Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιανουαρίου 2022


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου όμορφα ! 

@Froufroπεραστικά σου κοπέλα μου ! 

Και εμείς καλά είμαστε ! Ετοιμάζομαι για τον πολιτικό την Παρασκευή και είχα φουλ τρέξιμο αυτές τις μέρες! 

Κατά τα άλλα έχω κάνει μια κοιλιά ετοιμογεννης! Συνήθως όταν λέω ότι είμαι πέντε μισή με ρωτάνε αν έχω δίδυμα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 451
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια μου όμορφα ! 

@Froufroπεραστικά σου κοπέλα μου ! 

Και εμείς καλά είμαστε ! Ετοιμάζομαι για τον πολιτικό την Παρασκευή και είχα φουλ τρέξιμο αυτές τις μέρες! 

Κατά τα άλλα έχω κάνει μια κοιλιά ετοιμογεννης! Συνήθως όταν λέω ότι είμαι πέντε μισή με ρωτάνε αν έχω δίδυμα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Annast είπε:

Γεια σας κορίτσια μου όμορφα ! 

@Froufroπεραστικά σου κοπέλα μου ! 

Και εμείς καλά είμαστε ! Ετοιμάζομαι για τον πολιτικό την Παρασκευή και είχα φουλ τρέξιμο αυτές τις μέρες! 

Κατά τα άλλα έχω κάνει μια κοιλιά ετοιμογεννης! Συνήθως όταν λέω ότι είμαι πέντε μισή με ρωτάνε αν έχω δίδυμα 😂😂😂

Τέλεια! Με το καλό κορίτσι μου 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Πόσο σε καταλαβαίνω 😭 Κ εγώ κάθε φορά του στέλνω ότι μπορώ... Ακόμα κ αν φαίνεται μόνο ένα στρογγυλό από το κεφάλι! Πότε θα έρθει εσένα?

Καλημέρα κορίτσια!Επιτέλους δροσουλα 🥰

@FroufroΈλα,συμπασχουσα! Ναυτικός κ εσένα? Κανονικά είναι να γυρίσει τέλος Οκτώβρη,το πολύ μέχρι 15 Νοέμβρη. Πρέπει να κάνουμε κ έναν γαμο κ εμείς 😏. Περιμένουμε την εξέταση αύριο κ την τελική εκτίμηση του γιατρού για να κανονίσει. 

@AnnastΜε το καλό κορίτσι μου! Εμείς κάπου τέλος Νοεμβρίου μάλλον ή Δεκεμβρη. 

Κορίτσια έχω βρει από το Instagram ένα μαγαζι με πολύ ωραία φορέματα - τουαλετες,πολύ οικονομικά και κάνουν κ οποία μετατροπή χρειαστεί.εκει θα κοιτάξω κ εγώ όταν είναι για τον πολιτικό. Αν κάποια θέλει να μου πει να της στείλω το link.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω δεν θα συνηθίσω ποτέ! 

Εμάς είναι κ το πρώτο κ ευτυχώς μάθαμε ότι είμαι έγκυος 10 μέρες αφού έφυγε! Ήταν απίστευτος ο συγχρονισμός! 

Μακάρι να πάνε όλα καλά κ να έρθει στην ώρα του ή κ λίγο νωρίτερα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου! Τι κανετε? Εγω ακομα δεν εχω βαλει καθολου κιλακια, ειμαι στα ιδια αλλα κανω κι αυστηρη διατροφη απο τον 2ο μηνα λογω διαβητη κυησης που μου παρουσιαστηκε απο πολυ νωρις δυστυχως. Και βλεπω μια μικρη κοιλιτσα να ξεπεταγεται τωρα μονο τις τελευταιες 2 βδομαδες...χιχι, αφου λεω παιρνει καθολου βαρος το παιδι ή μπα??

