Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Τι σεμινάριο??

https://mynewbaby-shop.gr/pages/page-11?gclid=CjwKCAiA4veMBhAMEiwAU4XRr200f12k68l1g_Nupjtzb09aFq3IFDiuqXQ4x9J_WySCy3c_NsodqRoCn9oQAvD_BwE

Μπορεις να μπεις εδώ έχεις κάποια δωρεάν σεμινάρια με μαίες για διάφορα θέματα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Και εμένα έτσι μου λεει.. Εν τω μεταξύ ο δικός μου είναι χειρότερος!! Πριν από κάθε εξέταση, δεν μιλιέται από το άγχος!! 🤣🤣🤣

Αχαχχαα αλήθεια λες?? Εμένα προσπαθεί να δείχνει ψύχραιμος εκείνη την ώρα και μετά το ομολογεί!! Κατά τ άλλα μόνο εμείς αγχωνομαστε!!! 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Kleo1997 είπε:

https://mynewbaby-shop.gr/pages/page-11?gclid=CjwKCAiA4veMBhAMEiwAU4XRr200f12k68l1g_Nupjtzb09aFq3IFDiuqXQ4x9J_WySCy3c_NsodqRoCn9oQAvD_BwE

Μπορεις να μπεις εδώ έχεις κάποια δωρεάν σεμινάρια με μαίες για διάφορα θέματα ...

Καλά Κλεω μου δεν είχα δει τα μνματα γι αυτό σκαλωσα!!!! Αχαχαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kanelaa είπε:

Καλά Κλεω μου δεν είχα δει τα μνματα γι αυτό σκαλωσα!!!! Αχαχαχαχαχαχαχα 

Χαχαχ δεν πειράζει ..πάντως είσαι μια θεουλα να ξες ...♥️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

https://mynewbaby-shop.gr/pages/page-11?gclid=CjwKCAiA4veMBhAMEiwAU4XRr200f12k68l1g_Nupjtzb09aFq3IFDiuqXQ4x9J_WySCy3c_NsodqRoCn9oQAvD_BwE

Μπορεις να μπεις εδώ έχεις κάποια δωρεάν σεμινάρια με μαίες για διάφορα θέματα ...

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Τώρα είμαι ήρεμη!! Μόλις έρχεται η ώρα για υπερήχους και εξετάσεις, τρελενομαι από το άγχος!! Αχ, ελπίζω να πάνε όλα καλά γενικά και για όλες μας!!! Στο λισαμε κ εμείς, ευχομαι σε όλες καλά Χριστούγεννα με υγεία, χαρά και πολλές πολλές κλοτσιεςς!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Καλά Χριστούγεννα με υγεία κοριτσάκι μου!!! Τέλεια ευχή!!! Καλές και πολλές κλωτσιές λοιπόν εύχομαι κι εγώ!!! 💗💗💗💗💗🌲🌲🌲🌲🌲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

https://mynewbaby-shop.gr/pages/page-11?gclid=CjwKCAiA4veMBhAMEiwAU4XRr200f12k68l1g_Nupjtzb09aFq3IFDiuqXQ4x9J_WySCy3c_NsodqRoCn9oQAvD_BwE

Μπορεις να μπεις εδώ έχεις κάποια δωρεάν σεμινάρια με μαίες για διάφορα θέματα ...

Καλημέρα!!! Αχ τι ωραία θα μπω κι εγώ!! Ευχαριστούμε!!Εγώ έκανα ένα για το θηλασμό στο σάιτ Φαιναρέτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Καλά Χριστούγεννα με υγεία κοριτσάκι μου!!! Τέλεια ευχή!!! Καλές και πολλές κλωτσιές λοιπόν εύχομαι κι εγώ!!! 💗💗💗💗💗🌲🌲🌲🌲🌲

🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια εγκυουλες μου τι κάνετε;;;;

