Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Όχι ακόμα δεν παίρνω τίποτα μόνο το filicine το πρωί λογικά αύριο θα μου πει αν θα πάρω και κάτι άλλο... 

Ναι ούτε και εγώ παιρνω ξέρω ότι τα ξεκινάνε αργότερα γιαυτο σε ρώτησα που είσαι πιο μπροστά από μενα... ωραία θα περιμένουμε νέα σου από τον υπερηχο αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

μπραβο ομορφια μου τελεια νεα!!!! πιστευω το τι ειναι θα φανει στον επομενο υπερηχο!!! σημασια εχει που ειναι καλα!!!!❣️🙏

❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα βάλτε κ εμένα στα μωράκια του Απριλίου έκανα εχθές την αυχενικη δόξα το Θεό καλά περιμένω κ το αίμα βέβαια φυλλο δν μάθαμε κι εμείς ακόμα μας βγαίνει πιθανη ημερομηνία 28/04

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η popi2 είπε:

Καλημερα βάλτε κ εμένα στα μωράκια του Απριλίου έκανα εχθές την αυχενικη δόξα το Θεό καλά περιμένω κ το αίμα βέβαια φυλλο δν μάθαμε κι εμείς ακόμα μας βγαίνει πιθανη ημερομηνία 28/04

Καλημέρα!!! Καλως ήρθες με το καλό το μωρακι σου!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους!!!! Σε προσθέτω!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Τις τελευταίες μέρες νιώθω λίγα τσιμπθματακια χαμηλά στην κοιλιά που με έχουν αγχωσει. Αύριο έχω ραντεβού, αλλά μέχρι τότε νιώθει καμία σας κανένα πονακι;

εγω συνεχεια!!! χαχαχαχ  προσπαθω να μην αγχωνομαι το ειπα στην γιατρο και μου ειπε αν δεν ειναι εντονα δεν ανησυχουμε!!!

@Sandyb σαντυ μου και η μεση με ποναει ακομα απο την εβδομαδα που εισαι κι εσυ! μου ειπε γι αυτο το θεμα η γιατρος οτι ανοιγει και η λεκανη και θα τα εχω αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημέρα!!! Καλως ήρθες με το καλό το μωρακι σου!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους!!!! Σε προσθέτω!!! ❤️❤️❤️❤️

πηγες γιατρο κοριτσι μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η popi2 είπε:

Καλημερα βάλτε κ εμένα στα μωράκια του Απριλίου έκανα εχθές την αυχενικη δόξα το Θεό καλά περιμένω κ το αίμα βέβαια φυλλο δν μάθαμε κι εμείς ακόμα μας βγαίνει πιθανη ημερομηνία 28/04

καλημερα και καλως ηρθες κοριτσι μου!!!! με το καλο το μωρακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μόλις βγήκα από τον γιατρό!!! Όλα καλά Δόξα τω θεώ!!! Μεγαλώνουμε κανονικά η καρδούλα μας χτυπάει τέλεια!!!❤️❤️❤️

Κι όσο για τα πονακια μου είπε ότι είναι φυσιολογικά. Μου έγραψε ασβέστιο και σίδηρο και μου ειπε να ελαττωσω τα filicine. Αιματολογικές σάκχαρο κλπ και τις είπα και τοξόπλασμα για να μου φύγει το άγχος γιατί τρώω πολλές σαλάτες... 

Επίσης μου είπε ότι μπορώ να κάνω ελαφριά άσκηση και πλέον μπορούμε να έχουμε επαφες με τον άντρα μου κανονικά, με την προϋπόθεση να μην τελειώνει μέσα. 🎉🎉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημέρα μόλις βγήκα από τον γιατρό!!! Όλα καλά Δόξα τω θεώ!!! Μεγαλώνουμε κανονικά η καρδούλα μας χτυπάει τέλεια!!!❤️❤️❤️

Κι όσο για τα πονακια μου είπε ότι είναι φυσιολογικά. Μου έγραψε ασβέστιο και σίδηρο και μου ειπε να ελαττωσω τα filicine. Αιματολογικές σάκχαρο κλπ και τις είπα και τοξόπλασμα για να μου φύγει το άγχος γιατί τρώω πολλές σαλάτες... 

