Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχαχαχα πολύ γέλασα 😂😂🤣🤣🤣

Xαχαχαχαχ.. 🤣🤣🤣🤣 καλημέρες κορίτσια!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

😁👶😘🤩😍🥰🎊🎉❤️🥂🥂🥂

Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω, κοριτσάκια μου εσείς που την έχετε κάνει αυτή την εξέταση θα με καταλάβατε. Είμαι πολύ ευτυχισμένη σήμερα είδα το κοριτσάκι μου, το οποίο χαίρει άκρας υγείας που είναι το βασικό, αλλά αυτό που μου έμεινε στο μυαλό είναι ότι χαμογελούσε (θα βάλω πάλι τα κλάματα 😂😂😂) είναι φοβερή. Όλα λειτουργούν σωστά, φαίνεται ότι τις παρέχω τα απαραίτητα στο 100%, ο πλακούντας και ο τράχηλος είναι μια χαρά. 

Για έρευνα αγοράς δεν πήγαμε τελικά, γιατί φοβάμαι με τα κρούσματα στην Θεσσαλονίκη και είπα μια να κάνουμε το εμβόλιο και μετά. Δεν ξέρω φοβάμαι πολύ έτσι όπως έχει ξεφύγει η κατάσταση... 

Έβγαλα όμως τα πρώτα χριστουγεννιάτικα κι εγώ έτσι γιατί είχα πολύ καλή διάθεση!!! 🎄🎄🎄

Ααααα επίσης έκλεισα και για το Doppler από τώρα. Θα μου πείτε πολύ μακριά αλλά αφού θα πάω στην συγκεκριμένη και έχει αρκετή δουλίτσα είπαμε να το κλείσουμε... Μου είπε ότι παρόλο που δεν υπάρχει κανένα προβλημα στην περίπτωση μας, είναι μια σημαντική εξέταση. Ούτως η άλλως θα την κάναμε έτσι είχαμε πει, ε τώρα την κλείσαμε κι όλας... Μας είπε ότι είναι γύρω στα 70€ και ότι θα μας κάνει και μια φωτογραφία για κορνίζα με την φατσούλα της! ❤️❤️❤️

Μπράβο υπέροχα τα νέα σου.. Ποια εβδομαδα γίνεται το Doppler κ τι ακριβώς δείχνει; εγω νόμιζα πως στη Β επιπέδου βγαίνουν αυτές οι ωραίες φωτογραφίες με τις φατσουλες των μωρών.. Εγώ θα πάω τη Δευτέρα για τη Β επιπέδου κ ανυπομονώ. Ελπίζω να είναι όλα καλα. Αν κ τα νιώθω αρκετά συχνά μέσα στη μέρα κ αυτό με ηρεμεί.. Εμένα ο άντρας μου βαριέται να στολίσουμε φέτος γιατι θα τα κάνει όλα μόνος του λέει, αφού εγώ κουράζομαι γρήγορα. Η αλήθεια είναι ότι ώρες ώρες είμαι καλά κ άλλες φορές ο πόνος στα πλευρά είναι αφόρητος..αλλα τι να γίνει θα τον ψήσω κ κάτι θα στολίσουμε αν όχι ολόκληρο το δέντρο. Εγώ δεν έχω στρώσει κιόλας γιατί πιστεύουμε πως θα μετακομίσουμε πριν γεννήσω κ μου φαίνεται κρύο το σπίτι κ χωρίς δέντρο για τις γιορτές.. Πέρσι περίμενα πως κ πως μια φωτογραφία με φουσκωμένη κοιλίτσα πλάι στο δέντρο, ήλπιζα φέτος να γίνει κ ευτυχώς τα καταφέραμε.. Κ επειδή για πολλές βόλτες στην αγορά δε μας βλέπω λόγω covid ας στολίσουμε τουλάχιστον το σπίτι μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Εγω έχω 15/12.. μου φάνηκε λίγο αργά η αλήθεια είναι, αλλά οκ.. την άλλη εβδομάδα θα πάω για την nipt που μου είπε αν θέλω να την κάνω...

