Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Αυγούστου το μελτεμι θα μας πάρει απ το χέρι το φεγγάρι θα γεμίσει η κοιλίτσα θα ανθίσει


Lacostaki

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Να σου πω κατι; ξεκιναμε με τις καλυτερες προθεσεις και βρισκουμε απεναντι μας μια εμπαθεια και κακοπροαιρετα σχολια. οι μισες λενε καντε παιδια και οι αλλες μισες μην κανετε. πανε και ανακατευονται στη ζωη μας λες και τις ρωτησαμε.

και για να ειμαστε ειλικρινεις και οι μαναδες μας το κανουν. οχι μονο οι πεθερες. αλλα εκει λεμε και μια κουβεντα παραπανω γτ εχουμε την οικειοτητα. και επισης δεν σταζουν πικροχολα σχολια οπως στις πεθερες που ψαχνουν αφορμη για να πουν την κακια τους

Antonia έτσι ακριβώς και εμένα δεν μιλάει μη τυχόν και μαλωσουν απλά αδιαφορεί... Εγώ του λέω όμως δεν αντέχω να ακούω βλακειες και να μην μιλάω!!!! Και εσένα τα ίδια ο δικός σου βλέπω κάνει!!! Τι να πω ρε κορίτσια έχω 2 αγόρια αλλά έτσι δεν πρόκειται να γίνω!!!αν και νύφες θα έχω και εγώ... 😂😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Hopemumtobe κορίτσι σου απάντησα κ σε άλλο θέμα σχετικά με το θέμα του γιατρού! Συγνώμη αλλά σήμερα πήρα χαμπάρι ότι με ρώτησες! Με έχει κουράσει η αλλαγή του φόρουμ χάνω όλες τις ειδοποιήσεις 😬

Είδα όμως σου έστειλε μνμ κ το @lactaki που έχουμε τον ίδιο οπότε με κάλυψε 😉 1

Α!κ κάτι ακόμα, εγώ είχα αμη 0.3 με 0.4 κ είχα κανονικά κ ωορρηξια κ σταθερό κύκλο κλπ. Οπότε δες μήπως κάτι άλλο σε εμποδίζει πχ αντίσταση στην ινσουλίνη (λέω τωρα ένα παράδειγμα όχι ότι αυτό έχεις). Πάντως ο γιατρός μας θα σε ξεσκονισει κ θα σιυ εξηγήσει αναλυτικά τα παντα - μέχρι να πεις φτάνει δε θέλω άλλη ανάλυση! 

🤣🤣🤣🤣 ισχυει!!! Μέχρι κ πρωινο με καφέ μας κερασε ο άνθρωπος κ συνέχισε να μιλάει.. Βγηκα απο το Μητέρα με γνώσεις 🤣🤣🤣 σχεδόν 3ωρες μας μιλουσε κ μας εξηγουσε. @Hopemumtobe ανεπιφυλακτα κορίτσι μου στο συστήνουμε. Βέβαια μπορείς να κανεις κ αλλα ραντεβού με γιατρους κ θα δεις ποιος θα σ κάνει το κλικ όπως είπαμε! Το θετικό είναι ότι αποφάσισες να πας μπροστά κ να αφήσεις τον γυναικολόγο σου γιατί μάλλον πισω μας πανε σ αυτες τις περιπτωσεις κ οχι μπροστά όσο κ αν τους έχουμε έμπιστοσυνη όσο κ αν τους συμπαθουμε κ έχουμε δεθεί κπ φορές.. Από ένα σημείο κ μετα δε μπορουν να κάνουν κάτι.. ☺☺