Επίσης μου είπε ότι μπορώ να κάνω ελαφριά άσκηση και πλέον μπορούμε να έχουμε επαφες με τον άντρα μου κανονικά, με την προϋπόθεση να μην τελειώνει μέσα. 🎉🎉🎉🎉

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Χαίρομαι που είναι όλα καλά!!!!!! Σου έγραψε και ασβέστιο ε;;; Εμένα δε μου είπε κάτι για ασβεστιο αυτό το μήνα...μου έβαλε βέβαια εξετάσεις να κάνω....

 

Το ζουζούνι τι έκανε;;;;; Ήταν ήσυχο; Ή κουνιόταν;;;; 

Για τοξόπλασμα είχες κάνει στην αρχή εξετάσεις ή δεν έχεις κάνει καθόλου;;;γιατί αγχώνεσαι τόσο βρε κορίτσι μου;;; Βέβαια τώρα μου έγραψε κι εμένα πάλι για τοξόπλασμα ερυθρά και μεγαλοκυτταροιο (? Νομίζω κάπως έτσι λέγεται)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

εγω συνεχεια!!! χαχαχαχ  προσπαθω να μην αγχωνομαι το ειπα στην γιατρο και μου ειπε αν δεν ειναι εντονα δεν ανησυχουμε!!!

@Sandyb σαντυ μου και η μεση με ποναει ακομα απο την εβδομαδα που εισαι κι εσυ! μου ειπε γι αυτο το θεμα η γιατρος οτι ανοιγει και η λεκανη και θα τα εχω αυτα!!!

Α κατάλαβα τα ίδια όλες να μην αγχωνόμαστε δηλαδη.. όλα ανοίγουν εκεί μέσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημέρα μόλις βγήκα από τον γιατρό!!! Όλα καλά Δόξα τω θεώ!!! Μεγαλώνουμε κανονικά η καρδούλα μας χτυπάει τέλεια!!!❤️❤️❤️

Κι όσο για τα πονακια μου είπε ότι είναι φυσιολογικά. Μου έγραψε ασβέστιο και σίδηρο και μου ειπε να ελαττωσω τα filicine. Αιματολογικές σάκχαρο κλπ και τις είπα και τοξόπλασμα για να μου φύγει το άγχος γιατί τρώω πολλές σαλάτες... 

Επίσης μου είπε ότι μπορώ να κάνω ελαφριά άσκηση και πλέον μπορούμε να έχουμε επαφες με τον άντρα μου κανονικά, με την προϋπόθεση να μην τελειώνει μέσα. 🎉🎉🎉🎉

Υπέροχα!!! Όλα καλά λοιπόν.. μπράβο βρε κορίτσι πολύ καλά προχωράτε.. αχ και εγώ το φοβάμαι το τοξόπλασμα, προσέχουμε πολύ και όλα θα πάνε καλά!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Χαίρομαι που είναι όλα καλά!!!!!! Σου έγραψε και ασβέστιο ε;;; Εμένα δε μου είπε κάτι για ασβεστιο αυτό το μήνα...μου έβαλε βέβαια εξετάσεις να κάνω....

 

Το ζουζούνι τι έκανε;;;;; Ήταν ήσυχο; Ή κουνιόταν;;;; 

Για τοξόπλασμα είχες κάνει στην αρχή εξετάσεις ή δεν έχεις κάνει καθόλου;;;γιατί αγχώνεσαι τόσο βρε κορίτσι μου;;; Βέβαια τώρα μου έγραψε κι εμένα πάλι για τοξόπλασμα ερυθρά και μεγαλοκυτταροιο (? Νομίζω κάπως έτσι λέγεται)

 

Κάθε πότε κάνετε αιματολογικές και ουρων Διονακι μου? Εμένα μου βάζει πριν από κάθε μας ραντεβού.. τώρα θα είναι η τέταρτη φορά που θα κάνω.. την πρώτη φορα μου έβαλε ένα τεράστιο κατεβατο και από τότε σε κάθε ραντεβού μας κάνω γενική αίματος και ούρων, τοξόπλασμα, θυροειδή και d.. μήπως είναι λίγο υπερβολικος ο γιατρός μου ρε παιδιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Χαίρομαι που είναι όλα καλά!!!!!! Σου έγραψε και ασβέστιο ε;;; Εμένα δε μου είπε κάτι για ασβεστιο αυτό το μήνα...μου έβαλε βέβαια εξετάσεις να κάνω....

