Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Κοριτσια εσείς δουλεύεται;;;εχει βγει κάποια μς αναρρωτική;;;;

Εγώ είμαι με αναρρωτική. Μεγάλο παιδεμα με τα λεφτά του ΙΚΑ. Κάναμε την αίτηση μόλις χθές. Και τώρα περιμένουμε να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hailey είπε:

Καλησπερα κ απο μενα. Εχω καιρο να σας γραψω αν και σας παρακολουθω και χαιρομαι που ολες ειστε καλα. Την Πεμπτη εχω την αυχενικη κ ανυπομονω! Συνεχιζω κανονικα τη δουλεια κ ενω τις πρωτες βδομαδες ημουν χαλια κ πολυ εξαντλημενη, τωρα ειμαι πολυ καλυτερα. Ειδικα απο όταν ξεκινησα τις pregnancare max ειδα τεραστια διαφορα. Τωρα είμαι στην 12η βδομαδα, ειμαι πολυ καλα απο συμπτωματα δοξα τω Θεω κ απλα περιμενω να δω το μπεμπακι μου την Πέμπτη. Ελπιζω ολα να ειναι καλα!

Με το καλό κορίτσι μου να έχεις τέλεια αποτελέσματα και να δεις το μικρούλι σου...μόλις περνάει το πρώτο τρίμηνο συνήθως υποχωρούν και τα πολλά συμπτώματα...εγώ επειδή είναι η δεύτερη εγκυμοσυνη δουλεύω σε σουπερ μαρκετ και παράλληλα κανω και κάποια ραντεβού γτ είμαι κομμώτρια και με να παιδι ήταν πολύ δύσκολο έχω μια εβδομάδα που σταμάτησα... ξέρετε τι γίνεται με τα χαρτια;;;μου είπαν πλέον δεν πας στο ικα τα καταθέτεις μόνη σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hailey είπε:

Καλησπερα κ απο μενα. Εχω καιρο να σας γραψω αν και σας παρακολουθω και χαιρομαι που ολες ειστε καλα. Την Πεμπτη εχω την αυχενικη κ ανυπομονω! Συνεχιζω κανονικα τη δουλεια κ ενω τις πρωτες βδομαδες ημουν χαλια κ πολυ εξαντλημενη, τωρα ειμαι πολυ καλυτερα. Ειδικα απο όταν ξεκινησα τις pregnancare max ειδα τεραστια διαφορα. Τωρα είμαι στην 12η βδομαδα, ειμαι πολυ καλα απο συμπτωματα δοξα τω Θεω κ απλα περιμενω να δω το μπεμπακι μου την Πέμπτη. Ελπιζω ολα να ειναι καλα!

Με το καλό να δεις το μωράκι σου να είναι υγιέστατο κ να απολαύσεις την εμπειρία ❤️❤️❤️❤️❤️ Να μας γράψεις τ νέα σου μόλις βρει χρόνο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hailey είπε:

Καλησπερα κ απο μενα. Εχω καιρο να σας γραψω αν και σας παρακολουθω και χαιρομαι που ολες ειστε καλα. Την Πεμπτη εχω την αυχενικη κ ανυπομονω! Συνεχιζω κανονικα τη δουλεια κ ενω τις πρωτες βδομαδες ημουν χαλια κ πολυ εξαντλημενη, τωρα ειμαι πολυ καλυτερα. Ειδικα απο όταν ξεκινησα τις pregnancare max ειδα τεραστια διαφορα. Τωρα είμαι στην 12η βδομαδα, ειμαι πολυ καλα απο συμπτωματα δοξα τω Θεω κ απλα περιμενω να δω το μπεμπακι μου την Πέμπτη. Ελπιζω ολα να ειναι καλα! 

