Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές θα γεμίσουν οι κοιλιες...


Heart

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ είχα θετικό ωορρηξίας εχθές επαφή δεν είχα γιατί είχα και έντονους πόνους και δεν μπορούσα καθόλου βασικά είχα επαφή Σάββατο και Κυριακή... Το θέμα ειναι ότι ενώ η θερμοκρασία εχθές το πρωί ήταν στο 36.1 σήμερα έπεσε στο 35.8 και έχω την εξής απορία να έγινε εχθές η ωορρηξία που είχα το θετικο και τους πόνους ή σήμερα;; 

Γεια σου κορίτσι μου εγώ πολλές φορές που πονούσα και είχε τύχει να πάω στον γιατρό μου είπε ότι ο πόνος είναι επειδή έχει σκάσει και αφήνει ένα υγρό που μπορεί να μας προκαλέσει πόνο για δυο μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εγώ είμαι στις γόνιμες τώρα , λέω να εκμεταλλευτουμε και αυτόν τον κύκλο και στον επόμενο να κλείσουμε εμβόλιο... Όλα καλά να πάνε σου εύχομαι!!

σε ευχαριστω πολυ!!και σε σενα ευχομαι οτι καλυτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Αυτό το σπερματοδιαγραμμα πρέπει να το γράψει ουρολόγος; πάει και το κάνει σε κάποιο κέντρο πχ βιοϊατρική; το ψάχνω λιγάκι το θέμα για αυτό ρωτάω. 

Ουρολόγος ναι αλλά θέλει προσοχη στην συγκεκριμένη ειδικότητα δεν ξέρουν όλοι να αντιμετωπίσουν τυχόν πρόβλημα (Καμμένοι και εμείς όπως και πολλα ζευγάρια γιαυτο στο λεω) και δεν πρέπει να γινει όπου να ναι το θέλουν από εξειδικευμένο εργαστήριο οι σοβαροί γιατροί, θα σας πουν που να πάτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου εγώ πολλές φορές που πονούσα και είχε τύχει να πάω στον γιατρό μου είπε ότι ο πόνος είναι επειδή έχει σκάσει και αφήνει ένα υγρό που μπορεί να μας προκαλέσει πόνο για δυο μέρες!

Καλησπερα κοριτσι μου πονο ειχα μονο εχθες ας ελπισουμε η επαφη του Σαββατου και της Κυριακης να κανει τη δουλεια της και γιατι οχι και η σημερινη αν υπαρξει....δεν θελω να το προγραμματιζω κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου πονο ειχα μονο εχθες ας ελπισουμε η επαφη του Σαββατου και της Κυριακης να κανει τη δουλεια της και γιατι οχι και η σημερινη αν υπαρξει....δεν θελω να το προγραμματιζω κιολας

Ναι ρε γαμωτο , σε καταλαβαίνω... Ούτε εγώ ...μα δεν περνάω και καλά να το έχω συνέχεια στο μυαλό μου ,αλλά μάλλον στη φάση που είμαστε δεν βγαίνει αυτό το αυθόρμητο , πρέπει να το πάρουμε απόφαση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Ουρολόγος ναι αλλά θέλει προσοχη στην συγκεκριμένη ειδικότητα δεν ξέρουν όλοι να αντιμετωπίσουν τυχόν πρόβλημα (Καμμένοι και εμείς όπως και πολλα ζευγάρια γιαυτο στο λεω) και δεν πρέπει να γινει όπου να ναι το θέλουν από εξειδικευμένο εργαστήριο οι σοβαροί γιατροί, θα σας πουν που να πάτε..

