Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αναστασία31 είπε:

Βγήκαν κορίτσια μου κ είναι φυσιολογικα για τα σύνδρομα. Επίσης είναι μπέμπης. Κοντεύω να τρελαθώ απ τη χαρά μου κ δε μπορώ να το πιστέψω σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας κ τη θετική ενέργεια. 

 

Μπραβο!Τέλεια!Άρα Αναστασία μου συνεχίζετε κανονικά έτσι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Αχουυυυ, τι ωραία νέα!!!! Τέλεια κορίτσι μου τέλεια!!!! 😍😍😍💞💞💞

Πώς νιώθετε; Ο άντρας σου; Πετάτε;; 😀😀😀

Ναι ναι!Εντάξει τρομερή εμπειρία! Μόνο τα κλάματα δεν βάλαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Marakiii είπε:

Μπραβο!Τέλεια!Άρα Αναστασία μου συνεχίζετε κανονικά έτσι; 

Ναι εννοείται. Θα πάω στον παλιό μου γιατρό όχι σε αυτόν που πήγα από όταν έμεινα έγκυος. Ούτε να τον δω δε θέλω ξανά. Με πέθανε πριν κάνω καν την εξέταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaa είπε:

Υπέροχα νέα, μπράβο!! Την φάγατε τη Μπόμπα με τον Τανιμανιδη 😂

Κάπου διάβασα πως με φυσική σύλληψη η πιθανότητα για τρίδυμα είναι 1 στις 200.000.000. Σοκ! 

Πάντα με καλά αποτελέσματα Μαρία οι εξετάσεις σας.

 

 

 

Ναι ισχύει αυτό το ποσοστό!Μας ζήτησε ο γιατρός να πάρουν τα στοιχεία της εγκυμοσύνης για να τα μελετήσουν κ άλλοι γιατί δεν υπάρχον πολλές τέτοιες εγκυμοσύνες κ δεν μπορεί να μας μιλήσει με ποσοστά όπως σε μια μόνη ή δίδυμη κύηση! Να φανταστείς έκανα την papp-a μόνο κ μόνο επειδή είναι στον ίδιο σάκο κ αν έχει κάτι το ένα το έχουν κ τα 3 αλλά δεν μπορεί να την ερμηνεύσει..χοντρικά μόνο μου είπε ότι είναι όλα καλά!

Ευχαριστούμε πάρα πολύ!Όλες να έχουμε καλές εξετάσεις και γερά παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Με το καλό κοπέλα μου εύχομαι όλες οι εξετάσεις σου να είναι τελείες και με το καλό να έρθουν τα ζουζούνακια σας...τέλεια κοριτσάκια!!!όταν είναι στο ίδιο σάκο είναι ιδια;;;;💞💞💞

Ευχαριστούμε 🥰 ναι θα είναι ολόιδια! Χαμός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αναστασία31 είπε:

Ναι εννοείται. Θα πάω στον παλιό μου γιατρό όχι σε αυτόν που πήγα από όταν έμεινα έγκυος. Ούτε να τον δω δε θέλω ξανά. Με πέθανε πριν κάνω καν την εξέταση. 

Μπράβο κορίτσι μου!Να πας! Ελπίζω να χαλάρωσες και να απολαύσεις το υπόλοιπο ταξίδι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αναστασία31 είπε:

Βγήκαν κορίτσια μου κ είναι φυσιολογικα για τα σύνδρομα. Επίσης είναι μπέμπης. Κοντεύω να τρελαθώ απ τη χαρά μου κ δε μπορώ να το πιστέψω σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας κ τη θετική ενέργεια. 

 

Συγχαρητήρια χαίρομαι πάρα πολύ με το καλό ο μπεμπάκας σου!!!!εύχομαι ότι καλύτερο για εσένα και τον μικρουλι σου!!!οποτε τωρα μπορείς να ηρεμήσεις και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου!!!💙💙💙💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Αναστασία31 είπε:

Βγήκαν κορίτσια μου κ είναι φυσιολογικα για τα σύνδρομα. Επίσης είναι μπέμπης. Κοντεύω να τρελαθώ απ τη χαρά μου κ δε μπορώ να το πιστέψω σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας κ τη θετική ενέργεια. 

 

Πόσο τέλεια νέα!!! 

Πως να μη πετάξεις από τη χαρά σου μετά από όλο αυτό που πέρασες!