Με το καλό να δεις το μωράκι σου και όλα πάνε υπέροχα με την αυχενική σου!😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Με το καλό κορίτσι μου να έχεις τέλεια αποτελέσματα και να δεις το μικρούλι σου...μόλις περνάει το πρώτο τρίμηνο συνήθως υποχωρούν και τα πολλά συμπτώματα...εγώ επειδή είναι η δεύτερη εγκυμοσυνη δουλεύω σε σουπερ μαρκετ και παράλληλα κανω και κάποια ραντεβού γτ είμαι κομμώτρια και με να παιδι ήταν πολύ δύσκολο έχω μια εβδομάδα που σταμάτησα... ξέρετε τι γίνεται με τα χαρτια;;;μου είπαν πλέον δεν πας στο ικα τα καταθέτεις μόνη σου...

Εμείς είχαμε το εξιτήριο από το νοσοκομείο που έκανα την περίδεση. Μου το σφράγισε ελεγκτής ιατρός και μετά τα καταθέσαμε μόνοι μας. Θα πρέπει σίγουρα να δεις ελεγκτή ιατρό για να σου σφραγίσει την αναρρωτική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Monica 92 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω από κλωτσιές πώς πάτε; Έχετε φάει τις πρώτες σας;;;;;;

Καλησπερα 🥰 Ειμαι στη 18 βδομαδα στο πρωτο μας μωράκι🌺 Απο τη 16 βδομαδα αρχισα να αισθάνομαι τις απογευματινές ωρες της ημέρας, σαν… πως να το πω… να εχεις βαλει νερο να βράσει και να σκαει μια φούσκα 😂🤷‍♀️🤪 και μια μικρη σαν πιεση.. Αυτο αισθάνομαι.. κλωτσιά κλωτσιά οχι ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Καλησπερα 🥰 Ειμαι στη 18 βδομαδα στο πρωτο μας μωράκι🌺 Απο τη 16 βδομαδα αρχισα να αισθάνομαι τις απογευματινές ωρες της ημέρας, σαν… πως να το πω… να εχεις βαλει νερο να βράσει και να σκαει μια φούσκα 😂🤷‍♀️🤪 και μια μικρη σαν πιεση.. Αυτο αισθάνομαι.. κλωτσιά κλωτσιά οχι ακομα

Σαν ποπ Κοέν😅😅 αυτή είναι η μορφή της κλωτσιας που θα τρώμε βρε μέχρι να αφρατεψουν και να πάρουν κάνα γραμμάριο.. συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!! Και εγώ ένιωσα την προηγούμενη εβδομάδα τα πρώτα φτερουγίσματα. Και χθές και σήμερα λίγο πιο έντονα. Τη μια την κατάλαβε και ο άντρας μου, που καραδοκεί μην χάσει την πρώτη γερή 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Monica 92 είπε:

Σαν ποπ Κοέν😅😅 αυτή είναι η μορφή της κλωτσιας που θα τρώμε βρε μέχρι να αφρατεψουν και να πάρουν κάνα γραμμάριο.. συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!! Και εγώ ένιωσα την προηγούμενη εβδομάδα τα πρώτα φτερουγίσματα. Και χθές και σήμερα λίγο πιο έντονα. Τη μια την κατάλαβε και ο άντρας μου, που καραδοκεί μην χάσει την πρώτη γερή 😂😂

Συγνώμη ποπ κορν ήθελα να γράψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Monica 92 είπε:

Συγνώμη ποπ κορν ήθελα να γράψω

🤣🤣🤣 λεω και γω τι ειναι αυτο; Κανενα χορευτικό; Κινηση μπαλέτου;🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Monica 92 είπε:

Εμείς είχαμε το εξιτήριο από το νοσοκομείο που έκανα την περίδεση. Μου το σφράγισε ελεγκτής ιατρός και μετά τα καταθέσαμε μόνοι μας. Θα πρέπει σίγουρα να δεις ελεγκτή ιατρό για να σου σφραγίσει την αναρρωτική.

