Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Αυγούστου το μελτεμι θα μας πάρει απ το χέρι το φεγγάρι θα γεμίσει η κοιλίτσα θα ανθίσει


Lacostaki

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Βλέπεις ότι πάλι βάζεις ταμπέλες.....? "Επειδή διαφωνείτε" - δεν διαφώνησα με την άποψη σου..... "ΕΜΕΊΣ που κάναμε κ ΕΣΕΙΣ που δεν κάνατε"- δεν ξέρεις αν το έκανα ή αν θα το κάνω, εγώ το μόνο που σου είπα από το πρώτο μνμ που έστειλα είναι ότι πρέπει να σεβόμαστε όλες τις απόψεις χωρίς να προσβάλουμε.... Και φυσικά χωρίς να διαχωρίζουμε τους ανθρώπους σαν να είναι λογικοί ή ανεγκέφαλοι 

Εγώ σε καμία περίπτωση δεν ανέφερα κατι για εμας που το κάναμε κ εσάς που δεν το κάνατε. Απλώς δες κ τη δική μου πλευρά στη μία άποψη που έκανε το εμβόλιο με το ζόρι είστε φουλ υποστηρικτικες κ στην άλλη την ακριβώς αντίθετη φουλ επιθετικές. Άρα ποιος κάνει τους διαχωρισμούς τώρα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tvz είπε:

Εγώ σε καμία περίπτωση δεν ανέφερα κατι για εμας που το κάναμε κ εσάς που δεν το κάνατε. Απλώς δες κ τη δική μου πλευρά στη μία άποψη που έκανε το εμβόλιο με το ζόρι είστε φουλ υποστηρικτικες κ στην άλλη την ακριβώς αντίθετη φουλ επιθετικές. Άρα ποιος κάνει τους διαχωρισμούς τώρα;;; 

Την υποστηρίζουμε γιατί δεν προσέβαλε την αντίθετη άποψη ενώ εσύ το έκανες... ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΌ ΤΟ ΚΟΜΜΆΤΙ... απο τη δική μου μεριά τουλάχιστον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Την πρώτη έγκριση όχι την τελική δεν είναι τυχαίο ότι δεν υπάρχει φύλλο οδηγιών... Όσο για τα κανάλια και τα sites ενημερώνομαι από παντού και όχι μόνο από τα φερεφονα του Κουλή 

Αλήθεια σε όποιο γιατρο πας του δίνεις εσύ έγκριση για το τι φάρμακα θα σου συνταγογραφησει;ξέρεις ότι όλα τα φάρμακα έχουν παρενέργειες κ κανένας γιατρος δε μας δίνει εγγύηση για το αν θα είναι αποτελεσματικά ή όχι. Τώρα στο πολιτικό κομμάτι δε θα μπω στη διαδικασία να απαντήσω γιατί αν η υγεία μας εξαρτιοταν από τον κάθε πολιτικό ή δημοσιογράφο... Άστα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κ εμείς που κάναμε εμβόλια θα ζήσουμε κ εσείς

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

επειδή διαφωνειτε

Επίσης νομίζω πως αυτά είναι δικά σου λόγια.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Την υποστηρίζουμε γιατί δεν προσέβαλε την αντίθετη άποψη ενώ εσύ το έκανες... ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΌ ΤΟ ΚΟΜΜΆΤΙ... απο τη δική μου μεριά τουλάχιστον 

Αν οποίος λέει μια αντίθετη άποψη προσβάλλει κ τον άλλον που διαφωνεί τότε δε θα έπρεπε κανένας να λέει τη γνώμη του από φόβο μη τυχόν κ είναι διαφορετική με κάποιον κ προσβληθεί. Δυστυχώς διαφωνώ με όλο αυτό, κ συγγνώμη αν σε προσβάλλει κ αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tvz είπε:

Αν οποίος λέει μια αντίθετη άποψη προσβάλλει κ τον άλλον που διαφωνεί τότε δε θα έπρεπε κανένας να λέει τη γνώμη του από φόβο μη τυχόν κ είναι διαφορετική με κάποιον κ προσβληθεί. Δυστυχώς διαφωνώ με όλο αυτό, κ συγγνώμη αν σε προσβάλλει κ αυτό. 