 

Το ζουζούνι τι έκανε;;;;; Ήταν ήσυχο; Ή κουνιόταν;;;; 

Για τοξόπλασμα είχες κάνει στην αρχή εξετάσεις ή δεν έχεις κάνει καθόλου;;;γιατί αγχώνεσαι τόσο βρε κορίτσι μου;;; Βέβαια τώρα μου έγραψε κι εμένα πάλι για τοξόπλασμα ερυθρά και μεγαλοκυτταροιο (? Νομίζω κάπως έτσι λέγεται)

 

Ναι μου έδωσε ασβέστιο αλλά όχι κάθε μέρα. 

Το ζουζούνι ήταν σχετικά ήσυχο αυτή την φορά βέβαια πάλι δεν μπορέσαμε να σιγουρέψουμε το φύλο γιατί είχε κλειστά ντα ποδαράκια του αλλά η υπόλοιπες μετρήσεις ήταν σούπερ.

Για τοξόπλασμα αγχώνομαι γιατί δεν έχω αντισώματα και κάθε μέρα σίγουρα θα φάω μια σαλάτα νκαι δύο μερίδες φρούτα... Βέβαια τα πλένω τα ξαπαπλενω τα βάζω σε ξύδι και αλάτι για αρκετή ώρα, αλλά και πάλι φοβάμαι, γιατί μπορεί να βλάψει και το μωρό. Για τον μεγαλοκυτταροιο έχω αντισώματα, για ερυθρά δεν έχω αλλά θα την κάνω πιο μετά. Η ερυθρά είναι το μόνο που δεν με αγχωνει γιατί δεν έρχομαι σε επαφή με παιδιά ή με κάποιον που έχει παιδιά σε αυτή την ηλικία!!! 

Α επίσης μου είπε αν θέλω να κάνω το εμβόλιο της γρίπης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Υπέροχα!!! Όλα καλά λοιπόν.. μπράβο βρε κορίτσι πολύ καλά προχωράτε.. αχ και εγώ το φοβάμαι το τοξόπλασμα, προσέχουμε πολύ και όλα θα πάνε καλά!!❤️

Ναι όλα καλά ευτυχώς... Όταν πήγα είχα ένα άγχος δεν μπορείς να φανταστείς. Το βράδυ δεν κοιμήθηκα.... Προσέχουμε αλλά και πάλι είναι να αγχώνεσαι.... 

Είπα ότι αφού γεννήσω με το καλό, θα φάω ότι "σαβουρα" βρω μπροστά μου οπότε στην επόμενη εγκυμοσύνη να μην έχω αυτόν τον φόβο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Κάθε πότε κάνετε αιματολογικές και ουρων Διονακι μου? Εμένα μου βάζει πριν από κάθε μας ραντεβού.. τώρα θα είναι η τέταρτη φορά που θα κάνω.. την πρώτη φορα μου έβαλε ένα τεράστιο κατεβατο και από τότε σε κάθε ραντεβού μας κάνω γενική αίματος και ούρων, τοξόπλασμα, θυροειδή και d.. μήπως είναι λίγο υπερβολικος ο γιατρός μου ρε παιδιά?

Και εμένα αυτή την φορά η τέταρτη θα είναι που κάνω αυτές τις εξετάσεις... Εγώ και πιο συχνά να μπορούσα να τις κάνω θα τις έκανα! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Και εμένα αυτή την φορά η τέταρτη θα είναι που κάνω αυτές τις εξετάσεις... Εγώ και πιο συχνά να μπορούσα να τις κάνω θα τις έκανα! 😂😂😂

