Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές θα γεμίσουν οι κοιλιες...


Heart

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα, μόλις έφτασα στο ιατρείο. Από κάτω. Παίρνω ένα καφεδακι κ παω.... Κοίτα το ίδιο είμαι με χθες πρισμενη πολυ έφαγα μια αραβική μικρή κορίτσια κ ήθελα να την βγάλω ουτε το νερό δεν μπορώ... Αλλά εντάξει αφου αυτά είναι τα συμπτώματα τι να κάνω... Εγώ ξεκίνησα ενέσεις menopur 6h μέρα κ σημερα έχω κάνει συνολικά 8 ενέσεις κ παω 9η μέρα σήμερα με δυο ενέσεις τώρα κάνω κ μια άλλη... Το έχω κάνει Λιβαδειά Αθήνα σπίτι πλατεία πια τι να πω... Εντάξει πιο ήρεμη σήμερα έτσι αγχωθηκα χθες δεν μου είχε πει ότι μπορεί να το πάθω αυτό... . 

Εχω παθει σοκ με τα τόσα ωαρια... Μπαίνω κορίτσια θα βγω κ θα σας στείλω τα νέα.. 

Αχ γλυκούλα είσαι κ συμπατριωτισα!! Κ εγώ εκεί μεγάλωσα, είμαι παντρεμένη Αθήνα!! Ε Αν κάνεις κ την διαδικασια στο ιασώ πρέπει να συναντηθούμε οπωσδήποτε,😂😂, μην ανησυχείς αγαπημένη μου το πολύ πολύ να στα πάρει νωρίτερα, ή διαφορετικά θα κάτσεις λίγο σπίτι να ξεκουραστείς μέχρι την ωοληψια!! Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Αχ γλυκούλα είσαι κ συμπατριωτισα!! Κ εγώ εκεί μεγάλωσα, είμαι παντρεμένη Αθήνα!! Ε Αν κάνεις κ την διαδικασια στο ιασώ πρέπει να συναντηθούμε οπωσδήποτε,😂😂, μην ανησυχείς αγαπημένη μου το πολύ πολύ να στα πάρει νωρίτερα, ή διαφορετικά θα κάτσεις λίγο σπίτι να ξεκουραστείς μέχρι την ωοληψια!! Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται; 

29 είμαι....

Μόλις τελείωσα κ ήρθα δουλειά κορίτσια..... Τόσο γρήγορα όσο ποτε.. Λοιπον πήγα με είδε είχαν μεγαλώσει πολλα από την δεξιά ωοθήκη. Από την αριστερη παλι ήταν λίγο πιο μικρά... Αλλά η αριστερή μου ωοθήκη εχςι διογκωθει αρκετά.... Δυστυχώς.... Βέβαια μου είπε να μην ανησυχώ σήμερα κάνω τελευταία μέρα ενέσεις κ ΣΚ τίποτα. Δευτέρα πρωί θα πάω με τον συντροφο μου 8:00 για ωοληψια. Εκανα κ μια οιστραδιολη. Κ μου είπε θα με παρουν τηλέφωνο να μου πουν σίγουρα ότι πάω Δευτέρα κ λεπτομέρειες.... 

Μ είπε επίσης παλι καλά που έκανα μόνο 100 σε δόση που είναι η μικρότερη παλι καλά!!!! Γιατί διαφορετικά θα είχαμε θέμα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολύ!!! Εμείς προσπαθούμε μόλις 3 μήνες... και δυστυχώς χθες αδιαθέτησα! οπότε πάμε για νέα προσπάθεια αυτό το μήνα! Βέβαια το προηγούμενο μήνα χάλασε πολύ ο κύκλος μου, οπότε την επόμενη εβδομάδα θα πάω για ένα ορμονολογικό τσεκ-απ..

Καλη επιτυχία!!!! Όλα καλά θα πάνε! Από τότε που μπήκα εδώ μέσα κ μιλάω με όλα αυτά τα υπέροχα κορίτσια έμαθα πολλα! 

Όλα καλά να σου πάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

29 είμαι....

