Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Αυγούστου το μελτεμι θα μας πάρει απ το χέρι το φεγγάρι θα γεμίσει η κοιλίτσα θα ανθίσει


Lacostaki

Recommended Posts

στις πριν 50 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλές μου έχω μια απορία. Μέχρι πότε παραμένει ανεβασμένη η χοριακη? Εννοώ αν μια έγκυος κάνει τεστ στον 5ο ή 6ο θα βγει θετικό? 

 

Screenshot_20210827-232303_Samsung Internet.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια 11 η ώρα σήμερα το βράδυ πήρα το πρώτο χάπι κλομιφαινη ( serpafar) , ξέρω ότι κάποιες από εσάς έχετε πάρει και κάνει πιο δύσκολα πράγματα ...αλλά εγώ δεν παίρνω χάπια ούτε για ισχυρούς πόνους...μου φαίνεται βουνό όλο αυτό ....εύχομαι να διάλεξα το σωστό δρόμο!!! Πφφφ!!!καλή μου επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια 11 η ώρα σήμερα το βράδυ πήρα το πρώτο χάπι κλομιφαινη ( serpafar) , ξέρω ότι κάποιες από εσάς έχετε πάρει και κάνει πιο δύσκολα πράγματα ...αλλά εγώ δεν παίρνω χάπια ούτε για ισχυρούς πόνους...μου φαίνεται βουνό όλο αυτό ....εύχομαι να διάλεξα το σωστό δρόμο!!! Πφφφ!!!καλή μου επιτυχία!!!

Τα αγαπώ τα serpafar.... μου έφεραν το δεύτερο μου παιδάκι!!!!! Καλή σου επιτυχία 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Τα αγαπώ τα serpafar.... μου έφεραν το δεύτερο μου παιδάκι!!!!! Καλή σου επιτυχία 🥰🥰🥰🥰

Αλήθεια; Μακάρι!!! Χαλάλι τα φάρμακα αν έρθει η ευτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!

Είμαι καινούρια στο φόρουμ ( δηλαδή σας διαβάζω εδώ και αρκετό καιρό), αλλά σήμερα αποφασισα να μπω πιο ενεργά στη παρέα σας!

Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη, σε όσες είναι εγκυουλες και εύχομαι από καρδιάς στις υπόλοιπες να βρεθούμε σύντομα στην τόσο υπέροχη φάση!

Ακούστε και την δική μου ιστορία!

Είμαι 31 ετών και έχω σταθερο κύκλο 27 ημερων. Γόνιμες μέρες είχα 18/8- 23/8 και είχαμε επαφές στις 20/8-21/8-22/8...

Είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών μας για εγκυμοσυνη, και σήμερα το πρώτο έκανα το self clear και βγήκε αρκετό ( είμαι στην 19η μέρα του κύκλου)...

Πιστεύετε ότι αν ήμουν έγκυος θα το έδειχνε το τεστ ή είναι πολύ νωρίς...

Έχω αγχωθει, γιατί το θέλουμε όσο τίποτα αυτό το μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια 11 η ώρα σήμερα το βράδυ πήρα το πρώτο χάπι κλομιφαινη ( serpafar) , ξέρω ότι κάποιες από εσάς έχετε πάρει και κάνει πιο δύσκολα πράγματα ...αλλά εγώ δεν παίρνω χάπια ούτε για ισχυρούς πόνους...μου φαίνεται βουνό όλο αυτό ....εύχομαι να διάλεξα το σωστό δρόμο!!! Πφφφ!!!καλή μου επιτυχία!!!

Καλή επιτυχία να έχεις!! Να είναι το πρώτο βηματακι που θα σου φέρει το μωράκι σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσιαααα... 

Είμαι 35η μέρα του κύκλου μου. Έχω συμπτώματα περιόδου εδώ και μια εβδομάδα. Εχθές το μεσημέρι ένιωσα πόνο χαμηλά στην κοιλιά και είχα ροζ αίμα στο σκουπισμα οκ λέω ήρθε. Έλα όμως που δεν ήρθε... Μέχρι και τώρα με το ζόρι βγάζει ελαφρύ καφέ στο σκουπισμα. Έκανα τεστ την Τετάρτη να μου φύγει η ιδέα αλλά με τα δεύτερα πρωινά ούρα και βγήκε αρνητικό. 

Νιώθω τόσο πρισμενη. Και πολύ ευδιαθετη ενώ συνήθως όταν περιμένω περίοδο είμαι στις μαύρες μου. 

Είναι οι περισσότερες μέρες καθυστέρησης εδώ και 5 χρόνια που καταγράφω τον κύκλο μου... Και μπάνια έχω κάνει ελάχιστα φέτος... 