Σε ευχαριστώ πολύ. Λέμε να περιμένουμε από φθινόπωρο να το κοιτάξει γιατί χαλαρά είπε ο Γυναικολόγος σε εμένα που είδε ένα κάρο εξετάσεις, στον σύζυγο του είπε να κάνει ένα σπερματογραφημα και ας του κακοφάνηκε του δικού μου 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Ναι ρε γαμωτο , σε καταλαβαίνω... Ούτε εγώ ...μα δεν περνάω και καλά να το έχω συνέχεια στο μυαλό μου ,αλλά μάλλον στη φάση που είμαστε δεν βγαίνει αυτό το αυθόρμητο , πρέπει να το πάρουμε απόφαση...

Εμένα ευτυχώς το αυθόρμητο μου βγαίνει με το προγραμματισμένη έχω θέμα για να καταλαβεις οι γόνιμες άρχισαν την Πέμπτη κι εγώ επαφή είχα Σάββατο και Κυριακή... Πολύ ζέστη ρε φιλενάδα δεν μπορώ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εμένα ευτυχώς το αυθόρμητο μου βγαίνει με το προγραμματισμένη έχω θέμα για να καταλαβεις οι γόνιμες άρχισαν την Πέμπτη κι εγώ επαφή είχα Σάββατο και Κυριακή... Πολύ ζέστη ρε φιλενάδα δεν μπορώ.... 

Αυτό εννοω ότι τώρα στη φάση που είμαστε παίζει πολύ το προγραμματισμένο και δεν το μπορώ δεν περνάω καλά... Αλλά πρέπει να το πάρω απόφαση ότι άλλιως δεν γίνεται και να αφήσω λίγο το ρομαντισμό εκτός... Άστα βραστά... Τελοσπαντων, μια χαρά επαφές έχεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου πονο ειχα μονο εχθες ας ελπισουμε η επαφη του Σαββατου και της Κυριακης να κανει τη δουλεια της και γιατι οχι και η σημερινη αν υπαρξει....δεν θελω να το προγραμματιζω κιολας

Φυσικά και κάνουν δουλειά και οι μέρες πριν όπως και σήμερα γιατί όχι;;;;κορίτσι μου να το ευχαριστιέστε να αγαπιέστε και σίγουρα κάποια στιγμή θα ερθει!!!🤞🤞🤞❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Λέμε να περιμένουμε από φθινόπωρο να το κοιτάξει γιατί χαλαρά είπε ο Γυναικολόγος σε εμένα που είδε ένα κάρο εξετάσεις, στον σύζυγο του είπε να κάνει ένα σπερματογραφημα και ας του κακοφάνηκε του δικού μου 🤭

Ναι τους κακοφαινεται σε όλους στην αρχή αλλά μετά μια χαρά πηγαίνουν αφού πρέπει..απλά πρέπει να πάρουν λίγο το χρόνο τους γιατί είναι άβολο την πρώτη φορα κυριως..εμένα τόσο καιρο που με βλέπει συνέχεια ξαπλωμένη σε τόσους γιατρούς μου λέει τι χαζός που ήμουνα, τι τραβάτε και εσείς οι καημένες, σας σκαλίζουν συνέχεια με τόσες εξετάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια τελικά την καταφέραμε την επαφή σήμερα.... Βέβαια στα γρήγορα γιατί κάνει και ζέστη..... 

