Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μπράβο κορίτσι μου μια χαρά!

Καλά είμαστε κ εμείς, προσπαθώ αν γίνεται να τελειώσω τις δουλίτσες μου μέχρι αύριο, αν όχι πιστεύω μεθαύριο! Αλλά μου προκύπτουν δρομολόγια εκτός σπιτιού ρε παιδίμου αυτές τις μέρες κ μου κόβουν την διάθεση 😤

Εγώ θέλω να πάω σούπερ μάρκετ με τον μικρό και βρέχει. Και είμαστε με τα πόδια 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Εγώ θέλω να πάω σούπερ μάρκετ με τον μικρό και βρέχει. Και είμαστε με τα πόδια 😅

Κ εγώ από εκεί επέστρεψα μόλις 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Kalimera koritsia !!!!

Κάλλια ξεκίνησες τα ψωνια;; Εγω εχω ξεχυθεί αυτες τις μερες και γινεται χαμος!!! Χααχχααχαχαχ!!! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια! Μανουλα Φεβρουαριου και εγω και αν και λιγο αργοπορημενα ειπα να μπω στην παρεα σας.....

Πρωτο παιδακι που εφτασε κοντα μας μετα απο πολυ κοπο αλλα σημασια εχει οτι ηρθε και μας εχει δωσει την μεγαλυτερη χαρα που υπαρχει. ΠΗΤ εχουμε στις 26/02 αλλα μας βλεπω περιπου δυο εβδομαδες νωριτερα λογω διαβητη. Απο ψωνια......μμμμ δεν μας λες και ετοιμους.Αργησαμε πολυ να ξεκινησουμε αλλα πιστευω να προλαβουμε.

Ευχομαι να πανε ολα τελεια σε ολες σας και να τα λεμε συχνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η fairydream είπε:

Καλημερα κορίτσια! Μανουλα Φεβρουαριου και εγω και αν και λιγο αργοπορημενα ειπα να μπω στην παρεα σας.....

Πρωτο παιδακι που εφτασε κοντα μας μετα απο πολυ κοπο αλλα σημασια εχει οτι ηρθε και μας εχει δωσει την μεγαλυτερη χαρα που υπαρχει. ΠΗΤ εχουμε στις 26/02 αλλα μας βλεπω περιπου δυο εβδομαδες νωριτερα λογω διαβητη. Απο ψωνια......μμμμ δεν μας λες και ετοιμους.Αργησαμε πολυ να ξεκινησουμε αλλα πιστευω να προλαβουμε.

Ευχομαι να πανε ολα τελεια σε ολες σας και να τα λεμε συχνα!!! 

Καλως ηρθες στην παρεα κοριτσι μου!!! 
Οοοοολα θα πανε καλα και σύντομα θα εχετε το μωρακι σας αγκαλιτσα!!! 
Εννοειται οτι θα τα λεμε σύντομα εδω!!! 
Καλημερα σε ολες τις μανούλες!!! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η fairydream είπε:

Καλημερα κορίτσια! Μανουλα Φεβρουαριου και εγω και αν και λιγο αργοπορημενα ειπα να μπω στην παρεα σας.....

Πρωτο παιδακι που εφτασε κοντα μας μετα απο πολυ κοπο αλλα σημασια εχει οτι ηρθε και μας εχει δωσει την μεγαλυτερη χαρα που υπαρχει. ΠΗΤ εχουμε στις 26/02 αλλα μας βλεπω περιπου δυο εβδομαδες νωριτερα λογω διαβητη. Απο ψωνια......μμμμ δεν μας λες και ετοιμους.Αργησαμε πολυ να ξεκινησουμε αλλα πιστευω να προλαβουμε.

Ευχομαι να πανε ολα τελεια σε ολες σας και να τα λεμε συχνα!!! 

Με το καλό το μωράκι σου κορίτσι μου!!! Να σου πάνε όλα τέλεια!!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η fairydream είπε:

Καλημερα κορίτσια! Μανουλα Φεβρουαριου και εγω και αν και λιγο αργοπορημενα ειπα να μπω στην παρεα σας.....

Πρωτο παιδακι που εφτασε κοντα μας μετα απο πολυ κοπο αλλα σημασια εχει οτι ηρθε και μας εχει δωσει την μεγαλυτερη χαρα που υπαρχει. ΠΗΤ εχουμε στις 26/02 αλλα μας βλεπω περιπου δυο εβδομαδες νωριτερα λογω διαβητη. Απο ψωνια......μμμμ δεν μας λες και ετοιμους.Αργησαμε πολυ να ξεκινησουμε αλλα πιστευω να προλαβουμε.

Ευχομαι να πανε ολα τελεια σε ολες σας και να τα λεμε συχνα!!! 