Να σας ρωτήσω; Εσείς έχετε παρατηρήσει αν τώρα στην εγκυμοσύνη βλέπετε περισσότερα όνειρα; Στο πρώτο τρίμηνο δεν υπήρχε βραδιά που δεν θα ξυπνούσα από ένα όνειρο. Μετά σταματησε για λίγο αλλά εδώ και κανένα μήνα πάλι βλέπω κάθε βράδυ όνειρα και σπάνια είναι καλά. Είναι ενοχλητικό αρκετά γιατί πολλές φορές δεν μπορώ να κοιμηθώ μετά ή επηρεάζομαι αρκετά και μετά αγχωνομαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημερούδια εγκυουλες μου τι κάνετε;;;;

Να σας ρωτήσω; Εσείς έχετε παρατηρήσει αν τώρα στην εγκυμοσύνη βλέπετε περισσότερα όνειρα; Στο πρώτο τρίμηνο δεν υπήρχε βραδιά που δεν θα ξυπνούσα από ένα όνειρο. Μετά σταματησε για λίγο αλλά εδώ και κανένα μήνα πάλι βλέπω κάθε βράδυ όνειρα και σπάνια είναι καλά. Είναι ενοχλητικό αρκετά γιατί πολλές φορές δεν μπορώ να κοιμηθώ μετά ή επηρεάζομαι αρκετά και μετά αγχωνομαι... 

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Μην ανυσηχεις.. να σκευτεσαι πως δεν είναι κάτι και απλά ονειρο.. Εγώ να σου πω μέχρι τώρα σπάνια έβλεπα κάτι και αν έβλεπα ( επειδή μου βγαίνουν) ήταν όλα καλά.. τον τελευταίο καιρό βλέπω κάθε βράδυ  και διάφορα.. κάποια αλλόκοτα, κάποια καλά, κάποια άσχημα.. δεν δίνω σημασία όμως γιατί έχω διαβάσει πως στην εγκυμοσύνη συμβαίνει αυτό και ειδικά όταν περνούν οι μήνες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Μην ανυσηχεις.. να σκευτεσαι πως δεν είναι κάτι και απλά ονειρο.. Εγώ να σου πω μέχρι τώρα σπάνια έβλεπα κάτι και αν έβλεπα ( επειδή μου βγαίνουν) ήταν όλα καλά.. τον τελευταίο καιρό βλέπω κάθε βράδυ  και διάφορα.. κάποια αλλόκοτα, κάποια καλά, κάποια άσχημα.. δεν δίνω σημασία όμως γιατί έχω διαβάσει πως στην εγκυμοσύνη συμβαίνει αυτό και ειδικά όταν περνούν οι μήνες.. 

Τι τραβάμε κι εμείς οι εγκυουλες... 😂😂😂 Δεν μας φτάνουν όλα τα άλλα έχουμε και τα όνειρα... 😂😂😂 Θενκιου για το σαπορτ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Τι τραβάμε κι εμείς οι εγκυουλες... 😂😂😂 Δεν μας φτάνουν όλα τα άλλα έχουμε και τα όνειρα... 😂😂😂 Θενκιου για το σαπορτ! ❤️

Θα τα θυμόμαστε τον Απρίλιο πρώτα ο Θεός, που δεν θα κοιμόμαστε πια τις νύχτες και θα γελάμε!!! 🤣🤣🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημερούδια εγκυουλες μου τι κάνετε;;;;

Να σας ρωτήσω; Εσείς έχετε παρατηρήσει αν τώρα στην εγκυμοσύνη βλέπετε περισσότερα όνειρα; Στο πρώτο τρίμηνο δεν υπήρχε βραδιά που δεν θα ξυπνούσα από ένα όνειρο. Μετά σταματησε για λίγο αλλά εδώ και κανένα μήνα πάλι βλέπω κάθε βράδυ όνειρα και σπάνια είναι καλά. Είναι ενοχλητικό αρκετά γιατί πολλές φορές δεν μπορώ να κοιμηθώ μετά ή επηρεάζομαι αρκετά και μετά αγχωνομαι... 

