Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου γεννήθηκε το κοριτσάκι μου!!!!!!! Είμαστε μια χαρά, όλα πήγαν τέλεια! 2.910 τελικά και 50 εκ! Εύχομαι σε όλες σας με το καλό να έρθει η σειρά σας 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Να σας ζησει κοριτσι μου η πριγκίπισσα σας, γερή και καλότυχη να ειναι!!! Απόλαυσε την!!! Καλη αναρρωση!!! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου γεννήθηκε το κοριτσάκι μου!!!!!!! Είμαστε μια χαρά, όλα πήγαν τέλεια! 2.910 τελικά και 50 εκ! Εύχομαι σε όλες σας με το καλό να έρθει η σειρά σας 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου !! Γερο, δυνατό και καλοτυχερο! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου γεννήθηκε το κοριτσάκι μου!!!!!!! Είμαστε μια χαρά, όλα πήγαν τέλεια! 2.910 τελικά και 50 εκ! Εύχομαι σε όλες σας με το καλό να έρθει η σειρά σας 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Να σου ζήσει η μπέμπα κορίτσι μου !!! Να τη χαρείς στην αγκαλίτσα σου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου γεννήθηκε το κοριτσάκι μου!!!!!!! Είμαστε μια χαρά, όλα πήγαν τέλεια! 2.910 τελικά και 50 εκ! Εύχομαι σε όλες σας με το καλό να έρθει η σειρά σας 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Να σου ζησει κοπελα μου η κοριτσαρα σου!!!!!! Πως και πως περιμεναμε τα νεα σας!!!!! Οταν θα μπορεσεις περιμενουμε να μας περιγραψεις την εμπειρια σου!!!!! Φιλια πολλα στα πατουσακια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου γεννήθηκε το κοριτσάκι μου!!!!!!! Είμαστε μια χαρά, όλα πήγαν τέλεια! 2.910 τελικά και 50 εκ! Εύχομαι σε όλες σας με το καλό να έρθει η σειρά σας 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Να σας ζήσει η Μπέμπα σας!! Γερή και καλότυχη!! Καλή ανάρρωση και σε σένα!! Πες μας τα νέα σου όταν μπορέσεις!! Οι υπόλοιπες καλή  υπομονή τον τελευταίο μήνα που μας εμεινε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια!!! Με το καλό να ζήσετε αυτό το υπέροχο συναίσθημα ❤❤❤❤

Να σας ζήσει, να είναι καλότυχο και πάντα ευτυχισμένοι να την καμαρώνετε!!!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια!!! Με το καλό να ζήσετε αυτό το υπέροχο συναίσθημα ❤❤❤❤

Πώς τα πάτε κορίτσι μου ? Με το νοσοκομείο όλα καλά ? Καλημέρα από εμάς ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Πώς τα πάτε κορίτσι μου ? Με το νοσοκομείο όλα καλά ? Καλημέρα από εμάς ❤️

 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

@Froufro τι κάνουμε ; Πώς είμαστε ; 

Όλα δείχνουν ότι μόλις βγεις εσύ μπαίνω εγώ ! 😁😁🤷‍♀️🤷‍♀️

Κορίτσια είμαστε πολύ καλά! Προσπαθούμε να βρούμε τα πατήματα μας με το θηλασμό.... κάθε μωράκι είναι διαφορετικό. Βρήκα λίγο ευκαιρία να κοιμηθώ τώρα κ μπήκα να σας στείλω ❤ @Christine_ παραδίδω σκυτάλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/1/2022 at 7:34 ΜΜ, ο/η Froufro είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια!!! Με το καλό να ζήσετε αυτό το υπέροχο συναίσθημα ❤❤❤❤

Να σας ζήσει το θαυματακι σας!!! Υγιές και καλοτυχο να ναι... ❤🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Froufroόλα καλά ; 

Αύριο πρωί θα έρθω από εκεί για τον προεγχειρητικό έλεγχο και ότι γίνει, Σάββατο κάνω εισαγωγή το πρωί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christine_ είπε:

@Froufroόλα καλά ; 

Αύριο πρωί θα έρθω από εκεί για τον προεγχειρητικό έλεγχο και ότι γίνει, Σάββατο κάνω εισαγωγή το πρωί

Αλήθεια???? 🤗🤗🤗 Μόλις ξεμπερδέψω κ είμαστε έτοιμοι να φύγουμε θα προσπαθήσω να σου στείλω πμ μήπως βρεθούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Αλήθεια???? 🤗🤗🤗 Μόλις ξεμπερδέψω κ είμαστε έτοιμοι να φύγουμε θα προσπαθήσω να σου στείλω πμ μήπως βρεθούμε!