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

🤣🤣🤣🤣 ισχυει!!! Μέχρι κ πρωινο με καφέ μας κερασε ο άνθρωπος κ συνέχισε να μιλάει.. Βγηκα απο το Μητέρα με γνώσεις 🤣🤣🤣 σχεδόν 3ωρες μας μιλουσε κ μας εξηγουσε. @Hopemumtobe ανεπιφυλακτα κορίτσι μου στο συστήνουμε. Βέβαια μπορείς να κανεις κ αλλα ραντεβού με γιατρους κ θα δεις ποιος θα σ κάνει το κλικ όπως είπαμε! Το θετικό είναι ότι αποφάσισες να πας μπροστά κ να αφήσεις τον γυναικολόγο σου γιατί μάλλον πισω μας πανε σ αυτες τις περιπτωσεις κ οχι μπροστά όσο κ αν τους έχουμε έμπιστοσυνη όσο κ αν τους συμπαθουμε κ έχουμε δεθεί κπ φορές.. Από ένα σημείο κ μετα δε μπορουν να κάνουν κάτι.. ☺☺

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ @lactaki @Tokyo  είστε καταπληκτικές🧡🧡 Αλήθεια! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ @lactaki @Tokyo  είστε καταπληκτικές🧡🧡 Αλήθεια! ☺️

Επειδή έχει τύχει να κάνω ραντεβού με τον γιατρό των κοριτσιών @lactaki & @Tokyo επιβεβαιώνω ότι πρόκειται για έναν ιδιαίτερα ευγενικό, ήρεμο και επεξηγηματικό γιατρό που σέβεται την άποψή σου και δεν σε αντιμετωπίζει πρόχειρα σε καμία περίπτωση. Είναι διαθέσιμος να απαντήσει σε οποιαδήποτε απορία σου ,παίρνει αναλυτικό ιστορικό ο ίδιος πράγμα που με εντυπωσίασε γιατί το δικό μας δεν ήταν καθόλου μικρό. και σέβεται τις επιλογές του ζευγαριού αφού αναλύσει την άποψη και την προσέγγισή του.

Ο λόγος που εγώ δεν συνεργάστηκα ήταν γιατί ήθελα να φύγω από το Ιασώ και δυστυχώς μόλις είχε "μετακομίσει" εκεί.

Όπως και να έχει όσες γνώμεις και να ακούσεις το σημαντικό είναι να υπάρξει "χημεία" με το γιατρό που θα επιλέξεις. Επίσης μην αγνοήσεις το ένσικτό σου. Όσες φορές το αγνόησα έφαγα τα μούτρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Επειδή έχει τύχει να κάνω ραντεβού με τον γιατρό των κοριτσιών @lactaki & @Tokyo επιβεβαιώνω ότι πρόκειται για έναν ιδιαίτερα ευγενικό, ήρεμο και επεξηγηματικό γιατρό που σέβεται την άποψή σου και δεν σε αντιμετωπίζει πρόχειρα σε καμία περίπτωση. Είναι διαθέσιμος να απαντήσει σε οποιαδήποτε απορία σου ,παίρνει αναλυτικό ιστορικό ο ίδιος πράγμα που με εντυπωσίασε γιατί το δικό μας δεν ήταν καθόλου μικρό. και σέβεται τις επιλογές του ζευγαριού αφού αναλύσει την άποψη και την προσέγγισή του.

Ο λόγος που εγώ δεν συνεργάστηκα ήταν γιατί ήθελα να φύγω από το Ιασώ και δυστυχώς μόλις είχε "μετακομίσει" εκεί.

Όπως και να έχει όσες γνώμεις και να ακούσεις το σημαντικό είναι να υπάρξει "χημεία" με το γιατρό που θα επιλέξεις. Επίσης μην αγνοήσεις το ένσικτό σου. Όσες φορές το αγνόησα έφαγα τα μούτρα μου.

Ακριβώς όπως τα λες... Δεν είχες καλή εμπειρία απ το Ιασώ κ δεν ήθελες να πας? Βασικά δεν έχω άποψη γιατί εμένα με είχε στο μητέρα όπως κ την @Tokyo.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Ακριβώς όπως τα λες... Δεν είχες καλή εμπειρία απ το Ιασώ κ δεν ήθελες να πας? Βασικά δεν έχω άποψη γιατί εμένα με είχε στο μητέρα όπως κ την @Tokyo.. 

