Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Αυγούστου το μελτεμι θα μας πάρει απ το χέρι το φεγγάρι θα γεμίσει η κοιλίτσα θα ανθίσει


Lacostaki

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια τελικά σήμερα είχα θετικό ωορρηξίας αλλά επαφή δεν πετύχαμε.... Ήρθε ο γαμπρός μου και μας έκανε αρμένικη βίζιτα.... 

Δε πειράζει... Δεν τελείωσε η μέρα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μπα τώρα έχει πέσει για υπνο

Βάλε τα δυνατά σου αύριο κορίτσι μου!!!! Ξελόγιασε τον! Πάμε δυναμικά!!!!🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Πωπωωωω θα ήμουν μέσα στα νεύρα!! Μπορείς να του κάνεις επίθεση στον ύπνο βέβαια!!! 

Τα νεύρα μου κρόσσια.... Μπα το ξέρω το έργο θα το ξεκινήσουμε θα αγχωθεί με την ώρα γιατί δουλεύω και υπερωρίες και θα σκέφτεται ότι θα κοιμηθώ αργά και δεν θα ξεκουραστώ και απλά δεν θα το ολοκληρώσουμε... Εκεί να δεις μετά νεύρα.... Ελπίζω να βοηθήσει η επαφή της Κυριακής και η αυριανή γιατί αύριο δεν θα μου τη γλιτωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Τα νεύρα μου κρόσσια.... Μπα το ξέρω το έργο θα το ξεκινήσουμε θα αγχωθεί με την ώρα γιατί δουλεύω και υπερωρίες και θα σκέφτεται ότι θα κοιμηθώ αργά και δεν θα ξεκουραστώ και απλά δεν θα το ολοκληρώσουμε... Εκεί να δεις μετά νεύρα.... Ελπίζω να βοηθήσει η επαφή της Κυριακής και η αυριανή γιατί αύριο δεν θα μου τη γλιτωσει

Αφού είχες θετικό σήμερα lacostaki μου αύριο θεωρώ ότι είναι η καλύτερη ημέρα για επαφή! Άρα σίγουρα θα έχεις πιθανότητες!😘

Μα κι αυτός ο γαμπρός σου σήμερα βρήκε;😤 Καλού κακού πάντως εσύ αύριο μην ανοίγεις και πολύ την πόρτα! Έχουμε και δουλειές!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια, εγώ λόγω των χαπιών που παίρνω λόγω του θυρεοειδούς, μου έχει απαγορεύσει ο ενδοκρινολόγος εγκυμοσύνη. Θα ήθελα κ εγώ να προσπαθήσω για παιδί, δεν θέλω να μείνει το παιδάκι μου χωρίς αδελφάκι. Έχουμε επαφές αλλά με προφυλάξεις, χαμένες ευκαιρίες. 😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Αχ κορίτσια, εγώ λόγω των χαπιών που παίρνω λόγω του θυρεοειδούς, μου έχει απαγορεύσει ο ενδοκρινολόγος εγκυμοσύνη. Θα ήθελα κ εγώ να προσπαθήσω για παιδί, δεν θέλω να μείνει το παιδάκι μου χωρίς αδελφάκι. Έχουμε επαφές αλλά με προφυλάξεις, χαμένες ευκαιρίες. 😐

Γιατί κορίτσι μου σου έχει απαγορεύσει...? Κ εγώ έχω θυρεοειδή κ παίρνω χάπια, κ είμαι σίγουρη πως δεν είμαι η μόνη φυσικά.... Τώρα προέκυψε το θέμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

ναι ισχύει είμαστε πολλές!!  Έκανα νέα εμβρυομεταφορα και πέτυχε πάλι ευτυχώς, έχω μια θετική χοριακη.. Τώρα θα κάνω και άλλη να δούμε ότι εξελίσσεται σωστά και προχωράμε βήμα βήμα..

