ο καθένας στον τομέα του και όταν χρειαστούν κάτι μιλάνε μεταξύ τους.. όσο για τη μέτρηση τραχήλου που λέτε εμένα και ο γυναικολόγος και ο άλλος γιατρός που θα μου κάνει αυχενικη τον μετράνε πάντα και σε όλες τις κοπελες.. ξέρω κάποιους γιατρούς που δεν μετράνε, δεν ξέρω από τι εξαρτάται και πως το κρίνουν.. αλλα κάνε τους μια ερωτηση αν έχεις αμφιβολίες και θέλεις να σιγουρευτείς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πινακακι με τις μελλοντικές μανουλες!!! ❤️💙🎊🎉👶

@Princess281/4 ❤️

@Διόνη 3/4 ❤️

@Dreamer1 3/4 ❤️

@Tvz 9/4 ❤️ & 💙

@danceroce 9/4 ❤️

@MrsD 12/4 💙 

@Vera87 17/4 💙

@Hailey 18/4 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι αν στο πινακακι έχω κάνει κάποιο λάθος ή έχω ξεχάσει κάποια ζητώ συγνώμη και πείτε να διορθώσω ή να συμπεριλάβω κάποια!!! ❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...