Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαμηλή Χοριακη


Recommended Posts

Καλησπέρα μανούλες!

Εχω διαβασει διαφορες συζητησεις με παρομοιο θεμα αλλα δεν μπορω να μην γραψω κι εγω (μαλλον στην ουσια θελω απλα να το συζητησω)

Εκανα πριν 17 μερες σπερματεγχυση και πριν 7 μερες ειχα θετικο early clear blue που λεει οτι γινεται 6 μερες πριν την περιοδο (διαβασα οτι ανιχνεύει απο 6 μοναδες)

Χαρά εγω ...καταλαβαίνετε 

Λεω οκ ας κανω χοριακη μετα την αναμενομενη μερα περιοδου δεν χαθηκε ο κοσμος. Ηταν και σκ μετα ... 

Εκανα ενα τεστ ακομα την Κυριακή . Αυτη τη φορα early ηλεκτρονικό και βγήκε αρνητικο, εκανα καπακι το ιδιο που εκανα και την πρωτη φορα και βγηκε θετικο με αχνη γραμμή 

Δευτερα ηταν αργια οποτε πηγα Τριτη για χοριακη και βγηκε 14,9 αρχισα να ανησυχώ γιατι στην πρώτη εγκυμοσύνη ειχα 250 αντιστοιχη μερα.

Μίλησα με το γιατρο μου ειπε οτι ειναι πολυ νωρις οποτε θα δουμε στην επομενη.

Εκανα Πέμπτη (σημερα) την δεύτερη  και ηταν 14,6 .. ε λεω οκ απέβαλα. Ειχα και ελαφρως χρωματισμενα υγρα οταν σφιχτηκα λιγο στην τουαλετα.

Πηρα τηλ τον γιατρό μου μου εδωσε utrogestan και μου ειπε ειναι πολυ νωρις και μου ειπε οτι δεν αυξάνονται καμια φορα τοσο αποτομα απο την αρχη...και να κανω και το Σάββατο.

Εγω δεν εχω τοσες ελπιδες...εσεις τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/6/2021 at 7:30 ΜΜ, ο/η Vasoula86 είπε:

Καλησπέρα μανούλες!

Εχω διαβασει διαφορες συζητησεις με παρομοιο θεμα αλλα δεν μπορω να μην γραψω κι εγω (μαλλον στην ουσια θελω απλα να το συζητησω)

Εκανα πριν 17 μερες σπερματεγχυση και πριν 7 μερες ειχα θετικο early clear blue που λεει οτι γινεται 6 μερες πριν την περιοδο (διαβασα οτι ανιχνεύει απο 6 μοναδες)

Χαρά εγω ...καταλαβαίνετε 

Λεω οκ ας κανω χοριακη μετα την αναμενομενη μερα περιοδου δεν χαθηκε ο κοσμος. Ηταν και σκ μετα ... 

Εκανα ενα τεστ ακομα την Κυριακή . Αυτη τη φορα early ηλεκτρονικό και βγήκε αρνητικο, εκανα καπακι το ιδιο που εκανα και την πρωτη φορα και βγηκε θετικο με αχνη γραμμή 

Δευτερα ηταν αργια οποτε πηγα Τριτη για χοριακη και βγηκε 14,9 αρχισα να ανησυχώ γιατι στην πρώτη εγκυμοσύνη ειχα 250 αντιστοιχη μερα.

Μίλησα με το γιατρο μου ειπε οτι ειναι πολυ νωρις οποτε θα δουμε στην επομενη.

Εκανα Πέμπτη (σημερα) την δεύτερη  και ηταν 14,6 .. ε λεω οκ απέβαλα. Ειχα και ελαφρως χρωματισμενα υγρα οταν σφιχτηκα λιγο στην τουαλετα.

Πηρα τηλ τον γιατρό μου μου εδωσε utrogestan και μου ειπε ειναι πολυ νωρις και μου ειπε οτι δεν αυξάνονται καμια φορα τοσο αποτομα απο την αρχη...και να κανω και το Σάββατο.

Εγω δεν εχω τοσες ελπιδες...εσεις τι λετε;

Αγαπη μου κανε μια αυριο την δευτερα να δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω δεν είναι καλό που από την Τρίτη ως την Πέμπτη δεν ανέβηκε.. Πρώτη φορά ακούω γιατρο να λέει δεν πειράζει που δεν ανέβηκε η χοριακη.. 

Μακαρι να πάνε όλα καλά, αλλά έπρεπε να ανεβεί η τιμή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/6/2021 at 7:30 ΜΜ, ο/η Vasoula86 είπε:

Καλησπέρα μανούλες!

Εχω διαβασει διαφορες συζητησεις με παρομοιο θεμα αλλα δεν μπορω να μην γραψω κι εγω (μαλλον στην ουσια θελω απλα να το συζητησω)

Εκανα πριν 17 μερες σπερματεγχυση και πριν 7 μερες ειχα θετικο early clear blue που λεει οτι γινεται 6 μερες πριν την περιοδο (διαβασα οτι ανιχνεύει απο 6 μοναδες)

Χαρά εγω ...καταλαβαίνετε 

Λεω οκ ας κανω χοριακη μετα την αναμενομενη μερα περιοδου δεν χαθηκε ο κοσμος. Ηταν και σκ μετα ... 

Εκανα ενα τεστ ακομα την Κυριακή . Αυτη τη φορα early ηλεκτρονικό και βγήκε αρνητικο, εκανα καπακι το ιδιο που εκανα και την πρωτη φορα και βγηκε θετικο με αχνη γραμμή 

Δευτερα ηταν αργια οποτε πηγα Τριτη για χοριακη και βγηκε 14,9 αρχισα να ανησυχώ γιατι στην πρώτη εγκυμοσύνη ειχα 250 αντιστοιχη μερα.

Μίλησα με το γιατρο μου ειπε οτι ειναι πολυ νωρις οποτε θα δουμε στην επομενη.

Εκανα Πέμπτη (σημερα) την δεύτερη  και ηταν 14,6 .. ε λεω οκ απέβαλα. Ειχα και ελαφρως χρωματισμενα υγρα οταν σφιχτηκα λιγο στην τουαλετα.

Πηρα τηλ τον γιατρό μου μου εδωσε utrogestan και μου ειπε ειναι πολυ νωρις και μου ειπε οτι δεν αυξάνονται καμια φορα τοσο αποτομα απο την αρχη...και να κανω και το Σάββατο.

Εγω δεν εχω τοσες ελπιδες...εσεις τι λετε;

Κορίτσι μου είχες κάνει ovitrelle; Μήπως στα τεστ ανιχνεύθηκε η ορμόνη από το φάρμακο; Πότε έκανες οβιτρελ και πότε σπερματεγχυση; Και πόσες μέρες μετά έκανες τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...