Μόλις τελείωσα κ ήρθα δουλειά κορίτσια..... Τόσο γρήγορα όσο ποτε.. Λοιπον πήγα με είδε είχαν μεγαλώσει πολλα από την δεξιά ωοθήκη. Από την αριστερη παλι ήταν λίγο πιο μικρά... Αλλά η αριστερή μου ωοθήκη εχςι διογκωθει αρκετά.... Δυστυχώς.... Βέβαια μου είπε να μην ανησυχώ σήμερα κάνω τελευταία μέρα ενέσεις κ ΣΚ τίποτα. Δευτέρα πρωί θα πάω με τον συντροφο μου 8:00 για ωοληψια. Εκανα κ μια οιστραδιολη. Κ μου είπε θα με παρουν τηλέφωνο να μου πουν σίγουρα ότι πάω Δευτέρα κ λεπτομέρειες.... 

Μ είπε επίσης παλι καλά που έκανα μόνο 100 σε δόση που είναι η μικρότερη παλι καλά!!!! Γιατί διαφορετικά θα είχαμε θέμα.... 

Από ότι κατάλαβα έχεις πολυκυστικες κ έπαθες υπερδιέγερση, μην ανησυχείς ακόμα κ μικρά που είναι όλο κ κάτι θα πάρουν ως τη Δευτέρα, πρόσεχε λίγο τις κινήσεις σου κ σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Από ότι κατάλαβα έχεις πολυκυστικες κ έπαθες υπερδιέγερση, μην ανησυχείς ακόμα κ μικρά που είναι όλο κ κάτι θα πάρουν ως τη Δευτέρα, πρόσεχε λίγο τις κινήσεις σου κ σου εύχομαι πολύ καλή επιτυχία!! 

Ναι εχω πολυκυστικες βασικά συνδρόμο κιόλας με όλα τα κακά συμπτώματα! 

Μακάρι ναι προσεχω !! Θα προσεχω βασικά πολυ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Ναι εχω πολυκυστικες βασικά συνδρόμο κιόλας με όλα τα κακά συμπτώματα! 

Μακάρι ναι προσεχω !! Θα προσεχω βασικά πολυ ! 

Όλα καλά να πάνε κοριτσάκι μου , υπομονή. ....τελειώνει η διαδικασία...και όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολύ!!! Εμείς προσπαθούμε μόλις 3 μήνες... και δυστυχώς χθες αδιαθέτησα! οπότε πάμε για νέα προσπάθεια αυτό το μήνα! Βέβαια το προηγούμενο μήνα χάλασε πολύ ο κύκλος μου, οπότε την επόμενη εβδομάδα θα πάω για ένα ορμονολογικό τσεκ-απ..

Λίγο καιρό προσπαθείτε...μην αγχώνεσαι...όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου!!  Αλλάζει ο κύκλος όταν ξεκινάμε προσπάθειες...τουλάχιστον ο δικός μου άλλαξε!! Ίσως να σας βοηθήσει η παρακολούθηση με υπέρηχο ή τα τεστ ωορρηξίας... βέβαια είναι πολύ νωρίς να ξεκινήσεις τέτοιες διαδικασίες, κοίτα να το ευχαριστηθείτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Heart είπε:

Λίγο καιρό προσπαθείτε...μην αγχώνεσαι...όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου!!  Αλλάζει ο κύκλος όταν ξεκινάμε προσπάθειες...τουλάχιστον ο δικός μου άλλαξε!! Ίσως να σας βοηθήσει η παρακολούθηση με υπέρηχο ή τα τεστ ωορρηξίας... βέβαια είναι πολύ νωρίς να ξεκινήσεις τέτοιες διαδικασίες, κοίτα να το ευχαριστηθείτε....

Καλημέρα σε όλες κορίτσια μου!

Εγώ ξυπνησα πολυ φουσκωμένη αλλά τώρα είναι λίγο καλυτερα. ☺

@Lacostaki πως περνατε ;;;

Πως ειστε εσεις κορίτσια ;;;;

στις On 15/7/2021 at 5:21 ΜΜ, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια εμένα ο Συντροφος μου έβγαλε το μικρόβιο της ουρολοίμωξης το e coli εμένα είναι πεντακάθαρη η καλλιέργεια αλλά έκανα κολπιτιδα κ θα πάρω παλι μια μικρή θεραπεία  . Αυριο όμως θα μ πει ο γιατρός πια θεραπεία που θα ολόκληρωσει η μικροβιολόγος τη καλλιέργεια. 