35 μέρα σε τι κύκλο; λες να το πετύχαμε;; μακάρι κοριτσάκι μου!!! Χοριακη γρήγορα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλές μου έχω μια απορία. Μέχρι πότε παραμένει ανεβασμένη η χοριακη? Εννοώ αν μια έγκυος κάνει τεστ στον 5ο ή 6ο θα βγει θετικό? 

Για χοριακη δεν ξέρω να σου πω αλλά η μάνα μου που όπως έχω ξανά πει ανακάλυψε την εγκυμοσύνη στην 5 κόρη τον 5 μήνα πήρε ένα θετικότατο τεστ και μάλιστα βράδυ οπότε υποθέτω ότι αν δείχνουν τα τεστ θα δείχνει και η χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:02/04/22

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:06/09

diana8:?

Lacostaki:08/09

Ntinaki83:?

Mimi26:10/09

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:02/10

Αννι:20/09                                   

Heart:?

Sillia:?

Αννια27:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

 

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:? 

Hopemumtobe:30/08

Antonia2:16/09

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλές μου έχω μια απορία. Μέχρι πότε παραμένει ανεβασμένη η χοριακη? Εννοώ αν μια έγκυος κάνει τεστ στον 5ο ή 6ο θα βγει θετικό? 

Καλημερα!Περιμένουμε νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια 11 η ώρα σήμερα το βράδυ πήρα το πρώτο χάπι κλομιφαινη ( serpafar) , ξέρω ότι κάποιες από εσάς έχετε πάρει και κάνει πιο δύσκολα πράγματα ...αλλά εγώ δεν παίρνω χάπια ούτε για ισχυρούς πόνους...μου φαίνεται βουνό όλο αυτό ....εύχομαι να διάλεξα το σωστό δρόμο!!! Πφφφ!!!καλή μου επιτυχία!!!

Καλή σου επιτυχία κορίτσι μου, ίσως είναι βουνό αλλά να ξέρεις ότι τα βουνά είναι όμορφα και εάν και δύσκολο να ανέβεις όταν φτάσεις στην κορυφή μπορείς να απολάυσεις την πιο όμορφη θέα! 🙂 Μέσα απ' την καρδιά μου καλή σου επιτυχία😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσιαααα... 

Είμαι 35η μέρα του κύκλου μου. Έχω συμπτώματα περιόδου εδώ και μια εβδομάδα. Εχθές το μεσημέρι ένιωσα πόνο χαμηλά στην κοιλιά και είχα ροζ αίμα στο σκουπισμα οκ λέω ήρθε. Έλα όμως που δεν ήρθε... Μέχρι και τώρα με το ζόρι βγάζει ελαφρύ καφέ στο σκουπισμα. Έκανα τεστ την Τετάρτη να μου φύγει η ιδέα αλλά με τα δεύτερα πρωινά ούρα και βγήκε αρνητικό. 

Νιώθω τόσο πρισμενη. Και πολύ ευδιαθετη ενώ συνήθως όταν περιμένω περίοδο είμαι στις μαύρες μου. 

Είναι οι περισσότερες μέρες καθυστέρησης εδώ και 5 χρόνια που καταγράφω τον κύκλο μου... Και μπάνια έχω κάνει ελάχιστα φέτος... 

Αχ μάκαρι να έχεις μια θετική χοριακή! Καλη σου επιτυχια κορίτσι μου💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σοφια90 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!

Είμαι καινούρια στο φόρουμ ( δηλαδή σας διαβάζω εδώ και αρκετό καιρό), αλλά σήμερα αποφασισα να μπω πιο ενεργά στη παρέα σας!

Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη, σε όσες είναι εγκυουλες και εύχομαι από καρδιάς στις υπόλοιπες να βρεθούμε σύντομα στην τόσο υπέροχη φάση!

Ακούστε και την δική μου ιστορία!

Είμαι 31 ετών και έχω σταθερο κύκλο 27 ημερων. Γόνιμες μέρες είχα 18/8- 23/8 και είχαμε επαφές στις 20/8-21/8-22/8...

Είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών μας για εγκυμοσυνη, και σήμερα το πρώτο έκανα το self clear και βγήκε αρκετό ( είμαι στην 19η μέρα του κύκλου)...

Πιστεύετε ότι αν ήμουν έγκυος θα το έδειχνε το τεστ ή είναι πολύ νωρίς...

Έχω αγχωθει, γιατί το θέλουμε όσο τίποτα αυτό το μωράκι!!!

Θα μπορούσε.... κ εγώ πάντα είμαι πολύ βιαστική κ κάνω πριν να είναι η ώρα κ αφού βγαίνει θετικό πάω για χοριακή πριν την καθυστέρηση.... με βλέπει ο μικροβιολόγος σαν την τρελή του χωριού 🙄 αλλά πάντα έτσι νωρίς επιβεβαιώνω τις εγκυμοσύνες μου! Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας. 