Έχω κάνει 4 προσπάθειες στο Ιασώ με δυο διαφορετικούς γιατρούς και ήθελα να φύγω για ψυχολογικούς λόγους. Και γιατί εντάξει παραγνωριστήκαμε με το Ιασώ😁

Και ο ίδιος ήταν η αλήθεια λίγο διστακτικός , δηλαδή κατανόησε την επιφύλαξή μου , πρότεινε να το παλέψει να με αναλάβει στο Μητέρα αλλά επειδή και εγώ τον είδα οτι θα ερχόταν σε δύσκολη θέση το αφήσαμε.

Παρόλα αυτά θα τον είχα επιλέξει αν είχε παραμείνει στο Μητέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Επειδή έχει τύχει να κάνω ραντεβού με τον γιατρό των κοριτσιών @lactaki & @Tokyo επιβεβαιώνω ότι πρόκειται για έναν ιδιαίτερα ευγενικό, ήρεμο και επεξηγηματικό γιατρό που σέβεται την άποψή σου και δεν σε αντιμετωπίζει πρόχειρα σε καμία περίπτωση. Είναι διαθέσιμος να απαντήσει σε οποιαδήποτε απορία σου ,παίρνει αναλυτικό ιστορικό ο ίδιος πράγμα που με εντυπωσίασε γιατί το δικό μας δεν ήταν καθόλου μικρό. και σέβεται τις επιλογές του ζευγαριού αφού αναλύσει την άποψη και την προσέγγισή του.

Ο λόγος που εγώ δεν συνεργάστηκα ήταν γιατί ήθελα να φύγω από το Ιασώ και δυστυχώς μόλις είχε "μετακομίσει" εκεί.

Όπως και να έχει όσες γνώμεις και να ακούσεις το σημαντικό είναι να υπάρξει "χημεία" με το γιατρό που θα επιλέξεις. Επίσης μην αγνοήσεις το ένσικτό σου. Όσες φορές το αγνόησα έφαγα τα μούτρα μου.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για βοήθεια σου και δική σου εμπειρία 🧡! Σωστό είναι αυτό, και θα ακολουθησω σιγουρα ενστικτο  αλλά μια συσταση στην αρχη βοηθαει πολυ, δεν ηξερα τον συγκεκριμενο γιατρο,  ειχα δει 2-3 αλλα πιο γνωστα ονοματα δεν ξερω αν επιτρεπεται να τα αναφερω στο φορουμ. Καλη επιτυχια σου ευχομαι και στις δικες σου προσπαθειες😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Κορίτσια μη νομίζετε έρχονται κι αυτοί σε δύσκολη θέση...και πολλές φορές μπορεί να μην καταλαβαίνουν καν πότε ξεπερνάει κάποιος τα δικά μας όρια! το καλύτερο είναι να φροντίζουμε εμείς οι ίδιες την ψυχική μας υγεία.. μόνο τότε θα μας σεβαστούν! 

Όσο για τις μανάδες μας που λες @Antonia2, η δικιά μου δεν έχει φέρει ποτέ σε δύσκολη θέση τον άντρα μου. Θες επειδή δε μας βλέπει συχνά; Πάντως είναι πολύ προσεκτική.. και σε μένα μια φορά έχει πει για παιδί.. κι αυτό με ωραίο τρόπο και όταν είμασταν μόνες μας... Δε με έχει φέρει ποτέ σε δύσκολη θέση να πρέπει να τη βάλω στη θέση της μπροστά στον άντρα μου.. 

κοιτα έχεις δικιο στο οτι γενικά οι άντρες (και ο αντρας μου και ο αδερφος μου πχ) δεν σκεφτονται τοσο πονηρα όπως εμείς οι γυναικες και δεν το πολυζαλίζουν το θεμα.. αφηνουν και κατι να πεσει κάτω. (ισως αυτο ειναι και πιο φιλοσοφημενο από τη δικη μας αυθορμητη αντιδραση..)

αλλά ρε αγάπη μου δε γίνεται να σου λεει η άλλη "αυτο μας ελειπε, να κανετε παιδι" και να εισαι διπλα της και να μην βγαζεις κιχ... καταλαβαινω το να τον φερει η μανα του σε δυσκολη θεση και να μην ξερει τι να πει, αλλά ουτε μετα της ειπε κάτι. τυπου μην ανακατευεσαι και ξερουμε καλυτερα εμεις τι θελουμε. έτσι η άλλη παιρνει πρωτοβουλια και ανακατευεται σε θεματα που δεν την αφορουν. κάποιος πρεπει να τη φρεναρει..

