Μετάβαση σε περιεχόμενο

θετικο η οχι??


Emily05

Recommended Posts

στις πριν 13 ώρες, ο/η Emily05 είπε:

spacer.png

Φαίνεται θετικό.Κανε μια χοριακη...Είχα ένα ίδιο κ δυστυχώς βγήκε αρνητική η χοριακη.Σ εύχομαι ότι επιθυμείς.Γραψε μας το αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Emily05 είπε:

spacer.png

Είχα κάνει ακριβώς το ίδιο τεστ κι εγώ.Βγηκε έτσι.Κανω καπάκι δεύτερο άλλης εταιρίας βγήκε καθαρά αρνητικό κι όντως έτσι ήταν,αφού αδιαθετησα αργότερα.Σου εύχομαι να είναι θετικό πάραυτα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σου κοριτσι!! Εκανες χοριακη; εχεις νεοτερα;;

Την επόμενη εβδομάδα !!! Είμαι πολύ αγχωμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί θετικό , μπορεί να είναι και η γραμμή εξάχνωσης... Βγήκε στο χρόνο που γράφει το τεστ ότι βγαίνει το αποτέλεσμα ή πιο μετά;; Κάνε χοριακη , μόνο αυτή είναι σίγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχνό θα το χαρακτήριζα γιατί στα πρώτα μου τεστ που ήταν πολύ νωρις η γραμμή παλι φαίνεται αλλά καταλαβαίνεις ότι απλά φαίνεται γιατί υπάρχει και το ψάχνεις μέχρι αηδίας🤣

στο δεύτερο μου αχνό παλι ήταν σαν το δικό σου αλλά με χρωμα όπως αυτό στην φωτό άρα θεωρώ ότι ένα ακόμα έστω και αύριο θα δειξει καλύτερα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Μπορεί θετικό , μπορεί να είναι και η γραμμή εξάχνωσης... Βγήκε στο χρόνο που γράφει το τεστ ότι βγαίνει το αποτέλεσμα ή πιο μετά;; Κάνε χοριακη , μόνο αυτή είναι σίγουρη!!!

Πέντε λεπτά αφού το έκανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Emily05 είπε:

Δυστυχώς αρνητική ή χοριακη! 

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου αλλά μην το βάζεις κάτω. Εκδήλωσε τη στεναχώρια σου και γέμισε μπαταρίες για να ξαναπροσπαθήσεις τον επόμενο μήνα.

κι εμεις με τον αντρα μου προσπαθούμε 7 μήνες και τίποτα ακόμα. Θετική σκέψη και προχωράμε!! Ίσως ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός μας! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Emily05 είπε:

Δυστυχώς αρνητική ή χοριακη! 

Τα ίδια και η δική μου με το ίδιο τεστ...δεν ξέρω πραγματικά τι γίνεται..Την επόμενη φορά κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η αννι είπε:

Τα ίδια και η δική μου με το ίδιο τεστ...δεν ξέρω πραγματικά τι γίνεται..Την επόμενη φορά κορίτσι μου!

Είναι απλά η απογοήτευση !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...