Μετάβαση σε περιεχόμενο

tricks κατά την διάρκεια της προσπάθειας!


Georgia1988

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Georgia1988 είπε:

Θα ήθελα να παρακαλέσω θερμά να μην γίνεται καμιά κριτική σε κανέναν παρακαλώ . Σκοπός της συζήτησης είναι να κατανοούμε η μία την άλλη και να νιώθουμε καλύτερα και αυτό μπορεί να επιτευχθεί μόνο με σεβασμό .  Σε περίπτωση που χω υποψία ότι κάποιος μπορεί να στεναχωρηθεί κάποια συζήτηση θα την διαγράφω... Λυπάμαι αλλά όπως είπα στόχος είναι η ψυχολογική στήριξη που μπορούμε να έχουμε ανάμεσα μας λόγω της βίωσης κοινών καταστάσεων.

Το να μην σας έχω διαβάσει και να μπήκα απλως να σας γράψω με καλή θέληση δεν το σκέφτηκες.Μπορω να πω ότι ήταν λάθος μου που έγραψα παρορμητικά χωρίς να σας διαβάσω τι ακριβώς έχετε πει αλλά όχι να με κατηγορείς ότι ήθελα να σας προσβάλλω.Εγω μίλησα όμορφα,δεν ειρωνευτηκα και απλώς είπα ένα δύο σκέψεις μου.Τωρα αν εσύ τις μετεφρασες τελείως διαφορετικά δεν είναι ευθύνη μου.Το μόνο λάθος που έκανα είναι ότι έγραψα χωρίς να σας διαβάσω από την αρχη ώστε να ξέρω ακριβώς τι έχετε πει.Αυτα και καλή σας μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Georgia1988 είπε:

Θα ήθελα να παρακαλέσω θερμά να μην γίνεται καμιά κριτική σε κανέναν παρακαλώ . Σκοπός της συζήτησης είναι να κατανοούμε η μία την άλλη και να νιώθουμε καλύτερα και αυτό μπορεί να επιτευχθεί μόνο με σεβασμό .  Σε περίπτωση που χω υποψία ότι κάποιος μπορεί να στεναχωρηθεί κάποια συζήτηση θα την διαγράφω... Λυπάμαι αλλά όπως είπα στόχος είναι η ψυχολογική στήριξη που μπορούμε να έχουμε ανάμεσα μας λόγω της βίωσης κοινών καταστάσεων.

Κοριτσάκι μου πραγματικά πιστεύω πως η κοπέλα δεν είχε κακή πρόθεση...Καλά κάνεις κ εκφράζεις το παράπονο σου, ίσως πρέπει να σκεφτόμαστε καλύτερα σε ποια χωράφια μπαίνουμε. Λυπάμαι που σε στεναχώρησε κάτι τέτοιο γιατί όπως το λες είμαστε εδώ για να στηρίζουμε η μια την άλλη... Σου στέλνω μια διαδικτυακή αγκαλιά ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκι μου πραγματικά πιστεύω πως η κοπέλα δεν είχε κακή πρόθεση...Καλά κάνεις κ εκφράζεις το παράπονο σου, ίσως πρέπει να σκεφτόμαστε καλύτερα σε ποια χωράφια μπαίνουμε. Λυπάμαι που σε στεναχώρησε κάτι τέτοιο γιατί όπως το λες είμαστε εδώ για να στηρίζουμε η μια την άλλη... Σου στέλνω μια διαδικτυακή αγκαλιά ❤

Είμαι σίγουρη ότι δεν είχε κακή πρόθεση. Ούτε και εγώ το είπα με κακία όπως είπες με παράπονο το είπα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και κάτι για να γελάσουμε λιγάκι. όπως σας είπα αγόρασα  το κυπελάκι σύλληψης για να συντηρήσω τον ενθουσιασμό μου. Στην αρχή που το είδα ως εικόνα λέω καλέ αυτό θα φέρνει και ικανοποίηση και μετά το σεξ......(βλέπε εικόνα 1 ). Τελικά λάθος το κοίταζα ανάποδα το χρησιμοποιείς  (εικόνα 2)....χαχαχαχα μα καλά πόσο ξανθιά μπορεί να είμαι 

ferti-lily-conception-cup-1tmch-huge.jpg

image-3-5.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Georgia1988 είπε:

Και κάτι για να γελάσουμε λιγάκι. όπως σας είπα αγόρασα  το κυπελάκι σύλληψης για να συντηρήσω τον ενθουσιασμό μου. Στην αρχή που το είδα ως εικόνα λέω καλέ αυτό θα φέρνει και ικανοποίηση και μετά το σεξ......(βλέπε εικόνα 1 ). Τελικά λάθος το κοίταζα ανάποδα το χρησιμοποιείς  (εικόνα 2)....χαχαχαχα μα καλά πόσο ξανθιά μπορεί να είμαι 

ferti-lily-conception-cup-1tmch-huge.jpg

image-3-5.jpg

Περιμένουμε να μας πεις εντυπώσεις.... είτε με την πρώτη είτε με την δεύτερη εκδοχή!!!! 😆😆😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Περιμένουμε να μας πεις εντυπώσεις.... είτε με την πρώτη είτε με την δεύτερη εκδοχή!!!! 😆😆😆😆😆😆

Η πρώτη εκδοχή θα μου άρεσε περισσότερο. Περιμένω να μου ρθει η χαζομάρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Georgia1988 είπε:

Θα ήθελα να παρακαλέσω θερμά να μην γίνεται καμιά κριτική σε κανέναν παρακαλώ . Σκοπός της συζήτησης είναι να κατανοούμε η μία την άλλη και να νιώθουμε καλύτερα και αυτό μπορεί να επιτευχθεί μόνο με σεβασμό .  Σε περίπτωση που χω υποψία ότι κάποιος μπορεί να στεναχωρηθεί κάποια συζήτηση θα την διαγράφω... Λυπάμαι αλλά όπως είπα στόχος είναι η ψυχολογική στήριξη που μπορούμε να έχουμε ανάμεσα μας λόγω της βίωσης κοινών καταστάσεων.

Κοριτσι μου γλυκο και αυθορμητο @Georgia1988 νομιζω κι εγω οτι η κοπελα @alexiamamaof2 δεν ηθελε να μας προσβαλει. Μοιραστηκε μαζι μας το δικο της κολπακι για τη συλληψη των παιδιων της και μας ευχηθηκε να αποκτησουμε κι εμεις παιδακια!! Ουσιαστικα μας παροτρυνε να μην αγχωνομαστε τοσο και να προσπαθησουμε να χαλαρωσουμε και να το απαπολαυσουμε..

@Georgia1988στεναχωρεθηκα που σου ηρθε περιοδος 😔😔 Παμε τον αλλο μηνα ΔΥΝΑΤΑ!!! 💪💪

Υ.Γ. γελασα απιστευτα μ το εξαρτημα!! Εισαι μεγαλο τρελοκομειο!!! 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου γλυκο και αυθορμητο @Georgia1988 νομιζω κι εγω οτι η κοπελα @alexiamamaof2 δεν ηθελε να μας προσβαλει. Μοιραστηκε μαζι μας το δικο της κολπακι για τη συλληψη των παιδιων της και μας ευχηθηκε να αποκτησουμε κι εμεις παιδακια!! Ουσιαστικα μας παροτρυνε να μην αγχωνομαστε τοσο και να προσπαθησουμε να χαλαρωσουμε και να το απαπολαυσουμε..

@Georgia1988στεναχωρεθηκα που σου ηρθε περιοδος 😔😔 Παμε τον αλλο μηνα ΔΥΝΑΤΑ!!! 💪💪

Υ.Γ. γελασα απιστευτα μ το εξαρτημα!! Εισαι μεγαλο τρελοκομειο!!! 🤣🤣🤣🤣

Λέτε ρε κοριτσάρες να μείνω έγκυος με το χωνί;;;;Θα τραβάω τα βυζιά μου αν συμβεί. Διαβάζω κριτικές για το χωνί στο amazon και γράφει η άλλη 17 μήνες προσπάθεια χρησιμοποιησα πρώτη φορά το χωνί και έχω θετικό τεστ. Εντάξει θα τρελαθώ μιλάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Georgia1988 είπε:

Λέτε ρε κοριτσάρες να μείνω έγκυος με το χωνί;;;;Θα τραβάω τα βυζιά μου αν συμβεί. Διαβάζω κριτικές για το χωνί στο amazon και γράφει η άλλη 17 μήνες προσπάθεια χρησιμοποιησα πρώτη φορά το χωνί και έχω θετικό τεστ. Εντάξει θα τρελαθώ μιλάμε.

Κλαιω!!! 🤣🤣🤣 Εισαι οργιο!!! Περιμενουμε νεα κ αν μεινεις εγκυος (στο ευχομαιιιι🙏🙏🙏), μετα βλεπω να εξαντλειται το αποθεμα!!! 