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στη παρέα μας ! Με το καλό και εσύ το μωράκι σου ! ❤️ 

Τι περιμένεις; 

Σίγουρα θα προλάβατε ! Δεν χρειάζεται άγχος ! Εγώ ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα (ναι ακόμα 😂 ) και γεννάω σε 51 μέρες Μαξ 😳 λόγω προηγούμενης καισαρικής! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Με το καλό το μωράκι σου κορίτσι μου!!! Να σου πάνε όλα τέλεια!!! 😊

Ευχαριστω πολυ!!!Και σε εσενα ευχομαι τα καλυτερα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στη παρέα μας ! Με το καλό και εσύ το μωράκι σου ! ❤️ 

Τι περιμένεις; 

Σίγουρα θα προλάβατε ! Δεν χρειάζεται άγχος ! Εγώ ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα (ναι ακόμα 😂 ) και γεννάω σε 51 μέρες Μαξ 😳 λόγω προηγούμενης καισαρικής! 

Με το καλο και σε εσενα κοριτσι μου!!!Οκ δεν ειμαιη μονη που δεν εχω τιποτα ακομα ετοιμο.Θα τρεχουμε μαζι να τα προλαβουμε🤣.

Το μωρακι μας δεν ξερουμε τι ειναι.....Αποφασισαμε  να μην μαθουμε. Ηρθε μετα απο πολυ αγωνα και το μονο που μας ενδιαφερει ειναι να ειναι γερο. ΕΕΕΕ ας μας κανει εκπληξη ΄λοιπον❤❤❤!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλως ηρθες στην παρεα κοριτσι μου!!! 
Οοοοολα θα πανε καλα και σύντομα θα εχετε το μωρακι σας αγκαλιτσα!!! 
Εννοειται οτι θα τα λεμε σύντομα εδω!!! 
Καλημερα σε ολες τις μανούλες!!! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου.ΟΟΟΟλες μου τις ευχες και για εσας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, ποσα φορμακια ολοσωμα λέτε να χρειαστούμε; ξέρετε ποια λεω, αυτά που ειναι κ το ποδι μέσα. Δεδομένου οτι απο Μάιο κ έπειτα λογικά θα κάνει ζέστη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η fairydream είπε:

Καλημερα κορίτσια! Μανουλα Φεβρουαριου και εγω και αν και λιγο αργοπορημενα ειπα να μπω στην παρεα σας.....

Πρωτο παιδακι που εφτασε κοντα μας μετα απο πολυ κοπο αλλα σημασια εχει οτι ηρθε και μας εχει δωσει την μεγαλυτερη χαρα που υπαρχει. ΠΗΤ εχουμε στις 26/02 αλλα μας βλεπω περιπου δυο εβδομαδες νωριτερα λογω διαβητη. Απο ψωνια......μμμμ δεν μας λες και ετοιμους.Αργησαμε πολυ να ξεκινησουμε αλλα πιστευω να προλαβουμε.

Ευχομαι να πανε ολα τελεια σε ολες σας και να τα λεμε συχνα!!! 

Καλωσηρθες στη παρέα μας κορίτσι..με το καλό το μωράκι σου 😍 Αχ τι ωραίο αυτό με το φύλο...θα σας κάνει έκπληξη όντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η fairydream είπε:

Με το καλο και σε εσενα κοριτσι μου!!!Οκ δεν ειμαιη μονη που δεν εχω τιποτα ακομα ετοιμο.Θα τρεχουμε μαζι να τα προλαβουμε🤣.

Το μωρακι μας δεν ξερουμε τι ειναι.....Αποφασισαμε  να μην μαθουμε. Ηρθε μετα απο πολυ αγωνα και το μονο που μας ενδιαφερει ειναι να ειναι γερο. ΕΕΕΕ ας μας κανει εκπληξη ΄λοιπον❤❤❤!

Ωραίο αυτό με το φύλο !! Κι εγώ προσπάθησα 2 φορές να μην το δω .... Αλλά κάποια πράγματα δεν κρύβονται... 

Φάνηκαν από νωρίς και τα δύο αγοράκια! 

Κι όταν λέω φάνηκαν εννοώ ότι το κατάλαβα μέχρι κι εγώ ... 😅

Με το καλό λοιπόν το μωράκι σας να σας εκπλήξει!! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Ωραίο αυτό με το φύλο !! Κι εγώ προσπάθησα 2 φορές να μην το δω .... Αλλά κάποια πράγματα δεν κρύβονται... 

Φάνηκαν από νωρίς και τα δύο αγοράκια! 

