Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 14/8/2021 at 12:18 ΜΜ, ο/η Διόνη είπε:

καλημερα κοριτσια !! ευχομαι καλο δεκαπενταυγουστο να εχουμε!!!!!!

με χαρα θελω να ενταχθω σε αυτο το τοπικ δειλα δειλα βεβαια καθως προχτες εκανα τον πρωτο υπερηχο!!!

ΠΗΤ μου δινει στις 3/4/2022 αν και πιστευω θα ειναι νωριτερα μεσα στον μαρτιο.ειμαι 7 εβδομαδων!! και ερχομαι μετα απο το ταξιδι της εξωσωματικης!!! ευχομαι να πανε ολα καλα σε ολες μας!!!

10 σελιδουλες ειναι καλες....θα κατσω να τις διαβασω αναλυτικα να σας γνωρισω ολες...αν και βλεπω γνωριμα προσωπα ηδη !!!

Καλησπερα και με το καλο το μωρακι σου!!! 

Είμαστε κοντά, 01/04/2022 έχω ΠΗΤ εγώ αλλά είναι το δεύτερο, οπότε ποιος ξέρει, ίσως γεννήσω νωρίτερα..αν και στο πρώτο πέρασα τις 40εβδ 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/8/2021 at 11:57 ΜΜ, ο/η Niki5s είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου!! Με το καλό τα μωράκια μας να έχουμε όλες μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Εγώ είμαι 7w3d με πιθανη ΠΗΤ 28/3. Επιτέλους μετά από ένα χρόνο προσπαθειας ήρθε το σποράκι μας!! Ακουσαμε στην 6η εβδομαδα καρδούλα και είδαμε ότι πιθανότατα ήταν 2 εμβρύα απο το μέγεθος του σακου και της τιμές της χοριακης αλλά απορροφήθηκε το ένα! Στις 2/9 είναι η επόμενη επίσκεψη στο γιατρό και μέχρι τότε με έχει φάει το άγχος αν το μπεμπακι μου είναι καλά. 

Με το καλό σου εύχομαι μια όμορφη εγκυμοσύνη να έχεις!!!💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλησπέρα χρόνια πολλά σε όλες εύχομαι η Παναγία ως μητέρα να μας βοηθήσει όλες να έχουμε τελειομηνες κ υγιείς εγκυμοσύνες 💜💜💜

Πως θα περάσατε την μέρα αυτή; Έχετε κάποιον που γιορτάζει ;;; 🎉

Γιορτασαμε στο χωριό οικογενειακά εμείς την κόρη μου που γιορτάζει κ την μητέρα μου! 

 

Καλησπερα χρονια πολλά!! Εμείς ημασταν στο εξοχικό στην Εύβοια(νότια Εύβοια) που νοικιαζουμε τα τελευταία χρόνια, οικογενειακά...Ωραία ήταν!💗

Να χαίρεσαι την κορουλα σου και τη μαμά σου!!💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Ευχαριστώ για τις ευχές κοπέλα μου ❤️
την κόρη μου την λένε Συμελα είναι ταγμένη στην Παναγία Σουμελα καθώς ο άντρας μου είναι πόντιος κ γιορτάζει σήμερα 

την μητέρα μου την λέμε Μαρία 

Αν βγάλουμε κορίτσι κ εμείς λέμε να το πουμε Μαρία ή ότι γιορτάζει την ημέρα που θα γεννηθεί 

κ με την συμελα έτσι έγινε γεννήθηκε 31 Αυγούστου που γιορτάσουμε την Τίμια ζώνη της Παναγίας κ την είπαμε στην Παναγία 

 

με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας υγιή κ αυτό φτάνει ❤️

Πολύ κοντα εχουν γεννηθεί τα μωράκια μας, εμένα γεννήθηκε 03/09/20..1 χρόνο κ 3 μέρες μετά τη δικιά σου💕 παρθενάκια και τα δύο ε..σε λιγο εχουμε γενέθλια κ οι δυο μας💞 εμείς τα πρώτα😍❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Πολύ κοντα εχουν γεννηθεί τα μωράκια μας, εμένα γεννήθηκε 03/09/20..1 χρόνο κ 3 μέρες μετά τη δικιά σου💕 παρθενάκια και τα δύο ε..σε λιγο εχουμε γενέθλια κ οι δυο μας💞 εμείς τα πρώτα😍❤️❤️

