Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Αχ μπράβο κοριτσι μου!! Και περίμενα σήμερα τα νέα σου.. τελειααααα!!! Τώρα μπορείτε λίγο να χαλαρώσετε μετά από την αγωνία που περάσατε.. με το καλό το κοριτσάκι σας!!❤️

Και πάλι σας ευχαριστώ πολύ να είστε καλά ...ναι τωρα θα χαλαρωσω και θα το απολαύσω. . ευχαριστούμε πολυ...❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Τέλεια!! Συγχαρητήρια!! Χαλάρωσε τώρα με τον άντρα σου και χαρείτε το!! Με το καλό το μωράκι σας!!! 🥰🥰🥰

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου ...❤️ Μετά από τόσες μέρες γέλασαν τα χείλη μας ...η Παναγία είναι μεγάλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kleo1997 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου ...❤️ Μετά από τόσες μέρες γέλασαν τα χείλη μας ...η Παναγία είναι μεγάλη 

Πολύ μεγάλη κορίτσι μου.. ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια , εύχομαι όλες να είστε καλά 😀 η χαρά είναι απερίγραπτη το μωράκι μου είναι υγιές , όλα είναι φυσιολογικα ..επίσης είναι κοριτσάκι..σας ευχαριστώ πολύ όλες σας για την ψυχολογική υποστήριξη να είστε πάντα καλά ❤️

Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Πολύ χάρηκα για εσάς!!! Εύχομαι από εδώ και πέρα μόνο χαμόγελα!!! 

Θέλεις να μας πει και την ΠΗΤ σου να σε βάλω στο πινακακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Πολύ χάρηκα για εσάς!!! Εύχομαι από εδώ και πέρα μόνο χαμόγελα!!! 

Θέλεις να μας πει και την ΠΗΤ σου να σε βάλω στο πινακακι;

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου ... ναι βέβαια 18/04/2022 ..θα χαρώ πολύ να με βάλετε στο πίνακα ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/10/2021 at 7:42 ΜΜ, ο/η Dreamer1 είπε:

Πινακακι με τις μελλοντικές μανουλες!!! ❤️💙🎊🎉👶

@Princess281/4 ❤️

@Διόνη 3/4 ❤️

@Dreamer1 3/4 ❤️

@Tvz 9/4 ❤️ & 💙

@danceroce 9/4 ❤️

@MrsD 12/4 💙 

@Vera87 17/4 💙

@Kleo1997 18/4 ❤️

@Κουνελακι36 22/4

@Sandyb 27/4 💙

@popi2 28/4

❤️💙❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/10/2021 at 9:21 ΜΜ, ο/η Dreamer1 είπε:

Εμάς μέχρι στιγμής δεν ήταν καθόλου συνεργάσιμο το μικρακι μας!!! Οπότε κι εγώ ελπίζω να μάθουμε στον επόμενο υπέρηχο... Εγώ έχω 23/11 την β επιπέδου και μου φαίνεται αιώνας... Αποφασιμε να το κάνουμε ένα ανοιχτό γαλάζιο με γκρι ανοιχτό. Ναι καταλαβαίνω τι λες και εγώ στην αρχή έτσι σκεφτόμουν, αλλά στην πορεία άλλαξα γνώμη. Σίγουρα θα πάρουμε κι εμείς ρουχακια με το δικό μας στυλ και γούστο, αλλά δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία σε τέτοια...😁😁😁 Είμαι λίγο χίπισσα!

Screenshot_2021-10-25-15-04-29-312_com.android.chrome.jpg

Κορίτσι μου καλημέρα! Έχεις 23/11 ε; Και εμείς οι δυο είμαστε ίδια μέρα πητ.γιατι μου έβαλαν εμένα 6/12? Με προβληματίζει αυτό.... παρεπιπτόντως τι υπέροχο δωμάτιο είναι αυτό;;;μου αρέσει πααααρα πολύ!!! 💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/10/2021 at 11:32 ΠΜ, ο/η Sandyb είπε:

Ουου σίγουρα θα μπορούσες πίστεψέ με.. και εγω σκεφτόμουν τι θα κάνω πως θα τις κανω, είμαι και φοβιτσιαρα..αλλά τώρα πια έχω κάνει τόσες ενέσεις μόνη μου στον εαυτό μου που ούτε το σκέφτομαι.. γενικα τον τελευταίο ένα χρόνο μέσα από τη διαδικασία της εξωσωματικής έχουν αλλάξει πολλά και έχω μάθει πολλά για μένα που ούτε τα φανταζομουν πριν.. όλες μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για τα μωρακια!!