Δεν με προσβάλλει καθόλου η άποψη σου... πραγματικά λυπάμαι πολύ που δεν καταλαβαίνεις την διαφορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Επίσης νομίζω πως αυτά είναι δικά σου λόγια.... 

Ναι είναι δικά μου λόγια αλλά όχι για να διαχωρίσω ανθρώπους. Αλλά για να τονίσω πως η ζωή θα συνεχιστεί για όλους είτε είναι εμβολιασμενοι είτε όχι. Τώρα με ποιους όρους, ότι έχει αποφασίσει ο Θεός. Προφανώς μιλάμε για μεγάλη εμπάθεια εκ μέρους σου. Ας μη σου χαλάω άλλο τη ζαχαρένια. Καλό βράδυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tvz είπε:

Ναι είναι δικά μου λόγια αλλά όχι για να διαχωρίσω ανθρώπους. Αλλά για να τονίσω πως η ζωή θα συνεχιστεί για όλους είτε είναι εμβολιασμενοι είτε όχι. Τώρα με ποιους όρους, ότι έχει αποφασίσει ο Θεός. Προφανώς μιλάμε για μεγάλη εμπάθεια εκ μέρους σου. Ας μη σου χαλάω άλλο τη ζαχαρένια. Καλό βράδυ. 

Δεν σε γνωρίζω για να έχω εμπάθεια.... κ προφανώς το κουράσαμε το θέμα επειδή δεν πρόσεξες πως εκφράστηκες κ σου κακοφάνηκε όταν σου είπανε οι υπόλοιποι να προσέχεις πως μιλάς.

Καλό βράδυ κ σε εσένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Δεν με προσβάλλει καθόλου η άποψη σου... πραγματικά λυπάμαι πολύ που δεν καταλαβαίνεις την διαφορά

Απλώς σκέψου πως είναι ένας άνθρωπος να λέει τη γνώμη του κ ξαφνικά να του επιτίθενται 2 ή 3 άνθρωποι. Επειδή απλώς τυγχάνει να διαφωνούν. Εγώ πως προσέβαλα την κοπέλα, επειδή ανέφερα το νοσοκομείο της Λιβαδειάς που τυχαίνει να κατάγομαι από εκεί κ να ξέρω σε τι χάλια βρίσκεται; ή επειδή ανέφερα πως δεν μπορώ να καταλάβω τη λογική του καλύτερα να κολλήσω όταν συνομήλικοι μας 30αρηδες υγιέστατοι δεν την βγάζουν καθαρή; επειδή λοιπόν δεν καταλαβαίνω κ δεν ενστερνιζομαι μια άποψη σημαίνει κατά τη γνώμη σου ότι την προσβάλω κιόλας; Διαφωνώ κ σε αυτό κ την άποψη μου θα τη λέω κ οποίος διαφωνεί δικαίωμα του αλλά όχι τέτοια επίθεση, είναι απαράδεκτο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Δεν σε γνωρίζω για να έχω εμπάθεια.... κ προφανώς το κουράσαμε το θέμα επειδή δεν πρόσεξες πως εκφράστηκες κ σου κακοφάνηκε όταν σου είπανε οι υπόλοιποι να προσέχεις πως μιλάς.

Καλό βράδυ κ σε εσένα 

Κοίταξε να δεις είμαστε σε καθεστώς δημοκρατίας. Οπότε όσο δεν προσβάλλω κάποιον κ απλώς αναφέρω γεγονότα πραγματικά θα λέω κ την άποψη μου. Κ στο δημοκρατικό καθεστώς από όσο γνωρίζω επιτρέπονται κ οι διαφορετικές απόψεις. Καλό βράδυ κ σε σένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Α επίσης να πω κι εγώ Καλό βράδυ ....όλο καληνυχτιζεστε....χαχα!!!

Το έγραψα για να γελάσουμε λίγο ...ας είναι αυτό το τελευταίο μήνυμα του μήνα , και όχι διαφωνίες και βαριά λόγια!! Δύσκολοι καιροί κορίτσια όλες πρέπει να διατηρήσουμε την ανθρωπιά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Α επίσης να πω κι εγώ Καλό βράδυ ....όλο καληνυχτιζεστε....χαχα!!!