οσο για τις μαμακες μας, εννοουσα οτι παιρνουν φορα και ανακατευονται γενικοτερα στη ζωη μας. το κανουν και απο νοιαξιμο, οχι απο αδιακρισια.. ωστόσο, σαν resume αυτο που ήθελα να πω ειναι οτι ειναι στη φυση της γυναικας-μανας να ψιλονανακατευεται στη ζωη του ζευγαριου.. (ειτε μανα, ειτε πεθερα... ειτε καλοπροαιρετα, ειτε κακοπροαιρετα και πικροχολα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Heart είπε:

Staraki βοήθειααα!! Ρωτώ εσένα γιατι πήρες κλομιφαινη και ετσι έκανες και το αντράκι σου , αλλά θυμάμαι ότι έχεις σχέση και με τον χώρο της ιατρικής!! Περίμενα περίοδο την Κυριακή , και την Δευτέρα ( 2η μέρα κύκλου) θα πήγαινα γιατρό για υπέρηχο και αγωγή κλομιφαινη... Πήγα τώρα τουαλέτα και είδα καφε ( μάλλον από μπάνια κτλ , χάλασε ο κύκλος) ....Την Δευτέρα θα είμαι 5η μέρα ή 6 η μέρα τον έχασα τον κύκλο; Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα; Υγ. Το ιατρείο ανοίγει Δευτέρα από διακοπές ..., Δεν έχω πολυκυστικες....αυτά!!!

Την επόμενη Δευτέρα έχεις ραντεβού? Τώρα ποια μέρα του κύκλου είσαι? Λες να είναι σύλληψη? 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Heart είπε:

Staraki βοήθειααα!! Ρωτώ εσένα γιατι πήρες κλομιφαινη και ετσι έκανες και το αντράκι σου , αλλά θυμάμαι ότι έχεις σχέση και με τον χώρο της ιατρικής!! Περίμενα περίοδο την Κυριακή , και την Δευτέρα ( 2η μέρα κύκλου) θα πήγαινα γιατρό για υπέρηχο και αγωγή κλομιφαινη... Πήγα τώρα τουαλέτα και είδα καφε ( μάλλον από μπάνια κτλ , χάλασε ο κύκλος) ....Την Δευτέρα θα είμαι 5η μέρα ή 6 η μέρα τον έχασα τον κύκλο; Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα; Υγ. Το ιατρείο ανοίγει Δευτέρα από διακοπές ..., Δεν έχω πολυκυστικες....αυτά!!!

Εγω είχα πάρει κλομιφαινη την 6η μέρα. Είναι ανάλογα το τι θα δει στον υπέρηχο κ δοσολογία κ πόσες μέρες κ από ποια μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Πραγματικα αυτο σκεφτομαι! Οσο σκεφτομαι οτι παλια αγχωνομουνα μην μεινω εγκυος χωρις καν να υπολογισω πχ οτι ειμαι σε ασχετες μερες οχ στην 25 η μερα του κυκλου! κριμα το αγχος!

Καλά αυτό δεν το συζητάω.. Εγώ έπαιρνα αντισυλληπτικα και πάλι δεν είχα εντελώς ελεύθερες επαφές γιατί φοβόμουν το 1% 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η iriana είπε:

Καλά εμένα είχε πεταχτεί σε άσχετη συζήτηση που είχα με τον άντρα μου και μου λέει με υφος "αφήστε τα αυτά και κάντε κανένα παιδί! Όλοι έκαναν κι εσείς κάθεστε!!" Και της λέω κι εγώ άμα θες παιδί πάρε τον άντρα σου και κάνε! Αι σιχτιρ! Όσο τους αφήνεις χώρο, σε πατάνε!