Πολύ κοντά όντως ❤️
 

Ποτε κάναμε τα πρώτα της γενέθλια ποτε έρχονται τα δευτερα ούτε που το κατάλαβα 

νερο κυλάει ο χρόνος ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva80 είπε:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όσες γιόρταζαν χθες! Είμαι στην 9η εβδομάδα, έχουμε ακούσει καρδούλα, τα συμπτώματα μου από την αρχή ήταν ναυτία και κόπωση. Δεύτερο παιδάκι με φυσιολογική σύλληψη αλλά 41  ετών! Όσες είχατε παλίνδρομες τι νιώσατε πριν το μάθετε; Ισχύει ότι μειώνονται τα συμπτώματα; Hepl!!Παρατηρώ από χθες που μπήκα στην 9η ότι άλλαξαν κάπως οι ναυτίες μου, δηλαδή δεν είναι τόσο έντονες πλέον. Να ανησυχήσω; Γιατρό έχουμε 30/8 και θα σκάσω ως τότε...

 

Καλησπέρα, χρόνια πολλά! Απ' την προσωπική μικρή μου εμπειρία θα σου λεγα να μην αγχώνεσαι για τα συμπτώματα. Είχα αγχωθει και γω στην αρχή καθώς την 1 μέρα το στήθος μου ήταν πρησμένο και την επόμενη τίποτα! Σκέψου έβαζα κάθε μέρα τον καημένο τον αντρα μου να μου λέει ότι είναι ακόμα μεγαλα 🤣🤣🤣🤣!

Ρώτησα και τον γιατρό μου και μου είπε ότι είναι ορμονικές αλλαγές που είναι φυσικό να συμβαίνουν, πολλές φορές τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν και ξανάρχονται! Άσε που είναι φυσιολογικό μετά από κάποια στιγμή να υποχωρούν κάποια από αυτά!

Εύχομαι να περάσουν νερό οι μέρες και να δεις σύντομα το μωράκι σου γερό και δυνατό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nantinaki είπε:

Καλησπέρα, χρόνια πολλά! Απ' την προσωπική μικρή μου εμπειρία θα σου λεγα να μην αγχώνεσαι για τα συμπτώματα. Είχα αγχωθει και γω στην αρχή καθώς την 1 μέρα το στήθος μου ήταν πρησμένο και την επόμενη τίποτα! Σκέψου έβαζα κάθε μέρα τον καημένο τον αντρα μου να μου λέει ότι είναι ακόμα μεγαλα 🤣🤣🤣🤣!

Ρώτησα και τον γιατρό μου και μου είπε ότι είναι ορμονικές αλλαγές που είναι φυσικό να συμβαίνουν, πολλές φορές τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν και ξανάρχονται! Άσε που είναι φυσιολογικό μετά από κάποια στιγμή να υποχωρούν κάποια από αυτά!

Εύχομαι να περάσουν νερό οι μέρες και να δεις σύντομα το μωράκι σου γερό και δυνατό!

Ευχαριστώ! Δεν είχα ξανά εναλλαγή συμπτωμάτων. στο πρώτο μου πχ η ναυτία κράτησε μέχρι τον 4ο μήνα όταν και ξαφνικά σταμάτησε μόλις μπήκα 16η εβδομάδα. Εδώ ανησύχησα λόγω ηλικίας , που λένε οι πιθανότητες είναι πολλές περισσότερες... και καταλαβαίνεις  , με το παραμικρό αγχώνομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Πολύ κοντά όντως ❤️
 

Ποτε κάναμε τα πρώτα της γενέθλια ποτε έρχονται τα δευτερα ούτε που το κατάλαβα 

νερο κυλάει ο χρόνος ❤️❤️❤️❤️

Πραγματικά!! Κι εγώ λέω, πριν λίγους μήνες γέννησα...πότε κλείνει τα 1 τον άλλο μήνα??

Τον βλέπω να περπατάει και λέω είναι ολόκληρο παιδάκι πια..

Περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός άσε..🤪❤️

Πότε είχες ΠΗΤ στο πρώτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/8/2021 at 2:37 ΠΜ, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλώς ήρθες λοιπόν Νίκη εύχομαι να κυλήσουν όλα ξέγνοιαστα για σένα ❤️🙏🏾😍🎉

Είναι λογικό να αγχώνεσαι πίστεψε με συμβαίνει σε όλες μας είτε είναι το 1ο παιδάκι είτε για παράδειγμα το 4ο 

προσπαθησε να κανεις όμορφες σκέψεις για να κυλήσει πιο όμορφα ο καιρός 

Θα σε βάλουμε στο πινακακι μας ❤️

Σε ευχαριστώ πολυ Χρυσα μου!! Όσο πλησιαζει το επόμενο ραντεβού στο γιατρό κάπως χαλαρώνω μέχρι το επόμενο χιχι. Με το καλό τα μωράκια μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπερα και με το καλο το μωρακι σου!!! 