Εγώ μια φορά το είπα κ το εννοούσα! 😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Το έγραψα για να γελάσουμε λίγο ...ας είναι αυτό το τελευταίο μήνυμα του μήνα , και όχι διαφωνίες και βαριά λόγια!! Δύσκολοι καιροί κορίτσια όλες πρέπει να διατηρήσουμε την ανθρωπιά μας!!!

Ακριβώς αυτό εννοώ βρε κορίτσι μου τόση ώρα.... Δεν θα κρίνουμε κανέναν με το τι κάνει! Απλά να είμαστε άνθρωποι κ να σεβόμαστε 

Καλό μας μήνα με αισιοδοξία κ μόνο καλά νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Αλήθεια σε όποιο γιατρο πας του δίνεις εσύ έγκριση για το τι φάρμακα θα σου συνταγογραφησει;ξέρεις ότι όλα τα φάρμακα έχουν παρενέργειες κ κανένας γιατρος δε μας δίνει εγγύηση για το αν θα είναι αποτελεσματικά ή όχι. Τώρα στο πολιτικό κομμάτι δε θα μπω στη διαδικασία να απαντήσω γιατί αν η υγεία μας εξαρτιοταν από τον κάθε πολιτικό ή δημοσιογράφο... Άστα καλύτερα 

Μην τρελαθούμε κι ολας δεν θα συγκρίνω ένα φάρμακο που κυκλοφορεί χρόνια στην αγορά και στο οποίο έχουν γίνει μελέτες χρόνων με ένα εμβόλιο που βγήκε μέσα σε 6 μήνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ας είμαστε χαρούμενες που μπορούμε να εκφράζουμε δημόσια εμείς οι γυναίκες τις αντιθέσεις μας σε τόσο σημαντικά κοικωνικοπολιτικα θέματα. Αν ζούσαμε τώρα στο Αφγανιστάν ούτε πρόσβαση στην υγεία δε θα είχαμε, άλλοι θα αποφάσιζαν για εμάς. Αν και νομικός όπως όλα τα μέλη διαπιστώσατε και εγώ δε διαχειριζομαι εύκολα την διαπροσωπικη σύγκρουση, μπαίνω σε άμυνα ΑΛΛΆ είναι ευτυχία το ότι μπορούμε να συγκρουομαστε και να εκφράζουμε αυτό που σκεφτόμαστε. Ένας καθηγητής μου έλεγε να μη βλέπουμε μόνο τα κανάλια αλλά και τη σελίδα της Βουλής να δούμε τι ψηφίζεται τα καλοκαίρια. Ένα είναι βέβαιο με πανδημία η χωρίς, με οικονομική κρίση η όχι, παιδιά θα γεννιούνται και θα έχουν δυσκολίες στη ζωή, να είμαστε ευγνώμονες που έχουμε την εκπαίδευση και την κριτική σκέψη να αντιμετωπίζουμε τις δυσκολίες. Η Ελλάδα πάντα είναι στο μάτι του κυκλώνα πχ μεταναστευτικο, οικονομική κρίση, ελληνοτουρκικο κλπ. Να μορφωσουμε τα παιδιά μας και να ευχόμαστε να μπορούν να εκφράζουν χωρίς φόβο τις αντίθετες απόψεις τους. Αυτό είναι η ουσία της δημοκρατίας μας και να χαιρόμαστε όταν συμβαίνει. Αυτό απεικονίζει και το σαιτ αυτό, τις εύλογες ανησυχίες μας. Καλό μήνα σε όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια ας είμαστε χαρούμενες που μπορούμε να εκφράζουμε δημόσια εμείς οι γυναίκες τις αντιθέσεις μας σε τόσο σημαντικά κοικωνικοπολιτικα θέματα. Αν ζούσαμε τώρα στο Αφγανιστάν ούτε πρόσβαση στην υγεία δε θα είχαμε, άλλοι θα αποφάσιζαν για εμάς. Αν και νομικός όπως όλα τα μέλη διαπιστώσατε και εγώ δε διαχειριζομαι εύκολα την διαπροσωπικη σύγκρουση, μπαίνω σε άμυνα ΑΛΛΆ είναι ευτυχία το ότι μπορούμε να συγκρουομαστε και να εκφράζουμε αυτό που σκεφτόμαστε. Ένας καθηγητής μου έλεγε να μη βλέπουμε μόνο τα κανάλια αλλά και τη σελίδα της Βουλής να δούμε τι ψηφίζεται τα καλοκαίρια. Ένα είναι βέβαιο με πανδημία η χωρίς, με οικονομική κρίση η όχι, παιδιά θα γεννιούνται και θα έχουν δυσκολίες στη ζωή, να είμαστε ευγνώμονες που έχουμε την εκπαίδευση και την κριτική σκέψη να αντιμετωπίζουμε τις δυσκολίες. Η Ελλάδα πάντα είναι στο μάτι του κυκλώνα πχ μεταναστευτικο, οικονομική κρίση, ελληνοτουρκικο κλπ. Να μορφωσουμε τα παιδιά μας και να ευχόμαστε να μπορούν να εκφράζουν χωρίς φόβο τις αντίθετες απόψεις τους. Αυτό είναι η ουσία της δημοκρατίας μας και να χαιρόμαστε όταν συμβαίνει. Αυτό απεικονίζει και το σαιτ αυτό, τις εύλογες ανησυχίες μας. Καλό μήνα σε όλες μας! 