Αμεεε στείλε !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Κορίτσια τι κάνετε; Γεννήσατε όλες φαντάζομαι! Εγώ γέννησα με καισαρική, στις 21/2, 39 και 5 εβδομάδων,  ένα αγοράκι 4060! Όλα είναι πολύ καλά, είμαστε σπιτι και προσαρμοζόμαστε!! 
Τα νέα σας;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Γεννήσατε όλες φαντάζομαι! Εγώ γέννησα με καισαρική, στις 21/2, 39 και 5 εβδομάδων,  ένα αγοράκι 4060! Όλα είναι πολύ καλά, είμαστε σπιτι και προσαρμοζόμαστε!! 
Τα νέα σας;; 

Γεια σου @Lisaki 80!!! Ναι, γεννησαμε όλες και είμαστε καλά , δόξα τω θεώ !!! 

Να σου ζήσει ο αγοραρος ... ! Μια από τα ίδια και εμείς στην προσαρμογή 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Γεννήσατε όλες φαντάζομαι! Εγώ γέννησα με καισαρική, στις 21/2, 39 και 5 εβδομάδων,  ένα αγοράκι 4060! Όλα είναι πολύ καλά, είμαστε σπιτι και προσαρμοζόμαστε!! 
Τα νέα σας;; 

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!!!! Πω πω ένας αγόραρος 😋 Γερό και καλότυχο να είναι στη ζωούλα του! Να το χαίρεσαι ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!!!! Πω πω ένας αγόραρος 😋 Γερό και καλότυχο να είναι στη ζωούλα του! Να το χαίρεσαι ❤

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Καλά είστε εσείς;! Πως είστε με τα 3; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Καλά είστε εσείς;! Πως είστε με τα 3; 

Καλά είμαστε και εμείς! Λίγο πανηγύρι πολλές φορές αλλά την παλεύουμε 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας μανουλες!! 😊Πώς είστε?

Εμείς (εγώ και ο μπεμπαρος💙) είμαστε πιο καλά από ποτέ!!

Δεν έχουμε σαραντησει ακόμα πέρασα πολύ ταλαιπωρία με το σώμα μου ένιωθα εξάντληση πόνους φοβερούς μετα τη γέννα αλλά αυτά πλέον σχεδόν ξεπεράστηκαν!!

Πήρα την μεγάλη απόφαση να μεγαλώσω μόνη μου το παιδάκι μου να απομακρύνω αυτό  τον τοξικό άνθρωπο  και την οικογένειά του από τη ζωή μου και πιστεύω ότι έκανα το καλύτερο γι αυτό και για μένα!!! Βρήκα την ψυχική μου ηρεμία που αναζητούσα τόσο καιρό, τον χαμένο μου εαυτό και έχω αφοσιωθεί πλήρως στο παιδάκι μου το οποίο ερωτεύομαι καθημερινα! Το αυτοκόλλητακι μου!! 🥰😍🥰

Δυσκολίες σαφώς και υπάρχουν το να μεγαλώνεις το παιδί σου χωρίς βοήθεια από κανέναν δεν είναι ότι πιο εύκολο αλλά νιώθω πως το παιδί μου έχει γίνει η δύναμη μου το στήριγμα μου κ δεν φοβάμαι τίποτα!!! Για το μόνο πράγμα που μετανιώνω και νιώθω ενοχές είναι που φοβόμουν να πάρω την απόφαση αυτή στην εγκυμοσύνη μου και νιώθω άσχημα που γέμισα το παιδί μου με τόσα αρνητικά συναισθήματα όσο το κυοφορούσα!! 

Είστε πολύ τυχερές όσες έχετε δίπλα σας ανθρώπους να σας στηρίζουν και να σας αγαπάνε πραγματικά!!  

Συνεχίζουμε δυναμικά φιλάκια από εμάς❤️

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Poli91 είπε:

Καλημέρα σας μανουλες!! 😊Πώς είστε?

Εμείς (εγώ και ο μπεμπαρος💙) είμαστε πιο καλά από ποτέ!!

Δεν έχουμε σαραντησει ακόμα πέρασα πολύ ταλαιπωρία με το σώμα μου ένιωθα εξάντληση πόνους φοβερούς μετα τη γέννα αλλά αυτά πλέον σχεδόν ξεπεράστηκαν!!

