Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!! Καλό μήνα και καλά Χριστούγεννα να έχουμε !!! 

Τι κάνετε ? 

Εγώ σήμερα πρώτη μέρα άδεια και έκανα περπάτημα , yoga , δουλειές στο σπίτι και πρόλαβα να ξεκουραστώ κιόλας ! Τρομερό ... ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου @Kallia.Geo, καλή αρχή στην άδεια σου ! 

Μπράβο που έκανες τόσα πολλά ! 

εγώ απλά θα κοιμόμουν λίγο παραπάνω 😂😁😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Γεια σου @Kallia.Geo, καλή αρχή στην άδεια σου ! 

Μπράβο που έκανες τόσα πολλά ! 

εγώ απλά θα κοιμόμουν λίγο παραπάνω 😂😁😁 

Χαχαχχα εγώ ξύπνησα κλασικά στις 6.30 ! Μάλλον για αυτό πρόλαβα να τα κάνω όλα 😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Χαχαχχα εγώ ξύπνησα κλασικά στις 6.30 ! Μάλλον για αυτό πρόλαβα να τα κάνω όλα 😋😋

6.30 ξύπνησα κι εγώ . 

Για τη 4η φορά για κατούρημα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

6.30 ξύπνησα κι εγώ . 

Για τη 4η φορά για κατούρημα 😂

Χαχαχαχα είναι κ αυτό ένα δραμα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααα .... Σας είπα ότι θα γεννήσω στο Γαια ??? Δε θα γεννήσω τελικά εκεί ! Μίλησα με το γιατρό και βάζουν λουκέτο ! Δεν ξέρω αν θέλω να κλάψω ή να γελάσω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμείς καλά κορίτσια! Μόνο που χθες πάτησα ένα βελανίδι κ γύρισε το πόδι μου, στο τσακ δεν έπεσα κάτω... τώρα πονάω κ προσπαθώ να κάνω τις δουλίτσες μου ααακοοοοομαααα πιο αργά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Κοριτσιααααα .... Σας είπα ότι θα γεννήσω στο Γαια ??? Δε θα γεννήσω τελικά εκεί ! Μίλησα με το γιατρό και βάζουν λουκέτο ! Δεν ξέρω αν θέλω να κλάψω ή να γελάσω ! 

Ωχ...... Κ τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κ εμείς καλά κορίτσια! Μόνο που χθες πάτησα ένα βελανίδι κ γύρισε το πόδι μου, στο τσακ δεν έπεσα κάτω... τώρα πονάω κ προσπαθώ να κάνω τις δουλίτσες μου ααακοοοοομαααα πιο αργά!!!! 

Παναγία μου !!!! Πρόσεχε σε παρακαλω ... Δεν είναι για να πέσουμε τώρα και να χτυπήσουμε 😔

Οσο για το άλλο , δεν ξέρω τι θα κάνω.. είπε ο γιατρός να μιλήσουμε από κοντά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Παναγία μου !!!! Πρόσεχε σε παρακαλω ... Δεν είναι για να πέσουμε τώρα και να χτυπήσουμε 😔

Οσο για το άλλο , δεν ξέρω τι θα κάνω.. είπε ο γιατρός να μιλήσουμε από κοντά 

Πω πω ρε κορίτσι μου... εύχομαι να βρεθεί μια εναλλακτική που να μη σου δημιουργήσει κανένα προβληματισμό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κ εμείς καλά κορίτσια! Μόνο που χθες πάτησα ένα βελανίδι κ γύρισε το πόδι μου, στο τσακ δεν έπεσα κάτω... τώρα πονάω κ προσπαθώ να κάνω τις δουλίτσες μου ααακοοοοομαααα πιο αργά!!!! 

Καλημερα κορίτσια!!!! Ωωωχ ρε κοριτσι μου προσεχε!! 🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Παναγία μου !!!! Πρόσεχε σε παρακαλω ... Δεν είναι για να πέσουμε τώρα και να χτυπήσουμε 😔

Οσο για το άλλο , δεν ξέρω τι θα κάνω.. είπε ο γιατρός να μιλήσουμε από κοντά 

Καλημερα!! Καποια λύση θα βρεθεί να μην αγχωνεσαι… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Δεν έχω αγχωθει ΑΚΟΜΑ ! 