💓💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/10/2021 at 9:18 ΜΜ, ο/η Kleo1997 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια , εύχομαι όλες να είστε καλά 😀 η χαρά είναι απερίγραπτη το μωράκι μου είναι υγιές , όλα είναι φυσιολογικα ..επίσης είναι κοριτσάκι..σας ευχαριστώ πολύ όλες σας για την ψυχολογική υποστήριξη να είστε πάντα καλά ❤️

Μπράβο κοριτσάκι μου συγχαρητήρια!!!! Είδες;;;πήγαν όλα υπέροχα!!! Συγχαρητήρια! Από εδώ και στο εξής εύχομαι να χαρειτε όλη την κύηση χωρίς ταλαιπωρίες και άγχη! Πάει πέρασε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα! Δεν ξέρω εάν φαίνεται η ώρα στα μηνύματα αλλά είναι 6. Έχω ξυπνήσει όπως κάθε βράδυ λόγω των αυπνιων....θέλω συνέχεια τουαλέτα! Τώρα άλλαξε και η ώρα ....ποιος με πιάνει 🤣😂 δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθω!!! Χαχαχαχα

Παρόλα αυτά κάθισα και σας διάβασα όλες...έχω χαθεί λίγο αυτό το διάστημα...διαβάζω και για κατατακτήριες να δώσω στο παιδαγωγικό. Δούλευα χρόνια και το καθισιό δεν μου έπεσε καλά. Και έτσι βρήκα τις κατατακτήριες τώρα να περάσω το χρόνο εως Δεκεμβρη που θα δώσουμε...αν και δεν το έχω πάρει ζεστά.τελοσπαντων.

 

Αγχώθηκα λίγο γιατί είδα και η princess και η dreamer είναι ίδια ημερομηνία με εμένα ακριβώς και έχουν πολύ πιο νωρίς από εμένα β επιπέδου. Θα πάρω τηλέφωνο οπωσδήποτε το πρωί. Φοβάμαι μην έγινε κάνα λάθος. Βασικά ανέβηκα Γιάννενα στον γιατρό της εξωσωματικής να με δει κι αυτός μια φορά και μου είπε κι αυτός ότι του φαινετι λίγο αργά 6/12. Θα πάρω τηλ οπωσδήποτε. 

 

Σε άλλα νέα να σας πω ότι κι εμείς κοιτάμε για καρότσι. Γιατί για κάποιο λόγο μας αρέσουν τα ακριβουτσικα...και ψάχνω να βρω τρόπους να το πάρουμε πιο φθηνά....σκέφτομαι να πάμε στο black Friday όλο και κάποια έκπτωση έχει. Να το κλείσουμε με μια προκαταβολή και να το κρατήσουμε για κάνα μήνα- ενάμιση. Γιατί αυτό που θέλουμε κάνει 690 αρχική!!! Ναι βρίστε μας ! 😂🤣 Το δεχόμαστε....

 

Ωστόσο Σάββατο πήγα Λητώ και μου έδωσαν μια λίστα. Είναι βιβλιαράκι ολόκληρο....θα αρχίσω όμως κορίτσια μου κι εγώ μετά την β επιπέδου να τα παίρνω. Είναι πολλά και πρέπει να φεύγουν λίγα λίγα με κάθε μισθό. 