Αυτο το βαζεις μετα το σεξ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Georgia1988 είπε:

Λέτε ρε κοριτσάρες να μείνω έγκυος με το χωνί;;;;Θα τραβάω τα βυζιά μου αν συμβεί. Διαβάζω κριτικές για το χωνί στο amazon και γράφει η άλλη 17 μήνες προσπάθεια χρησιμοποιησα πρώτη φορά το χωνί και έχω θετικό τεστ. Εντάξει θα τρελαθώ μιλάμε.

Μακάρι βρε κορίτσι μου, στον επόμενο κύκλο να μας πεις ότι τα κατάφερες! Μετά θα κάνουνε χρυσές δουλειές εδώ από το παρεάκι!!!! 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Κλαιω!!! 🤣🤣🤣 Εισαι οργιο!!! Περιμενουμε νεα κ αν μεινεις εγκυος (στο ευχομαιιιι🙏🙏🙏), μετα βλεπω να εξαντλειται το αποθεμα!!! 

Αυτο το βαζεις μετα το σεξ;;

Ναι αμέσως μετά το σεξ. Και εγώ γελάω μόνη μου. Εννοείται θα το χρησιμοποιήσω. Ηδη σημερα πρώτη μέρα αδιαθετησα, σήμερα το παρήγγειλα πιστεύω από Τετάρτη θα το χω ίσα ισα μόλις θα μου έχει τελειώσει η περίοδος. Θα σας ενημερώσω με λεπτομέρειες. 😆😆

https://www.fertilily.com/el/γενικεσ-πληροφοριεσ/τροποσ-χρησησ/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Georgia1988 είπε:

Ναι αμέσως μετά το σεξ. Και εγώ γελάω μόνη μου. Εννοείται θα το χρησιμοποιήσω. Ηδη σημερα πρώτη μέρα αδιαθετησα, σήμερα το παρήγγειλα πιστεύω από Τετάρτη θα το χω ίσα ισα μόλις θα μου έχει τελειώσει η περίοδος. Θα σας ενημερώσω με λεπτομέρειες. 😆😆

https://www.fertilily.com/el/γενικεσ-πληροφοριεσ/τροποσ-χρησησ/

Αρκεί να το χρησιμοποιήσω και σωστά μη ξεχαστώ και το χρησιμοποιήσω ανάποδα. Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Georgia1988 είπε:

Λέτε ρε κοριτσάρες να μείνω έγκυος με το χωνί;;;;Θα τραβάω τα βυζιά μου αν συμβεί. Διαβάζω κριτικές για το χωνί στο amazon και γράφει η άλλη 17 μήνες προσπάθεια χρησιμοποιησα πρώτη φορά το χωνί και έχω θετικό τεστ. Εντάξει θα τρελαθώ μιλάμε.

Περιμένουμε θετικά νέα🧡 Σου εύχομαι ό, τι καλύτερο το συντομότερο😀 Και σε όλες μας εννοείται🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η alexiamamaof2 είπε:

Το να μην σας έχω διαβάσει και να μπήκα απλως να σας γράψω με καλή θέληση δεν το σκέφτηκες.Μπορω να πω ότι ήταν λάθος μου που έγραψα παρορμητικά χωρίς να σας διαβάσω τι ακριβώς έχετε πει αλλά όχι να με κατηγορείς ότι ήθελα να σας προσβάλλω.Εγω μίλησα όμορφα,δεν ειρωνευτηκα και απλώς είπα ένα δύο σκέψεις μου.Τωρα αν εσύ τις μετεφρασες τελείως διαφορετικά δεν είναι ευθύνη μου.Το μόνο λάθος που έκανα είναι ότι έγραψα χωρίς να σας διαβάσω από την αρχη ώστε να ξέρω ακριβώς τι έχετε πει.Αυτα και καλή σας μέρα.

@alexiamamaof2 Μην νιώθεις Καθόλου άσχημα κορίτσι μου.. Δεν είπες τίποτα κακό, ίσα ίσα, έδωσες την πιο καλή και απλή συμβουλή που δίνουν και οι γιατροί στην αρχή των προσπαθειών. Χαλαρά, απόλαυση και επαφές όλο τον μήνα.. που το κακό βρε παιδιά; 

Επ ουδενί δεν φάνηκε από το μήνυμα σου η διάθεση,  να προσβάλεις,  να υπονοείς  κάτι ή να στεναχωρήσεις κάποιον. 

