Μετάβαση σε περιεχόμενο

Predictor early αξιοπιστία


Recommended Posts

Καλημέρα σε ολες, 

Εχετε εμπειρια με το τεστ predictor early; 

Το εκανα 2 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο και βγηκε αρνητικό. 

3 μερες πριν την αναμενόμενη ειδα στο εσωρουχο 2 σταγονες καφε, συμπτώματα οπως πονο στην κοιλιά και πολλα υγρα, τα οποια συνεχιζονται ως σημερα αλλα χωρις περίοδο. 

Υπαρχει περίπτωση να είναι λαθος; Εφοσον ειναι πρωιμης ανιχνευσης δεν εχει χαμηλο ποσοστό λαθουε λογω της μεγαλύτερης ευαισθησιας του; 

Σας ευχαριστω όλες πολυ, περιμένω τις απόψεις σας! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου σου εύχομαι ν έρθει το πολυπόθητο αποτέλεσμα ❤️

 

στην πρώτη μου εγκυμοσύνη σε μια μέρα είχα κάνει 3 τεστ τα 2 πρώτα το πρωί κ ήταν θετικα κ το τρίτο το predictor early είχε βγει αρνητικό (το είχα κάνει απόγευμα) κ μάλλον δν ήταν σωστή η σύσταση των ούρων ώστε να ανιχνευτεί (είχα ουρήσει πολλές φορές είχα πιει υγρά πολλά) 

Άρα παίζει σημαντικό ρόλο η συνθήκη στην οποία το έκανες 

Καλύτερα πρωινά ούρα κ όχι πολλά υγρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παναγιώτα_19 είπε:

Καλημέρα σε ολες, 

Εχετε εμπειρια με το τεστ predictor early; 

Το εκανα 2 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο και βγηκε αρνητικό. 

3 μερες πριν την αναμενόμενη ειδα στο εσωρουχο 2 σταγονες καφε, συμπτώματα οπως πονο στην κοιλιά και πολλα υγρα, τα οποια συνεχιζονται ως σημερα αλλα χωρις περίοδο. 

Υπαρχει περίπτωση να είναι λαθος; Εφοσον ειναι πρωιμης ανιχνευσης δεν εχει χαμηλο ποσοστό λαθουε λογω της μεγαλύτερης ευαισθησιας του; 

Σας ευχαριστω όλες πολυ, περιμένω τις απόψεις σας! ❤️❤️❤️❤️❤️

Καλησπέρα,

Δεν έχω χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο τεστ οπότε δεν έχω άποψη...

Αλλά αν υποθέσουμε ότι η εμφύτευση έγινε 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο, δηλαδή τη μέρα που είδες τις καφέ σταγόνες, τότε είναι νωρίς την επόμενη μέρα να ανιχνεύεται η χοριακή στα ούρα..εγώ θα σου έλεγα περίμενε την καθυστέρηση και ξανακάνε τεστ!! Πότε περιμένεις περίοδο; Καλά αποτελέσματα εύχομαι!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 11 months later...

Γεια σε όλες!

Έρχομαι εδώ γιατί με ενδιαφέρει κι εμένα η αξιοπιστία του συγκεκριμένου τεστ. Έκανα το Predictor early 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και η γραμμή δεν ρόζισε καθόλου. Φαινόταν βέβαια μια δεύτερη γραμμούλα ας πούμε διαφανής. Μπορεί να σημαίνει κάτι αυτό; Επίσης μου έχει κάνει τρελή εντύπωση η ακόλουθη κριτική (με ημερομηνία 02/03/2020) που βρήκα σε γνωστό  site:  https://www.skroutz.gr/s/7652223/Predictor-Early-Express-Τεστ-Εγκυμοσύνης-2τμχ.html#reviews . Έχει τύχει σε καμιά σας να ανοίξει το τεστ και να δει γραμμή στην ταινία εσωτερικά;;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Mrs Warren είπε:

Γεια σε όλες!

Έρχομαι εδώ γιατί με ενδιαφέρει κι εμένα η αξιοπιστία του συγκεκριμένου τεστ. Έκανα το Predictor early 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και η γραμμή δεν ρόζισε καθόλου. Φαινόταν βέβαια μια δεύτερη γραμμούλα ας πούμε διαφανής. Μπορεί να σημαίνει κάτι αυτό; Επίσης μου έχει κάνει τρελή εντύπωση η ακόλουθη κριτική (με ημερομηνία 02/03/2020) που βρήκα σε γνωστό  site:  https://www.skroutz.gr/s/7652223/Predictor-Early-Express-Τεστ-Εγκυμοσύνης-2τμχ.html#reviews . Έχει τύχει σε καμιά σας να ανοίξει το τεστ και να δει γραμμή στην ταινία εσωτερικά;;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Η γνωμη μου είναι να περιμενεις να το κανείς το τεστ την μέρα που περιμενεις περίοδο ή με μια μέρα καθυστερήσεις… τα τεστ αυτά καμία φορά βγάζουν την γραμμή εξατμίσεις που συνήθως έχει ένα πιο γκρι χρώμα και είναι αρνητικό 

επισης αυτά τα τεστ ισχύει το αποτέλεσμα του μόνο 10 λεπτά από εκεί και πέρα είναι άκυρο 

Εγώ επαιρνα τα τεστ εγκυμοσυνης που είναι ταινιες τα οποία ειναι πιο οικονομικά και πιστεύω έχουν και πιο έγκυρο αποτέλεσμα 

Κανε λίγο υπομονή ακόμα και εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έρθει γρήγορα το αποτέλεσμα που επιθυμείς 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Mrs Warren είπε:

Γεια σε όλες!

Έρχομαι εδώ γιατί με ενδιαφέρει κι εμένα η αξιοπιστία του συγκεκριμένου τεστ. Έκανα το Predictor early 4 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και η γραμμή δεν ρόζισε καθόλου. Φαινόταν βέβαια μια δεύτερη γραμμούλα ας πούμε διαφανής. Μπορεί να σημαίνει κάτι αυτό; Επίσης μου έχει κάνει τρελή εντύπωση η ακόλουθη κριτική (με ημερομηνία 02/03/2020) που βρήκα σε γνωστό  site:  https://www.skroutz.gr/s/7652223/Predictor-Early-Express-Τεστ-Εγκυμοσύνης-2τμχ.html#reviews . Έχει τύχει σε καμιά σας να ανοίξει το τεστ και να δει γραμμή στην ταινία εσωτερικά;;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Κορίτσι μου έχω χρησιμοποιήσει δεκάδες από τα συγκεκριμένα τεστ κ δεν με έχουν διαψεύσει ποτέ. Η γραμμή που λες είναι πράγματι εξάτμισης. Θα έβγαινε μία ροζ άχνη αν είχες έστω κ 5 χοριακή. Η ελπίδα επειδή όμως πεθαίνει πάντα τελευταία ε;😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...