Πλησιάζει ο καιρός δεν έμεινε πολύ!!! Να πας να σου φύγει και αυτό το άγχος να δείς ότι όλα είναι τέλεια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kanelaa είπε:

Μπράβο κοριτσαρα μου, αυτά είναι τα καλύτερα νέα!!!!! Και η φωτογραφία θα είναι όλα τα λεφτά!!!!!! Έφυγε σίγουρα ένα μεγάλο άγχος και αυτό είναι πολύ σημαντικό!! 🥰

Ναι έφυγε ένα τεράστιο άγχος μπορώ να πω... Γενικά αγχώνομαι σαν άνθρωπος φαντάσου τώρα τι γίνεται, αλλά προσπαθώ να μένω ήρεμη και χαρούμενη για την μικρή μου ομορφιά! 

Από εχθές δεν έχω σταματήσει να βλέπω τις φωτογραφίες που μας έδωσαν.😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Συγχαρητήρια 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/11/2021 at 12:18 ΜΜ, ο/η Διόνη είπε:

Η αλήθεια είναι ότι στο σουπερπανες δεν θα βρεις τόσες κρέμες και αφρολουτρα οπότε κι εγώ από φαρμακείο θα τα πάρω. Είχε τις προδερμ και έτσι την πήρα να φτάσω το ποσό.δεν ήμουν έτοιμη για κρέμες και αφρολουτρα.απλα είχε εξαιρετικές τιμές τώρα στα μωρομαντηλα και στις πάνες...αλλιώς ίσως να μην έπαιρνα από τώρα αυτά τα δυο είδη..!!!! Μπράβο και φαρμασεπτ έχω ακούσει.... ποσααα πολλά έχουμε να βάλουμε σε σειρά!!!

Πάντα ήθελα να ψωνίσω αλλά μετά τη β επιπέδου με έπιασε μανια.προς το παρόν όμως θα μείνω στην αναζήτηση  καροτσιου!

Κοιταξε το χρώμα που μου λες είναι τέλειο!!!! Μ αρεσει πολύ!!! Να σου πω κάτι...δεν κοίταξα ποτέ εάν θα λερώνει το χρωμα σε ένα καρότσι...ας το χαρουμε μωρέ...άλλωστε αν λερωθεί κάτι ίσως είναι στο κάτω μέρος με τις ακαθαρσίες του δρόμου εκεί συνήθως είναι τα μέρη τα τα σιδερένια γκρι μαύρα του καροτσιου. Τώρα το μωρό δε θα είναι τόσο μεγάλο ώστε να λερώσει κι εμείς από τη μεριά μας θα είμαστε προσεκτικοί.μη σκας καθόλου. Να πάρεις αυτό που σας αρέσει. Έχουμε φάει και εμείς αγριο σκάλωμα στο χρώμα και φοβάμαι μήπως δεν βρούμε αυτό που θέλουμε ....θα δείξει!!

 

Τι είναι αυτή η περιοδοντίτιδα;;; είναι κάτι με τα ούλα;;; Παντως σου είναι σταθερή αλλά να μην το αμελήσεις στον 7ο μήνα να πας!!!

Αυτή η οδοντόκρεμα που λες είναι αυτή που πρότεινε κι άλλη κοπέλα. 

Dr brown θα κοιτάξω κι εγώ... το ξέρω αυτό με τους κολικούς από τη συννυφαδα μου,έχεις δίκιο...βέβαια θα ήθελα πολύ να θηλάσω και δεν ξέρω εάν χρειάζονται πολλά μπιμπερο ....γιατί ίσως και να μην τα καταφέρω με το θηλασμό....