Δεν μου είπαν τίποτα για το θέμα αυτό αν πρεπει να διακόψουμε. Μου είπαν απλά να ξεκινήσει από τώρα κιόλας ο συντροφος αντιβίωση. Για 3 βδομάδες έχει ξεκινήσει ήδη εδώ κ 3 μέρες. ?μπορεί σε μια βδομαδα που θα έχει περασει να έχει υποχωρήσει το μικρόβιο. Τι να πω δεν ξέρω κ εγώ. 

Ο γιατρός είπε το σπέρμα είναι κακό κε πολυ καλη κινητικότητα κ δεν μας επηρέαζει τώρα τόσο η ολιγοσπερμια. Για το ecoli που είναι βακτήριο κ οχι μικροβιο δεν είπε κάτι. Τώρα τι να σας πω κάτι θα ξέρει ο γιατρός. Η μικροβιολόγος είπε πως δεν μεταδίδεται στο κόλπο αλλά ίσως έχω υγρά γιατί μου κάνει βακτηριακή κολπιτιδα

Πάντως εγώ από το μεσημέρι δεν αισθάνομαι καλά, κ μίλησε με τη γραμματέα του γιατρου.... Εχω πολυ φουσκωμα στη κοιλιά κ πονο κ ναυτία από το πρωι η οποία έχει γίνει πιο έντονη τώρα τι απογευμα.. 

Ρε κορίτσια δεν είναι πολλα τα ωαρια η εμένα μου φαίνονται;;;; 😔

Φοβάμαι μη πάθω κάτι.... 

Γιατί σήμερα χειρότερεψα τόσο... Ήμουν καλά μέχρι χθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια μου!

Εγώ ξυπνησα πολυ φουσκωμένη αλλά τώρα είναι λίγο καλυτερα. ☺

@Lacostaki πως περνατε ;;;

Πως ειστε εσεις κορίτσια ;;;;

Πάντως εγώ από το μεσημέρι δεν αισθάνομαι καλά, κ μίλησε με τη γραμματέα του γιατρου.... Εχω πολυ φουσκωμα στη κοιλιά κ πονο κ ναυτία από το πρωι η οποία έχει γίνει πιο έντονη τώρα τι απογευμα.. 

Ρε κορίτσια δεν είναι πολλα τα ωαρια η εμένα μου φαίνονται;;;; 😔

Φοβάμαι μη πάθω κάτι.... 

Γιατί σήμερα χειρότερεψα τόσο... Ήμουν καλά μέχρι χθες

Aχ πόσο στεναχώριεμαι που ταλαιπωρείται και δε μπορώ να σε βοηθήσω με μια συμβουλή , δεν τα έχω περάσει όλα αυτά κορίτσι μου , δεν ξέρω τι να σου πω!! Υπομονή κάνε , μάλλον έτσι θα είναι η διαδικασία , σκέψου ότι είναι για καλό...θα περάσει!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια μου!

Εγώ ξυπνησα πολυ φουσκωμένη αλλά τώρα είναι λίγο καλυτερα. ☺

@Lacostaki πως περνατε ;;;

Πως ειστε εσεις κορίτσια ;;;;

Πάντως εγώ από το μεσημέρι δεν αισθάνομαι καλά, κ μίλησε με τη γραμματέα του γιατρου.... Εχω πολυ φουσκωμα στη κοιλιά κ πονο κ ναυτία από το πρωι η οποία έχει γίνει πιο έντονη τώρα τι απογευμα.. 

Ρε κορίτσια δεν είναι πολλα τα ωαρια η εμένα μου φαίνονται;;;; 😔

Φοβάμαι μη πάθω κάτι.... 

Γιατί σήμερα χειρότερεψα τόσο... Ήμουν καλά μέχρι χθες

Καλημέρα κορίτσια!!! Εμείς κάνουμε τα μπανακια μας πίνουμε τα ουζάκια μας και χαλαρωνουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Της Αγίας Μαρίνας σήμερα 😁 εχω έντονο πρηξιμο στο στηθος και το απόγευμα με πιάνει μια ζάλη φοβερή έως το βράδυ... Μετά το πρωί είμαι καλά!! Έχω ραντεβού στον γιατρο Τέλη Ιουλίου για υπερηχο ❤️🙏 εύχομαι να ακούσω καρδούλα τότε, να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια μου!