Χίλια μπράβο Αναστασία, όλα να πάνε καλά και να είναι η τελευταία περιπέτεια αυτή! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Ευχαριστούμε 🥰 ναι θα είναι ολόιδια! Χαμός!

Χα χα χα καλα τελειοοοοοο!!!!εγώ όταν βλέπω δίδυμακια απορώ πως τα ξεχωρίζουν!!!💖💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπέροχα νέα Μαράκι.... ❤️ Πολύ χάρηκα!!! Μπήκα τώρα να δω μήπως είχες γράψει κάτι και διάβασα τα πιο ωραία νεα!!! Και 3 κοριτσάκια... 😍😍😍 Τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Αναστασία31 είπε:

Βγήκαν κορίτσια μου κ είναι φυσιολογικα για τα σύνδρομα. Επίσης είναι μπέμπης. Κοντεύω να τρελαθώ απ τη χαρά μου κ δε μπορώ να το πιστέψω σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας κ τη θετική ενέργεια. 

 

Μπράβο  κοπέλα μου, τι υπέροχα τα νεα σου!!! Μόνο χαρές σου εύχομαι από εδώ και πέρα!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Αναστασία31 είπε:

Βγήκαν κορίτσια μου κ είναι φυσιολογικα για τα σύνδρομα. Επίσης είναι μπέμπης. Κοντεύω να τρελαθώ απ τη χαρά μου κ δε μπορώ να το πιστέψω σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας κ τη θετική ενέργεια. 

 

Συγχαρητήρια γλυκιά μου!!!! Το πίστευα πάρα πολύ!!! Έχω χαρεί απίστευτα με τα νέα σου!!!! 💞💞 Σας λαχτάρησε ο γιος😍😍😍💙💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Γυρίσαμε από την αυχενική μας!Όλα πήγαν πολύ καλά!Οι μετρήσεις ήταν καλές και γενικά ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος! Οπότε συνεχίζουμε με αισιοδοξία!

Α και μας είπε μάλλον κοριτσάκια 😍😍😍

Μπράβο!!!! Να συνεχίσετε εννοείται αισιόδοξοι, ήταν πολύ σημαντική αυτή η εξέταση, όλα θα πάνε μια χαρά!!! Εντάξει 3 πανομοιότυπα κοριτσάκια;;;❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Ναι ναι!Εντάξει τρομερή εμπειρία! Μόνο τα κλάματα δεν βάλαμε!

Αχχχ φαντάζομαι, μπράβο!!!😍 Αν μένεις Αθήνα πάντως όταν γεννήσουμε με το καλό να βγούμε, να’χει το κοριτσάκι μου 3 φίλες τρίδυμες!! Χαχα δεν έχω γνωρίσει ποτέ τρίδυμα😀😀💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αχχχ φαντάζομαι, μπράβο!!!😍 Αν μένεις Αθήνα πάντως όταν γεννήσουμε με το καλό να βγούμε, να’χει το κοριτσάκι μου 3 φίλες τρίδυμες!! Χαχα δεν έχω γνωρίσει ποτέ τρίδυμα😀😀💗

Αχ μακάρι να εμένα Αθήνα αλλά είμαι Θεσσαλονίκη!Μακάρι να πάνε όλα καλά και θα κατέβω να σας γνωρίσω όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Αναστασία31 είπε:

Ναι εννοείται. Θα πάω στον παλιό μου γιατρό όχι σε αυτόν που πήγα από όταν έμεινα έγκυος. Ούτε να τον δω δε θέλω ξανά. Με πέθανε πριν κάνω καν την εξέταση. 

Έχεις δίκιο κορίτσι μου, ο γιατρός πρέπει να μας εμψυχώνει και να μας ξεαγχώνει, όχι να μας κόβει κάθε ελπίδα απ’την αρχή! Που τελικά σε άγχωσε και άδικα! Να πας εκεί που νιώθεις καλά και ήρεμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nantinaki είπε:

Μπράβο!!!! Να συνεχίσετε εννοείται αισιόδοξοι, ήταν πολύ σημαντική αυτή η εξέταση, όλα θα πάνε μια χαρά!!! Εντάξει 3 πανομοιότυπα κοριτσάκια;;;❤️❤️❤️

Ναι ναι! Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Theodora12 είπε:

Τι υπέροχα νέα Μαράκι.... ❤️ Πολύ χάρηκα!!! Μπήκα τώρα να δω μήπως είχες γράψει κάτι και διάβασα τα πιο ωραία νεα!!! Και 3 κοριτσάκια... 😍😍😍 Τέλεια!!!