Από όσο έχω καταλάβει περιοδοντιτιδα είναι κάτι που εμφανίζεται σε μεγαλύτερες ηλικίες κ κάνει τα δόντια να κουνιούνται, τώρα περισσότερα δεν ξέρω. Εγώ την πρόλαβα στην αρχή γιατί κάνω συχνές επισκέψεις στην οδοντίατρο κ εκανα μια θεραπεία πριν μείνω έγκυος. Αλλά μεταβάλλεται λόγω ορμονών κ πολλές εγκυες το εμφανίζουν είτε κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης είτε κ του θηλασμού. Ούτε εγώ πήρα πολλά μπιμπερό, 4 μικρά κ 6 μεγάλα πήρα. Γιατί επειδή θα είναι κ 2 τα μωράκια ίσως κ να μη φτάνει το γάλα κ χρειαστούν κ συμπλήρωμα. Κ εγώ θέλω να θηλασω αλλά όταν είναι 2 τα μωρά πρέπει να είσαι προετοιμασμενη για όλα τα ενδεχόμενα. Αυτά τα μπιμπερό κιολας είναι κάπως ακριβά, κ εγώ τα βρήκα με έκπτωση 25% λόγω Black Friday ενώ όλα τα καταστήματα τα έχουν - 10 οπότε πήρα κάποια κ μετά βλέπουμε αν θα χρειαστούμε κ άλλα!! 

Για το καρότσι γιατί να μη βρεις αυτό που θέλεις, είναι αρκετά νωρίς κ ότι θέλεις μπορείς να το παραγγειλεις κ να έρθει. Ναι ο σκελετός του είναι μαύρος μόνο το χρώμα στα υφάσματα είναι γκρι. Κ η κοπέλα στο κατάστημα μου είπε ότι όλα τα υφάσματα βγαίνουν κ μπαίνουν πλυντηριο, στεγνωτηριο. Εμείς είπαμε κάπου στις γιορτές ή λίγο μετά να το παραγγείλουμε κ ελπίζουμε είτε σε μια μικρή έκπτωση ή τουλάχιστον να μην κλείσουν τα μαγαζιά λόγω lockdown κ την πατήσουμε 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Τέλειααα πολύ ωραία νέα💞💞💞

Και τι ωραία που θα σας δώσει και τη φατσούλα της σε φωτογραφία!!!😍🥰💕💗

Αχ ναι έφυγε ένα μεγάλο άγχος... 

Είναι πολύ γλυκούλα αυτή η γιατρός. Είχε στο γραφείο της φωτογραφίες μωρών κυρίως το πρόσωπο και νομίζαμε πως είναι αφού γεννήθηκαν και μετα, αλλά μας είπε ότι είναι από υπέρηχο. Το ένα μωρό κι όλας το είχε με ανοιχτά μάτια 🤩🤩🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Αααα θα τρελαθωωωωω με τη φωτογραφία για κορνίζα ρεεεε!!!!καλά έκανες και το έκλεισες κοριτσάκι μου!!!! Η χαρά δεν κρύβεται τι να κάνουμε;;;;

 

Αααχ δεν ήταν τέλεια;;;;; Για πες σας χάρισε χαμόγελο το μικρό;;;;; Μόνο η δικιά μας μα έκανε κόλπα χαχαχαχαχ το σημαντικό είναι που όλα είναι καλά!! Αλλά ρε παιδί μου όταν βλέπεις τη φατσούλα τους τα ξεχνάς κι αυτά!!!! Δεν πειράζει όμως!!!!  Όλα βαίνουν καλώς!!! Αισίως να είναι όλα καλά μέχρι το Doppler και ύστερα μέχρι να την πιάσεις στα χέρια σου κοριτσάκι μου!!! 💗💗💗💗

Πραγματικά η χαρά δεν κρύβεται εχθές ήθελα να το φωνάξω σε όλον τον κόσμο ότι θα γίνω μαμά χχαχαχαχαχ αλλά συγκρατηθηκα... 😁😁😁

Κι εγώ τρελάθηκα όταν μου είπε για την φωτό και σύμφωνα με αυτά που είδα στο ιατρείο της αν είναι σε καλή στάση η μικρούλα θα είναι ότι καλύτερο... 