Σήμερα συνεχίζει το ίδιο. Λίγα σκούρα υγρά στο σκουπισμα και το τίποτα άλλο. Και πονάει η μέση μου. Και τώρα έχει αρχίσει να με πιάνει μελαγχολία. Δεν ελπίζω και πολλά. Εσείς είστε πιο αισιόδοξες από εμένα και σας ευχαριστώ. 😘

Θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα. Αν δεν έρθει κανονική περίοδος θα πάω για χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα σας. 

Σήμερα συνεχίζει το ίδιο. Λίγα σκούρα υγρά στο σκουπισμα και το τίποτα άλλο. Και πονάει η μέση μου. Και τώρα έχει αρχίσει να με πιάνει μελαγχολία. Δεν ελπίζω και πολλά. Εσείς είστε πιο αισιόδοξες από εμένα και σας ευχαριστώ. 😘

Θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα. Αν δεν έρθει κανονική περίοδος θα πάω για χοριακη. 

Να προσέχεις κ να μην κουράζεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,

Δεν πολύ μπαίνω γιατί είμαστε ακόμη στη Σύρο.

Γρήγορα για χοριακη κορίτσι μου @misofeggaro! Αν δεις πως δεν έρθει σήμερα αύριο , την Δευτέρα να πας !!!!

Εμένα κορίτσια κλασσικά πέρασαν 28 μέρες, περίοδος πουθενά ! Όταν με το καλό επιστρέψω σε μια βδομάδα θα πάρω προγεστερόνη να μου έρθει περίοδος . Κ εκεί θα μιλήσω με τον εξωσωματικο.δεν θέλω να πάω για εξωσωματική τώρα έχω ατροφικο ενδομήτριο.θα ήθελα να κάνω ένα κύκλο κανονική ωορηξία κ να πάω τον επόμενο. Θα το συζητήσω μαζί του βέβαια... Και θα δούμε !

θέλω να κάνω κ ένα τεστ Παπ.

κορίτσια θέλω τη γνώμη σας !!!!! Έχετε καθόλου ιδέα από hpv ;

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλή σου επιτυχία κορίτσι μου, ίσως είναι βουνό αλλά να ξέρεις ότι τα βουνά είναι όμορφα και εάν και δύσκολο να ανέβεις όταν φτάσεις στην κορυφή μπορείς να απολάυσεις την πιο όμορφη θέα! 🙂 Μέσα απ' την καρδιά μου καλή σου επιτυχία😍

Σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια κορίτσι μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Δεν πολύ μπαίνω γιατί είμαστε ακόμη στη Σύρο.

Γρήγορα για χοριακη κορίτσι μου @misofeggaro! Αν δεις πως δεν έρθει σήμερα αύριο , την Δευτέρα να πας !!!!

Εμένα κορίτσια κλασσικά πέρασαν 28 μέρες, περίοδος πουθενά ! Όταν με το καλό επιστρέψω σε μια βδομάδα θα πάρω προγεστερόνη να μου έρθει περίοδος . Κ εκεί θα μιλήσω με τον εξωσωματικο.δεν θέλω να πάω για εξωσωματική τώρα έχω ατροφικο ενδομήτριο.θα ήθελα να κάνω ένα κύκλο κανονική ωορηξία κ να πάω τον επόμενο. Θα το συζητήσω μαζί του βέβαια... Και θα δούμε !

θέλω να κάνω κ ένα τεστ Παπ.

κορίτσια θέλω τη γνώμη σας !!!!! Έχετε καθόλου ιδέα από hpv ;

 

 

 

Το ενδομήτριο στον κύκλο της έμβρυομεταφοράς το φτιαχνουν με χάπια..ρωτά τον καλύτερα.. εμένα έτσι μου έκανε ο γιατρός μου, μου έδωσε χάπια οιστραδιόλης που παχαινουν το ενδομήτριο και ακόμα και τώρα στην εγκυμοσύνη τα συνεχίζω για υποστήριξη μου είπε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Δεν πολύ μπαίνω γιατί είμαστε ακόμη στη Σύρο.

Γρήγορα για χοριακη κορίτσι μου @misofeggaro! Αν δεις πως δεν έρθει σήμερα αύριο , την Δευτέρα να πας !!!!

Εμένα κορίτσια κλασσικά πέρασαν 28 μέρες, περίοδος πουθενά ! Όταν με το καλό επιστρέψω σε μια βδομάδα θα πάρω προγεστερόνη να μου έρθει περίοδος . Κ εκεί θα μιλήσω με τον εξωσωματικο.δεν θέλω να πάω για εξωσωματική τώρα έχω ατροφικο ενδομήτριο.θα ήθελα να κάνω ένα κύκλο κανονική ωορηξία κ να πάω τον επόμενο. Θα το συζητήσω μαζί του βέβαια... Και θα δούμε !