Συμφωνώ απόλυτα με κάθε σου λέξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια ας είμαστε χαρούμενες που μπορούμε να εκφράζουμε δημόσια εμείς οι γυναίκες τις αντιθέσεις μας σε τόσο σημαντικά κοικωνικοπολιτικα θέματα. Αν ζούσαμε τώρα στο Αφγανιστάν ούτε πρόσβαση στην υγεία δε θα είχαμε, άλλοι θα αποφάσιζαν για εμάς. Αν και νομικός όπως όλα τα μέλη διαπιστώσατε και εγώ δε διαχειριζομαι εύκολα την διαπροσωπικη σύγκρουση, μπαίνω σε άμυνα ΑΛΛΆ είναι ευτυχία το ότι μπορούμε να συγκρουομαστε και να εκφράζουμε αυτό που σκεφτόμαστε. Ένας καθηγητής μου έλεγε να μη βλέπουμε μόνο τα κανάλια αλλά και τη σελίδα της Βουλής να δούμε τι ψηφίζεται τα καλοκαίρια. Ένα είναι βέβαιο με πανδημία η χωρίς, με οικονομική κρίση η όχι, παιδιά θα γεννιούνται και θα έχουν δυσκολίες στη ζωή, να είμαστε ευγνώμονες που έχουμε την εκπαίδευση και την κριτική σκέψη να αντιμετωπίζουμε τις δυσκολίες. Η Ελλάδα πάντα είναι στο μάτι του κυκλώνα πχ μεταναστευτικο, οικονομική κρίση, ελληνοτουρκικο κλπ. Να μορφωσουμε τα παιδιά μας και να ευχόμαστε να μπορούν να εκφράζουν χωρίς φόβο τις αντίθετες απόψεις τους. Αυτό είναι η ουσία της δημοκρατίας μας και να χαιρόμαστε όταν συμβαίνει. Αυτό απεικονίζει και το σαιτ αυτό, τις εύλογες ανησυχίες μας. Καλό μήνα σε όλες μας! 

Ποσο σωστη εισαι!!! Κοριτσια μου ειμαστε ελευθερες να επιλεξουμε ποιο ειναι το καλυτερο γ τον εαυτο μας..

Εμβολιασμενες η μη εχουμε κοινο στοχο κ πρεπει να νας βρισκει ενωμενες.

Μην αποπροσανατολιζομαστε σας παρακαλω!! Εδω στηριζουμε και συμβουλευουμε η μια την αλλη και δεν δικαζουμε.. 