Πήρα την μεγάλη απόφαση να μεγαλώσω μόνη μου το παιδάκι μου να απομακρύνω αυτό  τον τοξικό άνθρωπο  και την οικογένειά του από τη ζωή μου και πιστεύω ότι έκανα το καλύτερο γι αυτό και για μένα!!! Βρήκα την ψυχική μου ηρεμία που αναζητούσα τόσο καιρό, τον χαμένο μου εαυτό και έχω αφοσιωθεί πλήρως στο παιδάκι μου το οποίο ερωτεύομαι καθημερινα! Το αυτοκόλλητακι μου!! 🥰😍🥰

Δυσκολίες σαφώς και υπάρχουν το να μεγαλώνεις το παιδί σου χωρίς βοήθεια από κανέναν δεν είναι ότι πιο εύκολο αλλά νιώθω πως το παιδί μου έχει γίνει η δύναμη μου το στήριγμα μου κ δεν φοβάμαι τίποτα!!! Για το μόνο πράγμα που μετανιώνω και νιώθω ενοχές είναι που φοβόμουν να πάρω την απόφαση αυτή στην εγκυμοσύνη μου και νιώθω άσχημα που γέμισα το παιδί μου με τόσα αρνητικά συναισθήματα όσο το κυοφορούσα!! 

Είστε πολύ τυχερές όσες έχετε δίπλα σας ανθρώπους να σας στηρίζουν και να σας αγαπάνε πραγματικά!!  

Συνεχίζουμε δυναμικά φιλάκια από εμάς❤️

 

 

 

 

 

 

Καλημέρα κοριτσι μου ! Πόση δύναμη το μήνυμα σου ! Χαίρομαι πάρα πολύ για εσένα και την απόφαση σου για να νιώσεις καλύτερα εσύ και το πλασματακι σου ! Όντως δυσκολίες θα υπάρξουν, αλλά αφού το αγόρι σου θα έχει τη μανούλα του καλά , θα ξεπεραστούν όλα ! 

Φιλάκια και από εμάς τις δύο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Poli91 είπε:

Καλημέρα σας μανουλες!! 😊Πώς είστε?

Εμείς (εγώ και ο μπεμπαρος💙) είμαστε πιο καλά από ποτέ!!

Δεν έχουμε σαραντησει ακόμα πέρασα πολύ ταλαιπωρία με το σώμα μου ένιωθα εξάντληση πόνους φοβερούς μετα τη γέννα αλλά αυτά πλέον σχεδόν ξεπεράστηκαν!!

Πήρα την μεγάλη απόφαση να μεγαλώσω μόνη μου το παιδάκι μου να απομακρύνω αυτό  τον τοξικό άνθρωπο  και την οικογένειά του από τη ζωή μου και πιστεύω ότι έκανα το καλύτερο γι αυτό και για μένα!!! Βρήκα την ψυχική μου ηρεμία που αναζητούσα τόσο καιρό, τον χαμένο μου εαυτό και έχω αφοσιωθεί πλήρως στο παιδάκι μου το οποίο ερωτεύομαι καθημερινα! Το αυτοκόλλητακι μου!! 🥰😍🥰

Δυσκολίες σαφώς και υπάρχουν το να μεγαλώνεις το παιδί σου χωρίς βοήθεια από κανέναν δεν είναι ότι πιο εύκολο αλλά νιώθω πως το παιδί μου έχει γίνει η δύναμη μου το στήριγμα μου κ δεν φοβάμαι τίποτα!!! Για το μόνο πράγμα που μετανιώνω και νιώθω ενοχές είναι που φοβόμουν να πάρω την απόφαση αυτή στην εγκυμοσύνη μου και νιώθω άσχημα που γέμισα το παιδί μου με τόσα αρνητικά συναισθήματα όσο το κυοφορούσα!! 

Είστε πολύ τυχερές όσες έχετε δίπλα σας ανθρώπους να σας στηρίζουν και να σας αγαπάνε πραγματικά!!  

Συνεχίζουμε δυναμικά φιλάκια από εμάς❤️

 

 

 

 

 

 

Κ πάλι να σου ζήσει κοπέλα μου!!!!! Υγεία και ευτυχία να έχει! Χαίρομαι πολύ για εσένα! Καλύτερα μόνη πάρα με τόση τοξικότητα στη ζωή τη δική σου και του παιδιού σου! Σίγουρα δεν θα είναι όλα ρόδινα και θα βρεθούν δυσκολίες αλλά η δύναμη σου το παιδάκι σου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...