Κατά τ αλλά την μπέμπα την ακούω συνέχεια πια. Αλλά τώρα ξεκίνησαν τα άλλα άγχη. Όταν δεν την ακούω λέω κάτι έγινε.... !!!!!! Αλλά επανέρχεται πάλι με κλωτσιές και ηρεμώ.... 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Δεν ξέρω εάν φαίνεται η ώρα στα μηνύματα αλλά είναι 6. Έχω ξυπνήσει όπως κάθε βράδυ λόγω των αυπνιων....θέλω συνέχεια τουαλέτα! Τώρα άλλαξε και η ώρα ....ποιος με πιάνει 🤣😂 δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθω!!! Χαχαχαχα

Παρόλα αυτά κάθισα και σας διάβασα όλες...έχω χαθεί λίγο αυτό το διάστημα...διαβάζω και για κατατακτήριες να δώσω στο παιδαγωγικό. Δούλευα χρόνια και το καθισιό δεν μου έπεσε καλά. Και έτσι βρήκα τις κατατακτήριες τώρα να περάσω το χρόνο εως Δεκεμβρη που θα δώσουμε...αν και δεν το έχω πάρει ζεστά.τελοσπαντων.

 

Αγχώθηκα λίγο γιατί είδα και η princess και η dreamer είναι ίδια ημερομηνία με εμένα ακριβώς και έχουν πολύ πιο νωρίς από εμένα β επιπέδου. Θα πάρω τηλέφωνο οπωσδήποτε το πρωί. Φοβάμαι μην έγινε κάνα λάθος. Βασικά ανέβηκα Γιάννενα στον γιατρό της εξωσωματικής να με δει κι αυτός μια φορά και μου είπε κι αυτός ότι του φαινετι λίγο αργά 6/12. Θα πάρω τηλ οπωσδήποτε. 

 

Σε άλλα νέα να σας πω ότι κι εμείς κοιτάμε για καρότσι. Γιατί για κάποιο λόγο μας αρέσουν τα ακριβουτσικα...και ψάχνω να βρω τρόπους να το πάρουμε πιο φθηνά....σκέφτομαι να πάμε στο black Friday όλο και κάποια έκπτωση έχει. Να το κλείσουμε με μια προκαταβολή και να το κρατήσουμε για κάνα μήνα- ενάμιση. Γιατί αυτό που θέλουμε κάνει 690 αρχική!!! Ναι βρίστε μας ! 😂🤣 Το δεχόμαστε....

 

Ωστόσο Σάββατο πήγα Λητώ και μου έδωσαν μια λίστα. Είναι βιβλιαράκι ολόκληρο....θα αρχίσω όμως κορίτσια μου κι εγώ μετά την β επιπέδου να τα παίρνω. Είναι πολλά και πρέπει να φεύγουν λίγα λίγα με κάθε μισθό. 

Κατά τ αλλά την μπέμπα την ακούω συνέχεια πια. Αλλά τώρα ξεκίνησαν τα άλλα άγχη. Όταν δεν την ακούω λέω κάτι έγινε.... !!!!!! Αλλά επανέρχεται πάλι με κλωτσιές και ηρεμώ.... 

 

 

Καλησπέρα Διονη μου, τι τέλεια που ακούς τη μπέμπα, ανυπομονώ και εγώ γιαυτη τη στιγμή.. ποσών εβδομάδων θα είσαι στο ραντεβού για τη β επιπέδου, αν έχεις αμφιβολία ρωτά το ξανά, εμένα στις παρατηρήσεις της αυχενικής γράφει ότι συνιστάται να γίνει η β επιπέδου στις 20-24 εβδομάδες και μου έκλεισαν ραντεβού τη μέρα που θα είμαι 22 εβδ γιατί ο γιατρός θέλει να ξανά δούμε λίγο πιο σύντομα το θέμα της προεκλαμψιας.. ενω της αδερφής μου για παράδειγμα της έκλεισαν στις 24 εβδ είναι και λίγο θέμα γιατρού και ανάλογα την κάθε κοπέλα νομίζω..ρωτά εσύ για να μην αγχώνεσαι και διευκρίνισε τους σε τι ηλικία κύησης βρίσκεσαι να το ξανά δουν μήπως και κάτι μπέρδεψαν κατά λάθος.. και εγώ άρχισα να κοιτάω καρότσι βρίσκω λίγο μέσω ίντερνετ προς το παρόν και να πάω να τα δω και από κοντά κατά πόσο με βολεύουν.. θα σας βάλω καμία φωτό μόλις βρω κάτι να μου αρέσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα Διονη μου, τι τέλεια που ακούς τη μπέμπα, ανυπομονώ και εγώ γιαυτη τη στιγμή.. ποσών εβδομάδων θα είσαι στο ραντεβού για τη β επιπέδου, αν έχεις αμφιβολία ρωτά το ξανά, εμένα στις παρατηρήσεις της αυχενικής γράφει ότι συνιστάται να γίνει η β επιπέδου στις 20-24 εβδομάδες και μου έκλεισαν ραντεβού τη μέρα που θα είμαι 22 εβδ γιατί ο γιατρός θέλει να ξανά δούμε λίγο πιο σύντομα το θέμα της προεκλαμψιας.. ενω της αδερφής μου για παράδειγμα της έκλεισαν στις 24 εβδ είναι και λίγο θέμα γιατρού και ανάλογα την κάθε κοπέλα νομίζω..ρωτά εσύ για να μην αγχώνεσαι και διευκρίνισε τους σε τι ηλικία κύησης βρίσκεσαι να το ξανά δουν μήπως και κάτι μπέρδεψαν κατά λάθος.. και εγώ άρχισα να κοιτάω καρότσι βρίσκω λίγο μέσω ίντερνετ προς το παρόν και να πάω να τα δω και από κοντά κατά πόσο με βολεύουν.. θα σας βάλω καμία φωτό μόλις βρω κάτι να μου αρέσει..