Κορίτσια εμένα μόνο μια φορά μου έχει κάνει τις εξετάσεις για τοξόπλασμα και κυταρρομεγαλοιο και ούρων καμία..και άλλη μία φορά στην προηγούμενη εγκυμοσύνη.. μου είπε βέβαια ότι θα τις κάνουμε αρκετές φορές  στη διάρκεια της εγκυμοσύνης..λέτε να πρέπει να ξανακάνω από μόνη μου?? αλλά και σε ένα μήνα που θα με δει δεν μου είπε να κάνω κάτι πριν.. το μόνο που μου είπε είναι πως πρέπει να κάνω το εμβόλιο του Κορονοιου.. εσείς το κάνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Κορίτσια εμένα μόνο μια φορά μου έχει κάνει τις εξετάσεις για τοξόπλασμα και κυταρρομεγαλοιο και ούρων καμία..και άλλη μία φορά στην προηγούμενη εγκυμοσύνη.. μου είπε βέβαια ότι θα τις κάνουμε αρκετές φορές  στη διάρκεια της εγκυμοσύνης..λέτε να πρέπει να ξανακάνω από μόνη μου?? αλλά και σε ένα μήνα που θα με δει δεν μου είπε να κάνω κάτι πριν.. το μόνο που μου είπε είναι πως πρέπει να κάνω το εμβόλιο του Κορονοιου.. εσείς το κάνατε?

Ναι και άλλες κοπέλες έχω ακούσει ότι δεν κάνουν συχνά εξετάσεις! Είναι ανάλογα τον γιατρό. Τώρα να τις κάνεις μόνη σου δεν ξέρω μήπως είναι ακριβές αν δεν είναι γραμμένες!!! Εγώ θα του ζητουσα να μου γράψει πάντως, αλλά μόνο και μόνο γιατί αγχώνομαι. 

Το εμβόλιο δεν το έκανα  αλλά και ούτε θα το κάνω τώρα που είμαι έγκυος. Δεν υπάρχει λόγος από την άποψη ότι δεν έρχομαι σε επαφή με κανέναν κανέναν, πέραν του άντρα μου. Ούτε και της γρίπης θα κάνω για τον ίδιο λόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Και εμένα αυτή την φορά η τέταρτη θα είναι που κάνω αυτές τις εξετάσεις... Εγώ και πιο συχνά να μπορούσα να τις κάνω θα τις έκανα! 😂😂😂

Σωστή σε βρίσκω.. και εγώ έτσι σκέφτομαι!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Ναι και άλλες κοπέλες έχω ακούσει ότι δεν κάνουν συχνά εξετάσεις! Είναι ανάλογα τον γιατρό. Τώρα να τις κάνεις μόνη σου δεν ξέρω μήπως είναι ακριβές αν δεν είναι γραμμένες!!! Εγώ θα του ζητουσα να μου γράψει πάντως, αλλά μόνο και μόνο γιατί αγχώνομαι. 

Το εμβόλιο δεν το έκανα  αλλά και ούτε θα το κάνω τώρα που είμαι έγκυος. Δεν υπάρχει λόγος από την άποψη ότι δεν έρχομαι σε επαφή με κανέναν κανέναν, πέραν του άντρα μου. Ούτε και της γρίπης θα κάνω για τον ίδιο λόγο.

Δεν βγαίνεις έξω καθόλου? Ούτε στο σούπερ μάρκετ? Και εγώ με τη μαμά μου( που μόνο σουπερμάρκετ πηγαίνει) και με τον άντρα μου πού όμως λόγο δουλειάς βλέπει κόσμο καθημερινά.. ( είναι πωλητής..) και πηγαίνω και σουπερμάρκετ το μεσιμερι πάντα που δεν έχει καθόλου κόσμο, με 2 μάσκες..  είναι πολύ χαλαρός ο γιατρός μου γενικά αλλά και με προσέχει.. και για εμβόλιο εγώ ρώτησα, δεν με πίεσε για κάτι.  θα τον πάρω όπως και να έχει μόλις του στείλουν τις αιματολογικές της αυχενικής μες την εβδομάδα δηλαδή και θα του πω να μου γράψει και εξετάσεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Δεν βγαίνεις έξω καθόλου? Ούτε στο σούπερ μάρκετ? Και εγώ με τη μαμά μου( που μόνο σουπερμάρκετ πηγαίνει) και με τον άντρα μου πού όμως λόγο δουλειάς βλέπει κόσμο καθημερινά.. ( είναι πωλητής..) και πηγαίνω και σουπερμάρκετ το μεσιμερι πάντα που δεν έχει καθόλου κόσμο, με 2 μάσκες..  είναι πολύ χαλαρός ο γιατρός μου γενικά αλλά και με προσέχει.. και για εμβόλιο εγώ ρώτησα, δεν με πίεσε για κάτι.  θα τον πάρω όπως και να έχει μόλις του στείλουν τις αιματολογικές της αυχενικής μες την εβδομάδα δηλαδή και θα του πω να μου γράψει και εξετάσεις.. 