Στην αρχή την πιάσαμε να χασμουριεται 😂😂😂 το γλυκάκι μου... Και μετά από λίγο τσουπ πετάει κι ένα χαμογελακι. Αυτό το χαμόγελο δεν μπορείς να φανταστείς πόσο ευτυχισμένη με έκανε, Γιατί ένιωσα ότι την φροντίζω καλά 😂😂😂 άσε είμαι σε άλλη φάση από εχθές.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Κοριτσουδια μου!!! Καλημέρα!!!!! Βρήκα αυτή τη φωτογραφία και γέλασα τοοοσο πολύ!! Κι ήθελα να σας τη στείλω!!!! 🤣😂🤣😂

IMG_20211124_101742.jpg

😂😂😂😂😂😂 Πολύ μου άρεσε. 😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Μπράβο υπέροχα τα νέα σου.. Ποια εβδομαδα γίνεται το Doppler κ τι ακριβώς δείχνει; εγω νόμιζα πως στη Β επιπέδου βγαίνουν αυτές οι ωραίες φωτογραφίες με τις φατσουλες των μωρών.. Εγώ θα πάω τη Δευτέρα για τη Β επιπέδου κ ανυπομονώ. Ελπίζω να είναι όλα καλα. Αν κ τα νιώθω αρκετά συχνά μέσα στη μέρα κ αυτό με ηρεμεί.. Εμένα ο άντρας μου βαριέται να στολίσουμε φέτος γιατι θα τα κάνει όλα μόνος του λέει, αφού εγώ κουράζομαι γρήγορα. Η αλήθεια είναι ότι ώρες ώρες είμαι καλά κ άλλες φορές ο πόνος στα πλευρά είναι αφόρητος..αλλα τι να γίνει θα τον ψήσω κ κάτι θα στολίσουμε αν όχι ολόκληρο το δέντρο. Εγώ δεν έχω στρώσει κιόλας γιατί πιστεύουμε πως θα μετακομίσουμε πριν γεννήσω κ μου φαίνεται κρύο το σπίτι κ χωρίς δέντρο για τις γιορτές.. Πέρσι περίμενα πως κ πως μια φωτογραφία με φουσκωμένη κοιλίτσα πλάι στο δέντρο, ήλπιζα φέτος να γίνει κ ευτυχώς τα καταφέραμε.. Κ επειδή για πολλές βόλτες στην αγορά δε μας βλέπω λόγω covid ας στολίσουμε τουλάχιστον το σπίτι μας! 

Εγώ θα είμαι στην 32η εβδομάδα με το καλό όταν θα γίνει ο υπέρηχος αλλά δεν θυμάμαι από ποια μέχρι ποια εβδομάδα γίνεται. Το σημαντικό που βλέπει σε αυτή την εξέταση είναι αν συνεχίζει να τρέφεται σωστά - ικανοποιητικά το μπεμπακι, από ότι κατάλαβα. Τώρα αν κάποια κοπέλα ξέρει παραπάνω λεπτομέρειες θα ήθελα κι εγώ αυτό να μάθω.. 

Μας είπε ότι τότε βγαίνουν καλύτερες από ότι τώρα γιατί θα είναι πιο μεγάλο το μωρό.

Με το καλό η β επιπέδου σου. Είναι μοναδική εμπειρία ειλικρινά... Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να την χαρείς όσο την χάρηκα κι εγώ... 