Όχι αγάπη μου συγνώμη αλλά δεν ξέρεις να απαντάς.... Η σωστή απάντηση σε αυτή την περίπτωση ειναι: θέλεις να το κάνουμε εδώ μπροστά σου ή να πάμε μέσα;;... Εμ τι νομίζεις τυχαία τον παντρευτηκα εγώ. ενώ έχασε τη μάνα του;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Έχω υπό... αλλά αλήθεια δεν το έχω ξανακούσει για αυτόν τον λόγο να μην σου επιτρέπει ο γιατρός, ξέρω κ κοπέλα με υπέρ που έκαναν σπερματέγχηση αλλά λόγω θεμάτων του άντρα της..... μόνο φυσικά σε πολύ σοβαρές περιπτώσεις που γίνεται θεραπεία με ραδιενεργό ιώδιο.  Είσαι σε αυτή την κατηγορία?

Μήπως να το ξανασυζητούσες με τον γιατρό?

Όχι, μόνο χάπι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ @lactaki @Tokyo  είστε καταπληκτικές🧡🧡 Αλήθεια! ☺️

Κι εγώ στον συνιστώ. Δεν είχα πάει για εξωσωματική, αλλά κ σε αυτό είναι πολύ καλός όπως λένε τα κορίτσια. Είναι πολύ επεξηγηματικός, λέει επιστημονικά την άποψή του αλλά στο τέλος σε ρωτάει εσύ τι θες.

Κ στον τοκετό ήταν πολύ καλός, πολύ χαρούμενος λες κ ήμασταν σε γιορτή. Αγαπάει αυτό που κάνει κ βασικό, σέβεται τη γυναίκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Έχω κάνει 4 προσπάθειες στο Ιασώ με δυο διαφορετικούς γιατρούς και ήθελα να φύγω για ψυχολογικούς λόγους. Και γιατί εντάξει παραγνωριστήκαμε με το Ιασώ😁

Και ο ίδιος ήταν η αλήθεια λίγο διστακτικός , δηλαδή κατανόησε την επιφύλαξή μου , πρότεινε να το παλέψει να με αναλάβει στο Μητέρα αλλά επειδή και εγώ τον είδα οτι θα ερχόταν σε δύσκολη θέση το αφήσαμε.

Παρόλα αυτά θα τον είχα επιλέξει αν είχε παραμείνει στο 

Έφυγε κ από το Λητώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eiffel είπε:

Κι εγώ στον συνιστώ. Δεν είχα πάει για εξωσωματική, αλλά κ σε αυτό είναι πολύ καλός όπως λένε τα κορίτσια. Είναι πολύ επεξηγηματικός, λέει επιστημονικά την άποψή του αλλά στο τέλος σε ρωτάει εσύ τι θες.

Κ στον τοκετό ήταν πολύ καλός, πολύ χαρούμενος λες κ ήμασταν σε γιορτή. Αγαπάει αυτό που κάνει κ βασικό, σέβεται τη γυναίκα.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Σίγουρα θα πάω σε αυτόν πήρα ήδη τηλέφωνο και ίσως και σε άλλον έναν για μια δεύτερη αρχική εκτίμηση. Δεν ξέρω αν είσαι σε φάση προσπάθειας για παιδάκι αλλά σου εύχομαι τα καλύτερα όπως και να έχει!☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Σίγουρα θα πάω σε αυτόν πήρα ήδη τηλέφωνο και ίσως και σε άλλον έναν για μια δεύτερη αρχική εκτίμηση. Δεν ξέρω αν είσαι σε φάση προσπάθειας για παιδάκι αλλά σου εύχομαι τα καλύτερα όπως και να έχει!☺️

Όχι αυτή τη στιγμή, γέννησα πρόσφατα.

Κι εσύ ό, τι καλύτερο!!! Θετική σκέψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Όχι, μόνο χάπι.