Αχ τι καλαααα!!! Αχ πόσο χαίρομαι!! Όλα καλά θα πάνε!!! Τι ωραία!! Μπράβο σου κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Αχ τι καλαααα!!! Αχ πόσο χαίρομαι!! Όλα καλά θα πάνε!!! Τι ωραία!! Μπράβο σου κορίτσι μου!!

Ευχαριστώ!!! Είμαι σίγουρη ότι θα ακολουθήσεις σύντομα.. σε θυμαμαι αποφασισμένη να προχωρήσεις.. θα περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Τα νεύρα μου κρόσσια.... Μπα το ξέρω το έργο θα το ξεκινήσουμε θα αγχωθεί με την ώρα γιατί δουλεύω και υπερωρίες και θα σκέφτεται ότι θα κοιμηθώ αργά και δεν θα ξεκουραστώ και απλά δεν θα το ολοκληρώσουμε... Εκεί να δεις μετά νεύρα.... Ελπίζω να βοηθήσει η επαφή της Κυριακής και η αυριανή γιατί αύριο δεν θα μου τη γλιτωσει

Κοριτσι κι εγω το ιδιο με την @Ευάγγελοςτ νομιζω!! Διαβασα οτι αν 1 απο τις 3 μερες δεν πρεπει με τιποτα να χαθει (πρωτη ημερα ειναι η μερα του θετικου τεστ ωορρηξιας) ειναι η επομενη του θετικου τεστ!!! Οποτε αυριο να τον μαρκαρεις στενα κ μην αφησεις περιθωρια!!

Βαλε τα προστυχα τα μαυρα τα εσωρουχα σου και ετοιμασου για μια βραδια κολαση 😉🔥🍾🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Αχ κορίτσια, εγώ λόγω των χαπιών που παίρνω λόγω του θυρεοειδούς, μου έχει απαγορεύσει ο ενδοκρινολόγος εγκυμοσύνη. Θα ήθελα κ εγώ να προσπαθήσω για παιδί, δεν θέλω να μείνει το παιδάκι μου χωρίς αδελφάκι. Έχουμε επαφές αλλά με προφυλάξεις, χαμένες ευκαιρίες. 😐

κι εγω παιρνω χαπι Τ4 για θυροειδη και μαλιστα μου εχει αυξησει και τη δοση για να ειναι πιο χαμηλα για πιθανη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Τα νεύρα μου κρόσσια.... Μπα το ξέρω το έργο θα το ξεκινήσουμε θα αγχωθεί με την ώρα γιατί δουλεύω και υπερωρίες και θα σκέφτεται ότι θα κοιμηθώ αργά και δεν θα ξεκουραστώ και απλά δεν θα το ολοκληρώσουμε... Εκεί να δεις μετά νεύρα.... Ελπίζω να βοηθήσει η επαφή της Κυριακής και η αυριανή γιατί αύριο δεν θα μου τη γλιτωσει

Αν βγήκε χτες πρώτη μέρα θετικό το τεστ ωορρηξίας, σημαίνει πως σήμερα το ωάριο ελευθερώνεται! Σήμερα είναι η καλύτερη μέρα! Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Αχ κορίτσια, εγώ λόγω των χαπιών που παίρνω λόγω του θυρεοειδούς, μου έχει απαγορεύσει ο ενδοκρινολόγος εγκυμοσύνη. Θα ήθελα κ εγώ να προσπαθήσω για παιδί, δεν θέλω να μείνει το παιδάκι μου χωρίς αδελφάκι. Έχουμε επαφές αλλά με προφυλάξεις, χαμένες ευκαιρίες. 😐