Επισης βρε κοριτσια ηθελα να ρωτησω εαν εχει παρατηρησει και καμια αλλη κατι που παθαινω τελευταια... Εκει που ειμαι ξαπλωμενη και γυριζω ανασκελα τυχαινει καμια φορα να νιωθω σαν να σχηματιζεται ενα μικρο "βουναλακι" στα δεξια ή αριστερα της κοιλιας. Σαν μικρο εξογκωματακι που ειναι σκληρο και απο την αλλη δεν υπαρχει. Μετα σπο λιγα λεπτα αν ξαπλωσω ανασκελα υποχωρει. Χθες εν τω μεταξυ το παρατηρησα και την ωρα που ημουν ορθια και μετα εφυγε. Θα ρωτησω και τον γιατρο σε κανα 2 μερες που εχω ραντεβου, απλα ελεγα μηπως το παθαινει κ καμια αλλη κοπελα εδω ή ξερει τι μπορει να ειναι.....το μωρο ή καμια συσπαση? Τωρα μολις μπηκα στην 19η εβδομαδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bonbon είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Τι κανετε? Εγω ακομα δεν εχω βαλει καθολου κιλακια, ειμαι στα ιδια αλλα κανω κι αυστηρη διατροφη απο τον 2ο μηνα λογω διαβητη κυησης που μου παρουσιαστηκε απο πολυ νωρις δυστυχως. Και βλεπω μια μικρη κοιλιτσα να ξεπεταγεται τωρα μονο τις τελευταιες 2 βδομαδες...χιχι, αφου λεω παιρνει καθολου βαρος το παιδι ή μπα??

Επισης βρε κοριτσια ηθελα να ρωτησω εαν εχει παρατηρησει και καμια αλλη κατι που παθαινω τελευταια... Εκει που ειμαι ξαπλωμενη και γυριζω ανασκελα τυχαινει καμια φορα να νιωθω σαν να σχηματιζεται ενα μικρο "βουναλακι" στα δεξια ή αριστερα της κοιλιας. Σαν μικρο εξογκωματακι που ειναι σκληρο και απο την αλλη δεν υπαρχει. Μετα σπο λιγα λεπτα αν ξαπλωσω ανασκελα υποχωρει. Χθες εν τω μεταξυ το παρατηρησα και την ωρα που ημουν ορθια και μετα εφυγε. Θα ρωτησω και τον γιατρο σε κανα 2 μερες που εχω ραντεβου, απλα ελεγα μηπως το παθαινει κ καμια αλλη κοπελα εδω ή ξερει τι μπορει να ειναι.....το μωρο ή καμια συσπαση? Τωρα μολις μπηκα στην 19η εβδομαδα. 

Γειά σας κορίτσια! 

Το μωρούλι είναι κοριτσάκι μου..... Κ εγώ το παθαίνω σε αυτό το μωράκι περισσότερο από τα προηγούμενα κ με προβλημάτισε, λέω μα γιατί πετάγεται σε ένα μέρος μόνο τόσο πολύ... ρώτησα τη γιατρό μου κ γελούσε, μου λέει εκεί βολεύεται βρε να καθίσει το παιδί 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! 

Έκανα την β επιπέδου το πρωί κ όλα είναι μια χαρά!

Μπαίνω κυρία για την εξέταση έχοντας πιει κ μισό μπουκάλι μιλκο κ η μικρή έκανε χαμο όσο περίμενα μες στην κοιλια μου. Όντως ξεκινάμε κ ήταν άψογη, πρόσωπο θέλετε πάρτε το,επίνε κ το νεράκι του το κορίτσι, κοιλιά θέλετε ορίστε μισό να γυρίσω κ λίγο καλύτερα, μετράγε η γιατρός το μηριαίο με λυγισμένα τα ποδαράκια της κ αποφασίζει να της το δώσει κ όλο. Πάρε γιατρέ κ ένα τέντωμα να έχεις να μετράς! Ο γιατρός μου κ η γιατρός που έκανε την εξέταση πωπω λ κ τι ωραία κ το καθαρά που είναι όλα κ μπράβο κ πάμε, σταρ η κυρία λες κ έκανε φωτογράφιση για τη vogue! Το γυρνάει η γυναίκα στο στο 3d να χαρούμε κ λίγο κ αποφασίζει να πέσει για ύπνο! Τσουπα πάρε το ένα χέρι στο πρόσωπο κ γύρισμα στο πλάι!ε το ζόρι μια φωτόγραφια με το μισό της πρόσωπο(ε δεν είμαι κ για χορταση θ με καμαρώνετε όταν βγω!) Μια μέτρηση είχε μείνει της σπονδυλικής στήλης κ πιο συγκεκριμένα να δει το τέλος,στην ουρά αν είναι εντάξει η κύστη του κόκκυγα. Με τίποτα κορίτσια!