Καλησπέραααα!! Ναιιι και γω βλέπω πάρα πολλά όνειρα και πολύ έντονα επισης!! Και συγχωρα με γι αυτό που θα πω αλλά λόγω του ότι με τον άντρα μου δεν μπορούμε να έρθουμε σε επαφή πριν λίγο καιρό έβλεπα "περίεργα" όνειρα κάθε βράδυ! Αλλά μια φίλη π έγινε πρόσφατα μανούλα μ ειπε πως είναι πολύ φυσιολογικό, έβλεπε και εκεινη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kanelaa είπε:

Καλησπέραααα!! Ναιιι και γω βλέπω πάρα πολλά όνειρα και πολύ έντονα επισης!! Και συγχωρα με γι αυτό που θα πω αλλά λόγω του ότι με τον άντρα μου δεν μπορούμε να έρθουμε σε επαφή πριν λίγο καιρό έβλεπα "περίεργα" όνειρα κάθε βράδυ! Αλλά μια φίλη π έγινε πρόσφατα μανούλα μ ειπε πως είναι πολύ φυσιολογικό, έβλεπε και εκεινη

Στο πρώτο τρίμηνο κι εμείς δεν επιτρεπόταν να έρθουμε σε επαφή και τότε και εγώ έβλεπα συχνά όνειρα ακατάλληλα για ανηλίκους 😂😂😂

τώρα όμως μόνο εφιάλτες ρε συ. Μπορεί να είναι από το άγχος. Πλησιάζει η μέρα για το εμβόλιο και με συγχωρείτε για την έκφραση αλλά έχω χεστει από τον φόβο μου, μην και πάει κάτι λάθος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Θα τα θυμόμαστε τον Απρίλιο πρώτα ο Θεός, που δεν θα κοιμόμαστε πια τις νύχτες και θα γελάμε!!! 🤣🤣🥰❤️

Ισχύει αυτό... Πολλά πιστεύω θα θυμόμαστε και θα γελάμε!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Στο πρώτο τρίμηνο κι εμείς δεν επιτρεπόταν να έρθουμε σε επαφή και τότε και εγώ έβλεπα συχνά όνειρα ακατάλληλα για ανηλίκους 😂😂😂

τώρα όμως μόνο εφιάλτες ρε συ. Μπορεί να είναι από το άγχος. Πλησιάζει η μέρα για το εμβόλιο και με συγχωρείτε για την έκφραση αλλά έχω χεστει από τον φόβο μου, μην και πάει κάτι λάθος. 

Μην αγχώνεσαι καθόλου.. Όλα καλά θα πάνε.. :) η γνώμη μου εμένα ειναι να κάνεις αυτό π σου λέει ο γιατρός σου, αυτός πιστεύω ξέρει καλύτερα απ όλους μας.. Εγώ σκέψου συζήτησα τη τελευταία φορά με τη γυναικολόγο μου πριν μιάμιση βδομάδα για την 3η δόση κ μου είπε πως θα δούμε γιατι δεν έχουν βγει επίσημα αποτελέσματα από έρευνες.. Όταν ήταν όμως να κάνω το 1ο και το 2ο εμβόλιο ήταν φουλ θετική στο να το κάνω και μόλις έκανα το 2ο εμβόλιο τον επόμενο μήνα έμαθα πως ήμουν έγκυος (είχα ξεκινήσει τις ελεύθερες σεξουαλικες επαφες ακριβώς στη γόνιμη μέρα μου 5 μέρες μετά το εμβόλιο)..καταλαβαίνω το άγχος σου πάντως (παίζει να είχα κάνει 5 τσιγάρα έξω απ το κέντρο απ το άγχος εγώ αχαχχα) και ειδικά τώρα π υπάρχει το μωρουλι! Πρώτα σκεφτόμαστε αυτά και μετά εμάς! Αλλά πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Στο πρώτο τρίμηνο κι εμείς δεν επιτρεπόταν να έρθουμε σε επαφή και τότε και εγώ έβλεπα συχνά όνειρα ακατάλληλα για ανηλίκους 😂😂😂

τώρα όμως μόνο εφιάλτες ρε συ. Μπορεί να είναι από το άγχος. Πλησιάζει η μέρα για το εμβόλιο και με συγχωρείτε για την έκφραση αλλά έχω χεστει από τον φόβο μου, μην και πάει κάτι λάθος. 