Πρώτη φορά το ακούω πάντως και εγώ αυτό. Και εγώ πήρα Τ4 λίγο πριν μείνω έγκυος για να βοηθήσει περισσότερο τη σύλληψη, και τώρα που είμαι έγκυος μου αύξησε και λιγάκι την δόση. Εσένα γιατί σου απαγόρευσε να μείνεις έγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου Καλημέρα.. έχω καιρό να γράψω αλλά σας διαβάζω καθημερινά.. Εγώ αδιαθετησα σήμερα πρωί πρωί...ήρθε ακριβώς στην ώρα της για ακόμη μια φορά.. Εμείς αν θυμάστε αποφασίσαμε μετά από αυτήν την περίοδο να κάνουμε την πρώτη μας σπερματεγχυση λόγω θέματος στο σπέρμα.. Και ευχόμαστε να έχουμε θετικά αποτέλεσμα.. την άλλη εβδομάδα θα ανεβούμε Αθήνα να με παρακολουθήσει ο γιατρός μου και όταν είμαι έτοιμη με ωορρηξία θα προσπαθήσουμε.. 

Θέλω πολύ να περάσουν οι μέρες και να προσπαθήσουμε...μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας κορίτσια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα.. έχω καιρό να γράψω αλλά σας διαβάζω καθημερινά.. Εγώ αδιαθετησα σήμερα πρωί πρωί...ήρθε ακριβώς στην ώρα της για ακόμη μια φορά.. Εμείς αν θυμάστε αποφασίσαμε μετά από αυτήν την περίοδο να κάνουμε την πρώτη μας σπερματεγχυση λόγω θέματος στο σπέρμα.. Και ευχόμαστε να έχουμε θετικά αποτέλεσμα.. την άλλη εβδομάδα θα ανεβούμε Αθήνα να με παρακολουθήσει ο γιατρός μου και όταν είμαι έτοιμη με ωορρηξία θα προσπαθήσουμε.. 

Θέλω πολύ να περάσουν οι μέρες και να προσπαθήσουμε...μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας κορίτσια.. 

Κορίτσι μου καλημέρα!!!

Να πας δυναμικά και με οσο καλύτερη ψυχολογία γινεται!! και όλα θα πανε καλά!!

Κάνω μια προσευχή για εσένα κι ας μη σε ξέρω. 🙏😘

Αχ ρε κορίτσια πως αλλάζουν τα πράγματα;; κάποτε τρέμαμε στην ιδέα να έχουμε καθυστέρηση (μη γίνει καμια στραβή και μείνουμε έγκυες) και τώρα παρακαλάμε να μην μας κατέβει..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα!!!

Να πας δυναμικά και με οσο καλύτερη ψυχολογία γινεται!! και όλα θα πανε καλά!!

Κάνω μια προσευχή για εσένα κι ας μη σε ξέρω. 🙏😘

Αχ ρε κορίτσια πως αλλάζουν τα πράγματα;; κάποτε τρέμαμε στην ιδέα να έχουμε καθυστέρηση (μη γίνει καμια στραβή και μείνουμε έγκυες) και τώρα παρακαλάμε να μην μας κατέβει..

 

Αυτό ξαναπες το...έτσι τρέμαμε κι εμείς...και τώρα η μια στεναχώρια μετά την άλλη...παω με πολύ καλή ψυχολογία και με πολλές προσευχές...εύχομαι να είναι η τυχερή μας γιατί οικονομικα για να καταλάβεις μέχρι και αυτό για εμας είναι πολύ δύσκολο...φαντάσου να μην πετύχουμε Πότε έτσι και να χρειαστεί εξωσωματική...δεν μπορώ ούτε να το σκεφτώ...

Σ ευχαριστώ για τις προσευχές σου...εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Γιατί κορίτσι μου σου έχει απαγορεύσει...? Κ εγώ έχω θυρεοειδή κ παίρνω χάπια, κ είμαι σίγουρη πως δεν είμαι η μόνη φυσικά.... Τώρα προέκυψε το θέμα? 

Ναι στην εγκυμοσύνη. Υπό ή υπέρ έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

κι εγω παιρνω χαπι Τ4 για θυροειδη και μαλιστα μου εχει αυξησει και τη δοση για να ειναι πιο χαμηλα για πιθανη εγκυμοσυνη!