Πήγαινε λέει τουαλέτα κανε κ δύο ασκήσεις κ Έλα. Τίποτα! Πήγαινε λέει έξω φάε ένα κρουασάν σοκολάτας,πιες κρύο νερό κ περπατά κ Έλα σε μισή ώρα. Η γλώσσα μου βγήκε από το περπάτημα. Το αποτέλεσμα η κυρία να έχει γυρίσει μπρούμυτα,ψιλοχωμενη κ στα ισχία κ να κοιμάται του καλού καιρού. Βρε τι την σκουνταγε με τον υπέρηχο, τι μαλαξη της έκανε,εκεί μουλάρι! Αποτέλεσμα εγώ ξαπλωμένη στο κρεβάτι με λυγισμένα γόνατα,να σηκώνω την λεκάνη μου στον αέρα κ να κουνάω την κοιλιά μου πέρα δώθε. Μιλάμε για γέλια όχι αστεία. Εεε δεν ξύπνησε, απλά όπως κουνιομουν μετακινήθηκε ελάχιστα ώστε να φανεί αυτό που ήθελε η γιατρός. 

Έμοιαζε στον πατέρα της,που κοιμάται κ πέφτει το σπίτι κ δεν καταλαβαίνει τίποτα 🤣🤣🤣αν συνεχίσει έτσι κ όταν βγει μια χαρά θα περάσουμε🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariaki_k είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! 

Έκανα την β επιπέδου το πρωί κ όλα είναι μια χαρά!

Μπαίνω κυρία για την εξέταση έχοντας πιει κ μισό μπουκάλι μιλκο κ η μικρή έκανε χαμο όσο περίμενα μες στην κοιλια μου. Όντως ξεκινάμε κ ήταν άψογη, πρόσωπο θέλετε πάρτε το,επίνε κ το νεράκι του το κορίτσι, κοιλιά θέλετε ορίστε μισό να γυρίσω κ λίγο καλύτερα, μετράγε η γιατρός το μηριαίο με λυγισμένα τα ποδαράκια της κ αποφασίζει να της το δώσει κ όλο. Πάρε γιατρέ κ ένα τέντωμα να έχεις να μετράς! Ο γιατρός μου κ η γιατρός που έκανε την εξέταση πωπω λ κ τι ωραία κ το καθαρά που είναι όλα κ μπράβο κ πάμε, σταρ η κυρία λες κ έκανε φωτογράφιση για τη vogue! Το γυρνάει η γυναίκα στο στο 3d να χαρούμε κ λίγο κ αποφασίζει να πέσει για ύπνο! Τσουπα πάρε το ένα χέρι στο πρόσωπο κ γύρισμα στο πλάι!ε το ζόρι μια φωτόγραφια με το μισό της πρόσωπο(ε δεν είμαι κ για χορταση θ με καμαρώνετε όταν βγω!) Μια μέτρηση είχε μείνει της σπονδυλικής στήλης κ πιο συγκεκριμένα να δει το τέλος,στην ουρά αν είναι εντάξει η κύστη του κόκκυγα. Με τίποτα κορίτσια!

Πήγαινε λέει τουαλέτα κανε κ δύο ασκήσεις κ Έλα. Τίποτα! Πήγαινε λέει έξω φάε ένα κρουασάν σοκολάτας,πιες κρύο νερό κ περπατά κ Έλα σε μισή ώρα. Η γλώσσα μου βγήκε από το περπάτημα. Το αποτέλεσμα η κυρία να έχει γυρίσει μπρούμυτα,ψιλοχωμενη κ στα ισχία κ να κοιμάται του καλού καιρού. Βρε τι την σκουνταγε με τον υπέρηχο, τι μαλαξη της έκανε,εκεί μουλάρι! Αποτέλεσμα εγώ ξαπλωμένη στο κρεβάτι με λυγισμένα γόνατα,να σηκώνω την λεκάνη μου στον αέρα κ να κουνάω την κοιλιά μου πέρα δώθε. Μιλάμε για γέλια όχι αστεία. Εεε δεν ξύπνησε, απλά όπως κουνιομουν μετακινήθηκε ελάχιστα ώστε να φανεί αυτό που ήθελε η γιατρός. 