Σάντυ μου το άλλαξα πέντε μέρες νωρίτερα..η κοπέλα μου είπες δεν είναι θέμα... Αλλά μου λέει επειδή αγχωθηκες μπορούμε να το κάνουμε νωρίτερα κι έκλεισα για 1/12..

Ναιιιιιι να το στείλεις φωτογραφια και θα σας το στείλω κι εγώ!!!!!! Αυτό που μας έχει κάτσει. ...τώρα ποιο θα πάρουμε τελικά δεν ξέρω! Ελπίζω αυτό!!!! 🙏🙏🙏🙏

Πιστεύω στο ίντερνετ βρίσκεις καλή προσφορά αλλά από κοντά βρίσκεις τι σε βολεύει έχεις δίκιο...πως το κλείνεις εύκολα πως το ανοίγεις...αν είναι βαρύ! Όλα! Κι υπάρχουν μαγαζιά που εξυπηρετούν ...εμείς εδώ έχουμε ένα που πήγαν τα αδέρφια του άντρα.μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!! Να ρωτήσω, είμαι 16 εβδομαδων (πρώτα ο Θεός) και έχω τις τελευταίες μέρες τη θεία μου, τη πεθερά μου και τη μάνα μου και όλο με ρωτάνε αν το νιώθω.. εντελώς καλοπροαίρετα, με λατρεύουν και τις λατρεύω όλες.. εγώ όμως επειδή ήδη είμαι πάρα πολύ αγχωμενη, αγχώνομαι ακόμη περισσότερο γτ δεν το νιώθω, η πάρα πολύ σπάνια νιώθω κάτι ( που δεν ξέρω τι είναι) και αντιδρώ άσχημα, σε φάση, αφήστε με, μην με ρωτάτε και τέτοια.. εσείς το νιώθετε?? Η το νιώθατε σε αυτήν την εβδομάδα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!! Χαίρομαι που είμαστε όλες καλά και στη ίδια φάση... 😁

@Διόνημου εμένα μου είχε δώσει 2-3 ημερομηνίες να διαλέξω και μια ήταν τον Δεκέμβριο αλλά διάλεξα αυτή που ήταν σχετικά πιο κοντά 😁(καταλαβαίνεις τον λόγο)  και βόλευε να πάρει και ρεπό ο άντρας μου, οπότε don't worry. Ναι και εμάς μας άρεσε πολύ ο συνδιασμός χρωμάτων και είπαμε να το κάνουμε μόνοι μας και έχω ενθουσιαστεί πολύ!!!  

Κι εγώ. Εδώ και κάποιες μέρες το νιώθω συνέχεια και είναι τέλειο! Με το που ξαπλώσω ξεκινάει... 🎉🎉🎉και όπως λες άμα δεν το νιώσω για λίγο αγχώνομαι!!! 