@Riaa κορίτσια εμένα μου έχει βρει υπέρ παίρνω άλλο χάπι. 😐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Ναι στην εγκυμοσύνη. Υπό ή υπέρ έχεις;

Έχω υπό... αλλά αλήθεια δεν το έχω ξανακούσει για αυτόν τον λόγο να μην σου επιτρέπει ο γιατρός, ξέρω κ κοπέλα με υπέρ που έκαναν σπερματέγχηση αλλά λόγω θεμάτων του άντρα της..... μόνο φυσικά σε πολύ σοβαρές περιπτώσεις που γίνεται θεραπεία με ραδιενεργό ιώδιο.  Είσαι σε αυτή την κατηγορία?

Μήπως να το ξανασυζητούσες με τον γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα.. έχω καιρό να γράψω αλλά σας διαβάζω καθημερινά.. Εγώ αδιαθετησα σήμερα πρωί πρωί...ήρθε ακριβώς στην ώρα της για ακόμη μια φορά.. Εμείς αν θυμάστε αποφασίσαμε μετά από αυτήν την περίοδο να κάνουμε την πρώτη μας σπερματεγχυση λόγω θέματος στο σπέρμα.. Και ευχόμαστε να έχουμε θετικά αποτέλεσμα.. την άλλη εβδομάδα θα ανεβούμε Αθήνα να με παρακολουθήσει ο γιατρός μου και όταν είμαι έτοιμη με ωορρηξία θα προσπαθήσουμε.. 

Θέλω πολύ να περάσουν οι μέρες και να προσπαθήσουμε...μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας κορίτσια.. 

Καλή σας επιτυχία!! Εύχομαι να πετύχει η σπερματεγχυση και σε ένα μήνα να έχεις μια ωραιότατη καθυστερήση!🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Αυτό ξαναπες το...έτσι τρέμαμε κι εμείς...και τώρα η μια στεναχώρια μετά την άλλη...παω με πολύ καλή ψυχολογία και με πολλές προσευχές...εύχομαι να είναι η τυχερή μας γιατί οικονομικα για να καταλάβεις μέχρι και αυτό για εμας είναι πολύ δύσκολο...φαντάσου να μην πετύχουμε Πότε έτσι και να χρειαστεί εξωσωματική...δεν μπορώ ούτε να το σκεφτώ...

Σ ευχαριστώ για τις προσευχές σου...εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Εύχομαι να γίνει σύντομα πραγματικότητα αυτό που ο ονειρεύεστε!! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Καλή σας επιτυχία!! Εύχομαι να πετύχει η σπερματεγχυση και σε ένα μήνα να έχεις μια ωραιότατη καθυστερήση!🍀

Μακάρι...σ ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Τα νεύρα μου κρόσσια.... Μπα το ξέρω το έργο θα το ξεκινήσουμε θα αγχωθεί με την ώρα γιατί δουλεύω και υπερωρίες και θα σκέφτεται ότι θα κοιμηθώ αργά και δεν θα ξεκουραστώ και απλά δεν θα το ολοκληρώσουμε... Εκεί να δεις μετά νεύρα.... Ελπίζω να βοηθήσει η επαφή της Κυριακής και η αυριανή γιατί αύριο δεν θα μου τη γλιτωσει

 

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα!!!

Να πας δυναμικά και με οσο καλύτερη ψυχολογία γινεται!! και όλα θα πανε καλά!!

Κάνω μια προσευχή για εσένα κι ας μη σε ξέρω. 🙏😘

Αχ ρε κορίτσια πως αλλάζουν τα πράγματα;; κάποτε τρέμαμε στην ιδέα να έχουμε καθυστέρηση (μη γίνει καμια στραβή και μείνουμε έγκυες) και τώρα παρακαλάμε να μην μας κατέβει..

 

Πραγματικα αυτο σκεφτομαι! Οσο σκεφτομαι οτι παλια αγχωνομουνα μην μεινω εγκυος χωρις καν να υπολογισω πχ οτι ειμαι σε ασχετες μερες οχ στην 25 η μερα του κυκλου! κριμα το αγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...