Μόνο σούπερ μάρκετ κάθε Σάββατο και στην γιατρό αυτό! Πουθενά αλλού και δεν βλέπω κανέναν εκτός του άντρα μου! Μόνο με κάμερα μιλάω ή από το μπαλκόνι με κόσμο! 😂 Είναι η καλύτερη μου ποτέ δεν μου άρεσε να είμαι με κόσμο, παρόλο που η δουλειά μου ήταν στην εστίαση και κάθε μέρα έβλεπα και εξυπηρετουσα ένα σωρό κόσμο... Το μόνο που μου έχει λείψει είναι κανένα καφεδάκι με την παρέα! Κατά τα άλλα διαβάζω πολλά βιβλία που τρελαίνομαι και τώρα θα βάλω και στο πρόγραμμα λίγη γυμναστικουλα και θα είμαι τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Κορίτσια εμένα μόνο μια φορά μου έχει κάνει τις εξετάσεις για τοξόπλασμα και κυταρρομεγαλοιο και ούρων καμία..και άλλη μία φορά στην προηγούμενη εγκυμοσύνη.. μου είπε βέβαια ότι θα τις κάνουμε αρκετές φορές  στη διάρκεια της εγκυμοσύνης..λέτε να πρέπει να ξανακάνω από μόνη μου?? αλλά και σε ένα μήνα που θα με δει δεν μου είπε να κάνω κάτι πριν.. το μόνο που μου είπε είναι πως πρέπει να κάνω το εμβόλιο του Κορονοιου.. εσείς το κάνατε?

Ε όχι από μόνη σου γιατί να τις κάνεις? Απλά αν σε κάνει να νιώθεις πιο καλά ρωτά τον.. κάθε γιατρός ακολουθεί την τακτική του, εγώ σκέψου στην προηγούμενη εγκυμοσύνη (όσο κράτησε) ανέβασα από την αρχή tsh και κατέβηκε ο αιματοκρίτης στα τάρταρα.. ξέρουν το ιστορικό μας και πράττουν ανάλογα προφανώς.. τώρα για το εμβόλιο του κορονοιου είναι ένα μεγάλο θέμα και μπερδεμένο κατά τη γνώμη μου γιατί έχω ακούσει πολλες αποψεις.. αρχικά έχω μετανιώσει πολύ που δεν το έκανα πριν την εγκυμοσύνη και τώρα φοβάμαι να το κάνω.. επίσης ο γιατρός μου μου είπε να το αφήσω καλύτερα προς το παρόν και αφού αποφάσισα να μείνω εκτός δουλειάς φέτος γιατί είμαι εκπαιδευτικός οπότε σε άλλη περίπτωση δεν θα το συζητουσαμε καν.. επειδή μερικές φορές έχω παρεξηγηθεί σε κάποιες συζητήσεις να πω οτι δεν είναι κατά του εμβολίου ο γιατρός μου..πάντως στην πραγματικότητα δεν είμαστε προστατευμένες και δεν ξέρεις από πού θα σου έρθει.. ο άντρας μου ας πούμε δουλεύει έρχεται σε επαφή με κοσμο.. ας κάνω με το καλό την αυχενική, να κόψω και τα φάρμακα που είναι και πολλά και θα το ξανάσυζητησουμε είπαμε.. εγώ πάντως σέβομαι και τις εγκυουλες που θέλουν να το κάνουν και αυτές που φοβούνται..είναι λεπτό και προσωπικο θέμα εφόσον δεν θέτουμε σε κίνδυνο άλλους ανθρώπους όπως εγώ τους μαθητές μου για παράδειγμα αν δούλευα ανεμβολιαστη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε??να σας ρωτήσω..εσάς πονάνε καθολουοι θηλές σας??εγώ έχω ένα τσούξιμο σε σημείο να μην αντεχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Μόνο σούπερ μάρκετ κάθε Σάββατο και στην γιατρό αυτό! Πουθενά αλλού και δεν βλέπω κανέναν εκτός του άντρα μου! Μόνο με κάμερα μιλάω ή από το μπαλκόνι με κόσμο! 😂 Είναι η καλύτερη μου ποτέ δεν μου άρεσε να είμαι με κόσμο, παρόλο που η δουλειά μου ήταν στην εστίαση και κάθε μέρα έβλεπα και εξυπηρετουσα ένα σωρό κόσμο... Το μόνο που μου έχει λείψει είναι κανένα καφεδάκι με την παρέα! Κατά τα άλλα διαβάζω πολλά βιβλία που τρελαίνομαι και τώρα θα βάλω και στο πρόγραμμα λίγη γυμναστικουλα και θα είμαι τέλεια! 