@Κουνελακι36 έχω ζήσει ακριβώς το ίδιο 😂 η δε πεθερά μου με ρωτούσε από τον τρίτο αν το νιώθω, αν ανατρέξεις τις συζητήσεις πιο πίσω θα δείς ότι είχα το ίδιο άγχος με εσένα 😁 είναι νωρίς ακόμα μην αγχώνεσαι. Στην 17η εβδομάδα το ένιωσα πρώτη φορά αλλά μετά δεν το ένιωθα συχνά. Τώρα έχει περίπου πέντε μέρες που κάθε μέρα δίνει το παρών! Οπότε έχεις ακόμα... Και μην ξεχνάς από γυναίκα σε γυναίκα και από έμβρυο σε έμβρυο διαφέρουν πολλά! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!! Χαίρομαι που είμαστε όλες καλά και στη ίδια φάση... 😁

@Διόνημου εμένα μου είχε δώσει 2-3 ημερομηνίες να διαλέξω και μια ήταν τον Δεκέμβριο αλλά διάλεξα αυτή που ήταν σχετικά πιο κοντά 😁(καταλαβαίνεις τον λόγο)  και βόλευε να πάρει και ρεπό ο άντρας μου, οπότε don't worry. Ναι και εμάς μας άρεσε πολύ ο συνδιασμός χρωμάτων και είπαμε να το κάνουμε μόνοι μας και έχω ενθουσιαστεί πολύ!!!  

Κι εγώ. Εδώ και κάποιες μέρες το νιώθω συνέχεια και είναι τέλειο! Με το που ξαπλώσω ξεκινάει... 🎉🎉🎉και όπως λες άμα δεν το νιώσω για λίγο αγχώνομαι!!! 

@Κουνελακι36 έχω ζήσει ακριβώς το ίδιο 😂 η δε πεθερά μου με ρωτούσε από τον τρίτο αν το νιώθω, αν ανατρέξεις τις συζητήσεις πιο πίσω θα δείς ότι είχα το ίδιο άγχος με εσένα 😁 είναι νωρίς ακόμα μην αγχώνεσαι. Στην 17η εβδομάδα το ένιωσα πρώτη φορά αλλά μετά δεν το ένιωθα συχνά. Τώρα έχει περίπου πέντε μέρες που κάθε μέρα δίνει το παρών! Οπότε έχεις ακόμα... Και μην ξεχνάς από γυναίκα σε γυναίκα και από έμβρυο σε έμβρυο διαφέρουν πολλά! 

 

 

Ναι ναι το θυμάμαι που το έλεγες!! Χεχε.. ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. ( όχι τίποτα άλλο, αλλά κρυφοκοιταω κ εγώ δειλά δειλά καροτσια) 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Ναι ναι το θυμάμαι που το έλεγες!! Χεχε.. ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. ( όχι τίποτα άλλο, αλλά κρυφοκοιταω κ εγώ δειλά δειλά καροτσια) 🥰🥰🥰

Καλά κάνεις και κρυφό κοιτάς καροτσάκια, όλες το κάνουμε!!! 😁😁😁

Εγώ κάνω αυτό που κάνεις και η @Sandyb κοιτάω λίγο στο ίντερνετ και μετά θα πάω να τα δω από κοντά, γιατί πρέπει να δούμε αν μας ταιριάζουν κι όλας! 

Τώρα η δική μου πεθερά έχει αφήσει το αν νιώθω το μωρό και έχει πιάσει το πώς γίνεται να μου κάνουν ακόμα τα ρούχα που φορούσα και πριν μείνω έγκυος... 😂😂😂😂 Πλέον δεν δίνω καμία σημασία σε τίποτα και σε κανέναν. Τον τελευταίο καιρό έχω καταλάβει ότι πολύ είναι αυτοί που προσπαθούν να με ρίξουν την ψυχολογία για κάποιο λόγο, δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε σας το ίδιο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλά κάνεις και κρυφό κοιτάς καροτσάκια, όλες το κάνουμε!!! 😁😁😁

Εγώ κάνω αυτό που κάνεις και η @Sandyb κοιτάω λίγο στο ίντερνετ και μετά θα πάω να τα δω από κοντά, γιατί πρέπει να δούμε αν μας ταιριάζουν κι όλας! 