Εγώ ξυπνησα πολυ φουσκωμένη αλλά τώρα είναι λίγο καλυτερα. ☺

@Lacostaki πως περνατε ;;;

Πως ειστε εσεις κορίτσια ;;;;

Πάντως εγώ από το μεσημέρι δεν αισθάνομαι καλά, κ μίλησε με τη γραμματέα του γιατρου.... Εχω πολυ φουσκωμα στη κοιλιά κ πονο κ ναυτία από το πρωι η οποία έχει γίνει πιο έντονη τώρα τι απογευμα.. 

Ρε κορίτσια δεν είναι πολλα τα ωαρια η εμένα μου φαίνονται;;;; 😔

Φοβάμαι μη πάθω κάτι.... 

Γιατί σήμερα χειρότερεψα τόσο... Ήμουν καλά μέχρι χθες

Κορίτσι μου όλα καλά θα πανε , έτσι είναι η διαδικασία της ωοληψιας.. Εμένα η κοιλιά μου είχε γίνει τουμπανο. Έγκυος πριν μείνω έγκυος🤣🤣🤣 μου είχε παρει 16. Σήμερα δε θα κάνεις οπότε θα παρει απο Δευτέρα σίγουρα τη; δεξιάς ωοθήκης που είναι έτοιμα κ θα μαζέψει κ απ την άλλη.. Σίγουρα θα έχεις τέλειες βλαστοκυστες κ πολλα πολλα αδελφάκια🤣🤣με το καλό λοιπόν . . Δε νομίζω να σε προχωρησει στον ίδιο κυκλο σε ετ λόγω υπερδιέγερσης έστω κ ήπιας? Σου έχει πει κάτι..?συνήθως αφήνουν ένα κυκλο να ηρεμήσει ο οργανισμός! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κι από εμένα κορίτσια μου!

Καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!💗

@Mimi26 είναι λογικό κορίτσι μου να φοβάσαι και να αγχώνεσαι. Κι εγώ τα ίδια θα ένιωθα αλλά πρέπει να δεις τα θετικά. Ότι το όνειρο σου είναι κοντά κι ότι σε πολύ λίγο καιρό θα είσαι εγκυουλα! Και τότε να δεις φούσκωμα!😄

@Lacostaki μου σε ζηλεύω!!!! Θέλω επειγόντως διακοπές!!!!!

Εγώ κορίτσια τώρα παίζω τον γιατρό με τον μικρό μου!😆 Η πλάκα είναι ότι βάζει ένα μαξιλάρι στην κοιλιά μου και μου λέει ότι έχω ένα νινι μέσα. Μου κάνει υπέρηχο! Κανονική εξέταση σας λέω! 😄 Που να ξέρε ο γλυκούλης μου τον καημό μου! Περιμένω και περίοδο σήμερα κι άντε να ξεχαστω! 😄😆

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κι από εμένα κορίτσια μου!

Καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!💗

@Mimi26 είναι λογικό κορίτσι μου να φοβάσαι και να αγχώνεσαι. Κι εγώ τα ίδια θα ένιωθα αλλά πρέπει να δεις τα θετικά. Ότι το όνειρο σου είναι κοντά κι ότι σε πολύ λίγο καιρό θα είσαι εγκυουλα! Και τότε να δεις φούσκωμα!😄

@Lacostaki μου σε ζηλεύω!!!! Θέλω επειγόντως διακοπές!!!!!