Μπράβο βρε , και απογευματινή επαφή. Σούπερ!!!! Εννοώ με βάση το τεστ ωορρηξίας...δεν πέρασαμ πολλές ώρες!!! Σούπερ , σούπερ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι που το έχω απορία? Αυτά τα τεστακια ωορρηξίας σας βοηθάνε? Θέλω να πω σας δίνουν όντως σωστή πληροφορία για την ωορρηξία σας? Είχα πάρει και εγώ κάποια στιγμή αλλά δεν έβγαλα άκρη..η περίοδος μου ερχόταν πότε 12 ποτε 14 -15 μέρες μετά το θετικό, τα πονακια τα είχα σε κάποιον κύκλο πριν το θετικό σε άλλον μετά..ότι να ναι γενικά..νομίζω 5 μήνες έκανα και επειδή με διέλυσαν ψυχολογικά τα χάρισα σε μία φίλη..τώρα ή έχω κάποιο πρόβλημα εγώ ή κάτι δεν έκανα σωστά τι να πω...πάντως δεν τα άντεξα καταστροφή ηταν και οι προγραμματισμένες επαφές και όλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι που το έχω απορία? Αυτά τα τεστακια ωορρηξίας σας βοηθάνε? Θέλω να πω σας δίνουν όντως σωστή πληροφορία για την ωορρηξία σας? Είχα πάρει και εγώ κάποια στιγμή αλλά δεν έβγαλα άκρη..η περίοδος μου ερχόταν πότε 12 ποτε 14 -15 μέρες μετά το θετικό, τα πονακια τα είχα σε κάποιον κύκλο πριν το θετικό σε άλλον μετά..ότι να ναι γενικά..νομίζω 5 μήνες έκανα και επειδή με διέλυσαν ψυχολογικά τα χάρισα σε μία φίλη..τώρα ή έχω κάποιο πρόβλημα εγώ ή κάτι δεν έκανα σωστά τι να πω...πάντως δεν τα άντεξα καταστροφή ηταν και οι προγραμματισμένες επαφές και όλα..

Δε βοηθάνε πάντα εγώ τρεις μήνες τα χρησιμοποιώ, τον ένα βρήκα την ωορρηξια, φιλικό ζευγάρι μου είπε ότι τα παράτησαν νωρίς και προσπαθούσαν έτσι. Αυτα της clearblue είναι εύχρηστα νομίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι που το έχω απορία? Αυτά τα τεστακια ωορρηξίας σας βοηθάνε? Θέλω να πω σας δίνουν όντως σωστή πληροφορία για την ωορρηξία σας? Είχα πάρει και εγώ κάποια στιγμή αλλά δεν έβγαλα άκρη..η περίοδος μου ερχόταν πότε 12 ποτε 14 -15 μέρες μετά το θετικό, τα πονακια τα είχα σε κάποιον κύκλο πριν το θετικό σε άλλον μετά..ότι να ναι γενικά..νομίζω 5 μήνες έκανα και επειδή με διέλυσαν ψυχολογικά τα χάρισα σε μία φίλη..τώρα ή έχω κάποιο πρόβλημα εγώ ή κάτι δεν έκανα σωστά τι να πω...πάντως δεν τα άντεξα καταστροφή ηταν και οι προγραμματισμένες επαφές και όλα..

Είναι αξιόπιστα , εμένα πάντα πέφτουν μέσα...Η 14 μέρες από το θετικό ή 14 μέρες από την δεύτερη μέρα μετά το θετικό έρχεται πάντα η περίοδος μου!! Στην αρχή με είχαν αγχωσει πολύ , και φαινόταν και στις επαφές μου , αν δεν γινόταν την μέρα που έπρεπε στεναχωριομουν , πλέον το έχω τιθασεύσει... Και τα χρησιμοποιώ για να ξέρω ποτε θα έρθει η περίοδος , κι αν βγει να έχουμε επαφή αυτές τις 2 μέρες καλώς , αν όχι δεν πειράζει!! Βέβαια πέρασαν 2 μισή χρόνια για να το πω αυτό....Είναι αγχωτικά , τουλάχιστον για εμένα ήταν ειδικά στην αρχή....αλλά αξιόπιστα...το έχω τσεκαρει και με υπέρηχο...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Είναι αξιόπιστα , εμένα πάντα πέφτουν μέσα...Η 14 μέρες από το θετικό ή 14 μέρες από την δεύτερη μέρα μετά το θετικό έρχεται πάντα η περίοδος μου!! Στην αρχή με είχαν αγχωσει πολύ , και φαινόταν και στις επαφές μου , αν δεν γινόταν την μέρα που έπρεπε στεναχωριομουν , πλέον το έχω τιθασεύσει... Και τα χρησιμοποιώ για να ξέρω ποτε θα έρθει η περίοδος , κι αν βγει να έχουμε επαφή αυτές τις 2 μέρες καλώς , αν όχι δεν πειράζει!! Βέβαια πέρασαν 2 μισή χρόνια για να το πω αυτό....Είναι αγχωτικά , τουλάχιστον για εμένα ήταν ειδικά στην αρχή....αλλά αξιόπιστα...το έχω τσεκαρει και με υπέρηχο...