Έχω πάρει τη αναρρωτικη έχω δώσει το χαρτί στη δουλειά και περιμένω να μου στείλουν καποιο χαρτί για να τα καταθέσω...άργησες να πληρώσεις;;;μια κοπέλα μ είπε ότι δεν έχει και πολύ μεγάλη διαφορά στο μισθό της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Έχω πάρει τη αναρρωτικη έχω δώσει το χαρτί στη δουλειά και περιμένω να μου στείλουν καποιο χαρτί για να τα καταθέσω...άργησες να πληρώσεις;;;μια κοπέλα μ είπε ότι δεν έχει και πολύ μεγάλη διαφορά στο μισθό της...

Δεν έχω πάρει τίποτα ακόμη.. τη Δευτέρα τα κατέθεσε ο άντρας μου. Δεν ξέρω πότε και τί ακριβώς θα πάρουμε. Το θέμα είναι ότι εμένα θα μου γράφει αναρρωτικες μέχρι το τέλος. Δε θα ξαναγυρίσω. Και δε ξέρω θα με πληρώνουν αυτοί μέχρι το τέλος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια είχαμε το καθιερωμένο ραντεβού στον γυναικολόγο σήμερα είδαμε το μωράκι όλα καλά!!! 
μας είπε κ ο γυναικολόγος (όπως κ η εμβρυολογος)  ότι είναι αγόρι είδαμε κ τ προσόντα πάλι ποια είμαι εγώ για να τ αμφισβητήσω χαχαχα😂 

 

εχετε άλλα κορίτσια ραντεβού με γιατρό αυτές τις μέρες ; 👶🎉

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα κορίτσια είχαμε το καθιερωμένο ραντεβού στον γυναικολόγο σήμερα είδαμε το μωράκι όλα καλά!!! 
μας είπε κ ο γυναικολόγος (όπως κ η εμβρυολογος)  ότι είναι αγόρι είδαμε κ τ προσόντα πάλι ποια είμαι εγώ για να τ αμφισβητήσω χαχαχα😂 

 

εχετε άλλα κορίτσια ραντεβού με γιατρό αυτές τις μέρες ; 👶🎉

 

Εμείς έχουμε την Δευτέρα ραντεβού. Έχω μεγάλη απορία να δω τι γίνεται με τον τράχηλο.. κόλλησε και η μικρή μια ίωση από το σχολείο και με έπιασε και μένα βήχας και τώρα τρέμω για την περίδεση. Βήμα βήμα και μακάρι να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να σας βοηθήσω με το θέμα της αναρρωτικης άδειας. Λοιπόν είμαι και γω σε αναρρωτική καθώς δουλεύω με παιδιά και φοβάμαι λόγο covid και ιώσεων που είναι σε έξαρση. Δουλεύω σε ιδιώτη οπότε είμαι στο ΙΚΑ. Λοιπόν την πρώτη αναρρωτική την καταθέτεις ηλεκτρονικά, καταθέτεις το χαρτί του γιατρού και έχει μια διαδικασία που είναι εύκολη( αν πατήσετε στο Google κατάθεση αναρρωτικης θα σας το βγάλει κατευθείαν όλη την διαδικασία βήμα βήμα) όμως αρκετά ΙΚΑ είναι πίσω τεχνολογικά και δεν το δέχονται με αυτόν τον τρόπο. Εγώ είμαι επαρχία και τους πήρα τηλ και μου είπαν να πάω από εκεί να τα ξανακαταθεσω!!! Οπότε εγω θα σας έλεγα να κάνετε ένα τηλέφωνο στο ΙΚΑ της περιοχής σας. Ο μισθός του πρώτου μήνα πληρώνεται μισά απ' την δουλειά μισά απ' το ΙΚΑ. Απ' τον επόμενο μήνα πρέπει να πας τα χαρτιά σου στο ΙΚΑ που θα περιλαμβάνουν το χαρτί του γιατρού και ένα χαρτί υπογεγραμμένη απ' τον εργοδότη ότι γνωρίζει ότι είσαι σε αναρρωτική και ότι δεν σε πληρώνει και ο ίδιος. ( Το χαρτί το παίρνεις απ' το ΙΚΑ αν δεν έχει ιδέα ο εργοδότης και του το δίνεις να το συμπληρώσει. Υπολογίστε ότι αφού πάτε τα χαρτιά σας θα πρέπει μετά τον πρώτο μήνα να περνάτε επιτροπή άρα αργεί η πληρωμή περίπου 1 μήνα αφού καταθέσετε. Εμένα η διαφορά είναι 25% μείον από αυτό που πληρωνομουν απ' τον εργοδότη μου.