Εγώ κορίτσια τώρα παίζω τον γιατρό με τον μικρό μου!😆 Η πλάκα είναι ότι βάζει ένα μαξιλάρι στην κοιλιά μου και μου λέει ότι έχω ένα νινι μέσα. Μου κάνει υπέρηχο! Κανονική εξέταση σας λέω! 😄 Που να ξέρε ο γλυκούλης μου τον καημό μου! Περιμένω και περίοδο σήμερα κι άντε να ξεχαστω! 😄😆

 

Κορίτσια σας ευχαριστω πολυ όλες! Οχι σε αυτόν το κυκλο δεν θα με βάλει για εξωσωματική... Θα ηρεμησω πρωτα... Σήμερα δεν μπορώ να περπατησω έχω πονο κάθομαι κάτω... Τώρα βασικά γιατί το πρωι πηγα για ένα καφέ 🤣

Θα σας πω τα νεότερα Δευτέρα μετά την ωοληψια παναγια μου🙏🙏🙏🙏🙏🙏

@Lacostaki απολαυστε το!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!το φόρουμ σας το βρήκα τυχαία όταν αποφασίσαμε με τον σύζυγο να προσπαθήσουμε για παιδάκι..αποφάσισα να κάνω εγγραφή και δεν έχω σταματήσει να διαβάζω τις εμπειρίες σας αλλά και τις συμβουλές σας!..Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!το φόρουμ σας το βρήκα τυχαία όταν αποφασίσαμε με τον σύζυγο να προσπαθήσουμε για παιδάκι..αποφάσισα να κάνω εγγραφή και δεν έχω σταματήσει να διαβάζω τις εμπειρίες σας αλλά και τις συμβουλές σας!..Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Γεια σου κοριτσάκι μου...όλα καλά θα πάνε!! Όχι άγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια! η αλήθεια είναι πως δε θέλω να το πολυσκέφτομαι, αλλά όλο μέρες καταλήγω να μετρώ! χαχα.. Να σας ρωτήσω, έχει ρωτήσει καμία το γιατρό της για το αν επιτρέπεται το εμβόλιο τώρα που προσπαθούμε; Σκέφτομαι να το κάνω αλλά δεν ξέρω αν θα πρέπει να σταματήσω τις προσπάθειες για λίγο καιρό.. (στον γιατρό μου θα πάω αυτή την εβδομάδα για να τον ρωτήσω)..

Εμένα μου είπε όταν αποφασίσουμε να το κάνουμε να έχουμε άποχη ανάμεσα στις δόσεις...εγώ υπολόγισα περίπου 2 μήνες...θα το κάνουμε τέλος του μήνα αν έρθει η περίοδος...να τελειώνουμε , τουλάχιστον να ξεκινήσουμε από Οκτώβρη χωρίς να έχουμε κι αυτό στο μυαλό..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/7/2021 at 9:24 ΠΜ, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ πολύ!!! Εμείς προσπαθούμε μόλις 3 μήνες... και δυστυχώς χθες αδιαθέτησα! οπότε πάμε για νέα προσπάθεια αυτό το μήνα! Βέβαια το προηγούμενο μήνα χάλασε πολύ ο κύκλος μου, οπότε την επόμενη εβδομάδα θα πάω για ένα ορμονολογικό τσεκ-απ..

Γεια σου iriana, και εγώ είμαι νέα εδώ.σου εύχομαι να γίνεις σύντομα μαμά, όπως και σε όλα τα κορίτσια.Εγω, είμαι στον δεύτερο μήνα προσπάθειας, προχτές ήταν η ωορρηξία μου☺️Να κάνεις έναν ορμονολογικο έλεγχο για σιγουριά.Τον θυροειδη σου τον έχεις τσεκαρει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εύχομαι μια όμορφη και ξεκούραστη Κυριακή σε όλες μας!💗

Θέλω να ρωτήσω κάτι κορίτσια μου. Αυτόν τον μήνα έκανα σαλπιγγογραφια. Μου ήρθε κανονικά η περίοδος και η ροή είναι φυσιολογική αλλά πονάω πολύ!☹️ Τέτοιο πόνο έχω να νιώσω από τα νιάτα μου! Λέτε να έχει σχέση η σαλπιγγογραφια;😘🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εύχομαι μια όμορφη και ξεκούραστη Κυριακή σε όλες μας!💗

Θέλω να ρωτήσω κάτι κορίτσια μου. Αυτόν τον μήνα έκανα σαλπιγγογραφια. Μου ήρθε κανονικά η περίοδος και η ροή είναι φυσιολογική αλλά πονάω πολύ!☹️ Τέτοιο πόνο έχω να νιώσω από τα νιάτα μου! Λέτε να έχει σχέση η σαλπιγγογραφια;😘🥰

Καλημερα, κ εγώ όταν είχα κάνει σαλπιγγογραφια ήταν λίγο περίεργη η περίοδος μου μετα... Μπορεί ναι μπορεί κ οχι.... Μην ανησυχείς όμως.. 

