Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές θα γεμίσουν οι κοιλιες...


Heart

Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Καλή εγκυμοσύνη! Μπράβο!!! Τον Δεκέμβριο γέννησα εγώ. Ακριβώς ίδια περίπτωση κ εγώ. Παίρνεις χάπι;

Ευχαριστώ!! Μακάρι να πάει καλά γιατί είναι πολύ αρχή ακόμη, θηλάζω κι όλας και αγχώνομαι γενικά!! Ναι παίρνω το thyrostat, βέβαια 1 μήνα το πήρα και μετά έμαθα ότι είμαι έγκυος και δε ξέρω τι να κάνω τώρα...γιατί φοβάμαι μη μου ανέβει πολύ η tsh λόγω εγκυμοσύνης και πάθω πάλι υποθυρεοειδισμό, κι εγώ παίρνω τζάμπα το χάπι για τον υπερθυρεοειδισμό..δε ξέρω τι γίνεται..μίλησα σήμερα με τη γραμματέα της γιατρού, θα την ενημερώσει και θα με πάρει τηλ να μου πει τι θα κάνουμε, γιατί άλλαξαν τα δεδομένα λέει! Κι εσύ άμα μείνεις έγκυος φαντάζομαι το ίδιο θα σου πει...τι θα σου πει; Ριχτο; Εγώ στη θέση σου θα έμενα πάντως, ειδικά αν έχει περάσει 1 μήνας που έπαιρνα το χάπι και είχε ρυθμιστεί κάπως ο θυρεοειδής! Μην ακούς βέβαια τι θα έκανα εγώ😅 Σου είπε για ποιο λόγο σου ανέφερε συγκεκριμένα τον 1μιση χρόνο; Γιατί με το χάπι σε 1-2 μήνες ρυθμίζεται νομίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...