Ευχαριστώ πολύ Θεοδώρα μου! Να είσαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αναστασία31 είπε:

Βγήκαν κορίτσια μου κ είναι φυσιολογικα για τα σύνδρομα. Επίσης είναι μπέμπης. Κοντεύω να τρελαθώ απ τη χαρά μου κ δε μπορώ να το πιστέψω σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας κ τη θετική ενέργεια. 

 

Μπραβο κοπέλα μου δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πολύ χάρηκα και ας μην σε ξέρω προσωπικά! ( Είμαι σίγουρη ότι ισχύει για όλα τα κορίτσια! ). Για κάποιο λόγο το παιδάκι σου ήρθε έτσι ξαφνικά και είναι γερό και δυνατό💙. Με το καλό ο μπεμπακος σας, εύχομαι να ήταν το μοναδικό που σας ανησύχησε στην εγκυμοσύνη! Απ' εδώ κ πέρα μόνο χαρές εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αναστασία31 είπε:

Βγήκαν κορίτσια μου κ είναι φυσιολογικα για τα σύνδρομα. Επίσης είναι μπέμπης. Κοντεύω να τρελαθώ απ τη χαρά μου κ δε μπορώ να το πιστέψω σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας κ τη θετική ενέργεια. 

 

Έλα ρε κοριτσάρα μου έφτιαξες το βράδυ. Πολύ χάρηκα!!!!! Και στο είπα ότι εδώ θα μαστε να λέμε τα ευχάριστα σήμερα 💙💙💙💙💙💙💙💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αναστασία31 είπε:

Βγήκαν κορίτσια μου κ είναι φυσιολογικα για τα σύνδρομα. Επίσης είναι μπέμπης. Κοντεύω να τρελαθώ απ τη χαρά μου κ δε μπορώ να το πιστέψω σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας κ τη θετική ενέργεια. 

 

Με το Καλό το μωράκι σου να το θυμάσαι σαν κακό όνειρο όλο αυτό…Τώρα ηρέμησε και όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αναστασία31 είπε:

Ναι εννοείται. Θα πάω στον παλιό μου γιατρό όχι σε αυτόν που πήγα από όταν έμεινα έγκυος. Ούτε να τον δω δε θέλω ξανά. Με πέθανε πριν κάνω καν την εξέταση. 

Έπαθα ακριβώς το ίδιο με εσένα με έναν βλ@@ γιατρό που κοίταζε μόνο το χρήματα και στν 4 μήνα άλλαξα γιατρό και πηγα στν παλιό μου γιατρο σε αυτόν κου έκανα χρόνια τεστ ΠΑΠ και χαρείς σε αυτόν τώρα έχω ένα μωράκι στην αγκαλιά μου.Με το καλό μόνο αυτό θα σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Αναστασία31 είπε:

Βγήκαν κορίτσια μου κ είναι φυσιολογικα για τα σύνδρομα. Επίσης είναι μπέμπης. Κοντεύω να τρελαθώ απ τη χαρά μου κ δε μπορώ να το πιστέψω σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές σας κ τη θετική ενέργεια. 

 

Με το καλό να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κ μόνο χαρές 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Ναι ισχύει αυτό το ποσοστό!Μας ζήτησε ο γιατρός να πάρουν τα στοιχεία της εγκυμοσύνης για να τα μελετήσουν κ άλλοι γιατί δεν υπάρχον πολλές τέτοιες εγκυμοσύνες κ δεν μπορεί να μας μιλήσει με ποσοστά όπως σε μια μόνη ή δίδυμη κύηση! Να φανταστείς έκανα την papp-a μόνο κ μόνο επειδή είναι στον ίδιο σάκο κ αν έχει κάτι το ένα το έχουν κ τα 3 αλλά δεν μπορεί να την ερμηνεύσει..χοντρικά μόνο μου είπε ότι είναι όλα καλά!

Ευχαριστούμε πάρα πολύ!Όλες να έχουμε καλές εξετάσεις και γερά παιδάκια!

Μαράκι μπράβο εύχομαι τ καλύτερα να πάνε όλα σούπερ να κρατήσετε αγκαλιά τα τριδυμακια σας! Πάντα ευχάριστα νέα να μας έχεις 💜💜💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...