Είμαστε κοντά, 01/04/2022 έχω ΠΗΤ εγώ αλλά είναι το δεύτερο, οπότε ποιος ξέρει, ίσως γεννήσω νωρίτερα..αν και στο πρώτο πέρασα τις 40εβδ 🤪

Καλημέρα!!! Αλήθεια;;;; Τι καλά! Να σου ζήσει το παιδάκι σου!! Φυσιολογικά γεννησες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Γνωρίζει κάποια τι γίνεται εάν βγαίνεις από την αρχή σε αναρρωτικες;;;πόσα είναι πάνω κάτω τα χρήματα...θα βγαίνω καθ'όλη τη διάρκεια της κύησης και  για τις πρώτες δεκαπέντε που ήδη ξέρω πόσα θα πάρω μου φαίνονται πολύ λίγα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Γνωρίζει κάποια τι γίνεται εάν βγαίνεις από την αρχή σε αναρρωτικες;;;πόσα είναι πάνω κάτω τα χρήματα...θα βγαίνω καθ'όλη τη διάρκεια της κύησης και  για τις πρώτες δεκαπέντε που ήδη ξέρω πόσα θα πάρω μου φαίνονται πολύ λίγα .

εξαρτάται αν είσαι με σύμβαση αν είσαι πχ δημόσιο η ιδιωτικό τομέα αν είσαι πάνω η κάτω των 25  τι μισθό παίρνεις κτλ κτλ 

αυτό που μπορώ να σου πω με σιγουριά είναι ότι απο ΙΚΑ σε ΙΚΑ διαφέρει η διαδικασία κ τα απαιτούμενα χαρτιά που πρέπει να προσκομίσεις άρα να ενημερωθείς καλά επι αυτού! 
Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη που ήμουν κ κάτω των 25 ήταν πιο λίγα τα λεφτά που πήρα κ εξαρτάται κ το χρονικό διάστημα της αναρρωτικής 

δινει το ΙΚΑ κ κάποια ο εργοδότης αλλά αυτό εξαρτάται πως θα γράφεις τις αναρρωτικές 

δλδ αν είναι κάθε μήνα ή 15 μέρες κτλ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Πραγματικά!! Κι εγώ λέω, πριν λίγους μήνες γέννησα...πότε κλείνει τα 1 τον άλλο μήνα??

Τον βλέπω να περπατάει και λέω είναι ολόκληρο παιδάκι πια..

Περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός άσε..🤪❤️

Πότε είχες ΠΗΤ στο πρώτο?

Αχ ποσο σε νιώθω ❤️❤️
 

καμαρώνουμε κιόλας που μεγαλώνουν 

 

28 Αυγούστου είχα κ γεννησα 31 Αυγούστου 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Γνωρίζει κάποια τι γίνεται εάν βγαίνεις από την αρχή σε αναρρωτικες;;;πόσα είναι πάνω κάτω τα χρήματα...θα βγαίνω καθ'όλη τη διάρκεια της κύησης και  για τις πρώτες δεκαπέντε που ήδη ξέρω πόσα θα πάρω μου φαίνονται πολύ λίγα .

Καλησπέρα! Είμαι και γω από την αρχή σε αναρρωτική. Κοίτα για τον πρώτο μήνα πληρώνεσαι μισά απ' την δουλειά, μισά απ' το ΙΚΑ (οπότε ίσως για αυτό σου φανηκανε λίγα). Απ' τον δεύτερο μήνα πληρώνεσαι μόνο απ' το ΙΚΑ και είναι γύρω στο 80% του μισθού αν δεν κάνω λάθος ( μόλις με πληρώσουν για τον δεύτερο μήνα θα σου πω ακριβώς). Πάντως αν πάρεις στο ΙΚΑ μπορούν να σου πουν ακριβώς το ποσό υπολογισμένο με βάση την συμβαση που έχεις υπογράψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Γύρισα πριν από λίγο απ' την αυχενική μου! 

Είμαι πολύ χαρούμενη, όλα κύλησαν όμορφα, οι μετρήσεις ήταν πολύ καλές. Περιμένουμε και την εξεταση αίματος τις επόμενες μέρες, όμως σαν πρώτη εικόνα ήταν όλα όπως έπρεπε. Το μωράκι ήταν και τρέλα όλο έκανες κωλοτουμπες και κουνιόταν, το κατά ευχαριστήθηκα! 