Σε καταλαβαίνω.. κάνω υπομονή ως τη β επιπέδου, που θα έχω κάνει ήδη και τη δεύτερη δόση, για να δω μήπως κάτι δεν έχει πάει καλά.. εν τω μεταξύ εγώ δεν το νιώθω κιόλας.. προσπαθώ όμως να ξεχνιέμαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημερούδια εγκυουλες μου τι κάνετε;;;;

Να σας ρωτήσω; Εσείς έχετε παρατηρήσει αν τώρα στην εγκυμοσύνη βλέπετε περισσότερα όνειρα; Στο πρώτο τρίμηνο δεν υπήρχε βραδιά που δεν θα ξυπνούσα από ένα όνειρο. Μετά σταματησε για λίγο αλλά εδώ και κανένα μήνα πάλι βλέπω κάθε βράδυ όνειρα και σπάνια είναι καλά. Είναι ενοχλητικό αρκετά γιατί πολλές φορές δεν μπορώ να κοιμηθώ μετά ή επηρεάζομαι αρκετά και μετά αγχωνομαι... 

Καλημέρα!ναι κι εγώ βλέπω έντονα ! Αλλά περίεργα αλλά όχι! Αλλά τα θυμάμαι πολύ την άλλη μέρα!!! Είχα διαβάσει ότι το παθαίνουν οι εγκυουλες! 

Αααχ γλυκούλα μου μη φοβάσαι για το εμβόλιο! Όλα καλά θα είναι!! 💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααα καλημέρα!!!! 

Χτες πήραμε καρότσι!!!!!!!!!!!

Το κλείσαμε δηλαδή δώσαμε και προκαταβολη κι αυτός μας είπε να το πάρουμε προς το τέλος θα μας το έχει εκεί για να καθυστερήσουμε και την εγγύηση!! 100 ευρώ λιγότερα το πήραμε! Δεν πήγαινε παρακάτω και στο Σκρουτζ τοοοσο ήταν η μεγαλύτερη έκπτωση που είχε πάρει....

Πιστευω να πετύχαμε καλή προσφορά!!!! 

Τελικά αλλάξαμε χρώμα τελευταία στιγμή!

Αν θυμάστε είχαμε καεί για μαύρο ! Απεγνωσμένα θέλαμε μαύρο χρυσό! 

Το κλεινουμε σε μαύρο μπαίνουμε στο αμάξι...μου λέει ο άντρας μου είσαι σίγουρη ναι του λέω μου λέει τρελαίνομαι για μαύρο αλλά σκέφτομαι μην ψηθεί το καλοκαίρι...του λέω δεν το λες τοοοοσο καιρό;;;;;; Χαχαχαχ σκεφτόμουν το ίδιο!!!! 🤣🤣

Κατευθείαν βγαίνουμε από το αμάξι γυρνάμε πίσω και το παίρνουμε σε μπεζ χρυσό!!!!! Κι έτσι.... Η μπέμπα απέκτησε καροτσιιιιι!!! 💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

Καλημέρα!ναι κι εγώ βλέπω έντονα ! Αλλά περίεργα αλλά όχι! Αλλά τα θυμάμαι πολύ την άλλη μέρα!!! Είχα διαβάσει ότι το παθαίνουν οι εγκυουλες! 

Αααχ γλυκούλα μου μη φοβάσαι για το εμβόλιο! Όλα καλά θα είναι!! 💓💓

Καλημέρα κι εγώ λίγο που το έψαξα είδα ότι συμβαίνει στις εγκύους οπότε θα προσπαθήσω να μην τα σκέφτομαι... 

Κι εγώ αυτό λέω από μέσα μου συνέχεια όλα θα πάνε καλά μπας και το πιστέψω αλλά ακόμα δεν το έχω πιστέψει. 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

Κοριτσιαααα καλημέρα!!!! 

Χτες πήραμε καρότσι!!!!!!!!!!!

Το κλείσαμε δηλαδή δώσαμε και προκαταβολη κι αυτός μας είπε να το πάρουμε προς το τέλος θα μας το έχει εκεί για να καθυστερήσουμε και την εγγύηση!! 100 ευρώ λιγότερα το πήραμε! Δεν πήγαινε παρακάτω και στο Σκρουτζ τοοοσο ήταν η μεγαλύτερη έκπτωση που είχε πάρει....