 

Καλά κάνεις καλύτερα έτσι λίγο πιο χαλαρά..εγώ ένα θεματακι με την ωορρηξία μου το έχω γιατί έχω υπερπρολακτιναιμια οπότε μπορεί και γιαυτο να με μπερδεψαν..είναι νομίζω στον άνθρωπο κατά πόσο θα δουλέψουν στο ψυχολογικό κομμάτι εγώ και με υπερήχους είχα κάνει παρακολούθηση και πάλι αγχωνομουν τρελα..αφού λέω στον άντρα μου τωρα μετά από τόσο καιρό απελευθερώθηκα επιτέλους και έχουμε επαφές όποτε και όσο θέλουμε χωρίς να σκέφτομαι τιποτα, εκτός από όταν ειναι αναγκαστική η αποχή με εντολή γιατρών..οπότε νομίζω είναι και θέμα χαρακτήρα ας πούμε η φίλη που της τα χάρισα λέει ότι τη χαλάρωνε να ξέρει ότι έχει επαφές τις σωστές μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Δε βοηθάνε πάντα εγώ τρεις μήνες τα χρησιμοποιώ, τον ένα βρήκα την ωορρηξια, φιλικό ζευγάρι μου είπε ότι τα παράτησαν νωρίς και προσπαθούσαν έτσι. Αυτα της clearblue είναι εύχρηστα νομίζω. 

Δεν ξέρω.. τι να πω, οι απόψεις διίστανται και σε αυτό γιατί κάθε ζευγάρι είναι διαφορετικό..εμένα η παλιά μου γυναικολόγος μου είχε πει ότι μάλλον δεν κάνω καθολου ωορρηξία (λάθος φυσικα) και παρασύρθηκα και τα πήρα άδικα εννοειται..ευτυχώς άλλαξα γυναικολόγο και βρήκα την άκρη και για τα λάθη της προηγούμενης και για όλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια, 

Δεν έχω μπει δυο μερες καθόλου τώρα τα διάβασα όλα.... 

Εκανα τις ορμονικές την Δευτέρα έδειξαν πως τελικά είμαι στην αρχή του κύκλου τωρα ήταν η κανονική περιοδος. 

Κ ο γιατρός μου είπε να κάνουμε μια προσπαθεια αυτόν τον μήνα με σπερματεγχυση. Γιατί μετά το χειρουργείο του συντρόφου μου δεν καταφέραμε να προσπαθησουμε. 

Μου άλλαξε τη σειρα. Μου εδώσε ένεση μενοπουρ 6-10η μέρα... Θα παω για υπέρηχο 10-11η να με δει. Κ να μας πει ποτε κλπ. 

Επίσης σήμερα ο συντροφος μου έκανε σπερμοδιαγραμμα. Έπειτα 3 μηνών χειρουργημενος αυριο θα πάρουμε τα αποτελέσματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα κορίτσια, 

Δεν έχω μπει δυο μερες καθόλου τώρα τα διάβασα όλα.... 

Εκανα τις ορμονικές την Δευτέρα έδειξαν πως τελικά είμαι στην αρχή του κύκλου τωρα ήταν η κανονική περιοδος. 

Κ ο γιατρός μου είπε να κάνουμε μια προσπαθεια αυτόν τον μήνα με σπερματεγχυση. Γιατί μετά το χειρουργείο του συντρόφου μου δεν καταφέραμε να προσπαθησουμε. 

Μου άλλαξε τη σειρα. Μου εδώσε ένεση μενοπουρ 6-10η μέρα... Θα παω για υπέρηχο 10-11η να με δει. Κ να μας πει ποτε κλπ. 