Καλημερα και καλο μηνα ευχομαι σε ολες!! Κ θετικες χοριακες!!! 🙏♥️🤰🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Δεν είχα σκοπό να μπω ΠΟΤΕ σε τέτοια λογομαχία, απλά αφού ένοιωσα ότι κάποια σχόλια μου δεν έγιναν κατανοητά ήθελα να καταλάβει η κοπέλα ότι εγώ αναφέρθηκα στην συμπεριφορά κ στην κριτική κ ΟΧΙ στην επιλογή του αν θα κάνει κάποιος το εμβόλιο.... Δεν παίρνω θέση σε ένα τόσο λεπτό ζήτημα, μπορεί αν τύχει σε μια συζήτηση να πω πως το χειρίζομαι εγώ, αλλά μέχρι εκεί. Δεν θα παρακινήσω κανέναν να κάνει ότι κάνω επειδή θεωρώ ότι η δική μου άποψη υπερτερεί σε εξυπνάδα, ούτε θα προσβάλλω όποιον έχει αντίθετη άποψη από εμένα... Πιστεύω πως η υπόλοιπες καταλάβατε ότι σε αυτό έδωσα βάση κ όχι στο τι επέλεξε η κάθε κοπέλα να κάνει.... Δεν αναφέρομαι ξανά στο θέμα όποια απάντηση κ να δοθεί για να λήξει εδώ!

Καλό μας μήνα με επιτυχείς προσπάθειες κ θετικές χοριακές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου Καλημέρα και καλό μήνα...

Άνοιξα εγώ το νέο θεματάκι για τον Σεπτέμβριο....ελπίζω να είναι πιο τυχερός αυτός ο μήνας για όλες μας...

Σας περιμένω εκει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια ας είμαστε χαρούμενες που μπορούμε να εκφράζουμε δημόσια εμείς οι γυναίκες τις αντιθέσεις μας σε τόσο σημαντικά κοικωνικοπολιτικα θέματα. Αν ζούσαμε τώρα στο Αφγανιστάν ούτε πρόσβαση στην υγεία δε θα είχαμε, άλλοι θα αποφάσιζαν για εμάς. Αν και νομικός όπως όλα τα μέλη διαπιστώσατε και εγώ δε διαχειριζομαι εύκολα την διαπροσωπικη σύγκρουση, μπαίνω σε άμυνα ΑΛΛΆ είναι ευτυχία το ότι μπορούμε να συγκρουομαστε και να εκφράζουμε αυτό που σκεφτόμαστε. Ένας καθηγητής μου έλεγε να μη βλέπουμε μόνο τα κανάλια αλλά και τη σελίδα της Βουλής να δούμε τι ψηφίζεται τα καλοκαίρια. Ένα είναι βέβαιο με πανδημία η χωρίς, με οικονομική κρίση η όχι, παιδιά θα γεννιούνται και θα έχουν δυσκολίες στη ζωή, να είμαστε ευγνώμονες που έχουμε την εκπαίδευση και την κριτική σκέψη να αντιμετωπίζουμε τις δυσκολίες. Η Ελλάδα πάντα είναι στο μάτι του κυκλώνα πχ μεταναστευτικο, οικονομική κρίση, ελληνοτουρκικο κλπ. Να μορφωσουμε τα παιδιά μας και να ευχόμαστε να μπορούν να εκφράζουν χωρίς φόβο τις αντίθετες απόψεις τους. Αυτό είναι η ουσία της δημοκρατίας μας και να χαιρόμαστε όταν συμβαίνει. Αυτό απεικονίζει και το σαιτ αυτό, τις εύλογες ανησυχίες μας. Καλό μήνα σε όλες μας! 

Θα συμφωνησω απολυτα το θεμα ειναι οτι αυτα που ζουμε μονο Δημοκρατια δεν ειναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...
στις On 25/8/2021 at 1:06 ΜΜ, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Οοοο ρε πεθεροπληκτες όλες!!!!και εμένα στην αρχή καλή καλή το έπαιζε και τώρα έχει γίνει αναγωγη!!! Ντροπή της την είχα και για καλή!!!! Και εγώ θα μιλάω πλέον κορίτσια και κομμένα όλα... Καθόμουν και μοιραζόμουν τα προσωπικά μου μαζι της γιατί νόμιζα μας συμπόνει και αυτή να κάθεται τώρα και να φέρεται έτσι.... Καλά αυτή με την κούκλα την πεθερά θα την έτρωγε στην μούρη και θα έφευγε κλοτσιδον!!!! Ξέρετε τι είναι;;; όταν πενθείς γιατί έχασες το μωρό σου να κάθεσαι και να ακούς του κόσμου τις βλακειες;;;;; μακάρι να ξανά μείνω έγκυος να γεννησω και θα το μάθει αφού γεννηθεί.... Αι σιχτιρ!!! 