Τώρα η δική μου πεθερά έχει αφήσει το αν νιώθω το μωρό και έχει πιάσει το πώς γίνεται να μου κάνουν ακόμα τα ρούχα που φορούσα και πριν μείνω έγκυος... 😂😂😂😂 Πλέον δεν δίνω καμία σημασία σε τίποτα και σε κανέναν. Τον τελευταίο καιρό έχω καταλάβει ότι πολύ είναι αυτοί που προσπαθούν να με ρίξουν την ψυχολογία για κάποιο λόγο, δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε σας το ίδιο. 

 

Χαχαχα, με έκανες και γέλασα, να είσαι καλά!! Αααααα, αυτό το έχω κ εγώ.. όταν έχασα το δεύτερο, είχα πρηστεί αρκετά με τις ορμόνες και όλα αυτά, και μου έλεγε η πεθερά μου, "αααα, μην ξαναμεινει έγκυος σε 3 μήνες, γιατί ήδη έχεις πάρει κιλά και θα γίνεις πολύ χοντρή.. να ξαναμεινεις τα Χριστούγεννα για να έχεις χάσει κιλά.. " εγώ από μέσα μου γελούσα πολύ δυνατά.. σιγά μην περίμενα 10 μήνες.. έχασα όλα τα κιλά και περισσότερα το τρίμηνο που δούλευα πααααρα πολύ και ξαναεμεινα.. και τώρα μου λέει γιατί δεν έχεις πάρει κιλά?? Δεν τρως?? Πρέπει να πάρεις κιλά, να τρως.. από μέσα μου πάλι γέλασα τόσο δυνατά.. νταξει αυτά δεν τα ακούω η αλήθεια είναι.. ναι κ εγώ από το ίντερνετ κοιταζω όπως και σχόλια και εννοείται θα πάω να τα δω από κοντά όταν έρθει η ώρα.. αχ, σε ευχαριστώ πολύ ξανά.. 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ...? 

Σας ευχαριστούμε πολύ για τις όμορφες ευχές σας ♥️

Χθες με τον άντρα μου αγοράσαμε κάποια κορμάκια για την μπεμπουλα μας ..εγώ γενικά θέλω σιγά σιγά να τα περνώ όλα να μην μαζευτούν όλα στο τέλος ..και καροτσάκια κοιτάω ..αν θέλετε πείτε μου και εσείς τι καροτσάκια κοιτάτε 

Υ.Γ όσο για τα κιλά έχω βάλει 8 δεν χωράω πουθενά , αλλά δεν είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης καθόλου ούτε αναγουλες ουτε εμετούς οπότε το έριξα στο φαγητό ..

Επισης ποτέ νιώσατε για πρώτη φορά το νινι σας ? ❤️♥️❤️♥️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!! Να ρωτήσω, είμαι 16 εβδομαδων (πρώτα ο Θεός) και έχω τις τελευταίες μέρες τη θεία μου, τη πεθερά μου και τη μάνα μου και όλο με ρωτάνε αν το νιώθω.. εντελώς καλοπροαίρετα, με λατρεύουν και τις λατρεύω όλες.. εγώ όμως επειδή ήδη είμαι πάρα πολύ αγχωμενη, αγχώνομαι ακόμη περισσότερο γτ δεν το νιώθω, η πάρα πολύ σπάνια νιώθω κάτι ( που δεν ξέρω τι είναι) και αντιδρώ άσχημα, σε φάση, αφήστε με, μην με ρωτάτε και τέτοια.. εσείς το νιώθετε?? Η το νιώθατε σε αυτήν την εβδομάδα??

Αγαπάκι κοίταξε....από τη 17η και μετά το ακούς...αν είναι το πρώτο αργείς παραπάνω... Εγώ έχω κάνει τρία χειρουργεία στην κοιλιά οπότε ο κοιλιακός ιστός ίσως έχει μειωθεί...έτσι εξηγώ ότι το άκουσα περίπου από 17+1 + 2 ;;; Δε θυμάμαι τώρα να σου πω....για εμάς που έχουμε μωράκι πρώτη φορά είναι νωρίς να το ακούσουμε....

 

Να μην αγχώνεσαι καθόλου ...! Άσε που μετά σε πιάνουν άγχη αυτά που νιώθω κι εγώ ότι που είναι; Δεν το άκουσα ! Και κάτι τέτοια....