Έμοιαζε στον πατέρα της,που κοιμάται κ πέφτει το σπίτι κ δεν καταλαβαίνει τίποτα 🤣🤣🤣αν συνεχίσει έτσι κ όταν βγει μια χαρά θα περάσουμε🤣🤣🤣🤣

Μπράβο κορίτσι μου τέλεια!! Άντε να πάρουμε σειρά για τη Β επιπέδου μπας κ ηρεμήσω επιτέλους λίγο από το άγχος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς κάναμε β επιπέδου τν Δευτέρα αλλά ήταν τόσο ζωηρή που δν μπόρεσε να μας τν βγάλει 3d φωτογραφία να τν έχουμε..όλα καλά όμως! 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/9/2021 at 2:45 ΜΜ, ο/η Froufro είπε:

Γειά σας κορίτσια! 

Το μωρούλι είναι κοριτσάκι μου..... Κ εγώ το παθαίνω σε αυτό το μωράκι περισσότερο από τα προηγούμενα κ με προβλημάτισε, λέω μα γιατί πετάγεται σε ένα μέρος μόνο τόσο πολύ... ρώτησα τη γιατρό μου κ γελούσε, μου λέει εκεί βολεύεται βρε να καθίσει το παιδί 😆

Λες βρε να ειναι το μικρουλι ε? Μακαρι! τι να πω! Αρεσκεται στις βολτες τελευταια κ πεταει πωπω!😄

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες σας.... πως είστε? 

Λοιπόν έχω μια ερώτηση...... Γενικά έχοντας περάσει δύο παλίνδρομες πριν (εκτός από τις δύο εγκυμοσύνες μου που πήγαν καλά εννοώ) σε κάποια θέματα ξέρω ακριβώς τι να κάνω, αλλά σε κάποια άλλα είμαι πολύ πιο αγχωμένη από τις προηγούμενες εγκυμοσύνες κ βάζω πάντα το κακό στο μυαλό μου!

Αυτό το μωράκι μου είναι ΠΟΛΥ πιο ήσυχο από τα προηγούμενα μου κ ώρες ώρες δεν μπορώ να ηρεμήσω αν δεν το νιώσω, αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι, έχετε παρατηρήσει καθόλου αν βρίσκεστε σε κάποια συγκεκριμένη θέση-στάση σώματος αν νιώθετε περισσότερο τις κινήσεις του μωρού? Πέρασα μια μεγάλη ταραχή πριν δύο μέρες κ η μπουμπού μου είναι πολύ ήσυχη κ θέλω να νιώσω καμία μπουνίτσα να μου πει είμαι καλά....! Το ξέρω ότι κάνω σαν "πρωτάρα", αλλά ΝΑΙ ακόμα κ στο τρίτο παιδί φυσικά κ δεν τα ξέρεις όλα.... Αν κάποια έχει παρατήσει κάποια τέτοια θέση παρακαλώ να μου την πει!!!!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες σας.... πως είστε? 

Λοιπόν έχω μια ερώτηση...... Γενικά έχοντας περάσει δύο παλίνδρομες πριν (εκτός από τις δύο εγκυμοσύνες μου που πήγαν καλά εννοώ) σε κάποια θέματα ξέρω ακριβώς τι να κάνω, αλλά σε κάποια άλλα είμαι πολύ πιο αγχωμένη από τις προηγούμενες εγκυμοσύνες κ βάζω πάντα το κακό στο μυαλό μου!