Όσο για το στόλισμα η αλήθεια είναι πως το σκεφτόμουν για το αν θα στολίσω γιατί σκέφτομαι ντο καθημερινω ξεσκονισμα, αλλά δεν άντεξα 😂😂😂 σε καταλαβαίνω όμως εσένα, γιατί κουβαλάς διπλό βάρος... Πιστεύω όμως πως θα λυγίσει ο αντρουλης σου και θα σου κάνει το χατίρι... ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Μπράβο υπέροχα τα νέα σου.. Ποια εβδομαδα γίνεται το Doppler κ τι ακριβώς δείχνει; εγω νόμιζα πως στη Β επιπέδου βγαίνουν αυτές οι ωραίες φωτογραφίες με τις φατσουλες των μωρών.. Εγώ θα πάω τη Δευτέρα για τη Β επιπέδου κ ανυπομονώ. Ελπίζω να είναι όλα καλα. Αν κ τα νιώθω αρκετά συχνά μέσα στη μέρα κ αυτό με ηρεμεί.. Εμένα ο άντρας μου βαριέται να στολίσουμε φέτος γιατι θα τα κάνει όλα μόνος του λέει, αφού εγώ κουράζομαι γρήγορα. Η αλήθεια είναι ότι ώρες ώρες είμαι καλά κ άλλες φορές ο πόνος στα πλευρά είναι αφόρητος..αλλα τι να γίνει θα τον ψήσω κ κάτι θα στολίσουμε αν όχι ολόκληρο το δέντρο. Εγώ δεν έχω στρώσει κιόλας γιατί πιστεύουμε πως θα μετακομίσουμε πριν γεννήσω κ μου φαίνεται κρύο το σπίτι κ χωρίς δέντρο για τις γιορτές.. Πέρσι περίμενα πως κ πως μια φωτογραφία με φουσκωμένη κοιλίτσα πλάι στο δέντρο, ήλπιζα φέτος να γίνει κ ευτυχώς τα καταφέραμε.. Κ επειδή για πολλές βόλτες στην αγορά δε μας βλέπω λόγω covid ας στολίσουμε τουλάχιστον το σπίτι μας! 

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Από όσο έχω καταλάβει περιοδοντιτιδα είναι κάτι που εμφανίζεται σε μεγαλύτερες ηλικίες κ κάνει τα δόντια να κουνιούνται, τώρα περισσότερα δεν ξέρω. Εγώ την πρόλαβα στην αρχή γιατί κάνω συχνές επισκέψεις στην οδοντίατρο κ εκανα μια θεραπεία πριν μείνω έγκυος. Αλλά μεταβάλλεται λόγω ορμονών κ πολλές εγκυες το εμφανίζουν είτε κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης είτε κ του θηλασμού. Ούτε εγώ πήρα πολλά μπιμπερό, 4 μικρά κ 6 μεγάλα πήρα. Γιατί επειδή θα είναι κ 2 τα μωράκια ίσως κ να μη φτάνει το γάλα κ χρειαστούν κ συμπλήρωμα. Κ εγώ θέλω να θηλασω αλλά όταν είναι 2 τα μωρά πρέπει να είσαι προετοιμασμενη για όλα τα ενδεχόμενα. Αυτά τα μπιμπερό κιολας είναι κάπως ακριβά, κ εγώ τα βρήκα με έκπτωση 25% λόγω Black Friday ενώ όλα τα καταστήματα τα έχουν - 10 οπότε πήρα κάποια κ μετά βλέπουμε αν θα χρειαστούμε κ άλλα!! 

Για το καρότσι γιατί να μη βρεις αυτό που θέλεις, είναι αρκετά νωρίς κ ότι θέλεις μπορείς να το παραγγειλεις κ να έρθει. Ναι ο σκελετός του είναι μαύρος μόνο το χρώμα στα υφάσματα είναι γκρι. Κ η κοπέλα στο κατάστημα μου είπε ότι όλα τα υφάσματα βγαίνουν κ μπαίνουν πλυντηριο, στεγνωτηριο. Εμείς είπαμε κάπου στις γιορτές ή λίγο μετά να το παραγγείλουμε κ ελπίζουμε είτε σε μια μικρή έκπτωση ή τουλάχιστον να μην κλείσουν τα μαγαζιά λόγω lockdown κ την πατήσουμε 😂😂

Έλα βρε γλυκάκι μου....και μόνο που μου είπες αυτό για την κοιλίτσα δίπλα στο δέντρο με λυγισες!! Να στολίσετε έστω κάτι μικρό!! Ένα μικρό δεντράκι! Η το έπιπλο της τηλεόρασης!! Έχετε και την μετακόμιση και καταλαβαίνω!!!