Εύχομαι σε όλες να κυλήσουν όμορφα οι μέρες μέχρι την αυχενικη και να έχουμε καλά αποτελέσματα!!

Επίσης μάθαμε το φύλλο!! Είναι αγοράκι💙💙💙💙💙!!!

Νέα ΠΗΤ 26/2!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nantinaki είπε:

Γεια σας κορίτσια! Γύρισα πριν από λίγο απ' την αυχενική μου! 

Είμαι πολύ χαρούμενη, όλα κύλησαν όμορφα, οι μετρήσεις ήταν πολύ καλές. Περιμένουμε και την εξεταση αίματος τις επόμενες μέρες, όμως σαν πρώτη εικόνα ήταν όλα όπως έπρεπε. Το μωράκι ήταν και τρέλα όλο έκανες κωλοτουμπες και κουνιόταν, το κατά ευχαριστήθηκα! 

Εύχομαι σε όλες να κυλήσουν όμορφα οι μέρες μέχρι την αυχενικη και να έχουμε καλά αποτελέσματα!!

Επίσης μάθαμε το φύλλο!! Είναι αγοράκι💙💙💙💙💙!!!

Νέα ΠΗΤ 26/2!!

Τέλεια τα νέα σου, με το καλό το αγοράκι σου λοιπόν... έτσι ευχάριστα να περάσει και η υπόλοιπη εγκυμοσύνη σου ❤️ Και εγώ περιμένω πως και πως να περάσει ο καιρός, να έρθει η αυχενική μήπως και χαλαρώσω λίγο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Nantinaki είπε:

Γεια σας κορίτσια! Γύρισα πριν από λίγο απ' την αυχενική μου! 

Είμαι πολύ χαρούμενη, όλα κύλησαν όμορφα, οι μετρήσεις ήταν πολύ καλές. Περιμένουμε και την εξεταση αίματος τις επόμενες μέρες, όμως σαν πρώτη εικόνα ήταν όλα όπως έπρεπε. Το μωράκι ήταν και τρέλα όλο έκανες κωλοτουμπες και κουνιόταν, το κατά ευχαριστήθηκα! 

Εύχομαι σε όλες να κυλήσουν όμορφα οι μέρες μέχρι την αυχενικη και να έχουμε καλά αποτελέσματα!!

Επίσης μάθαμε το φύλλο!! Είναι αγοράκι💙💙💙💙💙!!!

Νέα ΠΗΤ 26/2!!

Τέλεια τα νέα σου κοριτσάκι μου! Με το καλό κ να σας έρχονται όλα βολικά! Όπως κ να το πεις ένα μεγάλο άγχος σήμερα έφυγε! 😉💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Nantinaki είπε:

Γεια σας κορίτσια! Γύρισα πριν από λίγο απ' την αυχενική μου! 

Είμαι πολύ χαρούμενη, όλα κύλησαν όμορφα, οι μετρήσεις ήταν πολύ καλές. Περιμένουμε και την εξεταση αίματος τις επόμενες μέρες, όμως σαν πρώτη εικόνα ήταν όλα όπως έπρεπε. Το μωράκι ήταν και τρέλα όλο έκανες κωλοτουμπες και κουνιόταν, το κατά ευχαριστήθηκα! 

Εύχομαι σε όλες να κυλήσουν όμορφα οι μέρες μέχρι την αυχενικη και να έχουμε καλά αποτελέσματα!!

Επίσης μάθαμε το φύλλο!! Είναι αγοράκι💙💙💙💙💙!!!

Νέα ΠΗΤ 26/2!!

Συγχαρητήρια!! Τι ωραία νέα! Όλα καλά να συνεχίσουν ως το τέλος!❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου. Πραγματικά μέσα απ' την καρδιά μου να έχουμε όλες ευχάριστα νέα εύχομαι.

Ναι κορίτσια μου έφυγε μεγάλο αγχος η αλήθεια είναι! Βέβαια επόμενος υπέρηχος θα είναι σε 1 μήνα!!! Πώς θα περάσει ο καιρός;;;

Ευτυχώς θα έχω να περιμένω τα δικά σας νέα και θα κάνω υπομονή♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Nantinaki είπε:

Γεια σας κορίτσια! Γύρισα πριν από λίγο απ' την αυχενική μου! 

