Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιλογή δωματίου...


pangipot

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα...

Μπαίνοντας σιγά σιγά στη τελευταία ευθεία έχει αρχίσει να με απασχολεί η επιλογή δωματίου. 

Θα γεννήσω στο Ιασώ. Με δεδομένο λοιπόν ότι το επισκεπτήριο απαγορεύεται λόγο covid  θα ήθελα να Μ πουν κοπέλες που γέννησαν το τελευταίο χρόνο πως ήταν τα πράγματα; Να πάω σε τρίκλινο, σε δίκλινο ή σε δίκλινο superior? Μονοκλινο θεωρώ υπερβολική τη τιμή....

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει γεννήσει στο νερό...Μ περνάει κ αυτή η επιλογή από το μυαλό μου αλλά δεν το έχω συζητήσει ακόμα με το γιατρό μου....

Σε ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Με το καλό το μωρό σου! 

Γέννησα ιασω το Φλεβάρη κ είχαμε πει εξ αρχής για 2κλινο. Μάλιστα ο γιατρός είχε δυνατότητα αναβάθμισης σε σουπιριορ οπότε ενώ πληρώσαμε απλό 2κλινο μείναμε στο σουπιριορ. Για μένα αξίζει. Είχε μεγάλο χώρο με καναπέ κ ήμασταν πολύ άνετα κ όχι ο ένας πάνω στον άλλο. Μάλιστα έτυχε το άλλο ζευγάρι να φύγει κ μείναμε μόνοι εμείς! Φυσικά θα δει ο καθένας τα οικονομικά του αλλά θεωρώ ότι το σουπιριορ αξίζει τον κόπο. Τις ίδιες μέρες γέννησε φίλη μου κ κατέβηκα να την δω στο απλό 2κλινο κ ομολογώ είχε μεγάλη διαφορά! 

Για το άλλο που ρωτάς δεν γνωρίζω, γέννησα με προγραμματισμένη καισαρική. 

Και πάλι με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...