Προτείνω να το ξαναδείς κ να το ψάξεις  περισσότερο αφού το θες κορίτσι μου γιατί νομίζω πως δεν ισχύει στο 100% γι'αυτό μπαίνεις σε φαρμακευτική αγωγή για να το ρυθμίσεις κ να λειτουργεί σωστά ο οργανισμός.... εύχομαι να βγάλεις άκρη κ να έχεις ακόμα ένα αγγελούδι αφού το θες 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Προτείνω να το ξαναδείς κ να το ψάξεις  περισσότερο αφού το θες κορίτσι μου γιατί νομίζω πως δεν ισχύει στο 100% γι'αυτό μπαίνεις σε φαρμακευτική αγωγή για να το ρυθμίσεις κ να λειτουργεί σωστά ο οργανισμός.... εύχομαι να βγάλεις άκρη κ να έχεις ακόμα ένα αγγελούδι αφού το θες 😊😊😊

Σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/8/2021 at 11:11 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια τελικά σήμερα είχα θετικό ωορρηξίας αλλά επαφή δεν πετύχαμε.... Ήρθε ο γαμπρός μου και μας έκανε αρμένικη βίζιτα.... 

@Lacostaki καλημέρα!!! συγγνωμη για το θαρρος αλλά επειδη το συζητούσαμε προχθες περι θετικου τεστ ωορρηξιας και επαφης.... τελικα χθες εγινεεε;;;;; 😉👩‍❤️‍👨🎆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Έφυγε κ από το Λητώ;

Δεν το ξέρω αυτό @Eiffel μου επειδή εγώ πήγαινα για εξωσωματική εξ αρχής, δεν αναφέρθηκε το Λητώ σαν επιλογή. Νομίζω δεν έχει τμήμα εξωσωματικής το Λητώ.

Για γέννα ίσως και να συνεργάζεται.

Υποθέτω η @Tokyo και το @lactakiθα ξέρουν καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Δεν το ξέρω αυτό @Eiffel μου επειδή εγώ πήγαινα για εξωσωματική εξ αρχής, δεν αναφέρθηκε το Λητώ σαν επιλογή. Νομίζω δεν έχει τμήμα εξωσωματικής το Λητώ.

Για γέννα ίσως και να συνεργάζεται.

Υποθέτω η @Tokyo και το @lactakiθα ξέρουν καλύτερα.

@Eiffel δεν είχα ακουσει ποτε για Λητώ δε ξερω κιόλας. Εγώ στο Μητερα τον γνώρισα εκεί είχαμε όλη τη συνεργασία. Βέβαια μπορεί να συνεργαζεται κ με αλλά όπως λες... Ίσως να ξέρει κάτι παραπανω η @Tokyo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Σίγουρα θα πάω σε αυτόν πήρα ήδη τηλέφωνο και ίσως και σε άλλον έναν για μια δεύτερη αρχική εκτίμηση. Δεν ξέρω αν είσαι σε φάση προσπάθειας για παιδάκι αλλά σου εύχομαι τα καλύτερα όπως και να έχει!☺️

Σου έκλεισε ραντεβού άμεσα? Ναι να παρεις κ 2η άποψη να έχεις να, συγκρίνεις κ να καταλήξεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Σου έκλεισε ραντεβού άμεσα? Ναι να παρεις κ 2η άποψη να έχεις να, συγκρίνεις κ να καταλήξεις. 

πήρα τις ώρες ιατρειου και θα καλέσω για να κλείσω ανάλογα και με το ποτε θα εχω περιοδο κλπ!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Heart είπε:

Staraki βοήθειααα!! Ρωτώ εσένα γιατι πήρες κλομιφαινη και ετσι έκανες και το αντράκι σου , αλλά θυμάμαι ότι έχεις σχέση και με τον χώρο της ιατρικής!! Περίμενα περίοδο την Κυριακή , και την Δευτέρα ( 2η μέρα κύκλου) θα πήγαινα γιατρό για υπέρηχο και αγωγή κλομιφαινη... Πήγα τώρα τουαλέτα και είδα καφε ( μάλλον από μπάνια κτλ , χάλασε ο κύκλος) ....Την Δευτέρα θα είμαι 5η μέρα ή 6 η μέρα τον έχασα τον κύκλο; Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα; Υγ. Το ιατρείο ανοίγει Δευτέρα από διακοπές ..., Δεν έχω πολυκυστικες....αυτά!!!

@Starrrτη κάνω ταγκ για να το δει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...