Ελπιζω να βοήθησα, ότι θέλετε ρωτήστε και μακάρι να μπορέσω να απαντήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα κορίτσια είχαμε το καθιερωμένο ραντεβού στον γυναικολόγο σήμερα είδαμε το μωράκι όλα καλά!!! 
μας είπε κ ο γυναικολόγος (όπως κ η εμβρυολογος)  ότι είναι αγόρι είδαμε κ τ προσόντα πάλι ποια είμαι εγώ για να τ αμφισβητήσω χαχαχα😂 

 

εχετε άλλα κορίτσια ραντεβού με γιατρό αυτές τις μέρες ; 👶🎉

 

Τέλεια! Με το καλό ο γιος λοιπόν💙💙💙! Εγώ έκλεισα β επιπέδου άλλα έχω ακόμα μέρες! Μου την έκλεισε για 18/10! Περιμένω πως και πως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα κορίτσια είχαμε το καθιερωμένο ραντεβού στον γυναικολόγο σήμερα είδαμε το μωράκι όλα καλά!!! 
μας είπε κ ο γυναικολόγος (όπως κ η εμβρυολογος)  ότι είναι αγόρι είδαμε κ τ προσόντα πάλι ποια είμαι εγώ για να τ αμφισβητήσω χαχαχα😂 

 

εχετε άλλα κορίτσια ραντεβού με γιατρό αυτές τις μέρες ; 👶🎉

 

Τέλεια Χρυσά με το καλό το αγοράκι σου!💙

Εγώ έχω την Τρίτη ραντεβού με τον γυναικολόγο μου 😀

Λογικά τώρα που μπήκα 4ο θα χει κάποια αλλαγή φαντάζομαι στο φυλικο; Μήπως μπει και κάτι άλλο; Θα τα ρωτήσω.

Όπως επίσης αν πρέπει να κάνω πάλι αίματος ή κολπική καλλιέργεια. Ιδέα δεν έχω, αλλά θα μάθουμε!🙂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nantinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να σας βοηθήσω με το θέμα της αναρρωτικης άδειας. Λοιπόν είμαι και γω σε αναρρωτική καθώς δουλεύω με παιδιά και φοβάμαι λόγο covid και ιώσεων που είναι σε έξαρση. Δουλεύω σε ιδιώτη οπότε είμαι στο ΙΚΑ. Λοιπόν την πρώτη αναρρωτική την καταθέτεις ηλεκτρονικά, καταθέτεις το χαρτί του γιατρού και έχει μια διαδικασία που είναι εύκολη( αν πατήσετε στο Google κατάθεση αναρρωτικης θα σας το βγάλει κατευθείαν όλη την διαδικασία βήμα βήμα) όμως αρκετά ΙΚΑ είναι πίσω τεχνολογικά και δεν το δέχονται με αυτόν τον τρόπο. Εγώ είμαι επαρχία και τους πήρα τηλ και μου είπαν να πάω από εκεί να τα ξανακαταθεσω!!! Οπότε εγω θα σας έλεγα να κάνετε ένα τηλέφωνο στο ΙΚΑ της περιοχής σας. Ο μισθός του πρώτου μήνα πληρώνεται μισά απ' την δουλειά μισά απ' το ΙΚΑ. Απ' τον επόμενο μήνα πρέπει να πας τα χαρτιά σου στο ΙΚΑ που θα περιλαμβάνουν το χαρτί του γιατρού και ένα χαρτί υπογεγραμμένη απ' τον εργοδότη ότι γνωρίζει ότι είσαι σε αναρρωτική και ότι δεν σε πληρώνει και ο ίδιος. ( Το χαρτί το παίρνεις απ' το ΙΚΑ αν δεν έχει ιδέα ο εργοδότης και του το δίνεις να το συμπληρώσει. Υπολογίστε ότι αφού πάτε τα χαρτιά σας θα πρέπει μετά τον πρώτο μήνα να περνάτε επιτροπή άρα αργεί η πληρωμή περίπου 1 μήνα αφού καταθέσετε. Εμένα η διαφορά είναι 25% μείον από αυτό που πληρωνομουν απ' τον εργοδότη μου.