Πιστευω να πετύχαμε καλή προσφορά!!!! 

Τελικά αλλάξαμε χρώμα τελευταία στιγμή!

Αν θυμάστε είχαμε καεί για μαύρο ! Απεγνωσμένα θέλαμε μαύρο χρυσό! 

Το κλεινουμε σε μαύρο μπαίνουμε στο αμάξι...μου λέει ο άντρας μου είσαι σίγουρη ναι του λέω μου λέει τρελαίνομαι για μαύρο αλλά σκέφτομαι μην ψηθεί το καλοκαίρι...του λέω δεν το λες τοοοοσο καιρό;;;;;; Χαχαχαχ σκεφτόμουν το ίδιο!!!! 🤣🤣

Κατευθείαν βγαίνουμε από το αμάξι γυρνάμε πίσω και το παίρνουμε σε μπεζ χρυσό!!!!! Κι έτσι.... Η μπέμπα απέκτησε καροτσιιιιι!!! 💓💓

Με γειά σας κοριτσάκι μου!!! Καλές βόλτες με το καροτσάκι σας!!! 

Τέλειο ακούγεται και το μπεζ χρυσό... ❤️ Η αλήθεια είναι ότι κι εμείς που βλέπαμε για μαύρο αυτό σκεφτόμασταν, τους καλοκαιρινούς μήνες. 

Ποιο καρότσι πήρατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Κοριτσιαααα καλημέρα!!!! 

Χτες πήραμε καρότσι!!!!!!!!!!!

Το κλείσαμε δηλαδή δώσαμε και προκαταβολη κι αυτός μας είπε να το πάρουμε προς το τέλος θα μας το έχει εκεί για να καθυστερήσουμε και την εγγύηση!! 100 ευρώ λιγότερα το πήραμε! Δεν πήγαινε παρακάτω και στο Σκρουτζ τοοοσο ήταν η μεγαλύτερη έκπτωση που είχε πάρει....

Πιστευω να πετύχαμε καλή προσφορά!!!! 

Τελικά αλλάξαμε χρώμα τελευταία στιγμή!

Αν θυμάστε είχαμε καεί για μαύρο ! Απεγνωσμένα θέλαμε μαύρο χρυσό! 

Το κλεινουμε σε μαύρο μπαίνουμε στο αμάξι...μου λέει ο άντρας μου είσαι σίγουρη ναι του λέω μου λέει τρελαίνομαι για μαύρο αλλά σκέφτομαι μην ψηθεί το καλοκαίρι...του λέω δεν το λες τοοοοσο καιρό;;;;;; Χαχαχαχ σκεφτόμουν το ίδιο!!!! 🤣🤣

Κατευθείαν βγαίνουμε από το αμάξι γυρνάμε πίσω και το παίρνουμε σε μπεζ χρυσό!!!!! Κι έτσι.... Η μπέμπα απέκτησε καροτσιιιιι!!! 💓💓

Καλοριζικοοοο!!! Καλές βολτουλες με τη μπεμπουλα σας!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Καλοριζικοοοο!!! Καλές βολτουλες με τη μπεμπουλα σας!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Κορίτσια καλησπέρα παρακολούθησα μια συζήτηση που είχατε για τις innohep κ βρίσκομαι κ εγώ στη φάση με innohep και σαλοσπιρ κάθε μέρα.Ηθελα να ρωτήσω έτυχε σε.καποια κοπέλα να βρει άδεια σύριγγα;;;Η να την έκανε κ να φοβήθηκε ότι δεν υπήρχε υγρό μέσα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lina08 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα παρακολούθησα μια συζήτηση που είχατε για τις innohep κ βρίσκομαι κ εγώ στη φάση με innohep και σαλοσπιρ κάθε μέρα.Ηθελα να ρωτήσω έτυχε σε.καποια κοπέλα να βρει άδεια σύριγγα;;;Η να την έκανε κ να φοβήθηκε ότι δεν υπήρχε υγρό μέσα;;

Δεν κάνω τις συγκεκριμένες.. κάνω κάποιες άλλες, αλλά δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο.. απλά κάποιες φορές με πονάει πολύ κάποιες άλλες καθόλου, σαν να μην την έκανα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...