Αυτό το μωράκι μου είναι ΠΟΛΥ πιο ήσυχο από τα προηγούμενα μου κ ώρες ώρες δεν μπορώ να ηρεμήσω αν δεν το νιώσω, αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι, έχετε παρατηρήσει καθόλου αν βρίσκεστε σε κάποια συγκεκριμένη θέση-στάση σώματος αν νιώθετε περισσότερο τις κινήσεις του μωρού? Πέρασα μια μεγάλη ταραχή πριν δύο μέρες κ η μπουμπού μου είναι πολύ ήσυχη κ θέλω να νιώσω καμία μπουνίτσα να μου πει είμαι καλά....! Το ξέρω ότι κάνω σαν "πρωτάρα", αλλά ΝΑΙ ακόμα κ στο τρίτο παιδί φυσικά κ δεν τα ξέρεις όλα.... Αν κάποια έχει παρατήσει κάποια τέτοια θέση παρακαλώ να μου την πει!!!!!! ❤

Καλησπέρα @Froufro μου!

αν κ για μένα είναι η πρώτη φορά,έχω παρατηρήσει ότι όταν ξαπλώσω στο πλάι τις περισσότερες φορές κουνιέται,μαλλον για να βολεύτει κ εκείνη. Αν είναι αριστερά κ ξάπλωσω στο αριστερό πλευρό τσαακ αρχίζει κ με σπρώχνει και αντίστροφα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mariaki_k είπε:

Καλησπέρα @Froufro μου!

αν κ για μένα είναι η πρώτη φορά,έχω παρατηρήσει ότι όταν ξαπλώσω στο πλάι τις περισσότερες φορές κουνιέται,μαλλον για να βολεύτει κ εκείνη. Αν είναι αριστερά κ ξάπλωσω στο αριστερό πλευρό τσαακ αρχίζει κ με σπρώχνει και αντίστροφα.

 

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλή σχολική χρονιά για της ήδη μανούλες μεγαλύτερων... 

Κορίτσι μου ευχαριστώ που απάντησες, αυτό η αλήθεια το δοκιμάζω συνέχεια γιατί έπιανε στον μικρό μου, αλλά αυτή η μικρούλα μάλλον βολεύεται όπως την βάλεις.... χθες με καθησύχασε πάντως, μου έκανε κάτι μπουνίτσες. Τι να πω θέλω να πιστεύω ότι κ όταν βγει ίσως είναι πολύ καλό μωράκι 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεεερα κορίτσια και καλή σχολική χρονιά.  Έχω μείνει χωρίς κινητό γιαυτό χάθηκα! Πως πάτε; @Bonbon έχω πάρει 7 κιλά θέλεις κανένα  😂

@Froufro κι εγώ στο πλάι συνήθως αλλά μην νομίζεις δεν το ακούω και συνέχεια.  Κάποιες φορές βαράει όταν είμαι όρθια στο ξεκαρφωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Καλημεεεερα κορίτσια και καλή σχολική χρονιά.  Έχω μείνει χωρίς κινητό γιαυτό χάθηκα! Πως πάτε; @Bonbon έχω πάρει 7 κιλά θέλεις κανένα  😂

@Froufro κι εγώ στο πλάι συνήθως αλλά μην νομίζεις δεν το ακούω και συνέχεια.  Κάποιες φορές βαράει όταν είμαι όρθια στο ξεκαρφωτο

Καλημέρα κορίτσια! 

Η αλήθεια είναι από τότε που σας ρώτησα είναι λίγο πιο κινητικό το μωράκι μου κ με καθησυχάζει λίγο, λες κ ένιωσε την απελπισία μου το καλό μου 😄

Για πείτε ρε κορίτσια να πατηγορηθούμε η μια με την άλλη μια κ το ανέφερε κ η @Christine_ πως πάμε από κιλάκια? Εγώ έχω πάρει 6... έχω μέρες που προσέχω γιατί με πιάνει το άγχος των κιλών, αλλά έχω κ άλλες μέρες που τα ξεχνάω όλα κ του δίνω κ καταλαβαίνει 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ! Δε ξέρω τι κάνατε εσείς εγώ πάντως πήρα της apivita βαφή και πέρασα το μαλλί . Νταξ. 2 τόνους πιο σκούρο βγήκε απ' ότι έλεγε η συσκευασία 😅😂 τώρα έχω ένα κόκκινο καφέ Μπορντώ μαλαγιαζ 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,πώς είστε?