Τώρα για το αν θα κλείσουν τα μαγαζιά...βλέπω τηλεόραση και ο Άδωνις το αποκλείει. Αλλά όλοι το λένε ! Τι να πω;; Λες να κλείσουν;;;; Πφφ...

Καλά εγώ θα πάω όπως σου είπα για καρότσι την Παρασκευή. Έστω να φύγει αυτό και βλέπουμε. 

Ρε αγάπη τότε τέλεια μη σκέφτεσαι καν το χρώμα !! Αν πλένεται κιόλας!!! Τέλεια!!!!

Καταλαβαίνω για τα μπιμπερο συν οτι εσύ μπορεί να χρησιμοποιήσεις και θηλαστρο κι ίσως είναι ένα τικ απαραίτητο σε εσένα με τα δύο μωρά άρα τα θέλεις σίγουρα!!!!! 💗💗 Καλά έκανες!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Καλησπέρα είπες ότι είσαι από Θεσσαλονίκη αν δεν κάνω λάθος ..σε ποια γιατρό έκανες την β επιπέδου ?? 

Είναι στο κέντρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kleo1997 είπε:

Καλησπέρα είπες ότι είσαι από Θεσσαλονίκη αν δεν κάνω λάθος ..σε ποια γιατρό έκανες την β επιπέδου ?? 

Είναι στο κέντρο 

Στην Καλαμαριά είναι το ιατρείο της Καπετη Ευγενία λέγεται η γιατρός. Είμαι πολύ ικανοποιημένη, μου τα εξήγησε όλα μου έδειχνε κάθε τι που έβλεπε και μου έλυσε ότι απορία είχα. Εκεί είχα κάνει και την αυχενική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσια αυτά βλέπεις στο Doppler τα βρήκα στο ίντερνετ και λέει από 28η έως 32η εβδομάδα.

Screenshot_2021-11-24-13-03-37-370_com.android.chrome.jpg

Ευχαριστούμε Διονακι! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dreamer1 είπε:

Στην Καλαμαριά είναι το ιατρείο της Καπετη Ευγενία λέγεται η γιατρός. Είμαι πολύ ικανοποιημένη, μου τα εξήγησε όλα μου έδειχνε κάθε τι που έβλεπε και μου έλυσε ότι απορία είχα. Εκεί είχα κάνει και την αυχενική.

Δυστυχώς πέφτει μακριά εγώ μένω Συκιές οπότε το κέντρο με βολεύει πολύ. ..αλλά ο γιατρός που έκανα αυχενική και τροφοβλάστη αν και λένε είναι ο καλύτερος εμένα μου άφησε τραυματική εμπειρία οποτε ψάχνω και για άλλους γιατρούς ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kleo1997 είπε:

Δυστυχώς πέφτει μακριά εγώ μένω Συκιές οπότε το κέντρο με βολεύει πολύ. ..αλλά ο γιατρός που έκανα αυχενική και τροφοβλάστη αν και λένε είναι ο καλύτερος εμένα μου άφησε τραυματική εμπειρία οποτε ψάχνω και για άλλους γιατρούς ...