Κι όταν λέω φάνηκαν εννοώ ότι το κατάλαβα μέχρι κι εγώ ... 😅

Με το καλό λοιπόν το μωράκι σας να σας εκπλήξει!! 😁😁

Να εισαι καλα κοπελα μου.Με το καλο για ολές μας. Εμενα ειναι πονηρουλης και ο γιατρος μας.Επειδη του το ειχαμε πει απο την αρχη οτι μαλλον δεν θελουμε να μαθουμε,δεν εστιαζει καθολου στο επιμαχο. Κανενας δεν εχει μπορεσει να το δει.Εκεινος βεβαια το εχει δει απο πριν την αυχενικη και ολο μας πειραζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mariam08 είπε:

Κορίτσια, ποσα φορμακια ολοσωμα λέτε να χρειαστούμε; ξέρετε ποια λεω, αυτά που ειναι κ το ποδι μέσα. Δεδομένου οτι απο Μάιο κ έπειτα λογικά θα κάνει ζέστη. 

Καλησπέρα κορίτσι μου, αυτά που μπαίνει κ το πόδι μέσα είναι εξωτερικά φορμάκια.... οπότε δεν θες να έχεις μερικά για το σπίτι? Έτσι κ αλλιώς μέχρι τον Μάιο θα αλλάξετε κ νούμερο οπότε δεν ξαναπαίρνεις τέτοια αν νομίζεις ότι θα ζεσταίνεται. Εσωτερικά θα βρεις μακρύ μανίκι αλλά ποδαράκια έξω, δεν έχει με πόδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η fairydream είπε:

Με το καλο και σε εσενα κοριτσι μου!!!Οκ δεν ειμαιη μονη που δεν εχω τιποτα ακομα ετοιμο.Θα τρεχουμε μαζι να τα προλαβουμε🤣.

Το μωρακι μας δεν ξερουμε τι ειναι.....Αποφασισαμε  να μην μαθουμε. Ηρθε μετα απο πολυ αγωνα και το μονο που μας ενδιαφερει ειναι να ειναι γερο. ΕΕΕΕ ας μας κανει εκπληξη ΄λοιπον❤❤❤!

ΤΕΛΕΙΑ!!! Η αδερφή μου το έκανε αυτό με τα μωρά της κ μας έτρωγε η αγωνία! Εγώ δεν μπορώ να κρατηθώ θα σκάσω!!!! Όσο κ να μην έχω προτίμηση για το τι θα είναι, με τρώει η περιέργεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/12/2021 at 5:15 ΜΜ, ο/η JNtina είπε:

Κάλλια ξεκίνησες τα ψωνια;; Εγω εχω ξεχυθεί αυτες τις μερες και γινεται χαμος!!! Χααχχααχαχαχ!!! 🥰🥰🥰🥰

Πώς είσαι κορίτσι μου? Πώς πάνε τα ψώνια μέχρι στιγμής? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Πώς είσαι κορίτσι μου? Πώς πάνε τα ψώνια μέχρι στιγμής? 

Παααααρα πολυ καλα!!! Τα χοντρά κοριτσι μου τα πηρα, δλδ καρότσι, κρεβατακι, λίκνο κτλ… 

Πολλή χαρα εχω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

ΤΕΛΕΙΑ!!! Η αδερφή μου το έκανε αυτό με τα μωρά της κ μας έτρωγε η αγωνία! Εγώ δεν μπορώ να κρατηθώ θα σκάσω!!!! Όσο κ να μην έχω προτίμηση για το τι θα είναι, με τρώει η περιέργεια 

Κι εγω για αυτο ρωτησα τι ειναι για να μην σκασω απο περιέργεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Παααααρα πολυ καλα!!! Τα χοντρά κοριτσι μου τα πηρα, δλδ καρότσι, κρεβατακι, λίκνο κτλ… 

Πολλή χαρα εχω!!! 

Τέλεια κορίτσι μου 😊😊😊 Με το καλό να μπει μέσα το μπουμπουκάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Τέλεια κορίτσι μου 😊😊😊 Με το καλό να μπει μέσα το μπουμπουκάκι σου!

Αμήν!!! 🙏🙏 

Ευχαριστω πολυ! Με το καλο να μπουν ολα τα μωράκια πρωτα μεσα στην αγκαλια μας και μετα σπιτι μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η fairydream είπε:

Να εισαι καλα κοπελα μου.Με το καλο για ολές μας. Εμενα ειναι πονηρουλης και ο γιατρος μας.Επειδη του το ειχαμε πει απο την αρχη οτι μαλλον δεν θελουμε να μαθουμε,δεν εστιαζει καθολου στο επιμαχο. Κανενας δεν εχει μπορεσει να το δει.Εκεινος βεβαια το εχει δει απο πριν την αυχενικη και ολο μας πειραζει!

Χαχαχαχααχ τέτοιος είναι ε ; 

Πάντως έτσι όπως τα περιγράφεις τώρα είναι σαν να ξέρω κι εγώ τι έχεις 😅😂😂 

🤫🤫 

Να βάλετε στοιχήματα! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...