Αχ κορίτσι μου πόσο σε καταλαβαίνω κ εγώ αυτό παρακαλάω να μείνω έγκυος και να το μάθει αφού γεννήσω.κ εγώ πάσχω από τοξική πεθερά αλλά έχω και μια πιο τοξικη κουνιάδα μαζί.και πάνε πακέτο οι δύο τους.μετα από 10 χρόνια παντρεμένη και μετά από μια δυσκολη αποβολή στον 6 μήνα που δεν μου συμπαραστάθηκαν καθόλου και δεν σεβάστηκαν την απώλεια μου τις έβγαλα εντελώς από τη ζωή μου.δεν θέλω ούτε να τις βλέπω!!!μακριά οι τοξικοί άνθρωποι από την ζωή μας κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι μάλλον για αυτό στο έβαλε προς το τέλος εμένα ξέρουμε ότι θα βγει κακή η καμπύλη θα την έκανα νωρίτερα αλλά μου έβαλε πολλές εξετάσεις και δεν μπορούσε να μου την γράψει και αυτήν  ααα λυπάμαι κορίτσι μου για αυτήν εξέλιξη να κανείς ότι ειναι καλύτερο για εσενα και το παιδί βρες εκεί έναν γιατρό μην σε τρώνε και οι δρόμοι 
    • Καλημέρα καλημέρα...η δικιά μου οδοντιατρος δε με αναλαμβάνει δυστυχώς από ότι κατάλαβα γιατί στόχος της είναι να πάρει περισσότερα χρήματα..Βρήκα άλλον ο οποίος αναλαμβάνει έγκυες και θα πάω σήμερα το απόγευμα να δούμε τι θα κάνουμε!! Πω πω κορίτσια ναι,πότε ήταν που αγωνιουσαμε τι θα δούμε στο επόμενο ραντεβού και τώρα και ο δικός μου έρωτας δε σταματάει να κλωτσαει όλη μέρα 💚💚👣👣🧿🧿💙💙🧿🧿👣👣💚💚
    • Μάλλον επειδή μέχρι τώρα το "απλό" ζάχαρο είναι μια χαρά, μου το έβαλε στην τελευταία εβδομάδα που πρέπει να γίνει η εξέταση. Τους ρώτησα, ναι. Αλλά δυστυχώς υπήρχε μια δυσάρεστη οικογενειακή εξέλιξη εχθές το βράδυ και σκέφτομαι να γεννήσω στη Λευκάδα. Να είμαι μακριά απο τους δικούς μου για να έχω την ηρεμία μου. Οπότε μόλις ανέβω πάνω θα ψάξω και πάνω για γιατρό! 
    • @nanouko στην πρώτη εγκυμοσύνη που με περίμενε ο γιατρός για γεννά να σπάσουν τα νερά για να πάω Αθήνα μου είπε πως περίμενε  εμένα και αλλεσ δυο κοπέλες και ότι θα είναι διακοπές αλλά θα είναι σε ένα ξενοδοχείο κοντά στην Αθήνα ώστε αν σπάσουν τα νερά θα έρθει Αθήνα για την γεννά.. βέβαια τα νερά δεν έσπασαν και με πήρε τηλ να δει πως ημερα Τρίτη ήταν και μου είπε αν δεν σπάσουν μέχρι το Σάββατο πρέπει να πάω με πρόκληση τοκετού γιατί είχα ξεπεράσει την ημέρα ΠΗΤ που είχα και δεν μπορούσε να με αφήσει άλλο  όποτε μην σε ανήσυχη θα είναι ο γιατρός μπορεί να περιμένει και άλλες κοπέλες με την ΠΗΤ σαν την δίκη σου 😊
    • Καλησπέρα! Με το καλό εύχομαι, όλα να πάνε καλά! Τι ποσοστό σου έδινε για την ηλικία σου ?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...