Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια προσευχη για το μωράκι μου..


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα! Σήμερα θα πάω μετά από μια εφιαλτική εβδομάδα να δω αν θα ακουστεί η καρδούλα του μικρου μου που παλλονταν την προηγουμενη εβδομάδα. Το σπορακι μου ειχε βγει στον προηγούμενο υπερηχο μιας εβδομαδας μικρότερο. Καντε μια προσευχη σας παρακαλώ να πάνε όλα καλά. Δεν είμαι καθόλου καλα.. Φοβάμαι ότι δεν θα την ακουσω και ότι θα έχει παλινδρομησει. Νιώθω διαλυμένη και είμαι μέσα στα κλάματα. Σας ευχαριστω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εύχομαι κ προσεύχομαι για σένα να πάνε όλα καλά! 
εφόσον δεν έχει δει κάτι ο γιατρός τότε όλα θα πάνε καλά κ θα δεις το σποράκι σου!

Συμβαίνει να είναι μικρότερα υπερηχογραφικα εξαρτάται την σύλληψη κ την εμφύτευση 

Θα δεις που θα ακούσετε την καρδούλα κ θα πετάς στον ουρανό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η maraki1989 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Σήμερα θα πάω μετά από μια εφιαλτική εβδομάδα να δω αν θα ακουστεί η καρδούλα του μικρου μου που παλλονταν την προηγουμενη εβδομάδα. Το σπορακι μου ειχε βγει στον προηγούμενο υπερηχο μιας εβδομαδας μικρότερο. Καντε μια προσευχη σας παρακαλώ να πάνε όλα καλά. Δεν είμαι καθόλου καλα.. Φοβάμαι ότι δεν θα την ακουσω και ότι θα έχει παλινδρομησει. Νιώθω διαλυμένη και είμαι μέσα στα κλάματα. Σας ευχαριστω. 


Καλησπέρα, καταλαβαίνω την αγωνία σου..εφόσον είδατε καρδούλα να πάλλεται την προηγούμενη εβδομάδα, σημαίνει ότι όλα πάνε καλά..συμβαίνει πολλές φορές να βγαίνει το έμβρυο μικρότερο ή μεγαλύτερο υπερηχογραφικά..έχει να κάνει με τον κύκλο σου, το πότε έκανες ωορρηξία, το πότε εγινε εμφύτευση κλπ..να είσαι αισιόδοξη και να πιστεύεις στο καλό💗 Προσεύχομαι κι εγώ για εσένα!🙏 Όλα καλά θα πάνε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς κορίτσια μου δεν εξελίχθηκαν τα πράγματα όπως περιμεναμε.. Το ένστικτο μου βγήκε αληθινό. Το σπορακι μου δεν μεγάλωσε καθόλου.. Η καρδουλα του δεν ακουστηκε ποτε.. Θα πάω στην κλινική για αποξεση την παρασκευη. Για το τυπικό της υπόθεσης θα ξανακάνω έναν υπερυχο ακόμα. Σας ευχαριστω πολυ για τις προσευχες σας.. 😭😭😭😭 είναι τόσο δυσκολο όλο αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι μου. Σου στέλνω όπως και όλα τα άλλα κορίτσια όλη μου την θετική ενέργεια για να πάνε όλα καλά σήμερα! Πιστεύω και γω με την σειρά μου ούτε όλα είναι μια χαρά και θα ακούσεις την καρδούλα του! 💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η maraki1989 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου δεν εξελίχθηκαν τα πράγματα όπως περιμεναμε.. Το ένστικτο μου βγήκε αληθινό. Το σπορακι μου δεν μεγάλωσε καθόλου.. Η καρδουλα του δεν ακουστηκε ποτε.. Θα πάω στην κλινική για αποξεση την παρασκευη. Για το τυπικό της υπόθεσης θα ξανακάνω έναν υπερυχο ακόμα. Σας ευχαριστω πολυ για τις προσευχες σας.. 😭😭😭😭 είναι τόσο δυσκολο όλο αυτό. 

Λυπάμαι πολύ! Κουράγιο κορίτσι μου, μα μη το βάλεις κάτω. Πάρε τον χρόνο που χρειάζεσαι και άσε τα συναισθήματα σου να είναι αυτά που είναι.ειναι απόλυτα λογικό να αισθάνεσαι στεναχώρια. Σου εύχομαι σύντομα να βρεις πάλι τα πατήματα σου, και θα έρθει στη πορεία και το μωράκι ,αυτό είναι σίγουρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Λυπάμαι πολύ! Κουράγιο κορίτσι μου, μα μη το βάλεις κάτω. Πάρε τον χρόνο που χρειάζεσαι και άσε τα συναισθήματα σου να είναι αυτά που είναι.ειναι απόλυτα λογικό να αισθάνεσαι στεναχώρια. Σου εύχομαι σύντομα να βρεις πάλι τα πατήματα σου, και θα έρθει στη πορεία και το μωράκι ,αυτό είναι σίγουρο!

