Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Αυγούστου το μελτεμι θα μας πάρει απ το χέρι το φεγγάρι θα γεμίσει η κοιλίτσα θα ανθίσει


Lacostaki

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

@iriana @Froufro @Mimi26 Καλησπέρα ξεκίνησα κι εγώ φυλλικό πριν 1 μήνα,  να σας ρωτήσω κάτι ; Παίρνετε follidex ή felicine? Έχουν τεράστια διαφορά στην ποσότητα (follidex 400 mcg ενώ felicine 5 mg (5000mcg)  γι' αυτό προβληματιστηκα!

8 χρόνια τώρα παίρνω Filicine 5mg κ όσο είμαι έγκυος, αλλά κ όταν δεν είμαι (Για να είναι προετοιμασμένος ο οργανισμός για την επόμενη φορά)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

8 χρόνια τώρα παίρνω Filicine 5mg κ όσο είμαι έγκυος, αλλά κ όταν δεν είμαι (Για να είναι προετοιμασμένος ο οργανισμός για την επόμενη φορά)

ευχαριστώ πολύ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, εμένα μου είχε πει η γιατρός μου όσο καιρό προσπαθουσα να παίρνω βιταμίνη Ε. Όταν το έψαξα διάβασα πως η βιταμίνη Ε ονομάζεται κ τοκοφερόλη (αυτή που φέρει τον τόκο) ή αλλιώς βιταμίνη της γονιμότητας, για τον λόγο ότι δημιουργεί πιο ισχυρά ωάρια κ σπερματοζωάρια... Επίσης το φυλλικό οξύ είναι καλό να λαμβάνεται κ από τον άντρα για πιο υγείες DNA 

ποια βιταμινη Ε παιρνεις? θελω ξεκινησω κι εγω μεχρι ραντεβου με γυναικολογο μηπως συμβαλει κι αυτο θετικα!🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

ποια βιταμινη Ε παιρνεις? θελω ξεκινησω κι εγω μεχρι ραντεβου με γυναικολογο μηπως συμβαλει κι αυτο θετικα!🙏🙏

Εγώ έπαιρνα της Eviol αλλά πιστεύω όλες είναι το ίδιο ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με έπιασε η μέση μου στα καλά καθούμενα και δεν λέει να περάσει με τίποτα.... Ούτε με χάπι ούτε με αλοιφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Ωχ κι εμένα το ίδιο!! Χάπι δεν έχω πιει μόνο με αλοιφή προσπαθώ να την παλέψω!! Έχω την αίσθηση ότι είναι κουρασμένη η μέση μου.. δεν πονάω.. εσύ πονάς??

Πονάω αλλά όχι φοβερά το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να σκυψω καθόλου... Και με έπιασε χωρίς λόγο ξύπνησα το πρωί και πονουσα λίγο αλλά στην αρχή είπα δεν είναι τίποτα μετά ήθελα να απλώσω κάτι ρούχα κι ενώ τα έβγαλα κανονικά από το πλυντήριο και σήκωσα μια χαρά τη λεκάνη όταν πήγα να την ακουμπήσω κάτω στο μπαλκόνι είδα ότι ήταν αδύνατον να σκυψω... Εντωμεταξύ εχθές δεν έκανα τίποτα έβαλα μόνο τα πιάτα στο πλυντήριο και έπλυνα το μπαλκονι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Πονάω αλλά όχι φοβερά το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να σκυψω καθόλου... Και με έπιασε χωρίς λόγο ξύπνησα το πρωί και πονουσα λίγο αλλά στην αρχή είπα δεν είναι τίποτα μετά ήθελα να απλώσω κάτι ρούχα κι ενώ τα έβγαλα κανονικά από το πλυντήριο και σήκωσα μια χαρά τη λεκάνη όταν πήγα να την ακουμπήσω κάτω στο μπαλκόνι είδα ότι ήταν αδύνατον να σκυψω... Εντωμεταξύ εχθές δεν έκανα τίποτα έβαλα μόνο τα πιάτα στο πλυντήριο και έπλυνα το μπαλκονι

Βάλε εμπλαστρο εκεί που πονάς. Πιθανόν να βοηθήσει η θερμότητα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Πονάω αλλά όχι φοβερά το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να σκυψω καθόλου... Και με έπιασε χωρίς λόγο ξύπνησα το πρωί και πονουσα λίγο αλλά στην αρχή είπα δεν είναι τίποτα μετά ήθελα να απλώσω κάτι ρούχα κι ενώ τα έβγαλα κανονικά από το πλυντήριο και σήκωσα μια χαρά τη λεκάνη όταν πήγα να την ακουμπήσω κάτω στο μπαλκόνι είδα ότι ήταν αδύνατον να σκυψω... Εντωμεταξύ εχθές δεν έκανα τίποτα έβαλα μόνο τα πιάτα στο πλυντήριο και έπλυνα το μπαλκονι