Ελπιζω να βοήθησα, ότι θέλετε ρωτήστε και μακάρι να μπορέσω να απαντήσω!

Σε ευχαριστούμε πολύ για την απαντηση...και εγώ επαρχία είμαι οποτε θα πάρω ένα τηλ στο ΙΚΑ να ρωτήσω γτ μου είπε μια κοπέλα π λείπει και αυτή με αναρρωτική εγκυμοσυνης ότι δεν περνάς καθόλου επιτροπή πλέον λόγω covid..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα κορίτσια είχαμε το καθιερωμένο ραντεβού στον γυναικολόγο σήμερα είδαμε το μωράκι όλα καλά!!! 
μας είπε κ ο γυναικολόγος (όπως κ η εμβρυολογος)  ότι είναι αγόρι είδαμε κ τ προσόντα πάλι ποια είμαι εγώ για να τ αμφισβητήσω χαχαχα😂 

 

εχετε άλλα κορίτσια ραντεβού με γιατρό αυτές τις μέρες ; 👶🎉

 

Συγχαρητήρια κοπέλα μ με το καλό ο μπαμπάκας σας!!!εμένα ο γιατρός μ μου είπε να πάω από τις 17 μέχρι τις 20 οπότε θα τον πάρω τηλ την άλλη εβδομάδα να κλείσω ραντεβού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Σε ευχαριστούμε πολύ για την απαντηση...και εγώ επαρχία είμαι οποτε θα πάρω ένα τηλ στο ΙΚΑ να ρωτήσω γτ μου είπε μια κοπέλα π λείπει και αυτή με αναρρωτική εγκυμοσυνης ότι δεν περνάς καθόλου επιτροπή πλέον λόγω covid..

Δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι από περιοχή σε περιοχή! Εγώ περνάω κανονικά, δεν χρειάζεται να πάω από εκεί να έχω συνάντηση με την επιτροπη, απλά συνεδριάζει μια φορά την εβδομάδα βλέπει τον φάκελο σου και τον εγκρίνει. Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο να ρωτήσεις αν εγκρίθηκε ( εμένα πχ μου είπαν ότι συνεδριάζει κάθε Τρίτη οπότε κάθε φορά που καταθέτω παιρνω τηλέφωνο Τετάρτη και ρωταω αν όλα είναι οκ. Επίσης σου βγάζουν και ένα χαρτί που αποδεικνύει ότι πληρώνεσαι απ' το ΙΚΑ και καλό είναι να το πας στον εργοδότη σου απλά για ενημέρωση! Είναι λίγο διαδικασία αλλά αν το κάνεις μια φορά μετά απλά πας μια φορά το μήνα και ξεμπερδευεις! Εμένα την τελευταία φορά μου ζήτησαν να πάω και έναν υπέρηχο μαζί με τα χαρτιά του Οκτωβρίου που θα φαίνεται η ηλικία κύησης...είναι στο χέρι και της κάθε επιτροπής τι θα ζητάει κάθε φορά, αλλά γενικά πιστεύω ότι λόγο covid είναι και αυτοί πιο ελαστικοί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Τέλεια Χρυσά με το καλό το αγοράκι σου!💙

Εγώ έχω την Τρίτη ραντεβού με τον γυναικολόγο μου 😀

Λογικά τώρα που μπήκα 4ο θα χει κάποια αλλαγή φαντάζομαι στο φυλικο; Μήπως μπει και κάτι άλλο; Θα τα ρωτήσω.

