Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγχωμενη μελλουσα μανουλα.. Παρακαλω βοηθεια


Recommended Posts

Καλημέρα, ειναι η πρώτη φορα που γραφω συγγνώμη αν το θεωρησετε χαζο. Ειμαι 16 εβδομαδων. Στν 13η καναμε αυχενική βγηκε παρα πολυ καλη. Το Σάββατο παρατηρησα οτι ξεφουσκωσε το στηθος μ πηρα τον γιατρό μου ειπε να μν δινω σημασια. Εχθες παρατηρησα οτι η κοιλια μου εχει μειωθεί. Την προηγούμενη εβδομάδα ηταν πιο φουσκωμενη κ οταν ξαπλωνω σχεδον δν υπάρχει. Είμαι πολυ ευκινητη ενω πιο πριν δν ημουν. Νιωθω σαν αδεια. Αύριο εχω ραντεβού με τον γιατρό αλλα μεχει τοτε θα εχω πεθάνει. Πιστευετε οτι το μωρακι εχει παθει κατι; ειναι ιδεα μου; ολες οι αποψεις καλοδεχουμενες. Ευχαριστώ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/8/2021 at 9:36 ΠΜ, ο/η EleftheriaF είπε:

Καλημέρα, ειναι η πρώτη φορα που γραφω συγγνώμη αν το θεωρησετε χαζο. Ειμαι 16 εβδομαδων. Στν 13η καναμε αυχενική βγηκε παρα πολυ καλη. Το Σάββατο παρατηρησα οτι ξεφουσκωσε το στηθος μ πηρα τον γιατρό μου ειπε να μν δινω σημασια. Εχθες παρατηρησα οτι η κοιλια μου εχει μειωθεί. Την προηγούμενη εβδομάδα ηταν πιο φουσκωμενη κ οταν ξαπλωνω σχεδον δν υπάρχει. Είμαι πολυ ευκινητη ενω πιο πριν δν ημουν. Νιωθω σαν αδεια. Αύριο εχω ραντεβού με τον γιατρό αλλα μεχει τοτε θα εχω πεθάνει. Πιστευετε οτι το μωρακι εχει παθει κατι; ειναι ιδεα μου; ολες οι αποψεις καλοδεχουμενες. Ευχαριστώ πολυ

μην αγχώνεσαι γλυκιά μου είναι φυσιολογικα αυτά τα φουσκώματα ξεφουσκωματα είσαι αρκετά στην αρχή για να έχεις κοιλιά ...αυτά είναι και διάφοροι τυπμανισμοι που έχουμε στο εντερακι μας τα είχα και εγώ αυτά...με το καλό❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η M@mmy είπε:

μην αγχώνεσαι γλυκιά μου είναι φυσιολογικα αυτά τα φουσκώματα ξεφουσκωματα είσαι αρκετά στην αρχή για να έχεις κοιλιά ...αυτά είναι και διάφοροι τυπμανισμοι που έχουμε στο εντερακι μας τα είχα και εγώ αυτά...με το καλό❤️

Σ ευχαριστώ παρα παρα πολυ γ ολα! Πηγα εκτακτα σε νοσοκομείο αλλης κοντινης πολης και καναμε υπερηχο. Ευτυχώς ολα καλα. Μ πιανει πανικος καποιες στιγμές λογω τ ιστορικου μου. Δν το εχω νιωσει ακομα οποτε τρελαίνομαι που και που. Πρωτογνωρες καταστάσεις και συναισθήματα που φυσικά δεν θ τ αλλαζα με τπτ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι αν είναι και το πρώτο σου παιδάκι είναι φυσιολογικό να αντιδράς έτσι και αν έχεις και κάποιο ιστορικό που να φοβάσαι για κάτι είναι πιο χειρότερο απλά να μην αγχώνεσαι καλό είναι βέβαια κάθε φορά να ρωτάς τον γιατρό σου γιατί δεν ξέρεις τι γίνεται απλά όχι πανικός με το καλό σου εύχομαι κορίτσι μου και ότι θέλεις εμείς όλες είμαστε εδώ για να στηρίζει η μία την άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...