Αντιθέτως η @Georgia1988 ήταν άνευ λόγου επιθετική.. Τόσα  χρόνια παρακολουθώ εδώ συνομιλίες, σπάνια είδα τέτοια επίθεση τελείως αναίτια, σε μια καλοπροαίρετη κοπέλα που απλά έδωσε 2-3 συμβουλές, σχετικές με το θέμα. Επίσης στην πορεία @Georgia1988 «απείλησες» πως θα διαγράφεις  συνομιλίες, οι οποίες προσβάλουν; Ποιον προσβάλουν και με ποια κριτήρια; γιατί στην πορεία φάνηκε πως καμία κοπέλα δεν παρεξηγήθηκε εκτός από εσένα.. Ακούγεται όμως και  σαν λογοκρισία όλο αυτό..
Μετά  τα κορίτσια όλα με πολύ θετική διάθεση σου είπαν πως η πρόθεση της @alexiamamaof2 ήταν θετική και δεν μπήκες καν στον κόπο να απαντήσεις, αντιθέτως συνέχισες σαν να μην τρέχει τίποτα μιλώντας για άλλα θέματα.. έτσι αποκλείστηκε μια κοπέλα από την συνομιλία που ήθελε να μοιραστεί και αυτή τις εμπειριες της, τελείως αναίτια.. 

Εδώ είμαστε για να βοηθάμε και να υποστηρίζουμε. Όχι να τρωγόμαστε και να πιανόμαστε από το τίποτα δημιουργώντας καυγάδες. Όλες οι κοπέλες έχουν τόσο θετική διάθεση και είναι όμορφο να βλέπεις πώς στηρίζει η μια την άλλη.. 

Καλή σας ημέρα ολες και καλές  προσπάθειες!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/8/2021 at 3:55 ΜΜ, ο/η Georgia1988 είπε:

Και κάτι για να γελάσουμε λιγάκι. όπως σας είπα αγόρασα  το κυπελάκι σύλληψης για να συντηρήσω τον ενθουσιασμό μου. Στην αρχή που το είδα ως εικόνα λέω καλέ αυτό θα φέρνει και ικανοποίηση και μετά το σεξ......(βλέπε εικόνα 1 ). Τελικά λάθος το κοίταζα ανάποδα το χρησιμοποιείς  (εικόνα 2)....χαχαχαχα μα καλά πόσο ξανθιά μπορεί να είμαι 

ferti-lily-conception-cup-1tmch-huge.jpg

image-3-5.jpg

Τι είναι αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας που συζητάμε για tricks, βλέπω ότι υπάρχουν κάποια βίντεο, βιβλία αλλά και κάποιες εφαρμογές με yoga που βοηθά στην σύλληψη και περιλαμβάνει κάποιες ασκήσεις για τις δύο εβδομάδες που ακολουθούν την ωορρηξία.

Έχει δοκιμάσει κάποια κοπέλα κάτι τέτοιο; Σε κάποια δημοφιλή βίντεο υπάρχουν σχόλια γυναικών που ισχυρίζονται ότι συνέλαβαν μετά απο χρόνια προσπαθειών και το αποδίδουν στη yoga!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Μιας που συζητάμε για tricks, βλέπω ότι υπάρχουν κάποια βίντεο, βιβλία αλλά και κάποιες εφαρμογές με yoga που βοηθά στην σύλληψη και περιλαμβάνει κάποιες ασκήσεις για τις δύο εβδομάδες που ακολουθούν την ωορρηξία.

Έχει δοκιμάσει κάποια κοπέλα κάτι τέτοιο; Σε κάποια δημοφιλή βίντεο υπάρχουν σχόλια γυναικών που ισχυρίζονται ότι συνέλαβαν μετά απο χρόνια προσπαθειών και το αποδίδουν στη yoga!

Κοριτσι μου πηρα αφορμη απο αυτο που έγραψες (σημειωτεον το εχω ακουσει κι εγω αλλά δεν το ειχα ψάξει και τώρα βρηκα την ευκαιρία) και το googlαρα..

έκλαψα με την σταση 8 του παρακάτω συνδεσμου 🤣🤣🤣

https://www.tilestwra.com/8-apotelesmatikes-stasis-tis-giogka-gia-tin-enischysi-tis-gynekias-gonimotitas/

(μου αρεσει που δίνει οδηγίες πως να εκτελεσουμε την άσκηση Νο 8 )

να σου πω την αληθεια πρεπει να ξεσκουριασω λιγο, μπορει και να τις κανω απο σεπτεμβρη σε συνδυασμο με κανα τρεξιματακι πριν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου πηρα αφορμη απο αυτο που έγραψες (σημειωτεον το εχω ακουσει κι εγω αλλά δεν το ειχα ψάξει και τώρα βρηκα την ευκαιρία) και το googlαρα..