@iriana @Lacostaki καλημέρα κορίτσια μου 🧡και καλή εβδομάδα!!! Δεν το πιστεύω καλε, τι σύμπτωση  με έπιασε κι εμένα από προχθες το βράδυ! Ευτυχώς κατάφερα και γλίτωσα το 'λουμπάγκο'΄- τουλάχιστον προς το παρόν'!! Παυσίπονα, έμπλαστρα και κρέμα , εάν δεν περνάει ορθοπεδικό για να πάρεις αντιφλεγμονώδη κλπ.  (το έχω πάθει άλλες 2 φορές...), 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσα, έχω κήλη στη μέση, αλλά ευτυχώς έχει χρόνια να με πιάσει... μου είχε πει ο ορθοπεδικός τα voltaren παυσίπονα κ όντως με βοήθησαν πάρα πολύ! Περαστικά σας ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η iriana είπε:

@Hopemumtobe @Froufro καλημέρα κορίτσια! Αυτα τα αντιφλεγμονωδη είναι βαριά σαν χάπια, κι επειδή τώρα πλησιάζουν οι μέρες της ωορρηξίας μου τα αποφεύγω.. δεν ξέρω πως μπορεί να επηρεάσουν.. ευτυχώς είμαι καλύτερα σήμερα! 

α ευτυχώς που το είπες, δεν μου πέρασε καν απ' το μυαλό αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η iriana είπε:

@Hopemumtobe @Froufro καλημέρα κορίτσια! Αυτα τα αντιφλεγμονωδη είναι βαριά σαν χάπια, κι επειδή τώρα πλησιάζουν οι μέρες της ωορρηξίας μου τα αποφεύγω.. δεν ξέρω πως μπορεί να επηρεάσουν.. ευτυχώς είμαι καλύτερα σήμερα! 

Να σου πω την αλήθεια τα έπαιρνα πριν μείνω έγκυος τον μικρό μου, ο ορθοπεδικός που του είχα εξηγήσει σε τι φάση είμαι, είχε πει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα κ δεν ρώτησα τότε την γιατρό μου... αλλά έτσι κ αλλιώς υπέφερα, δεν είχα άλλη επιλογή.... Κ έμεινα έγκυος, δεν νομίζω να με επηρέασαν σε κάτι. Αν θες πάντως κάνε μια ερώτηση στον γιατρό σου, μην κάθεσαι κ πονάς χωρίς λόγο, κ σε αυτά να σου πει όχι, κάτι όλο θα υπάρχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Το συγκεκριμένο φάρμακο που έχω εγώ είναι αρκετά δυνατό και λέει ότι δεν έχει ελεγχθεί σε εγκυμοσύνη.. ψάξε το εάν θες για το δικό σου.. 

Καλησπέρα, ευχαριστώ:) Επειδή δνε θυμάμαι προσπαθέις για το πρώτο σου παιδάκι ή έχεις κι άλλα? Εγώ για το πρώτο ελπίζω😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η iriana είπε:

Για το πρώτο!! Προσπαθώ μόλις λίγους μήνες..! Ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός μας! Σήμερα έχω ραντεβού με ενδοκρινολογο.. ο Σεπτέμβρης είναι ο μήνας των τσεκ απ για μένα!

Μακάρι κορίτσι μου να είναι τυχερός ο μήνας για όλες εμάς που προσπαθούμε! Εγώ παίρνω ήδη Τ4 για να ρίξω TSH και μήπως βοηθσει και με καποια θεματα ωορηξιας που εχω κλπ. Καλη τυχη, θα τα λεμε απο εδω🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να είναι τυχερός ο μήνας για όλες εμάς που προσπαθούμε! Εγώ παίρνω ήδη Τ4 για να ρίξω TSH και μήπως βοηθσει και με καποια θεματα ωορηξιας που εχω κλπ. Καλη τυχη, θα τα λεμε απο εδω🧡

Κορίτσια μάλλον έρχεται η ακατονομαστη, δεν έχω ακόμα αίμα αλλά πονάω λίγο και μου έχει πέσει η διάθεση τελείως! Απογοητευομαι κάθε φορά που έρχεται. Και εμένα μου δίνει ενδοκρινολογος Τ4 για να πέσει η ΤSH. Αμέσως στο τρίμηνο επεσε μετά τη λήψη της Τ4. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lacostaki @iriana περαστικά κορίτσια.... Εμένα με έπιασε το γόνατο μου στις διακοπές πολύ κ σέρνομουν σε όλη τη Σύρο , δεν μίλαγα καν στο μεταξύ μη χαλάσω τις διακοπές μας!

Κ αύριο πάω για μαγνητική... Μένω κ στο 4 ο χωρίς ανσασερ....