Επίσης σήμερα ο συντροφος μου έκανε σπερμοδιαγραμμα. Έπειτα 3 μηνών χειρουργημενος αυριο θα πάρουμε τα αποτελέσματα. 

Καλά αποτέλεσματα κορίτσι μου!!! Όλα καλά να πάνε στην προσπάθειά σας!! Όλα εντάξει με τις ορμόνες σου τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα κορίτσια, 

Δεν έχω μπει δυο μερες καθόλου τώρα τα διάβασα όλα.... 

Εκανα τις ορμονικές την Δευτέρα έδειξαν πως τελικά είμαι στην αρχή του κύκλου τωρα ήταν η κανονική περιοδος. 

Κ ο γιατρός μου είπε να κάνουμε μια προσπαθεια αυτόν τον μήνα με σπερματεγχυση. Γιατί μετά το χειρουργείο του συντρόφου μου δεν καταφέραμε να προσπαθησουμε. 

Μου άλλαξε τη σειρα. Μου εδώσε ένεση μενοπουρ 6-10η μέρα... Θα παω για υπέρηχο 10-11η να με δει. Κ να μας πει ποτε κλπ. 

Επίσης σήμερα ο συντροφος μου έκανε σπερμοδιαγραμμα. Έπειτα 3 μηνών χειρουργημενος αυριο θα πάρουμε τα αποτελέσματα. 

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!! Εκτος απο την σπερματεχυση προσπαθειτε και μονοι σας να υποθεσω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια τελικά την καταφέραμε την επαφή σήμερα.... Βέβαια στα γρήγορα γιατί κάνει και ζέστη..... 

Μπράβο τελικά τα κατάφερες με την ζέστη ε;;; 😂😂😂😂 και εμείς τα ίδια δεν πτοουμαστε!!! Βέβαια πέρασε η ωορρηξία αλλά δεν πειράζει 😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα κορίτσια, 

Δεν έχω μπει δυο μερες καθόλου τώρα τα διάβασα όλα.... 

Εκανα τις ορμονικές την Δευτέρα έδειξαν πως τελικά είμαι στην αρχή του κύκλου τωρα ήταν η κανονική περιοδος. 

Κ ο γιατρός μου είπε να κάνουμε μια προσπαθεια αυτόν τον μήνα με σπερματεγχυση. Γιατί μετά το χειρουργείο του συντρόφου μου δεν καταφέραμε να προσπαθησουμε. 

Μου άλλαξε τη σειρα. Μου εδώσε ένεση μενοπουρ 6-10η μέρα... Θα παω για υπέρηχο 10-11η να με δει. Κ να μας πει ποτε κλπ. 

Επίσης σήμερα ο συντροφος μου έκανε σπερμοδιαγραμμα. Έπειτα 3 μηνών χειρουργημενος αυριο θα πάρουμε τα αποτελέσματα. 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! γρήγορος ο γιατρός σου για να σε βάζει σε νέα προσπάθεια μετά από την προηγούμενη ατυχία σημαίνει ότι είδε στις ορμονικές σου ότι ξεκινάει καλός κύκλος οπότε έχετε τις καλύτερες προϋποθέσεις..σούπερ!! με το καλό σύντομα να μας ανακοινώσεις θετικά νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου!!! Εκτος απο την σπερματεχυση προσπαθειτε και μονοι σας να υποθεσω?

@Heart @Lacostaki κορίτσια σήμερα πολυ καλα, ξυπνησα με άλλη διάθεση πήγα προπονηση γυρισα ετοιμάστηκα ήρθα γραφείο.... Είναι πολυ καλα. Ίσως ήταν λόγω ορμονών η κακή διάθεση. Τι να πω ήμουν πολυ αναστατωμένη. Μα ψευτικη περιοδος η προηγούμενη;; είναι δυνατον;; τι να πω     ..... 