Τέλεια!! Και εγώ εστίαση ήμουν και μάλιστα στην εθνική οδό σε ΣΕΑ και αποζητώ την ηρεμία τώρα όσο τίποτα!! Και την έχω!! Χαχαχα.. αλλά εντάξει περνώ και το αμαξάκι μου και ένα καφεδάκι και οργώνω όλη τη παραλία με το σκυλάκι μου και μουσικουλα.. κάθε πρωί, η καλύτερη μου ώρα είναι αυτή!! ☺️☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Μόνο σούπερ μάρκετ κάθε Σάββατο και στην γιατρό αυτό! Πουθενά αλλού και δεν βλέπω κανέναν εκτός του άντρα μου! Μόνο με κάμερα μιλάω ή από το μπαλκόνι με κόσμο! 😂 Είναι η καλύτερη μου ποτέ δεν μου άρεσε να είμαι με κόσμο, παρόλο που η δουλειά μου ήταν στην εστίαση και κάθε μέρα έβλεπα και εξυπηρετουσα ένα σωρό κόσμο... Το μόνο που μου έχει λείψει είναι κανένα καφεδάκι με την παρέα! Κατά τα άλλα διαβάζω πολλά βιβλία που τρελαίνομαι και τώρα θα βάλω και στο πρόγραμμα λίγη γυμναστικουλα και θα είμαι τέλεια! 

Αχ αν σου αρέσει κιόλας και δεν το κάνεις αναγκαστικά είναι ότι καλύτερο... Και εγώ έχω περιοριστεί αρκετά για τα δικα μου δεδομενα αλλά δεν το χω καθόλου και ζοριζομαι.. όπως είπα και παραπάνω ο άντρας μου δουλεύει άρα έρχεται σε επαφή με κόσμο, προσέχει και είναι και εμβολιασμενος αλλά όπως και να χει είναι επικίνδυνο. επίσης την άλλη εβδομάδα θέλω επιτέλους να πάω κάνα κομμωτήριο, καμία αποτρίχωση ρε παιδί μου δεν γίνεται να ζούμε για πάντα έτσι..δύσκολος χειμώνας προβλέπεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Τέλεια!! Και εγώ εστίαση ήμουν και μάλιστα στην εθνική οδό σε ΣΕΑ και αποζητώ την ηρεμία τώρα όσο τίποτα!! Και την έχω!! Χαχαχα.. αλλά εντάξει περνώ και το αμαξάκι μου και ένα καφεδάκι και οργώνω όλη τη παραλία με το σκυλάκι μου και μουσικουλα.. κάθε πρωί, η καλύτερη μου ώρα είναι αυτή!! ☺️☺️☺️☺️

Πω ζήλεψα λίγο τώρα, ακούγεται πολύ ωραία πρωινή ρουτίνα!!! Μπράβο καλά κάνεις... Μουσικουλα κι εγώ έχω όλη μέρα κάθε μέρα, αυτό το υιοθέτησα όταν ήμουν φοιτήτρια και όταν είμαι σπίτι πρέπει να παίζει κατι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...