 

Επίσης γελάω γιατί κάπου περίπου στο τρίμηνο το είπαμε στη γιαγιά του άντρα μου και μου λέει κατευθείαν το άκουσες;;;;;;τι να ακούσω γιαγιά της λεωωωωωωωωωωω χαχαχαχαχαχχαχα είναι πολύ νωρίς...μετά όταν με έβλεπε με ρωταγε!!! Συνεχειαααα.... εντωμεταξύ όταν το άκουσα πήγα και της το είπα την επομένη και μου λέει τώρα το άκουσες;;;άργησες!!!! Αχαχαχχα οι παλιές γυναίκες μωρέ δε θυμούνται τώρα...μη σκας.!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!! Χαίρομαι που είμαστε όλες καλά και στη ίδια φάση... 😁

@Διόνημου εμένα μου είχε δώσει 2-3 ημερομηνίες να διαλέξω και μια ήταν τον Δεκέμβριο αλλά διάλεξα αυτή που ήταν σχετικά πιο κοντά 😁(καταλαβαίνεις τον λόγο)  και βόλευε να πάρει και ρεπό ο άντρας μου, οπότε don't worry. Ναι και εμάς μας άρεσε πολύ ο συνδιασμός χρωμάτων και είπαμε να το κάνουμε μόνοι μας και έχω ενθουσιαστεί πολύ!!!  

Κι εγώ. Εδώ και κάποιες μέρες το νιώθω συνέχεια και είναι τέλειο! Με το που ξαπλώσω ξεκινάει... 🎉🎉🎉και όπως λες άμα δεν το νιώσω για λίγο αγχώνομαι!!! 

@Κουνελακι36 έχω ζήσει ακριβώς το ίδιο 😂 η δε πεθερά μου με ρωτούσε από τον τρίτο αν το νιώθω, αν ανατρέξεις τις συζητήσεις πιο πίσω θα δείς ότι είχα το ίδιο άγχος με εσένα 😁 είναι νωρίς ακόμα μην αγχώνεσαι. Στην 17η εβδομάδα το ένιωσα πρώτη φορά αλλά μετά δεν το ένιωθα συχνά. Τώρα έχει περίπου πέντε μέρες που κάθε μέρα δίνει το παρών! Οπότε έχεις ακόμα... Και μην ξεχνάς από γυναίκα σε γυναίκα και από έμβρυο σε έμβρυο διαφέρουν πολλά! 

 

 

Χαχαχαχχα τώρα διάβασα και για την πεθερά που ρωτάγε εσένα...εγώ είχα τη γιαγιά του άντρα μου ...τα έγραψα πιο πάνω στην κουνελάκι 36 πολύ γέλιο....

Εντάξει αγαπάκι αγχώθηκα λίγο!!!!!!! Αλλά οκ...αφού το έβαλα νωρίτερα!! Εννοειται πως καταλαβαίνω για ποιο λόγο έβαλες τη β επιπέδου νωρίτερα!!!!κι εγώ το δικό θα έκανα εάν είχα επιλογή...εδώ ξεσήκωσα τον τόπο τώρα 😂🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kleo1997 κορίτσι μου καλά κάνατε και πήρατε φορμακιααααα!!!! Με το καλό σιγά σιγά να πάρετε και τα άλλα!!!! Εγώ 17η το άκουσα.... Λοιπόν κορίτσια εμείς με τον άντρα μου έχουμε δει αυτό το καρότσι γενικά κοιτάμε τρία σε ενα....γιατι βολεύουν περισσότερο επειδή έχουν και το αυγο....Screenshot_2021-11-02-14-19-43-875_com.android.chrome.thumb.jpg.ecea88f8fed56dd2810301b04472b416.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

@Kleo1997 κορίτσι μου καλά κάνατε και πήρατε φορμακιααααα!!!! Με το καλό σιγά σιγά να πάρετε και τα άλλα!!!! Εγώ 17η το άκουσα.... Λοιπόν κορίτσια εμείς με τον άντρα μου έχουμε δει αυτό το καρότσι γενικά κοιτάμε τρία σε ενα....γιατι βολεύουν περισσότερο επειδή έχουν και το αυγο....Screenshot_2021-11-02-14-19-43-875_com.android.chrome.thumb.jpg.ecea88f8fed56dd2810301b04472b416.jpg