Τελικά οι εξετάσεις έδειξαν ότι είμαι στην αρχή του κυκλου. Θα πάρω την ένεση αυριο κορίτσια 170€😏. Χαλάλι. 

Και Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο. Ελπίζω να τα καταφέρω με την ένεση μη κάνω καμια μπουρδα. 

Είμαι πολυ αισιοδοξη δεν ξέρω. Και πάλι δηλαδή. Όπως πριν. Ίσως το ένστικτο μου δουλευε κ έπεσα ψυχολογικά η καταλαβαινα πως κάτι δεν πήγαινε καλα. 

Πάντως είμαι και πάλι πολυ χαρουμενη και αισιοδοξη. Αυριο θέλω να δω κ τα αποτελέσματα από το σπερμοδιαγραμμα. 😍

Κάνουμε επαφές ελευθερες μόνο τις μέρες Ωορηξιας αφου μας τις λέει ο γιατρός.... Τις άλλες έτσι και έτσι. Πάντως σήμερα είχα απίστευτα υγρά κ έκανα ελέυθερα σεξ γιατί μου έκανε εντυπωση που είχα τόσα πολλά... Κ λεω ποτε δεν ξέρεις!!!!! 

@Lacostaki άλλαξε με σε πινακα βάλε με γυρω στις 28/7.

Διάβασα και τα δικά σας νέα πιο πάνω σας βρίσκω πολυ καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! γρήγορος ο γιατρός σου για να σε βάζει σε νέα προσπάθεια μετά από την προηγούμενη ατυχία σημαίνει ότι είδε στις ορμονικές σου ότι ξεκινάει καλός κύκλος οπότε έχετε τις καλύτερες προϋποθέσεις..σούπερ!! με το καλό σύντομα να μας ανακοινώσεις θετικά νέα!!

Μακαρι παναγια μου ε τελικά ήταν ψευτικη η προηγουμενη περιοδος με βάζει δυναμικά κ με ενέσεις.... Αυτή τη φορά.... Νοιώθω καλα αλήθεια το θέλω κ το περιμενω.... Μακάρι να μείνω έγκυος αυτό το μήνα!!!! Κ να μην χρειαστεί να μπω για εξωσωματική από Σεπτεμβρίο. Αν κ θέλω τόσο πολυ το μωρό μη σας πω τα μωρά κ δεν με πειραζει ουτε η εξωσωματική. 

Κορίτσια τι άποψη έχετε που δουλευω όλη μέρα λέτε να κόψω λίγο ;

Εχω τη δυνατότητα.... Εγώ έλεγα από Σεπτεμβρίο να μείωσω λίγο εργασία.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Μακαρι παναγια μου ε τελικά ήταν ψευτικη η προηγουμενη περιοδος με βάζει δυναμικά κ με ενέσεις.... Αυτή τη φορά.... Νοιώθω καλα αλήθεια το θέλω κ το περιμενω.... Μακάρι να μείνω έγκυος αυτό το μήνα!!!! Κ να μην χρειαστεί να μπω για εξωσωματική από Σεπτεμβρίο. Αν κ θέλω τόσο πολυ το μωρό μη σας πω τα μωρά κ δεν με πειραζει ουτε η εξωσωματική. 

Κορίτσια τι άποψη έχετε που δουλευω όλη μέρα λέτε να κόψω λίγο ;

Εχω τη δυνατότητα.... Εγώ έλεγα από Σεπτεμβρίο να μείωσω λίγο εργασία.... 

Μακάρι όλα να σου πάνε καλά και αφού το θέλεις τόσο πολύ θα έρθει κορίτσι μου, δεν έχει σημασία ο τρόπος...οι ενεσουλες μη σε αγχωνουν είναι πανευκολες θα σου δείξουν πως να τις κάνεις και εγώ το είχα ένα άγχος στην αρχή αλλά μόλις μου έδειξε η μαία μου τις έκανα χωρίς δυσκολία από την πρώτη κιόλας ένεση τις συνήθισα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...