Εμείς ναπο Χαλκιδική ερχόμαστε οπότε βολεύει αρκετά. Τώρα για σένα έχω αλλά δύο ονόματα που μου σύστησε η γυναικολόγος μου και κάποιος είναι στο κέντρο αν θυμάμαι καλά θέλεις να τα βρω να σου τα δώσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Εμείς ναπο Χαλκιδική ερχόμαστε οπότε βολεύει αρκετά. Τώρα για σένα έχω αλλά δύο ονόματα που μου σύστησε η γυναικολόγος μου και κάποιος είναι στο κέντρο αν θυμάμαι καλά θέλεις να τα βρω να σου τα δώσω;

Ναι φυσικά γιατί όχι ...

Από μακριά έρχεστε εμείς ακόμα δεν πήραμε αυτοκίνητο και είμαστε με ταξί γι'αυτό ψάχνω στο κέντρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kleo1997 είπε:

Ναι φυσικά γιατί όχι ...

Από μακριά έρχεστε εμείς ακόμα δεν πήραμε αυτοκίνητο και είμαστε με ταξί γι'αυτό ψάχνω στο κέντρο

Δεν βρίσκω το χαρτάκι ρε συ. Ο ένας λεγόταν Δαγκλής αν θυμάμαι καλά και για τον άλλον δεν θυμάμαι καθόλου... Με την πρώτη ευκαιρία που θα μιλήσω με την γιατρό θα την ρωτήσω και θα σου πω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Πλησιάζει ο καιρός δεν έμεινε πολύ!!! Να πας να σου φύγει και αυτό το άγχος να δείς ότι όλα είναι τέλεια... 

Τώρα είμαι ήρεμη!! Μόλις έρχεται η ώρα για υπερήχους και εξετάσεις, τρελενομαι από το άγχος!! Αχ, ελπίζω να πάνε όλα καλά γενικά και για όλες μας!!! Στο λισαμε κ εμείς, ευχομαι σε όλες καλά Χριστούγεννα με υγεία, χαρά και πολλές πολλές κλοτσιεςς!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Δεν βρίσκω το χαρτάκι ρε συ. Ο ένας λεγόταν Δαγκλής αν θυμάμαι καλά και για τον άλλον δεν θυμάμαι καθόλου... Με την πρώτη ευκαιρία που θα μιλήσω με την γιατρό θα την ρωτήσω και θα σου πω. 

Τέλεια ευχαριστώ πολύ ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Τώρα είμαι ήρεμη!! Μόλις έρχεται η ώρα για υπερήχους και εξετάσεις, τρελενομαι από το άγχος!! Αχ, ελπίζω να πάνε όλα καλά γενικά και για όλες μας!!! Στο λισαμε κ εμείς, ευχομαι σε όλες καλά Χριστούγεννα με υγεία, χαρά και πολλές πολλές κλοτσιεςς!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Αχαχχα έτσι ακριβώς είμαι και εγώ και με κοροϊδεύει ο άντρας μου και μου λέει πως κάθε φορά λίγες μέρες πριν πάμε στη γιατρό πεθαίνω απ το άγχος!! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια σήμερα θα παρακολουθήσω το πρώτο σεμινάριο ..δεν ξέρω αν παρακολουθεί καμία ..αν θέλετε μπορώ να σας δώσω πληροφορίες για να μπείτε και εσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kanelaa είπε:

Αχαχχα έτσι ακριβώς είμαι και εγώ και με κοροϊδεύει ο άντρας μου και μου λέει πως κάθε φορά λίγες μέρες πριν πάμε στη γιατρό πεθαίνω απ το άγχος!! 🤣

Και εμένα έτσι μου λεει.. Εν τω μεταξύ ο δικός μου είναι χειρότερος!! Πριν από κάθε εξέταση, δεν μιλιέται από το άγχος!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Kleo1997 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σήμερα θα παρακολουθήσω το πρώτο σεμινάριο ..δεν ξέρω αν παρακολουθεί καμία ..αν θέλετε μπορώ να σας δώσω πληροφορίες για να μπείτε και εσεις

Τι σεμινάριο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...