Σ ευχαριστώ πολυ για τα λόγια παρηγοριάς κοριτσι μου.. Νιώθω σαν να μου εχει σκιστει η ψυχή.. Χτες έκλαιγα όλη μέρα. Δεν ξέρω πως θα το διαχειριστώ όλο αυτό. Ειδικά αυριο. Παρακαλαω μήπως αλλάξει κάτι αλλά δυστυχώς είναι μάταιο. Το τραγικό της υποθεσης ειναι οτι ο σακος μου και ο λεκιθικος ασκος μεγάλωσαν εκτός από το σπορακι μου. Ήταν 2 εβδομαδες πίσω χωρίς καρδουλα 😭😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η maraki1989 είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ για τα λόγια παρηγοριάς κοριτσι μου.. Νιώθω σαν να μου εχει σκιστει η ψυχή.. Χτες έκλαιγα όλη μέρα. Δεν ξέρω πως θα το διαχειριστώ όλο αυτό. Ειδικά αυριο. Παρακαλαω μήπως αλλάξει κάτι αλλά δυστυχώς είναι μάταιο. Το τραγικό της υποθεσης ειναι οτι ο σακος μου και ο λεκιθικος ασκος μεγάλωσαν εκτός από το σπορακι μου. Ήταν 2 εβδομαδες πίσω χωρίς καρδουλα 😭😭😭

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η maraki1989 είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ για τα λόγια παρηγοριάς κοριτσι μου.. Νιώθω σαν να μου εχει σκιστει η ψυχή.. Χτες έκλαιγα όλη μέρα. Δεν ξέρω πως θα το διαχειριστώ όλο αυτό. Ειδικά αυριο. Παρακαλαω μήπως αλλάξει κάτι αλλά δυστυχώς είναι μάταιο. Το τραγικό της υποθεσης ειναι οτι ο σακος μου και ο λεκιθικος ασκος μεγάλωσαν εκτός από το σπορακι μου. Ήταν 2 εβδομαδες πίσω χωρίς καρδουλα 😭😭😭

Είναι πολύ πολύ κρίμα.

Αύριο σίγουρα θα είναι μια πολύ δύσκολη μέρα που ευχομαι να έχεις όλη τη συμπαράσταση των δικών σου ανθρώπων. 

Τίποτα όμως δεν έχει τελειώσει! Ποιος σου λέει πως δεν θα ξανά μείνεις έγκυος;και σύντομα; Όλα είναι εδώ να ξερεις. Πενθήσε όσο χρειάζεσαι και μετά ξεκινά πάλι με αισιοδοξία για το όνειρο σου! Αν δεις εδώ στο site είναι πολλά κορίτσια που επιμένουν και στο τέλος τα καταφέρνουν.

Έτσι θα γίνει και με σένα! Μην αφήνεις την ελπίδα σου καθόλου!

Σου στέλνω διαδικτυακή αγκαλια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/8/2021 at 1:32 ΜΜ, ο/η maraki1989 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου δεν εξελίχθηκαν τα πράγματα όπως περιμεναμε.. Το ένστικτο μου βγήκε αληθινό. Το σπορακι μου δεν μεγάλωσε καθόλου.. Η καρδουλα του δεν ακουστηκε ποτε.. Θα πάω στην κλινική για αποξεση την παρασκευη. Για το τυπικό της υπόθεσης θα ξανακάνω έναν υπερυχο ακόμα. Σας ευχαριστω πολυ για τις προσευχες σας.. 😭😭😭😭 είναι τόσο δυσκολο όλο αυτό. 

Γλυκιά μου....ό,τι και να σου πω τώρα, ξέρω ότι δε θα σε παρηγορήσει..έχεις μεγάλο πόνο, είναι φυσιολογικό, κλάψε όσο θέλεις να το βγάλεις από μέσα σου, ο χρόνος θα σε βοηθήσει να μαλακώσει τον πόνο και να δεις ξανά τα πράγματα αισιόδοξα, και οι δικοί σου άνθρωποι που είναι μεγάλο στήριγμα...τουλάχιστον έγινε νωρίς, σκέψου να είχε γίνει αργότερα, θα ήταν πολύ χειρότερο..για κάποιο λόγο έγινε..και πάντα είναι για καλό..η φύση ξέρει...σύντομα θα είσαι πάλι έγκυος και όλο αυτό θα είναι παρελθόν...στηρίξου στον άντρα σου και στους δικούς σου ανθρώπους, η αγκαλιά τους και η παρουσία τους πάντα είναι φάρμακο..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...