Θελω να είναι καλά η μπέμπα μου και δεν με νοιάζει τίποτα άλλο.... 

ακριβως!!! Αυτο ειναι το πιο σημαντικό!! Νοσοκομεία υπάρχουν παντου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

ακριβως!!! Αυτο ειναι το πιο σημαντικό!! Νοσοκομεία υπάρχουν παντου!! 

Αυτό ακριβώς.... θα βρεθεί λύση 

Μια γνωστή μου ρε κορίτσια λίγες μέρες πριν γεννήσει πέθανε ο γιατρός της 🥺 Αυτό είναι ΠΡΌΒΛΗΜΑ (μακριά από εμάς)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... @Froufro περάστηκα κορίτσι μου...θέλει πολύ προσοχή..ευτυχώς που δεν χτύπησες περισσότερο.. @Kallia.Geo πάλι καλά που δεν το έμαθες τελευταίες εβδομάδες🙏 σίγουρα θα βρεθεί λύση..όπως είπες να είναι καλά η μπέμπα και όλα θα γίνουν 😘

Εγώ πήγα σήμερα για εξετάσεις αίματος και έχω λίγο ανεβασμένα λευκοκύτταρα αλλά μου είπαν απ' το διαγνωστικό ότι είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη..περιμένω και την απάντηση του γιατρού μου τωρα...και τα δικά σας ανεβασμένα είναι;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρεται κι από εμάς ! 

@Kallia.Geo μην αγχώνεσαι θα βρεθεί σίγουρα λύση. Όλο και κάπου θα συνεργάζεται ο γιατρός σου! 

@Froufro περαστικά κορίτσι μου πρόσεχε όμως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... @Froufro περάστηκα κορίτσι μου...θέλει πολύ προσοχή..ευτυχώς που δεν χτύπησες περισσότερο.. @Kallia.Geo πάλι καλά που δεν το έμαθες τελευταίες εβδομάδες🙏 σίγουρα θα βρεθεί λύση..όπως είπες να είναι καλά η μπέμπα και όλα θα γίνουν 😘

Εγώ πήγα σήμερα για εξετάσεις αίματος και έχω λίγο ανεβασμένα λευκοκύτταρα αλλά μου είπαν απ' το διαγνωστικό ότι είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη..περιμένω και την απάντηση του γιατρού μου τωρα...και τα δικά σας ανεβασμένα είναι;

 

Μόνιμα ανεβασμένα στην εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Κοριτσιααααα .... Σας είπα ότι θα γεννήσω στο Γαια ??? Δε θα γεννήσω τελικά εκεί ! Μίλησα με το γιατρό και βάζουν λουκέτο ! Δεν ξέρω αν θέλω να κλάψω ή να γελάσω ! 

Τι;;;;;;;;;;;;;;;;; αλήθεια λες;;;; Σημερα θα παρω τον γιατρο μου για να μου γραψει τις εξετασεις μου για τη δευτερα (καμπυλη και γενικες). Και γω στο Γαία ειμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... @Froufro περάστηκα κορίτσι μου...θέλει πολύ προσοχή..ευτυχώς που δεν χτύπησες περισσότερο.. @Kallia.Geo πάλι καλά που δεν το έμαθες τελευταίες εβδομάδες🙏 σίγουρα θα βρεθεί λύση..όπως είπες να είναι καλά η μπέμπα και όλα θα γίνουν 😘

Εγώ πήγα σήμερα για εξετάσεις αίματος και έχω λίγο ανεβασμένα λευκοκύτταρα αλλά μου είπαν απ' το διαγνωστικό ότι είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη..περιμένω και την απάντηση του γιατρού μου τωρα...και τα δικά σας ανεβασμένα είναι;

 

Κ εμένα ανεβασμένα είναι κ μου είπε ότι δεν είναι κάτι, να μην αγχώνομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...