Εγώ είμαι κατά των φαρμάκων αλλά σκεφτείτε σήμερα αποφάσισα να αρχίσω παυσίπονα κ αντιφλεγμονώδη...

Για μέση βάλτε ζεστά, έχω κ εγώ μου που χτυπά το νεύρο..κ θέλει ζεστό κ τρίψιμο μικρή μαλαξουλα!

Και φυσικοθεραπεία το ιδανικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

@Lacostaki @iriana περαστικά κορίτσια.... Εμένα με έπιασε το γόνατο μου στις διακοπές πολύ κ σέρνομουν σε όλη τη Σύρο , δεν μίλαγα καν στο μεταξύ μη χαλάσω τις διακοπές μας!

Κ αύριο πάω για μαγνητική... Μένω κ στο 4 ο χωρίς ανσασερ....

Εγώ είμαι κατά των φαρμάκων αλλά σκεφτείτε σήμερα αποφάσισα να αρχίσω παυσίπονα κ αντιφλεγμονώδη...

Για μέση βάλτε ζεστά, έχω κ εγώ μου που χτυπά το νεύρο..κ θέλει ζεστό κ τρίψιμο μικρή μαλαξουλα!

Και φυσικοθεραπεία το ιδανικό!

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!! Ξέρω από πόνους στο γόνατο έχω χονδροπαθεια πάνω από 10 χρόνια τα αντιφλεγμονωδη κάνουν δουλειά στις μεγαλες εξάρσεις αλλά το πρόβλημα υπάρχει πάντα οι εντολές του γιατρού ήταν όχι γονατισμα οχι βαθύ κάθισμα όχι σκάλες όχι πολλη ώρα καθιστή όχι πολλη ώρα όρθια... Αντε βγάλε άκρη... Και προσοχή σε καμία περίπτωση δεν θα βάλεις θερμαντική αλοιφή στο γόνατο απαγορεύεται δια ροπάλου μόνο αλοιφή κρυοθεραπειας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μάλλον έρχεται η ακατονομαστη, δεν έχω ακόμα αίμα αλλά πονάω λίγο και μου έχει πέσει η διάθεση τελείως! Απογοητευομαι κάθε φορά που έρχεται. Και εμένα μου δίνει ενδοκρινολογος Τ4 για να πέσει η ΤSH. Αμέσως στο τρίμηνο επεσε μετά τη λήψη της Τ4. 

Καλημερα! Ελπιζω να μην σου ερθει! Κι εμένα μάλλον έρχεται σήμερα ή αύριο  που βέβαια το περίμενα σίγουρα γιατι δεν ειχα καν ωορηξια αυτο το μηνα.. Η TSH μετα απο 6 εβδομαδες με 0,50 επεσε απο 5,50 σε 3.,80 και τωρα αυξησα λιγο δοση σε 0,75 για να πεσει στο 2,5. Εσυ τη δοση παιρνεις και ποσο επεσε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

@Lacostaki @iriana περαστικά κορίτσια.... Εμένα με έπιασε το γόνατο μου στις διακοπές πολύ κ σέρνομουν σε όλη τη Σύρο , δεν μίλαγα καν στο μεταξύ μη χαλάσω τις διακοπές μας!

Κ αύριο πάω για μαγνητική... Μένω κ στο 4 ο χωρίς ανσασερ....

Εγώ είμαι κατά των φαρμάκων αλλά σκεφτείτε σήμερα αποφάσισα να αρχίσω παυσίπονα κ αντιφλεγμονώδη...

Για μέση βάλτε ζεστά, έχω κ εγώ μου που χτυπά το νεύρο..κ θέλει ζεστό κ τρίψιμο μικρή μαλαξουλα!

Και φυσικοθεραπεία το ιδανικό!

Περαστικά σου κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα! Ελπιζω να μην σου ερθει! Κι εμένα μάλλον έρχεται σήμερα ή αύριο  που βέβαια το περίμενα σίγουρα γιατι δεν ειχα καν ωορηξια αυτο το μηνα.. Η TSH μετα απο 6 εβδομαδες με 0,50 επεσε απο 5,50 σε 3.,80 και τωρα αυξησα λιγο δοση σε 0,75 για να πεσει στο 2,5. Εσυ τη δοση παιρνεις και ποσο επεσε;