Το κοιτούσα και εγώ.. πολύ ωραίο καρότσι.. 3-1 νομίζω θα βολεύει.. τέτοια κοιτάζω γενικά.. και αυτό έχει καλά σχόλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Αγαπάκι κοίταξε....από τη 17η και μετά το ακούς...αν είναι το πρώτο αργείς παραπάνω... Εγώ έχω κάνει τρία χειρουργεία στην κοιλιά οπότε ο κοιλιακός ιστός ίσως έχει μειωθεί...έτσι εξηγώ ότι το άκουσα περίπου από 17+1 + 2 ;;; Δε θυμάμαι τώρα να σου πω....για εμάς που έχουμε μωράκι πρώτη φορά είναι νωρίς να το ακούσουμε....

 

Να μην αγχώνεσαι καθόλου ...! Άσε που μετά σε πιάνουν άγχη αυτά που νιώθω κι εγώ ότι που είναι; Δεν το άκουσα ! Και κάτι τέτοια....

 

Επίσης γελάω γιατί κάπου περίπου στο τρίμηνο το είπαμε στη γιαγιά του άντρα μου και μου λέει κατευθείαν το άκουσες;;;;;;τι να ακούσω γιαγιά της λεωωωωωωωωωωω χαχαχαχαχαχχαχα είναι πολύ νωρίς...μετά όταν με έβλεπε με ρωταγε!!! Συνεχειαααα.... εντωμεταξύ όταν το άκουσα πήγα και της το είπα την επομένη και μου λέει τώρα το άκουσες;;;άργησες!!!! Αχαχαχχα οι παλιές γυναίκες μωρέ δε θυμούνται τώρα...μη σκας.!!!!

Οι παλιές δεν θυμούνται!! Εμείς τι φταίμε??? Χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kleo1997 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ...? 

Σας ευχαριστούμε πολύ για τις όμορφες ευχές σας ♥️

Χθες με τον άντρα μου αγοράσαμε κάποια κορμάκια για την μπεμπουλα μας ..εγώ γενικά θέλω σιγά σιγά να τα περνώ όλα να μην μαζευτούν όλα στο τέλος ..και καροτσάκια κοιτάω ..αν θέλετε πείτε μου και εσείς τι καροτσάκια κοιτάτε 

Υ.Γ όσο για τα κιλά έχω βάλει 8 δεν χωράω πουθενά , αλλά δεν είχα συμπτώματα εγκυμοσύνης καθόλου ούτε αναγουλες ουτε εμετούς οπότε το έριξα στο φαγητό ..

Επισης ποτέ νιώσατε για πρώτη φορά το νινι σας ? ❤️♥️❤️♥️❤️❤️

Κι εμείς έχουμε πάρει κάποια κορμάκια...καλά κάνεις όλες έχουμε ξεκινήσει σιγά σιγά. Απλά εγώ περιμένω να σιγουρέψουμε και το φύλο.

Αχ αυτά τα κιλά κι εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα στην αρχή όπως λες και έτρωγα αρκετά. Ελπίζω πως με την γυμναστική που ξεκίνησα και λίγο που προσέχω περισσότερο την διατροφή μου θα το ελέγξω.

Εγώ το ένιωσα 17+ ξανά δυο φορές, αλλά από το τέλος της 18η το νιώθω κάθε μέρα!!! ,😁😁😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

@Kleo1997 κορίτσι μου καλά κάνατε και πήρατε φορμακιααααα!!!! Με το καλό σιγά σιγά να πάρετε και τα άλλα!!!! Εγώ 17η το άκουσα.... Λοιπόν κορίτσια εμείς με τον άντρα μου έχουμε δει αυτό το καρότσι γενικά κοιτάμε τρία σε ενα....γιατι βολεύουν περισσότερο επειδή έχουν και το αυγο....Screenshot_2021-11-02-14-19-43-875_com.android.chrome.thumb.jpg.ecea88f8fed56dd2810301b04472b416.jpg

Πολύ ωραίο ρε συ!!! ❤️❤️❤️❤️ κι εγώ τέτοια κοιτάω να πω την αλήθεια, αλλά όσα έχω δει μου φαίνονται λίγο μικρά, για αυτό θέλω να τα δω από κοντά μην χρειαστεί να ξαναπάρουμε μετά κι άλλο καρότσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...