θέλω να κάνω κ ένα τεστ Παπ.

κορίτσια θέλω τη γνώμη σας !!!!! Έχετε καθόλου ιδέα από hpv ;

 

 

 

Εγώ πολύ θεωρητικά... Κονδυλώματα , υπάρχουν είδη , ( σαν μυρμηγκιες) αλλά νομίζω δεν επηρεάζουν γονιμότητα , βέβαια πρέπει να κάνεις πολύ συχνά τεστ Παπ ...πολύ θεωρητικά , και μπορεί και κάποια να μην τα ξέρω σωστά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Δεν πολύ μπαίνω γιατί είμαστε ακόμη στη Σύρο.

Γρήγορα για χοριακη κορίτσι μου @misofeggaro! Αν δεις πως δεν έρθει σήμερα αύριο , την Δευτέρα να πας !!!!

Εμένα κορίτσια κλασσικά πέρασαν 28 μέρες, περίοδος πουθενά ! Όταν με το καλό επιστρέψω σε μια βδομάδα θα πάρω προγεστερόνη να μου έρθει περίοδος . Κ εκεί θα μιλήσω με τον εξωσωματικο.δεν θέλω να πάω για εξωσωματική τώρα έχω ατροφικο ενδομήτριο.θα ήθελα να κάνω ένα κύκλο κανονική ωορηξία κ να πάω τον επόμενο. Θα το συζητήσω μαζί του βέβαια... Και θα δούμε !

θέλω να κάνω κ ένα τεστ Παπ.

κορίτσια θέλω τη γνώμη σας !!!!! Έχετε καθόλου ιδέα από hpv ;

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εγώ πολύ θεωρητικά... Κονδυλώματα , υπάρχουν είδη , ( σαν μυρμηγκιες) αλλά νομίζω δεν επηρεάζουν γονιμότητα , βέβαια πρέπει να κάνεις πολύ συχνά τεστ Παπ ...πολύ θεωρητικά , και μπορεί και κάποια να μην τα ξέρω σωστά!!!

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Δεν πολύ μπαίνω γιατί είμαστε ακόμη στη Σύρο.

Γρήγορα για χοριακη κορίτσι μου @misofeggaro! Αν δεις πως δεν έρθει σήμερα αύριο , την Δευτέρα να πας !!!!

Εμένα κορίτσια κλασσικά πέρασαν 28 μέρες, περίοδος πουθενά ! Όταν με το καλό επιστρέψω σε μια βδομάδα θα πάρω προγεστερόνη να μου έρθει περίοδος . Κ εκεί θα μιλήσω με τον εξωσωματικο.δεν θέλω να πάω για εξωσωματική τώρα έχω ατροφικο ενδομήτριο.θα ήθελα να κάνω ένα κύκλο κανονική ωορηξία κ να πάω τον επόμενο. Θα το συζητήσω μαζί του βέβαια... Και θα δούμε !

θέλω να κάνω κ ένα τεστ Παπ.

κορίτσια θέλω τη γνώμη σας !!!!! Έχετε καθόλου ιδέα από hpv ;

 

 

 

Εγώ έχω μια ιδέα, αλλά εξαρτάται ποια ειναι  η ερώτηση για να δω αν ξέρω να σε βοηθησω:)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Γεια σας κορίτσια,

Δεν πολύ μπαίνω γιατί είμαστε ακόμη στη Σύρο.

Γρήγορα για χοριακη κορίτσι μου @misofeggaro! Αν δεις πως δεν έρθει σήμερα αύριο , την Δευτέρα να πας !!!!

Εμένα κορίτσια κλασσικά πέρασαν 28 μέρες, περίοδος πουθενά ! Όταν με το καλό επιστρέψω σε μια βδομάδα θα πάρω προγεστερόνη να μου έρθει περίοδος . Κ εκεί θα μιλήσω με τον εξωσωματικο.δεν θέλω να πάω για εξωσωματική τώρα έχω ατροφικο ενδομήτριο.θα ήθελα να κάνω ένα κύκλο κανονική ωορηξία κ να πάω τον επόμενο. Θα το συζητήσω μαζί του βέβαια... Και θα δούμε !

θέλω να κάνω κ ένα τεστ Παπ.

κορίτσια θέλω τη γνώμη σας !!!!! Έχετε καθόλου ιδέα από hpv ;

 

 

 

Εγώ έχω μια ιδέα, αλλά εξαρτάται ποια ειναι  η ερώτηση για να δω αν ξέρω να σε βοηθησω:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...