Εμένα από 5.8 έπεσε σε 0.78 στο εξάμηνο που το έλεγξα. Αυξανόταν σταδιακά για 2 χρόνια αλλά δεν είχαμε δώσει σημασία. Τώρα για την επίτευξη εγκυμοσύνης με δόση 0,50 τη ρυθμίζουμε. Αν έρθει εγκυμοσύνη θα την αυξήσουμε και όταν ολοκληρωθεί δε θα πάρω πάλι. Αν δεν προσπαθείς για μωρό και TSH 8.0 να έχεις δε σου δίνουν τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια φταίει και η υγρασία τώρα και πονουν τα κόκαλα, υπομονή σε όλες. Εμείς είναι να πάμε σε βάφτιση το Σάββατο και το σκέφτομαι. Θα αρχίσω το μαρτύριο του "αντε και στα δικά σας, ένα χρόνο παντρεμένοι, τι περιμένετε;" κλπ.... Καθώς και το κορυφαίο "περνούν τα χρόνια και ΜΕΤΆ θα είναι δύσκολο..." 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια φταίει και η υγρασία τώρα και πονουν τα κόκαλα, υπομονή σε όλες. Εμείς είναι να πάμε σε βάφτιση το Σάββατο και το σκέφτομαι. Θα αρχίσω το μαρτύριο του "αντε και στα δικά σας, ένα χρόνο παντρεμένοι, τι περιμένετε;" κλπ.... Καθώς και το κορυφαίο "περνούν τα χρόνια και ΜΕΤΆ θα είναι δύσκολο..." 

Αχ ποσο σε νιωθω. Κι ενας το καλοκαιρι τα ιδια μας λεγανε στο χωριο.. "τοσα χρονια μαζι, τι περιμενετε;;;". "Μετα θα θελετε κ δεν θα μπορειτε.." κι αλλες τετοιες βλακειες κ αδιακρισιες. Αν ηταν πιο μακρινοι, αδιαφορουσα κ στους κοντινους την ειπα ευγενικα.. σφαζω με το γαντι 🤣🤣 

Αυτο ν κανεις κι εσυ!! Σφιξε τα δοντια κι αδιαφορησε.

Εγω εκανα το λαθος κ ειπα κ στις φιλες μου κ στους γονεις μας οτι ξεκινησαμε προσπαθειες κ καθε φορα π βρισκομαστε περιμενουν οτι θα χω μεινει εγκυος κι αυτο το "τιποτα ακομη" με σκοτωνει 😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ ποσο σε νιωθω. Κι ενας το καλοκαιρι τα ιδια μας λεγανε στο χωριο.. "τοσα χρονια μαζι, τι περιμενετε;;;". "Μετα θα θελετε κ δεν θα μπορειτε.." κι αλλες τετοιες βλακειες κ αδιακρισιες. Αν ηταν πιο μακρινοι, αδιαφορουσα κ στους κοντινους την ειπα ευγενικα.. σφαζω με το γαντι 🤣🤣 

Αυτο ν κανεις κι εσυ!! Σφιξε τα δοντια κι αδιαφορησε.

Εγω εκανα το λαθος κ ειπα κ στις φιλες μου κ στους γονεις μας οτι ξεκινησαμε προσπαθειες κ καθε φορα π βρισκομαστε περιμενουν οτι θα χω μεινει εγκυος κι αυτο το "τιποτα ακομη" με σκοτωνει 😭

Ειλικρινά τους αξίζει "μην αγχώνεστε μόνο στείλτε μου τη διαθεσιμότητα σας για τον επόμενο χειμώνα και πόσα μπορείτε να κάνετε και εμείς όταν έρθει θα σας ειδοποιήσουμε για το ωράριο σας, ένας θα το κοιμίζει, ένας θα το αλλάζει, ένας θα σιδερωνει, ένας θα παίζει θέατρο για να φάει και οι υπόλοιποι standby για τις βόλτες με το καροτσάκι και την παρασκευή της εκάστοτε φρουτοκρεμας"... Αντε μωρέ ο διατροφολόγος μου έκλαιγε μετά από 8 μήνες προσπάθειας που δεν ερχόταν και τώρα μου κάνει ψιλή κριτική να μην αγχώνομαι και να προσέχω το βάρος μου... Εν τω μεταξύ κατάλαβε η γυναίκα του την εγκυμοσύνη στον τρίτο μήνα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας!! Ελπιζω να ειστε ολες καλα.. Ειμαι εκτος Αθηνας κ γι αυτο δεν συμμετεχω πολυ τις τελευταιες ημερες.

Θα ηθελα τη γνωμη σας στο εξης: εχω σημερα θετικο τεστακι ωορρηξιας. Αλλα χθες κ προχθες ειχαμε επαφες μ τον αντρα μου (ηρθαμε διακοπες κ ειναι ασυγκρατητος βλεπετε!! Lucky me!!!🔥☺️) Ελεγα σμρ να τον φρεναρω (για να γεμισει μπαταριες κ γρηγορα σπερματοζωαρια) κ αυριο-μεθαυριο να τον δελεασω με τα κολπακια μου.. τι λετε κι εσεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα ούτε αυτό δε βοηθούσε για να είμαι ειλικρινής! Μακάρι να σου περάσει γρήγορα κορίτσι μου.
    • Σ' ευχαριστώ για το γλυκό σου μήνυμα!!!😍
    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...