Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτη προσπάθεια


Kate1992

Recommended Posts

Κορίτσια έκανα τεστ σήμερα στη 3η μέρα καθυστερησης και ήταν αρνητικό.... η περίοδος όμως δν λέει ν ρθει....πρέπει να γίνει με τα πρωινά ουρά για να δείξει κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εχει 3 μερες ποναω κατω χαμηλα, σαν κραμπες .! ωρες ωρες ειμαι σιγουρη πως θα μου ερθει η περιοδος αλλα τιποτε.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ σήμερα στη 3η μέρα καθυστερησης και ήταν αρνητικό.... η περίοδος όμως δν λέει ν ρθει....πρέπει να γίνει με τα πρωινά ουρά για να δείξει κάτι?

περιμενε 1-2 μερες και ξανα κανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια έκανα τεστ σήμερα στη 3η μέρα καθυστερησης και ήταν αρνητικό.... η περίοδος όμως δν λέει ν ρθει....πρέπει να γίνει με τα πρωινά ουρά για να δείξει κάτι?

3η μέρα και εμένα σήμερα..έκανα με τα πρωινά ούρα και πάλι αρνητικό έδειξε..απ' όσο ξέρω όμως με καθυστέρηση δε παίζει ρόλο το τι ώρα το κάνεις..εγώ πάντως για καλό και για κακό επειδή υπάρχουν και πιθανότητες λάθους η να είναι νωρίς αν συνεχίσει η καθυστέρηση θα πάω για β χοριακη..σου προτείνω και εσένα το ίδιο αν έχεις υπομονή..και πιο έγκυρη και ίδια χρήματα περίπου..έχεις κανένα σύμπτωμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κορίτσια καλησπέρα....τελευταία περίοδο 13-18/8, κάναμε ελεύθερα με τον άντρα μου 19,27,30,31/8 (γόνιμες μέρες σύμφωνα με το ημερολόγιο την εφαρμογή είναι από 26-1/9) περιμένω περίοδο στις 14/9! Σήμερα το πρωί είχα πόνο δεξιά πολλά υγρά (νομίζω ωοορηξια,γιατί συνήθως πονάω πάντα στην ωοορηξια),κάναμε ελεύθερα και από εκείνη την ώρα έχω ένα πόνο και ένα τράβηγμα στη κοιλια χαμηλά.

Κορίτσια λέτε να είναι μικρό θαύματα κι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα....τελευταία περίοδο 13-18/8, κάναμε ελεύθερα με τον άντρα μου 19,27,30,31/8 (γόνιμες μέρες σύμφωνα με το ημερολόγιο την εφαρμογή είναι από 26-1/9) περιμένω περίοδο στις 14/9! Σήμερα το πρωί είχα πόνο δεξιά πολλά υγρά (νομίζω ωοορηξια,γιατί συνήθως πονάω πάντα στην ωοορηξια),κάναμε ελεύθερα και από εκείνη την ώρα έχω ένα πόνο και ένα τράβηγμα στη κοιλια χαμηλά.

Κορίτσια λέτε να είναι μικρό θαύματα κι?

Καλημέρα κορίτσι μου! Νομίζω πως είναι λίγο νωρίς για να νιώσεις οτιδήποτε συνεχίστε τις προσπάθειες γιατί αν είναι οωρρηξία που έγινε αργότερα από το αναμενόμενο έχεις ακόμα πιθανότητες, οπότε μη χάνεις ευκαιρίες!!! Κ λογικά θα πάει κ η περίοδος λίγο πιο πίσω από αυτό που περιμένεις. Αλλά εύχομαι να μη σου έρθει καθόλου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Νομίζω πως είναι λίγο νωρίς για να νιώσεις οτιδήποτε συνεχίστε τις προσπάθειες γιατί αν είναι οωρρηξία που έγινε αργότερα από το αναμενόμενο έχεις ακόμα πιθανότητες, οπότε μη χάνεις ευκαιρίες!!! Κ λογικά θα πάει κ η περίοδος λίγο πιο πίσω από αυτό που περιμένεις. Αλλά εύχομαι να μη σου έρθει καθόλου 😊

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.... απλά αγχώνομαι λίγο επειδή στη δουλειά που κάνω σηκώνω βάρη πολλά και λίγο με αγχώνει αυτό ως προς τις πρώτες μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα....πονακια διάσπαρτα σε όλη τη κοιλια,κάποιες φορές και στη μέση Κι βάρος στο κάτω μέρος της κοιλιας τι σημαίνει? Ν ανησυχώ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...