Που την έκανες την σαλπιγγογραφια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα, κ εγώ όταν είχα κάνει σαλπιγγογραφια ήταν λίγο περίεργη η περίοδος μου μετα... Μπορεί ναι μπορεί κ οχι.... Μην ανησυχείς όμως.. 

Που την έκανες την σαλπιγγογραφια;

Κορίτσια εγώ σήμερα κρεβάτι.... Πολυ φουσκωμένη νοιώθω ότι θα σκάσω... Δεν μπορώ να φάω να πιω τίποτα νοιώθω λες κ έχω μπάλα στη κοιλιά μου.   Ουτε προπόνηση πηγα χθες ουτε σήμερα λςω δεν είμαι σε φάση. ... Αυριο πρωί πηγαινω για Ωοληψια... 8 θα μαστε εκεί να δώσει πρώτα σπέρμα ο συντροφος μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα, κ εγώ όταν είχα κάνει σαλπιγγογραφια ήταν λίγο περίεργη η περίοδος μου μετα... Μπορεί ναι μπορεί κ οχι.... Μην ανησυχείς όμως.. 

Που την έκανες την σαλπιγγογραφια;

Σε ακτινολογικο. Ο γιατρός μου βασικά μου την έκανε σε συνεργασία με τον ακτινολόγο. Έχω κάνει ξανά πριν αρκετά χρόνια αλλά δεν θυμάμαι αν πονούσα μετά στην περίοδο. Τι να πω!

Καλή επιτυχία αύριο mimi μου! Να μας γράψεις τα νέα και πως πήγε η διαδικασία!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα κρεβάτι.... Πολυ φουσκωμένη νοιώθω ότι θα σκάσω... Δεν μπορώ να φάω να πιω τίποτα νοιώθω λες κ έχω μπάλα στη κοιλιά μου.   Ουτε προπόνηση πηγα χθες ουτε σήμερα λςω δεν είμαι σε φάση. ... Αυριο πρωί πηγαινω για Ωοληψια... 8 θα μαστε εκεί να δώσει πρώτα σπέρμα ο συντροφος μου... 

Ποια προπόνηση βρε τρελή.... Κάτσε ξεκουράσου!!!! Όλα τέλεια θα πάνε κοριτσάκι μου....όταν ηρεμήσεις απ' όλα αυτά να μας ενημερώσεις...αν μπορείς πες μας και για τα χρήματα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!

@Mimi26 καλή επιτυχία για αύριο!! Περιμένουμε νεακια από την όλη διαδικασία! ☺️ Θα την περάσουμε και μείς σε λίγο καιρό! 🤗 Θετική σκεψη!!🤞 Είμαστε ένα βήμα πιο κοντά στο στόχο μας!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα κρεβάτι.... Πολυ φουσκωμένη νοιώθω ότι θα σκάσω... Δεν μπορώ να φάω να πιω τίποτα νοιώθω λες κ έχω μπάλα στη κοιλιά μου.   Ουτε προπόνηση πηγα χθες ουτε σήμερα λςω δεν είμαι σε φάση. ... Αυριο πρωί πηγαινω για Ωοληψια... 8 θα μαστε εκεί να δώσει πρώτα σπέρμα ο συντροφος μου... 

Λίγη υπομονή ακόμα κορίτσι μου αύριο θα γίνει η ωοληψια και σιγά σιγά θα φεύγουν τα συμπτώματα που νιώθεις..  η αλήθεια είναι πως σωματικά αυτό είναι το μόνο δύσκολο στάδιο της εξωσωματικής, και εσύ το περνάς και λίγο πιο δύσκολα απ' ότι κατάλαβα αλλά να σκέφτεσαι πως κάποια από αυτά τα ωαριακια θα είναι τα παιδάκια σου!!σου εύχομαι καλή επιτυχία για αύριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...