Όπως επίσης αν πρέπει να κάνω πάλι αίματος ή κολπική καλλιέργεια. Ιδέα δεν έχω, αλλά θα μάθουμε!🙂

 

Καλησπέρα Ρία! Εμένα στην αντίστοιχη εξέταση μου σταμάτησε το σκέτο φυλλικό και μου έδωσε ένα σκεύασμα που είναι σίδηρος και φυλλικο μαζί ( gyno tardiferon λέγεται). Μου ξαναεβαλε να κάνω αίματος και ούρων από εξετάσεις παρόμοιες με του πρώτου τριμήνου! Με το καλό το ραντεβού σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Monica 92 είπε:

Εμείς έχουμε την Δευτέρα ραντεβού. Έχω μεγάλη απορία να δω τι γίνεται με τον τράχηλο.. κόλλησε και η μικρή μια ίωση από το σχολείο και με έπιασε και μένα βήχας και τώρα τρέμω για την περίδεση. Βήμα βήμα και μακάρι να πάνε όλα καλά.

Εμένα που δν πάει σχολείο τώρα μ ανέβασε 37 δέκατα τι να πει κανεις είναι κ ο καιρός τώρα που δν βοηθάει! Περαστικά σας! 
Την Δευτέρα με το καλό να μας έχεις ωραία νέα! Κ να είναι όλα καλά με τον τράχηλο εύχομαι! Αν πχ κάτι δν πήγαινε καλά δεν θα το ένιωθες σαν πίεση σαν κάτι εκεί κάτω; Η δν παίζει ρόλο ; Ρωτάω γιατί δν γνωρίζω πολύ καλά περί αυτού του θέματος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nantinaki είπε:

Τέλεια! Με το καλό ο γιος λοιπόν💙💙💙! Εγώ έκλεισα β επιπέδου άλλα έχω ακόμα μέρες! Μου την έκλεισε για 18/10! Περιμένω πως και πως!

Ευχαριστώ επίσης με το καλό ο γιος! 💙💙💙💙 αχ κ εγώ β επιπέδου έχω 22 Νοέμβρη κοντά κοντά έχουμε! 
αλλα θα πάω αρχές Νοέμβρη να με δει ο γυναικολόγος μου να δω κ το νινί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaa είπε:

Τέλεια Χρυσά με το καλό το αγοράκι σου!💙

Εγώ έχω την Τρίτη ραντεβού με τον γυναικολόγο μου 😀

Λογικά τώρα που μπήκα 4ο θα χει κάποια αλλαγή φαντάζομαι στο φυλικο; Μήπως μπει και κάτι άλλο; Θα τα ρωτήσω.

Όπως επίσης αν πρέπει να κάνω πάλι αίματος ή κολπική καλλιέργεια. Ιδέα δεν έχω, αλλά θα μάθουμε!🙂

 

Γεια σου Ρια μου σ ευχαριστώ 💙💙💙 

Άντε πλησιάζει κ η Τρίτη να πας κ εσυ ❤️❤️❤️
 

κοιτα από γιατρό σε γιατρό διαφέρει ας πούμε τώρα εμένα αυτός ο γιατρός μ έβαλε να ξανά κάνω εξετάσεις αίματος ενώ στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα κάνει πιο μετά 

αυτος εδώ μ είπε θα κάνω συχνά πράγμα που δν θέλω καθόλου γιατί πρέπει να σέρνω μαζί μου κ την κορούλα μου όποτε θα βρούμε μια μέση λύση 

 

παντως συνήθως Σίδηρο ασβέστιο δίνουν όλοι οι γιατροί αλλά εξαρτάται κ τις εξετάσεις  σου φυσικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μ με το καλό ο μπαμπάκας σας!!!εμένα ο γιατρός μ μου είπε να πάω από τις 17 μέχρι τις 20 οπότε θα τον πάρω τηλ την άλλη εβδομάδα να κλείσω ραντεβού...

Μετράς κ εσυ αντίστροφα ε;;;; Άντε άντε να πας κ εσυ να το απολαύσεις 

μας φεύγει ένα άγχος κάθε φορά ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...