Μόλις έκανα την πρώτη δόση του εμβολίου. Προς το παρόν όλα καλά. Πήγα εχθές στον καρδιολόγο έκανα καρδιογράφημα,τριπλεξ,υπέρηχο κ εφόσον έδωσε κ εκείνος το οκ αποφάσισα να το κάνω. Θα σας ενημερώσω τις επόμενες ημέρες αν υπήρχε κάποια παρενέργεια. 

@froufrouΑπό κιλακια προς το παρόν μόνο 3 χωρίς να προσέχω κάτι,είμαι κ γενικά αδύνατη,τρώω κ δεν παίρνω 😁

@Christine_Μαλλί ακόμα τπτ, τον Οκτώβριο θα πάω κομμωτήριο επιτέλους. Προς το παρόν έβαλα μόνο την χρώμομασκα στο λούσιμο κ σουλουπωθηκε λίγο το χάλκινο κ έφυγε το ξεπλυμμενο 🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο εμενα!! @Mariaki_k να μας πεις πως πας κοριτσι μου με το εμβολιο, εύχομαι ολα να είναι καλα. Εκλεισα κι εγω σημερα ραντεβου τον επομενο μηνα κι ο Θεος βοηθος!

@Christine_ φέρε κανένα κιλάκι κι απο εδω ντε! 😄 με έχει φαέι η δίαιτα πάντως, μη νομίζεις, είναι μεγάλο βάσανο ο διαβήτης κύησης....ειδικα τις τελευταιες βδομαδες που εχω τρελες λιγουρες.

@Froufro εμενα ειναι εδω και 3-4 ημερες που το νιωθω να κανει κινησεις, συνηθως το παρατηρω οταν ειμαι ξαπλωμενη  ανασκελα κι εχει τυχει να φαω κατι πριν λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα για το εμβόλιο μου είπε ναι μεν αλλά.

Να κάνω το φαιζερ λέει και να το κάνω στο δεύτερο μισό του τρίτου τριμήνου. Πριν γεννήσω δλδ . Δε ξέρω δε βλέπω να το κάνω πάντως 

@Mariaki_k κι εμένα η χρωμομασκα με έσωσε. Γενικά μόνο με αυτή τα κάνω , απλά ανοίγω τη ρίζα πρώτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mariaki_k είπε:

Καλημέρα κορίτσια,πώς είστε?

Μόλις έκανα την πρώτη δόση του εμβολίου. Προς το παρόν όλα καλά. Πήγα εχθές στον καρδιολόγο έκανα καρδιογράφημα,τριπλεξ,υπέρηχο κ εφόσον έδωσε κ εκείνος το οκ αποφάσισα να το κάνω. Θα σας ενημερώσω τις επόμενες ημέρες αν υπήρχε κάποια παρενέργεια. 

@froufrouΑπό κιλακια προς το παρόν μόνο 3 χωρίς να προσέχω κάτι,είμαι κ γενικά αδύνατη,τρώω κ δεν παίρνω 😁

@Christine_Μαλλί ακόμα τπτ, τον Οκτώβριο θα πάω κομμωτήριο επιτέλους. Προς το παρόν έβαλα μόνο την χρώμομασκα στο λούσιμο κ σουλουπωθηκε λίγο το χάλκινο κ έφυγε το ξεπλυμμενο 🤣

 

Αχ βρε κορίτσι μου πόσο τυχερή είσαι!!! Φτου σκόρδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε? Πώς είστε? 

Εμένα κάτι με έχει πιάσει, πεινάω κ νυστάζω συνέχεια!!!!!!! Όπου καθήσω θέλω να κοιμηθώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Πώς είστε? 

Εμένα κάτι με έχει πιάσει, πεινάω κ νυστάζω συνέχεια!!!!!!! Όπου καθήσω θέλω να κοιμηθώ 

Μια χαρά κοριτσι μου.. εσυ πως είσαι ?

Εγώ θελω  πολλά γλυκάκια τώρα τελευταία .. @Froufro  θέλεις κάτι συγκεκριμένο ή γενικά πεινάς? Όσον αφορά τον ύπνο.. εδώ και καιρό κοιμάμαι κάθε μεσημέρι και το βραδυ κατα τις 12, αλλά εγώ πηγαίνω και στο γραφείο το πρωι .. δεν θα έλεγα οτι νυστάζω υπερβολικά παρ όλα αυτά 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...