Είμαι πολύ χαρούμενη, όλα κύλησαν όμορφα, οι μετρήσεις ήταν πολύ καλές. Περιμένουμε και την εξεταση αίματος τις επόμενες μέρες, όμως σαν πρώτη εικόνα ήταν όλα όπως έπρεπε. Το μωράκι ήταν και τρέλα όλο έκανες κωλοτουμπες και κουνιόταν, το κατά ευχαριστήθηκα! 

Εύχομαι σε όλες να κυλήσουν όμορφα οι μέρες μέχρι την αυχενικη και να έχουμε καλά αποτελέσματα!!

Επίσης μάθαμε το φύλλο!! Είναι αγοράκι💙💙💙💙💙!!!

Νέα ΠΗΤ 26/2!!

Ποσο μα ποσο μα ποσο υπέροχα νέα είναι αυτά💙💙👶👶💙💙👶👶

Με το καλό🎉

Πάω να διορθώσω το πινακακι με νέα πητ κ φύλο 💙👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΤ για τις εγκυουλες Φεβρουαρίου-Μαρτίου-Απριλίου 2022❤️

@Bonbon 03/02 

@JNtina 06/02

@Nantinaki 26/02 αγόρι 👶💙

@mia2020  03/03

@Louna     15/03

@Vasilique 24/03

@Xrisa95     25/03 

@Niki5s     28/03

@Evaki! 29/03

@Konstantina93 30/03

@Princess28 02/04

@Theodora12 05/04

@Riaa   06/04

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Ποσο μα ποσο μα ποσο υπέροχα νέα είναι αυτά💙💙👶👶💙💙👶👶

Με το καλό🎉

Πάω να διορθώσω το πινακακι με νέα πητ κ φύλο 💙👶

Ευχαριστώ πολύ πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Γεια σας κορίτσια! Γύρισα πριν από λίγο απ' την αυχενική μου! 

Είμαι πολύ χαρούμενη, όλα κύλησαν όμορφα, οι μετρήσεις ήταν πολύ καλές. Περιμένουμε και την εξεταση αίματος τις επόμενες μέρες, όμως σαν πρώτη εικόνα ήταν όλα όπως έπρεπε. Το μωράκι ήταν και τρέλα όλο έκανες κωλοτουμπες και κουνιόταν, το κατά ευχαριστήθηκα! 

Εύχομαι σε όλες να κυλήσουν όμορφα οι μέρες μέχρι την αυχενικη και να έχουμε καλά αποτελέσματα!!

Επίσης μάθαμε το φύλλο!! Είναι αγοράκι💙💙💙💙💙!!!

Νέα ΠΗΤ 26/2!!

Υπέροχα !!! Όλα είναι καλά και θα πάνε καλά! Με το καλό το δελφινάκι σας να ´ρθει !!! 🥰 Να πάνε καλά σε όλες μας ευχομαι κοριτσια! Την άλλη βδομάδα πάω στο γιατρό και θα κλείσω για αυχενική ! Ο θεός να ναι μαζι μας, ένα ανχος το χω😳 καλο βραδυ μανούλες 🥰🧚🏼‍♂️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!Εύχομαι να είστε όλες καλά!..Δεν έχω μωράκι Μαρτίου, μάλλον Απριλίου αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμη!Το ημερολόγιο με βγάζει 4 εβδομάδων!..Η ομάδα σας είναι με τις πιο νέες μανούλες και έχω κάποιες απορίες που θα εκτιμούσα πολύ αν μπορείτε να μου τις λύσετε!

Έκανα μια χοριακη χθες που βγήκε 729 και έλεγα να κάνω άλλη μια αύριο!Μίλησα με τον γυναικολόγο κ μ ειπε ότι δεν χρειάζεται άλλη χοριακη, θα με δει σε 2 εβδομάδες και να αρχίσω φυλλικό γιατί δεν έπαιρνα.

Εγω όμως ελεγα να κάνω άλλη μια χοριακή για να δω ότι όντως πάνε καλά τα πράγματα...υπάρχει μανούλα που έκανε μόνο 1; 

Επίσης σε 2 εβδομάδες θεωρητικά θα είμαι 6 εβδομάδων..όλοι οι γιατροί τότε σε βλέπουν; Να σημειώσω ότι πρώτη φορά θα παω σε αυτόν τον γιατρό, δεν ξέρω αν παίζει κάποιο λόγο!

Συγνώμη για το κατεβατό αλλά με έχει πιάσει ένα άγχος και θέλω να βάλω σε σειρά τα πράγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...