έκλαψα με την σταση 8 του παρακάτω συνδεσμου 🤣🤣🤣

https://www.tilestwra.com/8-apotelesmatikes-stasis-tis-giogka-gia-tin-enischysi-tis-gynekias-gonimotitas/

(μου αρεσει που δίνει οδηγίες πως να εκτελεσουμε την άσκηση Νο 8 )

να σου πω την αληθεια πρεπει να ξεσκουριασω λιγο, μπορει και να τις κανω απο σεπτεμβρη σε συνδυασμο με κανα τρεξιματακι πριν!! 

Χαχαχα την στάση 8 την κάνω συχνά πολλές φορές τη μέρα χωρίς να έχω συλλάβει ακόμα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Χαχαχα την στάση 8 την κάνω συχνά πολλές φορές τη μέρα χωρίς να έχω συλλάβει ακόμα 😂😂😂

χαχαχα κι εγώ, καλά εχω σκουριασει τελειως! γενικα συχαινομαι τη γυμναστικη χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/8/2021 at 1:27 ΜΜ, ο/η lilian90 είπε:

Μιας που συζητάμε για tricks, βλέπω ότι υπάρχουν κάποια βίντεο, βιβλία αλλά και κάποιες εφαρμογές με yoga που βοηθά στην σύλληψη και περιλαμβάνει κάποιες ασκήσεις για τις δύο εβδομάδες που ακολουθούν την ωορρηξία.

Έχει δοκιμάσει κάποια κοπέλα κάτι τέτοιο; Σε κάποια δημοφιλή βίντεο υπάρχουν σχόλια γυναικών που ισχυρίζονται ότι συνέλαβαν μετά απο χρόνια προσπαθειών και το αποδίδουν στη yoga!

Καλησπέρα Λίλιαν, έγω δεν είμαι της γυμναστικής και δνε έχω δοκιμάσει χααχ Δεν έχουμε μιλήσει ποτέ; Έχεις κι άλλο παιδάκι ή θα είναι το πρώτο? Εμένα το πρώτο ελπίζω 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Χαχαχα την στάση 8 την κάνω συχνά πολλές φορές τη μέρα χωρίς να έχω συλλάβει ακόμα 😂😂😂

Η στάση 8 ειναι η αγαπημένη μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/8/2021 at 1:27 ΜΜ, ο/η lilian90 είπε:

Μιας που συζητάμε για tricks, βλέπω ότι υπάρχουν κάποια βίντεο, βιβλία αλλά και κάποιες εφαρμογές με yoga που βοηθά στην σύλληψη και περιλαμβάνει κάποιες ασκήσεις για τις δύο εβδομάδες που ακολουθούν την ωορρηξία.

Έχει δοκιμάσει κάποια κοπέλα κάτι τέτοιο; Σε κάποια δημοφιλή βίντεο υπάρχουν σχόλια γυναικών που ισχυρίζονται ότι συνέλαβαν μετά απο χρόνια προσπαθειών και το αποδίδουν στη yoga!

Εγώ προσωπικά κάνω yoga αλλά δεν είχα αποτέλεσμα. Σίγουρα βοηθάει όμως να χαλαρώνεις. Επίσης με έχει βοηθήσει πάρα πολύ στους πόνους της περιόδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/8/2021 at 5:00 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Κλαιω!!! 🤣🤣🤣 Εισαι οργιο!!! Περιμενουμε νεα κ αν μεινεις εγκυος (στο ευχομαιιιι🙏🙏🙏), μετα βλεπω να εξαντλειται το αποθεμα!!! 

Αυτο το βαζεις μετα το σεξ;;

Μου ήρθε το χωνί ναι μετά το σεξ το βάζεις. Ακόμα βέβαια δεν το έχω χρησιμοποιήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Georgia1988 είπε:

Εγώ προσωπικά κάνω yoga αλλά δεν είχα αποτέλεσμα. Σίγουρα βοηθάει όμως να χαλαρώνεις. Επίσης με έχει βοηθήσει πάρα πολύ στους πόνους της περιόδου.

΄Πάντως δεν είναι κακό να της κάνεις. Γενικότερα να κάνεις οτιδήποτε σου δίνει κίνητρο για να ξανα βρεις τον ενθουσιασμό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Georgia1988 είπε:

Μου ήρθε το χωνί ναι μετά το σεξ το βάζεις. Ακόμα βέβαια δεν το έχω χρησιμοποιήσει.

Ναιιι ειδα τις οδηγιες!!😜 Good luck και αναμενουμε εξελίξεις!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...